Osveženo: 19.07.22 14.31
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Loka Rošnja,
Igrišče Ložič28.08.21 17.00 NK Rošnja – Loka Ekipa 10 Pesnica,
Igrišče Pesnica28.08.21 17.00 NK Kungota NK Fram Ivanovič Uroš,
Eder Gregor,
Mladenović MarkoLenart,
RŠC Polena, Lenart28.08.21 17.00 NK Lenart NK Paloma Gligorić Lan,
Gonza Nejc,
Žurman AljažCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak28.08.21 17.00 NK Cerkvenjak ŠD BIOSAD Jakob Kmetec Radenko,
Majer Vojko,
Jug MaksimiljanMaribor,
Športni park Tabor Maribor29.08.21 17.00 NK MB Tabor FC VOP Prepolje Šorli Armando,
Majer Vojko,
Žurman Aljaž -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
04.09.21 16.30 Ekipa 10 ŠD BIOSAD Jakob Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh04.09.21 16.30 NK Paloma NK Cerkvenjak Ivanovič Uroš,
Jug Maksimiljan,
Dedić ElmedinFram,
Igrišče Fram05.09.21 16.30 NK Fram NK Lenart Kmetec Radenko,
Eder Gregor,
Mladenović MarkoLoka Rošnja,
Igrišče Ložič05.09.21 16.30 NK Rošnja – Loka NK MB Tabor Šorli Armando,
Bezjak Adam,
Majer VojkoPrepolje,
Igrišče Prepolje30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota Kmetec Radenko,
Dugonik Jakob Dan,
Eder Gregor -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica11.09.21 16.30 NK Kungota NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
Kmetec Radenko,
Jug MaksimiljanLenart,
RŠC Polena, Lenart11.09.21 16.30 NK Lenart FC VOP Prepolje Založnik Vito,
Mauko Igor,
Sovec MatevžCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak11.09.21 16.30 NK Cerkvenjak NK Fram Ivanovič Uroš,
Mladenović Marko,
Eder GregorJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol11.09.21 16.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Paloma Bele Klemen,
Majer Vojko,
Ferčič JaniMaribor,
Športni park Tabor Maribor12.09.21 16.30 NK MB Tabor Ekipa 10 -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
18.09.21 16.00 Ekipa 10 NK Paloma Fram,
Igrišče Fram18.09.21 16.00 NK Fram ŠD BIOSAD Jakob Založnik Vito,
Eder GregorPrepolje,
Igrišče Prepolje18.09.21 16.00 FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak Ramšak Denis,
Mladenović Marko,
Pečarič LukaMaribor,
Športni park Tabor Maribor19.09.21 16.00 NK MB Tabor NK Kungota Bele Klemen,
Majer Vojko,
Šobot DanijelLenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT21.09.21 19.00 NK Lenart NK Rošnja – Loka Ivanovič Uroš,
Majcen Kevin,
Gonza Nejc -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica25.09.21 16.00 NK Kungota Ekipa 10 Lenart,
RŠC Polena, Lenart25.09.21 16.00 NK Lenart NK MB Tabor Ivanovič Uroš,
Mladenović Marko,
Žurman AljažCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak25.09.21 16.00 NK Cerkvenjak NK Rošnja – Loka Holcman Aljaž,
Horvat Denis,
Jug MaksimiljanSladki Vrh,
Športni park Sladki vrh25.09.21 16.00 NK Paloma NK Fram Kmetec Radenko,
Perger Primož,
Eder GregorJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol26.09.21 16.00 ŠD BIOSAD Jakob FC VOP Prepolje Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Majcen Kevin -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
02.10.21 15.30 Ekipa 10 NK Fram Prepolje,
Igrišče Prepolje02.10.21 15.30 FC VOP Prepolje NK Paloma Ramšak Denis,
Pečarič Luka,
Stojkovič MarkoLoka Rošnja,
Igrišče Ložič02.10.21 15.30 NK Rošnja – Loka ŠD BIOSAD Jakob Kamplet Miha,
Mladenović Marko,
Sovec MatevžPesnica,
Igrišče Pesnica02.10.21 15.30 NK Kungota NK Lenart Založnik Vito,
Majer Vojko,
Jug MaksimiljanMaribor,
Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.03.10.21 12.30 NK MB Tabor NK Cerkvenjak Ivanovič Uroš,
Eder Gregor,
