Osveženo: 18.01.23 11.08
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem21.08.21 17.00 NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus Kordež Matic,
Močivnik Joži,
Grubelnik MaticVilčnik Matej Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju21.08.21 17.00 NK Miklavž NK Duplek Gligorić Lan,
Gonza Nejc,
Eder GregorVidović Adi Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.08.21 17.00 Marles hiše NK Akumulator Rađević Uroš,
Mladenović Marko,
Marin JanŠkrofič Mario Ruše,
Igrišče Ruše21.08.21 17.00 NK Pohorje NK Rače Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Jug MaksimiljanMihelič Boris Starše,
Igrišče Starše21.08.21 17.00 ŠD Starše NK Radlje Borošak Alen,
Majcen Kevin,
Kmetec MarkKmetec Ivan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.08.21 17.00 NK Jurovski dol NŠ Roho VBO Ivanović Uroš,
Horvat Denis,
Ferčič JaniJurenec Damir Marjeta,
Igrišče Marjeta22.08.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
Eder Gregor,
Žurman AljažVidović Adi -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik28.08.21 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje Veselič Samo,
Horvat Denis,
Sovec MatevžCojhter Matjan Rače,
Igrišče Rače28.08.21 17.00 NK Rače ŠD Starše Gergič Nejc,
Holcman Aljaž,
Bezjak AdamVilčnik Matej Pesnica,
Igrišče Pesnica28.08.21 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje Borošak Alen,
Kerec Matic,
Marin JanVidović Adi Mežica,
Igrišče Mežica28.08.21 17.00 NK Akumulator ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
Kamnik Blaž,
Grubelnik MaticLepej Drago Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem28.08.21 17.00 NK Peca NK Miklavž Hrvacki Jure,
Durić Mediha,
Kresnik UrbanZalar Jure Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza29.08.21 17.00 NŠ Roho VBO Marles hiše Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Jug MaksimiljanPerko Robert Duplek,
Igrišče Duplek29.08.21 17.00 NK Duplek NK Jurovski dol Rađević Uroš,
Majcen Kevin,
Ferčič JaniŠkrofič Mario -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju01.09.21 17.00 NK Miklavž NK Malečnik Asfalterstvo Brus Borošak Alen,
Horvat Denis,
Perger PrimožMajcen Domen Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol01.09.21 17.00 NK Jurovski dol NK Peca Gergič Nejc,
Majer Vojko,
Mladenović MarkoŠkrofič Mario Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš01.09.21 17.00 Marles hiše NK Duplek Hrvacki Jure,
Durić Mediha,
Racaj FatlindKmetec Ivan Marjeta,
Igrišče Marjeta01.09.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Dedić ElmedinPerko Robert Ruše,
Igrišče Ruše01.09.21 17.00 NK Pohorje NK Akumulator Veselič Samo,
Majcen Kevin,
Marin JanToplak Boris Starše,
Igrišče Starše01.09.21 17.00 ŠD Starše NK Tehnotim Pesnica Gligorić Lan,
Holcman Aljaž,
Kmetec MarkLepej Drago Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje01.09.21 18.00 NK Radlje NK Rače Jezeršek Tomaž,
Močivnik Joži,
Kunc AnejZalar Jure -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica04.09.21 16.30 NK Tehnotim Pesnica NK Radlje Rađević Uroš,
Šinkovec Bojan,
Kmetec RadenkoSajko Jani Ivan Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.09.21 16.30 NŠ Roho VBO NK Pohorje Kamplet Miha,
Sovec Matevž,
Holcman AljažMajcen Domen Duplek,
Igrišče Duplek04.09.21 16.30 NK Duplek ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
Mladenović Marko,
Djukić DejanJurenec Damir Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem04.09.21 16.30 NK Peca Marles hiše Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Kamnik BlažStrmčnik Robert Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju04.09.21 16.30 NK Miklavž NK Jurovski dol Borošak Alen,
Šumer Žiga,
Žurman AljažKmetec Ivan Malečnik,
