-
16. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 05.06.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica 1 : 2 1 : 0 Rogaška Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Germič Dejan Št. gledalcev: 700 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 14 Vidmar Lan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 18 Kristl Jan 8 Bračko Nejc 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 5 Ljubec Jan 3 Korošec Andraž 11 Horvat Rok 15 Šlak Sebastjan 19 Kapun Enej 20 Dvoršak Gal Rogaška23 Vunderl Lan V 10 Andjelić Stefan 4 Kodelič Jan 5 Čuček Goran K 13 Rešek Mitja 21 Mraz Denis 7 Rokavec Mika Mario 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 77 Kmetič Anej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 31 Lojen Filip V 33 Ferčec David 3 Malešević Marko 14 Gobec Tomi 17 Pavlović Andrej 6 Zdovc Jaka 90 Šef Andraž TrenerDvoršak Simon TrenerFridl Franc ml. ZadetkiKety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 1 : 0 28′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 1 : 1 69′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 1 : 2 11m 72′ DogodkiRogaška 7 Rokavec Mika Mario 32′ Rogaška 4 Kodelič Jan 33′ Rogaška 11 / 17 Neskič Alen / Pavlović Andrej 46′ Rogaška 77 / 3 Kmetič Anej / Malešević Marko 46′ Rogaška 13 Rešek Mitja 67′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 76′ Kety Emmi Bistrica 21 / 15 Kovačič Žan / Šlak Sebastjan 76′ Kety Emmi Bistrica 8 / 19 Bračko Nejc / Kapun Enej 82′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 84′ Kety Emmi Bistrica 4 / 3 Rozman Rok / Korošec Andraž 87′ Rogaška 9 / 14 Ploj Alen / Gobec Tomi 93′ Rogaška 23 Vunderl Lan 94′ -
16. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 05.06.21 ob 17.00
Koroška Dravograd 0 : 4 0 : 3 Cirkulane Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Mijatovič Goran Št. gledalcev: 70 Koroška Dravograd99 Šturm Nik V 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 4 Izak Anže 3 Petek Edi 8 Rogina Davor K 10 Založnik Aljaž 9 Kogelnik Peter 14 Pori Tine 7 Bevk Domen 16 Obretan Nejc Rezervni igralci 1 Pajenk Matija V 6 Korbar Aleš 15 Vrabič Andraž 19 Štaleker Valentin 18 Jevšnik Dejan 5 Vrabič Martin Cirkulane1 Kelc Tadej V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 3 Sitar Žan 5 Živič David 17 Krajnc Matej K 8 Lipavšek Kristian 7 Bezjak Adrian 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 25 Zajc Denis V 20 Maček Jaka 11 Orlač Alen 6 Pal Matej TrenerKljajič Žiga TrenerArsić Jura ZadetkiCirkulane 7 Bezjak Adrian 0 : 1 4′ Cirkulane 18 Zazić Stefan 0 : 2 7′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 3 11m 21′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 4 55′ DogodkiCirkulane 2 Cesar Blaž 29′ Cirkulane 23 Toplak Tomaž 40′ Koroška Dravograd 4 Izak Anže 56′ Koroška Dravograd 13 / 15 Račnik Jaka / Vrabič Andraž 58′ Koroška Dravograd 7 / 18 Bevk Domen / Jevšnik Dejan 62′ Cirkulane 17 / 11 Krajnc Matej / Orlač Alen 65′ Cirkulane 18 / 20 Zazić Stefan / Maček Jaka 65′ Cirkulane 3 / 6 Sitar Žan / Pal Matej 65′ Cirkulane 20 Maček Jaka 66′ Koroška Dravograd 10 / 6 Založnik Aljaž / Korbar Aleš 82′ Koroška Dravograd 3 / 19 Petek Edi / Štaleker Valentin 82′ Koroška Dravograd 16 / 5 Obretan Nejc / Vrabič Martin 82′ Koroška Dravograd 4 Izak Anže 83′ -
16. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 05.06.21 ob 17.00
Zreče 1 : 1 0 : 1 Dravinja Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Kamnik Blaž (1. pomočnik)
