2. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 02.07.22 18.31

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    28.08.21 17.00 NK Rošnja – Loka Ekipa 10
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    28.08.21 17.00 NK Kungota NK Fram Ivanovič Uroš,
    Eder Gregor,
    Mladenović Marko
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    28.08.21 17.00 NK Lenart NK Paloma Gligorić Lan,
    Gonza Nejc,
    Žurman Aljaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    28.08.21 17.00 NK Cerkvenjak ŠD BIOSAD Jakob Kmetec Radenko,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    29.08.21 17.00 NK MB Tabor FC VOP Prepolje Šorli Armando,
    Majer Vojko,
    Žurman Aljaž
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    04.09.21 16.30 Ekipa 10 ŠD BIOSAD Jakob
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    04.09.21 16.30 NK Paloma NK Cerkvenjak Ivanovič Uroš,
    Jug Maksimiljan,
    Dedić Elmedin
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.09.21 16.30 NK Fram NK Lenart Kmetec Radenko,
    Eder Gregor,
    Mladenović Marko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    05.09.21 16.30 NK Rošnja – Loka NK MB Tabor Šorli Armando,
    Bezjak Adam,
    Majer Vojko
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota Kmetec Radenko,
    Dugonik Jakob Dan,
    Eder Gregor
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    11.09.21 16.30 NK Kungota NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
    Kmetec Radenko,
    Jug Maksimiljan
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    11.09.21 16.30 NK Lenart FC VOP Prepolje Založnik Vito,
    Mauko Igor,
    Sovec Matevž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.09.21 16.30 NK Cerkvenjak NK Fram Ivanovič Uroš,
    Mladenović Marko,
    Eder Gregor
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    11.09.21 16.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Paloma Bele Klemen,
    Majer Vojko,
    Ferčič Jani
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.09.21 16.30 NK MB Tabor Ekipa 10
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    18.09.21 16.00 Ekipa 10 NK Paloma
    Fram,
    Igrišče Fram
    18.09.21 16.00 NK Fram ŠD BIOSAD Jakob Založnik Vito,
    Eder Gregor
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    18.09.21 16.00 FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak Ramšak Denis,
    Mladenović Marko,
    Pečarič Luka
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    19.09.21 16.00 NK MB Tabor NK Kungota Bele Klemen,
    Majer Vojko,
    Šobot Danijel
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    21.09.21 19.00 NK Lenart NK Rošnja – Loka Ivanovič Uroš,
    Majcen Kevin,
    Gonza Nejc
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    25.09.21 16.00 NK Kungota Ekipa 10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    25.09.21 16.00 NK Lenart NK MB Tabor Ivanovič Uroš,
    Mladenović Marko,
    Žurman Aljaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    25.09.21 16.00 NK Cerkvenjak NK Rošnja – Loka Holcman Aljaž,
    Horvat Denis,
    Jug Maksimiljan
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    25.09.21 16.00 NK Paloma NK Fram Kmetec Radenko,
    Perger Primož,
    Eder Gregor
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    26.09.21 16.00 ŠD BIOSAD Jakob FC VOP Prepolje Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Majcen Kevin
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    02.10.21 15.30 Ekipa 10 NK Fram
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    02.10.21 15.30 FC VOP Prepolje NK Paloma Ramšak Denis,
    Pečarič Luka,
    Stojkovič Marko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    02.10.21 15.30 NK Rošnja – Loka ŠD BIOSAD Jakob Kamplet Miha,
    Mladenović Marko,
    Sovec Matevž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    02.10.21 15.30 NK Kungota NK Lenart Založnik Vito,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor-pomožno igr.
    03.10.21 12.30 NK MB Tabor NK Cerkvenjak Ivanovič Uroš,
    Eder Gregor,
    Dedić Elmedin
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    09.10.21 15.30 NK Lenart Ekipa 10
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    09.10.21 15.30 NK Cerkvenjak NK Kungota Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin,
    Eder Gregor
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    09.10.21 15.30 ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor Založnik Vito,
    Kmetec Mark,
    Jug Maksimiljan
    Fram,
    Igrišče Fram
    09.10.21 15.30 NK Fram FC VOP Prepolje Kmetec Tim,
    Kmetec Radenko,
    Žurman Aljaž
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    10.10.21 15.30 NK Paloma NK Rošnja – Loka Podgoršek Simon Matej,
    Majcen Kevin,
    Marković Aleksander
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    16.10.21 15.00 Ekipa 10 FC VOP Prepolje
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    16.10.21 15.00 NK Rošnja – Loka NK Fram Kmetec Radenko,
    Jug Maksimiljan
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    16.10.21 15.00 NK Kungota ŠD BIOSAD Jakob Gligorić Lan,
    Matis Enej,
    Eder Gregor
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    17.10.21 15.00 NK MB Tabor NK Paloma Durić Mediha,
    Benc Uroš,
    Šobot Danijel
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    30.10.21 15.00 NK Lenart NK Cerkvenjak Gligorić Lan,
    Žurman Aljaž,
    Jug Maksimiljan
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    23.10.21 15.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Lenart Ramšak Denis,
    Eder Gregor,
    Jug Maksimiljan
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    23.10.21 15.00 NK Paloma NK Kungota Kmetec Tim,
    Kmetec Radenko,
    Kmetec Mark
    Fram,
    Igrišče Fram
    23.10.21 15.00 NK Fram NK MB Tabor Založnik Vito,
    Stojkovič Marko,
    Djukić Dejan
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    23.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Rošnja – Loka Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Majcen Kevin
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    24.10.21 15.00 NK Cerkvenjak Ekipa 10
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    02.04.22 16.30 Ekipa 10 NK Rošnja – Loka