Igrišče Malečnik05.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Rače Hrvacki Jure,
Jonke Mitja,
Močivnik JožiVozlič Vinko Mežica,
Igrišče Mežica05.09.21 16.30 NK Akumulator ŠD Starše Kordež Matic,
Kresnik Urban,
Grubelnik MaticZalar Jure -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš11.09.21 16.30 Marles hiše NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
Šinkovec Bojan,
Gligorić LanSajko Jani Ivan Starše,
Igrišče Starše11.09.21 16.30 ŠD Starše NŠ Roho VBO Veselič Samo,
Žurman Aljaž,
Pečarič LukaVilčnik Matej Rače,
Igrišče Rače11.09.21 16.30 NK Rače NK Tehnotim Pesnica Kamplet Miha,
Perger Primož,
Holcman AljažTratnjek Andrej Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje11.09.21 18.00 NK Radlje NK Akumulator Hrvacki Jure,
Kunc Anej,
Kamnik BlažCojhter Matjan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol12.09.21 16.30 NK Jurovski dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus Novarlić Damjan,
Gonza Nejc,
Holcman AljažGostenčnik Gregor Marjeta,
Igrišče Marjeta12.09.21 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Peca Kamplet Miha,
Dedić Elmedin,
Kmetec MarkToplak Boris Ruše,
Igrišče Ruše22.09.21 18.00 NK Pohorje NK Duplek Gergič Nejc,
Perger Primož,
Holcman AljažMajcen Domen -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik15.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica Borošak Alen,
Šinkovec Bojan,
Majer VojkoMajcen Domen Mežica,
Igrišče Mežica15.09.21 16.30 NK Akumulator NK Rače Vivod Dejan,
Grubelnik Matic,
Racaj FatlindStrmčnik Robert Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza15.09.21 16.30 NŠ Roho VBO NK Radlje Rađević Uroš,
Perger Primož,
Kmetec MarkLepej Drago Duplek,
Igrišče Duplek15.09.21 16.30 NK Duplek ŠD Starše Veselič Samo,
Šumer Žiga,
Žurman AljažPerko Robert Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem15.09.21 16.30 NK Peca NK Pohorje Kordež Matic,
Kunc Anej,
Močivnik JožiZalar Jure Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.09.21 16.30 NK Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
Holcman Aljaž,
Dedić ElmedinKmetec Ivan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol15.09.21 16.30 NK Jurovski dol Marles hiše Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Ferčič JaniVidović Adi -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš18.09.21 16.00 Marles hiše NK Malečnik Asfalterstvo Brus Šorli Armando,
Karmel Vidko,
Bezjak AdamGostenčnik Gregor Ruše,
Igrišče Ruše18.09.21 16.00 NK Pohorje NK Miklavž Borošak Alen,
Kmetec Radenko,
Jug MaksimiljanToplak Boris Starše,
Igrišče Starše18.09.21 16.00 ŠD Starše NK Peca Kamplet Miha,
Šinkovec Bojan,
Stojkovič MarkoVidović Adi Rače,
Igrišče Rače18.09.21 16.00 NK Rače NŠ Roho VBO Tkalčič Bojan,
Šumer Žiga,
Koman AndrejVilčnik Matej Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje18.09.21 18.00 NK Radlje NK Duplek Vivod Dejan,
Kresnik Dejan,
Majer VojkoIzak Silvo Marjeta,
Igrišče Marjeta19.09.21 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
Kmetec Mark,
Holcman AljažGlažar Stanislav Pesnica,
Igrišče Pesnica06.11.21 14.00 NK Tehnotim Pesnica NK Akumulator Založnik Vito,
Šinkovec Bojan,
Jug MaksimiljanŠkrofič Mario -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik25.09.21 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Akumulator Rađević Uroš,
Šinkovec Bojan,
Pečarič LukaVidović Adi Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza25.09.21 16.00 NŠ Roho VBO NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
Kunc Anej,
Durić MedihaToplak Boris Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem26.09.21 16.00 NK Peca NK Radlje Kordež Matic,
Jonke Mitja,
Močivnik JožiZalar Jure Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju26.09.21 16.00 NK Miklavž ŠD Starše Gergič Nejc,
