1. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 21.08.21 17.00 NK Peca 3 : 3
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju 21.08.21 17.00 NK Miklavž 6 : 1
    (3 : 1)
    NK Duplek
    Maribor 21.08.21 17.00 Marles hiše 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Ruše 21.08.21 17.00 NK Pohorje 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Rače
    Starše 21.08.21 17.00 ŠD Starše 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Jurovski Dol 22.08.21 17.00 NK Jurovski dol 4 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Marjeta 22.08.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 2
    (3 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
  2. 2. krog

    Malečnik 28.08.21 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Rače 28.08.21 17.00 NK Rače 4 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Pesnica 28.08.21 17.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 5
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Mežica 28.08.21 17.00 NK Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Črna na Koroškem 28.08.21 17.00 NK Peca 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.08.21 17.00 NŠ Roho VBO 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Duplek 29.08.21 17.00 NK Duplek 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 01.09.21 17.00 NK Miklavž 4 : 3
    (3 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 01.09.21 17.00 NK Jurovski dol 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Maribor 01.09.21 17.00 Marles hiše 7 : 0
    (3 : 0)
    NK Duplek
    Marjeta 01.09.21 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (1 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Ruše 01.09.21 17.00 NK Pohorje 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Starše 01.09.21 17.00 ŠD Starše 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 01.09.21 18.00 NK Radlje 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Rače
  4. 4. krog

    Pesnica 04.09.21 16.30 NK Tehnotim Pesnica 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.09.21 16.30 NŠ Roho VBO 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Duplek 04.09.21 16.30 NK Duplek 1 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Črna na Koroškem 04.09.21 16.30 NK Peca 1 : 1
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 04.09.21 16.30 NK Miklavž 6 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Malečnik 05.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače
    Mežica 05.09.21 16.30 NK Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Starše
  5. 5. krog

    Maribor 11.09.21 16.30 Marles hiše 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Miklavž
    Starše 11.09.21 16.30 ŠD Starše 2 : 2
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Rače 11.09.21 16.30 NK Rače 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 11.09.21 18.00 NK Radlje 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Jurovski Dol 12.09.21 16.30 NK Jurovski dol 2 : 2
    (1 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 12.09.21 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Ruše 22.09.21 18.00 NK Pohorje 9 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
  6. 6. krog

    Malečnik 15.09.21 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 : 1
    (2 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 15.09.21 16.30 NK Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 15.09.21 16.30 NŠ Roho VBO 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Duplek 15.09.21 16.30 NK Duplek 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Črna na Koroškem 15.09.21 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 15.09.21 16.30 NK Miklavž 1 : 3
    (1 : 3)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Jurovski Dol 15.09.21 16.30 NK Jurovski dol 3 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
  7. 7. krog

    Maribor 18.09.21 16.00 Marles hiše 2 : 5
    (2 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše 18.09.21 16.00 NK Pohorje 1 : 4
    (1 : 2)
    NK Miklavž
    Starše 18.09.21 16.00 ŠD Starše 2 : 2
    (1 : 0)
    NK Peca
    Rače 18.09.21 16.00 NK Rače 3 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi 18.09.21 18.00 NK Radlje 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Duplek
    Marjeta 19.09.21 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 06.11.21 14.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Akumulator
  8. 8. krog

    Malečnik 25.09.21 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.21 16.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 26.09.21 16.00 NK Peca 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 26.09.21 16.00 NK Miklavž 3 : 0
    (2 : 0)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 26.09.21 16.00 NK Jurovski dol 3 : 3
    (2 : 1)
    NK Pohorje
    Marjeta 28.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1
    (2 : 1)
    Marles hiše
    28.09.21 NK Duplek 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Rače
  9. 9. krog

    Starše 02.10.21 15.30 ŠD Starše 2 : 2
    (0 : 2)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 02.10.21 15.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Mežica 02.10.21 15.30 NK Akumulator 7 : 0
    (4 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Ruše 02.10.21 17.00 NK Pohorje 3 : 1
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 02.10.21 18.00 NK Radlje 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Marjeta 03.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 03.10.21 15.30 NK Rače 5 : 1
    (3 : 1)
    NK Peca
  10. 10. krog

