1. Članska liga – 2021/22 – Delegiranje

Osveženo: 19.07.22 14.30

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    21.08.21 17.00 NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus Kordež Matic,
    Močivnik Joži,
    Grubelnik Matic
    Vilčnik Matej
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.08.21 17.00 NK Miklavž NK Duplek Gligorić Lan,
    Gonza Nejc,
    Eder Gregor
    Vidović Adi
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    21.08.21 17.00 Marles hiše NK Akumulator Rađević Uroš,
    Mladenović Marko,
    Marin Jan
    Škrofič Mario
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.08.21 17.00 NK Pohorje NK Rače Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Jug Maksimiljan
    Mihelič Boris
    Starše,
    Igrišče Starše
    21.08.21 17.00 ŠD Starše NK Radlje Borošak Alen,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Kmetec Ivan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.08.21 17.00 NK Jurovski dol NŠ Roho VBO Ivanovič Uroš,
    Horvat Denis,
    Ferčič Jani
    Jurenec Damir
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    22.08.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
    Eder Gregor,
    Žurman Aljaž
    Vidović Adi
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    28.08.21 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje Veselič Samo,
    Horvat Denis,
    Sovec Matevž
    Cojhter Matjan
    Rače,
    Igrišče Rače
    28.08.21 17.00 NK Rače ŠD Starše Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Bezjak Adam
    Vilčnik Matej
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    28.08.21 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje Borošak Alen,
    Kerec Matic,
    Marin Jan
    Vidović Adi
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    28.08.21 17.00 NK Akumulator ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Grubelnik Matic
    Lepej Drago
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    28.08.21 17.00 NK Peca NK Miklavž Hrvacki Jure,
    Durić Mediha,
    Kresnik Urban
    Zalar Jure
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.08.21 17.00 NŠ Roho VBO Marles hiše Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Jug Maksimiljan
    Perko Robert
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    29.08.21 17.00 NK Duplek NK Jurovski dol Rađević Uroš,
    Majcen Kevin,
    Ferčič Jani
    Škrofič Mario
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.09.21 17.00 NK Miklavž NK Malečnik Asfalterstvo Brus Borošak Alen,
    Horvat Denis,
    Perger Primož
    Majcen Domen
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    01.09.21 17.00 NK Jurovski dol NK Peca Gergič Nejc,
    Majer Vojko,
    Mladenović Marko
    Škrofič Mario
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.09.21 17.00 Marles hiše NK Duplek Hrvacki Jure,
    Durić Mediha,
    Racaj Fatlind
    Kmetec Ivan
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    01.09.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Dedić Elmedin
    Perko Robert
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.09.21 17.00 NK Pohorje NK Akumulator Veselič Samo,
    Majcen Kevin,
    Marin Jan
    Toplak Boris
    Starše,
    Igrišče Starše
    01.09.21 17.00 ŠD Starše NK Tehnotim Pesnica Gligorić Lan,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Lepej Drago
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    01.09.21 18.00 NK Radlje NK Rače Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Zalar Jure
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.09.21 16.30 NK Tehnotim Pesnica NK Radlje Rađević Uroš,
    Šinkovec Bojan,
    Kmetec Radenko
    Sajko Jani Ivan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.09.21 16.30 NŠ Roho VBO NK Pohorje Kamplet Miha,
    Sovec Matevž,
    Holcman Aljaž
    Majcen Domen
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    04.09.21 16.30 NK Duplek ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
    Mladenović Marko,
    Djukić Dejan
    Jurenec Damir
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    04.09.21 16.30 NK Peca Marles hiše Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Kamnik Blaž
    Strmčnik Robert
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    04.09.21 16.30 NK Miklavž NK Jurovski dol Borošak Alen,
    Šumer Žiga,
    Žurman Aljaž
    Kmetec Ivan
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Rače Hrvacki Jure,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Vozlič Vinko
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    05.09.21 16.30 NK Akumulator ŠD Starše Kordež Matic,
    Kresnik Urban,
    Grubelnik Matic
    Zalar Jure
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.09.21 16.30 Marles hiše NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Šinkovec Bojan,
    Gligorić Lan
    Sajko Jani Ivan
    Starše,
    Igrišče Starše
    11.09.21 16.30 ŠD Starše NŠ Roho VBO Veselič Samo,
    Žurman Aljaž,
    Pečarič Luka
    Vilčnik Matej
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.09.21 16.30 NK Rače NK Tehnotim Pesnica Kamplet Miha,