Holcman Aljaž,
Dedić ElmedinGostenčnik Gregor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol26.09.21 16.00 NK Jurovski dol NK Pohorje Šorli Armando,
Šumer Žiga,
Djukić DejanCojhter Matjan ,
28.09.21 NK Duplek NK Rače Marjeta,
Igrišče Marjeta28.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Marles hiše Kamplet Miha,
Mladenović Marko,
Majcen KevinKmetec Ivan -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše02.10.21 15.30 ŠD Starše NK Jurovski dol Gergič Nejc,
Benc Uroš,
Dedić ElmedinToplak Boris Pesnica,
Igrišče Pesnica02.10.21 15.30 NK Tehnotim Pesnica NK Duplek Šorli Armando,
Šinkovec Bojan,
Eder GregorVilčnik Matej Mežica,
Igrišče Mežica02.10.21 15.30 NK Akumulator NŠ Roho VBO Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Durić MedihaStrmčnik Robert Ruše,
Igrišče Ruše02.10.21 17.00 NK Pohorje Marles hiše Borošak Alen,
Šumer Žiga,
Holcman AljažVidović Adi Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje02.10.21 18.00 NK Radlje NK Miklavž Hrvacki Jure,
Jonke Mitja,
Močivnik JožiIzak Silvo Marjeta,
Igrišče Marjeta03.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Malečnik Asfalterstvo Brus Veselič Samo,
Bombač Mitja,
Majcen KevinVidović Adi Rače,
Igrišče Rače03.10.21 15.30 NK Rače NK Peca Kamplet Miha,
Holcman Aljaž,
Cotič UrbanKmetec Ivan -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik09.10.21 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
Marin Jan,
Gonza NejcGlažar Stanislav Duplek,
Igrišče Duplek09.10.21 15.30 NK Duplek NK Akumulator Veselič Samo,
Horvat Denis,
Bombač MitjaCojhter Matjan Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem09.10.21 15.30 NK Peca NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
Kunc Anej,
Grubelnik MaticZalar Jure Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju09.10.21 15.30 NK Miklavž NK Rače Rađević Uroš,
Šobot Danijel,
Majer VojkoPerko Robert Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš09.10.21 15.30 Marles hiše ŠD Starše Durić Mediha,
Jonke Mitja,
Močivnik JožiSajko Jani Ivan Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT10.10.21 15.30 NK Jurovski dol NK Radlje Gergič Nejc,
Majer Vojko,
Šinkovec BojanLepej Drago Marjeta,
Igrišče Marjeta10.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje Ivanović Uroš,
Benc Uroš,
Šumer ŽigaJurenec Damir -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše15.10.21 18.00 NK Pohorje NK Malečnik Asfalterstvo Brus Veselič Samo,
Marin Jan,
Dedić ElmedinŠkrofič Mario Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje15.10.21 19.00 NK Radlje Marles hiše Hrvacki Jure,
Močivnik Joži,
Kunc AnejMijatovič Goran Starše,
Igrišče Starše16.10.21 15.00 ŠD Starše ŠD Marjeta na Dravskem polju Rađević Uroš,
Holcman Aljaž,
Majer VojkoVidović Adi Rače,
Igrišče Rače16.10.21 15.00 NK Rače NK Jurovski dol Borošak Alen,
Šinkovec Bojan,
Pečarič LukaGostenčnik Gregor Pesnica,
Igrišče Pesnica16.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica NK Miklavž Ivanović Uroš,
Karmel Vidko,
Djukić DejanToplak Boris Mežica,
Igrišče Mežica16.10.21 15.00 NK Akumulator NK Peca Lacković Marko,
Lahovič Marcel,
Mladenović MarkoStrmčnik Robert Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza16.10.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Duplek Durić Mediha,
Šumer Žiga,
Grubelnik MaticVilčnik Matej -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik23.10.21 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Duplek Gergič Nejc,
Šinkovec Bojan,
Majer VojkoKmetec Ivan Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem23.10.21 15.00 NK Peca NŠ Roho VBO Jezeršek Tomaž,
Kamnik Blaž,
