-
26. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 28.05.23 ob 17.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2 3 : 0 NK Akumulator Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Majer Vojko (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 70 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Franci Nik V 10 Petrovič Staš K 4 Franci David 6 Kolar Dominik 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 19 Pišek Iztok 25 Franci Jure 11 Stopinšek Luka 9 Kovačič Aljaž 23 Franci Nino Rezervni igralci 44 Prineg Damjan 21 Ekart Nejc 16 Gorinšek Gorazd 30 Peterka Nejc NK Akumulator1 Gregelj Miha V 13 Vertačnik Staš 11 Čapelnik Žiga 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 9 Hutmajer Boštjan K 16 Kranjc Maj 19 Mulahmetović Senad 10 Arnautovič Alen 7 Nakič Igor 8 Skenderović Harun Rezervni igralci TrenerBele Aleksander TrenerKlarič Aleš ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 1 : 0 11m 3′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 2 : 0 17′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 3 : 0 43′ NK Akumulator 7 Nakič Igor 3 : 1 50′ NK Akumulator 19 Mulahmetović Senad 3 : 2 64′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 4 : 2 66′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 19 / 21 Pišek Iztok / Ekart Nejc 51′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 30 Kolar Dominik / Peterka Nejc 61′ NK Akumulator 19 Mulahmetović Senad 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 44 Stopinšek Luka / Prineg Damjan 82′ NK Akumulator 16 Kranjc Maj 88′ -
26. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 27.05.23 ob 17.00
Marles hiše 1 : 1 0 : 0 NK Radlje Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Goznik Tai (1. pomočnik)
Matić Mina (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 130 Marles hiše12 Sentič Anej V 5 Novak Marko 9 Jelenc Izidor 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 7 Rokavec Mika Mario 23 Zgrabič Gregor 22 Pahernik Jan 27 Kušnik Miha 8 Ploj Alen 24 Cigrovski Jakob Rezervni igralci 1 Bračko Val V 77 Premrov Janik 13 Dobršek Alex 19 Mlaker Aleš 18 Štorgelj Rok 10 Gabor Anej 17 Jelenc Valentin NK Radlje1 Ferk Peter V 77 Naglič Maj 19 Zemljak Sašo 10 Salihović Adnan 55 Repnik Tilen 20 Javornik David 11 Kumer Urban 7 Gačić Nikola 3 Založnik Aljaž 23 Založnik Amadej 9 Izak Tadej K Rezervni igralci 12 Rebernik Jon V 17 Rubhof Rok 5 Terpotec Luka 14 Mušić Maid TrenerBreber Zvonko TrenerKus Bojan ZadetkiNK Radlje 10 Salihović Adnan 0 : 1 56′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 1 : 1 62′ DogodkiNK Radlje 20 Javornik David 31′ NK Radlje 11 / 17 Kumer Urban / Rubhof Rok 46′ Marles hiše 8 / 19 Ploj Alen / Mlaker Aleš 52′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 55′ Marles hiše 24 / 17 Cigrovski Jakob / Jelenc Valentin 59′ Marles hiše 23 / 77 Zgrabič Gregor / Premrov Janik 65′ NK Radlje 7 / 5 Gačić Nikola / Terpotec Luka 78′ NK Radlje 20 / 14 Javornik David / Mušić Maid 78′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 91′ -
26. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 27.05.23 ob 17.00
NK Peca 4 : 2 2 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Pečarič Luka (1. pomočnik)
Vajs Manuel (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 100 NK Peca21 Antolič Timotej V 27 Jelić Petar 5 Cafuta Miha 91 Plaznik Uroš K 3 Ahmetović Amar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 7 Pečovnik Matic 13 Gostenčnik Stanislav 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 6 Ameršek Tadej 33 Raztočnik Tilen 20 Štiftar Jaroš 79 Radivojević Darko NK Jurovski dol46 Brajnik Damjan V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok K 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 4 Farazin Uroš 8 Jaušovec Rene 7 Kocijan Janik 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 14 Majer Domen 11 Križan Nejc 18 Knuplež Danijel 28 Črnčič Leon 6 Škrlec Žiga TrenerPšeničnik Marko TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Peca 8 Gabrovec Rok 1 : 0 41′ NK Peca 7 Pečovnik Matic 2 : 0 45′ NK Jurovski dol 10 Satler David 2 : 1 11m 53′ NK Peca 9 Vezovnik Marko 3 : 1 62′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 4 : 1 72′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 4 : 2 83′ DogodkiNK Jurovski dol 3 Brunček Darko 43′ NK Jurovski dol 17 Majer Rok 43′ NK Jurovski dol 7 / 28 Kocijan Janik / Črnčič Leon 45′ NK Jurovski dol 4 / 6 Farazin Uroš / Škrlec Žiga 54′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 60′ NK Peca 13 / 20 Gostenčnik Stanislav / Štiftar Jaroš 73′ NK Peca 5 / 33 Cafuta Miha / Raztočnik Tilen 78′ NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 78′ NK Jurovski dol 8 / 18 Jaušovec Rene / Knuplež Danijel 78′ NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 78′ NK Peca 20 Štiftar Jaroš 82′ NK Jurovski dol 10 / 11 Satler David / Križan Nejc 82′ -
26. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 27.05.23 ob 17.00
NK Pohorje 4 : 1 4 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
Eder Gregor (1. pomočnik)
Djukić Dejan (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 130 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 8 Kraner Nik 2 Hammer Jan 10 Rabič Tim 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož 5 Nedižavec Aleksander 21 Pečovnik Nejc 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž K 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 19 Prednik Gal 25 Bajraj Leoard 4 Poglavnik Jaka 9 Fideršek Patrick 11 Fideršek Nejc 17 Robič Rene NK MB Tabor1 Rozman David K V 20 Lopez Aller Daniel 11 Pušnik Bine 77 Klasinc Žiga 4 Galun Vid 3 Kompan Jakob 9 Šabani Asrit 10 Sternad Peter 8 Romih Alen 5 Doplihar Liam 18 Biriukov Daniil Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 16 Vesenjak Blaž 7 Cungl Amadej 17 Sep Matjaž TrenerRepina Jernej TrenerKolarič Franci ZadetkiNK Pohorje 8 Kraner Nik 1 : 0 11′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 2 : 0 14′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 3 : 0 36′ NK Pohorje 36 Žvikart Mark 4 : 0 39′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 4 : 1 66′ DogodkiNK MB Tabor 20 Lopez Aller Daniel 13′ NK Pohorje 5 / 9 Nedižavec Aleksander / Fideršek Patrick 46′ NK Pohorje 36 / 25 Žvikart Mark / Bajraj Leoard 46′ NK Pohorje 6 / 11 Stajnko Blaž / Fideršek Nejc 46′ NK MB Tabor 18 / 7 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 46′ NK MB Tabor 10 / 17 Sternad Peter / Sep Matjaž 46′ NK MB Tabor 1 / 22 Rozman David / Dedić Ajdin 46′ NK MB Tabor 77 Klasinc Žiga 52′ NK Pohorje 10 / 4 Rabič Tim / Poglavnik Jaka 63′ NK Pohorje 23 / 19 Ademovič Primož / Prednik Gal 63′ NK MB Tabor 17 Sep Matjaž 69′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 90′ NK MB Tabor 9 Šabani Asrit 90′ -
26. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 27.05.23 ob 17.00
NK Miklavž 4 : 3 3 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
Ivanović Uroš (1. pomočnik)
Barta May (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 60 NK Miklavž1 Vrtagić Kenan V 3 Kirbiš Matej K 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 7 Miložič Tin 11 Mencigar Gregor 10 Kokotovič Aljoša 8 Pernek Matjaž 13 Kovačec Erik 15 Čeh Kristjan Rezervni igralci 9 Kerhe Nejc 19 Ameti Amet NK Tehnotim Pesnica89 Zagoršak Miha V 10 Babšek Aljaž K 9 Babšek Žan 11 Celcer Žiga 3 Mulec Matic 19 Šlak Sebastjan 5 Šegula Jure 15 Smodej Lan 17 Joldić Ermin 7 Lazar Jure 13 Kocijan Blaž Rezervni igralci 77 Draganić Vito 2 Poš Leon 21 Smodej Žan 6 Horvat Luka 8 Pešl Gregor TrenerVisočnik Žan TrenerLazič Boris ZadetkiNK Miklavž 13 Kovačec Erik 1 : 0 2′ NK Miklavž 13 Kovačec Erik 2 : 0 14′ NK Miklavž 15 Čeh Kristjan 3 : 0 29′ NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 4 : 0 53′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 4 : 1 77′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 4 : 2 84′ NK Tehnotim Pesnica 19 Šlak Sebastjan 4 : 3 88′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 9 / 21 Babšek Žan / Smodej Žan 38′ NK Tehnotim Pesnica 21 / 77 Smodej Žan / Draganić Vito 46′ NK Miklavž 3 / 19 Kirbiš Matej / Ameti Amet 54′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 2 Kocijan Blaž / Poš Leon 57′ NK Miklavž 13 / 9 Kovačec Erik / Kerhe Nejc 70′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 85′ -
26. krog | Starše – Igrišče Starše | 27.05.23 ob 17.00
ŠD Starše 2 : 0 0 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
Klemenčič Tilen (1. pomočnik)
Kropf Eva (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 80 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 21 Skodič Rok 20 Rokavec Nejc 5 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 23 Roj Tibor 13 Dobnik Aljaž K 4 Sel Andrej 8 Pesek Klemen 2 Mesarič Miha Rezervni igralci 10 Murko Peter 16 Ornik Gašper 26 Lupinšek Matjaž 14 Kac Tadej 7 Meglič Bor NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 6 Diemat Marko 19 Gajšek Tin 4 Kraut Nejc 23 Lubej Rok 22 Ladič David 14 Smodič Vito 21 Serčič Jan 20 Buhin Amadej 9 Kolar Robnik Luka 11 Rakun Gašper Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 5 Volmut Simon 15 Zorman Anej TrenerGrbavac Tomislav TrenerBeranič Gregor ZadetkiŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 1 : 0 59′ ŠD Starše 14 Kac Tadej 2 : 0 79′ DogodkiNŠ Roho VBO 19 Gajšek Tin 31′ ŠD Starše 2 / 16 Mesarič Miha / Ornik Gašper 60′ ŠD Starše 6 / 14 Kirbiš Aljoša / Kac Tadej 60′ ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 60′ NŠ Roho VBO 20 / 15 Buhin Amadej / Zorman Anej 60′ NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 68′ ŠD Starše 21 / 10 Skodič Rok / Murko Peter 74′ NŠ Roho VBO 14 / 5 Smodič Vito / Volmut Simon 82′ -
26. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 27.05.23 ob 15.30
Korotan Prevalje 1 : 0 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Hojnik Tonja (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 250 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 9 Kovač Kan K 6 Štaleker Valentin 2 Tešić Teo 20 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 29 Mori Nejc 4 Jezernik Matija 19 Leniči Diego Arlind 14 Gregelj Marko 16 Gradišnik Žiga 37 Bijol Andraž NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 9 Ulbin Luka 6 Kaučič Nejc 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 10 Bračič Matic 17 Fanedl Staš 8 Želj Robnik Leon 20 Knezar Aljaž 18 Gašperšič Alen 7 Gotal Patrik Manuel Rezervni igralci 19 Janžekovič Miha 22 Weixl Jan 11 Nerat Tim 21 Hozjan Žiga TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 64′ DogodkiKorotan Prevalje 20 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 20′ Korotan Prevalje 22 / 4 Lasnik Tine / Jezernik Matija 49′ Korotan Prevalje 97 / 87 Boštjan Blaž / Gmajnar Gašper 49′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 58′ Korotan Prevalje 23 / 37 Turkuš Jure / Bijol Andraž 59′ Korotan Prevalje 9 / 14 Kovač Kan / Gregelj Marko 59′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 22 Ulbin Luka / Weixl Jan 63′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 11 Želj Robnik Leon / Nerat Tim 74′ Korotan Prevalje 14 Gregelj Marko 76′ -
24. krog | – | 24.05.23 ob 17.00
NK Jurovski dol 3 : 0 NK Akumulator Sodniki: Delegat: Št. gledalcev: NK Jurovski dolRezervni igralci NK AkumulatorRezervni igralci ZadetkiDogodki -
23. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 23.05.23 ob 17.30
NK Tehnotim Pesnica 2 : 3 2 : 2 Marles hiše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 60 NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 10 Babšek Aljaž K 9 Babšek Žan 11 Celcer Žiga 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 5 Šegula Jure 15 Smodej Lan 17 Joldić Ermin 6 Horvat Luka 13 Kocijan Blaž Rezervni igralci 20 Zagoršak Miha 2 Poš Leon 7 Lazar Jure 19 Šlak Sebastjan 21 Smodej Žan 8 Pešl Gregor Marles hiše12 Božičev Šmid Mitja V 5 Novak Marko 9 Jelenc Izidor 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 7 Rokavec Mika Mario 6 Nerat Aljoša 22 Pahernik Jan 27 Kušnik Miha 8 Ploj Alen 24 Cigrovski Jakob Rezervni igralci 1 Sentič Anej V 77 Premrov Janik 44 Hasani Memet 19 Mlaker Aleš 20 Dobaj Aljaž 3 Pristovnik Jure 10 Gabor Anej TrenerLazič Boris TrenerBreber Zvonko ZadetkiMarles hiše 22 Pahernik Jan 0 : 1 5′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 1 : 1 20′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 2 : 1 34′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 2 : 2 38′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 2 : 3 11m 78′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 7′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 21 Horvat Luka / Smodej Žan 46′ Marles hiše 12 / 1 Božičev Šmid Mitja / Sentič Anej 46′ NK Tehnotim Pesnica 11 / 19 Celcer Žiga / Šlak Sebastjan 53′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 7 Kocijan Blaž / Lazar Jure 60′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 70′ Marles hiše 9 / 77 Jelenc Izidor / Premrov Janik 71′ Marles hiše Pomočnik trenerja Kušnik Emin 73′ Marles hiše 27 / 19 Kušnik Miha / Mlaker Aleš 84′ Marles hiše 24 / 3 Cigrovski Jakob / Pristovnik Jure 90′ -
25. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 21.05.23 ob 17.00
NK Jurovski dol 1 : 1 0 : 0 NK Pohorje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Bezjak Adam (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 13 Hager Dejan 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 14 Majer Domen 7 Kocijan Janik 4 Farazin Uroš 18 Knuplež Danijel 28 Črnčič Leon 6 Škrlec Žiga NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 8 Kraner Nik 2 Hammer Jan 17 Škrabl Nino 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož 5 Nedižavec Aleksander 21 Pečovnik Nejc 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž K 11 Fideršek Nejc Rezervni igralci 19 Prednik Gal 25 Bajraj Leoard 4 Poglavnik Jaka 9 Fideršek Patrick 36 Žvikart Mark TrenerSambolec Luka TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 1 : 0 74′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 1 : 1 11m 91′ DogodkiNK Jurovski dol 8 / 28 Sagadin Aljaž / Črnčič Leon 46′ NK Jurovski dol 13 / 7 Hager Dejan / Kocijan Janik 68′ NK Jurovski dol 3 / 4 Brunček Darko / Farazin Uroš 68′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 76′ NK Jurovski dol 9 / 18 Jaušovec Rene / Knuplež Danijel 80′ NK Pohorje 11 / 9 Fideršek Nejc / Fideršek Patrick 80′ NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 82′ NK Pohorje 2 / 36 Hammer Jan / Žvikart Mark 82′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 91′ -
25. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 21.05.23 ob 17.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 4 0 : 2 ŠD Starše Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Šinkovec Bojan (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 160 NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 15 Fanedl Staš 8 Želj Robnik Leon 6 Raknić Tomislav 22 Bračič Matic 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 19 Janžekovič Miha 24 Weixl Jan 25 Nerat Tim 11 Gotal Patrik Manuel 21 Hozjan Žiga ŠD Starše12 Ploj Tilen V 8 Pesek Klemen 5 Fekonja Gašper 20 Murko Peter 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 26 Lupinšek Matjaž 13 Dobnik Aljaž K 10 Bohak Nejc 16 Ornik Gašper 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 22 Rokavec Nejc 21 Skodič Rok 17 Sel Andrej 14 Kac Tadej 23 Roj Tibor TrenerJanžekovič Damijan TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 10 Bohak Nejc 0 : 1 18′ ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 0 : 2 39′ ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 3 59′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 3 61′ ŠD Starše 23 Roj Tibor 1 : 4 77′ DogodkiŠD Starše 15 Fekonja Matija 28′ ŠD Starše 10 / 23 Bohak Nejc / Roj Tibor 37′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 19 Bračič Matic / Janžekovič Miha 50′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 11 Kaučič Nejc / Gotal Patrik Manuel 57′ ŠD Starše 16 / 14 Ornik Gašper / Kac Tadej 65′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 69′ ŠD Starše 26 / 17 Lupinšek Matjaž / Sel Andrej 79′ ŠD Starše 20 / 21 Murko Peter / Skodič Rok 85′ -
25. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 20.05.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 1 : 2 0 : 0 Marles hiše Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 7 Lubej Rok 18 Ladič David 14 Smodič Vito 11 Serčič Jan 20 Buhin Amadej 10 Kajtazi Imran 15 Zorman Anej Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 21 Javornik Luka 9 Golob Miha 6 Diemat Marko 5 Volmut Simon Marles hiše1 Drolc Dominik V 5 Novak Marko 9 Jelenc Izidor 24 Cigrovski Jakob 4 Gabor Rene 7 Rokavec Mika Mario 6 Nerat Aljoša 22 Pahernik Jan 23 Zgrabič Gregor K 8 Ploj Alen 17 Jelenc Valentin Rezervni igralci 33 Božičev Šmid Mitja V 77 Premrov Janik 20 Dobaj Aljaž 27 Kušnik Miha 11 Pavlič Gašper 14 Grandošek Nejc 10 Gabor Anej TrenerBeranič Gregor TrenerBreber Zvonko ZadetkiMarles hiše 7 Rokavec Mika Mario 0 : 1 51′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 0 : 2 11m 83′ NŠ Roho VBO 10 Kajtazi Imran 1 : 2 11m 86′ DogodkiMarles hiše 5 Novak Marko 28′ NŠ Roho VBO 4 Kraut Nejc 43′ Marles hiše 24 / 77 Cigrovski Jakob / Premrov Janik 46′ NŠ Roho VBO Glavni trener Beranič Gregor 60′ NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 62′ NŠ Roho VBO 15 / 21 Zorman Anej / Javornik Luka 63′ NŠ Roho VBO 20 / 9 Buhin Amadej / Golob Miha 70′ Marles hiše 8 / 27 Ploj Alen / Kušnik Miha 77′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 82′ NŠ Roho VBO 14 / 6 Smodič Vito / Diemat Marko 89′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 89′ NŠ Roho VBO 4 / 5 Kraut Nejc / Volmut Simon 92′ Marles hiše 22 / 11 Pahernik Jan / Pavlič Gašper 92′ Marles hiše 77 Premrov Janik 93′ -
25. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 20.05.23 ob 17.00
NK Radlje 3 : 0 0 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 80 NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 20 Naglič Maj 17 Rubhof Rok 55 Repnik Tilen 27 Kumer Urban 5 Gačić Nikola 8 Založnik Aljaž 23 Založnik Amadej 9 Izak Tadej K Rezervni igralci 12 Rebernik Jon V 11 Korbar Aleš 6 Javornik David 15 Aplinc Nal 10 Salihović Adnan ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 3 Pohleven Jure 8 Špehonja Žiga 6 Kolar Dominik 10 Petrovič Staš K 25 Franci Jure 11 Stopinšek Luka 7 Kočar Lučo 9 Kovačič Aljaž Rezervni igralci 1 Franci Nik V 23 Franci Nino 44 Pišek Iztok TrenerKus Bojan TrenerHorvat Jernej ZadetkiNK Radlje 10 Salihović Adnan 1 : 0 89′ NK Radlje 9 Izak Tadej 2 : 0 91′ NK Radlje 23 Založnik Amadej 3 : 0 92′ DogodkiNK Radlje 5 / 10 Gačić Nikola / Salihović Adnan 46′ NK Radlje 27 / 6 Kumer Urban / Javornik David 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 23 Stopinšek Luka / Franci Nino 55′ NK Radlje 20 / 11 Naglič Maj / Korbar Aleš 65′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 80′ NK Radlje 8 Založnik Aljaž 82′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 44 Kočar Lučo / Pišek Iztok 85′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 87′ -
25. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 20.05.23 ob 17.00
NK Tehnotim Pesnica 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Šinkovec Bojan (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Rađević Uroš (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 80 NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 10 Babšek Aljaž K 9 Babšek Žan 11 Celcer Žiga 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 5 Šegula Jure 22 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 6 Horvat Luka 13 Kocijan Blaž Rezervni igralci 27 Zagoršak Miha 2 Poš Leon 7 Lazar Jure 19 Šlak Sebastjan 18 Šušek Lovro 8 Pešl Gregor Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 19 Leniči Diego Arlind 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 6 Štaleker Valentin 9 Kovač Kan K 11 Tešić Teo 37 Bijol Andraž 57 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 29 Mori Nejc 23 Turkuš Jure 3 Butolen Ožbej 14 Gregelj Marko 4 Jezernik Matija TrenerLazič Boris TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 0 : 1 10′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 55′ DogodkiKorotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 56′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 19 Kocijan Blaž / Šlak Sebastjan 57′ NK Tehnotim Pesnica 22 / 7 Smodej Žan / Lazar Jure 65′ NK Tehnotim Pesnica 77 / 18 Draganić Vito / Šušek Lovro 68′ Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 68′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 78′ NK Tehnotim Pesnica 11 / 2 Celcer Žiga / Poš Leon 78′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 27 Babšek Aljaž / Zagoršak Miha 81′ NK Tehnotim Pesnica 27 Zagoršak Miha 89′ -
25. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 20.05.23 ob 17.00
NK MB Tabor 2 : 1 0 : 0 NK Miklavž Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 70 NK MB Tabor1 Rozman David K V 3 Lopez Aller Daniel 6 Hodžić Maid 17 Romih Alen 7 Strah Dario 18 Kompan Jakob 20 Šabani Asrit 10 Sternad Peter 11 Pušnik Bine 77 Weixl Nik 24 Doplihar Liam Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 16 Vesenjak Blaž 14 Črnčič Niko 88 Biriukov Daniil 5 Galun Vid 13 Strniša Žiga 9 Leskovar Miha NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 7 Hasanagić Najil 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 10 Poštrak Patrik 4 Milutinović Nikola 44 Kokotovič Aljoša 8 Pernek Matjaž K 9 Kirbiš Matej 11 Mencigar Gregor Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 19 Ameti Amet 13 Kovačec Erik 6 Colnarič Enej 17 Miložič Tin TrenerPlaninc Matej TrenerVisočnik Žan ZadetkiNK MB Tabor 18 Kompan Jakob 1 : 0 63′ NK MB Tabor 24 Doplihar Liam 2 : 0 64′ NK Miklavž 11 Mencigar Gregor 2 : 1 78′ DogodkiNK MB Tabor 3 Lopez Aller Daniel 41′ NK MB Tabor 7 Strah Dario 45′ NK MB Tabor 3 / 13 Lopez Aller Daniel / Strniša Žiga 46′ NK MB Tabor 7 / 14 Strah Dario / Črnčič Niko 46′ NK MB Tabor 10 / 16 Sternad Peter / Vesenjak Blaž 46′ NK MB Tabor 20 / 9 Šabani Asrit / Leskovar Miha 46′ NK Miklavž 4 / 17 Milutinović Nikola / Miložič Tin 46′ NK Miklavž 7 Hasanagić Najil 67′ NK MB Tabor 16 / 88 Vesenjak Blaž / Biriukov Daniil 77′ NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 81′ NK Miklavž 9 / 13 Kirbiš Matej / Kovačec Erik 84′ NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 90′ -
25. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 20.05.23 ob 17.00
NK Akumulator 1 : 2 1 : 1 NK Peca Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 300 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 21 Vertačnik Staš 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 2 Leskovec Mitja 3 Hutmajer Boštjan 16 Kranjc Maj 7 Nakič Igor 9 Triplat Grega K 22 Mulahmetović Senad 10 Čapelnik Žiga Rezervni igralci 15 Praper Jaka 8 Mulec Uroš 11 Kiselak David NK Peca21 Antolič Timotej V 3 Ahmetović Amar 91 Plaznik Uroš K 6 Ameršek Tadej 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 10 Obretan Matic 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 7 Pečovnik Matic 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 13 Gostenčnik Stanislav 33 Raztočnik Tilen 20 Štiftar Jaroš 15 Vrabič Andraž TrenerKlarič Aleš TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Akumulator 7 Nakič Igor 1 : 0 11′ NK Akumulator 2 Leskovec Mitja 1 : 1 ag 38′ NK Peca 8 Gabrovec Rok 1 : 2 48′ DogodkiNK Peca 6 / 13 Ameršek Tadej / Gostenčnik Stanislav 16′ NK Akumulator 2 / 15 Leskovec Mitja / Praper Jaka 40′ NK Akumulator 15 / 8 Praper Jaka / Mulec Uroš 47′ NK Peca 6 Ameršek Tadej 55′ NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 58′ NK Akumulator 22 Mulahmetović Senad 74′ NK Peca 10 Obretan Matic 80′ NK Peca 7 / 20 Pečovnik Matic / Štiftar Jaroš 85′ -
24. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 17.05.23 ob 18.30
Korotan Prevalje 0 : 2 0 : 2 NK MB Tabor Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 100 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 23 Turkuš Jure 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 37 Bijol Andraž 57 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 11 Tešić Teo Rezervni igralci 16 Gradišnik Žiga 6 Štaleker Valentin 19 Leniči Diego Arlind 22 Butolen Ožbej 14 Gregelj Marko 29 Mori Nejc NK MB Tabor1 Rozman David K V 20 Lopez Aller Daniel 6 Hodžić Maid 8 Romih Alen 17 Ganiu Besar 3 Kompan Jakob 9 Šabani Asrit 10 Sternad Peter 11 Pušnik Bine 77 Weixl Nik 5 Doplihar Liam Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 16 Vesenjak Blaž 24 Črnčič Niko 28 Biriukov Daniil 4 Galun Vid 15 Strniša Žiga 7 Kasjak Žiga TrenerKüzma Tin TrenerPlaninc Matej ZadetkiNK MB Tabor 11 Pušnik Bine 0 : 1 18′ NK MB Tabor 8 Romih Alen 0 : 2 25′ DogodkiNK MB Tabor 6 Hodžić Maid 23′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 31′ Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 36′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 36′ NK MB Tabor 6 / 24 Hodžić Maid / Črnčič Niko 38′ NK MB Tabor 77 Weixl Nik 51′ Korotan Prevalje 23 / 6 Turkuš Jure / Štaleker Valentin 54′ NK MB Tabor 8 / 7 Romih Alen / Kasjak Žiga 61′ Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 65′ NK MB Tabor 10 / 16 Sternad Peter / Vesenjak Blaž 69′ NK MB Tabor 9 / 15 Šabani Asrit / Strniša Žiga 75′ Korotan Prevalje 11 / 29 Tešić Teo / Mori Nejc 79′ NK MB Tabor 3 Kompan Jakob 89′ -
24. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 17.05.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2 1 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 70 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Franci Nik V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 3 Pohleven Jure 6 Kolar Dominik 8 Špehonja Žiga 10 Petrovič Staš K 25 Franci Jure 21 Ekart Nejc 16 Gorinšek Gorazd 9 Kovačič Aljaž Rezervni igralci 11 Stopinšek Luka 17 Petek Žan 23 Franci Nino 30 Peterka Nejc NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 7 Lubej Rok 18 Ladič David 14 Smodič Vito 8 Serčič Jan 20 Buhin Amadej 9 Kolar Robnik Luka 11 Rakun Gašper Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 21 Javornik Luka 10 Kajtazi Imran 15 Zorman Anej 5 Volmut Simon TrenerHorvat Jernej TrenerBeranič Gregor ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 1 : 0 20′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 1 : 1 43′ NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 1 : 2 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 2 : 2 68′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 3 : 2 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 4 : 2 79′ DogodkiNŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 16′ NŠ Roho VBO 9 Kolar Robnik Luka 34′ NŠ Roho VBO 20 Buhin Amadej 45′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 17 Ekart Nejc / Petek Žan 49′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 30 Kolar Dominik / Peterka Nejc 58′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 68′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 23 Špehonja Žiga / Franci Nino 70′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Petek Žan 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 Franci Jure 81′ NŠ Roho VBO 9 / 10 Kolar Robnik Luka / Kajtazi Imran 81′ NŠ Roho VBO 8 / 15 Serčič Jan / Zorman Anej 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 84′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 84′ NŠ Roho VBO 20 / 21 Buhin Amadej / Javornik Luka 88′ -
24. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 17.05.23 ob 18.00
NK Peca 1 : 5 0 : 1 NK Radlje Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Grubelnik Matic (1. pomočnik)
Rener Arian (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 60 NK Peca77 Kreuh Aleš V 3 Ahmetović Amar 91 Plaznik Uroš K 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 8 Gabrovec Rok 7 Pečovnik Matic 10 Obretan Matic 9 Vezovnik Marko 79 Radivojević Darko 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 20 Štiftar Jaroš 4 Grušovnik Lovro 33 Raztočnik Tilen NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 77 Naglič Maj 17 Rubhof Rok 55 Repnik Tilen 11 Kumer Urban 10 Gačić Nikola 8 Založnik Aljaž 23 Založnik Amadej 9 Izak Tadej K Rezervni igralci 7 Terpotec Luka TrenerPšeničnik Marko TrenerKus Bojan ZadetkiNK Radlje 23 Založnik Amadej 0 : 1 24′ NK Peca 79 Radivojević Darko 1 : 1 50′ NK Radlje 17 Rubhof Rok 1 : 2 53′ NK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 3 72′ NK Radlje 23 Založnik Amadej 1 : 4 84′ NK Radlje 8 Založnik Aljaž 1 : 5 88′ DogodkiNK Radlje 11 / 7 Kumer Urban / Terpotec Luka 54′ NK Peca 7 / 4 Pečovnik Matic / Grušovnik Lovro 62′ NK Peca 79 / 20 Radivojević Darko / Štiftar Jaroš 74′ NK Radlje 9 Izak Tadej 78′ NK Peca 77 / 21 Kreuh Aleš / Antolič Timotej 82′ NK Peca 9 / 7 Vezovnik Marko / Pečovnik Matic 86′ -
24. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 17.05.23 ob 17.30
NK Miklavž 2 : 3 0 : 3 NK Pohorje Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Jug Maksimiljan (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 50 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 7 Hasanagić Najil 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 10 Poštrak Patrik 18 Kerep Patrik 17 Kokotovič Aljoša 8 Pernek Matjaž K 44 Zdravevski Marijan 15 Čeh Kristjan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 13 Kovačec Erik 19 Ameti Amet 14 Colnarič Enej 4 Milutinović Nikola NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 8 Kraner Nik 10 Rabič Tim 17 Škrabl Nino 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož 5 Nedižavec Aleksander 21 Pečovnik Nejc 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž K 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 2 Hammer Jan 4 Poglavnik Jaka 9 Fideršek Patrick 19 Prednik Gal 25 Bajraj Leoard 18 Kurnik Gregor TrenerVisočnik Žan TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 1 13′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 2 15′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 3 17′ NK Miklavž 5 Štuhec Rok 1 : 3 62′ NK Miklavž 5 Štuhec Rok 2 : 3 70′ DogodkiNK Miklavž Glavni trener Visočnik Žan 40′ NK Miklavž 10 / 4 Poštrak Patrik / Milutinović Nikola 46′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 50′ NK Miklavž 44 / 13 Zdravevski Marijan / Kovačec Erik 56′ NK Pohorje 20 / 9 Sternad Aljoša / Fideršek Patrick 56′ NK Pohorje 36 / 18 Žvikart Mark / Kurnik Gregor 56′ NK Pohorje 10 Rabič Tim 60′ NK Pohorje 5 Nedižavec Aleksander 69′ NK Pohorje 5 / 19 Nedižavec Aleksander / Prednik Gal 70′ NK Miklavž 15 / 14 Čeh Kristjan / Colnarič Enej 82′ NK Pohorje 17 / 2 Škrabl Nino / Hammer Jan 83′ NK Miklavž 3 / 19 Kocbek Timotej / Ameti Amet 85′ NK Pohorje 19 Prednik Gal 90′ NK Pohorje 21 Pečovnik Nejc 91′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 92′ -
24. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 17.05.23 ob 17.30
Marles hiše 5 : 4 3 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 70 Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 16 Ribič Vanja K 24 Cigrovski Jakob 4 Gabor Rene 7 Rokavec Mika Mario 6 Nerat Aljoša 22 Pahernik Jan 23 Zgrabič Gregor 8 Ploj Alen 17 Jelenc Valentin Rezervni igralci 12 Sentič Anej V 77 Premrov Janik 20 Dobaj Aljaž 27 Kušnik Miha 44 Hasani Memet 14 Grandošek Nejc 3 Pristovnik Jure NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 3 Šebalj Tadej 16 Kaučič Nejc 14 Krajnc Marko K 19 Janžekovič Miha 25 Gašperšič Alen 22 Bračič Matic 8 Želj Robnik Leon 17 Fanedl Staš 20 Knezar Aljaž 6 Raknić Tomislav Rezervni igralci 24 Weixl Jan 10 Dobaj Blaž 4 Ulbin Luka 21 Hozjan Žiga 11 Gotal Patrik Manuel TrenerBreber Zvonko TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiMarles hiše 23 Zgrabič Gregor 1 : 0 26′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 1 : 1 29′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 2 : 1 30′ Marles hiše 8 Ploj Alen 3 : 1 45′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 4 : 1 63′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 4 : 2 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 24 Weixl Jan 4 : 3 87′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 4 : 4 91′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 5 : 4 94′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 11 Knezar Aljaž / Gotal Patrik Manuel 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 10 Bračič Matic / Dobaj Blaž 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 4 Janžekovič Miha / Ulbin Luka 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 66′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 80′ Marles hiše 24 / 77 Cigrovski Jakob / Premrov Janik 81′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 90′ Marles hiše 22 / 27 Pahernik Jan / Kušnik Miha 90′ -
24. krog | Starše – Igrišče Starše | 17.05.23 ob 17.30
ŠD Starše 1 : 3 1 : 1 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Pečarič Luka (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 60 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 8 Pesek Klemen 2 Mesarič Miha 5 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 13 Dobnik Aljaž K 16 Ornik Gašper 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 20 Rokavec Nejc 24 Skodič Rok 4 Sel Andrej 7 Murko Peter 26 Lupinšek Matjaž 14 Kac Tadej NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 14 Šavorič Jan 9 Babšek Žan K 11 Celcer Žiga 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 5 Šegula Jure 27 Smodej Lan 17 Joldić Ermin 6 Horvat Luka 13 Kocijan Blaž Rezervni igralci 20 Zagoršak Miha 2 Poš Leon 22 Smodej Žan 7 Lazar Jure 10 Babšek Aljaž 19 Šlak Sebastjan TrenerGrbavac Tomislav TrenerLazič Boris ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 1 : 0 ag 22′ NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 1 : 1 27′ NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 1 : 2 70′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 1 : 3 82′ DogodkiŠD Starše 2 / 7 Mesarič Miha / Murko Peter 57′ ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 60′ ŠD Starše 6 / 14 Kirbiš Aljoša / Kac Tadej 67′ NK Tehnotim Pesnica 77 / 22 Draganić Vito / Smodej Žan 67′ NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 70′ NK Tehnotim Pesnica 14 / 19 Šavorič Jan / Šlak Sebastjan 74′ ŠD Starše 16 / 4 Ornik Gašper / Sel Andrej 78′ ŠD Starše 8 / 20 Pesek Klemen / Rokavec Nejc 85′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 85′ NK Tehnotim Pesnica 11 / 7 Celcer Žiga / Lazar Jure 85′ NK Tehnotim Pesnica 27 / 20 Smodej Lan / Zagoršak Miha 91′ ŠD Starše 4 Sel Andrej 94′ -
23. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 14.05.23 ob 17.00
NK Miklavž 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 50 NK Miklavž43 Vrtagić Kenan V 7 Hasanagić Najil 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 10 Poštrak Patrik 4 Lečnik Tian 15 Kokotovič Aljoša 9 Kirbiš Matej K 18 Kerep Patrik 8 Pernek Matjaž Rezervni igralci 1 Kerhe Nejc V 13 Kovačec Erik 17 Haliti Agim 44 Zdravevski Marijan 19 Ameti Amet 14 Ulaga Tomaž Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris K 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 9 Kovač Kan 8 Pipuš Matic 37 Bijol Andraž 57 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper 29 Mori Nejc 30 Küzma Tin 19 Leniči Diego Arlind 6 Štaleker Valentin TrenerVisočnik Žan TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 1 39′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 0 : 2 73′ DogodkiNK Miklavž 10 / 17 Poštrak Patrik / Haliti Agim 23′ Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 37′ Korotan Prevalje 23 Turkuš Jure 43′ NK Miklavž 9 / 44 Kirbiš Matej / Zdravevski Marijan 46′ Korotan Prevalje 23 / 6 Turkuš Jure / Štaleker Valentin 46′ NK Miklavž 7 / 14 Hasanagić Najil / Ulaga Tomaž 71′ NK Miklavž 18 / 13 Kerep Patrik / Kovačec Erik 80′ Korotan Prevalje 57 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 80′ NK Miklavž 15 / 19 Kokotovič Aljoša / Ameti Amet 84′ Korotan Prevalje 7 / 19 Kahvedžić Armin / Leniči Diego Arlind 86′ -
23. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 13.05.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 1 : 1 0 : 0 NK Peca Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Pečarič Luka (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Grabar Boris Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 7 Lubej Rok 18 Ladič David 14 Smodič Vito 9 Serčič Jan 20 Buhin Amadej 10 Kajtazi Imran 11 Rakun Gašper Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 8 Golob Miha 2 Stančič Jernej 15 Zorman Anej 6 Diemat Marko 5 Volmut Simon 22 Kumer Marcel NK Peca77 Kreuh Aleš V 3 Ahmetović Amar 91 Plaznik Uroš K 5 Cafuta Miha 6 Ameršek Tadej 8 Gabrovec Rok 13 Gostenčnik Stanislav 10 Obretan Matic 9 Vezovnik Marko 79 Radivojević Darko 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 7 Pečovnik Matic 20 Štiftar Jaroš 14 Vrabič Martin TrenerBeranič Gregor TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 1 : 0 58′ NK Peca 7 Pečovnik Matic 1 : 1 74′ DogodkiNK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 21′ NK Peca 13 / 7 Gostenčnik Stanislav / Pečovnik Matic 46′ NK Peca 6 Ameršek Tadej 56′ NK Peca 10 Obretan Matic 67′ NŠ Roho VBO 20 / 15 Buhin Amadej / Zorman Anej 72′ NŠ Roho VBO 10 / 8 Kajtazi Imran / Golob Miha 75′ NK Peca 79 / 14 Radivojević Darko / Vrabič Martin 75′ NŠ Roho VBO 14 / 2 Smodič Vito / Stančič Jernej 81′ NK Peca 14 / 20 Vrabič Martin / Štiftar Jaroš 86′ NŠ Roho VBO 2 Stančič Jernej 87′ NŠ Roho VBO 9 Serčič Jan 89′ NŠ Roho VBO 2 Stančič Jernej 90′ -
23. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 13.05.23 ob 17.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 0 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 60 NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 3 Šebalj Tadej 16 Kaučič Nejc 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 21 Gašperšič Alen 22 Bračič Matic 8 Želj Robnik Leon 17 Fanedl Staš 20 Knezar Aljaž 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 24 Weixl Jan 6 Raknić Tomislav 19 Janžekovič Miha 15 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 3 Pohleven Jure 6 Kolar Dominik 8 Špehonja Žiga 10 Petrovič Staš K 25 Franci Jure 21 Ekart Nejc 11 Stopinšek Luka 9 Kovačič Aljaž Rezervni igralci 1 Franci Nik 16 Gorinšek Gorazd 44 Pišek Iztok 23 Franci Nino 17 Petek Žan TrenerJanžekovič Damijan TrenerHorvat Jernej ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Knezar Aljaž 1 : 0 9′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Knezar Aljaž 2 : 0 45′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 4′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 16 Stopinšek Luka / Gorinšek Gorazd 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 6 Bračič Matic / Raknić Tomislav 51′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 58′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 Franci Jure 60′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 9 Knezar Aljaž / Ulbin Luka 63′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 / 17 Franci Jure / Petek Žan 71′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 74′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 19 Šebalj Tadej / Janžekovič Miha 77′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 44 Pohleven Jure / Pišek Iztok 84′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 24 Želj Robnik Leon / Weixl Jan 85′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 89′ -
23. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 13.05.23 ob 17.00
NK Akumulator 3 : 2 3 : 1 NK Pohorje Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Hojnik Tonja (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 40 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 15 Praper Jaka 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 2 Leskovec Mitja 3 Hutmajer Boštjan 16 Kranjc Maj 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega K 22 Mulahmetović Senad 10 Čapelnik Žiga Rezervni igralci 4 Vertačnik Staš 11 Potočnik Jan 7 Nakič Igor 8 Mulec Uroš 5 Skenderović Harun NK Pohorje1 Petrun Damjan V 8 Kraner Nik 2 Hammer Jan 4 Poglavnik Jaka 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož 5 Nedižavec Aleksander 21 Pečovnik Nejc 25 Bajraj Leoard 6 Stajnko Blaž K 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 11 Fideršek Nejc 13 Lahe Korošec Neal 10 Rabič Tim 9 Fideršek Patrick 19 Prednik Gal 17 Škrabl Nino TrenerKlarič Aleš TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Akumulator 6 Arnautovič Alen 1 : 0 4′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 1 10′ NK Akumulator 14 Gačić Lazar 2 : 1 20′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 3 : 1 34′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 3 : 2 73′ DogodkiNK Akumulator 22 Mulahmetović Senad 32′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 37′ NK Akumulator 2 / 4 Leskovec Mitja / Vertačnik Staš 42′ NK Pohorje 4 / 11 Poglavnik Jaka / Fideršek Nejc 46′ NK Pohorje 2 / 9 Hammer Jan / Fideršek Patrick 46′ NK Akumulator 10 / 11 Čapelnik Žiga / Potočnik Jan 61′ NK Pohorje 25 / 13 Bajraj Leoard / Lahe Korošec Neal 62′ NK Akumulator 9 / 7 Triplat Grega / Nakič Igor 67′ NK Pohorje 36 / 19 Žvikart Mark / Prednik Gal 67′ NK Pohorje 22 / 10 Žižmond Klemen / Rabič Tim 67′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 68′ NK Akumulator 11 Potočnik Jan 71′ NK Pohorje 10 Rabič Tim 81′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 85′ NK Akumulator 22 / 8 Mulahmetović Senad / Mulec Uroš 89′ NK Akumulator 8 Mulec Uroš 90′ -
23. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 13.05.23 ob 17.00
NK Radlje 0 : 3 0 : 2 NK Jurovski dol Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 70 NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 10 Salihović Adnan 20 Naglič Maj 11 Korbar Aleš 55 Grešovnik Žiga K 21 Pasterk Črt 3 Gačić Nikola 8 Založnik Aljaž 19 Založnik Amadej 9 Izak Tadej Rezervni igralci 27 Kumer Urban 17 Rubhof Rok 6 Javornik David 5 Terpotec Luka NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 28 Črnčič Leon 13 Hager Dejan 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 14 Majer Domen 7 Kocijan Janik 4 Farazin Uroš 6 Škrlec Žiga TrenerKus Bojan TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 0 : 1 21′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 0 : 2 25′ NK Jurovski dol 22 Jager Adrijan 0 : 3 74′ DogodkiNK Radlje 10 Salihović Adnan 36′ NK Radlje 10 / 17 Salihović Adnan / Rubhof Rok 46′ NK Radlje 11 Korbar Aleš 52′ NK Radlje 11 / 6 Korbar Aleš / Javornik David 59′ NK Radlje 3 / 5 Gačić Nikola / Terpotec Luka 59′ NK Jurovski dol 28 / 4 Črnčič Leon / Farazin Uroš 70′ NK Jurovski dol 3 / 7 Brunček Darko / Kocijan Janik 70′ NK Radlje 4 / 27 Belšak Jon / Kumer Urban 71′ NK Jurovski dol 19 / 6 Kraner Tilen / Škrlec Žiga 78′ NK Jurovski dol 10 / 14 Satler David / Majer Domen 78′ -
23. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 12.05.23 ob 17.00
NK MB Tabor 0 : 2 0 : 2 ŠD Starše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 40 NK MB Tabor22 Dedić Ajdin V 3 Lopez Aller Daniel 18 Kompan Jakob 24 Doplihar Liam 6 Ganiu Besar 7 Strah Dario 20 Šabani Asrit 10 Sternad Peter K 11 Pušnik Bine 15 Weixl Nik 16 Romih Alen Rezervni igralci 14 Črnčič Niko 77 Klasinc Žiga 2 Biriukov Daniil 17 Galun Vid 9 Kasjak Žiga ŠD Starše12 Ploj Tilen V 8 Pesek Klemen 2 Mesarič Miha 5 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 26 Lupinšek Matjaž K 16 Ornik Gašper 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 27 Rokavec Nejc 21 Skodič Rok 4 Sel Andrej TrenerPlaninc Matej TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 0 : 1 8′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 0 : 2 36′ DogodkiŠD Starše 26 / 21 Lupinšek Matjaž / Skodič Rok 46′ NK MB Tabor 10 / 9 Sternad Peter / Kasjak Žiga 60′ NK MB Tabor 6 / 14 Ganiu Besar / Črnčič Niko 60′ NK MB Tabor 20 / 77 Šabani Asrit / Klasinc Žiga 60′ ŠD Starše 21 Skodič Rok 65′ NK MB Tabor 24 / 2 Doplihar Liam / Biriukov Daniil 76′ NK MB Tabor 7 / 17 Strah Dario / Galun Vid 80′ ŠD Starše 12 / 1 Ploj Tilen / Toplak Rok 85′ ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 86′ ŠD Starše 10 / 27 Bohak Nejc / Rokavec Nejc 89′ -
22. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.05.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1 3 : 1 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 60 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 3 Pohleven Jure 6 Kolar Dominik 8 Špehonja Žiga 10 Petrovič Staš K 25 Franci Jure 21 Ekart Nejc 11 Stopinšek Luka 9 Kovačič Aljaž Rezervni igralci 1 Franci Nik 19 Puhner Jan 44 Pišek Iztok 23 Franci Nino 17 Petek Žan NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 9 Babšek Žan 10 Babšek Aljaž K 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 8 Pešl Gregor 15 Smodej Lan 17 Joldić Ermin 6 Horvat Luka 13 Kocijan Blaž Rezervni igralci 7 Zagoršak Miha 19 Šlak Sebastjan 14 Šavorič Jan 11 Celcer Žiga 21 Smodej Žan 2 Poš Leon 4 Lorber Blaž TrenerHorvat Jernej TrenerLazič Boris ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 1 : 0 4′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 1 : 1 21′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 2 : 1 24′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 3 : 1 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 4 : 1 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 Puhner Jan 5 : 1 88′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 10 / 11 Babšek Aljaž / Celcer Žiga 12′ NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 45′ NK Tehnotim Pesnica 77 / 19 Draganić Vito / Šlak Sebastjan 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 65′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 19 Stopinšek Luka / Puhner Jan 69′ NK Tehnotim Pesnica 7 Zagoršak Miha 69′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 14 Smodej Lan / Šavorič Jan 75′ NK Tehnotim Pesnica 14 Šavorič Jan 77′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 17 Narić Aleksander / Petek Žan 78′ NK Tehnotim Pesnica 11 / 2 Celcer Žiga / Poš Leon 85′ -
22. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 07.05.23 ob 17.00
NK Jurovski dol 4 : 0 3 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
Sužnik Jure (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 7 Kocijan Janik 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 23 Jaušovec Rene 44 Belna Dejan 9 Ornik Kristijan 10 Satler David Rezervni igralci 14 Majer Domen 4 Farazin Uroš 18 Knuplež Danijel 13 Hager Dejan 6 Škrlec Žiga NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 7 Lubej Rok 18 Ladič David 14 Smodič Vito 8 Jurič Timotej 22 Zorec David 9 Kolar Robnik Luka 11 Rakun Gašper Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 20 Buhin Amadej 2 Serčič Jan 15 Zorman Anej 16 Jerman Enej 10 Kajtazi Imran TrenerSambolec Luka TrenerBeranič Gregor ZadetkiNK Jurovski dol 9 Ornik Kristijan 1 : 0 7′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 2 : 0 10′ NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 3 : 0 15′ NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 4 : 0 90′ DogodkiNK Jurovski dol 44 / 13 Belna Dejan / Hager Dejan 14′ NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 36′ NK Jurovski dol 23 Jaušovec Rene 38′ NŠ Roho VBO 8 / 10 Jurič Timotej / Kajtazi Imran 46′ NŠ Roho VBO 22 / 2 Zorec David / Serčič Jan 46′ NŠ Roho VBO 4 / 16 Kraut Nejc / Jerman Enej 46′ NŠ Roho VBO 18 Ladič David 55′ NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 57′ NŠ Roho VBO 14 / 20 Smodič Vito / Buhin Amadej 61′ NŠ Roho VBO 12 Vidic Žan 69′ NK Jurovski dol 8 / 4 Sagadin Aljaž / Farazin Uroš 76′ NK Jurovski dol 7 Kocijan Janik 78′ NK Jurovski dol 10 / 6 Satler David / Škrlec Žiga 84′ NK Jurovski dol 7 / 14 Kocijan Janik / Majer Domen 84′ NK Jurovski dol 9 / 18 Ornik Kristijan / Knuplež Danijel 86′ -
22. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 06.05.23 ob 17.00
Marles hiše 1 : 0 0 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 100 Marles hiše1 Drolc Dominik V 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 24 Cigrovski Jakob 4 Gabor Rene 7 Rokavec Mika Mario 6 Nerat Aljoša 22 Pahernik Jan 23 Zgrabič Gregor 8 Ploj Alen 17 Jelenc Valentin Rezervni igralci 12 Bračko Val V 77 Premrov Janik 11 Pavlič Gašper 27 Kušnik Miha 44 Hasani Memet 9 Jelenc Izidor 19 Mlaker Aleš NK MB Tabor1 Rozman David K V 88 Lopez Aller Daniel 3 Kompan Jakob 5 Doplihar Liam 16 Vesenjak Blaž 9 Leskovar Miha 17 Šabani Asrit 6 Hodžić Maid 11 Pušnik Bine 4 Weixl Nik 8 Romih Alen Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 15 Ganiu Besar 77 Klasinc Žiga 18 Biriukov Daniil 10 Sternad Peter 7 Kasjak Žiga 20 Kop Nejc TrenerBreber Zvonko TrenerPlaninc Matej ZadetkiMarles hiše 7 Rokavec Mika Mario 1 : 0 49′ DogodkiMarles hiše 6 Nerat Aljoša 23′ NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 41′ NK MB Tabor 8 / 20 Romih Alen / Kop Nejc 46′ NK MB Tabor 3 Kompan Jakob 59′ NK MB Tabor 11 / 7 Pušnik Bine / Kasjak Žiga 62′ Marles hiše 24 / 9 Cigrovski Jakob / Jelenc Izidor 66′ NK MB Tabor 6 / 15 Hodžić Maid / Ganiu Besar 69′ Marles hiše 9 Jelenc Izidor 71′ NK MB Tabor 17 / 77 Šabani Asrit / Klasinc Žiga 75′ Marles hiše 6 / 27 Nerat Aljoša / Kušnik Miha 80′ Marles hiše 23 / 19 Zgrabič Gregor / Mlaker Aleš 85′ NK MB Tabor 4 / 10 Weixl Nik / Sternad Peter 85′ NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 89′ NK MB Tabor 10 Sternad Peter 91′ -
22. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 06.05.23 ob 17.00
NK Akumulator 1 : 0 0 : 0 NK Radlje Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Hojnik Tonja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 80 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 17 Šepul Jožef 5 Kiselak David 14 Gačić Lazar 2 Leskovec Mitja 16 Kranjc Maj 10 Čapelnik Žiga 6 Arnautovič Alen 3 Hutmajer Boštjan 9 Triplat Grega K 22 Mulahmetović Senad Rezervni igralci 4 Vertačnik Staš 15 Praper Jaka 11 Potočnik Jan 8 Mulec Uroš 7 Nakič Igor NK Radlje26 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 77 Naglič Maj 11 Korbar Aleš 14 Grešovnik Žiga K 21 Pasterk Črt 7 Gačić Nikola 8 Založnik Aljaž 23 Založnik Amadej 9 Izak Tadej Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 27 Kumer Urban 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 20 Javornik David 55 Repnik Tilen 5 Terpotec Luka TrenerKlarič Aleš TrenerKus Bojan ZadetkiNK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 0 72′ DogodkiNK Radlje 23 / 10 Založnik Amadej / Salihović Adnan 38′ NK Akumulator 17 / 15 Šepul Jožef / Praper Jaka 46′ NK Radlje 7 / 17 Gačić Nikola / Rubhof Rok 46′ NK Akumulator 22 / 11 Mulahmetović Senad / Potočnik Jan 48′ NK Akumulator 6 / 7 Arnautovič Alen / Nakič Igor 60′ NK Akumulator 5 / 4 Kiselak David / Vertačnik Staš 66′ NK Radlje 21 / 20 Pasterk Črt / Javornik David 70′ NK Radlje 11 / 5 Korbar Aleš / Terpotec Luka 76′ NK Radlje 19 Zemljak Sašo 77′ NK Akumulator 3 Hutmajer Boštjan 78′ NK Akumulator 9 / 8 Triplat Grega / Mulec Uroš 84′ NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 88′ NK Radlje 77 Naglič Maj 90′ -
22. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 06.05.23 ob 17.00
NK Peca 3 : 5 1 : 2 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Močivnik Joži (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 120 NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž 91 Plaznik Uroš K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 9 Vezovnik Marko 11 Obretan Nejc 7 Pečovnik Matic 13 Gostenčnik Stanislav Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 79 Radivojević Darko 14 Vrabič Martin 6 Ameršek Tadej NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Škrjanec Erik V 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 21 Gašperšič Alen 22 Bračič Matic 8 Želj Robnik Leon 17 Fanedl Staš 20 Knezar Aljaž 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 25 Nerat Tim 24 Weixl Jan 18 Janžekovič Miha 11 Gotal Patrik Manuel TrenerPšeničnik Marko TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Peca 11 Obretan Nejc 1 : 0 1′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 1 22′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 2 44′ NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 2 11m 46′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 3 : 2 56′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 3 : 3 69′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 3 : 4 76′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 5 92′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 11 Bračič Matic / Gotal Patrik Manuel 46′ NK Peca 15 / 6 Vrabič Andraž / Ameršek Tadej 66′ NK Peca 13 / 14 Gostenčnik Stanislav / Vrabič Martin 66′ NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 Gotal Patrik Manuel 87′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 92′ -
22. krog | Starše – Igrišče Starše | 06.05.23 ob 17.00
ŠD Starše 3 : 2 1 : 1 NK Miklavž Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 100 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 8 Pesek Klemen 2 Mesarič Miha 5 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 26 Lupinšek Matjaž K 13 Dobnik Aljaž 16 Ornik Gašper 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 20 Rokavec Nejc 21 Skodič Rok 14 Kac Tadej 4 Sel Andrej NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 15 Čeh Kristjan 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 11 Mencigar Gregor 44 Zdravevski Marijan 10 Kokotovič Aljoša 14 Kirbiš Matej K 8 Haliti Agim 17 Nikić Žan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan 16 Hasanagić Najil 9 Družovec Rene 6 Milutinović Nikola 13 Kovačec Erik TrenerGrbavac Tomislav TrenerVisočnik Žan ZadetkiŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 16′ NK Miklavž 14 Kirbiš Matej 1 : 1 11m 46′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 2 : 1 70′ NK Miklavž 13 Kovačec Erik 2 : 2 82′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 3 : 2 90′ DogodkiNK Miklavž 44 / 16 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 46′ NK Miklavž 14 / 6 Kirbiš Matej / Milutinović Nikola 66′ ŠD Starše 26 / 4 Lupinšek Matjaž / Sel Andrej 71′ NK Miklavž 3 / 9 Kocbek Timotej / Družovec Rene 74′ NK Miklavž 11 / 13 Mencigar Gregor / Kovačec Erik 82′ ŠD Starše 16 / 14 Ornik Gašper / Kac Tadej 84′ -
22. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 06.05.23 ob 17.00
NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Bezjak Adam (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 6 Stajnko Blaž K 8 Kraner Nik 2 Hammer Jan 22 Žižmond Klemen 11 Fideršek Nejc 23 Ademovič Primož 21 Pečovnik Nejc 5 Nedižavec Aleksander 9 Fideršek Patrick 18 Kurnik Gregor Rezervni igralci 10 Rabič Tim 36 Žvikart Mark 4 Poglavnik Jaka 25 Bajraj Leoard 19 Prednik Gal 17 Škrabl Nino 15 Steiner Nejc Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 23 Turkuš Jure 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 11 Tešić Teo 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin 37 Bijol Andraž Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper 57 Butolen Ožbej 6 Štaleker Valentin 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc TrenerRepina Jernej TrenerKüzma Tin ZadetkiDogodkiKorotan Prevalje 11 Tešić Teo 9′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 44′ NK Pohorje 18 / 36 Kurnik Gregor / Žvikart Mark 46′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 57′ NK Pohorje 5 / 4 Nedižavec Aleksander / Poglavnik Jaka 69′ NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 72′ NK Pohorje 21 Pečovnik Nejc 72′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 72′ NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 73′ Korotan Prevalje 11 / 16 Tešić Teo / Gradišnik Žiga 74′ NK Pohorje 9 / 15 Fideršek Patrick / Steiner Nejc 76′ NK Pohorje 11 / 10 Fideršek Nejc / Rabič Tim 87′ Korotan Prevalje 8 / 6 Pipuš Matic / Štaleker Valentin 87′ -
21. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.04.23 ob 17.00
Korotan Prevalje 2 : 1 2 : 1 ŠD Starše Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 250 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 2 Tešić Teo 9 Kovač Kan K 7 Kahvedžić Armin 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 57 Zavolovšek Anže Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 14 Gregelj Marko 19 Leniči Diego Arlind 29 Mori Nejc 16 Gradišnik Žiga 4 Butolen Ožbej ŠD Starše12 Ploj Tilen V 15 Fekonja Matija 2 Mesarič Miha 18 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 13 Lupinšek Matjaž 14 Dobnik Aljaž K 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 4 Ornik Gašper Rezervni igralci 20 Rokavec Nejc 21 Skodič Rok 8 Pesek Klemen TrenerKüzma Tin TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 0 11m 2′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 1 : 1 30′ Korotan Prevalje 57 Zavolovšek Anže 2 : 1 36′ DogodkiŠD Starše 23 Roj Tibor 41′ ŠD Starše 4 / 8 Ornik Gašper / Pesek Klemen 51′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 55′ Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 58′ Korotan Prevalje 2 / 14 Tešić Teo / Gregelj Marko 66′ Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 77′ Korotan Prevalje 57 / 16 Zavolovšek Anže / Gradišnik Žiga 81′ ŠD Starše 23 / 21 Roj Tibor / Skodič Rok 87′ ŠD Starše 13 / 20 Lupinšek Matjaž / Rokavec Nejc 90′ -
21. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 29.04.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 5 : 1 3 : 0 NK Akumulator Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 18 Ladič David 14 Smodič Vito 8 Jurič Timotej 22 Zorec David 15 Zorman Anej 11 Rakun Gašper Rezervni igralci 1 Radojčić Adin 20 Buhin Amadej 9 Serčič Jan 7 Lubej Rok 6 Diemat Marko 10 Kajtazi Imran NK Akumulator1 Mencinger Matej V 5 Kiselak David 15 Mulec Uroš 14 Gačić Lazar 2 Leskovec Mitja 4 Kranjc Maj 8 Arnautovič Alen 10 Čapelnik Žiga 3 Hutmajer Boštjan 9 Triplat Grega K 11 Potočnik Jan Rezervni igralci TrenerBeranič Gregor TrenerLeskovec Jože ZadetkiNŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 1 : 0 3′ NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 2 : 0 21′ NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 3 : 0 43′ NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 3 : 1 50′ NŠ Roho VBO 22 Zorec David 4 : 1 55′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 5 : 1 87′ DogodkiNŠ Roho VBO 14 / 9 Smodič Vito / Serčič Jan 40′ NŠ Roho VBO 4 / 7 Kraut Nejc / Lubej Rok 46′ NK Akumulator 4 Kranjc Maj 57′ NŠ Roho VBO 22 / 10 Zorec David / Kajtazi Imran 70′ NŠ Roho VBO 15 / 6 Zorman Anej / Diemat Marko 75′ -
21. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 29.04.23 ob 17.00
NK Miklavž 2 : 2 0 : 2 Marles hiše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Horvat Denis (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 50 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 15 Čeh Kristjan 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 11 Mencigar Gregor 7 Miložič Tin 8 Pernek Matjaž 14 Kirbiš Matej K 10 Kokotovič Aljoša 18 Kerep Patrik Rezervni igralci 19 Zdravevski Marijan 13 Kovačec Erik 6 Haliti Agim 4 Milutinović Nikola 9 Družovec Rene 17 Nikić Žan Marles hiše1 Drolc Dominik V 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 24 Cigrovski Jakob 17 Jelenc Valentin 7 Rokavec Mika Mario 6 Nerat Aljoša 22 Pahernik Jan 19 Mlaker Aleš 44 Hasani Memet 77 Premrov Janik Rezervni igralci 33 Božičev Šmid Mitja V 9 Jelenc Izidor 20 Dobaj Aljaž 10 Gabor Anej 18 Štorgelj Rok TrenerBreber Zvonko ZadetkiMarles hiše 7 Rokavec Mika Mario 0 : 1 11m 16′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 0 : 2 33′ NK Miklavž 4 Milutinović Nikola 1 : 2 82′ NK Miklavž 19 Zdravevski Marijan 2 : 2 85′ DogodkiMarles hiše 5 Novak Marko 38′ Marles hiše 6 Nerat Aljoša 42′ NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 44′ NK Miklavž 18 / 19 Kerep Patrik / Zdravevski Marijan 46′ NK Miklavž 7 / 6 Miložič Tin / Haliti Agim 46′ NK Miklavž 10 / 17 Kokotovič Aljoša / Nikić Žan 57′ Marles hiše 24 / 9 Cigrovski Jakob / Jelenc Izidor 58′ NK Miklavž 3 / 4 Kocbek Timotej / Milutinović Nikola 63′ Marles hiše 77 / 20 Premrov Janik / Dobaj Aljaž 63′ NK Miklavž 19 Zdravevski Marijan 72′ Marles hiše 44 / 10 Hasani Memet / Gabor Anej 89′ -
21. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 29.04.23 ob 17.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 2 1 : 2 NK Jurovski dol Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 21 Gašperšič Alen 11 Gotal Patrik Manuel 8 Želj Robnik Leon 22 Bračič Matic 6 Raknić Tomislav 3 Šebalj Tadej Rezervni igralci 10 Kit Yurii 25 Nerat Tim 24 Weixl Jan 20 Knezar Aljaž 19 Janžekovič Miha NK Jurovski dol25 Repa Matic V 6 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok K 5 Brunček Darko 29 Jager Adrijan 28 Črnčič Leon 23 Jaušovec Rene 7 Kocijan Janik 10 Satler David 35 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 14 Majer Domen 21 Križan Nejc 4 Farazin Uroš TrenerJanžekovič Damijan TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 1 : 0 31′ NK Jurovski dol 5 Brunček Darko 1 : 1 40′ NK Jurovski dol 10 Satler David 1 : 2 11m 44′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 2 : 2 53′ DogodkiNK Jurovski dol 6 / 1 Dolinšek Patrick / Bauman Žiga 17′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 43′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 10 Gotal Patrik Manuel / Kit Yurii 60′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 20 Bračič Matic / Knezar Aljaž 60′ NK Jurovski dol 7 / 4 Kocijan Janik / Farazin Uroš 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 24 Želj Robnik Leon / Weixl Jan 76′ NK Jurovski dol 19 / 14 Kraner Tilen / Majer Domen 79′ NK Jurovski dol 35 Belna Dejan 90′ -
21. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 28.04.23 ob 19.00
NK MB Tabor 1 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Marin Tomaž (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 100 NK MB Tabor1 Rozman David K V 88 Šantl Timi 4 Bijelić Dejan 7 Strah Dario 16 Vesenjak Blaž 9 Leskovar Miha 24 Doplihar Liam 6 Hodžić Maid 11 Pušnik Bine 18 Lubej Zal 13 Romih Alen Rezervni igralci 14 Cungl Amadej 77 Klasinc Žiga 3 Biriukov Daniil 10 Sternad Peter 17 Šabani Asrit 20 Strniša Žiga ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Narić Aleksander 4 Franci David 6 Kolar Dominik 10 Petrovič Staš 25 Franci Jure 8 Špehonja Žiga 23 Franci Nino 21 Ekart Nejc 16 Gorinšek Gorazd K 9 Kovačič Aljaž Rezervni igralci 1 Franci Nik V 11 Stopinšek Luka 44 Pišek Iztok 19 Puhner Jan 15 Žunkovič Domen TrenerPlaninc Matej TrenerHorvat Jernej ZadetkiNK MB Tabor 24 Doplihar Liam 1 : 0 24′ DogodkiNK MB Tabor 16 / 20 Vesenjak Blaž / Strniša Žiga 14′ NK MB Tabor 4 / 17 Bijelić Dejan / Šabani Asrit 29′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 42′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 19 Franci Nino / Puhner Jan 60′ NK MB Tabor 13 / 3 Romih Alen / Biriukov Daniil 62′ NK MB Tabor 17 Šabani Asrit 65′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 67′ NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 69′ NK MB Tabor 9 / 10 Leskovar Miha / Sternad Peter 69′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 11 Ekart Nejc / Stopinšek Luka 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 44 Kolar Dominik / Pišek Iztok 83′ NK MB Tabor 3 / 14 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 84′ NK MB Tabor 7 Strah Dario 87′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 87′ NK MB Tabor 18 Lubej Zal 89′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 92′ -
21. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 28.04.23 ob 19.00
NK Radlje 1 : 1 0 : 1 NK Pohorje Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Racaj Fatlind (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 80 NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 77 Naglič Maj 11 Korbar Aleš 14 Grešovnik Žiga K 21 Pasterk Črt 7 Gačić Nikola 8 Založnik Aljaž 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 40 Rebernik Jon V 27 Kumer Urban 20 Kovač Klemen 55 Par Žiga 23 Pokeržnik Erik NK Pohorje1 Prednik Benjamin V 20 Sternad Aljoša 10 Rabič Tim 11 Fideršek Nejc 6 Stajnko Blaž K 18 Kurnik Gregor 2 Hammer Jan 21 Pečovnik Nejc 7 Dobaj Jaka 22 Žižmond Klemen 9 Fideršek Patrick Rezervni igralci 25 Bajraj Leoard 13 Lahe Korošec Neal 16 Robič Rene 5 Nedižavec Aleksander 19 Prednik Gal 17 Škrabl Nino TrenerKus Bojan TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Pohorje 18 Kurnik Gregor 0 : 1 25′ NK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 1 76′ DogodkiNK Radlje 11 Korbar Aleš 12′ NK Pohorje 10 / 13 Rabič Tim / Lahe Korošec Neal 46′ NK Pohorje 7 / 5 Dobaj Jaka / Nedižavec Aleksander 46′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 56′ NK Radlje 7 / 27 Gačić Nikola / Kumer Urban 66′ NK Radlje 8 Založnik Aljaž 73′ NK Pohorje 20 / 25 Sternad Aljoša / Bajraj Leoard 74′ NK Pohorje 25 Bajraj Leoard 81′ NK Radlje 27 Kumer Urban 87′ -
21. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 27.04.23 ob 17.00
NK Tehnotim Pesnica 0 : 1 0 : 1 NK Peca Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 80 NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 9 Babšek Žan 10 Babšek Aljaž K 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 8 Pešl Gregor 2 Poš Leon 21 Smodej Žan 11 Nikl Niki 15 Smodej Lan Rezervni igralci 19 Šlak Sebastjan 7 Zagoršak Miha 14 Šavorič Jan NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 91 Plaznik Uroš 27 Jelić Petar 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 7 Pečovnik Matic 13 Gostenčnik Stanislav Rezervni igralci 21 Antolič Timotej 14 Vrabič Martin 6 Ameršek Tadej 33 Raztočnik Tilen 97 Radivojević Darko TrenerLazič Boris TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 1 22′ DogodkiNK Peca 3 / 6 Ahmetović Amar / Ameršek Tadej 46′ NK Tehnotim Pesnica 21 / 19 Smodej Žan / Šlak Sebastjan 46′ NK Peca 7 / 14 Pečovnik Matic / Vrabič Martin 74′ NK Peca 13 / 97 Gostenčnik Stanislav / Radivojević Darko 74′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 76′ NK Peca 8 Gabrovec Rok 79′ NK Tehnotim Pesnica 11 / 7 Nikl Niki / Zagoršak Miha 80′ NK Peca 27 Jelić Petar 88′ NK Peca 6 Ameršek Tadej 92′ -
20. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 23.04.23 ob 17.00
NK Peca 2 : 0 1 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Krajnc Robert Št. gledalcev: 100 NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 10 Obretan Matic 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 13 Gostenčnik Stanislav 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 7 Pečovnik Matic 6 Ameršek Tadej 14 Vrabič Martin 91 Plaznik Uroš 21 Antolič Timotej NK MB Tabor1 Rozman David K V 88 Šantl Timi 4 Bijelić Dejan 18 Biriukov Daniil 16 Vesenjak Blaž 9 Leskovar Miha 24 Doplihar Liam 20 Šabani Asrit 6 Hodžić Maid 11 Pušnik Bine 10 Sternad Peter Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 7 Cungl Amadej 77 Klasinc Žiga 17 Galun Vid TrenerPšeničnik Marko TrenerPlaninc Matej ZadetkiNK Peca 3 Ahmetović Amar 1 : 0 31′ NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 0 68′ DogodkiNK MB Tabor 9 Leskovar Miha 45′ NK MB Tabor 18 / 7 Biriukov Daniil / Cungl Amadej 58′ NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 67′ NK Peca 13 / 7 Gostenčnik Stanislav / Pečovnik Matic 68′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 71′ NK MB Tabor 6 Hodžić Maid 72′ NK Peca 15 / 91 Vrabič Andraž / Plaznik Uroš 73′ NK MB Tabor 1 / 22 Rozman David / Dedić Ajdin 73′ NK Peca 9 / 14 Vezovnik Marko / Vrabič Martin 82′ NK MB Tabor 20 / 17 Šabani Asrit / Galun Vid 82′ NK Peca 5 / 6 Cafuta Miha / Ameršek Tadej 83′ NK MB Tabor 10 / 77 Sternad Peter / Klasinc Žiga 83′ -
20. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 23.04.23 ob 17.00
NK Radlje 2 : 1 2 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 100 NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 11 Korbar Aleš 14 Grešovnik Žiga 21 Pasterk Črt 10 Salihović Adnan 8 Založnik Amadej 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 5 Terpotec Luka 27 Kumer Urban 77 Naglič Maj 7 Gačić Nikola 20 Javornik David NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Kraut Nejc 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 18 Ladič David 15 Zorman Anej 8 Jurič Timotej 22 Zorec David 20 Kolar Robnik Luka 10 Kajtazi Imran Rezervni igralci 1 Radojčić Adin 5 Kumer Marcel 2 Serčič Jan 9 Beranič Gregor TrenerKus Bojan TrenerBeranič Gregor ZadetkiNK Radlje 9 Izak Tadej 1 : 0 29′ NK Radlje 8 Založnik Amadej 2 : 0 42′ NŠ Roho VBO 20 Kolar Robnik Luka 2 : 1 47′ DogodkiNŠ Roho VBO 21 / 2 Javornik Luka / Serčič Jan 46′ NK Radlje 17 / 20 Rubhof Rok / Javornik David 63′ NK Radlje 8 / 7 Založnik Amadej / Gačić Nikola 63′ NK Radlje 11 / 77 Korbar Aleš / Naglič Maj 73′ NŠ Roho VBO 15 / 5 Zorman Anej / Kumer Marcel 73′ NK Radlje 10 / 5 Salihović Adnan / Terpotec Luka 77′ NK Radlje 9 / 27 Izak Tadej / Kumer Urban 79′ NK Radlje 21 Pasterk Črt 83′ NŠ Roho VBO 10 / 9 Kajtazi Imran / Beranič Gregor 84′ NK Radlje 20 Javornik David 90′ -
20. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 22.04.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 0 4 : 0 NK Miklavž Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Vajs Manuel (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 200 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 5 Žunkovič Domen K 3 Pohleven Jure 25 Franci Jure 8 Špehonja Žiga 16 Gorinšek Gorazd 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 30 Peterka Nejc Rezervni igralci 1 Franci Nik V 11 Stopinšek Luka 21 Ekart Nejc 10 Petrovič Staš 44 Pišek Iztok 19 Puhner Jan NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 9 Družovec Rene 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 11 Mencigar Gregor 19 Zdravevski Marijan 8 Pernek Matjaž K 44 Flajšman Aljoša 10 Kokotovič Aljoša 15 Čeh Kristjan Rezervni igralci 14 Miložič Tin 7 Hasanagić Najil 17 Nikić Žan TrenerHorvat Jernej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 1 : 0 82′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 Peterka Nejc 2 : 0 91′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 3 : 0 95′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 Peterka Nejc 4 : 0 109′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 44 Narić Aleksander / Pišek Iztok 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 / 21 Franci Jure / Ekart Nejc 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 / 1 Prineg Damjan / Franci Nik 59′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 / 11 Peterka Nejc / Stopinšek Luka 59′ NK Miklavž 44 / 14 Flajšman Aljoša / Miložič Tin 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 10 Kočar Lučo / Petrovič Staš 90′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Pohleven Jure 103′ NK Miklavž 9 / 7 Družovec Rene / Hasanagić Najil 107′ -
20. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 22.04.23 ob 17.00
NK Jurovski dol 1 : 1 0 : 1 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 50 NK Jurovski dol99 Radan Matej V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 28 Črnčič Leon 13 Hager Dejan 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 9 Jaušovec Rene 7 Kocijan Janik 18 Knuplež Danijel 14 Majer Domen 11 Križan Nejc 4 Farazin Uroš NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 10 Babšek Aljaž K 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 15 Smodej Lan 6 Horvat Luka 21 Smodej Žan 14 Šavorič Jan 11 Celcer Žiga Rezervni igralci 9 Zagoršak Miha 2 Poš Leon 4 Lorber Blaž 7 Šlak Sebastjan TrenerSambolec Luka TrenerLazič Boris ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 0 : 1 4′ NK Jurovski dol 99 Radan Matej 1 : 1 92′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 17′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 30′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 40′ NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 44′ NK Jurovski dol 3 / 7 Brunček Darko / Kocijan Janik 46′ NK Jurovski dol 13 / 9 Hager Dejan / Jaušovec Rene 46′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 54′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 7 Smodej Lan / Šlak Sebastjan 60′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 73′ NK Jurovski dol 19 / 18 Kraner Tilen / Knuplež Danijel 76′ NK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 79′ -
20. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 22.04.23 ob 17.00
Marles hiše 0 : 5 0 : 2 Korotan Prevalje Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Jug Maksimiljan (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 80 Marles hiše12 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 7 Rokavec Mika Mario 14 Grandošek Nejc 22 Pahernik Jan 19 Mlaker Aleš 27 Kušnik Miha 8 Ploj Alen Rezervni igralci 33 Božičev Šmid Mitja V 17 Jelenc Valentin 20 Dobaj Aljaž 44 Hasani Memet 11 Pavlič Gašper 24 Cigrovski Jakob 97 Babšek Tomi Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 2 Tešić Teo 9 Kovač Kan K 7 Kahvedžić Armin 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 57 Zavolovšek Anže Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 14 Gregelj Marko 30 Laznik Matic 29 Mori Nejc 8 Marinković Uroš 4 Butolen Ožbej 21 Küzma Tin TrenerŠpindler Bogomir TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 1 10′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 18′ Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 0 : 3 52′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 4 71′ Korotan Prevalje 29 Mori Nejc 0 : 5 80′ DogodkiKorotan Prevalje 26 Buljubašić Faris 20′ Marles hiše 3 / 17 Pristovnik Jure / Jelenc Valentin 46′ Korotan Prevalje 7 Kahvedžić Armin 46′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 52′ Korotan Prevalje 57 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 63′ Marles hiše 14 / 11 Grandošek Nejc / Pavlič Gašper 65′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 75′ Marles hiše 27 / 24 Kušnik Miha / Cigrovski Jakob 77′ Marles hiše 22 / 44 Pahernik Jan / Hasani Memet 80′ Marles hiše 16 / 20 Ribič Vanja / Dobaj Aljaž 80′ Korotan Prevalje 22 / 30 Lasnik Tine / Laznik Matic 80′ Korotan Prevalje 5 / 4 Zavolovšek Denis / Butolen Ožbej 80′ Korotan Prevalje 9 / 8 Kovač Kan / Marinković Uroš 85′ -
20. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 22.04.23 ob 17.00
NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 ŠD Starše Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 150 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 11 Fideršek Nejc 2 Hammer Jan 6 Stajnko Blaž K 18 Kurnik Gregor 9 Fideršek Patrick 21 Pečovnik Nejc 5 Nedižavec Aleksander 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož Rezervni igralci 25 Bajraj Leoard 10 Rabič Tim 13 Lahe Korošec Neal 7 Dobaj Jaka 4 Poglavnik Jaka 17 Škrabl Nino 36 Žvikart Mark ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 5 Fekonja Gašper 19 Murko Peter 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž K 23 Roj Tibor 16 Ornik Gašper 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 20 Rokavec Nejc 21 Skodič Rok 26 Lupinšek Matjaž 8 Pesek Klemen TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiNK Pohorje 9 Fideršek Patrick 1 : 0 34′ NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 2 : 0 53′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 3 : 0 62′ DogodkiŠD Starše 7 Meglič Bor 20′ NK Pohorje 5 Nedižavec Aleksander 37′ ŠD Starše 15 / 26 Fekonja Matija / Lupinšek Matjaž 46′ ŠD Starše 3 / 8 Dobnik Žiga / Pesek Klemen 46′ ŠD Starše 5 / 21 Fekonja Gašper / Skodič Rok 46′ ŠD Starše 18 Sedminek Tomaž 48′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 63′ NK Pohorje 18 Kurnik Gregor 65′ NK Pohorje 9 / 36 Fideršek Patrick / Žvikart Mark 67′ NK Pohorje 18 / 25 Kurnik Gregor / Bajraj Leoard 67′ NK Pohorje 36 Žvikart Mark 69′ NK Pohorje 5 / 4 Nedižavec Aleksander / Poglavnik Jaka 72′ NK Pohorje 23 / 7 Ademovič Primož / Dobaj Jaka 78′ NK Pohorje 20 / 13 Sternad Aljoša / Lahe Korošec Neal 86′ ŠD Starše 6 / 20 Kirbiš Aljoša / Rokavec Nejc 87′ NK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 89′ -
20. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 22.04.23 ob 17.00
NK Akumulator 1 : 4 0 : 3 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Rener Arian (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 70 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 5 Kiselak David 15 Praper Jaka 16 Kranjc Maj 3 Hutmajer Boštjan 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 9 Triplat Grega K 10 Čapelnik Žiga 7 Nakič Igor 6 Arnautovič Alen Rezervni igralci 2 Vertačnik Staš 11 Potočnik Jan NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Škrjanec Erik V 5 Komperšak Gregor 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 4 Želj Robnik Leon 6 Raknić Tomislav 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 7 Gotal Patrik Manuel 9 Ulbin Luka 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 22 Weixl Jan 1 Berzak Tim V 11 Nerat Tim TrenerKlarič Aleš TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Gotal Patrik Manuel 0 : 1 16′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Gotal Patrik Manuel 0 : 2 31′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 0 : 3 45′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 0 : 4 60′ NK Akumulator 10 Čapelnik Žiga 1 : 4 87′ DogodkiNK Akumulator 7 Nakič Igor 23′ NK Akumulator 15 / 2 Praper Jaka / Vertačnik Staš 45′ NK Akumulator 3 / 11 Hutmajer Boštjan / Potočnik Jan 45′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 22 Ulbin Luka / Weixl Jan 64′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 12 / 1 Škrjanec Erik / Berzak Tim 64′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 68′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 11 Dobaj Blaž / Nerat Tim 71′ -
19. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 19.04.23 ob 17.15
NK Tehnotim Pesnica 5 : 3 3 : 1 NK Akumulator Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Vajs Manuel (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 40 NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 17 Joldić Ermin 3 Mulec Matic 77 Draganić Vito 8 Pešl Gregor K 21 Smodej Žan 9 Babšek Žan 15 Smodej Lan 6 Horvat Luka Rezervni igralci 7 Zagoršak Miha 14 Šavorič Jan 10 Nikl Niki 2 Poš Leon 4 Lorber Blaž 11 Celcer Žiga NK Akumulator1 Gregelj Miha V 16 Vertačnik Staš 8 Praper Jaka 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 6 Arnautovič Alen 10 Mulahmetović Senad 11 Potočnik Jan 3 Hutmajer Boštjan K 4 Čapelnik Žiga 2 Kranjc Maj Rezervni igralci TrenerLazič Boris TrenerKlarič Aleš ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 1 : 0 20′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 2 : 0 23′ NK Akumulator 10 Mulahmetović Senad 2 : 1 34′ NK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 3 : 1 41′ NK Akumulator 14 Gačić Lazar 3 : 2 11m 75′ NK Tehnotim Pesnica 77 Draganić Vito 4 : 2 86′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 4 : 3 88′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 5 : 3 90′ DogodkiNK Akumulator 10 Mulahmetović Senad 22′ NK Tehnotim Pesnica 3 / 11 Mulec Matic / Celcer Žiga 46′ NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 80′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 10 Babšek Žan / Nikl Niki 80′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 82′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 89′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 91′ -
19. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 16.04.23 ob 17.00
Korotan Prevalje 2 : 0 2 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Babič Stanislav Št. gledalcev: 250 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 8 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 7 Kahvedžić Armin 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 57 Zavolovšek Anže Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 14 Gregelj Marko 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc 19 Leniči Diego Arlind ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 2 Narić Aleksander 4 Franci David 17 Petek Žan 3 Pohleven Jure 25 Franci Jure 10 Petrovič Staš 16 Gorinšek Gorazd K 23 Franci Nino 9 Kovačič Aljaž 30 Peterka Nejc Rezervni igralci 1 Franci Nik V 11 Stopinšek Luka 18 Karlovčec Neven 19 Puhner Jan 15 Franci Peter 24 Selinšek Matej TrenerKüzma Tin TrenerHorvat Jernej ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 17′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 2 : 0 11m 45′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 11 Petek Žan / Stopinšek Luka 15′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 18 Narić Aleksander / Karlovčec Neven 34′ Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 43′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 45′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 45′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 52′ ŠD Marjeta na Dravskem polju Uradni predstavnik kluba Franci Peter 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 30 / 19 Peterka Nejc / Puhner Jan 60′ Korotan Prevalje 57 / 14 Zavolovšek Anže / Gregelj Marko 75′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 79′ Korotan Prevalje 37 Bijol Andraž 89′ -
19. krog | Starše – Igrišče Starše | 16.04.23 ob 17.00
ŠD Starše 3 : 1 1 : 0 Marles hiše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 150 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 21 Skodič Rok 2 Mesarič Miha 5 Fekonja Gašper 18 Sedminek Tomaž 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž K 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 16 Ornik Gašper Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 20 Rokavec Nejc 15 Murko Peter 26 Lupinšek Matjaž 4 Sel Andrej Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 7 Rokavec Mika Mario 14 Grandošek Nejc 22 Pahernik Jan 19 Mlaker Aleš 23 Zgrabič Gregor 8 Ploj Alen Rezervni igralci 33 Božičev Šmid Mitja V 2 Premrov Janik 27 Kušnik Miha 44 Hasani Memet 11 Pavlič Gašper 24 Cigrovski Jakob 20 Dobaj Aljaž TrenerGrbavac Tomislav TrenerBreber Zvonko ZadetkiŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 31′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 2 : 0 47′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 3 : 0 11m 65′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 3 : 1 88′ DogodkiMarles hiše 23 / 2 Zgrabič Gregor / Premrov Janik 22′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 32′ Marles hiše 14 Grandošek Nejc 39′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 60′ Marles hiše 14 / 27 Grandošek Nejc / Kušnik Miha 60′ ŠD Starše 13 / 26 Dobnik Aljaž / Lupinšek Matjaž 67′ Marles hiše 2 Premrov Janik 72′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 78′ Marles hiše 2 / 11 Premrov Janik / Pavlič Gašper 78′ ŠD Starše 5 Fekonja Gašper 80′ ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 82′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 87′ Marles hiše 22 / 20 Pahernik Jan / Dobaj Aljaž 88′ ŠD Starše 7 / 20 Meglič Bor / Rokavec Nejc 90′ ŠD Starše 2 Mesarič Miha 93′ -
19. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 15.04.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 1 : 1 1 : 0 NK Pohorje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Eder Gregor (1. pomočnik)
Hrženjak Nickolas (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 80 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 8 Kraut Nejc 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 16 Jerman Enej 18 Ladič David 11 Rakun Gašper 15 Zorman Anej 14 Smodič Vito 20 Kolar Robnik Luka 10 Kajtazi Imran Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 22 Joldžić Salko 7 Lubej Rok NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 6 Stajnko Blaž K 17 Škrabl Nino 8 Kraner Nik 20 Sternad Aljoša 22 Žižmond Klemen 23 Ademovič Primož 11 Fideršek Nejc 21 Pečovnik Nejc 18 Kurnik Gregor 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 5 Nedižavec Aleksander 19 Prednik Gal 25 Bajraj Leoard 10 Rabič Tim 9 Fideršek Patrick 7 Dobaj Jaka 4 Poglavnik Jaka TrenerRepina Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 1 : 0 28′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 1 : 1 84′ DogodkiNK Pohorje 17 Škrabl Nino 16′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 22′ NŠ Roho VBO 20 Kolar Robnik Luka 33′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 39′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 45′ NK Pohorje 17 / 5 Škrabl Nino / Nedižavec Aleksander 46′ NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 53′ NK Pohorje 36 / 7 Žvikart Mark / Dobaj Jaka 62′ NK Pohorje Glavni trener Repina Jernej 63′ NŠ Roho VBO 15 / 7 Zorman Anej / Lubej Rok 69′ NŠ Roho VBO 20 / 22 Kolar Robnik Luka / Joldžić Salko 83′ NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 85′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 88′ -
19. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 15.04.23 ob 17.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 0 0 : 0 NK Radlje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Ferčič Jani (1. pomočnik)
Djukić Dejan (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 80 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 5 Komperšak Gregor 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 21 Gašperšič Alen 15 Bračič Matic 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 20 Knezar Aljaž 9 Ulbin Luka 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 12 Škrjanec Erik V 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 25 Nerat Tim 6 Raknić Tomislav NK Radlje1 Ferk Peter V 4 Belšak Jon 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 77 Naglič Maj 14 Grešovnik Žiga K 8 Založnik Aljaž 20 Javornik David 23 Založnik Amadej 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 5 Terpotec Luka 27 Kumer Urban TrenerJanžekovič Damijan TrenerKus Žiga ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 1 : 0 84′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 11 Ulbin Luka / Gotal Patrik Manuel 56′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Gašperšič Alen 58′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 / 6 Komperšak Gregor / Raknić Tomislav 61′ NK Radlje 1 Ferk Peter 72′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 25 Dobaj Blaž / Nerat Tim 81′ NK Radlje 20 / 27 Javornik David / Kumer Urban 81′ NK Radlje 8 Založnik Aljaž 86′ NK Radlje 23 / 5 Založnik Amadej / Terpotec Luka 88′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 Tivadar Jacques 90′ -
19. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 15.04.23 ob 17.00
NK Miklavž 1 : 1 0 : 1 NK Peca Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Grbec Ermin (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 100 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 10 Kokotovič Aljoša 3 Kocbek Timotej 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 11 Mencigar Gregor 19 Zdravevski Marijan 8 Pernek Matjaž 44 Flajšman Aljoša 17 Nikić Žan 15 Čeh Kristjan K Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 9 Družovec Rene 7 Hasanagić Najil 14 Miložič Tin 13 Kovačec Erik 16 Haliti Agim 18 Kirbiš Matej NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 10 Obretan Matic 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 13 Gostenčnik Stanislav 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 7 Pečovnik Matic 6 Ameršek Tadej 14 Vrabič Martin 91 Plaznik Uroš TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 1 9′ NK Miklavž 10 Kokotovič Aljoša 1 : 1 47′ DogodkiNK Miklavž 15 Čeh Kristjan 43′ NK Miklavž 17 / 43 Nikić Žan / Vrtagić Kenan 46′ NK Miklavž 19 / 7 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 46′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 55′ NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 74′ NK Peca 8 / 7 Gabrovec Rok / Pečovnik Matic 74′ NK Miklavž 11 / 14 Mencigar Gregor / Miložič Tin 75′ NK Peca 13 / 14 Gostenčnik Stanislav / Vrabič Martin 82′ NK Miklavž 44 / 16 Flajšman Aljoša / Haliti Agim 85′ -
19. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 14.04.23 ob 19.00
NK MB Tabor 0 : 2 0 : 1 NK Jurovski dol Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Sovec Matevž (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 40 NK MB Tabor1 Rozman David K V 13 Šantl Timi 4 Bijelić Dejan 2 Lubej Zal 3 Lopez Aller Daniel 12 Leskovar Miha 7 Strah Dario 6 Šabani Asrit 8 Cungl Amadej 11 Pušnik Bine 10 Sternad Peter Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin 5 Hodžić Maid 9 Grandošek Žan 18 Biriukov Daniil 17 Carballo Rodriguez David 16 Sep Matjaž 15 Kompan Jakob NK Jurovski dol99 Radan Matej V 7 Kocijan Janik 30 Dolinšek Patrick 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 28 Črnčič Leon 35 Hager Dejan 10 Satler David 9 Ornik Kristijan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 11 Križan Nejc 18 Knuplež Danijel 14 Majer Domen 4 Farazin Uroš 44 Knuplež Roselito TrenerPlaninc Matej TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Jurovski dol 10 Satler David 0 : 1 11m 25′ NK Jurovski dol 9 Ornik Kristijan 0 : 2 53′ DogodkiNK MB Tabor 13 Šantl Timi 17′ NK MB Tabor 7 Strah Dario 24′ NK MB Tabor 6 Šabani Asrit 25′ NK MB Tabor 2 Lubej Zal 27′ NK MB Tabor 12 / 9 Leskovar Miha / Grandošek Žan 46′ NK MB Tabor 8 / 18 Cungl Amadej / Biriukov Daniil 46′ NK MB Tabor 10 / 17 Sternad Peter / Carballo Rodriguez David 54′ NK MB Tabor 6 / 5 Šabani Asrit / Hodžić Maid 60′ NK Jurovski dol 28 / 18 Črnčič Leon / Knuplež Danijel 70′ NK MB Tabor 7 / 16 Strah Dario / Sep Matjaž 74′ NK Jurovski dol 8 / 14 Sagadin Aljaž / Majer Domen 82′ NK Jurovski dol 9 / 44 Ornik Kristijan / Knuplež Roselito 86′ NK Jurovski dol 35 / 4 Hager Dejan / Farazin Uroš 88′ -
18. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 10.04.23 ob 17.00
NK Jurovski dol 1 : 3 1 : 2 NK Miklavž Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 150 NK Jurovski dol25 Repa Matic V 7 Kocijan Janik 19 Kraner Tilen 30 Dolinšek Patrick 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 35 Hager Dejan 6 Škrlec Žiga 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 11 Križan Nejc 28 Črnčič Leon 18 Knuplež Danijel 14 Majer Domen 4 Farazin Uroš 17 Farazin Rene Marcel NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 10 Kokotovič Aljoša 16 Kirbiš Matej K 3 Kocbek Timotej 5 Štuhec Rok 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž 44 Flajšman Aljoša 6 Zdravevski Marijan 17 Nikić Žan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 14 Miložič Tin 7 Hasanagić Najil 9 Družovec Rene TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Miklavž 17 Nikić Žan 0 : 1 24′ NK Miklavž 3 Kocbek Timotej 0 : 2 30′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 2 34′ NK Miklavž 7 Hasanagić Najil 1 : 3 86′ DogodkiNK Jurovski dol 35 / 28 Hager Dejan / Črnčič Leon 46′ NK Miklavž 5 Štuhec Rok 55′ NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 60′ NK Jurovski dol 6 / 14 Škrlec Žiga / Majer Domen 62′ NK Miklavž 6 / 7 Zdravevski Marijan / Hasanagić Najil 66′ NK Jurovski dol 7 / 18 Kocijan Janik / Knuplež Danijel 69′ NK Miklavž 10 Kokotovič Aljoša 75′ NK Miklavž 16 / 14 Kirbiš Matej / Miložič Tin 77′ NK Miklavž 17 / 9 Nikić Žan / Družovec Rene 81′ NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 83′ -
18. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 10.04.23 ob 17.00
NK Radlje 1 : 0 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Močivnik Joži (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 100 NK Radlje40 Ferk Peter V 10 Salihović Adnan 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 11 Korbar Aleš 14 Grešovnik Žiga K 8 Založnik Aljaž 7 Gačić Nikola 23 Založnik Amadej 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 20 Javornik David 27 Kumer Urban 4 Belšak Jon 5 Terpotec Luka 77 Naglič Maj 21 Pasterk Črt NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 17 Joldić Ermin 3 Mulec Matic 10 Babšek Aljaž K 8 Pešl Gregor 21 Smodej Žan 9 Babšek Žan 15 Smodej Lan 6 Horvat Luka Rezervni igralci 7 Zagoršak Miha 14 Šavorič Jan 11 Celcer Žiga 2 Poš Leon 77 Draganić Vito 4 Šlak Sebastjan TrenerKus Bojan TrenerLazič Boris ZadetkiNK Radlje 8 Založnik Aljaž 1 : 0 18′ DogodkiNK Radlje 10 Salihović Adnan 26′ NK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 28′ NK Radlje 11 Korbar Aleš 42′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 44′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 77 Babšek Aljaž / Draganić Vito 46′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 11 Horvat Luka / Celcer Žiga 46′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 59′ NK Radlje 17 / 4 Rubhof Rok / Belšak Jon 62′ NK Radlje 7 / 21 Gačić Nikola / Pasterk Črt 66′ NK Radlje 9 / 20 Izak Tadej / Javornik David 66′ NK Radlje 8 / 77 Založnik Aljaž / Naglič Maj 77′ NK Radlje 23 / 5 Založnik Amadej / Terpotec Luka 80′ NK Tehnotim Pesnica 8 / 14 Pešl Gregor / Šavorič Jan 87′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 4 Smodej Lan / Šlak Sebastjan 90′ -
18. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 08.04.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 2 1 : 0 ŠD Starše Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 250 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 2 Narić Aleksander 17 Petek Žan 25 Franci Jure 4 Franci David 21 Ekart Nejc 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 16 Gorinšek Gorazd Rezervni igralci 1 Franci Nik V 6 Kolar Dominik 11 Stopinšek Luka 23 Franci Nino 30 Peterka Nejc 44 Pišek Iztok 18 Karlovčec Neven ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 18 Sedminek Tomaž 22 Murko Peter 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 8 Pesek Klemen 13 Dobnik Aljaž K 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 21 Skodič Rok 20 Rokavec Nejc 2 Mesarič Miha 16 Ornik Gašper 26 Lupinšek Matjaž 4 Sel Andrej TrenerHorvat Jernej TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 0 42′ ŠD Starše 26 Lupinšek Matjaž 1 : 1 53′ ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 2 63′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 2 : 2 78′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 16′ ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 23′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 23 Petek Žan / Franci Nino 43′ ŠD Starše 8 / 26 Pesek Klemen / Lupinšek Matjaž 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 57′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 30 Ekart Nejc / Peterka Nejc 72′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 73′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 6 Narić Aleksander / Kolar Dominik 77′ ŠD Starše 22 / 16 Murko Peter / Ornik Gašper 79′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 90′ -
18. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 08.04.23 ob 17.00
NK Akumulator 1 : 1 1 : 1 NK MB Tabor Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Grubelnik Matic (1. pomočnik)
Jug Maksimiljan (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 40 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 4 Vertačnik Staš 17 Šepul Jožef 15 Praper Jaka 3 Hutmajer Boštjan 16 Kranjc Maj 10 Mulahmetović Senad 9 Triplat Grega K 8 Čapelnik Žiga 14 Gačić Lazar 7 Nakič Igor Rezervni igralci 5 Kiselak David 11 Potočnik Jan 6 Arnautovič Alen NK MB Tabor1 Rozman David K V 8 Doplihar Liam 4 Bijelić Dejan 2 Lubej Zal 16 Strniša Žiga 6 Ganiu Besar 7 Strah Dario 9 Šabani Asrit 5 Kasjak Žiga 11 Pušnik Bine 10 Sternad Peter Rezervni igralci 15 Dedić Ajdin 3 Hodžić Maid 17 Galun Vid 18 Biriukov Daniil TrenerKlarič Aleš TrenerPlaninc Matej ZadetkiNK Akumulator 17 Šepul Jožef 0 : 1 ag 24′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 1 42′ DogodkiNK MB Tabor 7 / 3 Strah Dario / Hodžić Maid 25′ NK MB Tabor 5 Kasjak Žiga 49′ NK Akumulator 7 / 6 Nakič Igor / Arnautovič Alen 55′ NK MB Tabor 10 / 18 Sternad Peter / Biriukov Daniil 60′ NK Akumulator 8 / 11 Čapelnik Žiga / Potočnik Jan 65′ NK MB Tabor 6 Ganiu Besar 66′ NK MB Tabor 9 Šabani Asrit 69′ NK MB Tabor 5 / 17 Kasjak Žiga / Galun Vid 70′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 77′ NK MB Tabor 2 Lubej Zal 79′ NK MB Tabor 9 / 15 Šabani Asrit / Dedić Ajdin 83′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 90′ NK MB Tabor 1 Rozman David 90′ -
18. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.04.23 ob 17.00
NŠ Roho VBO 0 : 2 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Ramšak Denis (1. pomočnik)
Podgoršek Simon Matej (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 70 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 8 Kraut Nejc 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 7 Lubej Rok 18 Ladič David 11 Rakun Gašper 9 Jurič Timotej 14 Smodič Vito 20 Buhin Amadej 10 Kajtazi Imran Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 3 Zorman Anej 16 Jerman Enej 22 Zorec David NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 5 Komperšak Gregor 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 21 Gašperšič Alen 22 Bračič Matic 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 20 Knezar Aljaž 8 Želj Robnik Leon 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 9 Nerat Tim 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 19 Janžekovič Miha TrenerBeranič Gregor TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 0 : 1 61′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 0 : 2 64′ DogodkiNŠ Roho VBO Glavni trener Beranič Gregor 57′ NŠ Roho VBO 20 / 3 Buhin Amadej / Zorman Anej 60′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 11 Bračič Matic / Gotal Patrik Manuel 69′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 70′ NŠ Roho VBO 7 / 16 Lubej Rok / Jerman Enej 77′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 24 Knezar Aljaž / Weixl Jan 84′ -
18. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 08.04.23 ob 17.00
NK Peca 0 : 2 0 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 300 NK Peca77 Kreuh Aleš V 5 Cafuta Miha 3 Ahmetović Amar 15 Vrabič Andraž K 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 7 Pečovnik Matic 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 79 Radivojević Darko 13 Gostenčnik Stanislav 14 Vrabič Martin 6 Ameršek Tadej Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 37 Bijol Andraž 57 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 11 Janet Ožbej 14 Gregelj Marko 2 Tešić Teo 29 Mori Nejc 16 Gradišnik Žiga 19 Leniči Diego Arlind TrenerPšeničnik Marko TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 0 : 1 11m 39′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 2 86′ DogodkiNK Peca 10 Obretan Matic 28′ NK Peca 9 Vezovnik Marko 28′ NK Peca 8 Gabrovec Rok 67′ NK Peca 27 / 13 Jelić Petar / Gostenčnik Stanislav 75′ NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 75′ Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 79′ Korotan Prevalje 8 / 14 Pipuš Matic / Gregelj Marko 79′ NK Peca 79 Radivojević Darko 82′ Korotan Prevalje 22 Lasnik Tine 82′ -
18. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 07.04.23 ob 17.30
NK Pohorje 4 : 1 1 : 0 Marles hiše Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Močivnik Joži (2. pomočnik)Delegat: Bukovec Miran Št. gledalcev: 120 NK Pohorje99 Robič Anej V 20 Sternad Aljoša 10 Rabič Tim 8 Kraner Nik 6 Stajnko Blaž K 18 Kurnik Gregor 36 Žvikart Mark 21 Pečovnik Nejc 13 Dobaj Jaka 22 Žižmond Klemen 2 Hammer Jan Rezervni igralci 1 Holcman Boštjan V 23 Ademovič Primož 19 Prednik Gal 5 Nedižavec Aleksander 7 Milkov Atanas Yankov 17 Škrabl Nino 9 Fideršek Patrick Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 7 Rokavec Mika Mario 27 Kušnik Miha 22 Pahernik Jan 19 Mlaker Aleš 23 Zgrabič Gregor 14 Grandošek Nejc Rezervni igralci 12 Bračko Val V 2 Premrov Janik 8 Ploj Alen 44 Hasani Memet 11 Pavlič Gašper 24 Cigrovski Jakob TrenerRepina Jernej TrenerBreber Zvonko ZadetkiNK Pohorje 18 Kurnik Gregor 1 : 0 25′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 1 : 1 54′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 2 : 1 65′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 3 : 1 68′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 4 : 1 83′ DogodkiMarles hiše 14 Grandošek Nejc 27′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 30′ NK Pohorje 36 Žvikart Mark 32′ NK Pohorje 10 / 23 Rabič Tim / Ademovič Primož 46′ Marles hiše 3 / 8 Pristovnik Jure / Ploj Alen 59′ Marles hiše 27 / 2 Kušnik Miha / Premrov Janik 59′ NK Pohorje 13 / 5 Dobaj Jaka / Nedižavec Aleksander 63′ Marles hiše 14 / 11 Grandošek Nejc / Pavlič Gašper 71′ NK Pohorje 36 / 9 Žvikart Mark / Fideršek Patrick 76′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 81′ NK Pohorje 18 / 19 Kurnik Gregor / Prednik Gal 85′ Marles hiše 22 / 44 Pahernik Jan / Hasani Memet 88′ -
17. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 02.04.23 ob 16.30
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 2 0 : 2 NK Pohorje Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 120 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 9 Ulbin Luka 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 21 Gašperšič Alen 22 Bračič Matic 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 20 Knezar Aljaž 6 Raknić Tomislav 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 8 Želj Robnik Leon 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 10 Rabič Tim 8 Kraner Nik 6 Stajnko Blaž K 18 Kurnik Gregor 36 Žvikart Mark 21 Pečovnik Nejc 17 Dobaj Jaka 11 Fideršek Nejc 2 Hammer Jan Rezervni igralci 99 Robič Anej V 23 Ademovič Primož 19 Prednik Gal 13 Lahe Korošec Neal 7 Milkov Atanas Yankov 25 Bajraj Leoard 9 Fideršek Patrick TrenerJanžekovič Damijan TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Pohorje 20 Sternad Aljoša 0 : 1 4′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 0 : 2 34′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Knezar Aljaž 50′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 8 Knezar Aljaž / Želj Robnik Leon 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 11 Kaučič Nejc / Gotal Patrik Manuel 62′ NK Pohorje 36 / 13 Žvikart Mark / Lahe Korošec Neal 63′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 66′ NK Pohorje 21 / 23 Pečovnik Nejc / Ademovič Primož 68′ NK Pohorje Glavni trener Repina Jernej 70′ NK Pohorje 8 / 7 Kraner Nik / Milkov Atanas Yankov 75′ NK Pohorje 18 / 9 Kurnik Gregor / Fideršek Patrick 86′ -
17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 02.04.23 ob 16.30
NK Miklavž 3 : 0 0 : 0 NK Akumulator Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 100 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 16 Kirbiš Matej K 9 Družovec Rene 5 Štuhec Rok 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž 44 Flajšman Aljoša 10 Poštrak Patrik 17 Nikić Žan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 15 Kokotovič Aljoša 7 Hasanagić Najil 6 Zdravevski Marijan 3 Kocbek Timotej 13 Miložič Tin 4 Čeh Kristjan NK Akumulator1 Mencinger Matej V 17 Šepul Jožef 14 Gačić Lazar 3 Hutmajer Boštjan 16 Kranjc Maj 6 Arnautovič Alen 10 Mulahmetović Senad 9 Triplat Grega K 5 Kiselak David 2 Leskovec Mitja 4 Vertačnik Staš Rezervni igralci 8 Potočnik Jan 7 Nakič Igor 15 Čapelnik Žiga TrenerKlarič Aleš ZadetkiNK Miklavž 5 Štuhec Rok 1 : 0 53′ NK Miklavž 7 Hasanagić Najil 2 : 0 61′ NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 3 : 0 67′ DogodkiNK Miklavž 9 / 7 Družovec Rene / Hasanagić Najil 46′ NK Akumulator 6 / 7 Arnautovič Alen / Nakič Igor 56′ NK Miklavž 17 / 15 Nikić Žan / Kokotovič Aljoša 62′ NK Akumulator 2 / 15 Leskovec Mitja / Čapelnik Žiga 64′ NK Miklavž 44 / 3 Flajšman Aljoša / Kocbek Timotej 66′ NK Akumulator 9 / 8 Triplat Grega / Potočnik Jan 70′ NK Miklavž 11 / 13 Mencigar Gregor / Miložič Tin 75′ NK Miklavž 10 / 6 Poštrak Patrik / Zdravevski Marijan 75′ NK Akumulator 8 Potočnik Jan 76′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 79′ -
17. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 01.04.23 ob 16.30
NK Tehnotim Pesnica 2 : 0 2 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 60 NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 17 Joldić Ermin 3 Mulec Matic 10 Babšek Aljaž K 8 Pešl Gregor 77 Draganić Vito 9 Babšek Žan 15 Smodej Lan 6 Horvat Luka Rezervni igralci 7 Zagoršak Miha 14 Šavorič Jan 11 Celcer Žiga 18 Poš Leon 4 Lorber Blaž 21 Šlak Sebastjan 19 Lazar Jure NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 3 Kraut Dejan 21 Javornik Luka 19 Gajšek Tin 8 Romih David 18 Ladič David 11 Rakun Gašper 9 Jurič Timotej 22 Zorec David 6 Kolar Robnik Luka 10 Kajtazi Imran Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 5 Joldžić Salko 4 Zimet Dario 7 Lubej Rok 14 Smodič Vito 20 Buhin Amadej 15 Zorman Anej TrenerLazič Boris TrenerBeranič Gregor ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 1 : 0 17′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 2 : 0 20′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 77 Draganić Vito 40′ NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 40′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 43′ NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 44′ NŠ Roho VBO 8 / 7 Romih David / Lubej Rok 46′ NŠ Roho VBO 6 / 14 Kolar Robnik Luka / Smodič Vito 56′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 11 Kocijan Blaž / Celcer Žiga 62′ NŠ Roho VBO 22 / 20 Zorec David / Buhin Amadej 63′ NŠ Roho VBO 9 Jurič Timotej 66′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 14 Babšek Aljaž / Šavorič Jan 69′ NŠ Roho VBO 11 / 15 Rakun Gašper / Zorman Anej 75′ NŠ Roho VBO 9 / 4 Jurič Timotej / Zimet Dario 79′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 18 Smodej Lan / Poš Leon 88′ NK Tehnotim Pesnica 11 Celcer Žiga 88′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 21 Horvat Luka / Šlak Sebastjan 90′ NŠ Roho VBO 15 Zorman Anej 93′ NK Tehnotim Pesnica 19 Lazar Jure 93′ -
17. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 01.04.23 ob 16.30
Marles hiše 0 : 0 0 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 100 Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 14 Grandošek Nejc 97 Babšek Tomi 22 Pahernik Jan 27 Kušnik Miha 23 Zgrabič Gregor 24 Cigrovski Jakob Rezervni igralci 33 Božičev Šmid Mitja V 2 Premrov Janik 20 Dobaj Aljaž 44 Hasani Memet 11 Pavlič Gašper 17 Jelenc Valentin 8 Ploj Alen ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 2 Narić Aleksander 17 Petek Žan 25 Franci Jure 4 Franci David 21 Ekart Nejc 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 10 Petrovič Staš Rezervni igralci 6 Kolar Dominik 11 Stopinšek Luka 23 Franci Nino TrenerBreber Zvonko TrenerHorvat Jernej ZadetkiDogodkiMarles hiše 16 Ribič Vanja 41′ Marles hiše 27 / 8 Kušnik Miha / Ploj Alen 46′ Marles hiše 3 / 2 Pristovnik Jure / Premrov Janik 46′ Marles hiše 14 / 11 Grandošek Nejc / Pavlič Gašper 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 46′ Marles hiše 9 Jelenc Izidor 56′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Pohleven Jure 56′ Marles hiše 24 / 17 Cigrovski Jakob / Jelenc Valentin 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 23 Žunkovič Domen / Franci Nino 75′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 85′ Marles hiše 22 / 44 Pahernik Jan / Hasani Memet 89′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 92′ Marles hiše 97 Babšek Tomi 94′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 94′ -
17. krog | Starše – Igrišče Starše | 01.04.23 ob 16.30
ŠD Starše 3 : 0 1 : 0 NK Peca Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 50 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 19 Gerečnik Sašo K 5 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 8 Pesek Klemen 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 21 Skodič Rok 25 Murko Peter 20 Rokavec Nejc 10 Bohak Nejc 16 Ornik Gašper 26 Lupinšek Matjaž NK Peca77 Kreuh Aleš V 5 Cafuta Miha 3 Ahmetović Amar 27 Jelić Petar 15 Vrabič Andraž K 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 7 Pečovnik Matic 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 91 Plaznik Uroš 20 Štiftar Jaroš 14 Vrabič Martin 79 Radivojević Darko 13 Gostenčnik Stanislav 6 Raztočnik Tilen TrenerGrbavac Tomislav TrenerPšeničnik Marko ZadetkiŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 41′ ŠD Starše 23 Roj Tibor 2 : 0 56′ ŠD Starše 8 Pesek Klemen 3 : 0 83′ DogodkiŠD Starše 7 Meglič Bor 43′ ŠD Starše 15 / 26 Fekonja Matija / Lupinšek Matjaž 46′ NK Peca 7 / 79 Pečovnik Matic / Radivojević Darko 64′ ŠD Starše 7 / 10 Meglič Bor / Bohak Nejc 76′ NK Peca 5 / 13 Cafuta Miha / Gostenčnik Stanislav 81′ ŠD Starše 23 / 16 Roj Tibor / Ornik Gašper 84′ NK Peca 9 / 20 Vezovnik Marko / Štiftar Jaroš 86′ NK Peca 11 / 91 Obretan Nejc / Plaznik Uroš 86′ NK Peca 20 Štiftar Jaroš 88′ -
17. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 01.04.23 ob 16.30
Korotan Prevalje 1 : 2 1 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 70 Korotan Prevalje87 Gmajnar Gašper V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 6 Štaleker Valentin 8 Pipuš Matic 14 Gregelj Marko 9 Kovač Kan K 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 29 Mori Nejc 4 Jezernik Matija 23 Turkuš Jure 11 Janet Ožbej 2 Tešić Teo 57 Zavolovšek Anže NK Jurovski dol25 Repa Matic V 7 Kocijan Janik 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 35 Hager Dejan 18 Knuplež Danijel 11 Križan Nejc TrenerKüzma Tin TrenerSambolec Luka ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 0 11m 16′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 1 50′ NK Jurovski dol 9 Jaušovec Rene 1 : 2 52′ DogodkiNK Jurovski dol 17 Majer Rok 16′ Korotan Prevalje 37 Bijol Andraž 30′ NK Jurovski dol 6 / 35 Škrlec Žiga / Hager Dejan 45′ Korotan Prevalje 14 / 57 Gregelj Marko / Zavolovšek Anže 61′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 63′ Korotan Prevalje 8 / 11 Pipuš Matic / Janet Ožbej 73′ NK Jurovski dol 18 Knuplež Danijel 76′ Korotan Prevalje 6 / 4 Štaleker Valentin / Jezernik Matija 78′ NK Jurovski dol 10 / 18 Satler David / Knuplež Danijel 78′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 84′ NK Jurovski dol 7 / 11 Kocijan Janik / Križan Nejc 89′ -
17. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 31.03.23 ob 19.00
NK MB Tabor 0 : 0 0 : 0 NK Radlje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Ferčič Jani (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 50 NK MB Tabor1 Rozman David K V 4 Bijelić Dejan 88 Šantl Timi 16 Vesenjak Blaž 15 Doplihar Liam 5 Hodžić Maid 9 Šabani Asrit 24 Carballo Rodriguez David 6 Grandošek Žan 7 Cungl Amadej 11 Pušnik Bine Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 10 Sternad Peter 17 Galun Vid 18 Biriukov Daniil 14 Črnčič Niko 77 Kompan Jakob 13 Kasjak Žiga NK Radlje40 Ferk Peter V 10 Salihović Adnan 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 33 Grešovnik Žiga K 8 Založnik Aljaž 7 Gačić Nikola 14 Javornik David 11 Korbar Aleš 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 21 Pasterk Črt 23 Aplinc Nal 27 Kumer Urban 4 Belšak Jon 3 Terpotec Luka 77 Naglič Maj TrenerPlaninc Matej TrenerKus Bojan ZadetkiDogodkiNK Radlje 17 Rubhof Rok 25′ NK MB Tabor 16 Vesenjak Blaž 40′ NK Radlje 14 Javornik David 45′ NK MB Tabor 24 / 13 Carballo Rodriguez David / Kasjak Žiga 46′ NK MB Tabor 5 / 77 Hodžić Maid / Kompan Jakob 46′ NK MB Tabor 6 / 14 Grandošek Žan / Črnčič Niko 46′ NK MB Tabor 7 / 10 Cungl Amadej / Sternad Peter 56′ NK Radlje 17 / 77 Rubhof Rok / Naglič Maj 65′ NK Radlje 14 / 27 Javornik David / Kumer Urban 70′ NK MB Tabor 9 / 17 Šabani Asrit / Galun Vid 73′ NK Radlje 7 / 21 Gačić Nikola / Pasterk Črt 84′ NK Radlje 8 / 23 Založnik Aljaž / Aplinc Nal 84′ -
16. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 26.03.23 ob 15.00
NK Jurovski dol 2 : 3 1 : 1 ŠD Starše Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 120 NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 22 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 28 Črnčič Leon 35 Hager Dejan 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 4 Farazin Uroš 7 Kocijan Janik 11 Farazin Rene Marcel 18 Knuplež Danijel ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 19 Gerečnik Sašo K 21 Fekonja Gašper 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 11 Meglič Bor 22 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 8 Pesek Klemen 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 13 Skodič Rok 2 Mesarič Miha 10 Bohak Nejc 4 Ornik Gašper 9 Jerenko Jaša 20 Sel Andrej TrenerSambolec Luka TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiNK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 0 36′ ŠD Starše 22 Dobnik Aljaž 1 : 1 43′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 2 : 1 46′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 2 : 2 50′ ŠD Starše 22 Dobnik Aljaž 2 : 3 79′ DogodkiNK Jurovski dol 10 Satler David 34′ NK Jurovski dol 28 / 18 Črnčič Leon / Knuplež Danijel 46′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 48′ ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 55′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 59′ ŠD Starše 11 / 10 Meglič Bor / Bohak Nejc 59′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 64′ ŠD Starše 8 / 4 Pesek Klemen / Ornik Gašper 67′ NK Jurovski dol 19 / 7 Kraner Tilen / Kocijan Janik 69′ NK Jurovski dol 17 Majer Rok 78′ NK Jurovski dol 35 / 6 Hager Dejan / Škrlec Žiga 78′ ŠD Starše 18 / 2 Sedminek Tomaž / Mesarič Miha 81′ NK Jurovski dol 3 / 4 Brunček Darko / Farazin Uroš 83′ ŠD Starše 23 / 9 Roj Tibor / Jerenko Jaša 89′ -
16. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 25.03.23 ob 17.00
NK Radlje 0 : 2 0 : 0 NK Miklavž Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Bezjak Adam (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 80 NK Radlje1 Ferk Peter V 10 Salihović Adnan 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 11 Korbar Aleš 22 Grešovnik Žiga K 8 Založnik Aljaž 7 Gačić Nikola 14 Javornik David 17 Rubhof Rok 9 Izak Tadej Rezervni igralci 26 Rebernik Jon V 23 Aplinc Nal 27 Kumer Urban 4 Belšak Jon 5 Terpotec Luka 77 Naglič Maj NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 16 Kirbiš Matej K 15 Kokotovič Aljoša 5 Štuhec Rok 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž 44 Flajšman Aljoša 10 Poštrak Patrik 17 Nikić Žan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 9 Družovec Rene 7 Hasanagić Najil 6 Zdravevski Marijan 3 Kocbek Timotej TrenerKus Bojan TrenerPoštrak Vlado ZadetkiNK Miklavž 11 Mencigar Gregor 0 : 1 58′ NK Miklavž 6 Zdravevski Marijan 0 : 2 68′ DogodkiNK Miklavž 15 Kokotovič Aljoša 16′ NK Radlje 19 Zemljak Sašo 41′ NK Radlje 17 / 23 Rubhof Rok / Aplinc Nal 46′ NK Miklavž 17 / 7 Nikić Žan / Hasanagić Najil 46′ NK Miklavž 2 Polanič Luka 60′ NK Miklavž 15 / 6 Kokotovič Aljoša / Zdravevski Marijan 65′ NK Miklavž 8 / 3 Pernek Matjaž / Kocbek Timotej 65′ NK Radlje 14 / 5 Javornik David / Terpotec Luka 67′ NK Radlje 7 / 27 Gačić Nikola / Kumer Urban 75′ NK Radlje 11 / 4 Korbar Aleš / Belšak Jon 75′ NK Radlje 8 / 77 Založnik Aljaž / Naglič Maj 83′ NK Miklavž 44 / 9 Flajšman Aljoša / Družovec Rene 85′ -
16. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 25.03.23 ob 15.00
NK Peca 2 : 0 1 : 0 Marles hiše Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Grubelnik Matic (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 70 NK Peca77 Kreuh Aleš V 27 Jelić Petar 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 11 Obretan Nejc 7 Pečovnik Matic 13 Gostenčnik Stanislav Rezervni igralci 91 Plaznik Uroš 20 Štiftar Jaroš 14 Vrabič Martin 79 Radivojević Darko Marles hiše1 Velički Kranjc Jaka V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 7 Rokavec Mika Mario 21 Babšek Tomi 19 Mlaker Aleš 30 Kušnik Miha 23 Zgrabič Gregor 24 Cigrovski Jakob Rezervni igralci 2 Premrov Janik 10 Gabor Anej 20 Dobaj Aljaž 25 Hasani Memet TrenerPšeničnik Marko TrenerBreber Zvonko ZadetkiNK Peca 7 Pečovnik Matic 1 : 0 37′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 2 : 0 74′ DogodkiNK Peca 9 Vezovnik Marko 5′ Marles hiše 4 Gabor Rene 48′ Marles hiše 19 / 2 Mlaker Aleš / Premrov Janik 57′ NK Peca 13 / 79 Gostenčnik Stanislav / Radivojević Darko 64′ Marles hiše 30 / 25 Kušnik Miha / Hasani Memet 74′ Marles hiše 9 Jelenc Izidor 76′ NK Peca 7 / 20 Pečovnik Matic / Štiftar Jaroš 80′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 80′ NK Peca 20 Štiftar Jaroš 83′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 83′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 85′ NK Peca 9 / 14 Vezovnik Marko / Vrabič Martin 87′ Marles hiše 9 / 20 Jelenc Izidor / Dobaj Aljaž 87′ Marles hiše 25 Hasani Memet 90′ Marles hiše 24 / 10 Cigrovski Jakob / Gabor Anej 90′ -
16. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 25.03.23 ob 15.00
NK Pohorje 2 : 4 1 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 100 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 11 Fideršek Nejc 8 Kraner Nik 6 Stajnko Blaž K 5 Nedižavec Aleksander 20 Sternad Aljoša 21 Pečovnik Nejc 18 Kurnik Gregor 22 Žižmond Klemen 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 4 Poglavnik Jaka 23 Ademovič Primož 17 Škrabl Nino 2 Hammer Jan 19 Prednik Gal 9 Fideršek Patrick 13 Lahe Korošec Neal ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 2 Narić Aleksander 23 Franci Nino 25 Franci Jure 4 Franci David 21 Ekart Nejc 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 16 Gorinšek Gorazd Rezervni igralci 1 Franci Nik V 6 Kolar Dominik 11 Stopinšek Luka 17 Petek Žan 10 Petrovič Staš 18 Karlovčec Neven TrenerRepina Jernej TrenerHorvat Jernej ZadetkiNK Pohorje 36 Žvikart Mark 1 : 0 26′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Žunkovič Domen 1 : 1 35′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 1 : 2 52′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 3 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 1 : 4 11m 77′ NK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 2 : 4 85′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 17′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 31′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 Narić Aleksander 40′ NK Pohorje 5 / 23 Nedižavec Aleksander / Ademovič Primož 41′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 17 Franci Nino / Petek Žan 46′ NK Pohorje 10 / 2 Rabič Tim / Hammer Jan 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 10 Ekart Nejc / Petrovič Staš 65′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 68′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 68′ NK Pohorje 20 / 13 Sternad Aljoša / Lahe Korošec Neal 70′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 76′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 76′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 11 Gorinšek Gorazd / Stopinšek Luka 79′ NK Pohorje 22 / 4 Žižmond Klemen / Poglavnik Jaka 82′ NK Pohorje 18 / 9 Kurnik Gregor / Fideršek Patrick 82′ NK Pohorje 36 Žvikart Mark 87′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 18 Kočar Lučo / Karlovčec Neven 87′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 6 Pohleven Jure / Kolar Dominik 87′ -
16. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 25.03.23 ob 15.00
NŠ Roho VBO 2 : 3 0 : 3 NK MB Tabor Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 80 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 7 Lubej Rok 2 Romih David 22 Joldžić Salko 19 Gajšek Tin 18 Ladič David 4 Zimet Dario 11 Rakun Gašper 14 Smodič Vito 8 Kolar Robnik Luka 10 Kajtazi Imran Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 21 Javornik Luka 20 Buhin Amadej 15 Zorman Anej 9 Krajnc Robi NK MB Tabor1 Rozman David K V 4 Bijelić Dejan 88 Šantl Timi 16 Vesenjak Blaž 7 Strah Dario 18 Šabani Asrit 9 Leskovar Miha 3 Lopez Aller Daniel 14 Črnčič Niko 10 Sternad Peter 11 Pušnik Bine Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 17 Galun Vid 20 Carballo Rodriguez David 77 Cungl Amadej 6 Hodžić Maid 15 Doplihar Liam 2 Lubej Zal TrenerBeranič Gregor TrenerPlaninc Matej ZadetkiNK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 0 : 1 2′ NK MB Tabor 9 Leskovar Miha 0 : 2 26′ NK MB Tabor 88 Šantl Timi 0 : 3 40′ NŠ Roho VBO 8 Kolar Robnik Luka 1 : 3 56′ NŠ Roho VBO 8 Kolar Robnik Luka 2 : 3 83′ DogodkiNK MB Tabor 14 / 6 Črnčič Niko / Hodžić Maid 46′ NŠ Roho VBO 18 / 20 Ladič David / Buhin Amadej 46′ NK MB Tabor 10 / 20 Sternad Peter / Carballo Rodriguez David 46′ NK MB Tabor 16 / 15 Vesenjak Blaž / Doplihar Liam 46′ NK MB Tabor 7 Strah Dario 50′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 52′ NK MB Tabor 18 / 77 Šabani Asrit / Cungl Amadej 57′ NŠ Roho VBO Glavni trener Beranič Gregor 62′ NŠ Roho VBO 8 Kolar Robnik Luka 68′ NŠ Roho VBO 4 / 21 Zimet Dario / Javornik Luka 69′ NŠ Roho VBO 20 / 15 Buhin Amadej / Zorman Anej 73′ NK MB Tabor 77 Cungl Amadej 76′ NŠ Roho VBO 10 Kajtazi Imran 82′ NK MB Tabor 9 / 2 Leskovar Miha / Lubej Zal 82′ NŠ Roho VBO 7 / 9 Lubej Rok / Krajnc Robi 89′ -
16. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 25.03.23 ob 15.00
NK Akumulator 0 : 2 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Eder Gregor (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 120 NK Akumulator1 Gregelj Miha V 17 Šepul Jožef 4 Vertačnik Staš 14 Gačić Lazar 3 Hutmajer Boštjan 16 Kranjc Maj 7 Nakič Igor 6 Arnautovič Alen 10 Mulahmetović Senad 9 Triplat Grega K 5 Kiselak David Rezervni igralci 2 Šepul Uroš 11 Potočnik Jan 15 Čapelnik Žiga Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 6 Štaleker Valentin 8 Pipuš Matic 11 Janet Ožbej 9 Kovač Kan K 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 7 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 87 Gmajnar Gašper V 18 Vertačnik Tevž 4 Jezernik Matija 23 Turkuš Jure 14 Gregelj Marko 16 Gradišnik Žiga 57 Zavolovšek Anže TrenerKlarič Aleš TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 37 Bijol Andraž 0 : 1 46′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 0 : 2 83′ DogodkiNK Akumulator 9 Triplat Grega 3′ NK Akumulator 14 Gačić Lazar 27′ NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 39′ NK Akumulator 7 / 15 Nakič Igor / Čapelnik Žiga 57′ NK Akumulator 5 / 2 Kiselak David / Šepul Uroš 62′ Korotan Prevalje 37 / 57 Bijol Andraž / Zavolovšek Anže 67′ NK Akumulator 6 / 11 Arnautovič Alen / Potočnik Jan 70′ Korotan Prevalje 11 / 14 Janet Ožbej / Gregelj Marko 73′ Korotan Prevalje 8 / 18 Pipuš Matic / Vertačnik Tevž 88′ -
16. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 25.03.23 ob 14.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 : 1 2 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
Vajs Manuel (1. pomočnik)
Šinkovec Bojan (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 9 Ulbin Luka 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 22 Bračič Matic 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 8 Želj Robnik Leon 6 Raknić Tomislav 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 1 Škrjanec Erik V 24 Weixl Jan 4 Biderman Luka 11 Gotal Patrik Manuel 2 Biderman Matej NK Tehnotim Pesnica1 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 17 Joldić Ermin 22 Smodej Žan 10 Babšek Aljaž K 8 Pešl Gregor 77 Draganić Vito 9 Babšek Žan 27 Smodej Lan 6 Horvat Luka Rezervni igralci 89 Zagoršak Miha V 18 Šavorič Jan 7 Lazar Jure 11 Pilih Andrej 16 Lorber Blaž 2 Poš Leon TrenerJanžekovič Damijan TrenerLazič Boris ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 0 5′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 2 : 0 20′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 Fanedl Staš 3 : 0 82′ NK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 3 : 1 85′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 4 : 1 87′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 22 Smodej Žan 17′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 Bračič Matic 48′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 53′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 57′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 11 Želj Robnik Leon / Gotal Patrik Manuel 60′ NK Tehnotim Pesnica 27 / 11 Smodej Lan / Pilih Andrej 60′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 7 Horvat Luka / Lazar Jure 65′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 4 Ulbin Luka / Biderman Luka 88′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 2 Bračič Matic / Biderman Matej 89′ -
15. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 18.03.23 ob 15.00
NK Tehnotim Pesnica 1 : 2 0 : 1 NK Pohorje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Glažar Roman Št. gledalcev: 80 NK Tehnotim Pesnica12 Arzenšek Erik V 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 17 Joldić Ermin 21 Smodej Žan 10 Babšek Aljaž K 8 Pešl Gregor 3 Mulec Matic 9 Babšek Žan 15 Smodej Lan 6 Horvat Luka Rezervni igralci 1 Anžel Narsej V 77 Draganić Vito 7 Lazar Jure 11 Pilih Andrej 20 Lorber Blaž 18 Poš Leon 14 Šućurović Saud NK Pohorje99 Robič Anej V 10 Rabič Tim 11 Fideršek Nejc 8 Kraner Nik 6 Stajnko Blaž K 5 Nedižavec Aleksander 20 Sternad Aljoša 21 Pečovnik Nejc 13 Lahe Korošec Neal 22 Žižmond Klemen 36 Žvikart Mark Rezervni igralci 2 Hammer Jan 18 Kurnik Gregor 17 Škrabl Nino 23 Milkov Atanas Yankov 7 Štrukelj Jan 9 Fideršek Patrick 19 Prednik Gal TrenerLazič Boris TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Pohorje 8 Kraner Nik 0 : 1 6′ NK Pohorje 5 Nedižavec Aleksander 0 : 2 64′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 1 : 2 78′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 38′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 40′ NK Pohorje 13 / 7 Lahe Korošec Neal / Štrukelj Jan 46′ NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 56′ NK Pohorje 10 / 2 Rabič Tim / Hammer Jan 63′ NK Pohorje 20 / 18 Sternad Aljoša / Kurnik Gregor 63′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 77 Horvat Luka / Draganić Vito 66′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 11 Smodej Lan / Pilih Andrej 72′ NK Tehnotim Pesnica Glavni trener Lazič Boris 74′ NK Pohorje 18 Kurnik Gregor 78′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 79′ NK Tehnotim Pesnica 1 Anžel Narsej 79′ NK Pohorje 36 / 23 Žvikart Mark / Milkov Atanas Yankov 83′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 87′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 7 Babšek Žan / Lazar Jure 90′ -
15. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 18.03.23 ob 15.00
NK Miklavž 1 : 1 0 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 160 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 16 Kirbiš Matej K 3 Kocbek Timotej 5 Štuhec Rok 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž 9 Družovec Rene 10 Poštrak Patrik 17 Nikić Žan Rezervni igralci 43 Vrtagić Kenan V 44 Flajšman Aljoša 7 Miložič Tin 15 Kokotovič Aljoša 13 Zdravevski Marijan NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 4 Romih David 5 Kraut Nejc 8 Joldžić Salko 19 Gajšek Tin 6 Ladič David 18 Zimet Dario 11 Rakun Gašper 21 Zorec David 23 Kolar Robnik Luka 9 Jurič Timotej Rezervni igralci 1 Radojčić Adin V 7 Lubej Rok 22 Javornik Luka 10 Kajtazi Imran 20 Buhin Amadej 15 Jerman Enej 14 Smodič Vito TrenerŠpehonja Bojan TrenerBeranič Gregor ZadetkiNŠ Roho VBO 10 Kajtazi Imran 0 : 1 92′ NK Miklavž 1 Kerhe Nejc 1 : 1 96′ DogodkiNŠ Roho VBO 18 Zimet Dario 4′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 26′ NŠ Roho VBO 23 / 10 Kolar Robnik Luka / Kajtazi Imran 53′ NK Miklavž 16 Kirbiš Matej 62′ NK Miklavž 10 / 44 Poštrak Patrik / Flajšman Aljoša 62′ NK Miklavž 11 / 15 Mencigar Gregor / Kokotovič Aljoša 62′ NK Miklavž 8 / 7 Pernek Matjaž / Miložič Tin 72′ NŠ Roho VBO 18 / 20 Zimet Dario / Buhin Amadej 75′ NŠ Roho VBO 21 / 14 Zorec David / Smodič Vito 80′ NK Miklavž Glavni trener Špehonja Bojan 91′ NŠ Roho VBO 9 Jurič Timotej 91′ NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 91′ NK Miklavž 44 Flajšman Aljoša 92′ NŠ Roho VBO 9 / 15 Jurič Timotej / Jerman Enej 92′ -
15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 18.03.23 ob 15.00
Korotan Prevalje 4 : 1 2 : 0 NK Radlje Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 250 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 30 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 23 Turkuš Jure 14 Gregelj Marko 11 Janet Ožbej 9 Kovač Kan K 37 Bijol Andraž 10 Plesec Nejc 57 Zavolovšek Anže Rezervni igralci 12 Gmajnar Gašper V 7 Tešić Teo 4 Jezernik Matija 6 Štaleker Valentin 21 Butolen Ožbej 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc NK Radlje40 Ferk Peter V 10 Salihović Adnan 19 Zemljak Sašo 55 Repnik Tilen 11 Korbar Aleš 22 Grešovnik Žiga K 8 Založnik Aljaž 7 Gačić Nikola 14 Javornik David 33 Založnik Amadej 9 Izak Tadej Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 17 Rubhof Rok 27 Kumer Urban 4 Belšak Jon 23 Aplinc Nal TrenerKüzma Tin TrenerKus Bojan ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 14′ Korotan Prevalje 37 Bijol Andraž 2 : 0 21′ NK Radlje 9 Izak Tadej 2 : 1 74′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 3 : 1 78′ Korotan Prevalje 16 Gradišnik Žiga 4 : 1 89′ DogodkiKorotan Prevalje 23 Turkuš Jure 42′ Korotan Prevalje 57 / 16 Zavolovšek Anže / Gradišnik Žiga 58′ Korotan Prevalje 11 / 7 Janet Ožbej / Tešić Teo 58′ NK Radlje 14 / 17 Javornik David / Rubhof Rok 65′ Korotan Prevalje 14 Gregelj Marko 73′ NK Radlje 33 / 27 Založnik Amadej / Kumer Urban 73′ NK Radlje 8 / 23 Založnik Aljaž / Aplinc Nal 73′ NK Radlje 11 / 4 Korbar Aleš / Belšak Jon 83′ Korotan Prevalje 23 / 21 Turkuš Jure / Butolen Ožbej 87′ Korotan Prevalje 22 / 4 Lasnik Tine / Jezernik Matija 87′ Korotan Prevalje 37 / 29 Bijol Andraž / Mori Nejc 87′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 89′ -
15. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 18.03.23 ob 15.00
Marles hiše 4 : 2 3 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 110 Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 9 Jelenc Izidor 7 Rokavec Mika Mario 97 Babšek Tomi 19 Mlaker Aleš 8 Ploj Alen 23 Zgrabič Gregor 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 17 Jelenc Valentin 27 Kušnik Miha 11 Pavlič Gašper 44 Hasani Memet 20 Dobaj Aljaž 24 Cigrovski Jakob 2 Premrov Janik NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 17 Majer Rok 28 Črnčič Leon 3 Brunček Darko 30 Dolinšek Patrick 9 Jaušovec Rene 8 Sagadin Aljaž K 35 Hager Dejan 10 Satler David 22 Jager Adrijan 44 Belna Dejan Rezervni igralci 11 Križan Nejc 6 Škrlec Žiga 4 Farazin Uroš 7 Kocijan Janik 18 Knuplež Danijel TrenerBreber Zvonko TrenerUrbanič Sašo ZadetkiMarles hiše 23 Zgrabič Gregor 1 : 0 8′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 2 : 0 11m 27′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 3 : 0 ag 45′ NK Jurovski dol 7 Kocijan Janik 3 : 1 76′ Marles hiše 23 Zgrabič Gregor 4 : 1 79′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 4 : 2 88′ DogodkiMarles hiše 8 / 44 Ploj Alen / Hasani Memet 40′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 61′ Marles hiše 3 / 24 Pristovnik Jure / Cigrovski Jakob 67′ NK Jurovski dol 35 / 18 Hager Dejan / Knuplež Danijel 72′ NK Jurovski dol 9 / 7 Jaušovec Rene / Kocijan Janik 75′ NK Jurovski dol 30 / 11 Dolinšek Patrick / Križan Nejc 79′ Marles hiše 97 / 11 Babšek Tomi / Pavlič Gašper 85′ Marles hiše 9 / 2 Jelenc Izidor / Premrov Janik 85′ NK Jurovski dol 8 / 4 Sagadin Aljaž / Farazin Uroš 85′ Marles hiše 1 Drolc Dominik 87′ NK Jurovski dol 44 / 6 Belna Dejan / Škrlec Žiga 89′ -
15. krog | Starše – Igrišče Starše | 18.03.23 ob 15.00
ŠD Starše 3 : 0 1 : 0 NK Akumulator Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 60 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 19 Gerečnik Sašo 25 Murko Peter 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 15 Fekonja Matija 26 Lupinšek Matjaž K Rezervni igralci 5 Fekonja Gašper 2 Mesarič Miha 8 Pesek Klemen 16 Sel Andrej 9 Jerenko Jaša 21 Skodič Rok NK Akumulator1 Gregelj Miha V 4 Vertačnik Staš 17 Šepul Jožef 2 Leskovec Mitja 14 Gačić Lazar 16 Kranjc Maj 3 Hutmajer Boštjan 10 Mulahmetović Senad 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega K 7 Nakič Igor Rezervni igralci 15 Čapelnik Žiga 11 Potočnik Jan 8 Skenderović Harun TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 3 Dobnik Žiga 1 : 0 20′ ŠD Starše 19 Gerečnik Sašo 2 : 0 11m 75′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 3 : 0 11m 85′ DogodkiNK Akumulator 2 Leskovec Mitja 23′ ŠD Starše 25 / 5 Murko Peter / Fekonja Gašper 51′ NK Akumulator 7 / 11 Nakič Igor / Potočnik Jan 58′ NK Akumulator 4 / 15 Vertačnik Staš / Čapelnik Žiga 58′ ŠD Starše 26 / 8 Lupinšek Matjaž / Pesek Klemen 63′ ŠD Starše 7 / 9 Meglič Bor / Jerenko Jaša 69′ NK Akumulator 6 / 8 Arnautovič Alen / Skenderović Harun 69′ NK Akumulator 16 Kranjc Maj 77′ ŠD Starše 23 / 2 Roj Tibor / Mesarič Miha 78′ ŠD Starše 18 / 21 Sedminek Tomaž / Skodič Rok 86′ -
15. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 17.03.23 ob 19.00
NK MB Tabor 2 : 2 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 80 NK MB Tabor1 Rozman David K V 4 Bijelić Dejan 5 Šantl Timi 16 Vesenjak Blaž 2 Strniša Žiga 17 Šabani Asrit 9 Leskovar Miha 14 Črnčič Niko 7 Cungl Amadej 10 Sternad Peter 11 Pušnik Bine Rezervni igralci 22 Dedić Ajdin V 6 Grandošek Žan 24 Doplihar Liam 20 Ivić Filip 3 Galun Vid 77 Weixl Nik 18 Ajdini Alij NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 9 Ulbin Luka 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 5 Komperšak Gregor 6 Gašperšič Alen 17 Fanedl Staš 16 Kaučič Nejc 18 Kit Yurii 19 Knezar Aljaž 10 Dobaj Blaž Rezervni igralci 1 Škrjanec Erik V 15 Weixl Jan 4 Biderman Luka 8 Želj Robnik Leon 13 Bračič Matic 2 Raknić Tomislav 20 Biderman Matej TrenerPlaninc Matej TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK MB Tabor 10 Sternad Peter 1 : 0 52′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 Raknić Tomislav 1 : 1 86′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 Raknić Tomislav 1 : 2 89′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 2 : 2 94′ DogodkiNK MB Tabor 5 Šantl Timi 20′ NK MB Tabor 2 Strniša Žiga 29′ NK MB Tabor 2 / 6 Strniša Žiga / Grandošek Žan 46′ NK MB Tabor 14 / 24 Črnčič Niko / Doplihar Liam 46′ NK MB Tabor 7 / 20 Cungl Amadej / Ivić Filip 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 55′ NK MB Tabor 17 / 3 Šabani Asrit / Galun Vid 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 8 Ulbin Luka / Želj Robnik Leon 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 13 Knezar Aljaž / Bračič Matic 62′ NK MB Tabor 16 / 77 Vesenjak Blaž / Weixl Nik 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 2 Gašperšič Alen / Raknić Tomislav 70′ NK MB Tabor 6 Grandošek Žan 71′ NK MB Tabor 3 Galun Vid 76′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 86′ -
15. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 17.03.23 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2 0 : 2 NK Peca Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 150 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 2 Narić Aleksander 17 Petek Žan 25 Franci Jure 10 Petrovič Staš 4 Franci David 3 Pohleven Jure 21 Ekart Nejc 11 Stopinšek Luka 16 Gorinšek Gorazd Rezervni igralci 1 Franci Nik V 23 Franci Nino 18 Karlovčec Neven 44 Pišek Iztok 9 Kovačič Aljaž NK Peca77 Lopatni Dejan V 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 11 Obretan Nejc 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 13 Gostenčnik Stanislav 7 Pečovnik Matic Rezervni igralci 20 Štiftar Jaroš 91 Plaznik Uroš TrenerHorvat Jernej TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 1 23′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 0 : 2 33′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 1 : 2 87′ DogodkiNK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 34′ NK Peca 5 Cafuta Miha 53′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 9 Stopinšek Luka / Kovačič Aljaž 56′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Petek Žan 59′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 23 Petek Žan / Franci Nino 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 25 / 18 Franci Jure / Karlovčec Neven 72′ NK Peca 13 / 20 Gostenčnik Stanislav / Štiftar Jaroš 82′ NK Peca 10 Obretan Matic 84′ NK Peca 20 Štiftar Jaroš 89′ NK Peca 8 / 91 Gabrovec Rok / Plaznik Uroš 89′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 92′ -
14. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 13.11.22 ob 14.00
NK Jurovski dol 1 : 3 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 80 NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 4 Farazin Uroš 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 29 Jager Adrijan 18 Fanedl Aljaž 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 14 Majer Domen 19 Kraner Tilen 23 Šnofl Davorin 11 Križan Nejc ŠD Marjeta na Dravskem polju31 Dobnik Alen V 15 Žunkovič Domen K 18 Kolar Dominik 23 Franci Nino 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 7 Karlovčec Neven 4 Gorinšek Gorazd 17 Kočar Lučo 6 Kočevar Domen Rezervni igralci 43 Prineg Damjan V 10 Puhner Jan 11 Selinšek Matej TrenerSambolec Luka TrenerHorvat Jernej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Kočar Lučo 0 : 1 16′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Kočar Lučo 0 : 2 60′ NK Jurovski dol 10 Satler David 1 : 2 63′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kočevar Domen 1 : 3 64′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 18′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 41′ ŠD Marjeta na Dravskem polju Uradni predstavnik kluba Franci Peter 55′ NK Jurovski dol 4 / 19 Farazin Uroš / Kraner Tilen 64′ NK Jurovski dol 9 / 23 Jaušovec Rene / Šnofl Davorin 64′ NK Jurovski dol 18 / 14 Fanedl Aljaž / Majer Domen 77′ NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 80′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 10 Kočevar Domen / Puhner Jan 83′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Kočar Lučo 88′ -
14. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 12.11.22 ob 17.00
NK Radlje 0 : 1 0 : 1 ŠD Starše Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 90 NK Radlje1 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 27 Kumer Urban 7 Salihović Adnan 17 Rubhof Rok 22 Grešovnik Žiga 33 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 77 Javornik David 9 Bijol Andraž 23 Aplinc Nal Rezervni igralci 26 Rebernik Jon V 19 Zemljak Sašo 5 Izak Tadej 4 Belšak Jon 21 Terpotec Luka ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 17 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 16 Ornik Gašper 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 25 Pungartnik Žan V 18 Sedminek Tomaž 9 Jerenko Jaša 8 Pesek Klemen 26 Lupinšek Matjaž 2 Mesarič Miha TrenerKus Bojan TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 3 Dobnik Žiga 0 : 1 24′ DogodkiŠD Starše 17 Milec Matic 55′ NK Radlje 11 Korbar Aleš 59′ NK Radlje 27 / 19 Kumer Urban / Zemljak Sašo 64′ ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 64′ ŠD Starše 16 / 9 Ornik Gašper / Jerenko Jaša 68′ NK Radlje 23 / 4 Aplinc Nal / Belšak Jon 72′ NK Radlje 8 / 21 Moser Robert / Terpotec Luka 75′ NK Radlje 7 Salihović Adnan 82′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 84′ ŠD Starše 15 / 8 Fekonja Matija / Pesek Klemen 85′ ŠD Starše 7 / 2 Meglič Bor / Mesarič Miha 89′ -
14. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 12.11.22 ob 14.00
NK Akumulator 2 : 3 2 : 2 Marles hiše Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Šobot Danijel (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 70 NK Akumulator41 Gregelj Miha V 7 Borovnik Boštjan 3 Hutmajer Boštjan 10 Turkuš Jure 22 Mulahmetović Senad 14 Gregelj Marko 8 Vertačnik Tevž 2 Kranjc Maj 4 Šepul Uroš 9 Triplat Grega 18 Stopajnik Simon K Rezervni igralci 21 Vertačnik Staš 15 Praper Jaka 5 Mulec Uroš 11 Potočnik Jan 6 Arnautovič Alen 20 Čapelnik Žiga 16 Palata Mirza Marles hiše1 Drolc Dominik V 13 Dobršek Alex 16 Ribič Vanja K 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 7 Rokavec Mika Mario 97 Babšek Tomi 9 Jelenc Izidor 10 Ploj Alen 27 Kušnik Miha 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 44 Hasani Memet 24 Cigrovski Jakob 25 Velički Kranjc Jaka 8 Rodi Bojan 6 Kušnik Sašo TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 0 3′ Marles hiše 97 Babšek Tomi 1 : 1 31′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 1 : 2 34′ NK Akumulator 2 Kranjc Maj 2 : 2 45′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 2 : 3 58′ DogodkiNK Akumulator 8 Vertačnik Tevž 27′ NK Akumulator 15 Praper Jaka 36′ NK Akumulator 4 / 6 Šepul Uroš / Arnautovič Alen 46′ NK Akumulator 18 / 16 Stopajnik Simon / Palata Mirza 64′ NK Akumulator 8 / 20 Vertačnik Tevž / Čapelnik Žiga 64′ Marles hiše 97 Babšek Tomi 68′ NK Akumulator 7 Borovnik Boštjan 73′ Marles hiše 13 / 24 Dobršek Alex / Cigrovski Jakob 81′ NK Akumulator 22 / 11 Mulahmetović Senad / Potočnik Jan 82′ NK Akumulator 14 / 21 Gregelj Marko / Vertačnik Staš 82′ Marles hiše 24 Cigrovski Jakob 83′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 88′ Marles hiše 27 / 44 Kušnik Miha / Hasani Memet 89′ -
14. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 12.11.22 ob 14.00
NK Pohorje 1 : 4 0 : 2 NK Peca Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 8 Kraner Nik 2 Hammer Jan 6 Stajnko Blaž K 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 9 Fideršek Patrick 13 Lahe Korošec Neal 23 Ademovič Primož 20 Sternad Aljoša 14 Štrukelj Jan Rezervni igralci 99 Robič Anej V 17 Škrabl Nino 19 Prednik Gal 7 Dobaj Jaka 3 Kozar Žiga 16 Poglavnik Jaka 22 Strunčnik Jan NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž 91 Plaznik Uroš K 5 Cafuta Miha 3 Ahmetović Amar 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 79 Radivojević Darko 11 Obretan Nejc 27 Jelić Petar 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 13 Gostenčnik Stanislav 20 Štiftar Jaroš 33 Raztočnik Tilen TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Peca 8 Gabrovec Rok 0 : 1 38′ NK Peca 79 Radivojević Darko 0 : 2 40′ NK Peca 11 Obretan Nejc 0 : 3 71′ NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 0 : 4 82′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 4 83′ DogodkiNK Peca 79 Radivojević Darko 32′ NK Pohorje 2 / 3 Hammer Jan / Kozar Žiga 46′ NK Pohorje 9 / 7 Fideršek Patrick / Dobaj Jaka 46′ NK Peca 9 Vezovnik Marko 53′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 71′ NK Pohorje XX 71′ NK Pohorje 14 / 22 Štrukelj Jan / Strunčnik Jan 75′ NK Peca 79 / 13 Radivojević Darko / Gostenčnik Stanislav 77′ NK Pohorje 20 / 17 Sternad Aljoša / Škrabl Nino 79′ NK Peca 3 / 20 Ahmetović Amar / Štiftar Jaroš 82′ NK Pohorje 13 / 19 Lahe Korošec Neal / Prednik Gal 84′ -
14. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 12.11.22 ob 14.00
NŠ Roho VBO 2 : 0 1 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 2 Kraut Nejc 16 Jerman Enej 8 Blagus Krešo 14 Smodič Vito 18 Ladič David 21 Zorec David 7 Lubej Rok 6 Nedižavec Aleksander 23 Jurič Timotej 4 Klasinc Žiga Rezervni igralci 26 Buhin Amadej Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 22 Lasnik Tine 19 Leniči Diego Arlind 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 6 Štaleker Valentin 20 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 17 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 2 Tešić Teo 29 Mori Nejc 57 Škufca Alan 13 Laznik Matic 4 Jezernik Matija TrenerRepina Jernej TrenerKüzma Tin ZadetkiNŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 1 : 0 26′ NŠ Roho VBO 26 Buhin Amadej 2 : 0 86′ DogodkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 23′ Korotan Prevalje 19 / 4 Leniči Diego Arlind / Jezernik Matija 26′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 40′ NŠ Roho VBO 23 / 26 Jurič Timotej / Buhin Amadej 46′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 52′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 66′ Korotan Prevalje 6 Štaleker Valentin 66′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 67′ Korotan Prevalje 20 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 67′ Korotan Prevalje 29 Mori Nejc 71′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 81′ Korotan Prevalje 6 / 2 Štaleker Valentin / Tešić Teo 81′ -
14. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 12.11.22 ob 14.00
NK Tehnotim Pesnica 1 : 0 0 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 55 NK Tehnotim Pesnica45 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 7 Lazar Jure 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 5 Šegula Jure 9 Babšek Žan 8 Pešl Gregor 6 Horvat Luka Rezervni igralci 16 Petko Primož 77 Draganić Vito 18 Šušek Lovro 20 Mlaker Pal 19 Nikl Niki NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 77 Novak Žan K 13 Strah Dario 4 Kokol Tai 6 Ganiu Besar 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 18 Biriukov Daniil 10 Sternad Peter Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin V 88 Kalič Nick 20 Cungl Amadej 16 Vesenjak Blaž 17 Šabani Asrit TrenerLazič Boris TrenerViher Rudi ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 19 Nikl Niki 1 : 0 69′ DogodkiNK MB Tabor 13 Strah Dario 27′ NK MB Tabor 10 / 20 Sternad Peter / Cungl Amadej 46′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 19 Horvat Luka / Nikl Niki 65′ NK Tehnotim Pesnica 8 / 18 Pešl Gregor / Šušek Lovro 65′ NK MB Tabor 6 / 88 Ganiu Besar / Kalič Nick 71′ NK MB Tabor 18 / 17 Biriukov Daniil / Šabani Asrit 73′ NK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 80′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 77 Kocijan Blaž / Draganić Vito 82′ NK MB Tabor 13 / 16 Strah Dario / Vesenjak Blaž 86′ NK Tehnotim Pesnica 18 Šušek Lovro 89′ NK Tehnotim Pesnica 3 / 16 Mulec Matic / Petko Primož 90′ -
14. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 12.11.22 ob 14.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 0 1 : 0 NK Miklavž Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Bezjak Adam (1. pomočnik)
Šinkovec Bojan (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 80 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 10 Bračič Matic 8 Želj Robnik Leon 17 Fanedl Staš 2 Gajšek Tin 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 23 Rošić Aldin 3 Šebalj Tadej 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 15 Berzak Tim 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 25 Kmetič Lan NK Miklavž1 Gorenjak Jan Vid V 14 Ulaga Tomaž 9 Masten David 10 Senčar Tomaž 3 Meznarič Mark 5 Štuhec Rok 2 Polanič Luka 11 Hasanagić Najil 44 Žvikart Mark 7 Miložič Tin 8 Pernek Matjaž K Rezervni igralci 20 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej TrenerJanžekovič Damijan TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Bračič Matic 1 : 0 3′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 2 : 0 58′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 11 Želj Robnik Leon / Gotal Patrik Manuel 50′ NK Miklavž 44 Žvikart Mark 60′ NK Miklavž 44 / 6 Žvikart Mark / Kocbek Timotej 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 24 Bračič Matic / Weixl Jan 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 15 Ulbin Luka / Berzak Tim 88′ -
13. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 06.11.22 ob 14.00
NK Jurovski dol 1 : 0 0 : 0 NK Peca Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 50 NK Jurovski dol25 Repa Matic V 14 Majer Domen 4 Farazin Uroš 17 Majer Rok K 3 Brunček Darko 29 Jager Adrijan 8 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 19 Fanedl Aljaž 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 9 Šnofl Davorin 18 Škrlec Marko 11 Križan Nejc 30 Krautič Aljaž 35 Jaušovec Dominik 28 Črnčec Uroš NK Peca77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž K 14 Vrabič Martin 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 4 Grušovnik Lovro 11 Obretan Nejc 8 Gabrovec Rok 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 79 Radivojević Darko Rezervni igralci 21 Antolič Timotej V 23 Hovnik Ožbej 13 Gostenčnik Stanislav 20 Štiftar Jaroš 33 Raztočnik Tilen TrenerSambolec Luka TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 0 76′ DogodkiNK Jurovski dol 8 Jaušovec Rene 45′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 54′ NK Jurovski dol 6 / 9 Škrlec Žiga / Šnofl Davorin 58′ NK Jurovski dol 19 / 18 Fanedl Aljaž / Škrlec Marko 73′ NK Jurovski dol 17 Majer Rok 78′ NK Jurovski dol 14 / 11 Majer Domen / Križan Nejc 81′ NK Peca 4 / 23 Grušovnik Lovro / Hovnik Ožbej 82′ NK Peca 14 / 13 Vrabič Martin / Gostenčnik Stanislav 87′ NK Peca 79 / 20 Radivojević Darko / Štiftar Jaroš 89′ NK Jurovski dol 10 / 28 Satler David / Črnčec Uroš 90′ -
13. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 06.11.22 ob 14.00
NK MB Tabor 2 : 3 1 : 0 NK Pohorje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 120 NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 88 Kalič Nick 13 Strah Dario 4 Kokol Tai 9 Ganiu Besar 7 Weiss Tadej K 11 Pušnik Bine 18 Biriukov Daniil 10 Sternad Peter Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin V 77 Novak Žan 6 Premrov Janik 17 Tome Martin 24 Šabani Asrit 16 Vesenjak Blaž 15 Doplihar Liam NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 16 Poglavnik Jaka 2 Hammer Jan 6 Stajnko Blaž K 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 3 Kozar Žiga 13 Lahe Korošec Neal 23 Ademovič Primož 10 Rabič Tim 14 Štrukelj Jan Rezervni igralci 19 Prednik Gal 17 Škrabl Nino 9 Fideršek Patrick 7 Dobaj Jaka TrenerViher Rudi ZadetkiNK MB Tabor 18 Biriukov Daniil 1 : 0 18′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 1 55′ NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 1 : 2 66′ NK Pohorje 6 Stajnko Blaž 2 : 2 ag 70′ NK Pohorje 14 Štrukelj Jan 2 : 3 74′ DogodkiNK MB Tabor 10 Sternad Peter 11′ NK MB Tabor 2 / 6 Smailagić Andraž / Premrov Janik 26′ NK MB Tabor 6 Premrov Janik 38′ NK MB Tabor 9 / 77 Ganiu Besar / Novak Žan 46′ NK Pohorje 16 / 7 Poglavnik Jaka / Dobaj Jaka 54′ NK Pohorje 3 / 9 Kozar Žiga / Fideršek Patrick 54′ NK MB Tabor 10 / 17 Sternad Peter / Tome Martin 58′ NK MB Tabor 13 Strah Dario 62′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 62′ NK MB Tabor 88 / 15 Kalič Nick / Doplihar Liam 64′ NK MB Tabor 4 Kokol Tai 79′ NK MB Tabor 76 / 1 Rozman David / Dedić Ajdin 79′ NK Pohorje 13 / 19 Lahe Korošec Neal / Prednik Gal 86′ NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 88′ NK Pohorje 7 Dobaj Jaka 92′ -
13. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 05.11.22 ob 17.00
