2. Članska liga – 2017/18 – Zapisnik

  • 18. krog | Fram – Igrišče Fram | 26.05.18 ob 17.00

    Nk Fram 1 : 2 0 : 2 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    4 Škerget Klemen K
    25 Šlamberger Marko
    3 Veber Žan
    13 Leben Daniel
    7 Stegne Jure
    21 Libman Rene
    17 Frelih Goran
    19 Sernc Peter
    14 Lunežnik Matej
    9 Krlej Uroš
    Rezervni igralci
    5 Zajc Žan
    11 Kokol Sašo
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    20 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Aljoša
    7 Gashi Labinot
    8 Stubičar Damijan
    16 Beranič Matej
    3 Vučak Miha
    10 Reich Gregor
    11 Gomzi Andrej K
    9 Balažič Blaž
    15 Kirbiš Denis
    Rezervni igralci
    32 Lenič Nejc
    23 Kraner Matej
    Trener
    Zupanc Janez
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 7 Gashi Labinot 0 : 1 8′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 2 16′
    Nk Fram 21 Libman Rene 1 : 2 52′
    Dogodki
    Nk Fram 17 Frelih Goran 7′
    FC VOP PREPOLJE 11 Gomzi Andrej 34′
    Nk Fram 1 / 11 Hojnik Dejan / Kokol Sašo 37′
    Nk Fram 13 Leben Daniel 71′
    Nk Fram 4 Škerget Klemen 71′
    FC VOP PREPOLJE 7 Gashi Labinot 71′
    FC VOP PREPOLJE 19 Kirbiš Aljoša 71′
    FC VOP PREPOLJE 15 Kirbiš Denis 71′
    FC VOP PREPOLJE 8 / 32 Stubičar Damijan / Lenič Nejc 72′
    Nk Fram 21 / 5 Libman Rene / Zajc Žan 78′
    FC VOP PREPOLJE 9 / 23 Balažič Blaž / Kraner Matej 90′
  • 18. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 26.05.18 ob 17.00

    NK AJM KUNGOTA 2 : 3 2 : 0 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Durić Mediha (1. pomočnik)
    Spasojevič Nemanja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK AJM KUNGOTA
    112 Lampreht Aleš V
    3 Muhič Simon
    7 Pušnik Matjaž
    18 Brunšek Žiga
    8 Dimc Žiga
    5 Kolmanič Blaž
    20 Polc Klemen
    6 Kos Tadej
    11 Bezjak Tim K
    10 Dajčman Miha
    19 Kneževič Siniša
    Rezervni igralci
    14 Kolarič Franci
    2 Dobaja Patrik
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Nahberger Denis
    17 Golob Mitja
    Rezervni igralci
    5 Horvat Alen
    14 Trunk Patrik
    16 Fišer Michel
    18 Flajsinger Andrej
    13 Štiher Jure
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Kopše Borut
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 10 Dajčman Miha 1 : 0 14′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 2 : 0 45′
    NK ROŠNJA – LOKA 15 Podrepšek Martin 2 : 1 55′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 2 : 2 71′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 2 : 3 75′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 8 / 14 Dimc Žiga / Kolarič Franci 20′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 21′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 18 Kavaš David / Flajsinger Andrej 52′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 53′
    NK AJM KUNGOTA 19 / 2 Kneževič Siniša / Dobaja Patrik 63′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 72′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 80′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 / 16 Grbec Ermin / Fišer Michel 83′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 14 Roškarič Blaž / Trunk Patrik 85′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 87′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 / 13 Podbrežnik Elvino / Štiher Jure 89′
  • 18. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 26.05.18 ob 17.00

    ŠD Zlatoličje 7 : 0 3 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Vrabič Matic (1. pomočnik)
    Horvat Denis (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    7 Grozdek Alen
    10 Donko Peter
    2 Žunkovič Žiga
    5 Matjašič Matic
    8 Dobnik Matic
    11 Flakus Tadej
    6 Mlakar David
    15 Kac Tadej
    9 Zimet Andraž
    18 Dobnik Gregor
    Rezervni igralci
    16 Gašperin Matevž
    13 Čuš Jure
    4 Kacjan Timotej
    3 Mohorko Miha
    17 Dobnik Iztok
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Matic V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    8 Škrlec Marko
    22 Divjak Mitja
    27 Sinič Jernej
    23 Križan Nejc
    5 Zorman Patrik
    3 Brunček Darko
    10 Knuplež Roselito
    14 Bauman Žiga
    Rezervni igralci
    13 Novak Tomislav
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 1 : 0 25′
    ŠD Zlatoličje 11 Flakus Tadej 2 : 0 31′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 3 : 0 11m 39′
    ŠD Zlatoličje 11 Flakus Tadej 4 : 0 52′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 5 : 0 53′
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 6 : 0 58′
    ŠD Zlatoličje 5 Matjašič Matic 7 : 0 76′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 16′
    ŠD Zlatoličje 10 Donko Peter 28′
    ŠD Zlatoličje 18 / 13 Dobnik Gregor / Čuš Jure 30′
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 55′
    ŠD Zlatoličje 2 Žunkovič Žiga 60′
    ŠD Zlatoličje 7 / 16 Grozdek Alen / Gašperin Matevž 63′
    NK Jurovski Dol 22 / 13 Divjak Mitja / Novak Tomislav 69′
  • 18. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 26.05.18 ob 17.00

    BIOSAD Jakob 8 : 0 8 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Fluher Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    8 Bračič Dušan K
    7 Škrlec Žan
    2 Škrlec Žiga
    10 Ploč Tomaž
    14 Šev Martin
    13 Petrič Miroslav
    3 Drozg Franc
    5 Križan Matevž
    19 Črnčič Bojan
    15 Rebernik Mitja
    Rezervni igralci
    6 Lešnik Matic
    18 Petrič Tone
    17 Gornik Patrick
    9 Kaučič Marjan
    NŠ ROHO
    12 Polšak Dejan V
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    16 Siničič Aleš K
    3 Gangl Beno
    17 Novak Rok
    2 Pajtler Matej
    10 Antić Marko
    9 Škofič Roki
    14 Leskovar David
    11 Horvat Tadej
    Rezervni igralci
    1 Mesiček Robin
    8 Panić Dejan
    7 Zorec Ivan
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 1 : 0 19′
    BIOSAD Jakob 7 Škrlec Žan 2 : 0 23′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 3 : 0 25′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 4 : 0 29′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 5 : 0 36′
    BIOSAD Jakob 15 Rebernik Mitja 6 : 0 38′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 7 : 0 40′
    BIOSAD Jakob 10 Ploč Tomaž 8 : 0 42′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 14 / 17 Šev Martin / Gornik Patrick 15′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 27′
    BIOSAD Jakob 15 Rebernik Mitja 34′
    NŠ ROHO 4 Polšak Žiga 45′
  • 17. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 20.05.18 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 3 : 0 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Vrabič Matic (1. pomočnik)
    Holcman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Matic V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    14 Majer Domen
    22 Divjak Mitja
    27 Sinič Jernej
    23 Križan Nejc
    5 Zorman Patrik
    3 Brunček Darko
    10 Knuplež Roselito
    4 Farazin Uroš
    Rezervni igralci
    18 Kraner Tilen
    66 Cafuta Tadej
    13 Novak Tomislav
    Nk Fram
    12 Ropič Žan V
    4 Škerget Klemen
    7 Mlinar David
    3 Veber Žan
    5 Zajc Žan
    28 Stegne Jure
    21 Libman Rene
    8 Geiser Marko K
    19 Sernc Peter
    14 Miketek Kristijan
    24 Tomašek Rok
    Rezervni igralci
    Trener
    Divjak Jože
    Trener
    Zupanc Janez
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 1 : 0 11′
    NK Jurovski Dol 11 Breznik Klemen 2 : 0 46′
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 3 : 0 87′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 14 Majer Domen 26′
    Nk Fram 7 Mlinar David 41′
    NK Jurovski Dol 10 Knuplež Roselito 45′
    Nk Fram 8 Geiser Marko 73′
    NK Jurovski Dol 23 / 18 Križan Nejc / Kraner Tilen 74′
    Nk Fram 8 Geiser Marko 76′
    NK Jurovski Dol 18 / 66 Kraner Tilen / Cafuta Tadej 77′
    NK Jurovski Dol 27 Sinič Jernej 81′
    Nk Fram 24 Tomašek Rok 83′
    Nk Fram 7 Mlinar David 85′
    NK Jurovski Dol 27 / 13 Sinič Jernej / Novak Tomislav 87′
  • 17. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 19.05.18 ob 17.00

    NŠ ROHO 1 : 3 0 : 1 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Plečko Simon (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ ROHO
    12 Polšak Dejan V
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    13 Knuplež Jernej
    19 Sanjicki Aleksandar
    7 Krajnc Robi
    15 Zorec Ivan
    8 Panić Dejan
    10 Antić Marko K
    11 Velić Aldin
    18 Kraut Kristijan
    Rezervni igralci
    9 Škofič Roki
    17 Levstek Tomaž
    3 Gangl Beno
    14 Leskovar David
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    3 Muhič Simon
    19 Kneževič Siniša
    14 Kolarič Franci K
    2 Pušnik Matjaž
    4 Putrih Rok
    18 Brunšek Žiga
    8 Dimc Žiga
    5 Kolmanič Blaž
    15 Marko Luka
    6 Kos Tadej
    Rezervni igralci
    17 Marko Tim
    11 Bezjak Tim
    20 Polc Klemen
    10 Hlebec Nino
    13 Hlebec Niko
    7 Geršak Nejc
    16 Dajčman Miha
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 4 Putrih Rok 0 : 1 5′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 0 : 2 50′
    NŠ ROHO 17 Levstek Tomaž 1 : 2 56′
    NK AJM KUNGOTA 13 Hlebec Niko 1 : 3 90′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 8 / 11 Dimc Žiga / Bezjak Tim 40′
    NŠ ROHO 13 / 14 Knuplež Jernej / Leskovar David 46′
    NK AJM KUNGOTA 18 / 17 Brunšek Žiga / Marko Tim 46′
    NK AJM KUNGOTA 4 Putrih Rok 50′
    NK AJM KUNGOTA 15 / 20 Marko Luka / Polc Klemen 50′
    NŠ ROHO 8 / 17 Panić Dejan / Levstek Tomaž 55′
    NK AJM KUNGOTA 6 / 13 Kos Tadej / Hlebec Niko 55′
    NŠ ROHO 11 / 9 Velić Aldin / Škofič Roki 60′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 67′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 10 Putrih Rok / Hlebec Nino 70′
  • 17. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 19.05.18 ob 17.00

    NK ROŠNJA – LOKA 2 : 2 2 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Mlinarič Lucija (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Nahberger Denis
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    5 Horvat Alen
    14 Trunk Patrik
    17 Fišer Michel
    18 Flajsinger Andrej
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    4 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš
    3 Putora Danilo
    6 Miljančić Matej
    20 Slekovec Mihael
    7 Hižman Žan K
    13 Kuri Klemen
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    5 Muminović Edin
    17 Hiršman Miha
    10 Dovečar Luka
    15 Senčar Tomaž
    Trener
    Kopše Borut
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 0 8′
    NK MIKLAVŽ 20 Slekovec Mihael 1 : 1 29′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 2 : 1 36′
    NK MIKLAVŽ 1 Ribič Gal 2 : 2 11m 61′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 2 Rat Andrej 42′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 17 Kavaš David / Fišer Michel 46′
    NK MIKLAVŽ 20 / 10 Slekovec Mihael / Dovečar Luka 46′
    NK MIKLAVŽ 7 / 5 Hižman Žan / Muminović Edin 46′
    NK ROŠNJA – LOKA 17 Fišer Michel 53′
    NK MIKLAVŽ 7 Hižman Žan 54′
    NK MIKLAVŽ 2 Milašinovič Uroš 65′
    NK MIKLAVŽ 4 Škarica Marin 68′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 71′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 / 18 Grbec Ermin / Flajsinger Andrej 75′
    NK MIKLAVŽ 9 / 15 Škofič Gregor / Senčar Tomaž 77′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 14 Roškarič Blaž / Trunk Patrik 82′
    NK MIKLAVŽ 19 / 17 Joldić Ermin / Hiršman Miha 85′
  • 17. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 19.05.18 ob 17.00

    FC VOP PREPOLJE 5 : 2 4 : 0 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Gonza Nejc (1. pomočnik)
    Košir Tinej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    20 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Aljoša
    14 Klasinc Žan
    17 Hojski Matej
    16 Rodošek Florijan
    18 Šrok Matej
    10 Reich Gregor
    11 Gomzi Andrej
    8 Kramberger Borut K
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    21 Kraner Matej
    7 Požgan Teodor
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    18 Petrič Tone
    7 Škrlec Žan
    2 Škrlec Žiga
    11 Štrumpfl Ervin K
    14 Šev Martin
    10 Ploč Tomaž
    3 Drozg Franc
    6 Lešnik Matic
    13 Petrič Miroslav
    17 Gornik Patrick
    Rezervni igralci
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 16 Rodošek Florijan 1 : 0 8′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 2 : 0 15′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 3 : 0 29′
    FC VOP PREPOLJE 10 Reich Gregor 4 : 0 29′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 4 : 1 49′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 4 : 2 62′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 5 : 2 89′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 31′
    FC VOP PREPOLJE 16 / 21 Rodošek Florijan / Kraner Matej 61′
    FC VOP PREPOLJE 8 Kramberger Borut 75′
  • 16. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 12.05.18 ob 17.00

    NK MIKLAVŽ 2 : 2 0 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Željko Matej (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    4 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš K
    15 Šumak Vid
    10 Dovečar Luka
    20 Slekovec Mihael
    18 Ornik Gašper
    11 Visenjak Žan
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    17 Hiršman Miha
    14 Paklec Dejan
    13 Kuri Klemen
    7 Hižman Žan
    3 Putora Danilo
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    20 Tinauer Mishel K
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    7 Krajnc Robi
    10 Antić Marko
    16 Zorec Ivan
    8 Panić Dejan
    11 Velić Aldin
    6 Jarc David
    Rezervni igralci
    14 Novak Rok
    9 Škofič Roki
    1 Polšak Dejan
    18 Gruden Izak
    15 Levstek Tomaž
    3 Gangl Beno
    13 Knuplež Jernej
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 1 : 0 11m 51′
    NŠ ROHO 19 Sanjicki Aleksandar 1 : 1 58′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 1 : 2 86′
    NK MIKLAVŽ 4 Škarica Marin 2 : 2 87′
    Dogodki
    NŠ ROHO 6 / 18 Jarc David / Gruden Izak 38′
    NŠ ROHO 19 Sanjicki Aleksandar 45′
    NŠ ROHO 2 Pajtler Matej 50′
    NK MIKLAVŽ 20 Slekovec Mihael 52′
    NK MIKLAVŽ 20 / 13 Slekovec Mihael / Kuri Klemen 57′
    NK MIKLAVŽ 11 Visenjak Žan 61′
    NŠ ROHO 11 / 9 Velić Aldin / Škofič Roki 71′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 72′
    NŠ ROHO 20 / 13 Tinauer Mishel / Knuplež Jernej 78′
    NŠ ROHO 20 Tinauer Mishel 80′
    NŠ ROHO 16 / 15 Zorec Ivan / Levstek Tomaž 83′
    NK MIKLAVŽ 19 / 14 Joldić Ermin / Paklec Dejan 87′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 90′
  • 16. krog | Fram – Igrišče Fram | 12.05.18 ob 17.00

