3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – Delegiranje

Osveženo: 14.06.21 22.34

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    22.08.20 17.00 Koroška Dravograd Dravinja Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Kranjc Tomaž
    Burjan Slavko
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    22.08.20 17.00 Korotan Prevalje Videm pri Ptuju Begič Amel,
    Salkić Alen,
    Šekić Haris
    Kresnik Dejan
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    22.08.20 17.00 Šmarje pri Jelšah Šampion Novarlić Damjan,
    Friš Tadej,
    Karmel Vidko
    Vozlič Vinko
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    22.08.20 17.00 Kety Emmi Bistrica Podvinci Šorli Armando,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Drvarič Marjan
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    22.08.20 17.00 Zreče Cirkulane Gergič Nejc,
    Šumer Žiga,
    Lahovič Marcel
    Tošeski Boris
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    22.08.20 17.00 Dobrovce Rogaška Čontala Matej,
    Bezjak Boštjan,
    Flajšman Jernej
    Borošak Silvo
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    29.08.20 17.00 Dravinja Rogaška Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Ogrin Matej
    Germič Dejan
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    29.08.20 17.00 Podvinci Zreče Matoša Martin,
    Kužnik Marjan,
    Kurež Anej
    Huselja Emir
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    29.08.20 17.00 Šampion Kety Emmi Bistrica Rađević Uroš,
    Horvat Denis,
    Šobot Danijel
    Mijatovič Goran
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    29.08.20 17.00 Koroška Dravograd Korotan Prevalje Lacković Marko,
    Kmetec Mark,
    Bombač Mitja
    Koletnik Drago
    Videm,
    Športni park Videm
    30.08.20 10.30 Videm pri Ptuju Šmarje pri Jelšah Šorli Armando,
    Holcman Aljaž,
    Šobot Danijel
    Vučko Darko
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    30.08.20 17.00 Cirkulane Dobrovce Fridl Aleš,
    Radusinović Davorin,
    Plavše Timotej
    Krajnc Robert
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    05.09.20 16.30 Šmarje pri Jelšah Koroška Dravograd Čontala Matej,
    Kranjc Tomaž,
    Tušak Nejc
    Ul Bojan
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    05.09.20 16.30 Zreče Šampion Tkalčič Bojan,
    Ogrin Matej,
    Kmetec Mark
    Crnkovič Božidar
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.09.20 16.30 Dobrovce Podvinci Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Špur Staša
    Tompa Marjan
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    05.09.20 16.30 Rogaška Cirkulane Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Marin Tomaž
    Klinc Jožef
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    05.09.20 18.00 Korotan Prevalje Dravinja Mihelič Niko,
    Šprah Robert,
    Flajšman Jernej
    Goričan Vojko
    Videm,
    Športni park Videm
    06.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica Gergič Nejc,
    Dedić Elmedin,
    Šobot Danijel
    Alič Selim
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    12.09.20 16.30 Dravinja Cirkulane Tkalčič Bojan,
    Horvat Denis,
    Lahovič Marcel
    Anželj Borut
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    12.09.20 16.30 Šampion Dobrovce Mihelič Niko,
    Flajšman Jernej,
    Rumež Aleš
    Ul Bojan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    12.09.20 16.30 Koroška Dravograd Kety Emmi Bistrica Nemet Slavko,
    Holcman Aljaž,
    Tušak Nejc
    Panikvar Benjamin
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    12.09.20 18.00 Korotan Prevalje Šmarje pri Jelšah Golob Janko,
    Skok Aleš,
    Mileta Lovro
    Mijatovič Goran
    Videm,
    Športni park Videm
    13.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Zreče Vivod Dejan,
    Karmel Vidko,
    Bombač Mitja
    Klinc Jožef
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    13.09.20 16.30 Podvinci Rogaška Lacković Marko,
    Sužnik Jure,
    Dedić Elmedin
    Burjan Slavko
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    19.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah Dravinja Veselič Samo,
    Bezjak Boštjan,
    Barovič Nejc
    Močnik Vlado
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    19.09.20 16.00 Kety Emmi Bistrica Korotan Prevalje Fridl Aleš,
    Radusinović Davorin,
    Plavše Timotej
    Kontarček Branko
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    19.09.20 16.00 Zreče Koroška Dravograd Novarlić Damjan,
    Horvat Denis,
    Holcman Aljaž
    Glažar Stanislav
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    19.09.20 16.00 Dobrovce Videm pri Ptuju Halilović Denis,
    Mijatović Veljko,
    Boškič Andrej
    Drvarič Marjan
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    19.09.20 16.00 Rogaška Šampion Rađević Uroš,
    Benc Uroš,
    Bombač Mitja
    Goričan Vojko
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    20.09.20 16.00 Cirkulane Podvinci Gergič Nejc,
    Šobot Danijel,
    Marin Tomaž
    Kokolj Andrej
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    26.09.20 16.00 Dravinja Podvinci Novarlić Damjan,
    Lahovič Marcel,
    Majcen Kevin
    Mitrovič Milan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    26.09.20 16.00 Koroška Dravograd Dobrovce Česen Aleksandra,
    Bohinc Urban,
    Gerkman Borut
    Koletnik Drago
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    26.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah Kety Emmi Bistrica Lacković Marko,
    Ogrin Matej,
    Marin Tomaž
    Alič Selim
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    26.09.20 18.00 Korotan Prevalje Zreče Bezjak Blaž,
    Skok Aleš,
    Burjan Aleksander
    Borošak Silvo
    Videm,
    Športni park Videm
    27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Rogaška Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Tušak Nejc
    Majcen Domen
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    27.09.20 16.00 Šampion Cirkulane Jezeršek Tomaž,
    Jonke Mitja,
    Majcen Kevin
    Grabar Boris
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    03.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica Dravinja Gergič Nejc,
    Karmel Vidko,
    Perger Primož
    Vozlič Vinko
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    03.10.20 15.30 Zreče Šmarje pri Jelšah Mihelič Niko,
    Flajšman Jernej,
    Rumež Aleš
    Koletnik Drago
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    03.10.20 15.30 Dobrovce Korotan Prevalje Rađević Uroš,
    Šumer Žiga,
    Holcman Aljaž
    Germič Dejan
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    03.10.20 15.30 Rogaška Koroška Dravograd Golob Janko,
    Mileta Lovro,
    Barovič Nejc
    Crnkovič Božidar
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    04.10.20 15.30 Cirkulane Videm pri Ptuju Fridl Aleš,
    Plavše Timotej,
    Boškič Andrej
    Ul Bojan
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    04.10.20 16.00 Šampion Podvinci Šorli Armando,
    Horvat Denis,
    Dedić Elmedin
    Goričan Vojko
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    10.10.20 15.30 Dravinja Šampion Kordež Matic,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Panikvar Benjamin
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    10.10.20 15.30 Koroška Dravograd Cirkulane Nemet Slavko,
    Špur Staša,
    Zakal Pavel
    Koletnik Drago
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    10.10.20 15.30 Šmarje pri Jelšah Dobrovce Golob Janko,
    Burjan Aleksander,
    Bezjak Boštjan
    Vozlič Vinko
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    10.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica Zreče Šorli Armando,
    Benc Uroš,
    Šobot Danijel
    Vučko Darko
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.10.20 18.00 Korotan Prevalje Rogaška Čontala Matej,
    Kranjc Tomaž,
    Tušak Nejc
    Kontarček Branko
    Videm,
    Športni park Videm
    11.10.20 10.30 Videm pri Ptuju Podvinci Rađević Uroš,
    Karmel Vidko,
    Friš Tadej
    Tompa Marjan
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    17.10.20 15.00 Zreče Dravinja Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Anželj Borut
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    17.10.20 15.00 Dobrovce Kety Emmi Bistrica Čontala Matej,
    Smej Simon,
    Kranjc Tomaž
    Tompa Marjan
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    17.10.20 15.00 Rogaška Šmarje pri Jelšah Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Burjan Slavko
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    18.10.20 15.00 Cirkulane Korotan Prevalje Jazbec Žan,
    Povšnar Dejan,
    Kurtušič Igor
    Kresnik Dejan
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    18.10.20 15.00 Podvinci Koroška Dravograd Jerič Anže,
    Kalan Miha,
    Antolič Jean
    Krajnc Robert
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    18.10.20 15.00 Šampion Videm pri Ptuju Novarlić Damjan,
    Perger Primož,
    Šobot Danijel
    Drečnik Davor
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    24.04.21 17.00 Dravinja Videm pri Ptuju Veselič Samo,
    Marin Tomaž,
    Majcen Kevin
    Grabar Boris
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    24.04.21 17.00 Koroška Dravograd Šampion Bezjak Blaž,
    Skok Aleš,
    Šprah Robert
    Koletnik Drago
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    24.04.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane Rađević Uroš,
    Horvat Denis,
    Lahovič Marcel
    Klinc Jožef
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    24.04.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška Tkalčič Bojan,
    Sužnik Jure,
    Bombač Mitja
    Močnik Vlado
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    24.04.21 17.00 Zreče Dobrovce Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Tušak Nejc
    Majcen Domen
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.04.21 18.00 Korotan Prevalje Podvinci Čontala Matej,
    Benc Uroš,
    Perger Primož
    Alič Selim
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    01.05.21 17.00 Dobrovce Dravinja Mihelič Niko,
    Boškič Andrej,
    Šašivarević Ermin
    Crnkovič Božidar
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    01.05.21 17.00 Rogaška Zreče Šorli Armando,
    Kmetec Mark,
    Šobot Danijel
    Drvarič Marjan
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    01.05.21 17.00 Šampion Korotan Prevalje Golob Janko,
    Bezjak Boštjan,
    Mileta Lovro
    Koletnik Drago
    Videm,
    Športni park Videm
    02.05.21 10.30 Videm pri Ptuju Koroška Dravograd Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Tušak Nejc
    Drečnik Davor
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    02.05.21 17.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica Kordež Matic,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Drnovšek Igor
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    02.05.21 17.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah Gergič Nejc,
    Perger Primož,
    Dedić Elmedin
    Tompa Marjan
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    08.05.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Zreče Begič Amel,
    Kolenc Leon,
    Kos Damjan
    Kontarček Branko
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    08.05.21 17.00 Rogaška Koroška Dravograd Mihelič Niko,
    Bezjak Boštjan,
    Rumež Aleš
    Mijatovič Goran
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    08.05.21 17.00 Šampion Dobrovce Česen Aleksandra,
    Špur Staša,
    Mask Sara
    Tompa Marjan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    08.05.21 18.00 Korotan Prevalje Videm pri Ptuju Šepec Anže,
    Šašivarević Ermin,
    Boškič Andrej
    Glažar Stanislav
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    09.05.21 17.00 Cirkulane Dravinja Žagar Jure,
    Kužnik Marjan,
    Zidar Blaž
    Klinc Jožef
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    09.05.21 17.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah Šorli Armando,
    Šobot Danijel,
    Marin Tomaž
    Majcen Domen
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    15.05.21 15.00 Koroška Dravograd Kety Emmi Bistrica Kocbek Tilen,
    Tušak Nejc,
    Zakal Pavel
    Drečnik Davor
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    15.05.21 17.00 Dravinja Rogaška Gergič Nejc,
    Sužnik Jure,
    Bombač Mitja
    Anželj Borut
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    15.05.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Šampion Jerman Danijel,
    Gornik Nejc,
    Radujko Đorđe
    Babič Stanislav
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    15.05.21 18.30 Korotan Prevalje Dobrovce Nemet Slavko,
    Šašivarević Ermin,
    Boškič Andrej
    Panikvar Benjamin
    Videm,
    Športni park Videm
    16.05.21 10.30 Videm pri Ptuju Podvinci Kordež Matic,
    Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind
    Močnik Vlado
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    16.05.21 17.00 Cirkulane Zreče Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Marin Tomaž
    Grabar Boris
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    22.05.21 17.00 Zreče Koroška Dravograd Golob Janko,
    Rumež Aleš,
    Mileta Lovro
    Mijatovič Goran
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    22.05.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Dravinja Rađević Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Marin Tomaž
    Goričan Vojko
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    22.05.21 17.00 Rogaška Cirkulane Tkalčič Bojan,
    Lahovič Marcel,
    Majcen Kevin
    Babič Stanislav
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    22.05.21 17.00 Dobrovce Šmarje pri Jelšah Bezjak Blaž,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Germič Dejan
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    22.05.21 17.00 Šampion Videm pri Ptuju Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Šobot Danijel
    Glažar Stanislav
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    23.05.21 17.00 Podvinci Korotan Prevalje Šorli Armando,
    Bombač Mitja,
    Kmetec Mark
    Vučko Darko
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogaška Slatina,
    Športni center Rogaška Slatina
    29.05.21 17.00 Rogaška Zreče Nemet Slavko,
    Kranjc Tomaž,
    Špur Staša
    Burjan Slavko
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    29.05.21 17.00 Dravinja Koroška Dravograd Mihelič Niko,
    Bezjak Boštjan,
    Flajšman Jernej
    Kresnik Dejan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.05.21 18.00 Korotan Prevalje Šampion Golob Janko,
    Barovič Nejc,
    Mileta Lovro
    Vozlič Vinko
    Videm,
    Športni park Videm
    30.05.21 10.30 Videm pri Ptuju Šmarje pri Jelšah Rađević Uroš,
    Karmel Vidko,
    Lahovič Marcel
    Panikvar Benjamin
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    30.05.21 17.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica Vivod Dejan,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Kontarček Branko
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    30.05.21 17.00 Podvinci Dobrovce Kordež Matic,
    Boškič Andrej,
    Šašivarević Ermin
    Crnkovič Božidar
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    05.06.21 17.00 Zreče Dravinja Kordež Matic,
    Kamnik Blaž,
    Močivnik Joži
    Alič Selim
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    05.06.21 17.00 Koroška Dravograd Cirkulane Gergič Nejc,
    Šumer Žiga,
    Majcen Kevin
    Mijatovič Goran
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    05.06.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Germič Dejan
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.06.21 17.00 Dobrovce Videm pri Ptuju Čontala Matej,
    Tušak Nejc,
    Zakal Pavel
    Klinc Jožef
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    05.06.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Korotan Prevalje Bezjak Blaž,
    Mileta Lovro,
    Rumež Aleš
    Babič Stanislav
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    05.06.21 17.00 Podvinci Šampion Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Špur Staša
    Borošak Silvo