NK Radlje 1 : 0 0 : 0 Marles hiše Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 100 NK Radlje1 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 10 Kumer Urban 4 Salihović Adnan 17 Rubhof Rok 22 Grešovnik Žiga 33 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 77 Javornik David 9 Bijol Andraž 7 Izak Tadej Rezervni igralci 26 Rebernik Jon V 19 Zemljak Sašo 23 Aplinc Nal 5 Belšak Jon 14 Kovač Klemen Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 17 Jelenc Valentin 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 97 Babšek Tomi 11 Pavlič Gašper 10 Gabor Anej 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 44 Hasani Memet 24 Cigrovski Jakob 25 Velički Kranjc Jaka 8 Rodi Bojan TrenerKus Bojan TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 0 58′ DogodkiNK Radlje 8 Moser Robert 3′ NK Radlje 4 Salihović Adnan 15′ NK Radlje 10 / 23 Kumer Urban / Aplinc Nal 46′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 53′ NK Radlje 23 Aplinc Nal 55′ Marles hiše 9 / 44 Jelenc Izidor / Hasani Memet 73′ Marles hiše 11 / 24 Pavlič Gašper / Cigrovski Jakob 76′ Marles hiše 16 Ribič Vanja 77′ NK Radlje 77 / 5 Javornik David / Belšak Jon 88′ NK Radlje 22 Grešovnik Žiga 90′ -
13. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 05.11.22 ob 14.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2 1 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 22 Bračič Matic 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 10 Dobaj Blaž 3 Šebalj Tadej 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 2 Gajšek Tin 8 Želj Robnik Leon Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 6 Štaleker Valentin 22 Lasnik Tine 26 Buljubašić Faris 5 Zavolovšek Denis 3 Juraja Tim 18 Pipuš Matic 16 Gradišnik Žiga 20 Zavolovšek Anže 17 Kahvedžić Armin 10 Plesec Nejc K Rezervni igralci 29 Mori Nejc 13 Laznik Matic 57 Butolen Ožbej 2 Tešić Teo TrenerJanžekovič Damijan TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 26 Buljubašić Faris 0 : 1 2′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 1 13′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 2 11m 86′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Janžekovič Miha 33′ Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 43′ Korotan Prevalje 16 / 2 Gradišnik Žiga / Tešić Teo 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 65′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 8 Bračič Matic / Želj Robnik Leon 73′ Korotan Prevalje 20 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 77′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 2 Ulbin Luka / Gajšek Tin 79′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 85′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 24 Šebalj Tadej / Weixl Jan 86′ -
13. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 05.11.22 ob 14.00
NŠ Roho VBO 1 : 5 1 : 0 ŠD Starše Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Kmetec Radenko (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 70 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 2 Nešić Marko 20 Kraut Nejc 8 Blagus Krešo 6 Nedižavec Aleksander 11 Rakun Gašper 21 Zorec David 18 Ladič David 7 Lubej Rok 23 Jurič Timotej 16 Jerman Enej Rezervni igralci 19 Krajnc Robi 22 Diemat Marko 4 Klasinc Žiga 26 Buhin Amadej 3 Gaši Kermel Anej ŠD Starše1 Ploj Tilen V 4 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 9 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 12 Toplak Rok V 18 Sedminek Tomaž 20 Rokavec Nejc 8 Pesek Klemen 16 Ornik Gašper 2 Mesarič Miha 22 Lupinšek Matjaž TrenerRepina Jernej TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiNŠ Roho VBO 21 Zorec David 1 : 0 35′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 1 : 1 54′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 1 : 2 61′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 1 : 3 11m 66′ ŠD Starše 22 Lupinšek Matjaž 1 : 4 83′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 1 : 5 85′ DogodkiNŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 29′ ŠD Starše 10 / 22 Bohak Nejc / Lupinšek Matjaž 43′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 44′ NŠ Roho VBO 2 Nešić Marko 50′ NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 55′ ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 63′ NŠ Roho VBO 11 / 22 Rakun Gašper / Diemat Marko 76′ NŠ Roho VBO 16 / 4 Jerman Enej / Klasinc Žiga 76′ ŠD Starše 23 / 16 Roj Tibor / Ornik Gašper 81′ NŠ Roho VBO 7 / 26 Lubej Rok / Buhin Amadej 84′ ŠD Starše 15 / 2 Fekonja Matija / Mesarič Miha 86′ NŠ Roho VBO 23 / 19 Jurič Timotej / Krajnc Robi 88′ ŠD Starše 6 / 8 Kirbiš Aljoša / Pesek Klemen 88′ ŠD Starše 3 / 18 Dobnik Žiga / Sedminek Tomaž 88′ -
13. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 05.11.22 ob 14.00
NK Akumulator 0 : 2 0 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Durić Mediha (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Miklavc Jaroš (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 55 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 7 Borovnik Boštjan 17 Šepul Jožef 4 Vertačnik Staš 15 Čapelnik Žiga 14 Gregelj Marko 22 Mulahmetović Senad 3 Hutmajer Boštjan 8 Vertačnik Tevž 2 Stopajnik Simon 9 Triplat Grega K Rezervni igralci 41 Gregelj Miha V 21 Šepul Uroš 5 Mulec Uroš 10 Kranjc Maj 11 Potočnik Jan 16 Palata Mirza 6 Arnautovič Alen ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 4 Franci David 10 Petrovič Staš 23 Franci Nino 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 21 Ekart Nejc 5 Žunkovič Domen K 7 Kočar Lučo 24 Kočevar Domen Rezervni igralci 11 Stopinšek Luka 6 Kolar Dominik 17 Puhner Jan 2 Franci Peter TrenerPodvinski Niko TrenerHorvat Jernej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 0 : 1 35′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 0 : 2 45′ DogodkiNK Akumulator 17 Šepul Jožef 24′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 31′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 36′ NK Akumulator Glavni trener Podvinski Niko 41′ NK Akumulator 15 / 10 Čapelnik Žiga / Kranjc Maj 45′ NK Akumulator 4 / 21 Vertačnik Staš / Šepul Uroš 45′ NK Akumulator 14 / 16 Gregelj Marko / Palata Mirza 48′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Pohleven Jure 55′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 11 Kovačič Aljaž / Stopinšek Luka 71′ NK Akumulator 3 / 6 Hutmajer Boštjan / Arnautovič Alen 72′ NK Akumulator 2 Stopajnik Simon 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 76′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 / 17 Kočevar Domen / Puhner Jan 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 6 Franci Nino / Kolar Dominik 80′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 86′ NK Akumulator 22 / 11 Mulahmetović Senad / Potočnik Jan 88′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 88′ -
13. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 05.11.22 ob 14.00
NK Tehnotim Pesnica 2 : 1 1 : 0 NK Miklavž Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 50 NK Tehnotim Pesnica45 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 7 Lazar Jure 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 9 Babšek Žan 5 Šegula Jure 14 Jerončič Jan 20 Bezjak Alen Rezervni igralci 8 Pešl Gregor 77 Draganić Vito 18 Šušek Lovro 16 Petko Primož 21 Smodej Lan 19 Nikl Niki 6 Horvat Luka NK Miklavž1 Gorenjak Jan Vid V 14 Ulaga Tomaž 5 Senčar Tomaž 9 Masten David 8 Pernek Matjaž K 7 Miložič Tin 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 44 Žvikart Mark 10 Poštrak Patrik 3 Meznarič Mark Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej 18 Čeh Kristjan TrenerLazič Boris TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 1 : 0 11′ NK Miklavž 11 Mencigar Gregor 1 : 1 52′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 2 : 1 67′ DogodkiNK Miklavž 8 Pernek Matjaž 36′ NK Miklavž 10 Poštrak Patrik 43′ NK Tehnotim Pesnica 14 / 6 Jerončič Jan / Horvat Luka 63′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 18 Bezjak Alen / Šušek Lovro 64′ NK Miklavž 44 / 6 Žvikart Mark / Kocbek Timotej 68′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 19 Kocijan Blaž / Nikl Niki 70′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 21 Babšek Aljaž / Smodej Lan 80′ NK Tehnotim Pesnica 11 Pilih Andrej 85′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 77 Babšek Žan / Draganić Vito 89′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Lan 90′ -
12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 30.10.22 ob 14.00
NK Miklavž 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 90 NK Miklavž1 Kerhe Nejc K V 14 Ulaga Tomaž 6 Kocbek Timotej 9 Masten David 5 Štuhec Rok 10 Krašovic Matic 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 17 Žvikart Mark 8 Poštrak Patrik 3 Meznarič Mark Rezervni igralci 43 Gorenjak Jan Vid V 15 Kokotovič Aljoša 18 Kerep Patrik 7 Senčar Tomaž NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 88 Kalič Nick 77 Novak Žan K 4 Kokol Tai 10 Munda Gašper 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 16 Kasjak Žiga 9 Grandošek Žan Rezervni igralci 24 Cungl Amadej 20 Korošec Jure 18 Biriukov Daniil 17 Tome Martin 13 Kompan Jakob 6 Vršič Anej 14 Šabani Asrit TrenerŠpehonja Bojan TrenerViher Rudi ZadetkiDogodkiNK Miklavž 11 Mencigar Gregor 58′ NK MB Tabor 10 / 6 Munda Gašper / Vršič Anej 72′ NK MB Tabor 9 / 18 Grandošek Žan / Biriukov Daniil 75′ NK MB Tabor 88 / 13 Kalič Nick / Kompan Jakob 78′ NK Miklavž 17 / 18 Žvikart Mark / Kerep Patrik 80′ NK MB Tabor 16 / 17 Kasjak Žiga / Tome Martin 80′ NK Miklavž 3 Meznarič Mark 84′ NK MB Tabor 18 Biriukov Daniil 84′ NK Miklavž 8 Poštrak Patrik 89′ -
12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.10.22 ob 17.00
Korotan Prevalje 1 : 1 0 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Kresnik Urban (1. pomočnik)
Močivnik Joži (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 200 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 3 Juraja Tim 9 Kovač Kan K 18 Pipuš Matic 6 Štaleker Valentin 20 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 17 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc 22 Lasnik Tine 19 Leniči Diego Arlind 8 Laznik Matic 30 Mustedanagić Kenan 57 Škufca Alan NK Tehnotim Pesnica45 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 7 Lazar Jure 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 8 Pešl Gregor 9 Babšek Žan 5 Šegula Jure 18 Šušek Lovro 20 Bezjak Alen Rezervni igralci 19 Nikl Niki 77 Draganić Vito 10 Babšek Aljaž 16 Petko Primož TrenerKüzma Tin TrenerLazič Boris ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 0 48′ NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 1 : 1 59′ DogodkiKorotan Prevalje 18 Pipuš Matic 40′ Korotan Prevalje 18 / 22 Pipuš Matic / Lasnik Tine 52′ NK Tehnotim Pesnica 18 Šušek Lovro 54′ Korotan Prevalje 20 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 66′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 68′ NK Tehnotim Pesnica 18 / 77 Šušek Lovro / Draganić Vito 70′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 82′ Korotan Prevalje 26 Buljubašić Faris 82′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 82′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 82′ NK Tehnotim Pesnica 77 Draganić Vito 85′ Korotan Prevalje 6 Štaleker Valentin 88′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 16 Kocijan Blaž / Petko Primož 88′ -
12. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 29.10.22 ob 16.00
NK Peca 0 : 0 0 : 0 NK Akumulator Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 400 NK Peca21 Antolič Timotej V 91 Plaznik Uroš K 15 Vrabič Andraž 27 Jelić Petar 5 Cafuta Miha 4 Grušovnik Lovro 23 Hovnik Ožbej 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 8 Gabrovec Rok 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 33 Kreuh Aleš 79 Radivojević Darko 13 Gostenčnik Stanislav 14 Vrabič Martin 7 Ameršek Tadej 20 Štiftar Jaroš 3 Ahmetović Amar NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 7 Borovnik Boštjan 3 Hutmajer Boštjan 17 Šepul Jožef 10 Turkuš Jure 15 Praper Jaka 14 Gregelj Marko 22 Mulahmetović Senad 8 Vertačnik Tevž 9 Triplat Grega K 2 Stopajnik Simon Rezervni igralci 41 Gregelj Miha V 18 Kranjc Maj 4 Vertačnik Staš 6 Arnautovič Alen 16 Palata Mirza 11 Potočnik Jan 19 Čapelnik Žiga TrenerPšeničnik Marko TrenerPodvinski Niko ZadetkiDogodkiNK Peca 23 Hovnik Ožbej 29′ NK Akumulator 14 Gregelj Marko 31′ NK Peca 21 / 33 Antolič Timotej / Kreuh Aleš 46′ NK Akumulator 10 Turkuš Jure 48′ NK Akumulator 17 / 19 Šepul Jožef / Čapelnik Žiga 53′ NK Peca 23 / 79 Hovnik Ožbej / Radivojević Darko 60′ NK Akumulator 14 / 6 Gregelj Marko / Arnautovič Alen 64′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 70′ NK Peca 91 / 3 Plaznik Uroš / Ahmetović Amar 71′ NK Peca 4 / 14 Grušovnik Lovro / Vrabič Martin 74′ NK Akumulator 2 / 16 Stopajnik Simon / Palata Mirza 74′ NK Akumulator 15 Praper Jaka 80′ NK Peca 27 / 7 Jelić Petar / Ameršek Tadej 81′ NK Akumulator 22 / 18 Mulahmetović Senad / Kranjc Maj 85′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 90′ -
12. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 29.10.22 ob 15.00
Marles hiše 1 : 2 0 : 2 NŠ Roho VBO Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Majer Vojko (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 100 Marles hiše1 Bračko Val V 16 Ribič Vanja K 17 Jelenc Valentin 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 20 Dobaj Aljaž 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 27 Kušnik Miha 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 44 Hasani Memet 97 Babšek Tomi 77 Avramović Luka 24 Cigrovski Jakob 10 Gabor Anej 3 Pristovnik Jure 25 Velički Kranjc Jaka NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 2 Nešić Marko 22 Kraut Nejc 8 Blagus Krešo 19 Školnik Dejan 11 Rakun Gašper 21 Zorec David 18 Ladič David 6 Nedižavec Aleksander 23 Jurič Timotej 14 Smodič Vito Rezervni igralci 7 Krajnc Robi 16 Jerman Enej 4 Klasinc Žiga 3 Gaši Kermel Anej 26 Buhin Amadej TrenerŠpindler Bogomir TrenerRepina Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 0 : 1 20′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 0 : 2 11m 39′ Marles hiše 97 Babšek Tomi 1 : 2 69′ DogodkiMarles hiše 20 / 97 Dobaj Aljaž / Babšek Tomi 37′ Marles hiše 1 Bračko Val 38′ NŠ Roho VBO Glavni trener Repina Jernej 39′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 43′ Marles hiše 27 Kušnik Miha 44′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 59′ NŠ Roho VBO 11 / 16 Rakun Gašper / Jerman Enej 63′ NŠ Roho VBO 16 Jerman Enej 64′ Marles hiše 5 / 3 Novak Marko / Pristovnik Jure 68′ NŠ Roho VBO 19 / 26 Školnik Dejan / Buhin Amadej 68′ Marles hiše 9 / 10 Jelenc Izidor / Gabor Anej 71′ NŠ Roho VBO 8 / 3 Blagus Krešo / Gaši Kermel Anej 74′ Marles hiše 17 Jelenc Valentin 76′ NŠ Roho VBO 19 Školnik Dejan 78′ NŠ Roho VBO 3 Gaši Kermel Anej 81′ Marles hiše 11 / 44 Pavlič Gašper / Hasani Memet 89′ NŠ Roho VBO 23 / 4 Jurič Timotej / Klasinc Žiga 90′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 93′ -
12. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 29.10.22 ob 15.00
NK Pohorje 1 : 2 0 : 1 NK Jurovski dol Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Ramšak Denis (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 100 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 16 Poglavnik Jaka 8 Kraner Nik 6 Stajnko Blaž K 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 7 Poljanec Denis 20 Sternad Aljoša 23 Ademovič Primož 10 Rabič Tim 14 Štrukelj Jan Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 9 Fideršek Patrick 17 Škrabl Nino 13 Lahe Korošec Neal 2 Hammer Jan 3 Kozar Žiga NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 9 Jaušovec Rene 29 Jager Adrijan 8 Sagadin Aljaž K 6 Škrlec Žiga 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 14 Majer Domen 11 Križan Nejc 4 Farazin Uroš 23 Šnofl Davorin TrenerAjd Vanja TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Pohorje 23 Ademovič Primož 0 : 1 ag 28′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 1 : 1 61′ NK Jurovski dol 29 Jager Adrijan 1 : 2 70′ DogodkiNK Pohorje 16 Poglavnik Jaka 25′ NK Pohorje 6 Stajnko Blaž 40′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 54′ NK Pohorje 4 / 13 Podlesnik Nejc / Lahe Korošec Neal 60′ NK Pohorje 16 / 3 Poglavnik Jaka / Kozar Žiga 60′ NK Pohorje 7 / 9 Poljanec Denis / Fideršek Patrick 64′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 66′ NK Jurovski dol 6 / 14 Škrlec Žiga / Majer Domen 66′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 68′ NK Jurovski dol 8 / 4 Sagadin Aljaž / Farazin Uroš 80′ NK Jurovski dol 14 Majer Domen 85′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 89′ NK Jurovski dol 10 / 11 Satler David / Križan Nejc 89′ -
12. krog | Starše – Igrišče Starše | 29.10.22 ob 15.00
ŠD Starše 4 : 1 3 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 19 Gerečnik Sašo K 17 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 25 Pungartnik Žan V 2 Mesarič Miha 20 Rokavec Nejc 8 Pesek Klemen 16 Ornik Gašper 9 Jerenko Jaša 26 Lupinšek Matjaž NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 22 Bračič Matic 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 10 Dobaj Blaž 3 Šebalj Tadej 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 1 Berzak Tim V 24 Weixl Jan 6 Raknić Tomislav 11 Gotal Patrik Manuel 2 Gajšek Tin 8 Želj Robnik Leon TrenerGrbavac Tomislav TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiŠD Starše 7 Meglič Bor 1 : 0 10′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 2 : 0 38′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 3 : 0 45′ ŠD Starše 17 Milec Matic 4 : 0 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 4 : 1 11m 80′ DogodkiŠD Starše 18 Sedminek Tomaž 42′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 2 Šebalj Tadej / Gajšek Tin 52′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 8 Bračič Matic / Želj Robnik Leon 59′ ŠD Starše 23 / 9 Roj Tibor / Jerenko Jaša 61′ ŠD Starše 15 / 16 Fekonja Matija / Ornik Gašper 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 6 Hozjan Žiga / Raknić Tomislav 64′ ŠD Starše 6 / 8 Kirbiš Aljoša / Pesek Klemen 65′ ŠD Starše 7 / 2 Meglič Bor / Mesarič Miha 72′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 11 Kaučič Nejc / Gotal Patrik Manuel 76′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 24 Janžekovič Miha / Weixl Jan 80′ ŠD Starše 10 / 20 Bohak Nejc / Rokavec Nejc 84′ -
12. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 28.10.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 : 1 4 : 1 NK Radlje Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Kmetec Radenko (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 90 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 4 Franci David 10 Petrovič Staš 16 Gorinšek Gorazd 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 21 Ekart Nejc 5 Žunkovič Domen K 7 Kočar Lučo 24 Kočevar Domen Rezervni igralci 18 Karlovčec Neven 23 Franci Nino 6 Kolar Dominik 11 Stopinšek Luka NK Radlje26 Kegl Nik V 19 Zemljak Sašo 4 Belšak Jon 8 Moser Robert 17 Rubhof Rok 55 Grešovnik Žiga 15 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 6 Javornik David 9 Bijol Andraž K 7 Izak Tadej Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 20 Kumer Urban 5 Terpotec Luka 10 Kovač Klemen TrenerHorvat Jernej TrenerKus Bojan ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 1 : 0 11m 9′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 2 : 0 14′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 3 : 0 20′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 4 : 0 33′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 4 : 1 34′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 5 : 1 80′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 6 : 1 82′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 7 : 1 84′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 18 Špehonja Žiga / Karlovčec Neven 54′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 56′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 11 Kočar Lučo / Stopinšek Luka 57′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 23 Gorinšek Gorazd / Franci Nino 59′ NK Radlje 11 / 20 Korbar Aleš / Kumer Urban 60′ NK Radlje 8 / 5 Moser Robert / Terpotec Luka 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 6 Kovačič Aljaž / Kolar Dominik 70′ NK Radlje 7 / 10 Izak Tadej / Kovač Klemen 74′ -
11. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 23.10.22 ob 15.00
NŠ Roho VBO 2 : 1 1 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 100 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 8 Blagus Krešo 2 Nešić Marko 18 Ladič David 6 Nedižavec Aleksander 11 Rakun Gašper 19 Školnik Dejan 14 Smodič Vito 7 Lubej Rok 21 Zorec David 4 Klasinc Žiga Rezervni igralci 17 Krajnc Robi 26 Buhin Amadej 23 Kraut Nejc 16 Jerman Enej 22 Diemat Marko 3 Gaši Kermel Anej ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 4 Franci David 10 Petrovič Staš 16 Gorinšek Gorazd K 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 23 Franci Nino 21 Ekart Nejc 11 Stopinšek Luka 7 Kočar Lučo 24 Kočevar Domen Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 18 Karlovčec Neven 9 Kovačič Aljaž 6 Kolar Dominik TrenerRepina Jernej TrenerHorvat Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 19 Školnik Dejan 1 : 0 18′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 1 : 1 28′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 2 : 1 57′ DogodkiNŠ Roho VBO 7 / 23 Lubej Rok / Kraut Nejc 17′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 28′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 38′ NŠ Roho VBO 23 Kraut Nejc 41′ NŠ Roho VBO 4 / 22 Klasinc Žiga / Diemat Marko 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 9 Stopinšek Luka / Kovačič Aljaž 46′ NŠ Roho VBO 19 / 16 Školnik Dejan / Jerman Enej 58′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 60′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 70′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 18 Kočar Lučo / Karlovčec Neven 73′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 6 Franci Nino / Kolar Dominik 77′ NŠ Roho VBO 14 / 26 Smodič Vito / Buhin Amadej 79′ NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 86′ NŠ Roho VBO 21 / 17 Zorec David / Krajnc Robi 89′ -
11. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 23.10.22 ob 15.00
NK Akumulator 1 : 4 1 : 2 NK Jurovski dol Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Močivnik Joži (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 50 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 7 Borovnik Boštjan 17 Šepul Jožef 19 Šepul Uroš K 15 Praper Jaka 3 Hutmajer Boštjan 10 Turkuš Jure 8 Vertačnik Tevž 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega 14 Kranjc Maj Rezervni igralci 99 Gregelj Miha 18 Čapelnik Žiga 11 Potočnik Jan 4 Vertačnik Staš 16 Palata Mirza 2 Mulahmetović Senad 5 Stopajnik Simon NK Jurovski dol25 Repa Matic V 30 Dolinšek Patrick 4 Farazin Uroš 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 9 Jaušovec Rene 8 Sagadin Aljaž K 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 14 Majer Domen 19 Kraner Tilen 23 Šnofl Davorin TrenerPodvinski Niko TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Akumulator 6 Arnautovič Alen 1 : 0 7′ NK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 1 : 1 32′ NK Jurovski dol 3 Brunček Darko 1 : 2 39′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 3 77′ NK Jurovski dol 14 Majer Domen 1 : 4 88′ DogodkiNK Jurovski dol 17 Majer Rok 18′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 43′ NK Akumulator 17 / 2 Šepul Jožef / Mulahmetović Senad 46′ NK Akumulator 8 / 5 Vertačnik Tevž / Stopajnik Simon 46′ NK Jurovski dol 4 / 19 Farazin Uroš / Kraner Tilen 46′ NK Akumulator 15 / 18 Praper Jaka / Čapelnik Žiga 57′ NK Akumulator 3 Hutmajer Boštjan 59′ NK Akumulator 14 / 16 Kranjc Maj / Palata Mirza 60′ NK Jurovski dol 6 / 23 Škrlec Žiga / Šnofl Davorin 62′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 63′ NK Akumulator 18 Čapelnik Žiga 69′ NK Akumulator 19 / 4 Šepul Uroš / Vertačnik Staš 71′ NK Jurovski dol 9 / 14 Jaušovec Rene / Majer Domen 73′ -
11. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 23.10.22 ob 15.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0 2 : 0 Marles hiše Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 90 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 23 Rošić Aldin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka 16 Kaučič Nejc 10 Dobaj Blaž 3 Šebalj Tadej 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 25 Salkunič Šefik 24 Weixl Jan 18 Nerat Tim 6 Raknić Tomislav 22 Bračič Matic 11 Gotal Patrik Manuel Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 17 Jelenc Valentin 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 27 Kušnik Miha 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 3 Pristovnik Jure 20 Dobaj Aljaž 10 Gabor Anej 97 Babšek Tomi 24 Cigrovski Jakob 77 Avramović Luka TrenerJanžekovič Damijan TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 1 : 0 26′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 Komperšak Gregor 2 : 0 30′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 0 82′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 / 22 Rošić Aldin / Bračič Matic 32′ Marles hiše 17 / 3 Jelenc Valentin / Pristovnik Jure 59′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 6 Bračič Matic / Raknić Tomislav 66′ Marles hiše 19 / 20 Mlaker Aleš / Dobaj Aljaž 72′ Marles hiše 22 / 77 Pahernik Jan / Avramović Luka 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 11 Ulbin Luka / Gotal Patrik Manuel 82′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 / 24 Komperšak Gregor / Weixl Jan 86′ Marles hiše 11 / 10 Pavlič Gašper / Gabor Anej 86′ Marles hiše 27 / 24 Kušnik Miha / Cigrovski Jakob 86′ -
11. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 22.10.22 ob 17.00
NK Radlje 1 : 3 1 : 2 NK Peca Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 120 NK Radlje1 Kegl Nik V 19 Zemljak Sašo 23 Aplinc Nal 10 Salihović Adnan 17 Rubhof Rok 22 Grešovnik Žiga 33 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 77 Javornik David 9 Bijol Andraž K 7 Izak Tadej Rezervni igralci 26 Rebernik Jon V 27 Kumer Urban 5 Terpotec Luka 4 Belšak Jon 55 Par Žiga NK Peca21 Antolič Timotej V 5 Cafuta Miha 91 Plaznik Uroš K 15 Vrabič Andraž 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 23 Hovnik Ožbej 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 79 Radivojević Darko 14 Vrabič Martin 3 Ahmetović Amar 7 Ameršek Tadej 20 Štiftar Jaroš TrenerKus Bojan TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK Peca 8 Gabrovec Rok 0 : 1 6′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 1 11m 22′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 1 : 2 34′ NK Peca 10 Obretan Matic 1 : 3 80′ DogodkiNK Peca 15 Vrabič Andraž 22′ NK Radlje 19 Zemljak Sašo 35′ NK Radlje 23 Aplinc Nal 51′ NK Peca 10 Obretan Matic 66′ NK Peca 8 / 14 Gabrovec Rok / Vrabič Martin 68′ NK Peca 9 / 79 Vezovnik Marko / Radivojević Darko 76′ NK Radlje 23 Aplinc Nal 78′ NK Radlje 11 / 27 Korbar Aleš / Kumer Urban 80′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 83′ NK Radlje 7 / 5 Izak Tadej / Terpotec Luka 84′ NK Peca 11 / 20 Obretan Nejc / Štiftar Jaroš 89′ NK Peca 5 / 3 Cafuta Miha / Ahmetović Amar 89′ -
11. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 22.10.22 ob 17.00
NK Pohorje 0 : 1 0 : 0 NK Miklavž Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Marković Aleksander (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 70 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 8 Kraner Nik 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 2 Hammer Jan 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 13 Lahe Korošec Neal 6 Stajnko Blaž K 36 Bajraj Leoard Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 9 Fideršek Patrick 17 Škrabl Nino 16 Rihtarič David 10 Rabič Tim 7 Poljanec Denis NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 3 Meznarič Mark 5 Štuhec Rok 15 Senčar Tomaž 2 Polanič Luka 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž K 7 Miložič Tin 10 Poštrak Patrik 17 Nikić Žan Rezervni igralci 9 Žvikart Mark 6 Kocbek Timotej TrenerAjd Vanja TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Miklavž 11 Mencigar Gregor 0 : 1 71′ DogodkiNK Pohorje 36 / 7 Bajraj Leoard / Poljanec Denis 60′ NK Pohorje 13 / 9 Lahe Korošec Neal / Fideršek Patrick 60′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 67′ NK Pohorje 2 / 10 Hammer Jan / Rabič Tim 82′ NK Miklavž 7 / 9 Miložič Tin / Žvikart Mark 82′ NK Pohorje 14 / 19 Štrukelj Jan / Prednik Gal 84′ -
11. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 22.10.22 ob 15.00
NK MB Tabor 0 : 4 0 : 3 Korotan Prevalje Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 40 NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 88 Lubej Zal 13 Strah Dario 4 Kokol Tai 9 Munda Gašper 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 17 Grandošek Žan Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin V 20 Korošec Jure 18 Biriukov Daniil 10 Sternad Peter 24 Cungl Amadej 6 Ganiu Besar 3 Kompan Lan Martin Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 3 Juraja Tim 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 6 Štaleker Valentin 21 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc 17 Kahvedžić Armin Rezervni igralci 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc 2 Tešić Teo 37 Butolen Ožbej TrenerViher Rudi TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 26 Buljubašić Faris 0 : 1 6′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 0 : 2 34′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 0 : 3 36′ Korotan Prevalje 29 Mori Nejc 0 : 4 75′ DogodkiNK MB Tabor 7 Weiss Tadej 37′ NK MB Tabor 17 / 6 Grandošek Žan / Ganiu Besar 49′ NK MB Tabor 9 / 18 Munda Gašper / Biriukov Daniil 70′ Korotan Prevalje 21 / 29 Zavolovšek Anže / Mori Nejc 71′ NK MB Tabor 88 Lubej Zal 72′ NK MB Tabor 6 Ganiu Besar 74′ NK MB Tabor 5 / 24 Bijelić Dejan / Cungl Amadej 79′ Korotan Prevalje 10 / 2 Plesec Nejc / Tešić Teo 79′ Korotan Prevalje 8 / 16 Pipuš Matic / Gradišnik Žiga 79′ Korotan Prevalje 4 / 37 Jezernik Matija / Butolen Ožbej 84′ NK MB Tabor 13 Strah Dario 87′ NK MB Tabor 7 / 10 Weiss Tadej / Sternad Peter 87′ NK MB Tabor 11 / 20 Pušnik Bine / Korošec Jure 87′ -
11. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 22.10.22 ob 15.00
NK Tehnotim Pesnica 0 : 2 0 : 0 ŠD Starše Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
Gonza Nejc (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 65 NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 22 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 14 Jerončič Jan 10 Babšek Aljaž 6 Horvat Luka 8 Pešl Gregor 9 Babšek Žan Rezervni igralci 77 Draganić Vito 19 Nikl Niki 5 Šegula Jure 7 Lazar Jure 27 Smodej Lan 20 Šušek Lovro 16 Petko Primož ŠD Starše12 Ploj Tilen V 19 Gerečnik Sašo K 17 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 16 Ornik Gašper 15 Fekonja Matija 18 Sedminek Tomaž Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 20 Rokavec Nejc 8 Pesek Klemen 4 Sel Andrej 9 Jerenko Jaša 26 Lupinšek Matjaž 5 Fekonja Gašper TrenerLazič Boris TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 7 Meglič Bor 0 : 1 61′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 0 : 2 63′ DogodkiŠD Starše 19 Gerečnik Sašo 18′ NK Tehnotim Pesnica 11 Pilih Andrej 32′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 19 Kocijan Blaž / Nikl Niki 46′ ŠD Starše 23 Roj Tibor 53′ NK Tehnotim Pesnica 8 / 5 Pešl Gregor / Šegula Jure 56′ ŠD Starše 16 / 9 Ornik Gašper / Jerenko Jaša 57′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 65′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 20 Horvat Luka / Šušek Lovro 73′ ŠD Starše 6 / 8 Kirbiš Aljoša / Pesek Klemen 73′ ŠD Starše 7 / 26 Meglič Bor / Lupinšek Matjaž 83′ NK Tehnotim Pesnica 14 / 27 Jerončič Jan / Smodej Lan 86′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 90′ ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 91′ -
10. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 16.10.22 ob 15.00
NK Jurovski dol 2 : 1 2 : 1 NK Radlje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 40 NK Jurovski dol99 Radan Matej V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 17 Majer Rok 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 28 Črnčič Leon 29 Jager Adrijan 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 22 Divjak Mitja 6 Škrlec Žiga 14 Majer Domen 19 Kraner Tilen 4 Farazin Uroš 11 Križan Nejc 23 Šnofl Davorin NK Radlje26 Kegl Nik V 10 Salihović Adnan 19 Zemljak Sašo 17 Rubhof Rok 8 Moser Robert 55 Grešovnik Žiga 21 Pasterk Črt 7 Izak Tadej 6 Založnik Amadej 9 Bijol Andraž K 11 Korbar Aleš Rezervni igralci 1 Rebernik Jon 20 Kumer Urban 15 Javornik David 4 Belšak Jon 23 Aplinc Nal TrenerSambolec Luka TrenerKus Bojan ZadetkiNK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 0 20′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 2 : 0 33′ NK Radlje 6 Založnik Amadej 2 : 1 35′ DogodkiNK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 43′ NK Radlje 11 Korbar Aleš 57′ NK Radlje 11 / 15 Korbar Aleš / Javornik David 57′ NK Radlje 21 / 23 Pasterk Črt / Aplinc Nal 59′ NK Jurovski dol 29 / 22 Jager Adrijan / Divjak Mitja 60′ NK Jurovski dol 13 / 19 Brence Rok / Kraner Tilen 63′ NK Radlje 19 / 4 Zemljak Sašo / Belšak Jon 70′ NK Radlje 4 Belšak Jon 75′ NK Jurovski dol 9 / 23 Jaušovec Rene / Šnofl Davorin 77′ NK Radlje 7 / 20 Izak Tadej / Kumer Urban 79′ NK Jurovski dol 10 / 6 Satler David / Škrlec Žiga 83′ NK Radlje 15 Javornik David 84′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 87′ NK Jurovski dol Uradni predstavnik kluba Žnuderl Boštjan 87′ NK Jurovski dol 44 / 4 Belna Dejan / Farazin Uroš 90′ -
10. krog | Starše – Igrišče Starše | 16.10.22 ob 15.00
ŠD Starše 2 : 0 2 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 200 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 17 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 16 Ornik Gašper 9 Jerenko Jaša Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 18 Sedminek Tomaž 27 Skodič Rok 8 Pesek Klemen 4 Sel Andrej 2 Mesarič Miha 26 Lupinšek Matjaž NK MB Tabor76 Rozman David V 16 Vesenjak Blaž 5 Bijelić Dejan 3 Kompan Lan Martin 13 Strah Dario 4 Kokol Tai 6 Ganiu Besar 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 18 Biriukov Daniil Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin V 20 Korošec Jure 9 Munda Gašper 17 Tome Martin 10 Sternad Peter 2 Smailagić Andraž 24 Grandošek Žan TrenerGrbavac Tomislav TrenerViher Rudi ZadetkiŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 1 : 0 3′ ŠD Starše 17 Milec Matic 2 : 0 11m 36′ DogodkiŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 5′ NK MB Tabor 5 / 2 Bijelić Dejan / Smailagić Andraž 41′ NK MB Tabor 6 / 9 Ganiu Besar / Munda Gašper 46′ NK MB Tabor 18 / 17 Biriukov Daniil / Tome Martin 55′ NK MB Tabor 16 Vesenjak Blaž 64′ ŠD Starše 9 / 8 Jerenko Jaša / Pesek Klemen 73′ NK MB Tabor 16 / 20 Vesenjak Blaž / Korošec Jure 73′ ŠD Starše 7 / 2 Meglič Bor / Mesarič Miha 78′ NK MB Tabor 11 / 10 Pušnik Bine / Sternad Peter 78′ ŠD Starše 16 / 26 Ornik Gašper / Lupinšek Matjaž 82′ ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 88′ -
10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 15.10.22 ob 17.00
Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Miklavc Jaroš (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 150 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 3 Juraja Tim 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 16 Gradišnik Žiga 20 Zavolovšek Anže 17 Kahvedžić Armin 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 6 Štaleker Valentin 19 Leniči Diego Arlind 30 Mustedanagić Kenan 57 Škufca Alan 29 Mori Nejc 21 Oder Svit 2 Tešić Teo NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 6 Kocbek Timotej 5 Štuhec Rok 9 Masten David 2 Polanič Luka 15 Miložič Tin 8 Pernek Matjaž K 10 Jonuzaj Florian 17 Nikić Žan 11 Mencigar Gregor Rezervni igralci 43 Gorenjak Jan Vid V 7 Žvikart Mark TrenerKüzma Tin TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiDogodkiKorotan Prevalje 20 / 30 Zavolovšek Anže / Mustedanagić Kenan 29′ Korotan Prevalje 16 / 57 Gradišnik Žiga / Škufca Alan 62′ NK Miklavž 10 / 7 Jonuzaj Florian / Žvikart Mark 70′ -
10. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 15.10.22 ob 16.00
NK Peca 3 : 2 2 : 2 NŠ Roho VBO Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
Racaj Fatlind (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 50 NK Peca21 Antolič Timotej V 5 Cafuta Miha 91 Plaznik Uroš K 15 Vrabič Andraž 7 Ameršek Tadej 4 Grušovnik Lovro 23 Hovnik Ožbej 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 13 Gostenčnik Stanislav 79 Radivojević Darko 14 Vrabič Martin 3 Ahmetović Amar NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 17 Kraut Nejc 2 Nešić Marko 18 Ladič David 6 Nedižavec Aleksander 11 Rakun Gašper 8 Blagus Krešo 14 Smodič Vito 7 Lubej Rok 21 Zorec David 23 Jurič Timotej Rezervni igralci 4 Klasinc Žiga 26 Buhin Amadej 5 Joldžić Salko 16 Jerman Enej 19 Školnik Dejan 3 Gaši Kermel Anej TrenerPšeničnik Marko TrenerRepina Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 0 : 1 7′ NK Peca 11 Obretan Nejc 1 : 1 15′ NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 1 11m 30′ NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 2 : 2 35′ NK Peca 79 Radivojević Darko 3 : 2 86′ DogodkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 37′ NŠ Roho VBO Uradni predstavnik kluba Franič Matej 37′ NŠ Roho VBO 6 / 19 Nedižavec Aleksander / Školnik Dejan 57′ NK Peca 23 / 14 Hovnik Ožbej / Vrabič Martin 63′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 65′ NK Peca 7 Ameršek Tadej 71′ NŠ Roho VBO 17 Kraut Nejc 72′ NK Peca 7 / 3 Ameršek Tadej / Ahmetović Amar 75′ NŠ Roho VBO 7 Lubej Rok 80′ NŠ Roho VBO 23 / 4 Jurič Timotej / Klasinc Žiga 80′ NK Peca 4 / 79 Grušovnik Lovro / Radivojević Darko 82′ NŠ Roho VBO 17 / 5 Kraut Nejc / Joldžić Salko 85′ NK Peca 79 Radivojević Darko 86′ NŠ Roho VBO 14 / 26 Smodič Vito / Buhin Amadej 89′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 90′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 92′ -
10. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 15.10.22 ob 15.00
NK Pohorje 1 : 0 0 : 0 NK Akumulator Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Gonza Nejc (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž K 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 2 Hammer Jan 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 13 Lahe Korošec Neal 10 Rabič Tim 7 Bajraj Leoard Rezervni igralci 99 Robič Anej 19 Prednik Gal 9 Fideršek Patrick 5 Črešnik Aleš 3 Rihtarič David NK Akumulator1 Mencinger Matej V 7 Borovnik Boštjan 15 Praper Jaka 17 Šepul Jožef K 4 Vertačnik Staš 10 Praprotnik Klemen 14 Gregelj Marko 8 Vertačnik Tevž 11 Čapelnik Žiga 9 Kranjc Maj 6 Arnautovič Alen Rezervni igralci 16 Mulec Uroš 5 Skenderović Harun TrenerAjd Vanja TrenerPodvinski Niko ZadetkiNK Pohorje 23 Ademovič Primož 1 : 0 80′ DogodkiNK Akumulator 10 / 16 Praprotnik Klemen / Mulec Uroš 15′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 32′ NK Akumulator 14 Gregelj Marko 42′ NK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 45′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 61′ NK Akumulator 14 Gregelj Marko 61′ NK Akumulator Glavni trener Podvinski Niko 61′ NK Pohorje 10 / 19 Rabič Tim / Prednik Gal 68′ NK Pohorje 7 / 5 Bajraj Leoard / Črešnik Aleš 68′ NK Pohorje 19 Prednik Gal 72′ NK Pohorje 20 / 9 Sternad Aljoša / Fideršek Patrick 76′ NK Akumulator 16 / 5 Mulec Uroš / Skenderović Harun 80′ NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 92′ -
10. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 15.10.22 ob 15.00
Marles hiše 1 : 2 1 : 1 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 Marles hiše1 Drolc Dominik V 17 Jelenc Valentin 3 Pristovnik Jure 4 Gabor Rene 16 Ribič Vanja K 20 Dobaj Aljaž 11 Pavlič Gašper 7 Rokavec Mika Mario 27 Kušnik Miha 22 Pahernik Jan 9 Jelenc Izidor Rezervni igralci 77 Avramović Luka 24 Cigrovski Jakob 10 Gabor Anej 44 Hasani Memet 25 Velički Kranjc Jaka 97 Babšek Tomi 18 Štorgelj Rok NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 21 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 14 Jerončič Jan 10 Babšek Aljaž 6 Horvat Luka 20 Bezjak Alen 9 Babšek Žan Rezervni igralci 77 Draganić Vito 19 Nikl Niki 8 Pešl Gregor 7 Lazar Jure 5 Šegula Jure TrenerŠpindler Bogomir TrenerLazič Boris ZadetkiMarles hiše 16 Ribič Vanja 0 : 1 ag 15′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 1 : 1 27′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 1 : 2 51′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 12′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 34′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 53′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 8 Babšek Aljaž / Pešl Gregor 64′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 5 Bezjak Alen / Šegula Jure 68′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 77 Kocijan Blaž / Draganić Vito 72′ Marles hiše 3 Pristovnik Jure 76′ Marles hiše 9 / 97 Jelenc Izidor / Babšek Tomi 80′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 7 Babšek Žan / Lazar Jure 80′ NK Tehnotim Pesnica 14 / 19 Jerončič Jan / Nikl Niki 84′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 91′ NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 91′ NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 91′ -
10. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 14.10.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1 2 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 80 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 4 Franci David 10 Petrovič Staš 5 Žunkovič Domen K 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 16 Gorinšek Gorazd 21 Ekart Nejc 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 24 Kočevar Domen Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 18 Karlovčec Neven 11 Stopinšek Luka 6 Kolar Dominik 23 Franci Nino NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 23 Rošić Aldin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka 10 Dobaj Blaž 16 Kaučič Nejc 3 Šebalj Tadej 8 Želj Robnik Leon Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 2 Gajšek Tin 24 Weixl Jan 18 Nerat Tim 6 Raknić Tomislav 11 Gotal Patrik Manuel 5 Komperšak Gregor TrenerHorvat Jernej TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 1 : 0 26′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 2 : 0 32′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 2 : 1 39′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 3 : 1 53′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 21′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 54′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 Rošić Aldin 60′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 6 Želj Robnik Leon / Raknić Tomislav 61′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 62′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 23 Kovačič Aljaž / Franci Nino 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 2 Kaučič Nejc / Gajšek Tin 70′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 11 Kočar Lučo / Stopinšek Luka 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 18 Gorinšek Gorazd / Karlovčec Neven 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 24 Hozjan Žiga / Weixl Jan 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 11 Ulbin Luka / Gotal Patrik Manuel 81′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 Gajšek Tin 84′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 6 Špehonja Žiga / Kolar Dominik 85′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 / 18 Rošić Aldin / Nerat Tim 85′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Žunkovič Domen 89′ -
9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 09.10.22 ob 17.00
NK Radlje 1 : 1 1 : 0 NK Akumulator Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 90 NK Radlje26 Kegl Nik V 23 Aplinc Nal 19 Zemljak Sašo 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 22 Grešovnik Žiga 21 Pasterk Črt 7 Izak Tadej 33 Založnik Amadej 9 Bijol Andraž K 11 Korbar Aleš Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 27 Kumer Urban 4 Terpotec Luka 5 Pečečnik Sergej 14 Vaukman Nejc 3 Vaukman Grega 77 Javornik David NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 10 Arl Jan K 3 Hutmajer Boštjan 14 Gregelj Marko 5 Turkuš Jure 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega 17 Šepul Jožef 8 Vertačnik Tevž 15 Praper Jaka 7 Borovnik Boštjan Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 20 Vertačnik Staš 18 Čapelnik Žiga 2 Kranjc Maj 11 Potočnik Jan 16 Mulec Uroš TrenerKus Bojan TrenerPodvinski Niko ZadetkiNK Radlje 22 Grešovnik Žiga 1 : 0 45′ NK Akumulator 2 Kranjc Maj 1 : 1 72′ DogodkiNK Akumulator 3 / 2 Hutmajer Boštjan / Kranjc Maj 15′ NK Akumulator 10 / 20 Arl Jan / Vertačnik Staš 20′ NK Radlje 11 / 77 Korbar Aleš / Javornik David 46′ NK Radlje 7 / 27 Izak Tadej / Kumer Urban 65′ NK Radlje 10 / 3 Salihović Adnan / Vaukman Grega 75′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 77′ NK Akumulator 6 / 18 Arnautovič Alen / Čapelnik Žiga 77′ NK Radlje 21 / 14 Pasterk Črt / Vaukman Nejc 82′ NK Akumulator 20 Vertačnik Staš 87′ -
9. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 09.10.22 ob 15.30
NK MB Tabor 5 : 0 2 : 0 Marles hiše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 140 NK MB Tabor76 Rozman David V 16 Vesenjak Blaž 2 Smailagić Andraž 3 Kompan Lan Martin 13 Strah Dario 9 Munda Gašper 4 Ganiu Besar 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 18 Biriukov Daniil Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin 24 Cungl Amadej 88 Kalič Nick 6 Premrov Janik 10 Sternad Peter 20 Korošec Jure 17 Tome Martin Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 13 Dobršek Alex 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 20 Dobaj Aljaž 11 Pavlič Gašper 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 22 Pahernik Jan 9 Jelenc Izidor Rezervni igralci 23 Avramović Luka 24 Cigrovski Jakob 10 Gabor Anej 21 Babšek Tomi 15 Velički Kranjc Jaka 25 Rojko Rok 14 Berčič Andraž TrenerViher Rudi TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK MB Tabor 18 Biriukov Daniil 1 : 0 32′ NK MB Tabor 7 Weiss Tadej 2 : 0 41′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 3 : 0 75′ NK MB Tabor 10 Sternad Peter 4 : 0 81′ NK MB Tabor 10 Sternad Peter 5 : 0 83′ DogodkiMarles hiše 13 / 10 Dobršek Alex / Gabor Anej 1′ NK MB Tabor 77 Novak Žan 41′ Marles hiše 23 Avramović Luka 46′ Marles hiše 9 / 23 Jelenc Izidor / Avramović Luka 46′ NK MB Tabor 18 / 17 Biriukov Daniil / Tome Martin 67′ NK MB Tabor 77 / 10 Novak Žan / Sternad Peter 78′ Marles hiše 10 / 24 Gabor Anej / Cigrovski Jakob 80′ NK MB Tabor 2 / 24 Smailagić Andraž / Cungl Amadej 83′ NK MB Tabor 16 / 6 Vesenjak Blaž / Premrov Janik 86′ NK MB Tabor 11 / 20 Pušnik Bine / Korošec Jure 86′ Marles hiše 5 Novak Marko 87′ -
9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 08.10.22 ob 17.00
Korotan Prevalje 6 : 0 4 : 0 NK Pohorje Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 130 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 4 Jezernik Matija 7 Krivonog Jošt 9 Kovač Kan K 8 Pipuš Matic 16 Gradišnik Žiga 20 Zavolovšek Anže 17 Kahvedžić Armin 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 2 Tešić Teo 30 Džambas Luka 6 Štaleker Valentin 19 Leniči Diego Arlind 21 Oder Svit 29 Mori Nejc NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal 9 Fideršek Patrick 10 Rabič Tim Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 4 Podlesnik Nejc 16 Poglavnik Jaka 2 Hammer Jan 36 Bajraj Leoard 17 Škrabl Nino TrenerKüzma Tin TrenerAjd Vanja ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 20′ Korotan Prevalje 20 Zavolovšek Anže 2 : 0 25′ Korotan Prevalje 8 Pipuš Matic 3 : 0 31′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 4 : 0 40′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 5 : 0 60′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 6 : 0 85′ DogodkiNK Pohorje 9 / 16 Fideršek Patrick / Poglavnik Jaka 27′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 32′ NK Pohorje 22 / 36 Žižmond Klemen / Bajraj Leoard 45′ Korotan Prevalje 20 / 21 Zavolovšek Anže / Oder Svit 58′ NK Pohorje 23 / 2 Ademovič Primož / Hammer Jan 58′ Korotan Prevalje 7 / 19 Krivonog Jošt / Leniči Diego Arlind 66′ Korotan Prevalje 8 / 6 Pipuš Matic / Štaleker Valentin 66′ Korotan Prevalje 16 / 29 Gradišnik Žiga / Mori Nejc 66′ NK Pohorje 16 Poglavnik Jaka 68′ Korotan Prevalje 5 / 2 Zavolovšek Denis / Tešić Teo 71′ NK Pohorje 10 / 19 Rabič Tim / Prednik Gal 71′ NK Pohorje 14 / 17 Štrukelj Jan / Škrabl Nino 71′ NK Pohorje 36 Bajraj Leoard 89′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 89′ -
9. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 08.10.22 ob 15.30
NK Tehnotim Pesnica 1 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 80 NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 21 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 14 Jerončič Jan 10 Babšek Aljaž 6 Horvat Luka 20 Bezjak Alen 9 Babšek Žan Rezervni igralci 77 Draganić Vito 19 Nikl Niki 16 Celcer Žiga 7 Lazar Jure 5 Šegula Jure 4 Smodej Lan 8 Pešl Gregor ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 4 Franci David 10 Petrovič Staš 6 Kolar Dominik 23 Franci Nino 3 Pohleven Jure 16 Gorinšek Gorazd K 21 Ekart Nejc 9 Kovačič Aljaž 7 Kočar Lučo 24 Kočevar Domen Rezervni igralci 97 Nikolič Uroš 18 Karlovčec Neven 11 Stopinšek Luka TrenerLazič Boris TrenerHorvat Jernej ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 1 : 0 28′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 34′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 42′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 45′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 18 Kolar Dominik / Karlovčec Neven 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 11 Ekart Nejc / Stopinšek Luka 49′ NK Tehnotim Pesnica 13 / 4 Kocijan Blaž / Smodej Lan 59′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Pohleven Jure 61′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 8 Babšek Aljaž / Pešl Gregor 66′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 19 Horvat Luka / Nikl Niki 75′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 97 Kovačič Aljaž / Nikolič Uroš 81′ NK Tehnotim Pesnica 4 Smodej Lan 82′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 5 Babšek Žan / Šegula Jure 83′ NK Tehnotim Pesnica 4 Smodej Lan 85′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 Karlovčec Neven 85′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 77 Bezjak Alen / Draganić Vito 88′ -
9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.10.22 ob 15.30
NŠ Roho VBO 3 : 1 1 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 20 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 16 Jerman Enej 22 Diemat Marko 5 Joldžić Salko 6 Nedižavec Aleksander 18 Ladič David 14 Smodič Vito 7 Lubej Rok 21 Zorec David 11 Rakun Gašper 23 Jurič Timotej Rezervni igralci 19 Kraut Nejc 3 Gaši Kermel Anej 17 Krajnc Robi 4 Klasinc Žiga 20 Buhin Amadej 2 Nešić Marko NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 19 Kraner Tilen 14 Majer Domen 4 Farazin Uroš 8 Jaušovec Rene 44 Belna Dejan 10 Satler David K 28 Črnčič Leon 9 Jager Adrijan Rezervni igralci 23 Šnofl Davorin 11 Križan Nejc 21 Divjak Mitja 17 Žnuderl Boštjan 18 Fanedl Aljaž TrenerRepina Jernej TrenerSambolec Luka ZadetkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 1 : 0 42′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 2 : 0 59′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 3 : 0 61′ NK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 3 : 1 66′ DogodkiNŠ Roho VBO 21 / 2 Zorec David / Nešić Marko 46′ NŠ Roho VBO 14 Smodič Vito 65′ NŠ Roho VBO 5 / 17 Joldžić Salko / Krajnc Robi 67′ NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 71′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 71′ NŠ Roho VBO 16 / 3 Jerman Enej / Gaši Kermel Anej 74′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 75′ NK Jurovski dol 14 / 11 Majer Domen / Križan Nejc 79′ NŠ Roho VBO 14 / 19 Smodič Vito / Kraut Nejc 87′ NŠ Roho VBO 23 / 4 Jurič Timotej / Klasinc Žiga 92′ -
9. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 08.10.22 ob 15.30
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 0 0 : 0 NK Peca Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Šobot Danijel (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 70 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 23 Rošić Aldin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 9 Ulbin Luka 10 Dobaj Blaž 22 Bračič Matic 3 Šebalj Tadej 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 2 Gajšek Tin 24 Weixl Jan 8 Želj Robnik Leon 18 Nerat Tim 16 Kaučič Nejc 11 Gotal Patrik Manuel NK Peca21 Antolič Timotej V 15 Vrabič Andraž 91 Plaznik Uroš K 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 23 Hovnik Ožbej 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 13 Gostenčnik Stanislav 14 Vrabič Martin 79 Radivojević Darko 7 Ameršek Tadej 3 Ahmetović Amar 20 Štiftar Jaroš TrenerJanžekovič Damijan TrenerPšeničnik Marko ZadetkiDogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 Fanedl Staš 25′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 43′ NK Peca 23 / 14 Hovnik Ožbej / Vrabič Martin 61′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 16 Šebalj Tadej / Kaučič Nejc 63′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 / 2 Komperšak Gregor / Gajšek Tin 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 8 Bračič Matic / Želj Robnik Leon 74′ NK Peca 8 / 13 Gabrovec Rok / Gostenčnik Stanislav 74′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 24 Hozjan Žiga / Weixl Jan 81′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Janžekovič Miha 82′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 24 Weixl Jan 83′ -
9. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.10.22 ob 15.30
NK Miklavž 0 : 1 0 : 0 ŠD Starše Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Kmetec Tim (1. pomočnik)
Žurman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 100 NK Miklavž1 Gorenjak Jan Vid V 14 Ulaga Tomaž 3 Meznarič Mark 5 Štuhec Rok 9 Masten David 2 Polanič Luka 7 Poštrak Patrik 8 Pernek Matjaž K 10 Jonuzaj Florian 13 Brodnjak Luka 11 Mencigar Gregor Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 18 Miložič Tin 17 Nikić Žan 16 Žvikart Mark 44 Kokotovič Aljoša 15 Senčar Tomaž 6 Kocbek Timotej ŠD Starše12 Ploj Tilen V 21 Skodič Rok 19 Gerečnik Sašo 22 Milec Matic 3 Fekonja Gašper 6 Kirbiš Aljoša 15 Fekonja Matija 23 Dobnik Aljaž 13 Lupinšek Matjaž K 16 Ornik Gašper 8 Pesek Klemen Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 18 Sedminek Tomaž 2 Mesarič Miha 10 Bohak Nejc 20 Roj Tibor 4 Sel Andrej TrenerŠpehonja Bojan TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 10 Bohak Nejc 0 : 1 82′ DogodkiŠD Starše 8 / 20 Pesek Klemen / Roj Tibor 33′ NK Miklavž Pomočnik trenerja Žolek Dejan 35′ NK Miklavž 10 / 17 Jonuzaj Florian / Nikić Žan 46′ ŠD Starše 21 / 18 Skodič Rok / Sedminek Tomaž 46′ NK Miklavž Glavni trener Špehonja Bojan 49′ NK Miklavž 13 / 16 Brodnjak Luka / Žvikart Mark 63′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 63′ ŠD Starše 16 / 10 Ornik Gašper / Bohak Nejc 66′ ŠD Starše 13 / 4 Lupinšek Matjaž / Sel Andrej 77′ NK Miklavž 7 / 18 Poštrak Patrik / Miložič Tin 83′ NK Miklavž 14 / 15 Ulaga Tomaž / Senčar Tomaž 85′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 85′ ŠD Starše 15 / 2 Fekonja Matija / Mesarič Miha 85′ NK Miklavž 9 Masten David 88′ ŠD Starše 20 Roj Tibor 90′ -
6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 05.10.22 ob 15.30
Marles hiše 0 : 2 0 : 1 ŠD Starše Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Marin Jan (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 50 Marles hiše1 Drolc Dominik V 17 Jelenc Valentin 19 Mlaker Aleš 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 9 Dobaj Aljaž 7 Rokavec Mika Mario 3 Pristovnik Jure 16 Ribič Vanja K 22 Pahernik Jan 30 Kušnik Miha Rezervni igralci 13 Dobršek Alex 24 Cigrovski Jakob 11 Pavlič Gašper 20 Hasani Memet 10 Gabor Anej 25 Rojko Rok 18 Štorgelj Rok ŠD Starše1 Toplak Rok V 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo 3 Dobnik Žiga 17 Milec Matic 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 26 Lupinšek Matjaž K 15 Fekonja Matija 8 Pesek Klemen Rezervni igralci 12 Pungartnik Žan V 18 Sedminek Tomaž 2 Mesarič Miha 21 Skodič Rok 16 Ornik Gašper 4 Sel Andrej 23 Roj Tibor TrenerŠpindler Bogomir TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 15 Fekonja Matija 0 : 1 38′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 0 : 2 82′ DogodkiMarles hiše 17 Jelenc Valentin 43′ Marles hiše 30 / 11 Kušnik Miha / Pavlič Gašper 44′ ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 55′ ŠD Starše 26 / 23 Lupinšek Matjaž / Roj Tibor 60′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 63′ Marles hiše 5 Novak Marko 67′ Marles hiše 17 / 13 Jelenc Valentin / Dobršek Alex 75′ ŠD Starše 13 / 16 Dobnik Aljaž / Ornik Gašper 75′ ŠD Starše 8 Pesek Klemen 77′ Marles hiše 22 / 10 Pahernik Jan / Gabor Anej 80′ Marles hiše 9 / 18 Dobaj Aljaž / Štorgelj Rok 81′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 81′ ŠD Starše 15 / 21 Fekonja Matija / Skodič Rok 86′ ŠD Starše 7 / 4 Meglič Bor / Sel Andrej 89′ ŠD Starše 8 / 18 Pesek Klemen / Sedminek Tomaž 89′ ŠD Starše 17 Milec Matic 90′ -
8. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 02.10.22 ob 15.30
NK Jurovski dol 0 : 1 0 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 60 NK Jurovski dol99 Radan Matej V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 4 Farazin Uroš 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 44 Belna Dejan 10 Satler David 6 Škrlec Žiga 17 Majer Rok Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 18 Fanedl Aljaž 21 Jager Adrijan 14 Majer Domen 11 Križan Nejc 23 Krautič Aljaž 28 Črnčič Leon NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 23 Rošić Aldin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 16 Kaučič Nejc 10 Dobaj Blaž 22 Bračič Matic 9 Ulbin Luka 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 69 Berzak Tim V 2 Gajšek Tin 24 Weixl Jan 8 Želj Robnik Leon 11 Nerat Tim 3 Šebalj Tadej 18 Mihajlović Mark TrenerSambolec Luka TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 Bračič Matic 0 : 1 35′ DogodkiNK Jurovski dol 6 / 18 Škrlec Žiga / Fanedl Aljaž 46′ NK Jurovski dol 9 / 28 Jaušovec Rene / Črnčič Leon 56′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 58′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 Rošić Aldin 72′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 73′ NK Jurovski dol 17 / 21 Majer Rok / Jager Adrijan 74′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 3 Kaučič Nejc / Šebalj Tadej 76′ NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 2 Ulbin Luka / Gajšek Tin 86′ -
8. krog | Starše – Igrišče Starše | 02.10.22 ob 15.30
ŠD Starše 2 : 4 2 : 2 Korotan Prevalje Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 100 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 17 Milec Matic 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 15 Fekonja Matija 8 Pesek Klemen Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 18 Sedminek Tomaž 21 Skodič Rok 16 Rokavec Nejc 2 Mesarič Miha 4 Sel Andrej 26 Lupinšek Matjaž Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 18 Pipuš Matic 3 Juraja Tim 4 Jezernik Matija 20 Zavolovšek Anže 9 Kovač Kan K 17 Kahvedžić Armin 30 Mustedanagić Kenan 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 7 Krivonog Jošt 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc 57 Škufca Alan 6 Štaleker Valentin 21 Oder Svit TrenerGrbavac Tomislav TrenerKüzma Tin ZadetkiŠD Starše 7 Meglič Bor 1 : 0 15′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 1 : 1 23′ ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 2 : 1 26′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 2 : 2 43′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 2 : 3 67′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 2 : 4 93′ DogodkiKorotan Prevalje 26 / 7 Buljubašić Faris / Krivonog Jošt 19′ ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 42′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 48′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 48′ Korotan Prevalje 3 Juraja Tim 62′ ŠD Starše 13 / 26 Dobnik Aljaž / Lupinšek Matjaž 80′ ŠD Starše 8 Pesek Klemen 81′ ŠD Starše 8 / 18 Pesek Klemen / Sedminek Tomaž 83′ ŠD Starše 23 Roj Tibor 85′ ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 90′ Korotan Prevalje 20 / 16 Zavolovšek Anže / Gradišnik Žiga 93′ -
8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 01.10.22 ob 15.30
Marles hiše 2 : 1 1 : 1 NK Miklavž Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
Majer Vojko (1. pomočnik)
Djukić Dejan (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 80 Marles hiše1 Drolc Dominik V 17 Jelenc Valentin 19 Mlaker Aleš 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 20 Dobaj Aljaž 7 Rokavec Mika Mario 24 Cigrovski Jakob 16 Ribič Vanja K 22 Pahernik Jan 30 Kušnik Miha Rezervni igralci 13 Dobršek Alex 10 Gabor Anej 23 Avramović Luka 15 Velički Kranjc Jaka 9 Berčič Andraž 14 Karnet Žan 25 Rojko Rok NK Miklavž1 Kerhe Nejc 14 Ulaga Tomaž 3 Meznarič Mark 5 Senčar Tomaž 9 Masten David 15 Lattab Imran 7 Poštrak Patrik 8 Pernek Matjaž 10 Jonuzaj Florian 13 Menezes Kiran Luis Manuel 11 Mencigar Gregor Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja 16 Miložič Tin 17 Nikić Žan 18 Žvikart Mark 20 Kokotovič Aljoša 30 Brodnjak Luka 6 Kocbek Timotej TrenerŠpindler Bogomir TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Miklavž 11 Mencigar Gregor 0 : 1 16′ Marles hiše 5 Novak Marko 1 : 1 32′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 2 : 1 74′ DogodkiMarles hiše 24 / 13 Cigrovski Jakob / Dobršek Alex 43′ Marles hiše 30 Kušnik Miha 47′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 69′ NK Miklavž 13 / 18 Menezes Kiran Luis Manuel / Žvikart Mark 71′ NK Miklavž 7 Poštrak Patrik 72′ Marles hiše 19 / 10 Mlaker Aleš / Gabor Anej 80′ NK Miklavž 15 / 17 Lattab Imran / Nikić Žan 82′ Marles hiše 30 / 23 Kušnik Miha / Avramović Luka 86′ NK Miklavž 14 / 6 Ulaga Tomaž / Kocbek Timotej 86′ NK Miklavž 7 / 16 Poštrak Patrik / Miložič Tin 89′ Marles hiše 22 / 9 Pahernik Jan / Berčič Andraž 90′ -
8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 01.10.22 ob 15.30
NK Pohorje 0 : 1 0 : 1 NK Radlje Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 2 Hammer Jan 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 9 Fideršek Patrick 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal 7 Poljanec Denis Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 36 Bajraj Leoard 10 Rabič Tim 16 Poglavnik Jaka 15 Rojko Leon 17 Škrabl Nino NK Radlje1 Kegl Nik V 15 Aplinc Nal 19 Zemljak Sašo 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 5 Grešovnik Žiga 8 Moser Robert K 7 Izak Tadej 66 Založnik Amadej 9 Bijol Andraž 11 Korbar Aleš Rezervni igralci 22 Rebernik Jon V 13 Kumer Urban 4 Terpotec Luka 6 Pečečnik Sergej 14 Vaukman Nejc 77 Vaukman Grega 48 Javornik David TrenerAjd Vanja TrenerKus Bojan ZadetkiNK Radlje 66 Založnik Amadej 0 : 1 23′ DogodkiNK Pohorje 7 / 10 Poljanec Denis / Rabič Tim 46′ NK Pohorje 9 / 16 Fideršek Patrick / Poglavnik Jaka 46′ NK Radlje 5 Grešovnik Žiga 46′ NK Radlje 7 / 14 Izak Tadej / Vaukman Nejc 67′ NK Pohorje 14 / 36 Štrukelj Jan / Bajraj Leoard 77′ NK Radlje 11 / 4 Korbar Aleš / Terpotec Luka 77′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 80′ NK Pohorje 23 / 15 Ademovič Primož / Rojko Leon 85′ NK Radlje 66 / 48 Založnik Amadej / Javornik David 86′ NK Radlje 9 / 6 Bijol Andraž / Pečečnik Sergej 91′ NK Radlje 6 Pečečnik Sergej 93′ NK Pohorje 10 Rabič Tim 94′ -
8. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 01.10.22 ob 15.30
NK Akumulator 3 : 5 1 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Durić Mediha (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Sužnik Jure (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 50 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 15 Praper Jaka 10 Arl Jan K 17 Šepul Jožef 14 Gregelj Marko 8 Vertačnik Tevž 16 Kranjc Maj 18 Čapelnik Žiga 4 Vertačnik Staš 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 2 Skenderović Harun 11 Potočnik Jan 5 Turkuš Jure 3 Hutmajer Boštjan NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 22 Diemat Marko 2 Nešić Marko 18 Ladič David 14 Smodič Vito 21 Zorec David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 7 Lubej Rok 6 Nedižavec Aleksander 20 Jurič Timotej Rezervni igralci 3 Gaši Kermel Anej 19 Krajnc Robi TrenerTomažič Anton TrenerRepina Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 0 : 1 28′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 1 33′ NŠ Roho VBO 20 Jurič Timotej 1 : 2 50′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 1 : 3 52′ NŠ Roho VBO 20 Jurič Timotej 1 : 4 63′ NK Akumulator 6 Arnautovič Alen 2 : 4 78′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 3 : 4 80′ NŠ Roho VBO 19 Krajnc Robi 3 : 5 92′ DogodkiNŠ Roho VBO 14 / 3 Smodič Vito / Gaši Kermel Anej 45′ NK Akumulator 4 / 11 Vertačnik Staš / Potočnik Jan 45′ NŠ Roho VBO 20 Jurič Timotej 60′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 63′ NK Akumulator 15 / 2 Praper Jaka / Skenderović Harun 64′ NŠ Roho VBO 20 / 19 Jurič Timotej / Krajnc Robi 67′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 70′ NK Akumulator 8 Vertačnik Tevž 78′ -
8. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 01.10.22 ob 15.30
NK Peca 2 : 0 0 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik)
Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 70 NK Peca21 Antolič Timotej V 15 Vrabič Andraž K 3 Ahmetović Amar 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 23 Hovnik Ožbej 9 Vezovnik Marko 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 13 Gostenčnik Stanislav 14 Vrabič Martin 79 Radivojević Darko 6 Pšeničnik David 20 Štiftar Jaroš 7 Ameršek Tadej NK Tehnotim Pesnica1 Smodej Žan V 3 Mulec Matic 7 Lazar Jure 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 11 Pilih Andrej K 14 Jerončič Jan 19 Nikl Niki 27 Smodej Lan 20 Bezjak Alen 9 Babšek Žan Rezervni igralci 77 Draganić Vito 10 Babšek Aljaž 22 Ornik Žiga TrenerLazič Boris ZadetkiNK Peca 15 Vrabič Andraž 1 : 0 60′ NK Peca 14 Vrabič Martin 2 : 0 94′ DogodkiNK Peca 15 Vrabič Andraž 20′ NK Peca 9 Vezovnik Marko 41′ NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 53′ NK Tehnotim Pesnica 19 / 77 Nikl Niki / Draganić Vito 58′ NK Peca 23 / 79 Hovnik Ožbej / Radivojević Darko 61′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 76′ NK Peca 8 / 14 Gabrovec Rok / Vrabič Martin 79′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 82′ NK Peca 9 / 13 Vezovnik Marko / Gostenčnik Stanislav 84′ NK Tehnotim Pesnica 27 / 22 Smodej Lan / Ornik Žiga 87′ -
8. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 30.09.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2 3 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Kmetec Radenko (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 100 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 10 Petrovič Staš 6 Kolar Dominik 16 Gorinšek Gorazd 8 Špehonja Žiga 24 Kočevar Domen 9 Kovačič Aljaž 4 Franci David 3 Pohleven Jure 21 Ekart Nejc Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 18 Karlovčec Neven 23 Franci Nino 97 Nikolič Uroš 11 Stopinšek Luka 17 Puhner Jan NK MB Tabor76 Rozman David V 16 Vesenjak Blaž 5 Bijelić Dejan 3 Milošević Tacer Enej 88 Kalič Nick 10 Munda Gašper 4 Kokol Tai 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 9 Šabani Asrit Rezervni igralci 1 Dedić Ajdin V 20 Korošec Jure 18 Tome Martin 24 Cungl Amadej 2 Smailagić Andraž 6 Premrov Janik TrenerHorvat Jernej TrenerViher Rudi ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 1 : 0 4′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 2 : 0 6′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kovačič Aljaž 3 : 0 30′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 3 : 1 50′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 4 : 1 87′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 4 : 2 89′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 18 Špehonja Žiga / Karlovčec Neven 21′ NK MB Tabor XX 32′ NK MB Tabor 9 / 24 Šabani Asrit / Cungl Amadej 46′ NK MB Tabor 4 Kokol Tai 60′ NK MB Tabor 77 Novak Žan 62′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 / 17 Kovačič Aljaž / Puhner Jan 66′ NK MB Tabor 16 / 2 Vesenjak Blaž / Smailagić Andraž 68′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Žunkovič Domen 69′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 / 11 Kočevar Domen / Stopinšek Luka 76′ NK MB Tabor 3 / 6 Milošević Tacer Enej / Premrov Janik 76′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 81′ NK MB Tabor 88 / 18 Kalič Nick / Tome Martin 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Puhner Jan 82′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 97 Gorinšek Gorazd / Nikolič Uroš 88′ NK MB Tabor 10 / 20 Munda Gašper / Korošec Jure 89′ -
7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 25.09.22 ob 17.00
Korotan Prevalje 4 : 0 3 : 0 Marles hiše Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Kunc Anej (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 150 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 26 Buljubašić Faris 6 Štaleker Valentin 3 Juraja Tim 4 Jezernik Matija 20 Zavolovšek Anže 9 Kovač Kan K 17 Kahvedžić Armin 30 Mustedanagić Kenan 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 7 Krivonog Jošt 16 Gradišnik Žiga 29 Mori Nejc 8 Kovačić Denis 57 Škufca Alan 13 Laznik Matic 19 Leniči Diego Arlind Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 19 Mlaker Aleš K 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 20 Dobaj Aljaž 7 Rokavec Mika Mario 24 Cigrovski Jakob 10 Gabor Anej 22 Pahernik Jan 30 Kušnik Miha Rezervni igralci 13 Dobršek Alex 23 Avramović Luka 15 Velički Kranjc Jaka 21 Babšek Tomi TrenerKüzma Tin TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiKorotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 0 25′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 2 : 0 31′ Korotan Prevalje 17 Kahvedžić Armin 3 : 0 37′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 4 : 0 63′ DogodkiMarles hiše 30 Kušnik Miha 25′ Marles hiše 19 Mlaker Aleš 28′ Marles hiše 24 / 13 Cigrovski Jakob / Dobršek Alex 46′ Korotan Prevalje 6 / 8 Štaleker Valentin / Kovačić Denis 62′ Korotan Prevalje 20 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 62′ Korotan Prevalje 30 / 57 Mustedanagić Kenan / Škufca Alan 72′ Korotan Prevalje 10 / 29 Plesec Nejc / Mori Nejc 72′ Marles hiše 10 / 23 Gabor Anej / Avramović Luka 72′ Korotan Prevalje 3 / 19 Juraja Tim / Leniči Diego Arlind 80′ Marles hiše 20 / 15 Dobaj Aljaž / Velički Kranjc Jaka 83′ -
7. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 25.09.22 ob 16.00
NK MB Tabor 2 : 2 1 : 1 NK Peca Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 50 NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 13 Strah Dario 3 Kompan Lan Martin 7 Weiss Tadej 4 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 17 Munda Gašper Rezervni igralci 18 Biriukov Daniil 24 Cungl Amadej 88 Kalič Nick 16 Vesenjak Blaž 20 Korošec Jure 10 Sternad Peter NK Peca21 Antolič Timotej V 91 Plaznik Uroš K 5 Cafuta Miha 27 Jelić Petar 15 Vrabič Andraž 4 Grušovnik Lovro 23 Hovnik Ožbej 8 Gabrovec Rok 11 Obretan Nejc 10 Obretan Matic 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 13 Gostenčnik Stanislav 3 Ahmetović Amar 14 Vrabič Martin 7 Ameršek Tadej 6 Pšeničnik David 79 Radivojević Darko TrenerViher Rudi TrenerPšeničnik Marko ZadetkiNK MB Tabor 17 Munda Gašper 1 : 0 32′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 1 : 1 40′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 2 : 1 56′ NK Peca 3 Ahmetović Amar 2 : 2 89′ DogodkiNK MB Tabor 13 Strah Dario 19′ NK MB Tabor 5 Bijelić Dejan 25′ NK Peca 15 / 3 Vrabič Andraž / Ahmetović Amar 29′ NK MB Tabor 9 / 18 Verdnik Žan / Biriukov Daniil 44′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 61′ NK Peca 23 / 14 Hovnik Ožbej / Vrabič Martin 67′ NK Peca 91 / 13 Plaznik Uroš / Gostenčnik Stanislav 78′ NK Peca 9 / 79 Vezovnik Marko / Radivojević Darko 78′ NK MB Tabor 7 / 88 Weiss Tadej / Kalič Nick 87′ NK Peca 79 Radivojević Darko 89′ NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 90′ NK Peca 3 Ahmetović Amar 90′ NK Peca 7 Ameršek Tadej 90′ NK Peca Glavni trener Pšeničnik Marko 90′ NK MB Tabor 13 Strah Dario 90′ NK MB Tabor 17 Munda Gašper 90′ NK Peca 10 Obretan Matic 90′ -
7. krog | Starše – Igrišče Starše | 25.09.22 ob 16.00
ŠD Starše 2 : 2 1 : 1 NK Pohorje Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Marković Aleksander (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 80 ŠD Starše1 Pungartnik Žan V 5 Fekonja Gašper 21 Skodič Rok 17 Milec Matic K 3 Dobnik Žiga 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 15 Fekonja Matija 9 Jerenko Jaša Rezervni igralci 12 Toplak Rok V 18 Sedminek Tomaž 8 Pesek Klemen 16 Rokavec Nejc 2 Mesarič Miha 4 Sel Andrej 26 Lupinšek Matjaž NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 4 Podlesnik Nejc 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal 7 Poljanec Denis Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 10 Bajraj Leoard 2 Hammer Jan 15 Rojko Leon 9 Fideršek Patrick TrenerGrbavac Tomislav TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 1 11m 37′ ŠD Starše 3 Dobnik Žiga 1 : 1 45′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 2 : 1 89′ NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 2 : 2 90′ DogodkiNK Pohorje 23 Ademovič Primož 16′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 18′ NK Pohorje 8 / 9 Kraner Nik / Fideršek Patrick 23′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 56′ ŠD Starše Glavni trener Grbavac Tomislav 56′ ŠD Starše 15 / 2 Fekonja Matija / Mesarič Miha 57′ ŠD Starše 9 / 26 Jerenko Jaša / Lupinšek Matjaž 57′ ŠD Starše 23 / 8 Roj Tibor / Pesek Klemen 64′ ŠD Starše 8 Pesek Klemen 66′ ŠD Starše 21 / 18 Skodič Rok / Sedminek Tomaž 71′ ŠD Starše 18 Sedminek Tomaž 77′ NK Pohorje 7 / 10 Poljanec Denis / Bajraj Leoard 78′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 80′ ŠD Starše 7 / 4 Meglič Bor / Sel Andrej 82′ -
7. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 25.09.22 ob 16.00
NK Miklavž 0 : 3 0 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 3 Meznarič Mark 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 16 Masten David 17 Poštrak Patrik 10 Krašovic Matic 8 Pernek Matjaž K 9 Hasanagić Najil 11 Mencigar Gregor 7 Menezes Kiran Luis Manuel Rezervni igralci 43 Varžič Gašper V 14 Ulaga Tomaž 13 Jonuzaj Florian 15 Senčar Tomaž 6 Kocbek Timotej 19 Šavorič Jan ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 10 Petrovič Staš 4 Franci David 3 Pohleven Jure 18 Karlovčec Neven 6 Kolar Dominik 16 Gorinšek Gorazd 8 Špehonja Žiga 24 Kočevar Domen 7 Kočar Lučo Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 20 Selinšek Matej 21 Knuplež Roselito 19 Nikolič Uroš TrenerŠpehonja Bojan TrenerHorvat Jernej ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 1 2′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 0 : 2 38′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 3 80′ DogodkiNK Miklavž 16 Masten David 24′ NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 28′ NK Miklavž 7 / 13 Menezes Kiran Luis Manuel / Jonuzaj Florian 68′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 19 Kočar Lučo / Nikolič Uroš 69′ NK Miklavž 17 / 14 Poštrak Patrik / Ulaga Tomaž 83′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 / 21 Karlovčec Neven / Knuplež Roselito 83′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 20 Gorinšek Gorazd / Selinšek Matej 86′ -
7. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 24.09.22 ob 16.00
NŠ Roho VBO 4 : 1 2 : 0 NK Radlje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 30 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 16 Jerman Enej 22 Diemat Marko 18 Joldžić Salko 14 Smodič Vito 21 Zorec David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 5 Ladič David 6 Nedižavec Aleksander 23 Jurič Timotej Rezervni igralci 2 Školnik Dejan 3 Gaši Kermel Anej 17 Krajnc Robi 15 Karahodžić Esad 20 Husika Davud NK Radlje22 Kegl Nik V 23 Aplinc Nal 19 Zemljak Sašo 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 55 Grešovnik Žiga 3 Vaukman Grega 14 Vaukman Nejc 8 Moser Robert K 9 Bijol Andraž 7 Izak Tadej Rezervni igralci 16 Rebernik Jon V 5 Terpotec Luka 20 Kovač Klemen 6 Pečečnik Sergej TrenerRepina Jernej TrenerKus Bojan ZadetkiNŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 1 : 0 1′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 2 : 0 4′ NK Radlje 7 Izak Tadej 3 : 0 ag 46′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 4 : 0 63′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 4 : 1 75′ DogodkiNŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 56′ NŠ Roho VBO 6 / 2 Nedižavec Aleksander / Školnik Dejan 58′ NK Radlje 14 / 6 Vaukman Nejc / Pečečnik Sergej 66′ NK Radlje 8 / 5 Moser Robert / Terpotec Luka 72′ NK Radlje 19 / 20 Zemljak Sašo / Kovač Klemen 81′ NK Radlje 19 Zemljak Sašo 82′ NŠ Roho VBO 14 / 3 Smodič Vito / Gaši Kermel Anej 86′ NK Radlje 23 Aplinc Nal 89′ NŠ Roho VBO 23 / 20 Jurič Timotej / Husika Davud 90′ NŠ Roho VBO 21 / 15 Zorec David / Karahodžić Esad 90′ -
7. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 24.09.22 ob 16.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0 1 : 0 NK Akumulator Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Majer Vojko (1. pomočnik)
Šinkovec Bojan (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus69 Tivadar Jacques V 14 Krajnc Marko K 23 Rošić Aldin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 21 Hozjan Žiga 8 Želj Robnik Leon 10 Dobaj Blaž 22 Bračič Matic 9 Ulbin Luka 5 Komperšak Gregor Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 2 Gajšek Tin 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 25 Salkunič Šefik 16 Kaučič Nejc 18 Mihajlović Mark NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 15 Praper Jaka 10 Arl Jan K 2 Turkuš Jure 14 Gregelj Marko 8 Vertačnik Tevž 16 Kranjc Maj 3 Hutmajer Boštjan 4 Vertačnik Staš 7 Arnautovič Alen 9 Borovnik Boštjan Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 18 Čapelnik Žiga 17 Potočnik Jan TrenerJanžekovič Damijan TrenerTomažič Anton ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 Bračič Matic 1 : 0 38′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 2 : 0 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 3 : 0 79′ DogodkiNK Akumulator 15 / 18 Praper Jaka / Čapelnik Žiga 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 16 Želj Robnik Leon / Kaučič Nejc 57′ NK Akumulator 18 Čapelnik Žiga 59′ NK Akumulator 7 / 17 Arnautovič Alen / Potočnik Jan 62′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 / 2 Rošić Aldin / Gajšek Tin 69′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 24 Bračič Matic / Weixl Jan 75′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 11 Janžekovič Miha / Gotal Patrik Manuel 80′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 / 18 Komperšak Gregor / Mihajlović Mark 84′ NK Akumulator 17 Potočnik Jan 89′ -
7. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 24.09.22 ob 16.00
NK Tehnotim Pesnica 1 : 1 1 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 60 NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 21 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 13 Kocijan Blaž 10 Babšek Aljaž K 14 Jerončič Jan 6 Horvat Luka 8 Pešl Gregor 20 Bezjak Alen 9 Babšek Žan Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 4 Smodej Lan 5 Šegula Jure 11 Pilih Andrej 19 Nikl Niki NK Jurovski dol99 Radan Matej V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 4 Farazin Uroš 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 7 Kocijan Janik 28 Črnčič Leon 10 Satler David 17 Majer Rok Rezervni igralci 1 Bauman Žiga V 18 Fanedl Aljaž 19 Škrlec Marko 35 Jaušovec Dominik 11 Križan Nejc 23 Kraner Tilen TrenerLazič Boris TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 1 : 0 14′ NK Jurovski dol 7 Kocijan Janik 1 : 1 20′ DogodkiNK Jurovski dol 7 / 18 Kocijan Janik / Fanedl Aljaž 46′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 19 Bezjak Alen / Nikl Niki 56′ NK Jurovski dol 9 Jaušovec Rene 61′ NK Tehnotim Pesnica 10 / 5 Babšek Aljaž / Šegula Jure 62′ NK Jurovski dol 17 / 11 Majer Rok / Križan Nejc 62′ NK Tehnotim Pesnica 8 / 4 Pešl Gregor / Smodej Lan 70′ NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 72′ NK Jurovski dol 9 / 19 Jaušovec Rene / Škrlec Marko 74′ -
6. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 18.09.22 ob 16.00
NK Jurovski dol 2 : 5 2 : 1 NK MB Tabor Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 80 NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 30 Dolinšek Patrick 19 Kraner Tilen 4 Farazin Uroš 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 17 Majer Rok Rezervni igralci 22 Jager Adrijan 35 Jaušovec Dominik 13 Vajnhandl Vid 18 Škrlec Marko 11 Križan Nejc 14 Krautič Aljaž 7 Fanedl Aljaž NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 16 Vesenjak Blaž 3 Kompan Lan Martin 13 Strah Dario 7 Weiss Tadej 4 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 10 Munda Gašper Rezervni igralci 18 Biriukov Daniil 24 Cungl Amadej 88 Kalič Nick 6 Premrov Janik 14 Korošec Jure 20 Tome Martin 17 Ganiu Besar TrenerSambolec Luka TrenerViher Rudi ZadetkiNK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 1 : 0 8′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 1 : 1 21′ NK Jurovski dol 10 Satler David 2 : 1 32′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 2 : 2 46′ NK MB Tabor 18 Biriukov Daniil 2 : 3 63′ NK MB Tabor 7 Weiss Tadej 2 : 4 88′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 2 : 5 89′ DogodkiNK MB Tabor 13 Strah Dario 44′ NK MB Tabor 9 Verdnik Žan 53′ NK MB Tabor 3 / 88 Kompan Lan Martin / Kalič Nick 53′ NK MB Tabor 10 / 18 Munda Gašper / Biriukov Daniil 58′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 59′ NK MB Tabor 4 Kokol Tai 59′ NK MB Tabor 77 Novak Žan 59′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 59′ NK Jurovski dol 9 / 7 Jaušovec Rene / Fanedl Aljaž 60′ NK MB Tabor 16 / 6 Vesenjak Blaž / Premrov Janik 66′ NK Jurovski dol 6 / 22 Škrlec Žiga / Jager Adrijan 75′ NK Jurovski dol 8 / 18 Sagadin Aljaž / Škrlec Marko 78′ NK MB Tabor 77 / 14 Novak Žan / Korošec Jure 79′ NK MB Tabor 7 / 24 Weiss Tadej / Cungl Amadej 90′ -
6. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 18.09.22 ob 17.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1 2 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Djukić Dejan (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 90 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 23 Franci Nino 4 Franci David 3 Pohleven Jure 18 Karlovčec Neven 21 Ekart Nejc 16 Gorinšek Gorazd 17 Puhner Jan 24 Kočevar Domen 7 Kočar Lučo Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 6 Kolar Dominik 10 Petrovič Staš 11 Stopinšek Luka Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 19 Buljubašić Faris 14 Lasnik Tine 17 Juraja Tim 8 Kovačić Denis 7 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 11 Kahvedžić Armin 13 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 6 Štaleker Valentin 4 Jezernik Matija 2 Gradišnik Žiga 16 Podojsteršek Nejc 3 Tešić Teo 21 Oder Svit 20 Laznik Matic TrenerHorvat Jernej TrenerKüzma Tin ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 0 5′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 1 : 1 24′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 Karlovčec Neven 2 : 1 40′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 3 : 1 11m 49′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 4 : 1 85′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 5 : 1 89′ DogodkiKorotan Prevalje 17 Juraja Tim 8′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 11′ Korotan Prevalje 5 Zavolovšek Denis 39′ Korotan Prevalje 14 Lasnik Tine 50′ Korotan Prevalje 13 / 4 Zavolovšek Anže / Jezernik Matija 52′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 11 Puhner Jan / Stopinšek Luka 52′ Korotan Prevalje 7 Pipuš Matic 60′ Korotan Prevalje 7 Pipuš Matic 64′ Korotan Prevalje Uradni predstavnik kluba Potočnik Grega 80′ Korotan Prevalje 8 / 6 Kovačić Denis / Štaleker Valentin 81′ Korotan Prevalje 10 / 21 Plesec Nejc / Oder Svit 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Ekart Nejc 86′ Korotan Prevalje 11 / 3 Kahvedžić Armin / Tešić Teo 92′ Korotan Prevalje 5 / 20 Zavolovšek Denis / Laznik Matic 92′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 / 10 Kočevar Domen / Petrovič Staš 93′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 / 6 Karlovčec Neven / Kolar Dominik 95′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Žunkovič Domen 97′ Korotan Prevalje 4 Jezernik Matija 100′ -
6. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 18.09.22 ob 16.00
NK Peca 5 : 1 5 : 0 NK Miklavž Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 90 NK Peca21 Antolič Timotej V 91 Plaznik Uroš K 27 Jelić Petar 5 Cafuta Miha 3 Ahmetović Amar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 23 Hovnik Ožbej 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 14 Vrabič Martin 13 Gostenčnik Stanislav 6 Aliti Vedat 7 Ameršek Tadej 79 Radivojević Darko 15 Vrabič Andraž NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 4 Masten David 17 Poštrak Patrik 10 Krašovic Matic 8 Pernek Matjaž K 9 Hasanagić Najil 3 Meznarič Mark 11 Mencigar Gregor Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 15 Miložič Tin 7 Jonuzaj Florian 13 Lattab Imran TrenerPšeničnik Marko TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Peca 4 Grušovnik Lovro 1 : 0 9′ NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 0 16′ NK Peca 11 Obretan Nejc 3 : 0 11m 30′ NK Peca 8 Gabrovec Rok 4 : 0 32′ NK Peca 10 Obretan Matic 5 : 0 42′ NK Miklavž 11 Mencigar Gregor 5 : 1 52′ DogodkiNK Miklavž 5 Štuhec Rok 15′ NK Peca 3 Ahmetović Amar 58′ NK Peca 9 / 14 Vezovnik Marko / Vrabič Martin 64′ NK Miklavž 17 / 13 Poštrak Patrik / Lattab Imran 64′ NK Miklavž 1 / 43 Kerhe Nejc / Božičev Šmid Mitja 64′ NK Peca 23 / 13 Hovnik Ožbej / Gostenčnik Stanislav 71′ NK Miklavž 5 / 15 Štuhec Rok / Miložič Tin 72′ NK Peca 8 / 79 Gabrovec Rok / Radivojević Darko 75′ NK Miklavž 10 Krašovic Matic 75′ NK Miklavž 13 Lattab Imran 77′ NK Peca 5 / 7 Cafuta Miha / Ameršek Tadej 80′ NK Miklavž 2 Polanič Luka 84′ NK Peca 3 / 6 Ahmetović Amar / Aliti Vedat 85′ -
6. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 17.09.22 ob 17.00
NK Radlje 3 : 1 1 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
Racaj Fatlind (1. pomočnik)
Grubelnik Matic (2. pomočnik)Delegat: Izak Silvo Št. gledalcev: 80 NK Radlje26 Kegl Nik V 23 Aplinc Nal 19 Zemljak Sašo 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 55 Grešovnik Žiga 21 Pasterk Črt 4 Javornik David 6 Založnik Amadej 9 Bijol Andraž K 11 Korbar Aleš Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 7 Kumer Urban 5 Belšak Jon 15 Pečečnik Sergej NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Berzak Tim V 14 Krajnc Marko K 2 Gajšek Tin 19 Janžekovič Miha 17 Fanedl Staš 23 Rošić Aldin 21 Hozjan Žiga 8 Želj Robnik Leon 22 Bračič Matic 10 Dobaj Blaž 9 Ulbin Luka Rezervni igralci 18 Rožič Matic 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel TrenerKus Bojan TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Radlje 6 Založnik Amadej 1 : 0 4′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 2 : 0 47′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 3 : 0 85′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 24 Weixl Jan 3 : 1 88′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Janžekovič Miha 33′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 / 18 Gajšek Tin / Rožič Matic 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Želj Robnik Leon 55′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 11 Želj Robnik Leon / Gotal Patrik Manuel 56′ NK Radlje 4 / 7 Javornik David / Kumer Urban 65′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 24 Bračič Matic / Weixl Jan 75′ NK Radlje 11 / 5 Korbar Aleš / Belšak Jon 80′ NK Radlje 7 Kumer Urban 89′ -
6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 17.09.22 ob 16.00
NK Pohorje 2 : 0 0 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 90 NK Pohorje99 Robič Anej V 10 Rabič Tim 23 Ademovič Primož 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 7 Poljanec Denis 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 16 Poglavnik Jaka 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 4 Podlesnik Nejc 19 Prednik Gal 9 Fideršek Patrick 26 Bajraj Leoard 2 Hammer Jan 17 Škrabl Nino 15 Rojko Leon NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 5 Joldžić Salko 4 Klasinc Žiga 22 Diemat Marko 6 Nedižavec Aleksander 14 Smodič Vito 18 Ladič David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 23 Jurič Timotej 21 Zorec David Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 17 Krajnc Robi 3 Gaši Kermel Anej 16 Jerman Enej 15 Mohamad Walid TrenerAjd Vanja TrenerRepina Jernej ZadetkiNK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 1 : 0 56′ NK Pohorje 26 Bajraj Leoard 2 : 0 82′ DogodkiNK Pohorje 8 Kraner Nik 8′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 25′ NK Pohorje 10 / 4 Rabič Tim / Podlesnik Nejc 36′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 37′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 61′ NŠ Roho VBO 14 / 16 Smodič Vito / Jerman Enej 64′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 65′ NK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 68′ NK Pohorje 7 / 26 Poljanec Denis / Bajraj Leoard 70′ NK Pohorje 13 / 15 Lahe Korošec Neal / Rojko Leon 80′ NK Pohorje 14 / 19 Štrukelj Jan / Prednik Gal 84′ NŠ Roho VBO 4 / 17 Klasinc Žiga / Krajnc Robi 86′ NK Pohorje 22 / 9 Žižmond Klemen / Fideršek Patrick 88′ NŠ Roho VBO 17 Krajnc Robi 88′ -
6. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 17.09.22 ob 16.00
NK Akumulator 0 : 4 0 : 2 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Močivnik Joži (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 40 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 15 Praper Jaka 10 Arl Jan K 5 Turkuš Jure 14 Gregelj Marko 8 Vertačnik Tevž 2 Kranjc Maj 3 Hutmajer Boštjan 4 Vertačnik Staš 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 16 Mulec Uroš 11 Potočnik Jan 18 Čapelnik Žiga NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 21 Smodej Žan 17 Joldić Ermin 2 Kocijan Blaž 10 Babšek Aljaž K 14 Jerončič Jan 6 Horvat Luka 4 Smodej Lan 19 Nikl Niki 9 Babšek Žan Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 11 Celcer Žiga 5 Šegula Jure 18 Petko Primož TrenerTomažič Anton TrenerLazič Boris ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 0 : 1 6′ NK Tehnotim Pesnica 19 Nikl Niki 0 : 2 17′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 0 : 3 47′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 0 : 4 84′ DogodkiNK Akumulator 6 / 18 Arnautovič Alen / Čapelnik Žiga 46′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 5 Babšek Žan / Šegula Jure 55′ NK Akumulator 15 Praper Jaka 66′ NK Tehnotim Pesnica 19 / 11 Nikl Niki / Celcer Žiga 67′ NK Tehnotim Pesnica 4 / 7 Smodej Lan / Lazar Jure 75′ NK Akumulator 15 / 16 Praper Jaka / Mulec Uroš 77′ NK Akumulator 2 / 11 Kranjc Maj / Potočnik Jan 82′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 18 Horvat Luka / Petko Primož 83′ NK Tehnotim Pesnica 21 / 77 Smodej Žan / Draganić Vito 86′ -
5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 11.09.22 ob 16.30
Marles hiše 1 : 2 0 : 0 NK Pohorje Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 150 Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 13 Dobršek Alex 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan 30 Kušnik Miha Rezervni igralci 10 Gabor Anej 23 Dobaj Aljaž 20 Hasani Memet 8 Rodi Bojan 15 Velički Kranjc Jaka 14 Karnet Žan NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 16 Poglavnik Jaka 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 7 Poljanec Denis 36 Bajraj Leoard 2 Hammer Jan 17 Škrabl Nino TrenerŠpindler Bogomir TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 13 Lahe Korošec Neal 0 : 1 57′ NK Pohorje 36 Bajraj Leoard 0 : 2 89′ Marles hiše 30 Kušnik Miha 1 : 2 11m 92′ DogodkiMarles hiše 16 Ribič Vanja 40′ Marles hiše 11 Pavlič Gašper 61′ NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 61′ Marles hiše 19 / 10 Mlaker Aleš / Gabor Anej 72′ NK Pohorje 16 / 19 Poglavnik Jaka / Prednik Gal 72′ Marles hiše 30 Kušnik Miha 77′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 78′ NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 78′ Marles hiše 9 / 20 Jelenc Izidor / Hasani Memet 83′ NK Pohorje 14 / 36 Štrukelj Jan / Bajraj Leoard 83′ NK Pohorje 19 Prednik Gal 84′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 86′ NK Pohorje 36 Bajraj Leoard 88′ Marles hiše 1 Drolc Dominik 89′ NK Pohorje 13 / 2 Lahe Korošec Neal / Hammer Jan 89′ NK Pohorje 10 / 17 Rabič Tim / Škrabl Nino 90′ -
5. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 11.09.22 ob 16.30
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 5 2 : 3 NŠ Roho VBO Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Šinkovec Bojan (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 3 Šebalj Tadej 23 Rošić Aldin 14 Krajnc Marko K 19 Janžekovič Miha 21 Hozjan Žiga 17 Fanedl Staš 22 Bračič Matic 5 Komperšak Gregor 10 Dobaj Blaž 9 Ulbin Luka Rezervni igralci 1 Berzak Tim V 6 Raknić Tomislav 8 Želj Robnik Leon 25 Salkunič Šefik 11 Gotal Patrik Manuel 24 Weixl Jan 2 Gajšek Tin NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 3 Joldžić Salko 2 Nešić Marko 22 Diemat Marko 6 Nedižavec Aleksander 14 Smodič Vito 18 Ladič David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 23 Jurič Timotej 21 Zorec David Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 17 Krajnc Robi 4 Klasinc Žiga 5 Zimet Dario 16 Jerman Enej 15 Kraut Nejc TrenerJanžekovič Damijan TrenerRepina Jernej ZadetkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 0 : 1 19′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 1 20′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 2 : 1 27′ NŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 2 : 2 36′ NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 2 : 3 44′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 3 11m 55′ NŠ Roho VBO 22 Diemat Marko 3 : 4 62′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 3 : 5 88′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 4 : 5 91′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Janžekovič Miha 5 : 5 93′ DogodkiNŠ Roho VBO 22 Diemat Marko 28′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 51′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 53′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 8 Šebalj Tadej / Želj Robnik Leon 55′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 6 Hozjan Žiga / Raknić Tomislav 60′ NŠ Roho VBO 14 / 16 Smodič Vito / Jerman Enej 61′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 / 11 Krajnc Marko / Gotal Patrik Manuel 77′ NŠ Roho VBO 2 / 4 Nešić Marko / Klasinc Žiga 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 23 / 2 Rošić Aldin / Gajšek Tin 79′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 82′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 24 Bračič Matic / Weixl Jan 84′ NŠ Roho VBO 3 Joldžić Salko 90′ NŠ Roho VBO 21 / 17 Zorec David / Krajnc Robi 91′ -
5. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 11.09.22 ob 16.30
NK MB Tabor 4 : 0 0 : 0 NK Akumulator Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Sužnik Jure (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 80 NK MB Tabor76 Rozman David V 6 Premrov Janik 5 Bijelić Dejan 88 Kalič Nick 13 Strah Dario 7 Weiss Tadej 4 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 24 Cungl Amadej Rezervni igralci 10 Munda Gašper 20 Tome Martin 3 Kompan Lan Martin 16 Vesenjak Blaž 2 Smailagić Andraž 14 Korošec Jure NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 10 Arl Jan K 8 Vertačnik Tevž 14 Gregelj Marko 5 Turkuš Jure 16 Mulec Uroš 7 Gnamuš Klemen 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega 17 Šepul Jožef 21 Kranjc Maj Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 15 Praper Jaka 11 Potočnik Jan 19 Vertačnik Staš TrenerViher Rudi ZadetkiNK MB Tabor 10 Munda Gašper 1 : 0 58′ NK MB Tabor 88 Kalič Nick 2 : 0 61′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 3 : 0 67′ NK MB Tabor 14 Korošec Jure 4 : 0 11m 84′ DogodkiNK Akumulator 14 Gregelj Marko 40′ NK Akumulator 21 Kranjc Maj 42′ NK MB Tabor 24 / 10 Cungl Amadej / Munda Gašper 55′ NK MB Tabor 77 / 14 Novak Žan / Korošec Jure 60′ NK MB Tabor 4 Kokol Tai 64′ NK Akumulator 8 Vertačnik Tevž 65′ NK Akumulator 16 / 15 Mulec Uroš / Praper Jaka 70′ NK Akumulator 7 / 11 Gnamuš Klemen / Potočnik Jan 70′ NK Akumulator 17 Šepul Jožef 77′ NK MB Tabor 5 / 16 Bijelić Dejan / Vesenjak Blaž 79′ NK MB Tabor 88 / 3 Kalič Nick / Kompan Lan Martin 79′ NK Akumulator 6 / 19 Arnautovič Alen / Vertačnik Staš 79′ NK Akumulator 1 / 99 Gmajnar Gašper / Gregelj Miha 83′ NK MB Tabor 7 / 20 Weiss Tadej / Tome Martin 84′ -
5. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 10.09.22 ob 17.00
Korotan Prevalje 2 : 0 0 : 0 NK Peca Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Horvat Denis (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 350 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 18 Buljubašić Faris 14 Lasnik Tine 3 Kahvedžić Armin 8 Kovačić Denis 7 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 10 Plesec Nejc 13 Zavolovšek Anže 20 Mustedanagić Kenan Rezervni igralci 19 Leniči Diego Arlind 4 Jezernik Matija 11 Korasa Matevž 21 Mori Nejc 2 Gradišnik Žiga 17 Savić Jovan 6 Štaleker Valentin NK Peca21 Antolič Timotej V 15 Vrabič Andraž K 14 Vrabič Martin 5 Cafuta Miha 4 Grušovnik Lovro 27 Jelić Petar 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 6 Aliti Vedat 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 13 Gostenčnik Stanislav 23 Hovnik Ožbej 3 Ahmetović Amar 20 Štiftar Jaroš 7 Ameršek Tadej TrenerKüzma Tin TrenerPšeničnik Marko ZadetkiKorotan Prevalje 3 Kahvedžić Armin 1 : 0 51′ Korotan Prevalje 3 Kahvedžić Armin 2 : 0 66′ DogodkiKorotan Prevalje 14 Lasnik Tine 2′ NK Peca 14 / 3 Vrabič Martin / Ahmetović Amar 57′ Korotan Prevalje 10 / 21 Plesec Nejc / Mori Nejc 65′ Korotan Prevalje 13 / 6 Zavolovšek Anže / Štaleker Valentin 72′ Korotan Prevalje 8 / 11 Kovačić Denis / Korasa Matevž 72′ NK Peca 10 / 13 Obretan Matic / Gostenčnik Stanislav 72′ NK Peca 8 / 23 Gabrovec Rok / Hovnik Ožbej 75′ NK Peca 5 / 7 Cafuta Miha / Ameršek Tadej 83′ Korotan Prevalje 3 / 2 Kahvedžić Armin / Gradišnik Žiga 89′ -
5. krog | Starše – Igrišče Starše | 10.09.22 ob 16.30
ŠD Starše 1 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Žurman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 80 ŠD Starše25 Pungartnik Žan V 5 Fekonja Gašper 2 Mesarič Miha 14 Murko Peter 19 Gerečnik Sašo K 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 8 Pesek Klemen 16 Ornik Gašper 9 Jerenko Jaša 4 Sel Andrej 26 Lupinšek Matjaž ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 5 Žunkovič Domen K 4 Franci David 23 Franci Nino 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 10 Petrovič Staš 21 Ekart Nejc 11 Stopinšek Luka 24 Kočevar Domen 7 Kočar Lučo Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 97 Nikolič Uroš 6 Kolar Dominik 16 Gorinšek Gorazd 17 Puhner Jan 9 Kovačič Aljaž 18 Karlovčec Neven TrenerGrbavac Tomislav TrenerVoglar Danijel ZadetkiŠD Starše 10 Bohak Nejc 1 : 0 23′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 1 56′ DogodkiŠD Starše 10 / 26 Bohak Nejc / Lupinšek Matjaž 39′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 53′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 58′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 9 Ekart Nejc / Kovačič Aljaž 61′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 73′ ŠD Starše 7 / 16 Meglič Bor / Ornik Gašper 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 16 Kočar Lučo / Gorinšek Gorazd 78′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 97 Stopinšek Luka / Nikolič Uroš 78′ ŠD Starše 23 / 9 Roj Tibor / Jerenko Jaša 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 / 17 Petrovič Staš / Puhner Jan 92′ -
5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 10.09.22 ob 16.30
NK Miklavž 5 : 1 0 : 1 NK Jurovski dol Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Ramšak Denis (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 50 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 4 Masten David 17 Poštrak Patrik 10 Krašovic Matic 8 Pernek Matjaž K 9 Hasanagić Najil 13 Menezes Kiran Luis Manuel 7 Jonuzaj Florian Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej 3 Meznarič Mark 15 Senčar Tomaž NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 4 Farazin Uroš 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 18 Škrlec Marko 22 Fanedl Aljaž 7 Vajnhandl Vid 35 Jaušovec Dominik 19 Kraner Tilen TrenerŠpehonja Bojan TrenerSambolec Luka ZadetkiNK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 0 : 1 20′ NK Miklavž 10 Krašovic Matic 1 : 1 47′ NK Miklavž 13 Menezes Kiran Luis Manuel 2 : 1 51′ NK Miklavž 7 Jonuzaj Florian 3 : 1 53′ NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 4 : 1 60′ NK Miklavž 10 Krašovic Matic 5 : 1 65′ DogodkiNK Jurovski dol 4 Farazin Uroš 54′ NK Miklavž 7 Jonuzaj Florian 56′ NK Jurovski dol 4 / 19 Farazin Uroš / Kraner Tilen 68′ NK Miklavž 17 / 3 Poštrak Patrik / Meznarič Mark 70′ NK Jurovski dol 6 / 18 Škrlec Žiga / Škrlec Marko 72′ NK Jurovski dol 9 / 7 Jaušovec Rene / Vajnhandl Vid 76′ NK Jurovski dol 44 / 35 Belna Dejan / Jaušovec Dominik 80′ -
5. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 10.09.22 ob 16.30
NK Tehnotim Pesnica 4 : 0 2 : 0 NK Radlje Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Bele Klemen (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 35 NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 16 Celcer Žiga 17 Joldić Ermin 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 14 Jerončič Jan 8 Pešl Gregor 5 Šegula Jure 19 Nikl Niki 6 Horvat Luka Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 13 Smodej Lan 27 Smodej Žan 18 Petko Primož 9 Babšek Žan NK Radlje1 Kegl Nik V 23 Aplinc Nal 8 Moser Robert K 17 Rubhof Rok 10 Salihović Adnan 55 Grešovnik Žiga 21 Pasterk Črt 4 Javornik David 7 Izak Tadej 9 Bijol Andraž 11 Korbar Aleš Rezervni igralci 27 Kumer Urban 6 Vaukman Grega 14 Vaukman Nejc 20 Pečečnik Sergej 19 Zemljak Sašo TrenerLazič Boris TrenerKus Bojan ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 19 Nikl Niki 1 : 0 20′ NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 2 : 0 24′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 3 : 0 53′ NK Tehnotim Pesnica 17 Joldić Ermin 4 : 0 59′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 6 / 77 Horvat Luka / Draganić Vito 30′ NK Radlje 4 Javornik David 47′ NK Tehnotim Pesnica 16 / 13 Celcer Žiga / Smodej Lan 54′ NK Radlje 11 / 6 Korbar Aleš / Vaukman Grega 60′ NK Radlje 7 / 14 Izak Tadej / Vaukman Nejc 60′ -
4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 07.09.22 ob 16.30
NK Jurovski dol 2 : 1 1 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 70 NK Jurovski dol1 Radan Matej V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 4 Farazin Uroš 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 12 Bauman Žiga V 18 Škrlec Marko 35 Jaušovec Dominik 19 Kraner Tilen 14 Krautič Aljaž 17 Fanedl Aljaž 11 Vajnhandl Vid Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 3 Buljubašić Faris 14 Lasnik Tine 7 Krivonog Jošt 6 Štaleker Valentin 10 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 18 Kahvedžić Armin 21 Zavolovšek Anže 16 Mustedanagić Kenan Rezervni igralci 19 Leniči Diego Arlind 15 Jezernik Matija 13 Korasa Matevž 20 Mori Nejc 17 Gradišnik Žiga 11 Küzma Tin 8 Kovačić Denis TrenerSambolec Luka TrenerKüzma Tin ZadetkiNK Jurovski dol 28 Črnčič Leon 1 : 0 33′ NK Jurovski dol 17 Fanedl Aljaž 2 : 0 73′ Korotan Prevalje 14 Lasnik Tine 2 : 1 85′ DogodkiNK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 45′ Korotan Prevalje 7 / 15 Krivonog Jošt / Jezernik Matija 46′ Korotan Prevalje 14 Lasnik Tine 58′ Korotan Prevalje 6 / 8 Štaleker Valentin / Kovačić Denis 61′ NK Jurovski dol 9 / 17 Jaušovec Rene / Fanedl Aljaž 64′ NK Jurovski dol 4 Farazin Uroš 69′ Korotan Prevalje 16 / 13 Mustedanagić Kenan / Korasa Matevž 69′ Korotan Prevalje 18 / 19 Kahvedžić Armin / Leniči Diego Arlind 75′ NK Jurovski dol 6 / 18 Škrlec Žiga / Škrlec Marko 83′ NK Jurovski dol 44 / 11 Belna Dejan / Vajnhandl Vid 90′ Korotan Prevalje Glavni trener Küzma Tin 90′ NK Jurovski dol 10 / 19 Satler David / Kraner Tilen 91′ NK Jurovski dol 11 Vajnhandl Vid 93′ -
4. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 07.09.22 ob 18.00
NK Radlje 1 : 0 0 : 0 NK MB Tabor Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
Ferčič Jani (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 80 NK Radlje26 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 23 Aplinc Nal 10 Salihović Adnan 17 Rubhof Rok 55 Grešovnik Žiga 11 Korbar Aleš 21 Pasterk Črt 9 Bijol Andraž 7 Izak Tadej 4 Javornik David Rezervni igralci 1 Rebernik Jon V 27 Kumer Urban 6 Vaukman Grega 14 Vaukman Nejc 3 Belšak Jon 19 Založnik Amadej NK MB Tabor76 Rozman David V 5 Bijelić Dejan 2 Smailagić Andraž 13 Strah Dario 3 Milošević Tacer Enej 7 Weiss Tadej 11 Pušnik Bine 4 Kokol Tai 77 Novak Žan K 9 Verdnik Žan 17 Ganiu Besar Rezervni igralci 18 Biriukov Daniil 16 Vesenjak Blaž 24 Cungl Amadej 6 Premrov Janik 10 Munda Gašper 88 Kompan Lan Martin 14 Kasjak Žiga TrenerKus Bojan TrenerViher Rudi ZadetkiNK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 0 46′ DogodkiNK MB Tabor 13 Strah Dario 28′ NK Radlje 55 Grešovnik Žiga 42′ NK MB Tabor 2 / 6 Smailagić Andraž / Premrov Janik 46′ NK MB Tabor 5 / 16 Bijelić Dejan / Vesenjak Blaž 48′ NK MB Tabor 16 Vesenjak Blaž 61′ NK Radlje 11 / 19 Korbar Aleš / Založnik Amadej 63′ NK MB Tabor 17 / 18 Ganiu Besar / Biriukov Daniil 65′ NK MB Tabor 6 Premrov Janik 67′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 69′ NK Radlje 7 / 14 Izak Tadej / Vaukman Nejc 71′ NK MB Tabor 7 Weiss Tadej 73′ NK Radlje 4 / 6 Javornik David / Vaukman Grega 79′ NK MB Tabor 77 / 10 Novak Žan / Munda Gašper 81′ NK MB Tabor 3 / 88 Milošević Tacer Enej / Kompan Lan Martin 85′ NK Radlje 10 / 27 Salihović Adnan / Kumer Urban 93′ -
4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 07.09.22 ob 18.00
NK Pohorje 1 : 1 1 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Marin Tomaž (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 16 Poglavnik Jaka 8 Kraner Nik 13 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 99 Robič Anej V 19 Prednik Gal 18 Komar Alex 4 Bajraj Leoard 9 Strunčnik Jan 2 Hammer Jan 17 Škrabl Nino NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 3 Šebalj Tadej 23 Rošić Aldin 14 Krajnc Marko K 19 Janžekovič Miha 21 Hozjan Žiga 17 Fanedl Staš 8 Želj Robnik Leon 6 Raknić Tomislav 10 Dobaj Blaž 9 Ulbin Luka Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 5 Komperšak Gregor 22 Bračič Matic 25 Salkunič Šefik 11 Gotal Patrik Manuel 24 Weixl Jan 2 Gajšek Tin TrenerAjd Vanja TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Pohorje 8 Kraner Nik 1 : 0 20′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 Bračič Matic 1 : 1 72′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 Fanedl Staš 31′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 5 Raknić Tomislav / Komperšak Gregor 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 51′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 22 Želj Robnik Leon / Bračič Matic 52′ NK Pohorje 16 / 2 Poglavnik Jaka / Hammer Jan 77′ NK Pohorje 8 Kraner Nik 79′ NK Pohorje 10 / 4 Rabič Tim / Bajraj Leoard 83′ -
4. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 07.09.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3 0 : 1 Marles hiše Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 50 ŠD Marjeta na Dravskem polju1 Dobnik Alen V 17 Puhner Jan 5 Žunkovič Domen K 4 Franci David 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 9 Kovačič Aljaž 18 Karlovčec Neven 10 Petrovič Staš 23 Franci Nino 21 Ekart Nejc Rezervni igralci 11 Stopinšek Luka 19 Nikolič Uroš 24 Kočevar Domen 16 Gorinšek Gorazd 43 Prineg Damjan V Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 3 Pristovnik Jure 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan 30 Kušnik Miha Rezervni igralci 10 Gabor Anej 20 Dobaj Aljaž 24 Cigrovski Jakob 8 Rodi Bojan TrenerVoglar Danijel TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiMarles hiše 9 Jelenc Izidor 0 : 1 37′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 1 : 1 73′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 1 : 2 75′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 1 : 3 76′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 2 : 3 83′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 24 Puhner Jan / Kočevar Domen 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 11 Špehonja Žiga / Stopinšek Luka 56′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 16 Pohleven Jure / Gorinšek Gorazd 59′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 19 Ekart Nejc / Nikolič Uroš 64′ Marles hiše 5 Novak Marko 71′ Marles hiše 1 Drolc Dominik 78′ Marles hiše 30 / 10 Kušnik Miha / Gabor Anej 89′ Marles hiše 3 / 24 Pristovnik Jure / Cigrovski Jakob 91′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 92′ -
4. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 07.09.22 ob 16.30
NK Peca 3 : 2 1 : 0 ŠD Starše Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Miklavc Jaroš (1. pomočnik)
Močivnik Joži (2. pomočnik)Delegat: Zalar Jure Št. gledalcev: 50 NK Peca21 Antolič Timotej V 91 Plaznik Uroš K 15 Vrabič Andraž 14 Vrabič Martin 5 Cafuta Miha 4 Grušovnik Lovro 27 Jelić Petar 8 Gabrovec Rok 10 Obretan Matic 11 Obretan Nejc 9 Vezovnik Marko Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 13 Gostenčnik Stanislav 23 Hovnik Ožbej 3 Ahmetović Amar 6 Aliti Vedat 79 Radivojević Darko 20 Štiftar Jaroš ŠD Starše12 Ploj Tilen V 8 Pesek Klemen 18 Sedminek Tomaž 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 16 Ornik Gašper 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 17 Rokavec Nejc 20 Murko Peter 21 Skodič Rok 9 Jerenko Jaša 4 Sel Andrej 26 Lupinšek Matjaž TrenerPšeničnik Marko TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiNK Peca 15 Vrabič Andraž 1 : 0 24′ NK Peca 8 Gabrovec Rok 2 : 0 46′ NK Peca 11 Obretan Nejc 2 : 1 ag 51′ NK Peca 10 Obretan Matic 3 : 1 58′ ŠD Starše 10 Bohak Nejc 3 : 2 62′ DogodkiŠD Starše 16 / 9 Ornik Gašper / Jerenko Jaša 46′ ŠD Starše 8 / 20 Pesek Klemen / Murko Peter 46′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 50′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 61′ NK Peca 10 Obretan Matic 63′ NK Peca 14 / 79 Vrabič Martin / Radivojević Darko 66′ ŠD Starše 18 / 4 Sedminek Tomaž / Sel Andrej 71′ ŠD Starše 7 / 26 Meglič Bor / Lupinšek Matjaž 76′ NK Peca 5 / 23 Cafuta Miha / Hovnik Ožbej 77′ NK Peca 8 / 13 Gabrovec Rok / Gostenčnik Stanislav 87′ NK Peca Glavni trener Pšeničnik Marko 93′ -
4. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 07.09.22 ob 16.30
NK Akumulator 3 : 1 2 : 0 NK Miklavž Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Kunc Anej (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 30 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 10 Arl Jan K 3 Hutmajer Boštjan 14 Gregelj Marko 5 Turkuš Jure 16 Mulec Uroš 7 Gnamuš Klemen 6 Arnautovič Alen 9 Triplat Grega 17 Šepul Jožef 8 Vertačnik Tevž Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 15 Praper Jaka 11 Potočnik Jan 18 Čapelnik Žiga 4 Vertačnik Staš NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 4 Masten David 17 Poštrak Patrik 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž K 9 Hasanagić Najil 10 Menezes Kiran Luis Manuel 7 Jonuzaj Florian Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej 13 Brodnjak Luka 3 Meznarič Mark 15 Senčar Tomaž TrenerMencinger Matej TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Akumulator 9 Triplat Grega 1 : 0 22′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 2 : 0 11m 44′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 3 : 0 76′ NK Miklavž 9 Hasanagić Najil 3 : 1 83′ DogodkiNK Akumulator 17 Šepul Jožef 14′ NK Akumulator 16 / 15 Mulec Uroš / Praper Jaka 46′ NK Miklavž 7 / 13 Jonuzaj Florian / Brodnjak Luka 58′ NK Akumulator 7 / 18 Gnamuš Klemen / Čapelnik Žiga 65′ NK Miklavž 17 / 3 Poštrak Patrik / Meznarič Mark 65′ NK Akumulator 3 Hutmajer Boštjan 67′ NK Akumulator 6 / 11 Arnautovič Alen / Potočnik Jan 77′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 80′ NK Miklavž 5 Štuhec Rok 80′ NK Miklavž 5 / 15 Štuhec Rok / Senčar Tomaž 85′ NK Miklavž 14 / 6 Ulaga Tomaž / Kocbek Timotej 85′ NK Akumulator 9 / 4 Triplat Grega / Vertačnik Staš 89′ -
4. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 07.09.22 ob 16.30
NŠ Roho VBO 1 : 7 1 : 3 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 50 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 5 Zimet Dario 2 Nešić Marko 22 Diemat Marko 16 Jerman Enej 14 Smodič Vito 18 Ladič David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 23 Jurič Timotej 21 Zorec David Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 26 Buhin Amadej 17 Krajnc Robi 4 Klasinc Žiga 24 Joldžić Salko 6 Nedižavec Aleksander NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 15 Celcer Žiga 17 Joldić Ermin 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 9 Babšek Žan 8 Pešl Gregor 20 Bezjak Alen 14 Jerončič Jan 21 Smodej Žan Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 4 Smodej Lan 5 Šegula Jure 13 Kocijan Blaž 19 Nikl Niki 18 Petko Primož TrenerRepina Jernej TrenerLazič Boris ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 8 Pešl Gregor 0 : 1 3′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 0 : 2 5′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 1 : 2 8′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 1 : 3 12′ NK Tehnotim Pesnica 19 Nikl Niki 1 : 4 69′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 1 : 5 76′ NK Tehnotim Pesnica 77 Draganić Vito 1 : 6 85′ NK Tehnotim Pesnica 13 Kocijan Blaž 1 : 7 87′ DogodkiNŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 16′ NK Tehnotim Pesnica 15 Celcer Žiga 37′ NŠ Roho VBO 2 Nešić Marko 46′ NŠ Roho VBO 16 / 4 Jerman Enej / Klasinc Žiga 46′ NK Tehnotim Pesnica 15 / 77 Celcer Žiga / Draganić Vito 46′ NŠ Roho VBO 14 / 6 Smodič Vito / Nedižavec Aleksander 62′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 19 Bezjak Alen / Nikl Niki 62′ NK Tehnotim Pesnica 8 / 4 Pešl Gregor / Smodej Lan 62′ NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 65′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 13 Babšek Žan / Kocijan Blaž 68′ NK Tehnotim Pesnica 21 / 7 Smodej Žan / Lazar Jure 75′ NK Tehnotim Pesnica 4 Smodej Lan 78′ NŠ Roho VBO 21 / 26 Zorec David / Buhin Amadej 84′ NŠ Roho VBO 8 / 24 Blagus Krešo / Joldžić Salko 84′ NŠ Roho VBO 2 / 17 Nešić Marko / Krajnc Robi 84′ -
3. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 04.09.22 ob 17.00
NK MB Tabor 3 : 0 2 : 0 NŠ Roho VBO Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 70 NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 88 Kalič Nick 13 Strah Dario 7 Weiss Tadej 4 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 18 Biriukov Daniil Rezervni igralci 20 Korošec Jure 14 Cungl Amadej 3 Milošević Tacer Enej 16 Vesenjak Blaž 6 Premrov Janik 10 Sternad Peter 24 Ganiu Besar NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 5 Zimet Dario 2 Nešić Marko 22 Diemat Marko 16 Jerman Enej 14 Smodič Vito 18 Ladič David 8 Blagus Krešo 11 Rakun Gašper 23 Jurič Timotej 21 Zorec David Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 26 Buhin Amadej 17 Krajnc Robi 6 Klasinc Žiga 15 Joldžić Salko TrenerViher Rudi TrenerRepina Jernej ZadetkiNK MB Tabor 88 Kalič Nick 1 : 0 3′ NŠ Roho VBO 2 Nešić Marko 2 : 0 ag 26′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 3 : 0 75′ DogodkiNK MB Tabor 13 / 3 Strah Dario / Milošević Tacer Enej 42′ NŠ Roho VBO 18 / 6 Ladič David / Klasinc Žiga 46′ NŠ Roho VBO 8 Blagus Krešo 47′ NK MB Tabor 18 / 20 Biriukov Daniil / Korošec Jure 50′ NŠ Roho VBO 23 / 17 Jurič Timotej / Krajnc Robi 65′ NK MB Tabor 3 Milošević Tacer Enej 72′ NK MB Tabor 77 / 10 Novak Žan / Sternad Peter 72′ NŠ Roho VBO 16 / 26 Jerman Enej / Buhin Amadej 72′ NK MB Tabor 2 / 6 Smailagić Andraž / Premrov Janik 78′ NK MB Tabor 88 / 14 Kalič Nick / Cungl Amadej 88′ -
3. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 03.09.22 ob 19.00
Korotan Prevalje 5 : 0 3 : 0 NK Akumulator Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Miklavc Jaroš (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 280 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 18 Buljubašić Faris 14 Lasnik Tine 7 Krivonog Jošt 6 Štaleker Valentin 21 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 10 Plesec Nejc 13 Zavolovšek Anže 16 Mustedanagić Kenan Rezervni igralci 20 Škufca Alan 4 Jezernik Matija 11 Korasa Matevž 19 Mori Nejc 15 Podojsteršek Nejc 17 Kahvedžić Armin 8 Kovačić Denis NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 10 Arl Jan K 2 Hutmajer Boštjan 14 Gregelj Marko 3 Turkuš Jure 7 Stamenkovič Jošt 15 Gačić Lazar 13 Kobovc Rok 20 Triplat Grega 17 Šepul Jožef 18 Kranjc Maj Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 4 Praper Jaka 5 Potočnik Jan 16 Mulec Uroš 9 Čapelnik Žiga 6 Arnautovič Alen 8 Gnamuš Klemen TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 18 Buljubašić Faris 1 : 0 26′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 2 : 0 38′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 3 : 0 42′ Korotan Prevalje 21 Pipuš Matic 4 : 0 51′ Korotan Prevalje 16 Mustedanagić Kenan 5 : 0 70′ DogodkiNK Akumulator 13 / 8 Kobovc Rok / Gnamuš Klemen 37′ Korotan Prevalje 13 / 11 Zavolovšek Anže / Korasa Matevž 45′ NK Akumulator 18 / 6 Kranjc Maj / Arnautovič Alen 45′ Korotan Prevalje 10 / 20 Plesec Nejc / Škufca Alan 52′ Korotan Prevalje 7 / 4 Krivonog Jošt / Jezernik Matija 52′ NK Akumulator 7 / 5 Stamenkovič Jošt / Potočnik Jan 60′ Korotan Prevalje 6 / 15 Štaleker Valentin / Podojsteršek Nejc 71′ Korotan Prevalje 16 / 19 Mustedanagić Kenan / Mori Nejc 71′ NK Akumulator 15 / 9 Gačić Lazar / Čapelnik Žiga 71′ NK Akumulator 20 / 16 Triplat Grega / Mulec Uroš 76′ -
3. krog | Starše – Igrišče Starše | 03.09.22 ob 17.00
ŠD Starše 2 : 3 2 : 1 NK Jurovski dol Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Jug Maksimiljan (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 80 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 18 Sedminek Tomaž 19 Gerečnik Sašo K 5 Fekonja Gašper 17 Milec Matic 6 Kirbiš Aljoša 15 Fekonja Matija 8 Pesek Klemen 11 Meglič Bor 7 Bohak Nejc 9 Jerenko Jaša Rezervni igralci 1 Toplak Rok V 2 Mesarič Miha 3 Murko Peter 21 Skodič Rok 10 Miložič Jan 16 Sel Andrej 26 Lupinšek Matjaž NK Jurovski dol25 Repa Matic V 7 Kocijan Janik 13 Brence Rok 30 Dolinšek Patrick 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 4 Farazin Uroš 18 Škrlec Marko 35 Jaušovec Dominik 11 Križan Nejc 19 Vajnhandl Vid 17 Fanedl Aljaž TrenerGrbavac Tomislav TrenerSambolec Luka ZadetkiŠD Starše 11 Meglič Bor 1 : 0 18′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 2 : 0 32′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 2 : 1 45′ NK Jurovski dol 10 Satler David 2 : 2 11m 51′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 2 : 3 65′ DogodkiNK Jurovski dol 3 Brunček Darko 30′ ŠD Starše 11 Meglič Bor 33′ NK Jurovski dol 7 / 4 Kocijan Janik / Farazin Uroš 46′ NK Jurovski dol 9 Jaušovec Rene 55′ ŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 60′ ŠD Starše 9 / 10 Jerenko Jaša / Miložič Jan 62′ NK Jurovski dol 9 / 17 Jaušovec Rene / Fanedl Aljaž 66′ ŠD Starše 10 / 2 Miložič Jan / Mesarič Miha 71′ ŠD Starše 8 / 16 Pesek Klemen / Sel Andrej 75′ ŠD Starše 17 Milec Matic 80′ NK Jurovski dol 10 / 18 Satler David / Škrlec Marko 81′ ŠD Starše 7 Bohak Nejc 87′ NK Jurovski dol 6 / 19 Škrlec Žiga / Vajnhandl Vid 89′ NK Jurovski dol 44 / 35 Belna Dejan / Jaušovec Dominik 90′ -
3. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 03.09.22 ob 17.00
NK Tehnotim Pesnica 3 : 2 1 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 60 NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 5 Šegula Jure 17 Joldić Ermin 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 9 Babšek Žan 8 Pešl Gregor 20 Bezjak Alen 6 Horvat Luka 22 Smodej Žan Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 27 Smodej Lan 14 Jerončič Jan 16 Celcer Žiga 18 Nikl Niki 13 Kocijan Blaž NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 17 Fanedl Staš 23 Rošić Aldin 21 Hozjan Žiga 8 Želj Robnik Leon 10 Dobaj Blaž 6 Raknić Tomislav 11 Gotal Patrik Manuel 9 Ulbin Luka Rezervni igralci 12 Berzak Tim V 16 Klobasa Mitev Luka 24 Weixl Jan 25 Salkunič Šefik 18 Rožič Matic TrenerLazič Boris TrenerJanžekovič Damijan ZadetkiNK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 1 : 0 6′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 1 61′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 2 65′ NK Tehnotim Pesnica 6 Horvat Luka 2 : 2 70′ NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 3 : 2 94′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 32′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 18 Gotal Patrik Manuel / Rožič Matic 52′ NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 59′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 27 Bezjak Alen / Smodej Lan 64′ NK Tehnotim Pesnica 9 / 18 Babšek Žan / Nikl Niki 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 16 Dobaj Blaž / Klobasa Mitev Luka 71′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 Šebalj Tadej 73′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 14 Horvat Luka / Jerončič Jan 78′ NK Tehnotim Pesnica 17 / 16 Joldić Ermin / Celcer Žiga 84′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 25 Ulbin Luka / Salkunič Šefik 87′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 89′ NK Tehnotim Pesnica 27 Smodej Lan 94′ -
3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 03.09.22 ob 17.00
Marles hiše 0 : 0 0 : 0 NK Peca Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
Žurman Aljaž (1. pomočnik)
Kmetec Radenko (2. pomočnik)Delegat: Gostenčnik Gregor Št. gledalcev: 80 Marles hiše1 Drolc Dominik V 19 Mlaker Aleš 17 Jelenc Valentin 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan 10 Gabor Anej Rezervni igralci 24 Cigrovski Jakob 30 Kušnik Miha 3 Pristovnik Jure 23 Avramović Luka 20 Dobaj Aljaž 18 Štorgelj Rok 15 Velički Kranjc Jaka NK Peca1 Antolič Timotej V 15 Vrabič Andraž 27 Jelić Petar 91 Plaznik Uroš K 3 Ahmetović Amar 4 Grušovnik Lovro 8 Gabrovec Rok 11 Obretan Nejc 10 Obretan Matic 9 Vezovnik Marko 13 Gostenčnik Stanislav Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 23 Hovnik Ožbej 79 Radivojević Darko 5 Cafuta Miha 14 Vrabič Martin 20 Štiftar Jaroš 6 Aliti Vedat TrenerŠpindler Bogomir TrenerPšeničnik Marko ZadetkiDogodkiNK Peca 13 / 79 Gostenčnik Stanislav / Radivojević Darko 46′ NK Peca 9 Vezovnik Marko 50′ Marles hiše 10 / 30 Gabor Anej / Kušnik Miha 59′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 61′ Marles hiše 9 Jelenc Izidor 64′ NK Peca 9 / 23 Vezovnik Marko / Hovnik Ožbej 77′ NK Peca 3 / 5 Ahmetović Amar / Cafuta Miha 77′ Marles hiše 19 / 24 Mlaker Aleš / Cigrovski Jakob 87′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 90′ -
3. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 03.09.22 ob 17.00
NK Miklavž 3 : 0 0 : 0 NK Radlje Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Marković Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Perko Robert Št. gledalcev: 80 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 4 Masten David 17 Poštrak Patrik 11 Mencigar Gregor 8 Pernek Matjaž K 9 Hasanagić Najil 10 Krašovic Matic 7 Jonuzaj Florian Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej 13 Brodnjak Luka 15 Polanc Patrik 3 Senčar Tomaž 44 Lattab Imran NK Radlje1 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 27 Aplinc Nal 15 Belšak Jon 17 Rubhof Rok 55 Grešovnik Žiga 19 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 21 Pasterk Črt 9 Bijol Andraž 10 Javornik David Rezervni igralci 26 Rebernik Jon V 4 Pečnik Miha 7 Kumer Urban 14 Vaukman Nejc 23 Vaukman Grega 20 Pečečnik Sergej 6 Terpotec Luka TrenerŠpehonja Bojan TrenerKus Bojan ZadetkiNK Miklavž 11 Mencigar Gregor 1 : 0 48′ NK Miklavž 9 Hasanagić Najil 2 : 0 67′ NK Miklavž 13 Brodnjak Luka 3 : 0 89′ DogodkiNK Radlje 10 / 7 Javornik David / Kumer Urban 52′ NK Radlje 11 / 14 Korbar Aleš / Vaukman Nejc 61′ NK Radlje 8 / 6 Moser Robert / Terpotec Luka 66′ NK Miklavž 17 / 44 Poštrak Patrik / Lattab Imran 68′ NK Radlje 19 / 4 Založnik Amadej / Pečnik Miha 75′ NK Radlje 21 / 20 Pasterk Črt / Pečečnik Sergej 80′ NK Miklavž 11 / 13 Mencigar Gregor / Brodnjak Luka 86′ NK Radlje 4 Pečnik Miha 86′ -
3. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 02.09.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1 0 : 1 NK Pohorje Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Praznik Špeh Jernej (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 110 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 17 Puhner Jan 5 Žunkovič Domen K 4 Franci David 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 24 Kočevar Domen 6 Kolar Dominik 10 Petrovič Staš 7 Kočar Lučo 11 Stopinšek Luka Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 16 Nikolič Uroš 23 Franci Nino 18 Karlovčec Neven 9 Kovačič Aljaž 21 Ekart Nejc NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 7 Poljanec Denis 8 Kraner Nik 3 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 99 Robič Anej V 2 Hammer Jan 16 Rojko Leon 9 Strunčnik Jan 19 Prednik Gal 13 Poglavnik Jaka TrenerVoglar Danijel TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 8 Kraner Nik 0 : 1 31′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 1 : 1 81′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 2 : 1 92′ DogodkiNK Pohorje 22 Žižmond Klemen 20′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Žunkovič Domen 30′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 38′ NK Pohorje 20 Sternad Aljoša 40′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 21 Puhner Jan / Ekart Nejc 63′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 9 Stopinšek Luka / Kovačič Aljaž 65′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 67′ NK Pohorje 7 / 16 Poljanec Denis / Rojko Leon 69′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 23 Kolar Dominik / Franci Nino 75′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 16 Pohleven Jure / Nikolič Uroš 82′ -
2. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 28.08.22 ob 17.00
NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 4 1 : 1 NK MB Tabor Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Marin Tomaž (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Toplak Boris Št. gledalcev: 50 NK Malečnik Asfalterstvo Brus1 Tivadar Jacques V 3 Šebalj Tadej 14 Krajnc Marko K 17 Fanedl Staš 19 Janžekovič Miha 21 Hozjan Žiga 5 Komperšak Gregor 10 Dobaj Blaž 6 Raknić Tomislav 8 Želj Robnik Leon 22 Bračič Matic Rezervni igralci 11 Gotal Patrik Manuel 24 Weixl Jan 18 Mihajlović Mark 25 Salkunič Šefik 2 Gajšek Tin NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 5 Bijelić Dejan 3 Milošević Tacer Enej 20 Strah Dario 7 Weiss Tadej 8 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 77 Novak Žan K 10 Munda Gašper Rezervni igralci 18 Biriukov Daniil 88 Kalič Nick 4 Grandošek Žan 6 Premrov Janik 16 Vesenjak Blaž 17 Galun Vid 24 Cungl Amadej TrenerJanžekovič Damijan TrenerViher Rudi ZadetkiNK MB Tabor 11 Pušnik Bine 0 : 1 23′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 Bračič Matic 1 : 1 35′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 1 : 2 63′ NK MB Tabor 7 Weiss Tadej 1 : 3 75′ NK MB Tabor 11 Pušnik Bine 1 : 4 78′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Janžekovič Miha 2 : 4 89′ DogodkiNK MB Tabor 20 Strah Dario 37′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 41′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 2 Želj Robnik Leon / Gajšek Tin 46′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 22 / 11 Bračič Matic / Gotal Patrik Manuel 54′ NK MB Tabor 10 / 18 Munda Gašper / Biriukov Daniil 54′ NK MB Tabor 8 Kokol Tai 59′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 25 Hozjan Žiga / Salkunič Šefik 66′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 74′ NK MB Tabor 77 / 4 Novak Žan / Grandošek Žan 76′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 18 Šebalj Tadej / Mihajlović Mark 80′ NK MB Tabor 8 / 24 Kokol Tai / Cungl Amadej 80′ NK MB Tabor 5 / 16 Bijelić Dejan / Vesenjak Blaž 86′ -
2. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 28.08.22 ob 17.00
NK Jurovski dol 0 : 3 0 : 2 Marles hiše Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Ramšak Denis (2. pomočnik)Delegat: Jurenec Damir Št. gledalcev: 50 NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 3 Brunček Darko 17 Majer Rok 8 Sagadin Aljaž K 9 Jaušovec Rene 6 Škrlec Žiga 28 Črnčič Leon 10 Satler David 44 Belna Dejan Rezervni igralci 99 Repa Matic V 18 Škrlec Marko 14 Majer Domen 19 Kraner Tilen 4 Farazin Uroš 7 Kocijan Janik 11 Križan Nejc Marles hiše1 Drolc Dominik V 3 Pristovnik Jure 17 Jelenc Valentin 4 Gabor Rene 5 Novak Marko 16 Ribič Vanja K 7 Rokavec Mika Mario 11 Pavlič Gašper 9 Jelenc Izidor 22 Pahernik Jan 10 Gabor Anej Rezervni igralci 24 Cigrovski Jakob 20 Hasani Memet 8 Rodi Bojan 13 Dobršek Alex 15 Velički Kranjc Jaka 23 Avramović Luka TrenerSambolec Luka TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiMarles hiše 11 Pavlič Gašper 0 : 1 28′ Marles hiše 7 Rokavec Mika Mario 0 : 2 38′ Marles hiše 22 Pahernik Jan 0 : 3 75′ DogodkiNK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 46′ NK Jurovski dol 17 / 19 Majer Rok / Kraner Tilen 46′ NK Jurovski dol 9 / 7 Jaušovec Rene / Kocijan Janik 55′ NK Jurovski dol 6 / 18 Škrlec Žiga / Škrlec Marko 66′ Marles hiše 3 / 13 Pristovnik Jure / Dobršek Alex 68′ NK Jurovski dol 30 / 14 Dolinšek Patrick / Majer Domen 79′ Marles hiše 5 Novak Marko 80′ NK Jurovski dol 8 / 11 Sagadin Aljaž / Križan Nejc 82′ Marles hiše 10 / 24 Gabor Anej / Cigrovski Jakob 83′ Marles hiše 22 / 20 Pahernik Jan / Hasani Memet 86′ Marles hiše 11 / 23 Pavlič Gašper / Avramović Luka 88′ Marles hiše 9 / 15 Jelenc Izidor / Velički Kranjc Jaka 90′ -
2. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 27.08.22 ob 17.00
NK Radlje 1 : 3 1 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Vidović Adi Št. gledalcev: 70 NK Radlje1 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 23 Aplinc Nal 10 Salihović Adnan 21 Naglič Maj 5 Grešovnik Žiga 44 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 17 Rubhof Rok 9 Bijol Andraž 20 Javornik David Rezervni igralci 7 Kumer Urban 4 Pečnik Miha 14 Vaukman Nejc 6 Vaukman Grega 19 Zemljak Sašo 3 Pečečnik Sergej Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 5 Zavolovšek Denis 18 Buljubašić Faris 14 Lasnik Tine 7 Krivonog Jošt 21 Štaleker Valentin 8 Pipuš Matic 9 Kovač Kan K 10 Plesec Nejc 13 Zavolovšek Anže 19 Mustedanagić Kenan Rezervni igralci 6 Oder Svit 4 Jezernik Matija 11 Korasa Matevž 17 Savić Jovan 16 Podojsteršek Nejc 20 Küzma Tin TrenerKus Bojan TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 0 : 1 33′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 1 11m 39′ Korotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 2 11m 88′ Korotan Prevalje 18 Buljubašić Faris 1 : 3 90′ DogodkiKorotan Prevalje 21 Štaleker Valentin 13′ Korotan Prevalje 14 Lasnik Tine 14′ NK Radlje 9 Bijol Andraž 23′ Korotan Prevalje 13 Zavolovšek Anže 27′ Korotan Prevalje 7 Krivonog Jošt 61′ NK Radlje 11 Korbar Aleš 64′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 67′ Korotan Prevalje 97 Boštjan Blaž 67′ NK Radlje 20 / 14 Javornik David / Vaukman Nejc 73′ Korotan Prevalje 19 / 11 Mustedanagić Kenan / Korasa Matevž 75′ Korotan Prevalje 13 / 6 Zavolovšek Anže / Oder Svit 84′ NK Radlje 17 Rubhof Rok 87′ NK Radlje 17 / 7 Rubhof Rok / Kumer Urban 89′ Korotan Prevalje 21 / 4 Štaleker Valentin / Jezernik Matija 89′ -
2. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 27.08.22 ob 17.00
NK Akumulator 0 : 4 0 : 1 ŠD Starše Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 40 NK Akumulator1 Gmajnar Gašper V 10 Arl Jan K 3 Hutmajer Boštjan 14 Gregelj Marko 5 Turkuš Jure 8 Mulahmetović Senad 18 Gačić Lazar 13 Kobovc Rok 9 Triplat Grega 6 Arnautovič Alen 17 Šepul Jožef Rezervni igralci 99 Gregelj Miha V 16 Kranjc Maj 15 Potočnik Jan 22 Mulec Uroš 2 Čapelnik Žiga 4 Vertačnik Staš 7 Stamenkovič Jošt ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 2 Mesarič Miha 3 Dobnik Žiga 17 Milec Matic 6 Kirbiš Aljoša 15 Fekonja Matija 13 Dobnik Aljaž 26 Roj Tibor 7 Bohak Nejc 19 Gerečnik Sašo K Rezervni igralci 18 Sedminek Tomaž V 8 Pesek Klemen 16 Ornik Gašper 10 Miložič Jan 9 Jerenko Jaša TrenerGrbavac Tomislav ZadetkiŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 0 : 1 20′ ŠD Starše 7 Bohak Nejc 0 : 2 11m 76′ ŠD Starše 7 Bohak Nejc 0 : 3 80′ ŠD Starše 10 Miložič Jan 0 : 4 84′ DogodkiŠD Starše 2 Mesarič Miha 28′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 29′ NK Akumulator 18 Gačić Lazar 32′ ŠD Starše 5 / 10 Fekonja Gašper / Miložič Jan 55′ NK Akumulator 14 / 16 Gregelj Marko / Kranjc Maj 60′ NK Akumulator 8 / 7 Mulahmetović Senad / Stamenkovič Jošt 75′ ŠD Starše 26 / 16 Roj Tibor / Ornik Gašper 75′ ŠD Starše 15 Fekonja Matija 82′ NK Akumulator 3 / 4 Hutmajer Boštjan / Vertačnik Staš 83′ ŠD Starše 15 / 9 Fekonja Matija / Jerenko Jaša 83′ ŠD Starše 7 / 8 Bohak Nejc / Pesek Klemen 85′ ŠD Starše 2 / 18 Mesarič Miha / Sedminek Tomaž 85′ NK Akumulator 9 / 22 Triplat Grega / Mulec Uroš 87′ -
2. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 27.08.22 ob 17.00
NŠ Roho VBO 1 : 0 1 : 0 NK Miklavž Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Lepej Drago Št. gledalcev: 80 NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 22 Diemat Marko 46 Nešić Marko 8 Blagus Krešo 16 Jerman Enej 11 Rakun Gašper 18 Ladič David 2 Školnik Dejan 7 Lubej Rok 17 Klasinc Žiga 23 Jurič Timotej Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 14 Smodič Vito 21 Krajnc Robi 15 Husika Davud 26 Vihrić Belmin 19 Karahodžić Esad 5 Zimet Dario NK Miklavž1 Kerhe Nejc K V 14 Ulaga Tomaž 2 Polanič Luka 5 Štuhec Rok 3 Masten David 8 Poštrak Patrik 11 Mencigar Gregor 13 Lattab Imran 9 Hasanagić Najil 10 Krašovic Matic 17 Jonuzaj Florian Rezervni igralci 43 Božičev Šmid Mitja V 6 Kocbek Timotej 44 Brodnjak Luka 15 Kokotovič Aljoša 16 Nikić Žan TrenerRepina Jernej TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNŠ Roho VBO 23 Jurič Timotej 1 : 0 31′ DogodkiNŠ Roho VBO 17 / 26 Klasinc Žiga / Vihrić Belmin 35′ NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 46′ NŠ Roho VBO 2 / 19 Školnik Dejan / Karahodžić Esad 46′ NŠ Roho VBO 16 / 14 Jerman Enej / Smodič Vito 55′ NK Miklavž 8 Poštrak Patrik 79′ NŠ Roho VBO 19 / 15 Karahodžić Esad / Husika Davud 80′ NK Miklavž 8 / 44 Poštrak Patrik / Brodnjak Luka 87′ -
2. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 27.08.22 ob 17.00
NK Pohorje 2 : 1 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Miklavc Jaroš (2. pomočnik)Delegat: Cojhter Matjan Št. gledalcev: 80 NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 7 Poljanec Denis 8 Kraner Nik 3 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 99 Robič Anej V 17 Škrabl Nino 16 Rojko Leon 9 Fideršek Patrick 19 Prednik Gal 13 Poglavnik Jaka 4 Podlesnik Nejc NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 5 Šegula Jure 17 Joldić Ermin 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 9 Babšek Žan 8 Pešl Gregor 20 Bezjak Alen 6 Horvat Luka 14 Jerončič Jan Rezervni igralci 7 Lazar Jure 77 Draganić Vito 4 Knuplež Blaž 16 Petko Primož 19 Celcer Žiga 15 Smodej Lan 18 Nikl Niki TrenerAjd Vanja TrenerLazič Boris ZadetkiNK Pohorje 11 Fideršek Nejc 1 : 0 14′ NK Tehnotim Pesnica 18 Nikl Niki 1 : 1 77′ NK Pohorje 3 Lahe Korošec Neal 2 : 1 82′ DogodkiNK Tehnotim Pesnica 9 / 15 Babšek Žan / Smodej Lan 26′ NK Tehnotim Pesnica 6 / 19 Horvat Luka / Celcer Žiga 46′ NK Tehnotim Pesnica 19 Celcer Žiga 60′ NK Pohorje 14 / 4 Štrukelj Jan / Podlesnik Nejc 65′ NK Tehnotim Pesnica 20 / 18 Bezjak Alen / Nikl Niki 65′ NK Pohorje 10 / 9 Rabič Tim / Fideršek Patrick 71′ NK Pohorje 23 Ademovič Primož 82′ NK Pohorje 3 / 13 Lahe Korošec Neal / Poglavnik Jaka 84′ NK Tehnotim Pesnica 15 Smodej Lan 84′ NK Tehnotim Pesnica 18 Nikl Niki 88′ NK Pohorje 7 / 19 Poljanec Denis / Prednik Gal 94′ NK Pohorje 23 / 16 Ademovič Primož / Rojko Leon 94′ -
2. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 27.08.22 ob 17.00
NK Peca 3 : 2 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
Grubelnik Matic (1. pomočnik)
Verbovšek Anže (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 55 NK Peca21 Antolič Timotej V 91 Plaznik Uroš K 14 Vrabič Martin 4 Grušovnik Lovro 9 Vezovnik Marko 8 Gabrovec Rok 27 Jelić Petar 11 Obretan Nejc 10 Obretan Matic 15 Vrabič Andraž 13 Gostenčnik Stanislav Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 20 Štiftar Jaroš 3 Ahmetović Amar 6 Aliti Vedat ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 17 Puhner Jan 5 Žunkovič Domen K 4 Franci David 8 Špehonja Žiga 3 Pohleven Jure 24 Kočevar Domen 6 Kolar Dominik 10 Petrovič Staš 7 Kočar Lučo 11 Stopinšek Luka Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 16 Nikolič Uroš 23 Franci Nino 15 Bajraj Leoard TrenerPšeničnik Marko TrenerVoglar Danijel ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 0 : 1 36′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 0 : 2 80′ NK Peca 27 Jelić Petar 1 : 2 86′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 2 : 2 88′ NK Peca 15 Vrabič Andraž 3 : 2 93′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 23′ NK Peca 14 Vrabič Martin 29′ NK Peca 14 / 3 Vrabič Martin / Ahmetović Amar 39′ NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 42′ NK Peca 4 Grušovnik Lovro 52′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 43 Prineg Damjan 66′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 16 Stopinšek Luka / Nikolič Uroš 67′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 23 Kočar Lučo / Franci Nino 74′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 / 15 Kočevar Domen / Bajraj Leoard 83′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 85′ -
1. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 21.08.22 ob 17.00
NK MB Tabor 1 : 1 0 : 0 NK Tehnotim Pesnica Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
Marin Tomaž (1. pomočnik)
Marin Jan (2. pomočnik)Delegat: Vilčnik Matej Št. gledalcev: 120 NK MB Tabor76 Rozman David V 2 Smailagić Andraž 16 Vesenjak Blaž 3 Milošević Tacer Enej K 77 Kalič Nick 5 Bijelić Dejan 4 Kokol Tai 9 Verdnik Žan 11 Pušnik Bine 10 Sternad Peter 88 Biriukov Daniil Rezervni igralci 18 Kompan Lan Martin 17 Galun Vid 7 Marhold Patrik 6 Premrov Janik 20 Korošec Jure NK Tehnotim Pesnica1 Poljanec Uroš V 3 Mulec Matic 7 Lazar Jure 17 Joldić Ermin 11 Pilih Andrej K 10 Babšek Aljaž 8 Pešl Gregor 27 Nikl Niki 20 Bezjak Alen 6 Horvat Luka 14 Jerončič Jan Rezervni igralci 12 Sraga Robert 77 Draganić Vito 9 Babšek Žan 5 Šegula Jure 13 Žižek Luka 19 Dolšak Jan 2 Rožič Anže TrenerViher Rudi TrenerLazič Boris ZadetkiNK MB Tabor 88 Biriukov Daniil 1 : 0 11m 53′ NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 1 : 1 59′ DogodkiNK MB Tabor 16 / 6 Vesenjak Blaž / Premrov Janik 53′ NK MB Tabor 10 / 20 Sternad Peter / Korošec Jure 53′ NK Tehnotim Pesnica 27 / 77 Nikl Niki / Draganić Vito 54′ NK MB Tabor 88 / 7 Biriukov Daniil / Marhold Patrik 71′ NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 78′ NK MB Tabor 6 Premrov Janik 85′ NK MB Tabor 16 Vesenjak Blaž 86′ NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 91′ -
1. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 20.08.22 ob 19.00
Korotan Prevalje 5 : 2 3 : 1 NŠ Roho VBO Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
Grubelnik Matic (1. pomočnik)
Miklavc Jaroš (2. pomočnik)Delegat: Praznik Iztok Filip Št. gledalcev: 200 Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 15 Juraja Tim 14 Lasnik Tine 19 Buljubašić Faris 5 Zavolovšek Denis 11 Pipuš Matic 8 Kovačić Denis 9 Kovač Kan K 16 Mustedanagić Kenan 13 Zavolovšek Anže 10 Plesec Nejc Rezervni igralci 6 Štaleker Valentin 2 Tešić Teo 4 Jezernik Matija 17 Savić Jovan 20 Škufca Alan 7 Krivonog Jošt 3 Oder Svit NŠ Roho VBO12 Vidic Žan K V 5 Zimet Dario 4 Blagus Krešo 14 Smodič Vito 7 Lubej Rok 2 Školnik Dejan 8 Jurič Timotej 11 Rakun Gašper 6 Nedižavec Aleksander 21 Zorec David 20 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 1 Volkner Nino V 18 Ladič David 22 Joldžić Salko 23 Diemat Marko 16 Jerman Enej 17 Klasinc Žiga TrenerKüzma Tin TrenerRepina Jernej ZadetkiKorotan Prevalje 9 Kovač Kan 1 : 0 2′ NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 1 : 1 6′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 2 : 1 24′ Korotan Prevalje 16 Mustedanagić Kenan 3 : 1 28′ NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 3 : 2 11m 49′ Korotan Prevalje 13 Zavolovšek Anže 4 : 2 61′ Korotan Prevalje 10 Plesec Nejc 5 : 2 71′ DogodkiKorotan Prevalje 11 Pipuš Matic 37′ NŠ Roho VBO 11 / 18 Rakun Gašper / Ladič David 46′ NŠ Roho VBO 20 Podbrežnik Elvino 53′ Korotan Prevalje 11 / 7 Pipuš Matic / Krivonog Jošt 58′ Korotan Prevalje 15 Juraja Tim 64′ NŠ Roho VBO 21 Zorec David 64′ NŠ Roho VBO 20 / 17 Podbrežnik Elvino / Klasinc Žiga 65′ NŠ Roho VBO 14 / 23 Smodič Vito / Diemat Marko 65′ Korotan Prevalje 8 Kovačić Denis 75′ NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 78′ Korotan Prevalje 13 / 6 Zavolovšek Anže / Štaleker Valentin 80′ NŠ Roho VBO 8 / 22 Jurič Timotej / Joldžić Salko 84′ Korotan Prevalje 10 / 2 Plesec Nejc / Tešić Teo 87′ Korotan Prevalje 16 / 3 Mustedanagić Kenan / Oder Svit 87′ Korotan Prevalje 5 / 4 Zavolovšek Denis / Jezernik Matija 87′ -
1. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 20.08.22 ob 17.00
Marles hiše 3 : 3 1 : 2 NK Akumulator Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Ferčič Jani (2. pomočnik)Delegat: Sajko Jani Ivan Št. gledalcev: 70 Marles hiše1 Drolc Dominik V 17 Jelenc Valentin 19 Mlaker Aleš 5 Novak Marko 24 Cigrovski Jakob 7 Rokavec Mika Mario 16 Ribič Vanja K 20 Hasani Memet 9 Jelenc Izidor 10 Gabor Anej 22 Pahernik Jan Rezervni igralci 12 Bračko Val V 18 Štorgelj Rok 8 Rodi Bojan 13 Dobršek Alex 30 Kušnik Miha NK Akumulator99 Gmajnar Gašper V 7 Stamenkovič Jošt 14 Gnamuš Klemen 10 Arl Jan K 17 Šepul Jožef 9 Triplat Grega 11 Turkuš Jure 18 Gačić Lazar 8 Mulahmetović Senad 5 Praper Jaka 13 Kobovc Rok Rezervni igralci 6 Arnautovič Alen 15 Potočnik Jan 16 Mulec Uroš TrenerŠpindler Bogomir ZadetkiNK Akumulator 14 Gnamuš Klemen 0 : 1 21′ NK Akumulator 7 Stamenkovič Jošt 0 : 2 26′ Marles hiše 5 Novak Marko 1 : 2 29′ NK Akumulator 16 Mulec Uroš 1 : 3 81′ Marles hiše 30 Kušnik Miha 2 : 3 89′ Marles hiše 30 Kušnik Miha 3 : 3 11m 94′ DogodkiMarles hiše 19 Mlaker Aleš 8′ NK Akumulator 14 / 6 Gnamuš Klemen / Arnautovič Alen 46′ Marles hiše 1 Drolc Dominik 71′ NK Akumulator 9 Triplat Grega 73′ NK Akumulator 7 / 16 Stamenkovič Jošt / Mulec Uroš 75′ Marles hiše 10 / 18 Gabor Anej / Štorgelj Rok 78′ Marles hiše 20 / 30 Hasani Memet / Kušnik Miha 78′ Marles hiše 19 / 13 Mlaker Aleš / Dobršek Alex 85′ Marles hiše 18 Štorgelj Rok 87′ NK Akumulator XX 91′ NK Akumulator 9 / 15 Triplat Grega / Potočnik Jan 95′ -
1. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 20.08.22 ob 17.00
NK Peca 1 : 3 0 : 0 NK Pohorje Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Pečarič Luka (2. pomočnik)Delegat: Strmčnik Robert Št. gledalcev: 100 NK Peca30 Antolič Timotej V 5 Cafuta Miha 91 Plaznik Uroš K 6 Aliti Vedat 14 Vrabič Martin 4 Grušovnik Lovro 9 Vezovnik Marko 8 Gabrovec Rok 27 Jelić Petar 11 Obretan Nejc 10 Obretan Matic Rezervni igralci 77 Kreuh Aleš V 15 Vrabič Andraž 13 Gostenčnik Stanislav 79 Radivojević Darko 23 Hovnik Ožbej 20 Štiftar Jaroš 3 Ahmetović Amar NK Pohorje1 Holcman Boštjan V 10 Rabič Tim 20 Sternad Aljoša 6 Stajnko Blaž 14 Štrukelj Jan 23 Ademovič Primož 22 Žižmond Klemen K 11 Fideršek Nejc 7 Poljanec Denis 8 Kraner Nik 3 Lahe Korošec Neal Rezervni igralci 16 Rojko Leon 17 Škrabl Nino 5 Dobaja Marko 2 Hammer Jan 9 Fideršek Patrick 19 Prednik Gal 13 Poglavnik Jaka TrenerPšeničnik Marko TrenerAjd Vanja ZadetkiNK Pohorje 10 Rabič Tim 0 : 1 62′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 1 : 1 11m 71′ NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 1 : 2 73′ NK Pohorje 3 Lahe Korošec Neal 1 : 3 79′ DogodkiNK Peca 9 Vezovnik Marko 34′ NK Pohorje 10 Rabič Tim 57′ NK Peca 5 / 23 Cafuta Miha / Hovnik Ožbej 81′ NK Peca 8 / 13 Gabrovec Rok / Gostenčnik Stanislav 81′ NK Peca 91 Plaznik Uroš 82′ NK Pohorje 7 / 9 Poljanec Denis / Fideršek Patrick 83′ NK Peca 9 / 79 Vezovnik Marko / Radivojević Darko 86′ NK Pohorje 10 / 13 Rabič Tim / Poglavnik Jaka 86′ -
1. krog | Starše – Igrišče Starše | 20.08.22 ob 17.00
ŠD Starše 1 : 0 1 : 0 NK Radlje Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
Marković Aleksander (1. pomočnik)
Žurman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Lunežnik Andrej Št. gledalcev: 100 ŠD Starše12 Ploj Tilen V 5 Fekonja Gašper 19 Gerečnik Sašo K 3 Dobnik Žiga 17 Milec Matic 6 Kirbiš Aljoša 7 Meglič Bor 13 Dobnik Aljaž 23 Roj Tibor 10 Bohak Nejc 15 Fekonja Matija Rezervni igralci 25 Pungartnik Žan V 18 Sedminek Tomaž 8 Pesek Klemen 16 Ornik Gašper 21 Skodič Rok 2 Mesarič Miha 9 Jerenko Jaša NK Radlje1 Kegl Nik V 8 Moser Robert K 19 Zemljak Sašo 10 Salihović Adnan 21 Pasterk Črt 5 Grešovnik Žiga 14 Založnik Amadej 11 Korbar Aleš 17 Rubhof Rok 9 Bijol Andraž 7 Izak Tadej Rezervni igralci 27 Naglič Maj 20 Kumer Urban 4 Pečnik Miha 23 Javornik David 6 Terpotec Luka TrenerGrbavac Tomislav TrenerKus Bojan ZadetkiŠD Starše 6 Kirbiš Aljoša 1 : 0 12′ DogodkiŠD Starše 15 Fekonja Matija 7′ ŠD Starše 7 Meglič Bor 34′ ŠD Starše 23 / 2 Roj Tibor / Mesarič Miha 65′ NK Radlje 11 / 23 Korbar Aleš / Javornik David 65′ NK Radlje 17 / 20 Rubhof Rok / Kumer Urban 65′ NK Radlje 10 Salihović Adnan 75′ ŠD Starše 7 / 16 Meglič Bor / Ornik Gašper 83′ NK Radlje 7 / 27 Izak Tadej / Naglič Maj 83′ ŠD Starše 6 / 8 Kirbiš Aljoša / Pesek Klemen 90′ ŠD Starše 15 / 9 Fekonja Matija / Jerenko Jaša 90′ -
1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.08.22 ob 17.00
NK Miklavž 0 : 1 0 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Ramšak Denis (1. pomočnik)
Sovec Matevž (2. pomočnik)Delegat: Kmetec Ivan Št. gledalcev: 80 NK Miklavž1 Kerhe Nejc V 14 Ulaga Tomaž 3 Meznarič Mark 5 Štuhec Rok 4 Masten David 8 Pernek Matjaž K 11 Mencigar Gregor 17 Poštrak Patrik 9 Brodnjak Luka 10 Krašovic Matic 13 Menezes Kiran Luis Manuel Rezervni igralci 43 Gorenjak Jan Vid V 2 Polanič Luka 15 Senčar Tomaž 6 Kocbek Timotej 7 Miložič Tin 16 Polanc Patrik 44 Mihalič Rader Val NK Malečnik Asfalterstvo Brus12 Tivadar Jacques V 3 Šebalj Tadej 19 Janžekovič Miha 14 Krajnc Marko K 16 Kaučič Nejc 21 Hozjan Žiga 17 Fanedl Staš 9 Ulbin Luka 8 Želj Robnik Leon 10 Dobaj Blaž 6 Raknić Tomislav Rezervni igralci 25 Salkunič Šefik 2 Gajšek Tin 24 Weixl Jan 11 Gotal Patrik Manuel 5 Komperšak Gregor 18 Mihajlović Mark TrenerŠpehonja Bojan ZadetkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 0 : 1 11m 82′ DogodkiNK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 5 Želj Robnik Leon / Komperšak Gregor 46′ NK Miklavž 13 / 44 Menezes Kiran Luis Manuel / Mihalič Rader Val 49′ NK Miklavž 17 / 7 Poštrak Patrik / Miložič Tin 59′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 11 Raknić Tomislav / Gotal Patrik Manuel 61′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 2 Ulbin Luka / Gajšek Tin 78′ NK Miklavž 5 / 16 Štuhec Rok / Polanc Patrik 83′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 24 Kaučič Nejc / Weixl Jan 85′ NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 87′ NK Miklavž 3 Meznarič Mark 89′ -
1. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 19.08.22 ob 18.00
ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0 2 : 0 NK Jurovski dol Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
Majer Vojko (1. pomočnik)
Eder Gregor (2. pomočnik)Delegat: Škrofič Mario Št. gledalcev: 100 ŠD Marjeta na Dravskem polju43 Prineg Damjan V 14 Kolar Dominik 16 Ekart Nejc 17 Kočar Lučo 10 Petrovič Staš 15 Žunkovič Domen K 18 Franci David 3 Karlovčec Neven 8 Špehonja Žiga 19 Puhner Jan 13 Pohleven Jure Rezervni igralci 31 Dobnik Alen V 6 Kovačič Aljaž 23 Franci Nino 27 Nikolič Uroš 9 Kočevar Domen 11 Stopinšek Luka NK Jurovski dol1 Bauman Žiga V 30 Dolinšek Patrick 13 Brence Rok 19 Kraner Tilen 3 Brunček Darko 8 Sagadin Aljaž K 4 Farazin Uroš 6 Škrlec Žiga 7 Kocijan Janik 9 Jager Adrijan 44 Belna Dejan Rezervni igralci 35 Jaušovec Dominik 18 Škrlec Marko 14 Majer Domen 17 Fanedl Aljaž 23 Križan Nejc TrenerVoglar Danijel TrenerSambolec Luka ZadetkiŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Kočar Lučo 1 : 0 40′ NK Jurovski dol 4 Farazin Uroš 2 : 0 ag 43′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kočevar Domen 3 : 0 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 27 Nikolič Uroš 4 : 0 65′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Kočevar Domen 5 : 0 87′ DogodkiŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Ekart Nejc 19′ NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 25′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 / 27 Kočar Lučo / Nikolič Uroš 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 6 Špehonja Žiga / Kovačič Aljaž 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 / 9 Puhner Jan / Kočevar Domen 46′ NK Jurovski dol 4 / 17 Farazin Uroš / Fanedl Aljaž 46′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kovačič Aljaž 56′ NK Jurovski dol 30 Dolinšek Patrick 60′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 23 Karlovčec Neven / Franci Nino 67′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 / 11 Kolar Dominik / Stopinšek Luka 67′ NK Jurovski dol 8 / 14 Sagadin Aljaž / Majer Domen 67′ ŠD Marjeta na Dravskem polju 27 Nikolič Uroš 68′ NK Jurovski dol 14 Majer Domen 80′ NK Jurovski dol 30 / 23 Dolinšek Patrick / Križan Nejc 81′ NK Jurovski dol 6 / 35 Škrlec Žiga / Jaušovec Dominik 87′