    Nk Fram 3 : 2 2 : 1 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Marković Aleksander (1. pomočnik)
    Mlinarič Lucija (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    4 Škerget Klemen
    7 Mlinar David
    3 Veber Žan
    14 Lunežnik Matej
    28 Stegne Jure
    25 Šlamberger Marko
    13 Geiser Marko
    19 Sernc Peter K
    9 Ducman Miha
    17 Frelih Goran
    Rezervni igralci
    99 Ropič Žan
    21 Libman Rene
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    18 Petrič Tone K
    7 Škrlec Žan
    2 Škrlec Žiga
    5 Križan Matevž
    16 Knuplež Andreas
    10 Ploč Tomaž
    20 Drozg Franc
    11 Štrumpfl Ervin
    13 Petrič Miroslav
    15 Rebernik Mitja
    Rezervni igralci
    9 Kaučič Marjan
    6 Lešnik Matic
    14 Šev Martin
    Trener
    Zupanc Janez
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    Nk Fram 19 Sernc Peter 1 : 0 23′
    BIOSAD Jakob 2 Škrlec Žiga 1 : 1 34′
    Nk Fram 28 Stegne Jure 2 : 1 37′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 2 : 2 66′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 3 : 2 89′
    Dogodki
    Nk Fram 17 Frelih Goran 45′
    Nk Fram 13 / 21 Geiser Marko / Libman Rene 46′
    BIOSAD Jakob 18 / 9 Petrič Tone / Kaučič Marjan 46′
    Nk Fram 1 / 99 Hojnik Dejan / Ropič Žan 50′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 69′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 71′
    Nk Fram 9 Ducman Miha 72′
    Nk Fram 3 Veber Žan 90′
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 90′
    BIOSAD Jakob 13 / 14 Petrič Miroslav / Šev Martin 90′
  • 16. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 12.05.18 ob 17.00

    NK AJM KUNGOTA 3 : 0 2 : 0 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Vadlja Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    3 Muhič Simon
    19 Kneževič Siniša
    11 Kolmanič Blaž
    14 Kolarič Franci K
    2 Pušnik Matjaž
    8 Dimc Žiga
    17 Marko Tim
    4 Putrih Rok
    10 Marko Luka
    6 Kos Tadej
    Rezervni igralci
    7 Geršak Nejc
    20 Polc Klemen
    13 Dajčman Miha
    5 Dobaja Patrik
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    15 Beranič Matej
    3 Vučak Miha
    20 Zaradija Tomo
    17 Hojski Matej
    7 Kegel Marko
    6 Kirbiš Denis
    10 Reich Gregor
    11 Gomzi Andrej
    8 Kramberger Borut K
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    14 Klasinc Žan
    18 Stubičar Damijan
    32 Lenič Nejc
    23 Roškar Mihael
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 19 Kneževič Siniša 1 : 0 22′
    NK AJM KUNGOTA 4 Putrih Rok 2 : 0 27′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 3 : 0 52′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 17 Marko Tim 33′
    FC VOP PREPOLJE 20 Zaradija Tomo 42′
    FC VOP PREPOLJE 10 Reich Gregor 45′
    NK AJM KUNGOTA 17 / 20 Marko Tim / Polc Klemen 46′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 14 Zaradija Tomo / Klasinc Žan 46′
    FC VOP PREPOLJE 15 / 18 Beranič Matej / Stubičar Damijan 66′
    FC VOP PREPOLJE 7 / 32 Kegel Marko / Lenič Nejc 66′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 7 Putrih Rok / Geršak Nejc 69′
    FC VOP PREPOLJE 8 / 23 Kramberger Borut / Roškar Mihael 79′
    NK AJM KUNGOTA 10 / 5 Marko Luka / Dobaja Patrik 82′
    NK AJM KUNGOTA 2 / 13 Pušnik Matjaž / Dajčman Miha 84′
    FC VOP PREPOLJE 3 Vučak Miha 86′
  • 16. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 12.05.18 ob 17.00

    ŠD Zlatoličje 0 : 5 0 : 3 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Fras Mihael (glavni sodnik)
    Pignar Žan (1. pomočnik)
    Košir Tinej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen V
    9 Mlakar Božo
    14 Mohorko Miha
    20 Kacjan Timotej
    10 Donko Peter
    8 Dobnik Matic
    16 Gašperin Matevž
    17 Mlakar David
    19 Kac Tadej K
    11 Matjašič Matic
    4 Čuš Jure
    Rezervni igralci
    6 Macuh Alen
    2 Dobnik Iztok
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Štiher Jure V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    17 Fišer Michel
    19 Nahberger Denis
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    9 Premzl Tomaž
    14 Trunk Patrik
    18 Flajsinger Andrej
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 24′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 0 : 2 31′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 0 : 3 41′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 0 : 4 51′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 0 : 5 70′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 20 / 2 Kacjan Timotej / Dobnik Iztok 1′
    NK ROŠNJA – LOKA 17 / 14 Fišer Michel / Trunk Patrik 54′
    ŠD Zlatoličje 9 Mlakar Božo 59′
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 64′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 18 Kavaš David / Flajsinger Andrej 65′
  • 15. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 05.05.18 ob 17.00

    NŠ ROHO 3:0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NŠ ROHO
    Rezervni igralci
    ŠD Zlatoličje
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 15. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 05.05.18 ob 17.00

    BIOSAD Jakob 3 : 2 1 : 2 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Ramšak Denis (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    BIOSAD Jakob
    1 Šev Martin V
    8 Bračič Dušan K
    7 Škrlec Žan
    2 Škrlec Žiga
    5 Križan Matevž
    19 Fras Simon
    10 Ploč Tomaž
    20 Drozg Franc
    11 Štrumpfl Ervin
    17 Gornik Patrick
    15 Rebernik Mitja
    Rezervni igralci
    6 Lešnik Matic
    16 Knuplež Andreas
    9 Kaučič Marjan
    18 Petrič Tone
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    3 Muhič Simon
    11 Bezjak Tim
    18 Brunšek Žiga
    9 Kolarič Franci K
    10 Marko Luka
    5 Kolmanič Blaž
    4 Putrih Rok
    6 Kos Tadej
    2 Pušnik Matjaž
    8 Dimc Žiga
    Rezervni igralci
    7 Geršak Nejc
    13 Hlebec Niko
    16 Hlebec Nino
    15 Dobaja Patrik
    17 Pliberšek Jan
    20 Polc Klemen
    14 Karakaš Jakob
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 4 Putrih Rok 0 : 1 11′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 0 : 2 13′
    BIOSAD Jakob 20 Drozg Franc 1 : 2 31′
    BIOSAD Jakob 10 Ploč Tomaž 2 : 2 11m 76′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 3 : 2 93′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 15 Rebernik Mitja 20′
    NK AJM KUNGOTA 3 Muhič Simon 30′
    BIOSAD Jakob 19 / 9 Fras Simon / Kaučič Marjan 46′
    BIOSAD Jakob 9 Kaučič Marjan 49′
    NK AJM KUNGOTA 18 Brunšek Žiga 49′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 52′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 57′
    NK AJM KUNGOTA 18 / 16 Brunšek Žiga / Hlebec Nino 59′
    BIOSAD Jakob 20 Drozg Franc 62′
    NK AJM KUNGOTA 11 / 13 Bezjak Tim / Hlebec Niko 64′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 7 Putrih Rok / Geršak Nejc 67′
    NK AJM KUNGOTA 7 Geršak Nejc 75′
    NK AJM KUNGOTA 8 / 20 Dimc Žiga / Polc Klemen 80′
    BIOSAD Jakob 8 Bračič Dušan 80′
    BIOSAD Jakob 20 / 16 Drozg Franc / Knuplež Andreas 82′
    BIOSAD Jakob 10 / 18 Ploč Tomaž / Petrič Tone 87′
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 89′
  • 15. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 05.05.18 ob 17.00

    NK ROŠNJA – LOKA 2 : 1 1 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    15 Podrepšek Martin
    17 Golob Mitja
    18 Flajsinger Andrej
    19 Nahberger Denis
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    5 Grebenar Peter
    9 Premzl Tomaž
    7 Fišer Michel
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    NK Jurovski Dol
    12 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    8 Škerget Kristian
    9 Petek Urban
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    5 Zorman Patrik
    3 Brunček Darko
    10 Knuplež Roselito
    7 Jager Adrijan
    Rezervni igralci
    1 Repa Matic V
    23 Križan Nejc
    4 Farazin Uroš
    14 Majer Domen
    18 Bauman Žiga
    35 Krautič Aljaž
    13 Zrnec Davorin
    Trener
    Colnarič Samir
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 9 Petek Urban 0 : 1 27′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 1 : 1 31′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 Fišer Michel 2 : 1 56′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 66 Planer Nejc 25′
    NK ROŠNJA – LOKA 17 / 7 Golob Mitja / Fišer Michel 28′
    NK ROŠNJA – LOKA 18 Flajsinger Andrej 44′
    NK ROŠNJA – LOKA 18 / 13 Flajsinger Andrej / Štiher Jure 66′
    NK Jurovski Dol 7 / 14 Jager Adrijan / Majer Domen 70′
    NK Jurovski Dol 3 Brunček Darko 75′
    NK Jurovski Dol 3 / 4 Brunček Darko / Farazin Uroš 76′
    NK Jurovski Dol 66 / 23 Planer Nejc / Križan Nejc 79′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 80′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 83′
    NK Jurovski Dol 10 Knuplež Roselito 85′
    NK Jurovski Dol 8 / 35 Škerget Kristian / Krautič Aljaž 86′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 87′
    NK Jurovski Dol 12 Cafuta Tadej 87′
    NK Jurovski Dol 9 / 13 Petek Urban / Zrnec Davorin 88′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 5 Kavaš David / Grebenar Peter 90′
  • 15. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 05.05.18 ob 17.00

    FC VOP PREPOLJE 1 : 5 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 55
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    6 Beranič Matej
    11 Gomzi Andrej
    8 Kramberger Borut K
    7 Kirbiš Aljoša
    17 Kegel Marko
    15 Kirbiš Denis
    5 Stubičar Damijan
    2 Lenič Nejc
    9 Balažič Blaž
    10 Zaradija Tomo
    Rezervni igralci
    19 Klasinc Žan
    18 Roškar Mihael
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    3 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš K
    15 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    20 Slekovec Mihael
    18 Ornik Gašper
    17 Hiršman Miha
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    13 Kuri Klemen
    14 Paklec Dejan
    7 Muminović Edin
    6 Miljančić Matej
    11 Visenjak Žan
    10 Dovečar Luka
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 0 : 1 32′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 0 : 2 56′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 0 : 3 60′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 0 : 4 75′
    NK MIKLAVŽ 6 Miljančić Matej 0 : 5 82′
    FC VOP PREPOLJE 18 Roškar Mihael 1 : 5 83′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 41′
    NK MIKLAVŽ 15 Šumak Vid 44′
    NK MIKLAVŽ 5 / 13 Mlakar Matic / Kuri Klemen 46′
    FC VOP PREPOLJE 17 Kegel Marko 52′
    FC VOP PREPOLJE 17 / 19 Kegel Marko / Klasinc Žan 54′
    NK MIKLAVŽ 17 / 6 Hiršman Miha / Miljančić Matej 54′
    FC VOP PREPOLJE 2 / 18 Lenič Nejc / Roškar Mihael 74′
    NK MIKLAVŽ 20 / 10 Slekovec Mihael / Dovečar Luka 74′
    NK MIKLAVŽ 9 / 7 Škofič Gregor / Muminović Edin 81′
    FC VOP PREPOLJE 7 Kirbiš Aljoša 86′
    NK MIKLAVŽ 19 / 14 Joldić Ermin / Paklec Dejan 88′
  • 14. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 29.04.18 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 1 : 1 1 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Gligorić Lan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    26 Črnčec Uroš
    14 Majer Domen
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    5 Zorman Patrik
    4 Farazin Uroš
    10 Knuplež Roselito
    7 Jager Adrijan
    Rezervni igralci
    25 Cafuta Tadej V
    8 Škerget Kristian
    23 Križan Nejc
    35 Krautič Aljaž
    13 Zrnec Davorin
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    4 Polšak Žiga
    2 Pajtler Matej
    19 Sanjicki Aleksandar
    14 Poštrak Vlado
    17 Zorec Ivan
    16 Siničič Aleš
    20 Tinauer Mishel K
    18 Lončarič Aljaž
    9 Videc Goran
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    8 Panić Dejan
    10 Antić Marko
    15 Novak Rok
    6 Jarc David
    Trener
    Divjak Jože
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 1 : 0 15′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 1 : 1 26′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 11 Breznik Klemen 49′
    NŠ ROHO 9 Videc Goran 52′
    NŠ ROHO 18 / 10 Lončarič Aljaž / Antić Marko 56′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 61′
    NK Jurovski Dol 5 / 8 Zorman Patrik / Škerget Kristian 66′
    NŠ ROHO 14 / 8 Poštrak Vlado / Panić Dejan 68′
    NK Jurovski Dol 14 / 23 Majer Domen / Križan Nejc 70′
    NK Jurovski Dol 27 / 35 Sinič Jernej / Krautič Aljaž 78′
    NŠ ROHO 4 / 6 Polšak Žiga / Jarc David 83′
    NK Jurovski Dol 4 / 13 Farazin Uroš / Zrnec Davorin 84′
    NŠ ROHO 17 / 15 Zorec Ivan / Novak Rok 88′
    NK Jurovski Dol 25 Cafuta Tadej 89′
  • 14. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 28.04.18 ob 17.00

