3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – Tekme

  1. 1. krog

    Dravograd 22.08.20 17.00 Koroška Dravograd 3 : 1
    (1 : 0)
    Dravinja
    Prevalje 22.08.20 17.00 NK Korotan Prevalje 2 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Šmarje pri Jelšah 22.08.20 17.00 Šmarje pri Jelšah 3 : 4
    (0 : 3)
    Šampion
    Slovenska Bistrica 22.08.20 17.00 Kety Emmi Bistrica 3 : 1
    (1 : 1)
    Podvinci
    Zreče 22.08.20 17.00 Zreče 0 : 4
    (0 : 2)
    Cirkulane
    Dobrovce 22.08.20 17.00 Dobrovce 0 : 3
    (0 : 2)
    Rogaška
  2. 2. krog

    Slovenske Konjice 29.08.20 17.00 Dravinja 3 : 2
    (1 : 1)
    Rogaška
    Cirkulane 30.08.20 17.00 Cirkulane 2 : 0
    (0 : 0)
    Dobrovce
    Podvinci 29.08.20 17.00 Podvinci 2 : 4
    (1 : 4)
    Zreče
    Celje 29.08.20 17.00 Šampion 1 : 4
    (0 : 1)
    Kety Emmi Bistrica
    Videm 30.08.20 10.30 Videm pri Ptuju 5 : 3
    (3 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
    Dravograd 29.08.20 17.00 Koroška Dravograd 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
  3. 3. krog

    Prevalje 05.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 2 : 3
    (2 : 1)
    Dravinja
    Šmarje pri Jelšah 05.09.20 16.30 Šmarje pri Jelšah 1 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Zreče 05.09.20 16.30 Zreče 1 : 0
    (1 : 0)
    Šampion
    Dobrovce 05.09.20 16.30 Dobrovce 0 : 7
    (0 : 4)
    Podvinci
    Rogaška Slatina 05.09.20 16.30 Rogaška 1 : 0
    (0 : 0)
    Cirkulane
    Videm 06.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 1 : 3
    (1 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
  4. 4. krog

    Slovenske Konjice 12.09.20 16.30 Dravinja 0 : 2
    (0 : 2)
    Cirkulane
    Podvinci 13.09.20 16.30 Podvinci 0 : 1
    (0 : 0)
    Rogaška
    Celje 12.09.20 16.30 Šampion 3 : 1
    (1 : 1)
    Dobrovce
    Videm 13.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 2 : 2
    (2 : 1)
    Zreče
    Dravograd 12.09.20 16.30 Koroška Dravograd 1 : 2
    (0 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
    Prevalje 12.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 4 : 0
    (1 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
  5. 5. krog

    Šmarje pri Jelšah 19.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah 1 : 3
    (0 : 2)
    Dravinja
    Slovenska Bistrica 19.09.20 16.00 Kety Emmi Bistrica 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Zreče 19.09.20 16.00 Zreče 1 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Dobrovce 19.09.20 16.00 Dobrovce 4 : 1
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Rogaška Slatina 19.09.20 16.00 Rogaška 3 : 0
    (2 : 0)
    Šampion
    Cirkulane 20.09.20 16.00 Cirkulane 1 : 2
    (0 : 1)
    Podvinci
  6. 6. krog

    Slovenske Konjice 26.09.20 16.00 Dravinja 1 : 1
    (1 : 0)
    Podvinci
    Celje 27.09.20 16.00 Šampion 1 : 2
    (1 : 0)
    Cirkulane
    Videm 27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju 0 : 2
    (0 : 1)
    Rogaška
    Dravograd 26.09.20 16.00 Koroška Dravograd 4 : 3
    (3 : 0)
    Dobrovce
    Prevalje 26.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje 0 : 1
    (0 : 0)
    Zreče
    Šmarje pri Jelšah 26.09.20 16.00 Šmarje pri Jelšah 0 : 5
    (0 : 2)
    Kety Emmi Bistrica
  7. 7. krog

    Slovenska Bistrica 03.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica 4 : 2
    (2 : 0)
    Dravinja
    Zreče 03.10.20 15.30 Zreče 2 : 0
    (0 : 0)
    Šmarje pri Jelšah
    Dobrovce 03.10.20 15.30 Dobrovce 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Rogaška Slatina 03.10.20 15.30 Rogaška 0 : 0
    (0 : 0)
    Koroška Dravograd
    Cirkulane 04.10.20 15.30 Cirkulane 1 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
    Celje 04.10.20 16.00 Šampion 2 : 1
    (1 : 1)
    Podvinci
  8. 8. krog

    Slovenske Konjice 10.10.20 15.30 Dravinja 2 : 1
    (1 : 1)
    Šampion
    Videm 11.10.20 10.30 Videm pri Ptuju 1 : 2
    (0 : 2)
    Podvinci
    Dravograd 10.10.20 15.30 Koroška Dravograd 2 : 0
    (0 : 0)
    Cirkulane
    Prevalje 10.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje 1 : 2
    (1 : 1)
    Rogaška
    Šmarje pri Jelšah 10.10.20 15.30 Šmarje pri Jelšah 2 : 1
    (2 : 1)
    Dobrovce
    Slovenska Bistrica 10.10.20 15.30 Kety Emmi Bistrica 2 : 1
    (2 : 0)
    Zreče
  9. 9. krog

    Zreče 17.10.20 15.00 Zreče 1 : 2
    (0 : 2)
    Dravinja
    Dobrovce 17.10.20 15.00 Dobrovce 1 : 4
    (0 : 0)
    Kety Emmi Bistrica
    Rogaška Slatina 17.10.20 15.00 Rogaška 5 : 1
    (2 : 1)
    Šmarje pri Jelšah
    Cirkulane 18.10.20 15.00 Cirkulane 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Korotan Prevalje
    Drava Ptuj 18.10.20 15.00 Podvinci 1 : 2
    (0 : 1)
    Koroška Dravograd
    Celje 18.10.20 15.00 Šampion 2 : 0
    (1 : 0)
    Videm pri Ptuju
  10. 10. krog

    Slovenske Konjice 24.10.20 15.00 Dravinja Videm pri Ptuju
    Dravograd 24.10.20 15.00 Koroška Dravograd Šampion
    Prevalje 24.10.20 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci
    Šmarje pri Jelšah 24.10.20 15.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane
    Slovenska Bistrica 24.10.20 15.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška
    Zreče 24.10.20 15.00 Zreče Dobrovce
  11. 11. krog

    Dobrovce 31.10.20 14.00 Dobrovce Dravinja
    Rogaška Slatina 31.10.20 14.00 Rogaška Zreče
    Cirkulane 31.10.20 14.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica
    Podvinci 31.10.20 14.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah
    Celje 31.10.20 14.00 Šampion NK Korotan Prevalje
    Videm 31.10.20 14.00 Videm pri Ptuju Koroška Dravograd
  12. 12. krog

    Slovenske Konjice Dravinja Koroška Dravograd
    Videm Videm pri Ptuju NK Korotan Prevalje
    Celje Šampion Šmarje pri Jelšah
    Podvinci Podvinci Kety Emmi Bistrica
    Cirkulane Cirkulane Zreče
    Rogaška Slatina Rogaška Dobrovce
  13. 13. krog

    Rogaška Slatina Rogaška Dravinja
    Dobrovce Dobrovce Cirkulane
    Zreče Zreče Podvinci
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Šampion
    Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah Videm pri Ptuju
    Prevalje NK Korotan Prevalje Koroška Dravograd
  14. 14. krog

    Slovenske Konjice Dravinja NK Korotan Prevalje
    Dravograd Koroška Dravograd Šmarje pri Jelšah
    Celje Šampion Zreče
    Podvinci Podvinci Dobrovce
    Cirkulane Cirkulane Rogaška
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju
  15. 15. krog

    Cirkulane Cirkulane Dravinja
    Rogaška Slatina Rogaška Podvinci
    Dobrovce Dobrovce Šampion
    Zreče Zreče Videm pri Ptuju
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Koroška Dravograd
    Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah NK Korotan Prevalje
  16. 16. krog

    Slovenske Konjice Dravinja Šmarje pri Jelšah
    Prevalje NK Korotan Prevalje Kety Emmi Bistrica
    Dravograd Koroška Dravograd Zreče
    Videm Videm pri Ptuju Dobrovce
    Celje Šampion Rogaška
    Podvinci Podvinci Cirkulane
  17. 17. krog

    Podvinci Podvinci Dravinja
    Cirkulane Cirkulane Šampion
    Rogaška Slatina Rogaška Videm pri Ptuju
    Dobrovce Dobrovce Koroška Dravograd
    Zreče Zreče NK Korotan Prevalje
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Šmarje pri Jelšah
  18. 18. krog

    Slovenske Konjice Dravinja Kety Emmi Bistrica
    Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah Zreče
    Prevalje NK Korotan Prevalje Dobrovce
    Dravograd Koroška Dravograd Rogaška
    Videm Videm pri Ptuju Cirkulane
    Podvinci Podvinci Šampion
  19. 19. krog

    Celje Šampion Dravinja
    Podvinci Podvinci Videm pri Ptuju
    Cirkulane Cirkulane Koroška Dravograd
    Rogaška Slatina Rogaška NK Korotan Prevalje
    Dobrovce Dobrovce Šmarje pri Jelšah
    Zreče Zreče Kety Emmi Bistrica
  20. 20. krog

    Slovenske Konjice Dravinja Zreče
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Dobrovce
    Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah Rogaška
    Prevalje NK Korotan Prevalje Cirkulane
    Dravograd Koroška Dravograd Podvinci
    Videm Videm pri Ptuju Šampion
  21. 21. krog

    Videm Videm pri Ptuju Dravinja
    Celje Šampion Koroška Dravograd
    Podvinci Podvinci NK Korotan Prevalje
    Cirkulane Cirkulane Šmarje pri Jelšah
    Rogaška Slatina Rogaška Kety Emmi Bistrica
    Dobrovce Dobrovce Zreče
  22. 22. krog

    Slovenske Konjice Dravinja Dobrovce
    Zreče Zreče Rogaška
    Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica Cirkulane
    Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah Podvinci
    Prevalje NK Korotan Prevalje Šampion
    Dravograd Koroška Dravograd Videm pri Ptuju