Dedić Elmedin -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart09.10.21 15.30 NK Lenart Ekipa 10 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak09.10.21 15.30 NK Cerkvenjak NK Kungota Holcman Aljaž,
Dedić Elmedin,
Eder GregorJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol09.10.21 15.30 ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor Založnik Vito,
Kmetec Mark,
Jug MaksimiljanFram,
Igrišče Fram09.10.21 15.30 NK Fram FC VOP Prepolje Kmetec Tim,
Kmetec Radenko,
Žurman AljažSladki Vrh,
Športni park Sladki vrh10.10.21 15.30 NK Paloma NK Rošnja – Loka Podgoršek Simon Matej,
Majcen Kevin,
Marković Aleksander -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
16.10.21 15.00 Ekipa 10 FC VOP Prepolje Loka Rošnja,
Igrišče Ložič16.10.21 15.00 NK Rošnja – Loka NK Fram Kmetec Radenko,
Jug MaksimiljanPesnica,
Igrišče Pesnica16.10.21 15.00 NK Kungota ŠD BIOSAD Jakob Gligorić Lan,
Matis Enej,
Eder GregorMaribor,
Športni park Tabor Maribor17.10.21 15.00 NK MB Tabor NK Paloma Durić Mediha,
Benc Uroš,
Šobot DanijelLenart,
RŠC Polena, Lenart30.10.21 15.00 NK Lenart NK Cerkvenjak Gligorić Lan,
Žurman Aljaž,
Jug Maksimiljan -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol23.10.21 15.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Lenart Ramšak Denis,
Eder Gregor,
Jug MaksimiljanSladki Vrh,
Športni park Sladki vrh23.10.21 15.00 NK Paloma NK Kungota Kmetec Tim,
Kmetec Radenko,
Kmetec MarkFram,
Igrišče Fram23.10.21 15.00 NK Fram NK MB Tabor Založnik Vito,
Stojkovič Marko,
Djukić DejanPrepolje,
Igrišče Prepolje23.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Rošnja – Loka Kamplet Miha,
Šobot Danijel,
Majcen KevinCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak24.10.21 15.00 NK Cerkvenjak Ekipa 10 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
02.04.22 16.30 Ekipa 10 NK Rošnja – Loka Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh02.04.22 16.30 NK Paloma NK Lenart Mušič Doroteja,
Jug Maksimiljan,
Sovec MatevžFram,
Igrišče Fram03.04.22 16.30 NK Fram NK Kungota Gligorić Lan,
Holcman Aljaž,
Kmetec MarkJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol27.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Cerkvenjak Gergič Nejc,
Pečarič Luka,
Ferčič JaniPrepolje,
Igrišče Prepolje04.05.22 17.30 FC VOP Prepolje NK MB Tabor Kmetec Tim,
Kmetec Radenko,
Pečarič Luka -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol09.04.22 16.30 ŠD BIOSAD Jakob Ekipa 10 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak09.04.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Paloma Založnik Vito,
Eder Gregor,
Jug MaksimiljanLenart,
RŠC Polena, Lenart09.04.22 16.30 NK Lenart NK Fram Ivanovič Uroš,
Matis Enej,
Gligorić LanPesnica,
Igrišče Pesnica09.04.22 16.30 NK Kungota FC VOP Prepolje Kresnik Urban,
Horvat Denis,
Pečarič LukaMaribor,
Športni park Tabor Maribor10.04.22 16.30 NK MB Tabor NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
Kmetec Mark,
Kmetec Radenko -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
16.04.22 17.00 Ekipa 10 NK MB Tabor Loka Rošnja,
Igrišče Ložič16.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Kungota Kmetec Ivan Prepolje,
Igrišče Prepolje18.04.22 17.00 FC VOP Prepolje NK Lenart Kamplet Miha,
Majcen Kevin,
Žurman AljažSladki Vrh,
Športni park Sladki vrh18.04.22 17.00 NK Paloma ŠD BIOSAD Jakob Ivanovič Uroš,
Šumer Žiga,
Lahovič MarcelFram,
Igrišče Fram25.05.22 18.00 NK Fram NK Cerkvenjak Kamplet Miha,
Pečarič Luka,
Ferčič Jani -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh23.04.22 17.00 NK Paloma Ekipa 10 Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol23.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Fram Založnik Vito,