    ŠD Zlatoličje 0 : 6 0 : 2 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Plečko Simon (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    8 Dobnik Matic
    9 Mlakar Božo
    10 Donko Peter
    20 Kacjan Timotej
    14 Mohorko Miha
    13 Gašperin Matevž
    11 Čuš Jure
    17 Vindiš Žan
    7 Grozdek Alen
    2 Dobnik Iztok
    Rezervni igralci
    4 Kostanjevec Miha
    19 Ljubec Vito
    18 Zimet Andraž
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    15 Beranič Matej
    11 Gomzi Andrej
    8 Kramberger Borut K
    19 Kirbiš Aljoša
    10 Reich Gregor
    2 Kirbiš Denis
    17 Hojski Matej
    3 Vučak Miha
    9 Balažič Blaž
    20 Zaradija Tomo
    Rezervni igralci
    6 Kegel Marko
    23 Roškar Mihael
    32 Lenič Nejc
    14 Klasinc Žan
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 1 9′
    FC VOP PREPOLJE 10 Reich Gregor 0 : 2 17′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 3 63′
    FC VOP PREPOLJE 11 Gomzi Andrej 0 : 4 67′
    FC VOP PREPOLJE 11 Gomzi Andrej 0 : 5 73′
    FC VOP PREPOLJE 6 Kegel Marko 0 : 6 83′
    Dogodki
    FC VOP PREPOLJE 3 Vučak Miha 23′
    FC VOP PREPOLJE 10 Reich Gregor 33′
    FC VOP PREPOLJE 15 / 6 Beranič Matej / Kegel Marko 46′
    FC VOP PREPOLJE 8 / 32 Kramberger Borut / Lenič Nejc 46′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 14 Zaradija Tomo / Klasinc Žan 59′
    ŠD Zlatoličje 20 Kacjan Timotej 65′
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 70′
    FC VOP PREPOLJE 19 / 23 Kirbiš Aljoša / Roškar Mihael 70′
    ŠD Zlatoličje 10 Donko Peter 84′
  • 14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 28.04.18 ob 17.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 2 1 : 0 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    4 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš K
    15 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    10 Dovečar Luka
    18 Ornik Gašper
    17 Muminović Edin
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    13 Kuri Klemen
    14 Paklec Dejan
    3 Putora Danilo
    6 Miljančić Matej
    11 Visenjak Žan
    20 Slekovec Mihael
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    5 Križan Matevž
    8 Bračič Dušan K
    14 Šev Martin
    10 Ploč Tomaž
    20 Drozg Franc
    3 Ahman David
    19 Črnčič Bojan
    13 Petrič Miroslav
    Rezervni igralci
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 1 : 0 28′
    BIOSAD Jakob 14 Šev Martin 1 : 1 48′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 2 : 1 59′
    BIOSAD Jakob 10 Ploč Tomaž 2 : 2 79′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 3 : 2 81′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 31′
    NK MIKLAVŽ 5 / 13 Mlakar Matic / Kuri Klemen 46′
    NK MIKLAVŽ 10 / 20 Dovečar Luka / Slekovec Mihael 61′
    BIOSAD Jakob 5 Križan Matevž 80′
    NK MIKLAVŽ 9 / 11 Škofič Gregor / Visenjak Žan 83′
    NK MIKLAVŽ 4 Škarica Marin 88′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 89′
  • 14. krog | Fram – Igrišče Fram | 28.04.18 ob 17.00

    Nk Fram 2 : 5 1 : 2 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Fram
    23 Hojnik Dejan V
    9 Krlej Uroš
    14 Lunežnik Matej
    13 Leben Daniel
    3 Veber Žan
    19 Sernc Peter
    8 Geiser Marko K
    4 Škerget Klemen
    7 Mlinar David
    21 Libman Rene
    5 Zajc Žan
    Rezervni igralci
    24 Satler Marko
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    14 Kolarič Franci K
    5 Kolmanič Blaž
    11 Bezjak Tim
    19 Kneževič Siniša
    17 Marko Tim
    7 Marko Luka
    6 Kos Tadej
    8 Dimc Žiga
    2 Pušnik Matjaž
    4 Muhič Simon
    Rezervni igralci
    13 Karakaš Jakob
    10 Dobaja Patrik
    Trener
    Zupanc Janez
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    Nk Fram 8 Geiser Marko 1 : 0 31′
    NK AJM KUNGOTA 8 Dimc Žiga 1 : 1 40′
    NK AJM KUNGOTA 7 Marko Luka 1 : 2 45′
    NK AJM KUNGOTA 7 Marko Luka 1 : 3 47′
    Nk Fram 5 Zajc Žan 2 : 3 57′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 2 : 4 80′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 2 : 5 82′
    Dogodki
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 24′
    Nk Fram 9 Krlej Uroš 41′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 42′
    NK AJM KUNGOTA 2 Pušnik Matjaž 44′
    NK AJM KUNGOTA 8 / 10 Dimc Žiga / Dobaja Patrik 65′
    NK AJM KUNGOTA 7 / 13 Marko Luka / Karakaš Jakob 85′
  • 10. krog | Fram – Igrišče Fram | 25.04.18 ob 17.00

    Nk Fram 2 : 0 2 : 0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Jeger Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    19 Sernc Peter
    14 Lunežnik Matej
    8 Geiser Marko K
    9 Krlej Uroš
    6 Stegne Jure
    7 Mlinar David
    3 Veber Žan
    17 Frelih Goran
    4 Škerget Klemen
    13 Leben Daniel
    Rezervni igralci
    12 Ropič Žan V
    21 Libman Rene
    ŠD Zlatoličje
    1 Ljubec Vito V
    8 Dobnik Matic
    17 Jerenko Tomi
    18 Kacjan Timotej K
    5 Čuš Jure
    10 Donko Peter
    16 Gašperin Matevž
    11 Matjašič Matic
    7 Grozdek Alen
    6 Dobnik Alen
    13 Zimet Andraž
    Rezervni igralci
    9 Žunkovič Žiga
    Zadetki
    Nk Fram 6 Stegne Jure 1:0 17′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 2:0 26′
    Dogodki
    Nk Fram 6 / 21 Stegne Jure / Libman Rene 23′
    Nk Fram 1 / 12 Hojnik Dejan / Ropič Žan 46′
    ŠD Zlatoličje 13 / 9 Zimet Andraž / Žunkovič Žiga 62′
  • 10. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 25.04.18 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 0 : 4 0 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Fluher Gregor (1. pomočnik)
    Spasojevič Nemanja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NK Jurovski Dol
    25 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    26 Črnčec Uroš
    14 Majer Domen
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    18 Kraner Tilen
    4 Farazin Uroš
    10 Knuplež Roselito
    7 Jager Adrijan
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    5 Zorman Patrik
    35 Krautič Aljaž
    23 Križan Nejc
    13 Zrnec Davorin
    16 Repa Matic V
    8 Gajser Tadej
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    4 Škarica Marin
    2 Maček Uroš K
    15 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    11 Dovečar Luka
    18 Ornik Gašper
    17 Hiršman Miha
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    6 Muminović Edin
    7 Hižman Žan
    20 Kuri Klemen
    13 Miljančić Matej
    14 Paklec Dejan
    Trener
    Črnčec Robert
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 0 : 1 8′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 0 : 2 59′
    NK MIKLAVŽ 6 Muminović Edin 0 : 3 79′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 0 : 4 84′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 5 Mlakar Matic 16′
    NK Jurovski Dol 14 / 13 Majer Domen / Zrnec Davorin 33′
    NK Jurovski Dol 18 / 5 Kraner Tilen / Zorman Patrik 46′
    NK MIKLAVŽ 17 Hiršman Miha 52′
    NK Jurovski Dol 27 / 35 Sinič Jernej / Krautič Aljaž 58′
    NK Jurovski Dol 4 / 23 Farazin Uroš / Križan Nejc 65′
    NK MIKLAVŽ 5 / 20 Mlakar Matic / Kuri Klemen 68′
    NK MIKLAVŽ 17 / 6 Hiršman Miha / Muminović Edin 71′
    NK Jurovski Dol 10 / 8 Knuplež Roselito / Gajser Tadej 79′
    NK MIKLAVŽ 11 / 14 Dovečar Luka / Paklec Dejan 84′
    NK MIKLAVŽ 9 / 7 Škofič Gregor / Hižman Žan 84′
  • 13. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 21.04.18 ob 17.00

    BIOSAD Jakob 2 : 1 1 : 0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    5 Križan Matevž
    8 Bračič Dušan
    11 Štrumpfl Ervin K
    10 Ploč Tomaž
    20 Drozg Franc
    15 Rebernik Mitja
    19 Črnčič Bojan
    13 Petrič Miroslav
    Rezervni igralci
    14 Šev Martin
    9 Fras Simon
    6 Lešnik Matic
    17 Gornik Patrick
    16 Knuplež Andreas
    ŠD Zlatoličje
    1 Matjašič Matic V
    8 Dobnik Matic
    16 Mlakar David
    7 Grozdek Alen
    13 Gašperin Matevž
    6 Dobnik Alen
    3 Kacjan Timotej
    11 Kostanjevec Miha
    10 Donko Peter
    19 Kac Tadej K
    14 Mohorko Miha
    Rezervni igralci
    9 Ljubec Vito
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Furek Aleksander
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 20 Drozg Franc 1 : 0 42′
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 1 : 1 84′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 2 : 1 87′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 10 / 17 Ploč Tomaž / Gornik Patrick 55′
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 56′
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 62′
    BIOSAD Jakob 2 / 9 Škrlec Žiga / Fras Simon 75′
    BIOSAD Jakob 15 / 16 Rebernik Mitja / Knuplež Andreas 78′
    BIOSAD Jakob 7 Škrlec Žan 84′
    BIOSAD Jakob 13 / 6 Petrič Miroslav / Lešnik Matic 90′
  • 13. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 21.04.18 ob 17.00

    FC VOP PREPOLJE 2 : 2 2 : 2 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Podgoršek Simon Matej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    15 Beranič Matej
    11 Gomzi Andrej K
    20 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Aljoša
    10 Reich Gregor
    4 Kirbiš Denis
    17 Hojski Matej
    3 Vučak Miha
    9 Balažič Blaž
    7 Kegel Marko
    Rezervni igralci
    14 Klasinc Žan
    21 Stubičar Damijan
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    14 Majer Domen
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    23 Križan Nejc
    4 Farazin Uroš
    8 Petek Urban
    5 Zorman Patrik
    26 Črnčec Uroš
    Rezervni igralci
    18 Krautič Aljaž
    7 Knecht Šilak Alen
    25 Repa Matic V
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 1 : 0 12′
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 1 : 1 20′
    NK Jurovski Dol 14 Majer Domen 1 : 2 31′
    FC VOP PREPOLJE 10 Reich Gregor 2 : 2 11m 34′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 23 / 18 Križan Nejc / Krautič Aljaž 46′
    FC VOP PREPOLJE 11 / 14 Gomzi Andrej / Klasinc Žan 60′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 21 Zaradija Tomo / Stubičar Damijan 60′
  • 13. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 21.04.18 ob 17.00

    NK AJM KUNGOTA 4 : 4 2 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Benc Uroš (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Marković Aleksander (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    7 Marko Luka
    14 Kolarič Franci K
    11 Bezjak Tim
    19 Kneževič Siniša
    5 Kolmanič Blaž
    18 Brunšek Žiga
    6 Kos Tadej
    8 Dimc Žiga
    2 Pušnik Matjaž
    9 Krenker Gorazd
    Rezervni igralci
    10 Arzenšek Matej
    17 Dajčman Miha
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    3 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Škarica Marin
    15 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    18 Ornik Gašper
    17 Hiršman Miha
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    7 Muminović Edin
    6 Miljančić Matej
    10 Šmigoc Denis
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 7 Marko Luka 1 : 0 22′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 2 : 0 23′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 2 : 1 37′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 2 : 2 41′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 3 : 2 50′
    NK AJM KUNGOTA 7 Marko Luka 4 : 2 54′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 4 : 3 64′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 4 : 4 87′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 9 / 17 Krenker Gorazd / Dajčman Miha 46′
    NK MIKLAVŽ 9 / 6 Škofič Gregor / Miljančić Matej 54′
    NK MIKLAVŽ 17 / 7 Hiršman Miha / Muminović Edin 58′
    NK AJM KUNGOTA 12 Lampreht Aleš 64′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 64′
    NK MIKLAVŽ 4 Škarica Marin 70′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 77′
    NK AJM KUNGOTA 18 Brunšek Žiga 84′
  • 13. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 21.04.18 ob 17.00

    NK ROŠNJA – LOKA 1 : 2 1 : 1 Nk Fram
    Sodniki: Fras Mihael (glavni sodnik)
    Plečko Simon (1. pomočnik)
    Moravac Ljubomir (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    5 Horvat Alen
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    17 Golob Mitja
    18 Flajsinger Andrej
    Rezervni igralci
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    20 Premzl Tomaž
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    4 Škerget Klemen
    21 Libman Rene
    3 Veber Žan
    9 Krlej Uroš
    17 Frelih Goran
    14 Lunežnik Matej
    8 Geiser Marko K
    7 Sernc Peter
    13 Leben Daniel
    24 Stegne Jure
    Rezervni igralci
    11 Kokol Sašo
    12 Ropič Žan V
    5 Zajc Žan
    Trener
    Kopše Borut
    Trener
    Zupanc Janez
    Zadetki
    Nk Fram 24 Stegne Jure 0 : 1 12′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 1 38′
    Nk Fram 11 Kokol Sašo 1 : 2 60′
    Dogodki
    Nk Fram 13 Leben Daniel 13′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 Grbec Ermin 20′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 24′
    Nk Fram 24 Stegne Jure 24′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 Grbec Ermin 40′
    Nk Fram 1 / 12 Hojnik Dejan / Ropič Žan 46′
    Nk Fram 24 / 11 Stegne Jure / Kokol Sašo 49′
    NK ROŠNJA – LOKA 17 Golob Mitja 55′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 57′
    NK ROŠNJA – LOKA 18 / 13 Flajsinger Andrej / Štiher Jure 67′
    Nk Fram 11 Kokol Sašo 81′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 / 20 Horvat Alen / Premzl Tomaž 89′
    Nk Fram 8 Geiser Marko 89′
  • 12. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 15.04.18 ob 16.30

    NK Jurovski Dol 0 : 1 0 : 1 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Horvat Denis (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 150
    NK Jurovski Dol
    25 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    26 Črnčec Uroš
    3 Brunček Srečko
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    10 Knuplež Roselito
    4 Farazin Uroš
    7 Knecht Šilak Alen
    5 Zorman Patrik
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    23 Križan Nejc
    28 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    18 Dvoršak Klemen
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    5 Križan Matevž
    8 Bračič Dušan
    11 Štrumpfl Ervin K
    4 Vrbek Tilen
    20 Drozg Franc
    15 Rebernik Mitja
    10 Ploč Tomaž
    13 Petrič Miroslav
    Rezervni igralci
    19 Khemili Abdelkader
    6 Lešnik Matic
    3 Ahman David
    16 Knuplež Andreas
    18 Fras Simon
    17 Zorjan Matej
    9 Kaučič Marjan
    Trener
    Divjak Jože
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 20 Drozg Franc 0 : 1 34′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 4 / 9 Vrbek Tilen / Kaučič Marjan 11′
    BIOSAD Jakob 9 Kaučič Marjan 42′
    NK Jurovski Dol 17 / 23 Majer Rok / Križan Nejc 57′
    BIOSAD Jakob 20 / 3 Drozg Franc / Ahman David 61′
    BIOSAD Jakob 5 Križan Matevž 63′
    NK Jurovski Dol 4 / 28 Farazin Uroš / Kraner Tilen 64′
    BIOSAD Jakob 10 / 17 Ploč Tomaž / Zorjan Matej 75′
    NK Jurovski Dol 27 / 14 Sinič Jernej / Majer Domen 76′
    BIOSAD Jakob 13 / 19 Petrič Miroslav / Khemili Abdelkader 80′
    NK Jurovski Dol 5 / 18 Zorman Patrik / Dvoršak Klemen 85′
    BIOSAD Jakob 2 / 18 Škrlec Žiga / Fras Simon 86′
  • 12. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 14.04.18 ob 16.30