    Malečnik 09.10.21 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Duplek 09.10.21 15.30 NK Duplek 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Črna na Koroškem 09.10.21 15.30 NK Peca 4 : 2
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 09.10.21 15.30 NK Miklavž 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Maribor 09.10.21 15.30 Marles hiše 1 : 3
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Lenart v Slovenskih goricah 10.10.21 15.30 NK Jurovski dol 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Marjeta 10.10.21 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 4
    (1 : 1)
    NK Pohorje
  11. 11. krog

    Ruše 15.10.21 18.00 NK Pohorje 2 : 1
    (2 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi 15.10.21 19.00 NK Radlje 1 : 4
    (0 : 2)
    Marles hiše
    Starše 16.10.21 15.00 ŠD Starše 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače 16.10.21 15.00 NK Rače 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 16.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Mežica 16.10.21 15.00 NK Akumulator 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 16.10.21 15.00 NŠ Roho VBO 6 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
  12. 12. krog

    Malečnik 23.10.21 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 0
    (2 : 0)
    NK Duplek
    Črna na Koroškem 23.10.21 15.00 NK Peca 2 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Miklavž na Dravskem polju 23.10.21 15.00 NK Miklavž 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 23.10.21 15.00 Marles hiše 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Ruše 23.10.21 15.00 NK Pohorje 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 24.10.21 15.00 NK Jurovski dol 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Marjeta 24.10.21 15.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Radlje
  13. 13. krog

    Starše 30.10.21 15.00 ŠD Starše 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 30.10.21 15.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 30.10.21 15.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Mežica 30.10.21 15.00 NK Akumulator 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 30.10.21 15.00 NŠ Roho VBO 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Radlje ob Dravi 30.10.21 17.00 NK Radlje 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Duplek 06.11.21 14.00 NK Duplek 0 : 9
    (0 : 3)
    NK Peca
  14. 14. krog

    Malečnik 26.03.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Peca
    Duplek 26.03.22 15.00 NK Duplek 0 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.03.22 15.00 NŠ Roho VBO 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski dol
    Mežica 26.03.22 15.00 NK Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Pesnica 26.03.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rače 26.03.22 15.00 NK Rače 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Radlje ob Dravi 26.03.22 18.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Starše
  15. 15. krog

    Radlje ob Dravi 02.04.22 18.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 03.04.22 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Akumulator
    Jurovski Dol 06.04.22 17.15 NK Jurovski dol 4 : 4
    (0 : 2)
    NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju 13.04.22 17.00 NK Miklavž 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Peca
    Starše 04.05.22 17.30 ŠD Starše 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Ruše 04.05.22 17.30 NK Pohorje 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Maribor 04.05.22 17.30 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
  16. 16. krog

    Malečnik 09.04.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Črna na Koroškem 09.04.22 16.30 NK Peca 3 : 0
    (3 : 0)
    NK Jurovski dol
    Duplek 09.04.22 16.30 NK Duplek 2 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Mežica 09.04.22 16.30 NK Akumulator 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.04.22 16.30 NŠ Roho VBO 2 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 10.04.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Rače 12.04.22 17.00 NK Rače 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Radlje
  17. 17. krog

    Radlje ob Dravi 16.04.22 15.00 NK Radlje 2 : 3
    (0 : 3)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rače 16.04.22 17.00 NK Rače 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 16.04.22 17.00 ŠD Starše 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Ruše 16.04.22 17.00 NK Pohorje 2 : 1
    (0 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 16.04.22 17.00 Marles hiše 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Peca
    Jurovski Dol 18.04.22 17.00 NK Jurovski dol 1 : 8
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Marjeta 18.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Duplek
  18. 18. krog

    Malečnik 23.04.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 2
    (2 : 1)
    NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem 23.04.22 17.00 NK Peca 0 : 5
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica 23.04.22 17.00 NK Akumulator 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Pesnica 23.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju 24.04.22 17.00 NK Miklavž 1 : 1
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Duplek 24.04.22 17.00 NK Duplek 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.04.22 17.00 NŠ Roho VBO 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
  19. 19. krog