    Perger Primož,
    Holcman Aljaž
    Tratnjek Andrej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    11.09.21 18.00 NK Radlje NK Akumulator Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Kamnik Blaž
    Cojhter Matjan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    12.09.21 16.30 NK Jurovski dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus Novarlić Damjan,
    Gonza Nejc,
    Holcman Aljaž
    Gostenčnik Gregor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    12.09.21 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Peca Kamplet Miha,
    Dedić Elmedin,
    Kmetec Mark
    Toplak Boris
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    22.09.21 18.00 NK Pohorje NK Duplek Gergič Nejc,
    Perger Primož,
    Holcman Aljaž
    Majcen Domen
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    15.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica Borošak Alen,
    Šinkovec Bojan,
    Majer Vojko
    Majcen Domen
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    15.09.21 16.30 NK Akumulator NK Rače Vivod Dejan,
    Grubelnik Matic,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    15.09.21 16.30 NŠ Roho VBO NK Radlje Rađević Uroš,
    Perger Primož,
    Kmetec Mark
    Lepej Drago
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    15.09.21 16.30 NK Duplek ŠD Starše Veselič Samo,
    Šumer Žiga,
    Žurman Aljaž
    Perko Robert
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    15.09.21 16.30 NK Peca NK Pohorje Kordež Matic,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Zalar Jure
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    15.09.21 16.30 NK Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Kmetec Ivan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    15.09.21 16.30 NK Jurovski dol Marles hiše Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Ferčič Jani
    Vidović Adi
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.09.21 16.00 Marles hiše NK Malečnik Asfalterstvo Brus Šorli Armando,
    Karmel Vidko,
    Bezjak Adam
    Gostenčnik Gregor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    18.09.21 16.00 NK Pohorje NK Miklavž Borošak Alen,
    Kmetec Radenko,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Starše,
    Igrišče Starše
    18.09.21 16.00 ŠD Starše NK Peca Kamplet Miha,
    Šinkovec Bojan,
    Stojkovič Marko
    Vidović Adi
    Rače,
    Igrišče Rače
    18.09.21 16.00 NK Rače NŠ Roho VBO Tkalčič Bojan,
    Šumer Žiga,
    Koman Andrej
    Vilčnik Matej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    18.09.21 18.00 NK Radlje NK Duplek Vivod Dejan,
    Kresnik Dejan,
    Majer Vojko
    Izak Silvo
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    19.09.21 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
    Kmetec Mark,
    Holcman Aljaž
    Glažar Stanislav
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    06.11.21 14.00 NK Tehnotim Pesnica NK Akumulator Založnik Vito,
    Šinkovec Bojan,
    Jug Maksimiljan
    Škrofič Mario
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.09.21 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Akumulator Rađević Uroš,
    Šinkovec Bojan,
    Pečarič Luka
    Vidović Adi
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.09.21 16.00 NŠ Roho VBO NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Durić Mediha
    Toplak Boris
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    26.09.21 16.00 NK Peca NK Radlje Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Zalar Jure
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    26.09.21 16.00 NK Miklavž ŠD Starše Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Gostenčnik Gregor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.21 16.00 NK Jurovski dol NK Pohorje Šorli Armando,
    Šumer Žiga,
    Djukić Dejan
    Cojhter Matjan
    ,
    28.09.21 NK Duplek NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    28.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Marles hiše Kamplet Miha,
    Mladenović Marko,
    Majcen Kevin
    Kmetec Ivan
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    02.10.21 15.30 ŠD Starše NK Jurovski dol Gergič Nejc,
    Benc Uroš,
    Dedić Elmedin
    Toplak Boris
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    02.10.21 15.30 NK Tehnotim Pesnica NK Duplek Šorli Armando,
    Šinkovec Bojan,
    Eder Gregor
    Vilčnik Matej
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    02.10.21 15.30 NK Akumulator NŠ Roho VBO Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Durić Mediha
    Strmčnik Robert
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    02.10.21 17.00 NK Pohorje Marles hiše Borošak Alen,
    Šumer Žiga,
    Holcman Aljaž
    Vidović Adi
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.10.21 18.00 NK Radlje NK Miklavž Hrvacki Jure,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Izak Silvo
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    03.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Malečnik Asfalterstvo Brus Veselič Samo,
    Bombač Mitja,