    ŠD Zlatoličje 1 : 5 1 : 3 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Zelenko Jure (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 46
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen V
    8 Dobnik Matic
    16 Mlakar David
    9 Mlakar Božo
    18 Dobnik Gregor
    11 Matjašič Matic
    4 Fišer Gregor
    19 Kac Tadej K
    10 Donko Peter
    14 Mohorko Miha
    17 Kostanjevec Miha
    Rezervni igralci
    3 Kacjan Timotej
    7 Čuš Jure
    6 Pesek Nejc
    5 Vindiš Žan
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    3 Muhič Simon
    14 Kolarič Franci K
    11 Bezjak Tim
    19 Kneževič Siniša
    17 Marko Tim
    7 Marko Luka
    18 Brunšek Žiga
    5 Kolmanič Blaž
    2 Pušnik Matjaž
    10 Arzenšek Matej
    Rezervni igralci
    8 Dimc Žiga
    16 Pliberšek Jan
    20 Polc Klemen
    6 Kos Tadej
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 0 : 1 ag 5′
    ŠD Zlatoličje 11 Matjašič Matic 1 : 1 10′
    NK AJM KUNGOTA 7 Marko Luka 1 : 2 24′
    NK AJM KUNGOTA 18 Brunšek Žiga 1 : 3 26′
    NK AJM KUNGOTA 17 Marko Tim 1 : 4 69′
    NK AJM KUNGOTA 6 Kos Tadej 1 : 5 83′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 18 / 7 Dobnik Gregor / Čuš Jure 2′
    ŠD Zlatoličje 7 Čuš Jure 41′
    ŠD Zlatoličje 4 / 3 Fišer Gregor / Kacjan Timotej 46′
    NK AJM KUNGOTA 14 / 8 Kolarič Franci / Dimc Žiga 46′
    NK AJM KUNGOTA 7 / 6 Marko Luka / Kos Tadej 55′
    NK AJM KUNGOTA 10 / 20 Arzenšek Matej / Polc Klemen 55′
    NK AJM KUNGOTA 18 / 16 Brunšek Žiga / Pliberšek Jan 62′
  • 12. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 14.04.18 ob 16.30

    ND Slovenj Gradec 1 : 2 0 : 1 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Mlinarič Lucija (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Slovenj Gradec
    1 Kresnik Žan V
    16 Štaleker Matevž
    3 Repas Anže
    8 Višnjar Davor
    7 Šisernik David K
    5 Cafuta Miha
    18 Gradišnik Iztok
    14 Pilić Haris
    17 Šabanovič Amir
    10 Verboten Blaž
    6 Nakič Igor
    Rezervni igralci
    9 Alibabić Irnes
    21 Ošlovnik Aljaž
    15 Kotnik Aleks
    11 Glažer Blaž
    20 Racaj Lundrim
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan
    15 Beranič Matej
    11 Gomzi Andrej
    20 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Aljoša
    10 Reich Gregor
    5 Kirbiš Denis
    8 Kramberger Borut
    3 Vučak Miha
    9 Balažič Blaž
    16 Stubičar Damijan
    Rezervni igralci
    32 Lenič Nejc
    14 Klasinc Žan
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 5 Kirbiš Denis 0 : 1 21′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 2 64′
    ND Slovenj Gradec 9 Alibabić Irnes 1 : 2 82′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 8 / 9 Višnjar Davor / Alibabić Irnes 46′
    FC VOP PREPOLJE 20 Zaradija Tomo 54′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 14 Zaradija Tomo / Klasinc Žan 56′
    FC VOP PREPOLJE 8 / 32 Kramberger Borut / Lenič Nejc 56′
    ND Slovenj Gradec 3 / 20 Repas Anže / Racaj Lundrim 68′
    ND Slovenj Gradec 18 / 21 Gradišnik Iztok / Ošlovnik Aljaž 70′
    ND Slovenj Gradec 14 / 11 Pilić Haris / Glažer Blaž 72′
    ND Slovenj Gradec 6 / 15 Nakič Igor / Kotnik Aleks 80′
    FC VOP PREPOLJE 19 Kirbiš Aljoša 81′
    FC VOP PREPOLJE 11 Gomzi Andrej 87′
  • 12. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 14.04.18 ob 16.30

    NK ROŠNJA – LOKA 2 : 1 1 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Vrabič Matic (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    13 Štiher Jure
    15 Podrepšek Martin
    17 Golob Mitja
    19 Nahberger Denis
    Rezervni igralci
    3 Buhvald Andraž
    14 Trunk Patrik
    20 Premzl Tomaž
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    4 Polšak Žiga
    2 Pajtler Matej
    19 Sanjicki Aleksandar
    7 Kraut Kristijan
    8 Panić Dejan
    16 Siničič Aleš
    20 Tinauer Mishel K
    18 Lončarič Aljaž
    9 Videc Goran
    15 Gruden Izak
    Rezervni igralci
    14 Novak Rok
    17 Gangl Beno
    3 Levstek Tomaž
    11 Horvat Tadej
    6 Jarc David
    10 Poštrak Vlado
    Trener
    Kopše Borut
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    NŠ ROHO 15 Gruden Izak 0 : 1 5′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 1 19′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 2 : 1 82′
    Dogodki
    NŠ ROHO 18 Lončarič Aljaž 6′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 6′
    NK ROŠNJA – LOKA 17 Golob Mitja 34′
    NŠ ROHO 2 Pajtler Matej 49′
    NŠ ROHO 15 / 14 Gruden Izak / Novak Rok 55′
    NŠ ROHO 16 Siničič Aleš 56′
    NŠ ROHO 18 / 3 Lončarič Aljaž / Levstek Tomaž 59′
    NŠ ROHO 3 Levstek Tomaž 65′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 Štiher Jure 69′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 / 20 Štiher Jure / Premzl Tomaž 72′
    NŠ ROHO 7 / 6 Kraut Kristijan / Jarc David 79′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 14 Roškarič Blaž / Trunk Patrik 85′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Nahberger Denis 89′
  • 12. krog | Fram – Igrišče Fram | 14.04.18 ob 16.30

    Nk Fram 3 : 2 2 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Plečko Simon (1. pomočnik)
    Jeger Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    Nk Fram
    12 Danilović Nikola V
    9 Krlej Uroš
    3 Veber Žan
    25 Šlamberger Marko
    4 Škerget Klemen
    13 Leben Daniel
    8 Geiser Marko K
    14 Lunežnik Matej
    19 Sernc Peter
    7 Mlinar David
    28 Stegne Jure
    Rezervni igralci
    11 Kokol Sašo
    21 Libman Rene
    5 Zajc Žan
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    3 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš K
    15 Šumak Vid
    20 Slekovec Mihael
    5 Mlakar Matic
    18 Ornik Gašper
    17 Hiršman Miha
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    7 Muminović Edin
    6 Hižman Žan
    11 Visenjak Žan
    10 Šmigoc Denis
    Trener
    Zupanc Janez
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    Nk Fram 28 Stegne Jure 1 : 0 10′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 1 : 1 16′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 1 : 2 37′
    Nk Fram 13 Leben Daniel 2 : 2 44′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 3 : 2 55′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 28′
    NK MIKLAVŽ 20 / 7 Slekovec Mihael / Muminović Edin 50′
    NK MIKLAVŽ 17 / 11 Hiršman Miha / Visenjak Žan 60′
    Nk Fram 28 / 11 Stegne Jure / Kokol Sašo 66′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 70′
    Nk Fram 7 Mlinar David 76′
    NK MIKLAVŽ 11 Visenjak Žan 76′
    Nk Fram 19 / 5 Sernc Peter / Zajc Žan 77′
    NK MIKLAVŽ 5 / 6 Mlakar Matic / Hižman Žan 85′
    NK MIKLAVŽ 19 / 10 Joldić Ermin / Šmigoc Denis 88′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 89′
    NK MIKLAVŽ 11 Visenjak Žan 89′
  • 11. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 07.04.18 ob 16.30

    FC VOP PREPOLJE 2 : 4 1 : 2 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 126
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    5 Beranič Matej
    16 Stubičar Damijan
    20 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Aljoša
    15 Reich Gregor
    6 Kirbiš Denis
    8 Kramberger Borut K
    7 Glavica Jan
    9 Balažič Blaž
    17 Hojski Matej
    Rezervni igralci
    3 Vučak Miha
    32 Roškar Mihael
    14 Klasinc Žan
    11 Gomzi Andrej
    21 Rodošek Tomaž
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    18 Flajsinger Andrej
    19 Nahberger Denis
    Rezervni igralci
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Kopše Borut
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 0 : 1 10′
    FC VOP PREPOLJE 6 Kirbiš Denis 1 : 1 35′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 2 41′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 2 : 2 85′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 2 : 3 11m 88′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 2 : 4 90′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 6 Kavaš David 16′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 3 Zaradija Tomo / Vučak Miha 17′
    FC VOP PREPOLJE 15 Reich Gregor 51′
    FC VOP PREPOLJE 17 Hojski Matej 60′
    FC VOP PREPOLJE 16 / 11 Stubičar Damijan / Gomzi Andrej 65′
    FC VOP PREPOLJE 8 Kramberger Borut 67′
    NK ROŠNJA – LOKA 18 / 13 Flajsinger Andrej / Štiher Jure 67′
    FC VOP PREPOLJE 6 / 14 Kirbiš Denis / Klasinc Žan 70′
    NK ROŠNJA – LOKA 1 Solatnik Primož 85′
    FC VOP PREPOLJE 7 Glavica Jan 86′
    FC VOP PREPOLJE 3 Vučak Miha 88′
  • 11. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 07.04.18 ob 16.30

    NK MIKLAVŽ 2 : 2 1 : 1 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Fluher Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    1 Ribič Gal V
    3 Putora Danilo
    2 Milašinovič Uroš K
    15 Šumak Vid
    20 Slekovec Mihael
    5 Mlakar Matic
    18 Ornik Gašper
    17 Hiršman Miha
    8 Jodl Jernej
    19 Joldić Ermin
    9 Škofič Gregor
    Rezervni igralci
    14 Muminović Edin
    16 Džemaili Esat
    7 Hižman Žan
    11 Visenjak Žan
    4 Paklec Dejan
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen V
    15 Kacjan Timotej K
    8 Dobnik Matic
    6 Mlakar David
    18 Dobnik Gregor
    7 Grozdek Alen
    2 Kelc Aleks
    4 Fišer Gregor
    19 Kac Tadej
    10 Donko Peter
    9 Zimet Andraž
    Rezervni igralci
    14 Mohorko Miha
    13 Matjašič Matic
    11 Vindiš Žan
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Furek Aleksander
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 1 : 0 11m 7′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 1 : 1 35′
    NK MIKLAVŽ 8 Jodl Jernej 2 : 1 61′
    ŠD Zlatoličje 15 Kacjan Timotej 2 : 2 62′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 2 Kelc Aleks 22′
    NK MIKLAVŽ 20 Slekovec Mihael 32′
    ŠD Zlatoličje 15 Kacjan Timotej 32′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 41′
    ŠD Zlatoličje 9 Zimet Andraž 41′
    NK MIKLAVŽ 17 / 11 Hiršman Miha / Visenjak Žan 63′
    NK MIKLAVŽ 20 / 14 Slekovec Mihael / Muminović Edin 80′
    ŠD Zlatoličje 10 / 14 Donko Peter / Mohorko Miha 84′
    ŠD Zlatoličje 18 Dobnik Gregor 92′
  • 11. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 07.04.18 ob 16.30

    BIOSAD Jakob 4 : 1 2 : 1 ND Slovenj Gradec
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Žurman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    7 Škrlec Žan
    2 Škrlec Žiga
    5 Križan Matevž
    8 Bračič Dušan
    19 Črnčič Bojan
    10 Ploč Tomaž
    13 Petrič Miroslav
    20 Drozg Franc
    4 Vrbek Tilen
    11 Štrumpfl Ervin K
    Rezervni igralci
    6 Lešnik Matic
    15 Ahman David
    14 Šev Martin
    9 Kaučič Marjan
    ND Slovenj Gradec
    1 Kolar Andraž V
    11 Šisernik David K
    18 Pilić Haris
    16 Racaj Lundrim
    20 Štaleker Matevž
    15 Cafuta Miha
    17 Šabanovič Amir
    6 Kotnik Aleks
    4 Nakič Igor
    7 Alibabić Irnes
    10 Verboten Blaž
    Rezervni igralci
    9 Glažer Blaž
    2 Ošlovnik Aljaž
    21 Jug Gregor
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    ND Slovenj Gradec 10 Verboten Blaž 0 : 1 21′
    BIOSAD Jakob 10 Ploč Tomaž 1 : 1 38′
    BIOSAD Jakob 2 Škrlec Žiga 2 : 1 40′
    BIOSAD Jakob 15 Ahman David 3 : 1 54′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 4 : 1 66′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 18 Pilić Haris 30′
    BIOSAD Jakob 19 Črnčič Bojan 31′
    BIOSAD Jakob 11 / 15 Štrumpfl Ervin / Ahman David 46′
    ND Slovenj Gradec 17 Šabanovič Amir 53′
    ND Slovenj Gradec 16 / 9 Racaj Lundrim / Glažer Blaž 61′
    BIOSAD Jakob 13 / 9 Petrič Miroslav / Kaučič Marjan 70′
    BIOSAD Jakob 7 / 6 Škrlec Žan / Lešnik Matic 80′
    BIOSAD Jakob 10 / 14 Ploč Tomaž / Šev Martin 83′
  • 11. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 07.04.18 ob 16.30

    NK AJM KUNGOTA 2 : 1 1 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Biškup Matej (1. pomočnik)
    Vadlja Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    8 Hlebec Niko
    17 Marko Tim
    5 Kolmanič Blaž
    3 Muhič Simon
    11 Bezjak Tim
    14 Kolarič Franci K
    18 Brunšek Žiga
    10 Arzenšek Matej
    6 Kos Tadej
    19 Kneževič Siniša
    Rezervni igralci
    2 Marko Luka
    9 Krenker Gorazd
    7 Geršak Nejc
    16 Dajčman Miha
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    26 Črnčec Uroš
    3 Brunček Darko
    27 Sinič Jernej
    66 Planer Nejc
    10 Knuplež Roselito
    4 Farazin Uroš
    7 Knecht Šilak Alen
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    35 Repa Matic
    8 Škerget Kristian
    5 Zorman Patrik
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 10 Arzenšek Matej 1 : 0 5′
    NK Jurovski Dol 27 Sinič Jernej 1 : 1 67′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 2 : 1 72′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 4 Farazin Uroš 16′
    NK AJM KUNGOTA 10 / 2 Arzenšek Matej / Marko Luka 46′
    NK Jurovski Dol 23 / 8 Križan Nejc / Škerget Kristian 46′
    NK AJM KUNGOTA 6 / 9 Kos Tadej / Krenker Gorazd 52′
    NK Jurovski Dol 10 Knuplež Roselito 60′
    NK AJM KUNGOTA 9 Krenker Gorazd 71′
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 76′
    NK AJM KUNGOTA 17 / 16 Marko Tim / Dajčman Miha 80′
  • 11. krog | Fram – Igrišče Fram | 07.04.18 ob 16.30

