2. Slovenska Kadetska liga – Vzhod – Delegiranje

Osveženo: 12.08.22 19.34

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    13.08.22 14.30 NK Šampion NK Krško Filipič Rene,
    Misja Tjaša,
    Kranjc Andrej
    Audič Ladislav
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    13.08.22 14.30 Mb Tabor NK Brežice Križman Simon,
    Glažar Teo,
    Kamenšek Zdenko
    Cojhter Matjan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    14.08.22 14.30 NŠ Dravograd Drava Ptuj Grabovac Daniel,
    Grošič Kenan,
    Carevič Milan
    Zalar Jure
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    14.08.22 14.30 Kety Emmi Bistrica Fužinar SIJ Ravne Systems Založnik Vito,
    Podgoršek Simon Matej,
    Matis Enej
    Škrofič Mario
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    14.08.22 14.30 Veržej Rudar Velenje Sovec Matevž,
    Mušič Doroteja,
    Ramšak Denis
    Črnko Petra
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    19.08.22 16.30 Drava Ptuj Rudar Velenje
    Brežice,
    Stadion Brežice
    21.08.22 14.30 NK Brežice Veržej
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    21.08.22 14.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Mb Tabor
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    21.08.22 14.30 NK Krško Kety Emmi Bistrica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    21.08.22 14.30 NŠ Dravograd NK Šampion
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    27.08.22 14.30 NK Šampion Drava Ptuj
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    27.08.22 14.30 Mb Tabor NK Krško
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    27.08.22 14.30 Rudar Velenje NK Brežice
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    28.08.22 14.30 Kety Emmi Bistrica NŠ Dravograd
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    28.08.22 14.30 Veržej Fužinar SIJ Ravne Systems
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    31.08.22 14.00 Drava Ptuj NK Brežice
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    31.08.22 14.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Rudar Velenje
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    31.08.22 14.00 NK Krško Veržej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    31.08.22 14.00 NŠ Dravograd Mb Tabor
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    31.08.22 14.00 NK Šampion Kety Emmi Bistrica
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    03.09.22 14.00 Mb Tabor NK Šampion
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    04.09.22 14.00 Kety Emmi Bistrica Drava Ptuj
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    04.09.22 14.00 Veržej NŠ Dravograd
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    04.09.22 14.00 Rudar Velenje NK Krško
    Brežice,
    Stadion Brežice
    04.09.22 14.00 NK Brežice Fužinar SIJ Ravne Systems
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    10.09.22 14.00 NK Šampion Veržej
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    11.09.22 14.00 Drava Ptuj Fužinar SIJ Ravne Systems
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    11.09.22 14.00 NK Krško NK Brežice
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    11.09.22 14.00 NŠ Dravograd Rudar Velenje
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    11.09.22 14.00 Kety Emmi Bistrica Mb Tabor
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    17.09.22 14.00 Mb Tabor Drava Ptuj
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    18.09.22 14.00 Veržej Kety Emmi Bistrica
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    18.09.22 14.00 Rudar Velenje NK Šampion
    Brežice,
    Stadion Brežice
    18.09.22 14.00 NK Brežice NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    18.09.22 14.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Krško
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    24.09.22 13.30 NK Šampion NK Brežice
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.09.22 13.30 Mb Tabor Veržej
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    25.09.22 13.30 Drava Ptuj NK Krško
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    25.09.22 13.30 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    25.09.22 13.30 Kety Emmi Bistrica Rudar Velenje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    02.10.22 13.00 Veržej Drava Ptuj
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    02.10.22 13.00 Rudar Velenje Mb Tabor
    Brežice,
    Stadion Brežice
    02.10.22 13.00 NK Brežice Kety Emmi Bistrica
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    02.10.22 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Šampion
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    02.10.22 13.00 NK Krško NŠ Dravograd
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    09.10.22 13.00 Drava Ptuj NŠ Dravograd
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    09.10.22 13.00 NK Krško NK Šampion
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    09.10.22 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Kety Emmi Bistrica
    Brežice,
    Stadion Brežice
    09.10.22 13.00 NK Brežice Mb Tabor
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    09.10.22 13.00 Rudar Velenje Veržej
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    15.10.22 12.30 Mb Tabor Fužinar SIJ Ravne Systems
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    15.10.22 12.30 NK Šampion NŠ Dravograd
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    16.10.22 12.30 Rudar Velenje Drava Ptuj
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    16.10.22 12.30 Veržej NK Brežice
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    16.10.22 12.30 Kety Emmi Bistrica NK Krško
