2. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Loka Rošnja 28.08.21 17.00 NK Rošnja – Loka Ekipa 10
    Pesnica 28.08.21 17.00 NK Kungota 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Fram
    Lenart 28.08.21 17.00 NK Lenart 2 : 2
    (1 : 0)
    NK Paloma
    Cerkvenjak 28.08.21 17.00 NK Cerkvenjak 2 : 0
    (2 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor 29.08.21 17.00 NK MB Tabor 2 : 0
    (1 : 0)
    FC VOP Prepolje
  2. 2. krog

    04.09.21 16.30 Ekipa 10 ŠD BIOSAD Jakob
    Sladki Vrh 04.09.21 16.30 NK Paloma 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Fram 05.09.21 16.30 NK Fram 5 : 1
    (2 : 0)
    NK Lenart
    Loka Rošnja 05.09.21 16.30 NK Rošnja – Loka 1 : 2
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Prepolje 30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje 2 : 3
    (2 : 3)
    NK Kungota
  3. 3. krog

    Lenart 11.09.21 16.30 NK Lenart 6 : 3
    (3 : 2)
    FC VOP Prepolje
    Pesnica 11.09.21 16.30 NK Kungota 7 : 3
    (2 : 0)
    NK Rošnja – Loka
    Cerkvenjak 11.09.21 16.30 NK Cerkvenjak 0 : 5
    (0 : 4)
    NK Fram
    Jakobski Dol 11.09.21 16.30 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 3
    (0 : 3)
    NK Paloma
    Maribor 12.09.21 16.30 NK MB Tabor Ekipa 10
  4. 4. krog

    18.09.21 16.00 Ekipa 10 NK Paloma
    Fram 18.09.21 16.00 NK Fram 2 : 0
    (1 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Prepolje 18.09.21 16.00 FC VOP Prepolje 4 : 2
    (1 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Maribor 19.09.21 16.00 NK MB Tabor 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Kungota
    Lenart v Slovenskih goricah 21.09.21 19.00 NK Lenart 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
  5. 5. krog

    Pesnica 25.09.21 16.00 NK Kungota Ekipa 10
    Lenart 25.09.21 16.00 NK Lenart 0 : 2
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Cerkvenjak 25.09.21 16.00 NK Cerkvenjak 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Rošnja – Loka
    Sladki Vrh 25.09.21 16.00 NK Paloma 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Fram
    Jakobski Dol 26.09.21 16.00 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 1
    (0 : 1)
    FC VOP Prepolje
  6. 6. krog

    02.10.21 15.30 Ekipa 10 NK Fram
    Prepolje 02.10.21 15.30 FC VOP Prepolje 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Paloma
    Loka Rošnja 02.10.21 15.30 NK Rošnja – Loka 4 : 2
    (3 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Pesnica 02.10.21 15.30 NK Kungota 4 : 1
    (1 : 0)
    NK Lenart
    Maribor 03.10.21 12.30 NK MB Tabor 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  7. 7. krog

    Lenart 09.10.21 15.30 NK Lenart Ekipa 10
    Cerkvenjak 09.10.21 15.30 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Jakobski Dol 09.10.21 15.30 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 3
    (0 : 1)
    NK MB Tabor
    Fram 09.10.21 15.30 NK Fram 6 : 1
    (4 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Sladki Vrh 10.10.21 15.30 NK Paloma 3 : 3
    (1 : 2)
    NK Rošnja – Loka
  8. 8. krog

    16.10.21 15.00 Ekipa 10 FC VOP Prepolje
    Loka Rošnja 16.10.21 15.00 NK Rošnja – Loka 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Fram
    Pesnica 16.10.21 15.00 NK Kungota 2 : 2
    (0 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor 17.10.21 15.00 NK MB Tabor 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Paloma
    Lenart 30.10.21 15.00 NK Lenart 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  9. 9. krog

    Sladki Vrh 23.10.21 15.00 NK Paloma 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Kungota
    Jakobski Dol 23.10.21 15.00 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Lenart
    Fram 23.10.21 15.00 NK Fram 0 : 1
    (0 : 1)
    NK MB Tabor
    Prepolje 23.10.21 15.00 FC VOP Prepolje 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Cerkvenjak 24.10.21 15.00 NK Cerkvenjak Ekipa 10
  10. 10. krog

    02.04.22 16.30 Ekipa 10 NK Rošnja – Loka
    Sladki Vrh 02.04.22 16.30 NK Paloma 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Lenart
    Fram 03.04.22 16.30 NK Fram 2 : 2
    (2 : 0)
    NK Kungota
    Jakobski Dol 27.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob 1 : 6
    (1 : 4)
    NK Cerkvenjak
    Prepolje 04.05.22 17.30 FC VOP Prepolje 2 : 5
    (0 : 2)
    NK MB Tabor
  11. 11. krog

    Jakobski Dol 09.04.22 16.30 ŠD BIOSAD Jakob Ekipa 10
    Cerkvenjak 09.04.22 16.30 NK Cerkvenjak 3 : 1
    (0 : 0)
    NK Paloma
    Lenart 09.04.22 16.30 NK Lenart 2 : 5
    (0 : 4)
    NK Fram
    Pesnica 09.04.22 16.30 NK Kungota 3 : 1
    (3 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Maribor 10.04.22 16.30 NK MB Tabor 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Rošnja – Loka
  12. 12. krog

    16.04.22 17.00 Ekipa 10 NK MB Tabor
    Loka Rošnja 16.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Kungota
    Prepolje 18.04.22 17.00 FC VOP Prepolje 5 : 2
    (1 : 2)
    NK Lenart
    Sladki Vrh 18.04.22 17.00 NK Paloma 5 : 1
    (3 : 1)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Fram 25.05.22 18.00 NK Fram 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Cerkvenjak
  13. 13. krog

    Sladki Vrh 23.04.22 17.00 NK Paloma Ekipa 10
    Jakobski Dol 23.04.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Fram
    Cerkvenjak 23.04.22 17.00 NK Cerkvenjak 5 : 0
    (4 : 0)
    FC VOP Prepolje
    Loka Rošnja 23.04.22 17.00 NK Rošnja – Loka 2 : 3
    (2 : 1)
    NK Lenart
    Pesnica 24.04.22 17.00 NK Kungota 0 : 1
    (0 : 1)
    NK MB Tabor
  14. 14. krog

    07.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Kungota
    Loka Rošnja 07.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka 2 : 3
    (0 : 2)
    NK Cerkvenjak
    Prepolje 07.05.22 17.00 FC VOP Prepolje 9 : 1
    (5 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Fram 07.05.22 17.00 NK Fram 2 : 4
    (1 : 4)
    NK Paloma
    Maribor 08.05.22 17.00 NK MB Tabor 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Lenart
  15. 15. krog

    Fram 14.05.22 17.00 NK Fram Ekipa 10
    Sladki Vrh 14.05.22 17.00 NK Paloma 1 : 2
    (1 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Cerkvenjak 14.05.22 17.00 NK Cerkvenjak 0 : 3
    (0 : 1)
    NK MB Tabor
    Lenart 14.05.22 17.00 NK Lenart 2 : 5
    (1 : 4)
    NK Kungota
    Jakobski Dol 15.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob 1 : 4
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
  16. 16. krog

    21.05.22 17.00 Ekipa 10 NK Lenart
    Pesnica 21.05.22 17.00 NK Kungota 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Loka Rošnja 21.05.22 17.00 NK Rošnja – Loka 2 : 7
    (0 : 3)
    NK Paloma
    Prepolje 21.05.22 17.00 FC VOP Prepolje 3 : 0
    (3 : 0)
    NK Fram
    Maribor 22.05.22 17.00 NK MB Tabor 6 : 0
    (4 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
  17. 17. krog

    Prepolje 28.05.22 17.00 FC VOP Prepolje Ekipa 10
    Fram 28.05.22 17.00 NK Fram 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Rošnja – Loka
    Sladki Vrh 28.05.22 17.00 NK Paloma 4 : 5
    (0 : 3)
    NK MB Tabor
    Jakobski Dol 28.05.22 17.00 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Kungota
    Cerkvenjak 28.05.22 17.00 NK Cerkvenjak 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Lenart
  18. 18. krog

    04.06.22 17.00 Ekipa 10 NK Cerkvenjak
    Lenart 04.06.22 17.00 NK Lenart 0 : 2
    (0 : 1)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor 04.06.22 17.00 NK MB Tabor 4 : 2
    (3 : 2)
    NK Fram
    Loka Rošnja 04.06.22 17.00 NK Rošnja – Loka 2 : 3
    (1 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Pesnica 05.06.22 17.00 NK Kungota 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Paloma