    NŠ ROHO 2 : 5 0 : 3 Nk Fram
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Mlinarič Lucija (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NŠ ROHO
    12 Polšak Dejan V
    15 Gruden Izak
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    11 Levstek Tomaž
    10 Antić Marko
    16 Siničič Aleš
    20 Tinauer Mishel K
    17 Zorec Ivan
    18 Lončarič Aljaž
    8 Panić Dejan
    Rezervni igralci
    1 Mesiček Robin
    3 Gangl Beno
    7 Jarc David
    13 Knuplež Jernej
    6 Horvat Tadej
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    4 Škerget Klemen
    25 Šlamberger Marko
    3 Veber Žan
    9 Krlej Uroš
    17 Mlinar David
    14 Lunežnik Matej
    8 Geiser Marko K
    7 Sernc Peter
    13 Leben Daniel
    28 Stegne Jure
    Rezervni igralci
    12 Ropič Žan
    11 Kokol Sašo
    23 Libman Rene
    5 Zajc Žan
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Zupanc Janez
    Zadetki
    Nk Fram 25 Šlamberger Marko 0 : 1 2′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 0 : 2 11m 12′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 0 : 3 45′
    Nk Fram 28 Stegne Jure 0 : 4 49′
    NŠ ROHO 8 Panić Dejan 1 : 4 52′
    NŠ ROHO 2 Pajtler Matej 2 : 4 69′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 2 : 5 89′
    Dogodki
    Nk Fram 1 / 12 Hojnik Dejan / Ropič Žan 46′
    Nk Fram 28 / 11 Stegne Jure / Kokol Sašo 51′
    NŠ ROHO 11 / 1 Levstek Tomaž / Mesiček Robin 55′
    NŠ ROHO 18 / 13 Lončarič Aljaž / Knuplež Jernej 65′
    Nk Fram 4 / 23 Škerget Klemen / Libman Rene 67′
    NŠ ROHO 15 / 3 Gruden Izak / Gangl Beno 75′
  • 10. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 02.04.18 ob 16.00

    NŠ ROHO 2 : 2 2 : 2 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ ROHO
    1 Polšak Dejan V
    13 Horvat Tadej
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    10 Antić Marko
    8 Panić Dejan
    17 Zorec Ivan
    16 Siničič Aleš
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    9 Leskovar David
    18 Lončarič Aljaž
    11 Velić Aldin
    14 Kovačič Žiga
    3 Gangl Beno
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    3 Vučak Miha
    6 Andrič Marko
    5 Beranič Matej
    4 Kirbiš Aljoša
    15 Reich Gregor
    21 Kirbiš Denis
    8 Kramberger Borut K
    7 Glavica Jan
    9 Balažič Blaž
    17 Hojski Matej
    Rezervni igralci
    10 Zaradija Tomo
    2 Roškar Mihael
    11 Lenič Nejc
    19 Klasinc Žan
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    NŠ ROHO 8 Panić Dejan 1 : 0 6′
    FC VOP PREPOLJE 15 Reich Gregor 1 : 1 11m 36′
    NŠ ROHO 19 Sanjicki Aleksandar 2 : 1 55′
    FC VOP PREPOLJE 15 Reich Gregor 2 : 2 11m 76′
    Dogodki
    FC VOP PREPOLJE 7 Glavica Jan 8′
    NŠ ROHO 4 Polšak Žiga 12′
    FC VOP PREPOLJE 17 Hojski Matej 17′
    FC VOP PREPOLJE 6 / 10 Andrič Marko / Zaradija Tomo 20′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 40′
    NŠ ROHO 19 Sanjicki Aleksandar 44′
    NŠ ROHO 13 / 9 Horvat Tadej / Leskovar David 59′
    NŠ ROHO 17 / 11 Zorec Ivan / Velić Aldin 62′
    FC VOP PREPOLJE 21 / 11 Kirbiš Denis / Lenič Nejc 64′
    FC VOP PREPOLJE 5 / 19 Beranič Matej / Klasinc Žan 64′
    NŠ ROHO 8 / 18 Panić Dejan / Lončarič Aljaž 71′
    NŠ ROHO 9 Leskovar David 77′
    FC VOP PREPOLJE 11 Lenič Nejc 77′
    NŠ ROHO 2 / 14 Pajtler Matej / Kovačič Žiga 78′
    FC VOP PREPOLJE 15 Reich Gregor 80′
    NŠ ROHO 18 Lončarič Aljaž 90′
  • 10. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 02.04.18 ob 16.00

    NK ROŠNJA – LOKA 8 : 0 5 : 0 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Vrabič Matic (1. pomočnik)
    Lahovič Marcel (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK ROŠNJA – LOKA
    1 Solatnik Primož V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    5 Horvat Alen
    7 Grbec Ermin
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    17 Golob Mitja
    19 Nahberger Denis
    Rezervni igralci
    6 Kavaš David
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    18 Flajsinger Andrej
    BIOSAD Jakob
    1 Pešl Primož V
    8 Bračič Dušan
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    5 Križan Matevž
    11 Štrumpfl Ervin K
    17 Gornik Patrick
    20 Drozg Franc
    10 Ploč Tomaž
    19 Fras Simon
    6 Ahman David
    Rezervni igralci
    14 Šev Martin
    Trener
    Kopše Borut
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 0 7′
    NK ROŠNJA – LOKA 2 Rat Andrej 2 : 0 12′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 3 : 0 16′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 4 : 0 26′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 5 : 0 40′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 Horvat Alen 6 : 0 62′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 7 : 0 65′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 8 : 0 11m 74′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 19 / 6 Nahberger Denis / Kavaš David 16′
    BIOSAD Jakob 17 / 14 Gornik Patrick / Šev Martin 46′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 / 18 Horvat Alen / Flajsinger Andrej 68′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 14 Roškarič Blaž / Trunk Patrik 74′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 / 13 Grbec Ermin / Štiher Jure 78′
  • 3. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 04.11.17 ob 14.00

    NŠ ROHO 1 : 5 1 : 1 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    18 Lončarič Aljaž
    6 Jarc David
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    10 Antić Marko
    8 Panić Dejan
    16 Siničič Aleš
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    11 Knuplež Jernej
    17 Leskovar David
    3 Gangl Beno
    14 Bezjak Nejc
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Robnik Marcel V
    2 Rat Andrej
    3 Buhvald Andraž
    4 Pekmezović Mirza
    7 Jodl Jernej
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Grbec Ermin
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    5 Horvat Alen
    6 Kavaš David
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    16 Zupanič Jan
    17 Grahić Benjamin
    18 Flajsinger Andrej
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Kopše Borut
    Zadetki
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 1 : 1 33′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 0 : 1 33′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 1 : 2 47′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 1 : 3 50′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 1 : 4 74′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 Horvat Alen 1 : 5 85′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 3 / 5 Buhvald Andraž / Horvat Alen 24′
    NŠ ROHO 4 Polšak Žiga 44′
    NŠ ROHO 6 / 14 Jarc David / Bezjak Nejc 52′
    NŠ ROHO 18 / 17 Lončarič Aljaž / Leskovar David 58′
    NK ROŠNJA – LOKA 15 / 6 Podrepšek Martin / Kavaš David 72′
    NŠ ROHO 17 Leskovar David 75′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 13 Roškarič Blaž / Štiher Jure 79′
    NŠ ROHO 20 Tinauer Mishel 82′
    NŠ ROHO 9 / 3 Škofič Roki / Gangl Beno 88′
  • 9. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 29.10.17 ob 14.00

    NK Jurovski Dol 2 : 0 1 : 0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Vrabič Matic (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jurovski Dol
    25 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    26 Črnčec Uroš
    3 Brunček Darko
    14 Majer Domen
    66 Planer Nejc
    10 Knuplež Roselito
    5 Zorman Patrik
    7 Knecht Šilak Alen
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    13 Bauman Žiga
    27 Novak Tomislav
    8 Škrlec Marko
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    10 Vindiš Žan
    8 Dobnik Matic
    15 Gašperin Matevž
    9 Mlakar Božo
    6 Pesek Nejc
    5 Dobnik Gregor
    19 Mlakar David
    14 Mohorko Miha
    17 Kacjan Timotej
    7 Grozdek Alen
    Rezervni igralci
    20 Smolinger Aljaž
    16 Kelc Aleks
    13 Dobnik Tine
    Trener
    Divjak Jože
    Trener
    Furek Aleksander
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Knecht Šilak Alen 1 : 0 12′
    NK Jurovski Dol 7 Knecht Šilak Alen 2 : 0 55′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 14 / 27 Majer Domen / Novak Tomislav 36′
    ŠD Zlatoličje 17 / 16 Kacjan Timotej / Kelc Aleks 46′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 82′
    NK Jurovski Dol 5 / 13 Zorman Patrik / Bauman Žiga 86′
  • 9. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 28.10.17 ob 18.00

    ND Slovenj Gradec 1 : 1 1 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ND Slovenj Gradec
    1 Kolar Andraž V
    8 Nakič Igor
    20 Repas Anže
    11 Štaleker Matevž
    9 Kukenberg Triller Jan
    14 Verboten Blaž
    13 Auberšek Blaž
    5 Cafuta Miha
    21 Šabanovič Amir
    18 Gradišnik Iztok K
    6 Obu Jure
    Rezervni igralci
    7 Potočnik Amadej
    15 Kotnik Aleks
    17 Abazović Elvedin
    10 Knez Gašper
    23 Kučej Nino
    27 Šisernik David
    12 Jug Gregor
    NK MIKLAVŽ
    12 Ribič Gal V
    2 Milašinovič Uroš K
    3 Putora Danilo
    17 Cebek Denis
    5 Mlakar Matic
    10 Medić Amer
    20 Šmigoc Denis
    7 Hižman Žan
    4 Šumak Vid
    9 Škofič Gregor
    19 Joldić Ermin
    Rezervni igralci
    14 Maček Uroš
    6 Hiršman Miha
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    ND Slovenj Gradec 18 Gradišnik Iztok 1 : 0 11m 14′
    NK MIKLAVŽ 4 Šumak Vid 1 : 1 19′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 18 Gradišnik Iztok 16′
    NK MIKLAVŽ 3 Putora Danilo 38′
    NK MIKLAVŽ 4 Šumak Vid 40′
    ND Slovenj Gradec 13 / 7 Auberšek Blaž / Potočnik Amadej 67′
    ND Slovenj Gradec 6 / 10 Obu Jure / Knez Gašper 71′
    NK MIKLAVŽ 7 / 14 Hižman Žan / Maček Uroš 78′
    ND Slovenj Gradec 9 / 17 Kukenberg Triller Jan / Abazović Elvedin 84′
    NK MIKLAVŽ 10 / 6 Medić Amer / Hiršman Miha 90′
  • 9. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 28.10.17 ob 15.00

    NK ROŠNJA – LOKA 1 : 0 1 : 0 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Robnik Marcel V
    4 Pekmezović Mirza
    5 Horvat Alen
    6 Kavaš David
    7 Jodl Jernej
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Grbec Ermin
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    3 Buhvald Andraž
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    17 Grahić Benjamin
    18 Flajsinger Andrej
    16 Zupanič Jan
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    19 Kneževič Siniša
    8 Dimc Žiga
    2 Pušnik Matjaž
    9 Hlebec Niko
    4 Krenker Gorazd
    20 Polc Klemen
    16 Hlebec Nino
    13 Repolusk Tomaž
    6 Šumak Jure
    14 Kolarič Franci K
    Rezervni igralci
    10 Arzenšek Matej
    15 Ul Matjaž
    7 Geršak Nejc
    11 Bezjak Tim
    17 Dajčman Miha
    18 Marko Tim
    3 Jagodič Niko
    Trener
    Kopše Borut
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 1 : 0 31′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 16 Hlebec Nino 10′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 52′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 10 Krenker Gorazd / Arzenšek Matej 57′
    NK ROŠNJA – LOKA 15 / 18 Podrepšek Martin / Flajsinger Andrej 67′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 67′
    NK AJM KUNGOTA 2 Pušnik Matjaž 70′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 72′
    NK AJM KUNGOTA 6 / 11 Šumak Jure / Bezjak Tim 73′
    NK AJM KUNGOTA 20 / 7 Polc Klemen / Geršak Nejc 73′
    NK AJM KUNGOTA 14 / 18 Kolarič Franci / Marko Tim 75′
    NK AJM KUNGOTA 16 Hlebec Nino 80′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 13 Roškarič Blaž / Štiher Jure 82′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 / 14 Horvat Alen / Trunk Patrik 87′
    NK AJM KUNGOTA 12 Lampreht Aleš 89′
  • 9. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 28.10.17 ob 15.00

    FC VOP PREPOLJE 8 : 2 2 : 1 Nk Fram
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Žurman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 103
    FC VOP PREPOLJE
    1 Kurbus Kristjan V
    4 Gashi Labinot
    3 Vučak Miha
    19 Kirbiš Aljoša
    6 Reich Gregor
    11 Gomzi Andrej
    2 Kirbiš Denis
    10 Kramberger Borut K
    7 Glavica Jan
    9 Balažič Blaž
    18 Lenič Nejc
    Rezervni igralci
    8 Klasinc Žan
    23 Roškar Mihael
    14 Mlakar Sebastijan
    21 Rodošek Tomaž
    16 Rodošek Florijan
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    24 Satler Marko
    5 Zajc Žan
    7 Frelih Goran K
    17 Mlinar David
    14 Lunežnik Matej
    25 Šlamberger Marko
    21 Libman Rene
    6 Sernc Peter
    11 Kokol Sašo
    13 Geiser Marko
    Rezervni igralci
    2 Ducman Miha
    9 Koren Žiga
    8 Jus Marko
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Cigler Sandi
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 10 Kramberger Borut 1 : 0 7′
    Nk Fram 21 Libman Rene 1 : 1 9′
    FC VOP PREPOLJE 2 Kirbiš Denis 2 : 1 31′
    FC VOP PREPOLJE 18 Lenič Nejc 3 : 1 43′
    FC VOP PREPOLJE 2 Kirbiš Denis 4 : 1 51′
    Nk Fram 6 Sernc Peter 4 : 2 55′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 5 : 2 68′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 6 : 2 75′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 7 : 2 81′
    FC VOP PREPOLJE 21 Rodošek Tomaž 8 : 2 85′
    Dogodki
    FC VOP PREPOLJE 10 / 8 Kramberger Borut / Klasinc Žan 46′
    FC VOP PREPOLJE 2 / 16 Kirbiš Denis / Rodošek Florijan 69′
    FC VOP PREPOLJE 6 / 14 Reich Gregor / Mlakar Sebastijan 73′
    FC VOP PREPOLJE 11 / 23 Gomzi Andrej / Roškar Mihael 75′
    FC VOP PREPOLJE 18 / 21 Lenič Nejc / Rodošek Tomaž 76′
    Nk Fram 11 Kokol Sašo 77′
  • 9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 28.10.17 ob 15.00