Močivnik JožiStrmčnik Robert Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju23.10.21 15.00 NK Miklavž NK Akumulator Lacković Marko,
Ferčič Jani,
Žurman AljažLepej Drago Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš23.10.21 15.00 Marles hiše NK Rače Šorli Armando,
Marković Aleksander,
Mladenović MarkoCojhter Matjan Ruše,
Igrišče Ruše23.10.21 15.00 NK Pohorje ŠD Starše Ivanović Uroš,
Marin Jan,
Gonza NejcPerko Robert Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.10.21 15.00 NK Jurovski dol NK Tehnotim Pesnica Šorli Armando,
Holcman Aljaž,
Dedić ElmedinVilčnik Matej Marjeta,
Igrišče Marjeta24.10.21 15.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Radlje Rađević Uroš,
Lahovič Marcel,
Šumer ŽigaLunežnik Andrej -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše30.10.21 15.00 ŠD Starše NK Malečnik Asfalterstvo Brus Perger Primož,
Horvat Denis,
Grbec ErminToplak Boris Rače,
Igrišče Rače30.10.21 15.00 NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
Marin Jan,
Stojkovič MarkoLunežnik Andrej Pesnica,
Igrišče Pesnica30.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica Marles hiše Kmetec Tim,
Marković Aleksander,
Majer VojkoMajcen Domen Mežica,
Igrišče Mežica30.10.21 15.00 NK Akumulator NK Jurovski dol Durić Mediha,
Kamnik Blaž,
Kunc AnejZalar Jure Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza30.10.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
Šinkovec Bojan,
Gonza NejcVilčnik Matej Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje30.10.21 17.00 NK Radlje NK Pohorje Kordež Matic,
Močivnik Joži,
Grubelnik MaticVidović Adi Duplek,
Igrišče Duplek06.11.21 14.00 NK Duplek NK Peca Kmetec Tim,
Perger Primož,
Pečarič LukaKmetec Ivan -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik26.03.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca Kamplet Miha,
Šumer Žiga,
Stojkovič MarkoKmetec Ivan Duplek,
Igrišče Duplek26.03.22 15.00 NK Duplek NK Miklavž Veselič Samo,
Jug Maksimiljan,
Marković AleksanderUrbanič Saša Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza26.03.22 15.00 NŠ Roho VBO NK Jurovski dol Založnik Vito,
Lahovič Marcel,
Eder GregorLepej Drago Mežica,
Igrišče Mežica26.03.22 15.00 NK Akumulator Marles hiše Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Močivnik JožiZalar Jure Pesnica,
Igrišče Pesnica26.03.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica ŠD Marjeta na Dravskem polju Ivanović Uroš,
Bezjak Adam,
Kmetec MarkGostenčnik Gregor Rače,
Igrišče Rače26.03.22 15.00 NK Rače NK Pohorje Rađević Uroš,
Majer Vojko,
Ferčič JaniPerko Robert Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje26.03.22 18.00 NK Radlje ŠD Starše Hrvacki Jure,
Durić Mediha,
Kamnik BlažIzak Silvo -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje02.04.22 18.00 NK Radlje NK Malečnik Asfalterstvo Brus Durić Mediha,
Benc Uroš,
Jonke MitjaLunežnik Andrej Marjeta,
Igrišče Marjeta03.04.22 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Akumulator Kamplet Miha,
Dedić Elmedin,
Sužnik JureCojhter Matjan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol06.04.22 17.15 NK Jurovski dol NK Duplek Ivanović Uroš,
Šinkovec Bojan,
Marković AleksanderLepej Drago Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.04.22 17.00 NK Miklavž NK Peca Borošak Alen,
Perger Primož,
Lahovič MarcelToplak Boris Starše,
Igrišče Starše04.05.22 17.30 ŠD Starše NK Rače Tkalčič Bojan,
Eder Gregor,
Djurovič ŽigaKmetec Ivan Ruše,
Igrišče Ruše04.05.22 17.30 NK Pohorje NK Tehnotim Pesnica Kamplet Miha,
Šumer Žiga,
Horvat DenisVidović Adi Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš04.05.22 17.30 Marles hiše NŠ Roho VBO Mušič Doroteja,
Klemenčič Tilen,