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    02.04.22 16.30 NK Paloma NK Lenart Mušič Doroteja,
    Jug Maksimiljan,
    Sovec Matevž
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.04.22 16.30 NK Fram NK Kungota Gligorić Lan,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    27.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Cerkvenjak Gergič Nejc,
    Pečarič Luka,
    Ferčič Jani
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    04.05.22 17.30 FC VOP Prepolje NK MB Tabor Kmetec Tim,
    Kmetec Radenko,
    Pečarič Luka
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    09.04.22 16.30 ŠD BIOSAD Jakob Ekipa 10
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    09.04.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Paloma Založnik Vito,
    Eder Gregor,
    Jug Maksimiljan
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    09.04.22 16.30 NK Lenart NK Fram Ivanovič Uroš,
    Matis Enej,
    Gligorić Lan
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.04.22 16.30 NK Kungota FC VOP Prepolje Kresnik Urban,
    Horvat Denis,
    Pečarič Luka
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.04.22 16.30 NK MB Tabor NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
    Kmetec Mark,
    Kmetec Radenko
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    16.04.22 17.00 Ekipa 10 NK MB Tabor
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    16.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Kungota Kmetec Ivan
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    18.04.22 17.00 FC VOP Prepolje NK Lenart Kamplet Miha,
    Majcen Kevin,
    Žurman Aljaž
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    18.04.22 17.00 NK Paloma ŠD BIOSAD Jakob Ivanovič Uroš,
    Šumer Žiga,
    Lahovič Marcel
    Fram,
    Igrišče Fram
    25.05.22 18.00 NK Fram NK Cerkvenjak Kamplet Miha,
    Pečarič Luka,
    Ferčič Jani
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    23.04.22 17.00 NK Paloma Ekipa 10
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    23.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Fram Založnik Vito,
    Pečarič Luka,
    Žurman Aljaž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    23.04.22 17.00 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje Gligorić Lan,
    Eder Gregor,
    Jug Maksimiljan
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    23.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Lenart Grubelnik Matic,
    Dedić Elmedin,
    Kmetec Radenko
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    24.04.22 17.00 NK Kungota NK MB Tabor Ivanovič Uroš,
    Perger Primož,
    Eder Gregor
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    07.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Kungota
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    07.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Cerkvenjak Založnik Vito,
    Žurman Aljaž,
    Matis Enej
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    07.05.22 17.00 FC VOP Prepolje ŠD BIOSAD Jakob Gergič Nejc,
    Sužnik Jure,
    Jug Maksimiljan
    Fram,
    Igrišče Fram
    07.05.22 17.00 NK Fram NK Paloma Bezjak Adam,
    Šumer Žiga,
    Eder Gregor
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    08.05.22 17.00 NK MB Tabor NK Lenart Grubelnik Matic,
    Lahovič Marcel,
    Eder Gregor
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    14.05.22 17.00 NK Fram Ekipa 10
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    14.05.22 17.00 NK Paloma FC VOP Prepolje Ivanovič Uroš,
    Sovec Matevž,
    Eder Gregor
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    14.05.22 17.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor Mušič Doroteja,
    Pečarič Luka,
    Šinkovec Bojan
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    14.05.22 17.00 NK Lenart NK Kungota Kmetec Tim,
    Bezjak Adam,
    Grbec Ermin
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    15.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rošnja – Loka Kmetec Tim,
    Pečarič Luka,
    Matis Enej
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    21.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Lenart
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    21.05.22 17.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Šinkovec Bojan,
    Dugonik Jakob Dan,
    Klemenčič Tilen
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    21.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka NK Paloma Stojkovič Marko,
    Jug Maksimiljan,
    Vajs Manuel
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    21.05.22 17.00 FC VOP Prepolje NK Fram Podgoršek Simon Matej,
    Žurman Aljaž,
    Kmetec Radenko
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    22.05.22 17.00 NK MB Tabor ŠD BIOSAD Jakob Veselič Samo,
    Lahovič Marcel,
    Marković Aleksander
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    28.05.22 17.00 FC VOP Prepolje Ekipa 10
    Fram,
    Igrišče Fram
    28.05.22 17.00 NK Fram NK Rošnja – Loka Grubelnik Matic,
    Ferčič Jani,
    Matis Enej
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    28.05.22 17.00 NK Paloma NK MB Tabor Mušič Doroteja,
    Šinkovec Bojan,
    Eder Gregor
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    28.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Kungota Gligorić Lan,
    Jug Maksimiljan,
    Stojkovič Marko
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    28.05.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Lenart Ivanovič Uroš,
    Grbec Ermin,
    Praznik Špeh Jernej
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    04.06.22 17.00 Ekipa 10 NK Cerkvenjak
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    04.06.22 17.00 NK Lenart ŠD BIOSAD Jakob Podgoršek Simon Matej,
    Bezjak Adam,
    Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    04.06.22 17.00 NK MB Tabor NK Fram Mušič Doroteja,
    Lahovič Marcel,
    Matis Enej
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    04.06.22 17.00 NK Rošnja – Loka FC VOP Prepolje Ivanovič Uroš,
    Eder Gregor,
    Žurman Aljaž
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    05.06.22 17.00 NK Kungota NK Paloma Grubelnik Matic,
    Jug Maksimiljan,
    Holcman Aljaž