1. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 12.08.22 19.30

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    19.08.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    20.08.22 17.00 NK Peca NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    20.08.22 17.00 Marles hiše NK Akumulator
    Starše,
    Igrišče Starše
    20.08.22 17.00 ŠD Starše NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    20.08.22 17.00 NK Miklavž NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.08.22 19.00 Korotan Prevalje NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    21.08.22 17.00 NK MB Tabor NK Tehnotim Pesnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    27.08.22 17.00 NK Pohorje NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    27.08.22 17.00 NK Radlje Korotan Prevalje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    27.08.22 17.00 NK Akumulator ŠD Starše
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    27.08.22 17.00 NK Peca ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    28.08.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    28.08.22 17.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    28.08.22 17.00 NK Jurovski dol Marles hiše
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    02.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.22 17.00 Marles hiše NK Peca
    Starše,
    Igrišče Starše
    03.09.22 17.00 ŠD Starše NK Jurovski dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.22 17.00 NK Miklavž NK Radlje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.09.22 19.00 Korotan Prevalje NK Akumulator
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    04.09.22 17.00 NK MB Tabor NŠ Roho VBO
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.09.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.09.22 16.30 NŠ Roho VBO NK Tehnotim Pesnica
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    07.09.22 16.30 NK Akumulator NK Miklavž
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    07.09.22 16.30 NK Peca ŠD Starše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    07.09.22 18.00 NK Pohorje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    07.09.22 18.00 NK Radlje NK MB Tabor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    07.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    08.09.22 16.30 NK Jurovski dol Korotan Prevalje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    10.09.22 16.30 ŠD Starše ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.09.22 16.30 NK Miklavž NK Jurovski dol
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    10.09.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica NK Radlje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.09.22 17.00 Korotan Prevalje NK Peca
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.09.22 16.30 Marles hiše NK Pohorje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    11.09.22 16.30 NK MB Tabor NK Akumulator
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    11.09.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NŠ Roho VBO
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    16.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Korotan Prevalje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.09.22 16.00 NK Pohorje NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    17.09.22 16.00 NK Radlje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    17.09.22 16.00 NK Akumulator NK Tehnotim Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.09.22 16.00 Marles hiše ŠD Starše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.09.22 16.00 NK Jurovski dol NK MB Tabor
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    18.09.22 16.00 NK Peca NK Miklavž
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    24.09.22 16.00 ŠD Starše NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    24.09.22 16.00 NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski dol
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.09.22 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.09.22 16.00 NŠ Roho VBO NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.09.22 16.00 NK Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    25.09.22 16.00 NK MB Tabor NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    25.09.22 18.00 Korotan Prevalje Marles hiše
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    30.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK MB Tabor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.22 15.30 NK Pohorje NK Radlje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    01.10.22 15.30 NK Akumulator NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    01.10.22 15.30 NK Peca NK Tehnotim Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.22 15.30 Marles hiše NK Miklavž
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.10.22 15.30 NK Jurovski dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše,
    Igrišče Starše
    02.10.22 15.30 ŠD Starše Korotan Prevalje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 15.30 NK Miklavž ŠD Starše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    08.10.22 15.30 NK Tehnotim Pesnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    08.10.22 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    08.10.22 18.00 Korotan Prevalje NK Pohorje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    09.10.22 15.30 NK MB Tabor Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.22 15.30 NŠ Roho VBO NK Jurovski dol
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.10.22 15.30 NK Radlje NK Akumulator
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    14.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.10.22 15.00 NK Pohorje NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    15.10.22 15.00 NK Peca NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.10.22 15.00 Marles hiše NK Tehnotim Pesnica
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    15.10.22 18.00 Korotan Prevalje NK Miklavž
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    16.10.22 15.00 NK Jurovski dol NK Radlje
    Starše,
    Igrišče Starše
    16.10.22 15.00 ŠD Starše NK MB Tabor
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.10.22 15.00 NK Miklavž NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    22.10.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica ŠD Starše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    22.10.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    22.10.22 15.00 NK Radlje NK Peca
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    23.10.22 15.00 NK MB Tabor Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.10.22 15.00 NŠ Roho VBO ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    23.10.22 15.00 NK Akumulator NK Jurovski dol
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    28.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Radlje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.10.22 15.00 NK Pohorje NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    29.10.22 15.00 NK Peca NK Akumulator
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    29.10.22 15.00 Marles hiše NŠ Roho VBO
    Starše,
    Igrišče Starše
    29.10.22 15.00 ŠD Starše NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    29.10.22 15.00 NK Miklavž NK MB Tabor
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.10.22 18.00 Korotan Prevalje NK Tehnotim Pesnica
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    05.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.11.22 14.00 NŠ Roho VBO ŠD Starše
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    05.11.22 14.00 NK Radlje Marles hiše
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    05.11.22 14.00 NK Akumulator ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    06.11.22 14.00 NK MB Tabor NK Pohorje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.11.22 14.00 NK Jurovski dol NK Peca
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.11.22 14.00 NK Pohorje NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    12.11.22 14.00 NK Akumulator Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.11.22 14.00 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Miklavž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    12.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica NK MB Tabor
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    12.11.22 17.00 NK Radlje ŠD Starše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.11.22 14.00 NK Jurovski dol ŠD Marjeta na Dravskem polju
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Radlje
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše NK Akumulator
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski dol
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Peca
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol ŠD Starše
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK MB Tabor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Akumulator
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Jurovski dol
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše NK Peca
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Marjeta na Dravskem polju
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Marles hiše
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Starše
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Korotan Prevalje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Miklavž
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK MB Tabor
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Tehnotim Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Akumulator
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NK Jurovski dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše Marles hiše
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje ŠD Starše
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Korotan Prevalje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Miklavž
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK MB Tabor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Tehnotim Pesnica
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NŠ Roho VBO
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Akumulator
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Jurovski dol
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje ŠD Starše
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Korotan Prevalje
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše NK Miklavž
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK MB Tabor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NŠ Roho VBO
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK Radlje
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK Pohorje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Jurovski dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Peca
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica Marles hiše
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor ŠD Starše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Korotan Prevalje
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Miklavž
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK MB Tabor
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše NK Tehnotim Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Radlje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Akumulator
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski dol NK Pohorje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Starše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica Korotan Prevalje
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NK Miklavž
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK MB Tabor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Radlje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Jurovski dol