    Majcen Kevin
    Vidović Adi
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.21 15.30 NK Rače NK Peca Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Cotič Urban
    Kmetec Ivan
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    09.10.21 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NŠ Roho VBO Kamplet Miha,
    Marin Jan,
    Gonza Nejc
    Glažar Stanislav
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.10.21 15.30 NK Duplek NK Akumulator Veselič Samo,
    Horvat Denis,
    Bombač Mitja
    Cojhter Matjan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.10.21 15.30 NK Peca NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Grubelnik Matic
    Zalar Jure
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.10.21 15.30 NK Miklavž NK Rače Rađević Uroš,
    Šobot Danijel,
    Majer Vojko
    Perko Robert
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.21 15.30 Marles hiše ŠD Starše Durić Mediha,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Sajko Jani Ivan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    10.10.21 15.30 NK Jurovski dol NK Radlje Gergič Nejc,
    Majer Vojko,
    Šinkovec Bojan
    Lepej Drago
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    10.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje Ivanovič Uroš,
    Benc Uroš,
    Šumer Žiga
    Jurenec Damir
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.10.21 18.00 NK Pohorje NK Malečnik Asfalterstvo Brus Veselič Samo,
    Marin Jan,
    Dedić Elmedin
    Škrofič Mario
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    15.10.21 19.00 NK Radlje Marles hiše Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Mijatovič Goran
    Starše,
    Igrišče Starše
    16.10.21 15.00 ŠD Starše ŠD Marjeta na Dravskem polju Rađević Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Majer Vojko
    Vidović Adi
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.10.21 15.00 NK Rače NK Jurovski dol Borošak Alen,
    Šinkovec Bojan,
    Pečarič Luka
    Gostenčnik Gregor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    16.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica NK Miklavž Ivanovič Uroš,
    Karmel Vidko,
    Djukić Dejan
    Toplak Boris
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    16.10.21 15.00 NK Akumulator NK Peca Lacković Marko,
    Lahovič Marcel,
    Mladenović Marko
    Strmčnik Robert
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    16.10.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Duplek Durić Mediha,
    Šumer Žiga,
    Grubelnik Matic
    Vilčnik Matej
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    23.10.21 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Duplek Gergič Nejc,
    Šinkovec Bojan,
    Majer Vojko
    Kmetec Ivan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    23.10.21 15.00 NK Peca NŠ Roho VBO Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Močivnik Joži
    Strmčnik Robert
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    23.10.21 15.00 NK Miklavž NK Akumulator Lacković Marko,
    Ferčič Jani,
    Žurman Aljaž
    Lepej Drago
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.10.21 15.00 Marles hiše NK Rače Šorli Armando,
    Marković Aleksander,
    Mladenović Marko
    Cojhter Matjan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    23.10.21 15.00 NK Pohorje ŠD Starše Ivanovič Uroš,
    Marin Jan,
    Gonza Nejc
    Perko Robert
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.10.21 15.00 NK Jurovski dol NK Tehnotim Pesnica Šorli Armando,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Vilčnik Matej
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    24.10.21 15.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Radlje Rađević Uroš,
    Lahovič Marcel,
    Šumer Žiga
    Lunežnik Andrej
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    30.10.21 15.00 ŠD Starše NK Malečnik Asfalterstvo Brus Perger Primož,
    Horvat Denis,
    Grbec Ermin
    Toplak Boris
    Rače,
    Igrišče Rače
    30.10.21 15.00 NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju Gergič Nejc,
    Marin Jan,
    Stojkovič Marko
    Lunežnik Andrej
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    30.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica Marles hiše Kmetec Tim,
    Marković Aleksander,
    Majer Vojko
    Majcen Domen
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    30.10.21 15.00 NK Akumulator NK Jurovski dol Durić Mediha,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
    Zalar Jure
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    30.10.21 15.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Šinkovec Bojan,
    Gonza Nejc
    Vilčnik Matej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    30.10.21 17.00 NK Radlje NK Pohorje Kordež Matic,
    Močivnik Joži,
    Grubelnik Matic
    Vidović Adi
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    06.11.21 14.00 NK Duplek NK Peca Kmetec Tim,
    Perger Primož,
    Pečarič Luka
    Kmetec Ivan
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.03.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca Kamplet Miha,