    NŠ ROHO 4 : 0 2 : 0 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Šilec Sašo (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    16 Siničič Aleš
    11 Velić Aldin
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    10 Antić Marko
    8 Panić Dejan
    6 Jarc David
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    15 Knuplež Jernej
    18 Lončarič Aljaž
    2 Pajtler Matej
    17 Novak Rok
    13 Bezjak Nejc
    14 Kovačič Žiga
    3 Gangl Beno
    BIOSAD Jakob
    1 Zemljič Miran V
    13 Drozg Franc
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    5 Križan Matevž
    10 Rebernik Mitja
    8 Bračič Dušan K
    4 Pešl Primož
    18 Krajnc Rok
    6 Lešnik Matic
    3 Ahman David
    Rezervni igralci
    17 Gornik Patrick
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 1 : 0 2′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 2 : 0 6′
    BIOSAD Jakob 6 Lešnik Matic 3 : 0 ag 58′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 4 : 0 63′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 8 Bračič Dušan 28′
    NŠ ROHO 6 / 18 Jarc David / Lončarič Aljaž 46′
    NŠ ROHO 4 / 2 Polšak Žiga / Pajtler Matej 46′
    BIOSAD Jakob 4 / 17 Pešl Primož / Gornik Patrick 56′
    NŠ ROHO 11 / 13 Velić Aldin / Bezjak Nejc 67′
    NŠ ROHO 8 / 17 Panić Dejan / Novak Rok 72′
    NŠ ROHO 7 / 15 Krajnc Robi / Knuplež Jernej 75′
  • 8. krog | Fram – Igrišče Fram | 21.10.17 ob 15.00

    Nk Fram 1 : 2 0 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Jug Maksimiljan (1. pomočnik)
    Gros Mitja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram
    12 Stegne Jure V
    19 Musić Nermin
    7 Frelih Goran
    3 Veber Žan
    13 Geiser Marko K
    6 Sernc Peter
    25 Šlamberger Marko
    2 Golob Silvo
    17 Mlinar David
    24 Satler Marko
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    1 Hojnik Dejan V
    11 Kokol Sašo
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    6 Rola Tadej
    22 Divjak Mitja
    3 Brunček Darko
    66 Planer Nejc
    10 Knuplež Roselito
    27 Sinič Jernej
    7 Knecht Šilak Alen
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    14 Majer Domen
    8 Škrlec Marko
    5 Zorman Patrik
    9 Konrad Klemen
    Trener
    Cigler Sandi
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Knecht Šilak Alen 0 : 1 1′
    NK Jurovski Dol 7 Knecht Šilak Alen 0 : 2 57′
    Nk Fram 17 Mlinar David 1 : 2 84′
    Dogodki
    Nk Fram 3 Veber Žan 28′
    NK Jurovski Dol 23 Križan Nejc 38′
    NK Jurovski Dol 23 / 14 Križan Nejc / Majer Domen 46′
    Nk Fram 21 / 11 Libman Rene / Kokol Sašo 62′
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 67′
    NK Jurovski Dol 14 / 8 Majer Domen / Škrlec Marko 90′
  • 8. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 21.10.17 ob 15.00

    BIOSAD Jakob 0 : 2 0 : 2 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Gligorić Zoran (1. pomočnik)
    Majer Vojko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    BIOSAD Jakob
    31 Zemljič Miran V
    11 Štrumpfl Ervin
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    10 Rebernik Mitja
    5 Križan Matevž
    19 Knuplež Andreas
    17 Gornik Patrick
    20 Zorjan Matej
    13 Drozg Franc
    8 Bračič Dušan K
    Rezervni igralci
    4 Pešl Primož
    6 Lešnik Matic
    16 Ahman David
    9 Kaučič Marjan
    15 Kralj Sandi
    14 Krajnc Rok
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    5 Gashi Labinot
    3 Vučak Miha
    19 Kirbiš Aljoša
    6 Reich Gregor
    20 Zaradija Tomo
    2 Kirbiš Denis
    10 Kramberger Borut K
    7 Glavica Jan
    9 Balažič Blaž
    18 Lenič Nejc
    Rezervni igralci
    8 Klasinc Žan
    23 Roškar Mihael
    11 Gomzi Andrej
    26 Mlakar Sebastijan
    16 Rodošek Florijan
    17 Šrok Matej
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 19 Knuplež Andreas 0 : 1 ag 20′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 2 27′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 23′
    FC VOP PREPOLJE 5 Gashi Labinot 31′
    BIOSAD Jakob 13 Drozg Franc 33′
    BIOSAD Jakob 5 / 9 Križan Matevž / Kaučič Marjan 46′
    BIOSAD Jakob 20 / 14 Zorjan Matej / Krajnc Rok 46′
    FC VOP PREPOLJE 19 Kirbiš Aljoša 52′
    FC VOP PREPOLJE 20 Zaradija Tomo 56′
    BIOSAD Jakob 19 / 6 Knuplež Andreas / Lešnik Matic 60′
    FC VOP PREPOLJE 18 / 11 Lenič Nejc / Gomzi Andrej 61′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 26 Zaradija Tomo / Mlakar Sebastijan 67′
    BIOSAD Jakob 13 / 15 Drozg Franc / Kralj Sandi 83′
    BIOSAD Jakob 17 / 4 Gornik Patrick / Pešl Primož 85′
    FC VOP PREPOLJE 2 / 8 Kirbiš Denis / Klasinc Žan 85′
    FC VOP PREPOLJE 9 / 16 Balažič Blaž / Rodošek Florijan 88′
  • 8. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 21.10.17 ob 15.00

    ŠD Zlatoličje 1 : 2 0 : 2 ND Slovenj Gradec
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šilec Sašo (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 17
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    8 Dobnik Matic
    10 Vindiš Žan
    6 Pesek Nejc
    19 Jerenko Tomi
    5 Dobnik Gregor
    14 Mohorko Miha
    20 Mlakar David
    9 Mlakar Božo
    11 Matjašič Matic
    15 Gašperin Matevž
    Rezervni igralci
    17 Smolinger Aljaž
    2 Ljubec Vito
    4 Dobnik Tine
    18 Kacjan Timotej
    ND Slovenj Gradec
    1 Kresnik Žan V
    4 Šabanovič Amir K
    18 Repas Anže
    16 Štaleker Matevž
    17 Rogelšek Nejc
    10 Verboten Blaž
    7 Auberšek Blaž
    6 Cafuta Miha
    5 Nakič Igor
    20 Gradišnik Iztok
    9 Kukenberg Triller Jan
    Rezervni igralci
    21 Kolar Andraž
    3 Racaj Lundrim
    15 Kučej Nino
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    ND Slovenj Gradec 9 Kukenberg Triller Jan 0 : 1 33′
    ND Slovenj Gradec 16 Štaleker Matevž 0 : 2 43′
    ŠD Zlatoličje 11 Matjašič Matic 1 : 2 86′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 9 / 15 Kukenberg Triller Jan / Kučej Nino 58′
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 62′
    ND Slovenj Gradec 10 / 3 Verboten Blaž / Racaj Lundrim 67′
    ND Slovenj Gradec 20 / 21 Gradišnik Iztok / Kolar Andraž 76′
    ŠD Zlatoličje 14 / 17 Mohorko Miha / Smolinger Aljaž 86′
  • 8. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 21.10.17 ob 15.00

    NK AJM KUNGOTA 0 : 0 0 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Vadlja Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    19 Kneževič Siniša K
    3 Muhič Simon
    2 Pušnik Matjaž
    8 Hlebec Niko
    11 Bezjak Tim
    20 Polc Klemen
    16 Hlebec Nino
    13 Repolusk Tomaž
    6 Šumak Jure
    10 Arzenšek Matej
    Rezervni igralci
    7 Marko Tim
    15 Ul Matjaž
    4 Hauptman Jan
    18 Ragolič Boštjan
    17 Dajčman Miha
    5 Kolmanič Blaž
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    16 Siničič Aleš
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    10 Antić Marko
    8 Panić Dejan
    17 Novak Rok
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    14 Bezjak Nejc
    15 Knuplež Jernej
    13 Gangl Beno
    18 Lončarič Aljaž
    11 Velić Aldin
    6 Jarc David
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 6 Šumak Jure 8′
    NŠ ROHO 17 / 18 Novak Rok / Lončarič Aljaž 37′
    NK AJM KUNGOTA 8 Hlebec Niko 54′
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 62′
    NK AJM KUNGOTA 3 Muhič Simon 70′
    NŠ ROHO 7 / 11 Krajnc Robi / Velić Aldin 72′
    NŠ ROHO 19 Sanjicki Aleksandar 73′
    NŠ ROHO 10 Antić Marko 78′
    NK AJM KUNGOTA 10 / 7 Arzenšek Matej / Marko Tim 80′
    NK AJM KUNGOTA 3 Muhič Simon 82′
    NŠ ROHO 18 Lončarič Aljaž 82′
    NK AJM KUNGOTA 16 / 15 Hlebec Nino / Ul Matjaž 83′
    NŠ ROHO 18 / 14 Lončarič Aljaž / Bezjak Nejc 84′
    NŠ ROHO 14 / 6 Bezjak Nejc / Jarc David 88′
  • 8. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 21.10.17 ob 15.00

    NK MIKLAVŽ 0 : 3 0 : 3 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Gabrovec Marko (glavni sodnik)
    Fluher Gregor (1. pomočnik)
    Založnik Vito (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Nik V
    7 Hiršman Miha
    2 Milašinovič Uroš K
    19 Joldić Ermin
    5 Mlakar Matic
    14 Jagarinec Nejc
    18 Ornik Gašper
    17 Cebek Denis
    11 Visenjak Žan
    9 Škofič Gregor
    4 Maček Uroš
    Rezervni igralci
    16 Žajdela Rok
    15 Donko Peter
    10 Medić Amer
    3 Putora Danilo
    6 Hižman Žan
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Robnik Marcel V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Jodl Jernej
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Grbec Ermin
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    3 Buhvald Andraž
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    17 Grahić Benjamin
    18 Flajsinger Andrej
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 0 : 1 22′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 Jodl Jernej 0 : 2 26′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 0 : 3 11m 45′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 2 Rat Andrej 7′
    NK MIKLAVŽ 11 / 10 Visenjak Žan / Medić Amer 17′
    NK MIKLAVŽ 7 / 16 Hiršman Miha / Žajdela Rok 46′
    NK MIKLAVŽ 4 / 3 Maček Uroš / Putora Danilo 46′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 Kavaš David 51′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 53′
    NK MIKLAVŽ 14 Jagarinec Nejc 54′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 / 18 Lipuš Marčelo / Flajsinger Andrej 63′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 17 Kavaš David / Grahić Benjamin 68′
    NK MIKLAVŽ 14 / 6 Jagarinec Nejc / Hižman Žan 77′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 3 Roškarič Blaž / Buhvald Andraž 81′
    NK MIKLAVŽ 5 Mlakar Matic 83′
    NK MIKLAVŽ 18 / 15 Ornik Gašper / Donko Peter 83′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 / 14 Grbec Ermin / Trunk Patrik 87′
  • 7. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 14.10.17 ob 16.00

    ND Slovenj Gradec 2 : 0 1 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Spasojevič Nemanja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 150
    ND Slovenj Gradec
    1 Kresnik Žan V
    15 Repas Anže
    5 Šisernik David K
    3 Smrtnik Rok
    17 Šabanovič Amir
    20 Štaleker Matevž
    8 Auberšek Blaž
    9 Nakič Igor
    16 Gradišnik Iztok
    10 Kukenberg Triller Jan
    7 Potočnik Amadej
    Rezervni igralci
    21 Kolar Andraž
    4 Cafuta Miha
    14 Pilić Haris
    38 Kotnik Aleks
    NK Jurovski Dol
    25 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    6 Rola Tadej
    3 Brunček Darko
    8 Škrlec Marko
    66 Planer Nejc
    26 Črnčec Uroš
    27 Sinič Jernej
    7 Knecht Šilak Alen
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    13 Bauman Žiga
    14 Majer Domen
    9 Konrad Klemen
    22 Divjak Mitja
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    ND Slovenj Gradec 7 Potočnik Amadej 1 : 0 2′
    ND Slovenj Gradec 16 Gradišnik Iztok 2 : 0 87′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 8 Auberšek Blaž 35′
    ND Slovenj Gradec 10 / 4 Kukenberg Triller Jan / Cafuta Miha 62′
    NK Jurovski Dol 8 / 14 Škrlec Marko / Majer Domen 62′
    ND Slovenj Gradec 3 / 21 Smrtnik Rok / Kolar Andraž 71′
    NK Jurovski Dol 27 / 9 Sinič Jernej / Konrad Klemen 77′
    ND Slovenj Gradec 7 / 14 Potočnik Amadej / Pilić Haris 79′
    NK Jurovski Dol 66 Planer Nejc 84′
    ND Slovenj Gradec 17 Šabanovič Amir 91′
    NK Jurovski Dol 3 Brunček Darko 91′
  • 7. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 14.10.17 ob 15.30

    NŠ ROHO 2 : 1 2 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Mežnar Tadej (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Bombač Mitja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    18 Lončarič Aljaž
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    5 Poštrak Peter
    8 Panić Dejan
    16 Siničič Aleš
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    11 Mlinarič Žiga
    Rezervni igralci
    1 Debeljak Thomas V
    6 Bezjak Nejc
    15 Knuplež Jernej
    7 Krajnc Robi
    10 Antić Marko
    3 Gangl Beno
    17 Kovačič Žiga
    NK MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Nik V
    6 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš K
    19 Joldić Ermin
    5 Mlakar Matic
    20 Šmigoc Denis
    18 Ornik Gašper
    17 Cebek Denis
    11 Visenjak Žan
    9 Škofič Gregor
    10 Maček Uroš
    Rezervni igralci
    16 Žajdela Rok
    15 Donko Peter
    14 Jagarinec Nejc
    3 Putora Danilo
    8 Jagarinec Tadej
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 1 : 0 1′
    NŠ ROHO 8 Panić Dejan 2 : 0 40′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 2 : 1 60′
    Dogodki
    NŠ ROHO 16 Siničič Aleš 15′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 39′
    NK MIKLAVŽ 20 Šmigoc Denis 42′
    NŠ ROHO 18 / 10 Lončarič Aljaž / Antić Marko 57′
    NŠ ROHO 2 / 7 Pajtler Matej / Krajnc Robi 67′
    NŠ ROHO 5 Poštrak Peter 68′
    NK MIKLAVŽ 11 / 14 Visenjak Žan / Jagarinec Nejc 73′
    NŠ ROHO 11 / 6 Mlinarič Žiga / Bezjak Nejc 76′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 78′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 81′
    NK MIKLAVŽ 18 / 16 Ornik Gašper / Žajdela Rok 83′
    NK MIKLAVŽ 6 Škarica Marin 87′
    NK MIKLAVŽ 6 Škarica Marin 93′
  • 7. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 14.10.17 ob 15.30