Šinkovec BojanToplak Boris -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik09.04.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Miklavž Veselič Samo,
Sužnik Jure,
Šinkovec BojanKmetec Ivan Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem09.04.22 16.30 NK Peca NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
Jonke Mitja,
Racaj FatlindHuselja Emir Duplek,
Igrišče Duplek09.04.22 16.30 NK Duplek Marles hiše Kamplet Miha,
Ferčič Jani,
Žurman AljažPerko Robert Mežica,
Igrišče Mežica09.04.22 16.30 NK Akumulator NK Pohorje Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Grubelnik MaticZalar Jure Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.04.22 16.30 NŠ Roho VBO ŠD Marjeta na Dravskem polju Gligorić Lan,
Perger Primož,
Šumer ŽigaŠkrofič Mario Pesnica,
Igrišče Pesnica10.04.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica ŠD Starše Gergič Nejc,
Marković Aleksander,
Šinkovec BojanSajko Jani Ivan Rače,
Igrišče Rače12.04.22 17.00 NK Rače NK Radlje Kamplet Miha,
Holcman Aljaž,
Majcen KevinŽnidaršič Andrej -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje16.04.22 15.00 NK Radlje NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
Brumen Nika,
Miklavc JarošZalar Jure Rače,
Igrišče Rače16.04.22 17.00 NK Rače NK Malečnik Asfalterstvo Brus Tkalčič Bojan,
Kmetec Radenko,
Praznik Špeh JernejVidović Adi Starše,
Igrišče Starše16.04.22 17.00 ŠD Starše NK Akumulator Ivanović Uroš,
Pečarič Luka,
Jug MaksimiljanLunežnik Andrej Ruše,
Igrišče Ruše16.04.22 17.00 NK Pohorje NŠ Roho VBO Kresnik Urban,
Sužnik Jure,
Eder GregorCojhter Matjan Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš16.04.22 17.00 Marles hiše NK Peca Mušič Doroteja,
Šinkovec Bojan,
Djukić DejanVilčnik Matej Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol18.04.22 17.00 NK Jurovski dol NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
Jonke Mitja,
Racaj FatlindKrajnc Robert Marjeta,
Igrišče Marjeta18.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Duplek Hrvacki Jure,
Kamnik Blaž,
Kunc AnejGoričan Vojko -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik23.04.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Jurovski dol Mušič Doroteja,
Sužnik Jure,
Šinkovec BojanLunežnik Andrej Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem23.04.22 17.00 NK Peca ŠD Marjeta na Dravskem polju Hrvacki Jure,
Durić Mediha,
Miklavc JarošStrmčnik Robert Mežica,
Igrišče Mežica23.04.22 17.00 NK Akumulator NK Radlje Vivod Dejan,
Močivnik Joži,
Kunc AnejZalar Jure Pesnica,
Igrišče Pesnica23.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Rače Rađević Uroš,
Šumer Žiga,
Lahovič MarcelGostenčnik Gregor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju24.04.22 17.00 NK Miklavž Marles hiše Gergič Nejc,
Majcen Kevin,
Kmetec MarkŠkrofič Mario Duplek,
Igrišče Duplek24.04.22 17.00 NK Duplek NK Pohorje Kamplet Miha,
Horvat Denis,
Holcman AljažToplak Boris Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.04.22 17.00 NŠ Roho VBO ŠD Starše Novarlić Damjan,
Kmetec Radenko,
Šinkovec BojanKmetec Ivan -
19. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta29.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Miklavž Ivanović Uroš,
Holcman Aljaž,
Lahovič MarcelKlinc Jožef Pesnica,
Igrišče Pesnica30.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Malečnik Asfalterstvo Brus Gergič Nejc,
Dugonik Jakob Dan,
Djurovič ŽigaSajko Jani Ivan Rače,
Igrišče Rače30.04.22 17.00 NK Rače NK Akumulator Jezeršek Tomaž,
Holcman Aljaž,
Marković AleksanderGlažar Roman Starše,
Igrišče Starše30.04.22 17.00 ŠD Starše NK Duplek Založnik Vito,
Grbec Ermin,
Jug MaksimiljanToplak Boris Ruše,
Igrišče Ruše30.04.22 17.00 NK Pohorje NK Peca Mušič Doroteja,
Eder Gregor,