Pečarič Luka,
Žurman AljažCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak23.04.22 17.00 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje Gligorić Lan,
Eder Gregor,
Jug MaksimiljanLoka Rošnja,
Igrišče Ložič23.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Lenart Grubelnik Matic,
Dedić Elmedin,
Kmetec RadenkoPesnica,
Igrišče Pesnica24.04.22 17.00 NK Kungota NK MB Tabor Ivanovič Uroš,
Perger Primož,
Eder Gregor -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
07.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Kungota Loka Rošnja,
Igrišče Ložič07.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Cerkvenjak Založnik Vito,
Žurman Aljaž,
Matis EnejPrepolje,
Igrišče Prepolje07.05.22 17.00 FC VOP Prepolje ŠD BIOSAD Jakob Gergič Nejc,
Sužnik Jure,
Jug MaksimiljanFram,
Igrišče Fram07.05.22 17.00 NK Fram NK Paloma Bezjak Adam,
Šumer Žiga,
Eder GregorMaribor,
Športni park Tabor Maribor08.05.22 17.00 NK MB Tabor NK Lenart Grubelnik Matic,
Lahovič Marcel,
Eder Gregor -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče Fram14.05.22 17.00 NK Fram Ekipa 10 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.05.22 17.00 NK Paloma FC VOP Prepolje Ivanovič Uroš,
Sovec Matevž,
Eder GregorCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak14.05.22 17.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor Mušič Doroteja,
Pečarič Luka,
Šinkovec BojanLenart,
RŠC Polena, Lenart14.05.22 17.00 NK Lenart NK Kungota Kmetec Tim,
Bezjak Adam,
Grbec ErminJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol15.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
Pečarič Luka,
Matis Enej -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
21.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Lenart Pesnica,
Igrišče Pesnica21.05.22 17.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Šinkovec Bojan,
Dugonik Jakob Dan,
Klemenčič TilenLoka Rošnja,
Igrišče Ložič21.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Paloma Stojkovič Marko,
Jug Maksimiljan,
Vajs ManuelPrepolje,
Igrišče Prepolje21.05.22 17.00 FC VOP Prepolje NK Fram Podgoršek Simon Matej,
Žurman Aljaž,
Kmetec RadenkoMaribor,
Športni park Tabor Maribor22.05.22 17.00 NK MB Tabor ŠD BIOSAD Jakob Veselič Samo,
Lahovič Marcel,
Marković Aleksander -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prepolje,
Igrišče Prepolje28.05.22 17.00 FC VOP Prepolje Ekipa 10 Fram,
Igrišče Fram28.05.22 17.00 NK Fram NK Rošnja – Loka Grubelnik Matic,
Ferčič Jani,
Matis EnejSladki Vrh,
Športni park Sladki vrh28.05.22 17.00 NK Paloma NK MB Tabor Mušič Doroteja,
Šinkovec Bojan,
Eder GregorJakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol28.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Kungota Gligorić Lan,
Jug Maksimiljan,
Stojkovič MarkoCerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak28.05.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Lenart Ivanovič Uroš,
Grbec Ermin,
Praznik Špeh Jernej -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
04.06.22 17.00 Ekipa 10 NK Cerkvenjak Lenart,
RŠC Polena, Lenart04.06.22 17.00 NK Lenart ŠD BIOSAD Jakob Podgoršek Simon Matej,
Bezjak Adam,
Jug MaksimiljanMaribor,
Športni park Tabor Maribor04.06.22 17.00 NK MB Tabor NK Fram Mušič Doroteja,
Lahovič Marcel,
Matis EnejLoka Rošnja,
Igrišče Ložič04.06.22 17.00 NK Rošnja – Loka FC VOP Prepolje Ivanovič Uroš,
Eder Gregor,
Žurman AljažPesnica,
Igrišče Pesnica05.06.22 17.00 NK Kungota NK Paloma Grubelnik Matic,
Jug Maksimiljan,
Holcman Aljaž