    Šumer Žiga,
    Stojkovič Marko
    Kmetec Ivan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.03.22 15.00 NK Duplek NK Miklavž Veselič Samo,
    Jug Maksimiljan,
    Marković Aleksander
    Urbanič Saša
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.03.22 15.00 NŠ Roho VBO NK Jurovski dol Založnik Vito,
    Lahovič Marcel,
    Eder Gregor
    Lepej Drago
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    26.03.22 15.00 NK Akumulator Marles hiše Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Zalar Jure
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    26.03.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica ŠD Marjeta na Dravskem polju Ivanovič Uroš,
    Bezjak Adam,
    Kmetec Mark
    Gostenčnik Gregor
    Rače,
    Igrišče Rače
    26.03.22 15.00 NK Rače NK Pohorje Rađević Uroš,
    Majer Vojko,
    Ferčič Jani
    Perko Robert
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    26.03.22 18.00 NK Radlje ŠD Starše Hrvacki Jure,
    Durić Mediha,
    Kamnik Blaž
    Izak Silvo
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.04.22 18.00 NK Radlje NK Malečnik Asfalterstvo Brus Durić Mediha,
    Benc Uroš,
    Jonke Mitja
    Lunežnik Andrej
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    03.04.22 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Akumulator Kamplet Miha,
    Dedić Elmedin,
    Sužnik Jure
    Cojhter Matjan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.04.22 17.15 NK Jurovski dol NK Duplek Ivanovič Uroš,
    Šinkovec Bojan,
    Marković Aleksander
    Lepej Drago
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.04.22 17.00 NK Miklavž NK Peca Borošak Alen,
    Perger Primož,
    Lahovič Marcel
    Toplak Boris
    Starše,
    Igrišče Starše
    04.05.22 17.30 ŠD Starše NK Rače Tkalčič Bojan,
    Eder Gregor,
    Djurovič Žiga
    Kmetec Ivan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.05.22 17.30 NK Pohorje NK Tehnotim Pesnica Kamplet Miha,
    Šumer Žiga,
    Horvat Denis
    Vidović Adi
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.05.22 17.30 Marles hiše NŠ Roho VBO Mušič Doroteja,
    Klemenčič Tilen,
    Šinkovec Bojan
    Toplak Boris
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    09.04.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Miklavž Veselič Samo,
    Sužnik Jure,
    Šinkovec Bojan
    Kmetec Ivan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.04.22 16.30 NK Peca NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Huselja Emir
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.04.22 16.30 NK Duplek Marles hiše Kamplet Miha,
    Ferčič Jani,
    Žurman Aljaž
    Perko Robert
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    09.04.22 16.30 NK Akumulator NK Pohorje Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Grubelnik Matic
    Zalar Jure
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.04.22 16.30 NŠ Roho VBO ŠD Marjeta na Dravskem polju Gligorić Lan,
    Perger Primož,
    Šumer Žiga
    Škrofič Mario
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    10.04.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica ŠD Starše Gergič Nejc,
    Marković Aleksander,
    Šinkovec Bojan
    Sajko Jani Ivan
    Rače,
    Igrišče Rače
    12.04.22 17.00 NK Rače NK Radlje Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Majcen Kevin
    Žnidaršič Andrej
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    16.04.22 15.00 NK Radlje NK Tehnotim Pesnica Hrvacki Jure,
    Brumen Nika,
    Miklavc Jaroš
    Zalar Jure
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.04.22 17.00 NK Rače NK Malečnik Asfalterstvo Brus Tkalčič Bojan,
    Kmetec Radenko,
    Praznik Špeh Jernej
    Vidović Adi
    Starše,
    Igrišče Starše
    16.04.22 17.00 ŠD Starše NK Akumulator Ivanovič Uroš,
    Pečarič Luka,
    Jug Maksimiljan
    Lunežnik Andrej
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.04.22 17.00 NK Pohorje NŠ Roho VBO Kresnik Urban,
    Sužnik Jure,
    Eder Gregor
    Cojhter Matjan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    16.04.22 17.00 Marles hiše NK Peca Mušič Doroteja,
    Šinkovec Bojan,
    Djukić Dejan
    Vilčnik Matej
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.04.22 17.00 NK Jurovski dol NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Krajnc Robert
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    18.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Duplek Hrvacki Jure,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
    Goričan Vojko
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    23.04.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Jurovski dol Mušič Doroteja,
    Sužnik Jure,
    Šinkovec Bojan
    Lunežnik Andrej
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    23.04.22 17.00 NK Peca ŠD Marjeta na Dravskem polju Hrvacki Jure,
    Durić Mediha,
    Miklavc Jaroš
    Strmčnik Robert
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    23.04.22 17.00 NK Akumulator NK Radlje Vivod Dejan,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Zalar Jure