    Marjeta 29.04.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 30.04.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 4
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače 30.04.22 17.00 NK Rače 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Starše 30.04.22 17.00 ŠD Starše 4 : 2
    (1 : 0)
    NK Duplek
    Ruše 30.04.22 17.00 NK Pohorje 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Maribor 30.04.22 17.00 Marles hiše 3 : 1
    (0 : 0)
    NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi 18.05.22 19.00 NK Radlje 0 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
  20. 20. krog

    Malečnik 07.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 07.05.22 17.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Črna na Koroškem 07.05.22 17.00 NK Peca 1 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Duplek 07.05.22 17.00 NK Duplek 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.05.22 17.00 NŠ Roho VBO 1 : 4
    (0 : 1)
    NK Rače
    Mežica 08.05.22 17.00 NK Akumulator 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 08.05.22 17.30 NK Jurovski dol 1 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  21. 21. krog

    Ruše 13.05.22 18.00 NK Pohorje 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi 13.05.22 19.00 NK Radlje 6 : 2
    (4 : 0)
    NK Peca
    Mežica 14.05.22 17.00 NK Akumulator 5 : 3
    (1 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica 14.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 7 : 1
    (3 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Rače 14.05.22 17.00 NK Rače 12 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek
    Starše 14.05.22 17.00 ŠD Starše 3 : 2
    (2 : 1)
    NK Miklavž
    Maribor 14.05.22 17.00 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  22. 22. krog

    Maribor 21.05.22 17.00 Marles hiše 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 21.05.22 17.00 NK Miklavž 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Črna na Koroškem 21.05.22 17.00 NK Peca 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Rače
    Malečnik 22.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 4
    (1 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Jurovski Dol 22.05.22 17.00 NK Jurovski dol 0 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Starše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 22.05.22 17.00 NŠ Roho VBO 2 : 2
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Duplek 08.06.22 18.00 NK Duplek 1 : 3
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
  23. 23. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.05.22 17.00 NŠ Roho VBO 4 : 2
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica 25.05.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 1
    (0 : 0)
    NK Peca
    Rače 25.05.22 17.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Starše 25.05.22 17.00 ŠD Starše 3 : 1
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Mežica 25.05.22 18.00 NK Akumulator 7 : 1
    (4 : 1)
    NK Duplek
    Ruše 25.05.22 18.30 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Radlje ob Dravi 25.05.22 19.00 NK Radlje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski dol
  24. 24. krog

    Malečnik 28.05.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 28.05.22 17.00 Marles hiše 4 : 2
    (3 : 0)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 28.05.22 17.00 NK Miklavž 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 28.05.22 17.00 NK Peca 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Akumulator
    Jurovski Dol 29.05.22 14.30 NK Jurovski dol 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Rače
    Marjeta 29.05.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 6
    (0 : 3)
    ŠD Starše
    Duplek 01.06.22 19.00 NK Duplek 0 : 4
    (0 : 1)
    NŠ Roho VBO
  25. 25. krog

    Rače 04.06.22 16.30 NK Rače 3 : 4
    (2 : 2)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.06.22 17.00 NŠ Roho VBO 3 : 3
    (2 : 1)
    NK Peca
    Mežica 04.06.22 17.00 NK Akumulator 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 04.06.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi 04.06.22 17.00 NK Radlje 2 : 6
    (0 : 3)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše 04.06.22 17.00 ŠD Starše 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Pohorje
    Duplek 05.06.22 17.00 NK Duplek 1 : 6
    (1 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  26. 26. krog

    Malečnik 10.06.22 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Marjeta 10.06.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Rače
    Ruše 11.06.22 17.00 NK Pohorje 3 : 1
    (3 : 0)
    NK Radlje
    Maribor 11.06.22 17.00 Marles hiše 5 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 11.06.22 17.00 NK Jurovski dol 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.06.22 17.00 NK Miklavž 7 : 3
    (3 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem 11.06.22 17.00 NK Peca 7 : 0
    (5 : 0)
    NK Duplek