    FC VOP PREPOLJE 2 : 4 0 : 3 NK AJM KUNGOTA
    Sodniki: Veselič Dejan (glavni sodnik)
    Fluher Gregor (1. pomočnik)
    Šilec Sašo (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    5 Gashi Labinot
    3 Vučak Miha
    19 Kirbiš Aljoša
    6 Reich Gregor
    20 Zaradija Tomo
    11 Gomzi Andrej
    2 Kirbiš Denis
    10 Kramberger Borut K
    7 Glavica Jan
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    8 Klasinc Žan
    23 Roškar Mihael
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    19 Kneževič Siniša
    3 Muhič Simon
    8 Dimc Žiga
    14 Kolarič Franci K
    11 Bezjak Tim
    20 Polc Klemen
    2 Pušnik Matjaž
    7 Geršak Nejc
    9 Krenker Gorazd
    4 Hlebec Niko
    Rezervni igralci
    10 Arzenšek Matej
    13 Repolusk Tomaž
    6 Šumak Jure
    17 Ragolič Boštjan
    18 Dajčman Miha
    16 Marko Tim
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 4 Hlebec Niko 0 : 1 14′
    NK AJM KUNGOTA 4 Hlebec Niko 0 : 2 21′
    NK AJM KUNGOTA 9 Krenker Gorazd 0 : 3 31′
    FC VOP PREPOLJE 6 Reich Gregor 1 : 3 48′
    FC VOP PREPOLJE 5 Gashi Labinot 2 : 3 77′
    NK AJM KUNGOTA 7 Geršak Nejc 2 : 4 11m 93′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 9 Krenker Gorazd 19′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 34′
    NK AJM KUNGOTA 14 Kolarič Franci 34′
    NK AJM KUNGOTA 2 Pušnik Matjaž 44′
    FC VOP PREPOLJE 3 / 8 Vučak Miha / Klasinc Žan 46′
    NK AJM KUNGOTA 9 / 6 Krenker Gorazd / Šumak Jure 49′
    FC VOP PREPOLJE 5 Gashi Labinot 58′
    NK AJM KUNGOTA 20 / 10 Polc Klemen / Arzenšek Matej 59′
    NK AJM KUNGOTA 8 / 13 Dimc Žiga / Repolusk Tomaž 66′
    NK AJM KUNGOTA 12 Lampreht Aleš 77′
    FC VOP PREPOLJE 10 Kramberger Borut 81′
    FC VOP PREPOLJE 20 / 23 Zaradija Tomo / Roškar Mihael 84′
    FC VOP PREPOLJE 8 Klasinc Žan 90′
    NK AJM KUNGOTA 6 / 16 Šumak Jure / Marko Tim 90′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 17 Hlebec Niko / Ragolič Boštjan 90′
    NK AJM KUNGOTA 19 Kneževič Siniša 92′
  • 7. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 14.10.17 ob 15.30

    NK ROŠNJA – LOKA 8 : 1 2 : 0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Sužnik Jure (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Robnik Marcel V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    7 Jodl Jernej
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    13 Štiher Jure
    15 Podrepšek Martin
    18 Flajsinger Andrej
    19 Grbec Ermin
    Rezervni igralci
    3 Buhvald Andraž
    14 Trunk Patrik
    17 Grahić Benjamin
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    10 Vindiš Žan
    8 Dobnik Matic
    15 Gašperin Matevž
    9 Mlakar Božo
    6 Pesek Nejc
    5 Dobnik Gregor
    2 Kelc Aleks
    11 Matjašič Matic
    13 Jerenko Tomi
    19 Mlakar David
    Rezervni igralci
    18 Smolinger Aljaž
    17 Mohorko Miha
    20 Dobnik Tine
    Trener
    Colnarič Samir
    Trener
    Furek Aleksander
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 1 : 0 11m 19′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 Štiher Jure 2 : 0 37′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 3 : 0 55′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 Roškarič Blaž 4 : 0 63′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 5 : 0 69′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 6 : 0 78′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 7 : 0 11m 82′
    ŠD Zlatoličje 2 Kelc Aleks 7 : 1 87′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 8 : 1 90′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 11 Podbrežnik Elvino 45′
    ŠD Zlatoličje 9 Mlakar Božo 45′
    ŠD Zlatoličje 5 Dobnik Gregor 46′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 54′
    ŠD Zlatoličje 6 / 18 Pesek Nejc / Smolinger Aljaž 67′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 / 3 Štiher Jure / Buhvald Andraž 70′
    NK ROŠNJA – LOKA 18 / 14 Flajsinger Andrej / Trunk Patrik 75′
    NK ROŠNJA – LOKA 11 / 17 Podbrežnik Elvino / Grahić Benjamin 80′
  • 7. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 14.10.17 ob 15.30

    BIOSAD Jakob 2 : 0 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Jeger Gregor (1. pomočnik)
    Bombek Petra (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    BIOSAD Jakob
    31 Zemljič Miran V
    11 Štrumpfl Ervin
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    15 Gracer Sašo
    10 Rebernik Mitja
    5 Križan Matevž
    3 Knuplež Andreas
    19 Črnčič Bojan
    17 Gornik Patrick
    8 Bračič Dušan K
    Rezervni igralci
    16 Khemili Abdelkader
    4 Pešl Primož
    9 Kaučič Marjan
    6 Lešnik Matic
    20 Zorjan Matej
    14 Krajnc Rok
    13 Drozg Franc
    Nk Fram
    12 Stegne Jure V
    5 Zajc Žan
    7 Koren Žiga
    19 Musić Nermin
    13 Geiser Marko K
    14 Lunežnik Matej
    25 Šlamberger Marko
    2 Golob Silvo
    17 Mlinar David
    11 Kokol Sašo
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Cigler Sandi
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 2 Škrlec Žiga 1 : 0 21′
    BIOSAD Jakob 13 Drozg Franc 2 : 0 81′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 15 / 16 Gracer Sašo / Khemili Abdelkader 22′
    BIOSAD Jakob 16 / 13 Khemili Abdelkader / Drozg Franc 44′
    BIOSAD Jakob 11 / 9 Štrumpfl Ervin / Kaučič Marjan 63′
    BIOSAD Jakob 7 / 20 Škrlec Žan / Zorjan Matej 81′
    BIOSAD Jakob 2 / 14 Škrlec Žiga / Krajnc Rok 85′
  • 6. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 08.10.17 ob 15.30

    NK Jurovski Dol 1 : 0 0 : 0 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Biškup Matej (1. pomočnik)
    Fluher Gregor (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    25 Cafuta Tadej V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    6 Rola Tadej
    3 Brunček Darko
    5 Zorman Patrik
    66 Planer Nejc
    7 Knecht Šilak Alen
    23 Križan Nejc
    26 Črnčec Uroš
    27 Sinič Jernej
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    22 Divjak Mitja
    13 Škrlec Marko
    14 Majer Domen
    8 Škerget Kristian
    4 Vogrin Denis
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Robnik Marcel V
    2 Rat Andrej
    4 Pekmezović Mirza
    6 Kavaš David
    7 Jodl Jernej
    8 Lipuš Marčelo K
    10 Roškarič Blaž
    11 Podbrežnik Elvino
    15 Podrepšek Martin
    19 Grbec Ermin
    20 Arzenšek Žan
    Rezervni igralci
    3 Buhvald Andraž
    13 Štiher Jure
    14 Trunk Patrik
    Trener
    Divjak Jože
    Trener
    Kopše Borut
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 11 Breznik Klemen 1 : 0 89′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 2 Rat Andrej 30′
    NK Jurovski Dol 5 / 14 Zorman Patrik / Majer Domen 46′
    NK Jurovski Dol 23 / 13 Križan Nejc / Škrlec Marko 60′
    NK Jurovski Dol 3 Brunček Darko 64′
    NK Jurovski Dol 11 Breznik Klemen 70′
    NK ROŠNJA – LOKA 19 Grbec Ermin 71′
    NK Jurovski Dol 6 Rola Tadej 73′
    NK Jurovski Dol 14 Majer Domen 81′
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 81′
    NK ROŠNJA – LOKA 10 / 13 Roškarič Blaž / Štiher Jure 90′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 Kavaš David 92′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 Štiher Jure 94′
  • 6. krog | Fram – Igrišče Fram | 07.10.17 ob 15.30

    Nk Fram 3 : 0 1 : 0 ND Slovenj Gradec
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Gligorić Zoran (1. pomočnik)
    Cotič Urban (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    7 Frelih Goran
    9 Krlej Uroš K
    3 Veber Žan
    13 Geiser Marko
    14 Lunežnik Matej
    25 Šlamberger Marko
    2 Golob Silvo
    17 Mlinar David
    19 Stegne Jure
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    12 Ropič Žan V
    5 Zajc Žan
    11 Kokol Sašo
    ND Slovenj Gradec
    1 Kresnik Žan V
    2 Kotnik Aleks
    3 Racaj Lundrim
    17 Šisernik David K
    4 Šabanovič Amir
    10 Knez Gašper
    18 Gradišnik Iztok
    15 Nakič Igor
    7 Kukenberg Triller Jan
    9 Verboten Blaž
    5 Štaleker Matevž
    Rezervni igralci
    21 Kolar Andraž
    6 Cafuta Miha
    Trener
    Cigler Sandi
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Zadetki
    Nk Fram 17 Mlinar David 1 : 0 17′
    Nk Fram 11 Kokol Sašo 2 : 0 49′
    Nk Fram 17 Mlinar David 3 : 0 55′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 7 Kukenberg Triller Jan 32′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 34′
    Nk Fram 1 / 11 Hojnik Dejan / Kokol Sašo 46′
    ND Slovenj Gradec 3 / 6 Racaj Lundrim / Cafuta Miha 46′
    Nk Fram 9 Krlej Uroš 61′
    ND Slovenj Gradec 6 Cafuta Miha 63′
    ND Slovenj Gradec 10 / 21 Knez Gašper / Kolar Andraž 71′
    Nk Fram 14 / 5 Lunežnik Matej / Zajc Žan 78′
    ND Slovenj Gradec 4 Šabanovič Amir 89′
  • 6. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 07.10.17 ob 15.30

    NK MIKLAVŽ 1 : 2 0 : 1 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    1 Jagarinec Nik V
    6 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš K
    7 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    20 Šmigoc Denis
    18 Ornik Gašper
    14 Jagarinec Nejc
    16 Žajdela Rok
    19 Joldić Ermin
    11 Visenjak Žan
    Rezervni igralci
    4 Slekovec Mihael
    13 Donko Peter
    17 Cebek Denis
    10 Maček Uroš
    8 Gorenc Tadej
    3 Putora Danilo
    15 Jagarinec Tadej
    FC VOP PREPOLJE
    1 Kurbus Kristjan V
    4 Gashi Labinot
    3 Vučak Miha
    7 Kirbiš Aljoša
    5 Reich Gregor
    10 Kegel Marko
    18 Lenič Nejc
    13 Zaradija Tomo
    8 Kramberger Borut K
    11 Gomzi Andrej
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    17 Glavica Jan
    16 Rodošek Florijan
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 5 Reich Gregor 0 : 1 11m 38′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 1 : 1 65′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 1 : 2 90′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 2 Milašinovič Uroš 22′
    FC VOP PREPOLJE 13 Zaradija Tomo 30′
    NK MIKLAVŽ 5 / 17 Mlakar Matic / Cebek Denis 46′
    FC VOP PREPOLJE 3 Vučak Miha 53′
    NK MIKLAVŽ 16 Žajdela Rok 55′
    FC VOP PREPOLJE 11 / 17 Gomzi Andrej / Glavica Jan 57′
    FC VOP PREPOLJE 7 Kirbiš Aljoša 65′
    NK MIKLAVŽ 7 Šumak Vid 70′
    FC VOP PREPOLJE 5 Reich Gregor 76′
    NK MIKLAVŽ 6 / 10 Škarica Marin / Maček Uroš 78′
    FC VOP PREPOLJE 4 Gashi Labinot 87′
    NK MIKLAVŽ 11 / 13 Visenjak Žan / Donko Peter 89′
  • 6. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 07.10.17 ob 15.30

    ŠD Zlatoličje 1 : 2 1 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 75
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    10 Vindiš Žan
    8 Dobnik Matic
    7 Grozdek Alen
    9 Mlakar Božo
    6 Pesek Nejc
    14 Mohorko Miha
    2 Kelc Aleks
    19 Matjašič Matic
    5 Dobnik Gregor
    18 Mlakar David
    Rezervni igralci
    4 Jerenko Tomi
    15 Gašperin Matevž
    3 Ljubec Vito
    13 Smolinger Aljaž
    16 Cafuta Horvat Rok
    17 Dobnik Tine
    NŠ ROHO
    1 Debeljak Thomas V
    18 Lončarič Aljaž
    10 Antić Marko
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    16 Siničič Aleš
    8 Panić Dejan
    11 Mlinarič Žiga
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    17 Bezjak Nejc
    2 Pajtler Matej
    6 Jarc David
    15 Velić Aldin
    3 Gangl Beno
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    ŠD Zlatoličje 19 Matjašič Matic 1 : 0 5′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 1 : 1 24′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 1 : 2 77′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 1 Dobnik Alen 12′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 20′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 25′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 25′
    ŠD Zlatoličje 6 / 4 Pesek Nejc / Jerenko Tomi 27′
    ŠD Zlatoličje 9 Mlakar Božo 28′
    NŠ ROHO 18 / 15 Lončarič Aljaž / Velić Aldin 53′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 73′
    ŠD Zlatoličje 5 / 15 Dobnik Gregor / Gašperin Matevž 77′
    ŠD Zlatoličje 8 Dobnik Matic 79′
    NŠ ROHO 11 / 2 Mlinarič Žiga / Pajtler Matej 79′
    NŠ ROHO 15 Velić Aldin 83′
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 89′
  • 6. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 07.10.17 ob 15.30

    NK AJM KUNGOTA 1 : 1 1 : 0 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Hribernik Zdravko (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    19 Kneževič Siniša
    3 Muhič Simon
    8 Dimc Žiga
    14 Kolarič Franci K
    11 Bezjak Tim
    20 Polc Klemen
    2 Pušnik Matjaž
    5 Jagodič Niko
    10 Arzenšek Matej
    7 Geršak Nejc
    Rezervni igralci
    1 Kristl Tomaž V
    13 Repolusk Tomaž
    6 Šumak Jure
    17 Ragolič Boštjan
    9 Krenker Gorazd
    BIOSAD Jakob
    1 Zemljič Miran V
    11 Štrumpfl Ervin K
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    9 Ploč Tomaž
    10 Rebernik Mitja
    5 Križan Matevž
    16 Knuplež Andreas
    19 Črnčič Bojan
    15 Fras Simon
    13 Drozg Franc
    Rezervni igralci
    8 Bračič Dušan
    17 Gornik Patrick
    6 Kaučič Marjan
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 20 Polc Klemen 1 : 0 23′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 1 : 1 60′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 7 Škrlec Žan 32′
    NK AJM KUNGOTA 11 / 9 Bezjak Tim / Krenker Gorazd 46′
    BIOSAD Jakob 15 / 17 Fras Simon / Gornik Patrick 46′
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 51′
    NK AJM KUNGOTA 20 / 6 Polc Klemen / Šumak Jure 62′
    BIOSAD Jakob 9 / 8 Ploč Tomaž / Bračič Dušan 67′
    BIOSAD Jakob 7 / 6 Škrlec Žan / Kaučič Marjan 76′
    NK AJM KUNGOTA 5 / 13 Jagodič Niko / Repolusk Tomaž 77′
    NK AJM KUNGOTA 10 / 17 Arzenšek Matej / Ragolič Boštjan 81′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 88′
  • 5. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 06.10.17 ob

    NK ROŠNJA – LOKA 3:0 ND Slovenj Gradec
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK ROŠNJA – LOKA
    Rezervni igralci
    ND Slovenj Gradec
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 01.10.17 ob 16.00

    FC VOP PREPOLJE 8 : 1 5 : 0 ŠD Zlatoličje
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Biškup Matej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    5 Gashi Labinot
    3 Vučak Miha
    19 Kirbiš Aljoša
    4 Reich Gregor
    10 Kegel Marko
    26 Kirbiš Denis
    7 Glavica Jan
    14 Kramberger Borut K
    11 Gomzi Andrej
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    17 Šrok Matej
    20 Zaradija Tomo
    18 Lenič Nejc
    8 Klasinc Žan
    16 Rodošek Florijan
    23 Roškar Mihael
    21 Rodošek Tomaž
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    11 Matjašič Matic
    16 Mlakar David
    2 Jerenko Tomi
    14 Mohorko Miha
    10 Vindiš Žan
    8 Dobnik Matic
    7 Grozdek Alen
    9 Mlakar Božo
    15 Gašperin Matevž
    5 Dobnik Gregor
    Rezervni igralci
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Furek Aleksander
    Zadetki
    ŠD Zlatoličje 11 Matjašič Matic 1 : 0 ag 7′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 2 : 0 8′
    FC VOP PREPOLJE 14 Kramberger Borut 3 : 0 15′
    FC VOP PREPOLJE 26 Kirbiš Denis 4 : 0 21′
    ŠD Zlatoličje 9 Mlakar Božo 5 : 0 ag 37′
    ŠD Zlatoličje 15 Gašperin Matevž 5 : 1 63′
    FC VOP PREPOLJE 8 Klasinc Žan 6 : 1 68′
    FC VOP PREPOLJE 18 Lenič Nejc 7 : 1 85′
    FC VOP PREPOLJE 8 Klasinc Žan 8 : 1 88′
    Dogodki
    FC VOP PREPOLJE 4 / 18 Reich Gregor / Lenič Nejc 46′
    FC VOP PREPOLJE 11 / 8 Gomzi Andrej / Klasinc Žan 46′
    FC VOP PREPOLJE 26 / 16 Kirbiš Denis / Rodošek Florijan 46′
    FC VOP PREPOLJE 3 / 23 Vučak Miha / Roškar Mihael 60′
    FC VOP PREPOLJE 5 / 21 Gashi Labinot / Rodošek Tomaž 60′
  • 5. krog | Jakobski Dol – Igrišče Jakobski Dol | 30.09.17 ob 16.00

    BIOSAD Jakob 2 : 3 1 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    BIOSAD Jakob
    1 Zemljič Miran V
    11 Štrumpfl Ervin K
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    9 Ploč Tomaž
    17 Gornik Patrick
    20 Knuplež Andreas
    6 Lešnik Matic
    18 Krajnc Rok
    10 Rebernik Mitja
    13 Petrič Miroslav
    Rezervni igralci
    4 Ahman David
    14 Pešl Primož
    NK MIKLAVŽ
    12 Ribič Gal V
    3 Škarica Marin
    2 Milašinovič Uroš K
    14 Šumak Vid
    5 Mlakar Matic
    8 Šmigoc Denis
    18 Ornik Gašper
    9 Škofič Gregor
    17 Cebek Denis
    19 Joldić Ermin
    16 Visenjak Žan
    Rezervni igralci
    10 Medić Amer
    11 Žajdela Rok
    7 Hižman Žan
    15 Donko Peter
    6 Jagarinec Nejc
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 1 : 0 6′
    NK MIKLAVŽ 18 Ornik Gašper 1 : 1 11m 18′
    NK MIKLAVŽ 19 Joldić Ermin 1 : 2 36′
    NK MIKLAVŽ 9 Škofič Gregor 1 : 3 58′
    BIOSAD Jakob 18 Krajnc Rok 2 : 3 81′
    Dogodki
    BIOSAD Jakob 13 / 4 Petrič Miroslav / Ahman David 46′
    NK MIKLAVŽ 16 / 11 Visenjak Žan / Žajdela Rok 46′
    NK MIKLAVŽ 3 / 15 Škarica Marin / Donko Peter 67′
    NK MIKLAVŽ 11 Žajdela Rok 68′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 71′
    BIOSAD Jakob 6 / 14 Lešnik Matic / Pešl Primož 80′
    NK MIKLAVŽ 19 / 7 Joldić Ermin / Hižman Žan 82′
    BIOSAD Jakob 11 Štrumpfl Ervin 90′
  • 5. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 30.09.17 ob 16.00

    NŠ ROHO 2 : 1 1 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Vadlja Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    2 Pajtler Matej
    11 Velić Aldin
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    5 Poštrak Peter
    8 Panić Dejan
    18 Lončarič Aljaž
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    6 Debeljak Thomas
    14 Bezjak Nejc
    15 Gangl Beno
    17 Novak Rok
    10 Videc Goran
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    6 Rola Tadej
    3 Brunček Darko
    5 Zorman Patrik
    66 Planer Nejc
    7 Knecht Šilak Alen
    10 Knuplež Roselito
    14 Majer Domen
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    9 Žugman Žan
    4 Farazin Uroš
    18 Kocbek Miha
    Trener
    Mitić Momčilo
    Trener
    Divjak Jože
    Zadetki
    NŠ ROHO 18 Lončarič Aljaž 1 : 0 39′
    NŠ ROHO 7 Krajnc Robi 2 : 0 50′
    NK Jurovski Dol 3 Brunček Darko 2 : 1 69′
    Dogodki
    NŠ ROHO 5 Poštrak Peter 30′
    NK Jurovski Dol 17 Majer Rok 55′
    NŠ ROHO 20 Tinauer Mishel 61′
    NŠ ROHO 18 / 10 Lončarič Aljaž / Videc Goran 67′
    NŠ ROHO 11 / 14 Velić Aldin / Bezjak Nejc 72′
    NŠ ROHO 14 Bezjak Nejc 82′
    NŠ ROHO 2 / 6 Pajtler Matej / Debeljak Thomas 88′
    NK Jurovski Dol 6 Rola Tadej 92′
  • 5. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 30.09.17 ob 16.00

    NK AJM KUNGOTA 3 : 0 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Željko Matej (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK AJM KUNGOTA
    12 Lampreht Aleš V
    16 Hlebec Nino
    3 Muhič Simon
    8 Dimc Žiga
    14 Kolarič Franci K
    11 Bezjak Tim
    9 Krenker Gorazd
    2 Pušnik Matjaž
    5 Jagodič Niko
    20 Polc Klemen
    4 Hlebec Niko
    Rezervni igralci
    1 Kristl Tomaž V
    13 Repolusk Tomaž
    6 Šumak Jure
    17 Ragolič Boštjan
    7 Geršak Nejc
    10 Arzenšek Matej
    19 Kneževič Siniša
    Nk Fram
    1 Hojnik Dejan V
    19 Musić Nermin
    9 Krlej Uroš K
    7 Koren Žiga
    13 Geiser Marko
    6 Sernc Peter
    25 Šlamberger Marko
    2 Golob Silvo
    14 Lunežnik Matej
    11 Kokol Sašo
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    3 Perišič Igor
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Cigler Sandi
    Zadetki
    NK AJM KUNGOTA 8 Dimc Žiga 1 : 0 24′
    NK AJM KUNGOTA 8 Dimc Žiga 2 : 0 52′
    NK AJM KUNGOTA 4 Hlebec Niko 3 : 0 79′
    Dogodki
    NK AJM KUNGOTA 11 Bezjak Tim 37′
    NK AJM KUNGOTA 11 / 10 Bezjak Tim / Arzenšek Matej 46′
    NK AJM KUNGOTA 20 / 7 Polc Klemen / Geršak Nejc 46′
    Nk Fram 7 Koren Žiga 57′
    NK AJM KUNGOTA 9 / 6 Krenker Gorazd / Šumak Jure 68′
    Nk Fram 14 Lunežnik Matej 70′
    Nk Fram 2 Golob Silvo 74′
    NK AJM KUNGOTA 4 / 17 Hlebec Niko / Ragolič Boštjan 81′
    NK AJM KUNGOTA 2 Pušnik Matjaž 83′
    NK AJM KUNGOTA 17 Ragolič Boštjan 85′
    NK AJM KUNGOTA 7 Geršak Nejc 87′
  • 4. krog | Zlatoličje – Igrišče Zlatoličje | 24.09.17 ob 16.00

    ŠD Zlatoličje 0 : 2 0 : 1 BIOSAD Jakob
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Zlatoličje
    1 Dobnik Alen K V
    6 Pesek Nejc
    11 Matjašič Matic
    18 Mlakar David
    3 Jerenko Tomi
    14 Mohorko Miha
    10 Vindiš Žan
    8 Dobnik Matic
    7 Grozdek Alen
    9 Mlakar Božo
    13 Dobnik Tine
    Rezervni igralci
    16 Smolinger Aljaž
    15 Gašperin Matevž
    17 Dobnik Gregor
    5 Premzl Mitja
    BIOSAD Jakob
    31 Zemljič Miran V
    11 Štrumpfl Ervin
    2 Škrlec Žiga
    7 Škrlec Žan
    9 Ploč Tomaž
    17 Gornik Patrick
    3 Knuplež Andreas
    5 Križan Matevž
    8 Bračič Dušan K
    20 Gornik Janez
    10 Ahman David
    Rezervni igralci
    6 Lešnik Matic
    13 Petrič Miroslav
    4 Pešl Primož
    16 Kaučič Marjan
    Trener
    Furek Aleksander
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    BIOSAD Jakob 10 Ahman David 0 : 1 18′
    BIOSAD Jakob 13 Petrič Miroslav 0 : 2 66′
    Dogodki
    ŠD Zlatoličje 6 Pesek Nejc 17′
    ŠD Zlatoličje 3 / 5 Jerenko Tomi / Premzl Mitja 34′
    ŠD Zlatoličje 10 Vindiš Žan 41′
    ŠD Zlatoličje 14 Mohorko Miha 46′
    BIOSAD Jakob 20 / 16 Gornik Janez / Kaučič Marjan 46′
    ŠD Zlatoličje 7 Grozdek Alen 60′
    BIOSAD Jakob 10 / 13 Ahman David / Petrič Miroslav 63′
    ŠD Zlatoličje 13 / 17 Dobnik Tine / Dobnik Gregor 73′
    ŠD Zlatoličje 5 Premzl Mitja 74′
    BIOSAD Jakob 17 Gornik Patrick 74′
    ŠD Zlatoličje 9 Mlakar Božo 75′
    BIOSAD Jakob 9 Ploč Tomaž 81′
    BIOSAD Jakob 9 / 6 Ploč Tomaž / Lešnik Matic 82′
    ŠD Zlatoličje 14 / 15 Mohorko Miha / Gašperin Matevž 86′
    BIOSAD Jakob 17 / 4 Gornik Patrick / Pešl Primož 89′
    ŠD Zlatoličje 6 Pesek Nejc 90′
    BIOSAD Jakob 6 Lešnik Matic 90′
  • 4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 24.09.17 ob 16.00

    NK Jurovski Dol 3 : 3 0 : 1 FC VOP PREPOLJE
    Sodniki: Munda Aljoša (glavni sodnik)
    Biškup Matej (1. pomočnik)
    Šumer Žiga (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    1 Bauman Žiga V
    17 Majer Rok K
    11 Breznik Klemen
    8 Škrlec Marko
    27 Sinič Jernej
    5 Zorman Patrik
    66 Planer Nejc
    22 Divjak Mitja
    10 Knuplež Roselito
    4 Farazin Uroš
    23 Križan Nejc
    Rezervni igralci
    25 Repa Matic
    18 Vogrin Denis
    13 Dvoršak Klemen
    9 Žugman Žan
    7 Konrad Klemen
    3 Krautič Aljaž
    26 Cafuta Tadej
    FC VOP PREPOLJE
    13 Kurbus Kristjan V
    18 Gashi Labinot K
    3 Vučak Miha
    19 Kirbiš Aljoša
    20 Zaradija Tomo
    10 Kegel Marko
    6 Kirbiš Denis
    7 Mlakar Sebastijan
    14 Kramberger Borut
    11 Gomzi Andrej
    9 Balažič Blaž
    Rezervni igralci
    17 Šrok Matej
    8 Klasinc Žan
    23 Lenič Nejc
    16 Rodošek Florijan
    Trener
    Črnčec Robert
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    FC VOP PREPOLJE 6 Kirbiš Denis 0 : 1 15′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 0 : 2 48′
    NK Jurovski Dol 10 Knuplež Roselito 1 : 2 61′
    NK Jurovski Dol 23 Križan Nejc 2 : 2 80′
    NK Jurovski Dol 11 Breznik Klemen 3 : 2 84′
    FC VOP PREPOLJE 9 Balažič Blaž 3 : 3 88′
    Dogodki
    FC VOP PREPOLJE 14 Kramberger Borut 9′
    NK Jurovski Dol 4 Farazin Uroš 36′
    NK Jurovski Dol 4 / 18 Farazin Uroš / Vogrin Denis 42′
    NK Jurovski Dol 22 Divjak Mitja 57′
    FC VOP PREPOLJE 3 Vučak Miha 57′
    FC VOP PREPOLJE 7 / 23 Mlakar Sebastijan / Lenič Nejc 60′
    NK Jurovski Dol 66 Planer Nejc 72′
    FC VOP PREPOLJE 11 / 8 Gomzi Andrej / Klasinc Žan 84′
  • 4. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 23.09.17 ob 18.00

    ND Slovenj Gradec 1 : 3 0 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Hribernik Zdravko (1. pomočnik)
    Spasojevič Nemanja (2. pomočnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ND Slovenj Gradec
    1 Kresnik Žan V
    6 Šisernik David
    16 Muratović Samir
    8 Auberšek Blaž
    2 Šabanovič Amir K
    21 Repas Anže
    18 Gradišnik Iztok
    5 Nakič Igor
    11 Cafuta Miha
    9 Kukenberg Triller Jan
    15 Racaj Lundrim
    Rezervni igralci
    14 Kolar Andraž
    19 Pilić Haris
    4 Kotnik Aleks
    10 Knez Gašper
    NŠ ROHO
    12 Mesiček Robin V
    16 Siničič Aleš
    2 Pajtler Matej
    4 Polšak Žiga
    19 Sanjicki Aleksandar
    10 Antić Marko
    8 Panić Dejan
    11 Mlinarič Žiga
    9 Škofič Roki
    20 Tinauer Mishel K
    7 Krajnc Robi
    Rezervni igralci
    5 Knuplež Jernej
    17 Gangl Beno
    14 Novak Rok
    18 Lončarič Aljaž
    Trener
    Kotnik Zlatko
    Trener
    Mitić Momčilo
    Zadetki
    ND Slovenj Gradec 2 Šabanovič Amir 0 : 1 ag 11′
    NŠ ROHO 9 Škofič Roki 0 : 2 68′
    NŠ ROHO 16 Siničič Aleš 0 : 3 70′
    ND Slovenj Gradec 10 Knez Gašper 1 : 3 73′
    Dogodki
    ND Slovenj Gradec 16 Muratović Samir 10′
    ND Slovenj Gradec 15 / 10 Racaj Lundrim / Knez Gašper 60′
    NŠ ROHO 8 / 18 Panić Dejan / Lončarič Aljaž 66′
    ND Slovenj Gradec 11 / 14 Cafuta Miha / Kolar Andraž 70′
    NŠ ROHO 2 / 5 Pajtler Matej / Knuplež Jernej 75′
    ND Slovenj Gradec 9 / 19 Kukenberg Triller Jan / Pilić Haris 76′
    NŠ ROHO 20 Tinauer Mishel 78′