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    23.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Rače Rađević Uroš,
    Šumer Žiga,
    Lahovič Marcel
    Gostenčnik Gregor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.04.22 17.00 NK Miklavž Marles hiše Gergič Nejc,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Škrofič Mario
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    24.04.22 17.00 NK Duplek NK Pohorje Kamplet Miha,
    Horvat Denis,
    Holcman Aljaž
    Toplak Boris
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.04.22 17.00 NŠ Roho VBO ŠD Starše Novarlić Damjan,
    Kmetec Radenko,
    Šinkovec Bojan
    Kmetec Ivan
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    29.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Miklavž Ivanovič Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Lahovič Marcel
    Klinc Jožef
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    30.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Malečnik Asfalterstvo Brus Gergič Nejc,
    Dugonik Jakob Dan,
    Djurovič Žiga
    Sajko Jani Ivan
    Rače,
    Igrišče Rače
    30.04.22 17.00 NK Rače NK Akumulator Jezeršek Tomaž,
    Holcman Aljaž,
    Marković Aleksander
    Glažar Roman
    Starše,
    Igrišče Starše
    30.04.22 17.00 ŠD Starše NK Duplek Založnik Vito,
    Grbec Ermin,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.04.22 17.00 NK Pohorje NK Peca Mušič Doroteja,
    Eder Gregor,
    Ferčič Jani
    Kmetec Ivan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.04.22 17.00 Marles hiše NK Jurovski dol Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Vidović Adi
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    18.05.22 19.00 NK Radlje NŠ Roho VBO Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Škrofič Mario
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    07.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše Ivanovič Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Lepej Drago
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    07.05.22 17.00 NK Miklavž NK Pohorje Rađević Uroš,
    Horvat Denis,
    Pečarič Luka
    Vilčnik Matej
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    07.05.22 17.00 NK Peca ŠD Starše Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Strmčnik Robert
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    07.05.22 17.00 NK Duplek NK Radlje Kamplet Miha,
    Marković Aleksander,
    Ferčič Jani
    Perko Robert
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Rače Kmetec Tim,
    Mušič Doroteja,
    Šinkovec Bojan
    Gostenčnik Gregor
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    08.05.22 17.00 NK Akumulator NK Tehnotim Pesnica Veselič Samo,
    Kmetec Mark,
    Jonke Mitja
    Praznik Iztok Filip
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    08.05.22 17.30 NK Jurovski dol ŠD Marjeta na Dravskem polju Novarlić Damjan,
    Šinkovec Bojan,
    Kmetec Radenko
    Cojhter Matjan
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    13.05.22 18.00 NK Pohorje NK Jurovski dol Gergič Nejc,
    Benc Uroš,
    Horvat Denis
    Škrofič Mario
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    13.05.22 19.00 NK Radlje NK Peca Hrvacki Jure,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
    Jurenec Damir
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    14.05.22 17.00 NK Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus Vivod Dejan,
    Durić Mediha,
    Kunc Anej
    Strmčnik Robert
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    14.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NŠ Roho VBO Grubelnik Matic,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Lunežnik Andrej
    Rače,
    Igrišče Rače
    14.05.22 17.00 NK Rače NK Duplek Gligorić Lan,
    Kmetec Radenko,
    Vajs Manuel
    Toplak Boris
    Starše,
    Igrišče Starše
    14.05.22 17.00 ŠD Starše NK Miklavž Kamplet Miha,
    Ferčič Jani,
    Marković Aleksander
    Bukovec Miran
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.05.22 17.00 Marles hiše ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Matis Enej
    Vilčnik Matej
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    21.05.22 17.00 Marles hiše NK Pohorje Rađević Uroš,
    Benc Uroš,
    Pečarič Luka
    Toplak Boris
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    21.05.22 17.00 NK Miklavž NK Radlje Kmetec Tim,
    Šumer Žiga,
    Praznik Špeh Jernej
    Vidović Adi
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    21.05.22 17.00 NK Peca NK Rače Grubelnik Matic,
    Kunc Anej,
    Miklavc Jaroš
    Strmčnik Robert
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    22.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Marjeta na Dravskem polju Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Močivnik Joži
    Vilčnik Matej
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.05.22 17.00 NK Jurovski dol ŠD Starše Ivanovič Uroš,
    Ferčič Jani,
    Eder Gregor
    Lunežnik Andrej
