2. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 12.08.22 20.31

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    27.08.22 17.00 ŠD Brunšvik NK Paloma
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    27.08.22 17.00 Lenart ŠD Jakobski Dol
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    27.08.22 17.00 FC VOP Prepolje NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    28.08.22 17.00 NK DUPLEK NK Kungota
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    28.08.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Slivnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    03.09.22 16.30 ŠD Jakobski Dol FC VOP Prepolje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    03.09.22 16.30 NK Slivnica ŠD Brunšvik
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    03.09.22 16.30 NK DUPLEK NK Cerkvenjak
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.09.22 16.30 NK Kungota NK ROŠNJA – LOKA
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    04.09.22 16.30 NK Paloma Lenart
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    10.09.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    10.09.22 16.30 Lenart NK Slivnica
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    10.09.22 16.30 FC VOP Prepolje NK Paloma
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    11.09.22 16.30 ŠD Brunšvik NK DUPLEK
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    11.09.22 16.30 NK ROŠNJA – LOKA ŠD Jakobski Dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    17.09.22 16.00 NK Kungota ŠD Jakobski Dol
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.09.22 16.00 NK Slivnica FC VOP Prepolje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.09.22 16.00 NK DUPLEK Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    18.09.22 16.00 NK Paloma NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    18.09.22 16.00 NK Cerkvenjak ŠD Brunšvik
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    24.09.22 16.00 ŠD Brunšvik NK Kungota
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    24.09.22 16.00 NK ROŠNJA – LOKA NK Slivnica
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    24.09.22 16.00 ŠD Jakobski Dol NK Paloma
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    25.09.22 16.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    25.09.22 16.00 FC VOP Prepolje NK DUPLEK
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    01.10.22 15.30 NK Kungota NK Paloma
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    01.10.22 15.30 NK DUPLEK NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    01.10.22 15.30 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    02.10.22 15.30 NK Slivnica ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    02.10.22 15.30 ŠD Brunšvik Lenart
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    08.10.22 15.30 Lenart NK Kungota
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    08.10.22 15.30 FC VOP Prepolje ŠD Brunšvik
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.10.22 15.30 NK Paloma NK Slivnica
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    09.10.22 15.30 NK ROŠNJA – LOKA NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    09.10.22 15.30 ŠD Jakobski Dol NK DUPLEK
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    15.10.22 15.00 NK Kungota NK Slivnica
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    15.10.22 15.00 NK Cerkvenjak ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    15.10.22 15.00 ŠD Brunšvik NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    16.10.22 15.00 NK DUPLEK NK Paloma
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    16.10.22 15.00 Lenart FC VOP Prepolje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    22.10.22 15.00 NK ROŠNJA – LOKA Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.10.22 15.00 NK Paloma NK Cerkvenjak
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    22.10.22 15.00 NK Slivnica NK DUPLEK
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    23.10.22 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    23.10.22 15.00 ŠD Jakobski Dol ŠD Brunšvik
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Kungota NK DUPLEK
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma ŠD Brunšvik
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol Lenart
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK ROŠNJA – LOKA FC VOP Prepolje
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK ROŠNJA – LOKA NK Kungota
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje ŠD Jakobski Dol
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Paloma
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik NK Slivnica
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK DUPLEK
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Kungota NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK ŠD Brunšvik
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma FC VOP Prepolje
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK ROŠNJA – LOKA
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Kungota
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK ROŠNJA – LOKA NK Paloma
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje NK Slivnica
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK DUPLEK
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik NK Cerkvenjak
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Kungota ŠD Brunšvik
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Lenart
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK FC VOP Prepolje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK ROŠNJA – LOKA
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma ŠD Jakobski Dol
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Kungota
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Slivnica
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK ROŠNJA – LOKA NK DUPLEK
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart ŠD Brunšvik
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Kungota Lenart
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik FC VOP Prepolje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK ŠD Jakobski Dol
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Paloma
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Kungota
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK DUPLEK
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Cerkvenjak
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK ROŠNJA – LOKA ŠD Brunšvik
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje Lenart
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Kungota FC VOP Prepolje
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK ROŠNJA – LOKA
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    ŠD Brunšvik ŠD Jakobski Dol
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Paloma
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Slivnica