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    23.10.22 12.30 Drava Ptuj NK Šampion
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    23.10.22 12.30 NŠ Dravograd Kety Emmi Bistrica
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    23.10.22 12.30 NK Krško Mb Tabor
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    23.10.22 12.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Veržej
    Brežice,
    Stadion Brežice
    23.10.22 12.30 NK Brežice Rudar Velenje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    29.10.22 11.30 Mb Tabor NŠ Dravograd
    Brežice,
    Stadion Brežice
    30.10.22 11.30 NK Brežice Drava Ptuj
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    30.10.22 11.30 Rudar Velenje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    30.10.22 11.30 Veržej NK Krško
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    30.10.22 11.30 Kety Emmi Bistrica NK Šampion
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    05.11.22 11.30 NK Šampion Mb Tabor
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    06.11.22 11.30 Drava Ptuj Kety Emmi Bistrica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    06.11.22 11.30 NŠ Dravograd Veržej
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    06.11.22 11.30 NK Krško Rudar Velenje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    06.11.22 11.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Brežice
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.11.22 11.30 Mb Tabor Kety Emmi Bistrica
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    13.11.22 11.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Drava Ptuj
    Brežice,
    Stadion Brežice
    13.11.22 11.30 NK Brežice NK Krško
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    13.11.22 11.30 Rudar Velenje NŠ Dravograd
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    13.11.22 11.30 Veržej NK Šampion
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    19.11.22 11.30 NK Šampion Rudar Velenje
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    20.11.22 11.30 Drava Ptuj Mb Tabor
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    20.11.22 11.30 Kety Emmi Bistrica Veržej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    20.11.22 11.30 NŠ Dravograd NK Brežice
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    20.11.22 11.30 NK Krško Fužinar SIJ Ravne Systems
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Krško,
    Stadion M. Gubec Krško – igrišče z UT
    NK Krško Drava Ptuj
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Brežice,
    Stadion Brežice
    NK Brežice NK Šampion
    Velenje,
    Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
    Rudar Velenje Kety Emmi Bistrica
    Veržej,
    Stadion Čistina Veržej
    Veržej Mb Tabor
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj
    Drava Ptuj Veržej
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    Mb Tabor Rudar Velenje
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    Kety Emmi Bistrica NK Brežice
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    NK Šampion Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    NŠ Dravograd NK Krško
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    1 uvrščeno moštvo 10 uvrščeno moštvo
    ,
    2 uvrščeno moštvo 9 uvrščeno moštvo
    ,
    3 uvrščeno moštvo 8 uvrščeno moštvo
    ,
    4 uvrščeno moštvo 7 uvrščeno moštvo
    ,
    5 uvrščeno moštvo 6 uvrščeno moštvo
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    5 uvrščeno moštvo 10 uvrščeno moštvo
    ,
    6 uvrščeno moštvo 4 uvrščeno moštvo
    ,
    7 uvrščeno moštvo 3 uvrščeno moštvo
    ,
    8 uvrščeno moštvo 2 uvrščeno moštvo
    ,
    9 uvrščeno moštvo 1 uvrščeno moštvo
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10 uvrščeno moštvo 9 uvrščeno moštvo
    ,
    1 uvrščeno moštvo 8 uvrščeno moštvo
    ,
    2 uvrščeno moštvo 7 uvrščeno moštvo
    ,
    3 uvrščeno moštvo 6 uvrščeno moštvo
    ,
    4 uvrščeno moštvo 5 uvrščeno moštvo
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    4 uvrščeno moštvo 10 uvrščeno moštvo
    ,
    5 uvrščeno moštvo 3 uvrščeno moštvo
    ,
    6 uvrščeno moštvo 2 uvrščeno moštvo
    ,
    7 uvrščeno moštvo 1 uvrščeno moštvo
    ,
    8 uvrščeno moštvo 9 uvrščeno moštvo
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10 uvrščeno moštvo 8 uvrščeno moštvo
    ,
    9 uvrščeno moštvo 7 uvrščeno moštvo
    ,
    1 uvrščeno moštvo 6 uvrščeno moštvo
    ,
    2 uvrščeno moštvo 5 uvrščeno moštvo
    ,
    3 uvrščeno moštvo 4 uvrščeno moštvo
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    3 uvrščeno moštvo 10 uvrščeno moštvo
    ,
    4 uvrščeno moštvo 2 uvrščeno moštvo
    ,
    5 uvrščeno moštvo 1 uvrščeno moštvo
    ,
    6 uvrščeno moštvo 9 uvrščeno moštvo
    ,
    7 uvrščeno moštvo 8 uvrščeno moštvo
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10 uvrščeno moštvo 7 uvrščeno moštvo
    ,
    8 uvrščeno moštvo 6 uvrščeno moštvo
    ,
    9 uvrščeno moštvo 5 uvrščeno moštvo
    ,
    1 uvrščeno moštvo 4 uvrščeno moštvo
    ,
    2 uvrščeno moštvo 3 uvrščeno moštvo
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    2 uvrščeno moštvo 10 uvrščeno moštvo
    ,
    3 uvrščeno moštvo 1 uvrščeno moštvo
    ,
    4 uvrščeno moštvo 9 uvrščeno moštvo
    ,
    5 uvrščeno moštvo 8 uvrščeno moštvo
    ,
    6 uvrščeno moštvo 7 uvrščeno moštvo
  27. 27. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10 uvrščeno moštvo 6 uvrščeno moštvo
    ,
    7 uvrščeno moštvo 5 uvrščeno moštvo
    ,
    8 uvrščeno moštvo 4 uvrščeno moštvo
    ,
    9 uvrščeno moštvo 3 uvrščeno moštvo
    ,
    1 uvrščeno moštvo 2 uvrščeno moštvo