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    22.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Akumulator Kamplet Miha,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Lepej Drago
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    08.06.22 18.00 NK Duplek NK Tehnotim Pesnica Kmetec Radenko,
    Šumer Žiga,
    Grbec Ermin
    Gostenčnik Gregor
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.05.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Malečnik Asfalterstvo Brus Ivanovič Uroš,
    Horvat Denis,
    Dedić Elmedin
    Gostenčnik Gregor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    25.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Peca Mušič Doroteja,
    Majcen Kevin,
    Šinkovec Bojan
    Perko Robert
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.05.22 17.00 NK Rače NK Miklavž Gergič Nejc,
    Kmetec Mark,
    Djukić Dejan
    Majcen Domen
    Starše,
    Igrišče Starše
    25.05.22 17.00 ŠD Starše Marles hiše Veselič Samo,
    Šumer Žiga,
    Klemenčič Tilen
    Kmetec Ivan
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    25.05.22 18.00 NK Akumulator NK Duplek Kresnik Urban,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Strmčnik Robert
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.05.22 18.30 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju Rađević Uroš,
    Sužnik Jure,
    Holcman Aljaž
    Vidović Adi
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    25.05.22 19.00 NK Radlje NK Jurovski dol Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Izak Silvo
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    28.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje Podgoršek Simon Matej,
    Benc Uroš,
    Bezjak Adam
    Kmetec Ivan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.05.22 17.00 Marles hiše NK Radlje Gergič Nejc,
    Marković Aleksander,
    Vajs Manuel
    Sajko Jani Ivan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    28.05.22 17.00 NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Sovec Matevž
    Cojhter Matjan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    28.05.22 17.00 NK Peca NK Akumulator Kamplet Miha,
    Holcman Aljaž,
    Majcen Kevin
    Praznik Iztok Filip
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    29.05.22 14.30 NK Jurovski dol NK Rače Gergič Nejc,
    Majer Vojko,
    Ferčič Jani
    Škrofič Mario
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    29.05.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Starše Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Perko Robert
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    01.06.22 19.00 NK Duplek NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
    Ferčič Jani,
    Pečarič Luka
    Jurenec Damir
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    04.06.22 16.30 NK Rače Marles hiše Borošak Alen,
    Benc Uroš,
    Majcen Kevin
    Vilčnik Matej
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.06.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Peca Rađević Uroš,
    Marković Aleksander,
    Sužnik Jure
    Jurenec Damir
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    04.06.22 17.00 NK Akumulator NK Miklavž Vivod Dejan,
    Miklavc Jaroš,
    Brumen Nika
    Zalar Jure
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.06.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski dol Gergič Nejc,
    Grubelnik Matic,
    Pečarič Luka
    Škrofič Mario
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    04.06.22 17.00 NK Radlje ŠD Marjeta na Dravskem polju Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Lepej Drago
    Starše,
    Igrišče Starše
    04.06.22 17.00 ŠD Starše NK Pohorje Kamplet Miha,
    Kmetec Mark,
    Sovec Matevž
    Toplak Boris
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.06.22 17.00 NK Duplek NK Malečnik Asfalterstvo Brus Kmetec Tim,
    Kmetec Mark,
    Kmetec Radenko
    Vidović Adi
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.06.22 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Starše Borošak Alen,
    Kmetec Mark,
    Praznik Špeh Jernej
    Toplak Boris
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    10.06.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Vidović Adi
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.06.22 17.00 NK Pohorje NK Radlje Lacković Marko,
    Sužnik Jure,
    Šumer Žiga
    Koletnik Drago
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.06.22 17.00 Marles hiše NK Tehnotim Pesnica Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
    Gostenčnik Gregor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.06.22 17.00 NK Jurovski dol NK Akumulator Ivanovič Uroš,
    Ferčič Jani,
    Marković Aleksander
    Perko Robert
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.06.22 17.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO Bezjak Adam,
    Kmetec Mark,
    Kmetec Radenko
    Lunežnik Andrej
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    11.06.22 17.00 NK Peca NK Duplek Hrvacki Jure,
    Verbovšek Anže,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert