3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – Delegiranje

02.08.20 07.25

Krog Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Opomba Prelozeno
17. () Zreče NK Korotan Prevalje ne
20. () NK Šmarje pri Jelšah NK Rogaška ne
12. () NK Šampion NK Šmarje pri Jelšah ne
15. () Cirkulane Dravinja ne
19. () NK Rogaška NK Korotan Prevalje ne
22. () Zreče NK Rogaška ne
14. () NK Koroška Dravograd NK Šmarje pri Jelšah ne
16. () Podvinci Cirkulane ne
18. () Videm pri Ptuju Cirkulane ne
21. () Podvinci NK Korotan Prevalje ne
13. () Zreče Podvinci ne
16. () Dravinja NK Šmarje pri Jelšah ne
17. () NK Kety Emmi Bistrica NK Šmarje pri Jelšah ne
20. () NK Korotan Prevalje Cirkulane ne
12. () Podvinci NK Kety Emmi Bistrica ne
15. () NK Rogaška Podvinci ne
19. () NK Dobrovce NK Šmarje pri Jelšah ne
22. () NK Kety Emmi Bistrica Cirkulane ne
14. () Videm pri Ptuju NK Kety Emmi Bistrica ne
17. () Podvinci Dravinja ne
18. () NK Šampion Podvinci ne
21. () Cirkulane NK Šmarje pri Jelšah ne
13. () NK Kety Emmi Bistrica NK Šampion ne
16. () NK Korotan Prevalje NK Kety Emmi Bistrica ne
18. () Dravinja NK Kety Emmi Bistrica ne
20. () NK Koroška Dravograd Podvinci ne
12. () Cirkulane Zreče ne
15. () NK Dobrovce NK Šampion ne
19. () Zreče NK Kety Emmi Bistrica ne
22. () NK Šmarje pri Jelšah Podvinci ne
14. () NK Šampion Zreče ne
17. () Cirkulane NK Šampion ne
19. () NK Šampion Dravinja ne
21. () NK Rogaška NK Kety Emmi Bistrica ne
13. () NK Šmarje pri Jelšah Videm pri Ptuju ne
16. () NK Koroška Dravograd Zreče ne
18. () NK Šmarje pri Jelšah Zreče ne
20. () Videm pri Ptuju NK Šampion ne
12. () NK Rogaška NK Dobrovce ne
15. () Zreče Videm pri Ptuju ne
20. () Dravinja Zreče ne
22. () NK Korotan Prevalje NK Šampion ne
12. () Dravinja NK Koroška Dravograd ne
14. () Podvinci NK Dobrovce ne
17. () NK Rogaška Videm pri Ptuju ne
19. () Podvinci Videm pri Ptuju ne
21. () NK Dobrovce Zreče ne
13. () NK Korotan Prevalje NK Koroška Dravograd ne
16. () Videm pri Ptuju NK Dobrovce ne
18. () NK Korotan Prevalje NK Dobrovce ne
21. () Videm pri Ptuju Dravinja ne
13. () NK Rogaška Dravinja ne
15. () NK Kety Emmi Bistrica NK Koroška Dravograd ne
17. () NK Dobrovce NK Koroška Dravograd ne
20. () NK Kety Emmi Bistrica NK Dobrovce ne
22. () NK Koroška Dravograd Videm pri Ptuju ne
12. () Videm pri Ptuju NK Korotan Prevalje ne
14. () Cirkulane NK Rogaška ne
19. () Cirkulane NK Koroška Dravograd ne
22. () Dravinja NK Dobrovce ne
14. () Dravinja NK Korotan Prevalje ne
16. () NK Šampion NK Rogaška ne
18. () NK Koroška Dravograd NK Rogaška ne
21. () NK Šampion NK Koroška Dravograd ne
13. () NK Dobrovce Cirkulane ne
15. () NK Šmarje pri Jelšah NK Korotan Prevalje ne
1. () 22.08.20 17.00 Zreče Cirkulane ne
1. () 22.08.20 17.00 NK Dobrovce NK Rogaška ne
1. () 22.08.20 17.00 NK Koroška Dravograd Dravinja ne
1. () 22.08.20 17.00 NK Šmarje pri Jelšah NK Šampion ne
1. () 22.08.20 17.00 NK Kety Emmi Bistrica Podvinci ne
1. () 22.08.20 18.00 NK Korotan Prevalje Videm pri Ptuju ne
2. () 29.08.20 17.00 NK Koroška Dravograd NK Korotan Prevalje ne
2. () 29.08.20 17.00 Dravinja NK Rogaška ne
2. () 29.08.20 17.00 Cirkulane NK Dobrovce ne
2. () 29.08.20 17.00 NK Šampion NK Kety Emmi Bistrica ne
2. () 30.08.20 10.30 Videm pri Ptuju NK Šmarje pri Jelšah ne
2. () 30.08.20 17.00 Podvinci Zreče ne
3. () 05.09.20 16.30 Zreče NK Šampion ne
3. () 05.09.20 16.30 NK Dobrovce Podvinci ne
3. () 05.09.20 16.30 NK Rogaška Cirkulane ne
3. () 05.09.20 16.30 NK Šmarje pri Jelšah NK Koroška Dravograd ne
3. () 05.09.20 16.30 NK Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju ne
3. () 05.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje Dravinja ne
4. () 12.09.20 16.30 NK Šampion NK Dobrovce ne
4. () 12.09.20 16.30 NK Koroška Dravograd NK Kety Emmi Bistrica ne
4. () 12.09.20 16.30 Dravinja Cirkulane ne
4. () 12.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK Šmarje pri Jelšah ne
4. () 13.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Zreče ne
4. () 13.09.20 16.30 Podvinci NK Rogaška ne
5. () 19.09.20 16.00 Zreče NK Koroška Dravograd ne
5. () 19.09.20 16.00 NK Dobrovce Videm pri Ptuju ne
5. () 19.09.20 16.00 NK Rogaška NK Šampion ne
5. () 19.09.20 16.00 Cirkulane Podvinci ne
5. () 19.09.20 16.00 NK Šmarje pri Jelšah Dravinja ne
5. () 19.09.20 16.00 NK Kety Emmi Bistrica NK Korotan Prevalje ne
6. () 26.09.20 16.00 NK Šampion Cirkulane ne
6. () 26.09.20 16.00 NK Koroška Dravograd NK Dobrovce ne
6. () 26.09.20 16.00 NK Šmarje pri Jelšah NK Kety Emmi Bistrica ne
6. () 26.09.20 16.00 Dravinja Podvinci ne
6. () 26.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje Zreče ne
6. () 27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju NK Rogaška ne
7. () 03.10.20 15.30 NK Kety Emmi Bistrica Dravinja ne
7. () 03.10.20 15.30 Zreče NK Šmarje pri Jelšah ne
7. () 03.10.20 15.30 NK Dobrovce NK Korotan Prevalje ne
7. () 03.10.20 15.30 NK Rogaška NK Koroška Dravograd ne
7. () 03.10.20 15.30 Cirkulane Videm pri Ptuju ne
7. () 04.10.20 15.30 Podvinci NK Šampion ne
8. () 10.10.20 15.30 NK Kety Emmi Bistrica Zreče ne
8. () 10.10.20 15.30 Dravinja NK Šampion ne
8. () 10.10.20 15.30 NK Koroška Dravograd Cirkulane ne
8. () 10.10.20 15.30 NK Šmarje pri Jelšah NK Dobrovce ne
8. () 10.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK Rogaška ne
8. () 11.10.20 10.30 Videm pri Ptuju Podvinci ne
9. () 17.10.20 15.00 NK Šampion Videm pri Ptuju ne
9. () 17.10.20 15.00 Zreče Dravinja ne
9. () 17.10.20 15.00 NK Dobrovce NK Kety Emmi Bistrica ne
9. () 17.10.20 15.00 NK Rogaška NK Šmarje pri Jelšah ne
9. () 17.10.20 15.00 Cirkulane NK Korotan Prevalje ne
9. () 18.10.20 15.00 Podvinci NK Koroška Dravograd ne
10. () 24.10.20 15.00 NK Kety Emmi Bistrica NK Rogaška ne
10. () 24.10.20 15.00 Zreče NK Dobrovce ne
10. () 24.10.20 15.00 Dravinja Videm pri Ptuju ne
10. () 24.10.20 15.00 NK Koroška Dravograd NK Šampion ne
10. () 24.10.20 15.00 NK Šmarje pri Jelšah Cirkulane ne
10. () 24.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci ne
11. () 31.10.20 14.00 Podvinci NK Šmarje pri Jelšah ne
11. () 31.10.20 14.00 NK Šampion NK Korotan Prevalje ne
11. () 31.10.20 14.00 Videm pri Ptuju NK Koroška Dravograd ne
11. () 31.10.20 14.00 NK Dobrovce Dravinja ne
11. () 31.10.20 14.00 NK Rogaška Zreče ne
11. () 31.10.20 14.00 Cirkulane NK Kety Emmi Bistrica ne