Ferčič JaniKmetec Ivan Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš30.04.22 17.00 Marles hiše NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
Močivnik Joži,
Kunc AnejVidović Adi Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje18.05.22 19.00 NK Radlje NŠ Roho VBO Hrvacki Jure,
Močivnik Joži,
Kunc AnejŠkrofič Mario -
20. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik07.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše Ivanović Uroš,
Holcman Aljaž,
Dedić ElmedinLepej Drago Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju07.05.22 17.00 NK Miklavž NK Pohorje Rađević Uroš,
Horvat Denis,
Pečarič LukaVilčnik Matej Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem07.05.22 17.00 NK Peca ŠD Starše Jezeršek Tomaž,
Kunc Anej,
Močivnik JožiStrmčnik Robert Duplek,
Igrišče Duplek07.05.22 17.00 NK Duplek NK Radlje Kamplet Miha,
Marković Aleksander,
Ferčič JaniPerko Robert Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza07.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Rače Kmetec Tim,
Mušič Doroteja,
Šinkovec BojanGostenčnik Gregor Mežica,
Igrišče Mežica08.05.22 17.00 NK Akumulator NK Tehnotim Pesnica Veselič Samo,
Kmetec Mark,
Jonke MitjaPraznik Iztok Filip Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol08.05.22 17.30 NK Jurovski dol ŠD Marjeta na Dravskem polju Novarlić Damjan,
Šinkovec Bojan,
Kmetec RadenkoCojhter Matjan -
21. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše13.05.22 18.00 NK Pohorje NK Jurovski dol Gergič Nejc,
Benc Uroš,
Horvat DenisŠkrofič Mario Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje13.05.22 19.00 NK Radlje NK Peca Hrvacki Jure,
Kamnik Blaž,
Kunc AnejJurenec Damir Mežica,
Igrišče Mežica14.05.22 17.00 NK Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus Vivod Dejan,
Durić Mediha,
Kunc AnejStrmčnik Robert Pesnica,
Igrišče Pesnica14.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NŠ Roho VBO Grubelnik Matic,
Racaj Fatlind,
Kamnik BlažLunežnik Andrej Rače,
Igrišče Rače14.05.22 17.00 NK Rače NK Duplek Gligorić Lan,
Kmetec Radenko,
Vajs ManuelToplak Boris Starše,
Igrišče Starše14.05.22 17.00 ŠD Starše NK Miklavž Kamplet Miha,
Ferčič Jani,
Marković AleksanderBukovec Miran Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš14.05.22 17.00 Marles hiše ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
Močivnik Joži,
Matis EnejVilčnik Matej -
22. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.05.22 17.00 Marles hiše NK Pohorje Rađević Uroš,
Benc Uroš,
Pečarič LukaToplak Boris Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju21.05.22 17.00 NK Miklavž NK Radlje Kmetec Tim,
Šumer Žiga,
Praznik Špeh JernejVidović Adi Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem21.05.22 17.00 NK Peca NK Rače Grubelnik Matic,
Kunc Anej,
Miklavc JarošStrmčnik Robert Malečnik,
Igrišče Malečnik22.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
Kamnik Blaž,
Močivnik JožiVilčnik Matej Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.05.22 17.00 NK Jurovski dol ŠD Starše Ivanović Uroš,
Ferčič Jani,
Eder GregorLunežnik Andrej Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza22.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Akumulator Kamplet Miha,
Dedić Elmedin,
Majcen KevinLepej Drago Duplek,
Igrišče Duplek08.06.22 18.00 NK Duplek NK Tehnotim Pesnica Kmetec Radenko,
Šumer Žiga,
Grbec ErminGostenčnik Gregor -
23. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza25.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Malečnik Asfalterstvo Brus Ivanović Uroš,
Horvat Denis,
Dedić ElmedinGostenčnik Gregor Pesnica,
Igrišče Pesnica25.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Peca Mušič Doroteja,
Majcen Kevin,
Šinkovec BojanPerko Robert Rače,
Igrišče Rače25.05.22 17.00 NK Rače NK Miklavž Gergič Nejc,
Kmetec Mark,
Djukić DejanMajcen Domen Starše,
Igrišče Starše25.05.22 17.00 ŠD Starše Marles hiše Veselič Samo,
Šumer Žiga,
Klemenčič TilenKmetec Ivan Mežica,
Igrišče Mežica25.05.22 18.00 NK Akumulator NK Duplek Kresnik Urban,
Močivnik Joži,
Kunc AnejStrmčnik Robert Ruše,
Igrišče Ruše25.05.22 18.30 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju Rađević Uroš,
Sužnik Jure,
Holcman AljažVidović Adi Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje25.05.22 19.00 NK Radlje NK Jurovski dol Vivod Dejan,
Jonke Mitja,
Racaj FatlindIzak Silvo -
24. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik28.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje Podgoršek Simon Matej,
Benc Uroš,
Bezjak AdamKmetec Ivan Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš28.05.22 17.00 Marles hiše NK Radlje Gergič Nejc,
Marković Aleksander,
Vajs ManuelSajko Jani Ivan Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju28.05.22 17.00 NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
Dedić Elmedin,
Sovec MatevžCojhter Matjan Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem28.05.22 17.00 NK Peca NK Akumulator Kamplet Miha,
Holcman Aljaž,
Majcen KevinPraznik Iztok Filip Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol29.05.22 14.30 NK Jurovski dol NK Rače Gergič Nejc,
Majer Vojko,
Ferčič JaniŠkrofič Mario Marjeta,
Igrišče Marjeta29.05.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Starše Hrvacki Jure,
Kunc Anej,
Racaj FatlindPerko Robert Duplek,
Igrišče Duplek01.06.22 19.00 NK Duplek NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
Ferčič Jani,
Pečarič LukaJurenec Damir -
25. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače04.06.22 16.30 NK Rače Marles hiše Borošak Alen,
Benc Uroš,
Majcen KevinVilčnik Matej Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.06.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Peca Rađević Uroš,
Marković Aleksander,
Sužnik JureJurenec Damir Mežica,
Igrišče Mežica04.06.22 17.00 NK Akumulator NK Miklavž Vivod Dejan,
Miklavc Jaroš,
Brumen NikaZalar Jure Pesnica,
Igrišče Pesnica04.06.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski dol Gergič Nejc,
Grubelnik Matic,
Pečarič LukaŠkrofič Mario Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje04.06.22 17.00 NK Radlje ŠD Marjeta na Dravskem polju Novarlić Damjan,
Holcman Aljaž,
Dedić ElmedinLepej Drago Starše,
Igrišče Starše04.06.22 17.00 ŠD Starše NK Pohorje Kamplet Miha,
Kmetec Mark,
Sovec MatevžToplak Boris Duplek,
Igrišče Duplek05.06.22 17.00 NK Duplek NK Malečnik Asfalterstvo Brus Kmetec Tim,
Kmetec Mark,
Kmetec RadenkoVidović Adi -
26. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik10.06.22 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Starše Borošak Alen,
Kmetec Mark,
Praznik Špeh JernejToplak Boris Marjeta,
Igrišče Marjeta10.06.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače Jezeršek Tomaž,
Močivnik Joži,
Kunc AnejVidović Adi Ruše,
Igrišče Ruše11.06.22 17.00 NK Pohorje NK Radlje Lacković Marko,
Sužnik Jure,
Šumer ŽigaKoletnik Drago Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš11.06.22 17.00 Marles hiše NK Tehnotim Pesnica Jezeršek Tomaž,
Kamnik Blaž,
Kunc AnejGostenčnik Gregor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol11.06.22 17.00 NK Jurovski dol NK Akumulator Ivanović Uroš,
Ferčič Jani,
Marković AleksanderPerko Robert Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.06.22 17.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
Kmetec Mark,
Kmetec RadenkoLunežnik Andrej Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem11.06.22 17.00 NK Peca NK Duplek Hrvacki Jure,
Verbovšek Anže,
Racaj FatlindStrmčnik Robert