Močivnik Joži (2. pomočnik)Delegat: Alič Selim Št. gledalcev: 50 Zreče1 Ravnak Primož V 23 Podgrajšek Matic 6 Jelenko Jakob 25 Videčnik Blaž 19 Brglez Blaž 21 Zupanc Terglav Žan 27 Boček Andraž K 5 Jančič Alen 11 Vinkovič Matej 15 Marinšek Marko 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 20 Kotnik Gregor 29 Brdnik Jaka 17 Lipovec Žiga 4 Stolliqi Halil 16 Bavrk Anel 10 Radić Aleksandar Dravinja1 Fink Gregor V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 6 Kolar Blaž 45 Žurej Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 5 Čerenak Jernej K 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 77 Klevže Matevž 11 Rožmarič Blaž 16 Kolar Miha 20 Ratkovič Macuh Luka TrenerKotnik Gregor TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 27′ Zreče 19 Brglez Blaž 1 : 1 73′ DogodkiZreče 6 Jelenko Jakob 31′ Zreče 23 Podgrajšek Matic 35′ Zreče 27 / 17 Boček Andraž / Lipovec Žiga 55′ Zreče 15 / 20 Marinšek Marko / Kotnik Gregor 55′ Dravinja 17 / 16 Kolar Anej / Kolar Miha 56′ Dravinja 7 Ramšak Žan 57′ Zreče 6 / 10 Jelenko Jakob / Radić Aleksandar 64′ Dravinja 16 Kolar Miha 80′ Zreče 11 Vinkovič Matej 82′ Dravinja 45 / 11 Žurej Andraž / Rožmarič Blaž 86′ Dravinja 26 Gaber Tadej 87′ Dravinja 10 Čakš Žiga 87′ Dravinja 26 Gaber Tadej 87′ Zreče 19 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 90′ -
16. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 05.06.21 ob 17.00
Podvinci 2 : 3 0 : 1 Šampion Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Herženjak Eric (1. pomočnik)
Špur Staša (2. pomočnik)Delegat: Borošak Silvo Št. gledalcev: 50 Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 4 Gojkošek Tomaž 21 Oman Jan 5 Lah Branko K 11 Svenšek Rok 22 Anžel Leon 10 Zajko Jan Ziko 8 Orovič Jernej 18 Fras Denis 16 Koren Rok Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 9 Bajraj Murat 17 Kuserbanj Denis 14 Marušič Alen 3 Simić Anej V 77 Zamuda Horvat Žan Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 21 Veligošek Gašper 6 Korošec Miha K 2 Božijak Aleš 14 Agbo Okwuchukwu Charles 8 Petkovič Jan 20 Pfeifer Urh 10 Baskera Rok 19 Grobelnik Gal 16 Križnik Sašo Rezervni igralci 4 Kolman Matija 17 Čufer Miha TrenerČeh Aleš TrenerŽilnik Janez ZadetkiŠampion 19 Grobelnik Gal 0 : 1 38′ Šampion 19 Grobelnik Gal 0 : 2 50′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 1 : 2 62′ Šampion 19 Grobelnik Gal 1 : 3 88′ Podvinci 4 Gojkošek Tomaž 2 : 3 89′ DogodkiPodvinci 22 Anžel Leon 23′ Podvinci 21 / 14 Oman Jan / Marušič Alen 46′ Podvinci 16 / 9 Koren Rok / Bajraj Murat 46′ Podvinci 18 / 17 Fras Denis / Kuserbanj Denis 55′ Podvinci 5 / 3 Lah Branko / Simić Anej 55′ Šampion 3 Moličnik Urh 57′ Podvinci 17 Kuserbanj Denis 65′ Šampion 16 Križnik Sašo 65′ Podvinci 11 / 77 Svenšek Rok / Zamuda Horvat Žan 79′ Šampion 10 Baskera Rok 85′ Šampion 16 / 4 Križnik Sašo / Kolman Matija 88′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 90′ Podvinci 3 Simić Anej 90′ -
16. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 05.06.21 ob 17.00
Dobrovce 1 : 3 0 : 2 Videm pri Ptuju Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Tušak Nejc (1. pomočnik)
Zakal Pavel (2. pomočnik)Delegat: Klinc Jožef Št. gledalcev: 50 Dobrovce12 Jurič Anej V 5 Petek Žan 15 Pivec Rok 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok 25 Kelc Klemen 8 Krivec Jan 16 Pušnik Bine 9 Hutinski Alen 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 1 Ploj Tilen 6 Stachel Tilen 3 Bezjak Tim 17 Grandošek Nejc 2 Hedl Nejc 14 Klanjšek Domen 13 Kačičnik Hasanovič Staš Videm pri Ptuju1 Rogina Žiga V 9 Kmetec Matic 5 Zdovc Žiga 4 Lah Mihael 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 8 Ovčar Vid 7 Šegula Marko 17 Vrbanić Renato 18 Tement Žiga 11 Plajnšek Žan Rezervni igralci 3 Plajnšek Alen 20 Gojzdnik Jure TrenerBreber Zvonko TrenerHojnik Robert ZadetkiVidem pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 0 : 1 3′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 0 : 2 26′ Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 0 : 3 51′ Dobrovce 8 Krivec Jan 1 : 3 77′ DogodkiDobrovce 25 Kelc Klemen 8′ Dobrovce 20 Stachel Tadej 32′ Dobrovce 20 / 14 Stachel Tadej / Klanjšek Domen 38′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 41′ Dobrovce 9 / 17 Hutinski Alen / Grandošek Nejc 46′ Dobrovce 7 / 6 Lubej Rok / Stachel Tilen 46′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 59′ Videm pri Ptuju 5 / 20 Zdovc Žiga / Gojzdnik Jure 64′ Dobrovce 16 / 3 Pušnik Bine / Bezjak Tim 74′ Videm pri Ptuju 4 / 3 Lah Mihael / Plajnšek Alen 77′ Videm pri Ptuju 20 Gojzdnik Jure 78′ Dobrovce 3 Bezjak Tim 86′ Dobrovce 3 Bezjak Tim 87′ -
16. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 05.06.21 ob 17.00
Šmarje pri Jelšah 0 : 4 0 : 3 Korotan Prevalje Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
Mileta Lovro (1. pomočnik)
Rumež Aleš (2. pomočnik)Delegat: Babič Stanislav Št. gledalcev: 40 Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 21 Travnikar Tim 11 Čonč David 15 Deučman Nejc K 7 Mauher Damjan 5 Drofenik Jure 9 Čakš Gregor 10 Fišer Valentin 4 Korošec Miha 20 Korez Andraž 17 Korez Nik Rezervni igralci 1 Jesenko David V 2 Mikše Uroš 8 Dobnik Ivan 6 Toplak Kristjan 19 Firšt David Korotan Prevalje97 Boštjan Blaž V 17 Korpar Žiga 8 Ofič Klemen 23 Remic Matjaž 5 Leskovec Mitja 16 Lasnik Tine 20 Pipuš Matic 6 Grušovnik Lovro K 9 Zavolovšek Anže 15 Kovač Blaž 13 Grešovnik Urh Rezervni igralci 69 Vidovšek Aljaž V 10 Plesec Nejc 7 Krivonog Jošt 21 Štruc Matevž 3 Hutmajer Boštjan 14 Kranjc Maj TrenerČakš Žiga TrenerKüzma Tin ZadetkiKorotan Prevalje 9 Zavolovšek Anže 0 : 1 11m 15′ Korotan Prevalje 9 Zavolovšek Anže 0 : 2 20′ Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 0 : 3 38′ Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 0 : 4 74′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 19′ Korotan Prevalje 20 Pipuš Matic 32′ Šmarje pri Jelšah 7 / 2 Mauher Damjan / Mikše Uroš 46′ Korotan Prevalje 8 / 10 Ofič Klemen / Plesec Nejc 46′ Korotan Prevalje 9 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 46′ Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 62′ Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 71′ Korotan Prevalje 20 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 72′ Korotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 77′ Korotan Prevalje 6 / 14 Grušovnik Lovro / Kranjc Maj 77′ Šmarje pri Jelšah 20 / 6 Korez Andraž / Toplak Kristjan 82′ -
15. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 30.05.21 ob 17.00
Podvinci 1 : 2 0 : 1 Dobrovce Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Boškič Andrej (1. pomočnik)
Šašivarević Ermin (2. pomočnik)Delegat: Crnkovič Božidar Št. gledalcev: 70 Podvinci23 Polič Alen V 2 Ramšak Žiga 4 Gojkošek Tomaž 21 Oman Jan 3 Simić Anej 11 Svenšek Rok 17 Kuserbanj Denis K 10 Zajko Jan Ziko 8 Orovič Jernej 20 Bajraj Murat 16 Koren Rok Rezervni igralci 1 Cajnko Tibor V 18 Fras Denis 7 Zagoršek Damir 14 Marušič Alen 77 Zamuda Horvat Žan Dobrovce12 Jurič Anej V 5 Petek Žan 15 Pivec Rok 19 Blagus Krešo 6 Jager Aljaž 17 Krivec Jan 7 Lubej Rok K 14 Pušnik Bine 9 Hutinski Alen 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 1 Ploj Tilen V 2 Hedl Nejc 3 Bezjak Tim 16 Polanc Patrik 18 Rojko Boris 13 Kačičnik Hasanovič Staš TrenerČeh Aleš TrenerBreber Zvonko ZadetkiDobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 4′ Dobrovce 20 Stachel Tadej 0 : 2 70′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 1 : 2 79′ DogodkiPodvinci 17 Kuserbanj Denis 41′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 46′ Podvinci 17 / 18 Kuserbanj Denis / Fras Denis 58′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 64′ Dobrovce 7 Lubej Rok 70′ Podvinci 10 / 14 Zajko Jan Ziko / Marušič Alen 72′ Dobrovce 6 Jager Aljaž 76′ Podvinci 3 / 77 Simić Anej / Zamuda Horvat Žan 83′ Dobrovce 20 / 3 Stachel Tadej / Bezjak Tim 90′ -
15. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 30.05.21 ob 17.00
Cirkulane 1 : 0 0 : 0 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
Racaj Fatlind (1. pomočnik)
Kamnik Blaž (2. pomočnik)Delegat: Kontarček Branko Št. gledalcev: 30 Cirkulane25 Zajc Denis V 17 Krajnc Matej K 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 3 Sitar Žan 5 Živič David 14 Bojnec Jaša 8 Lipavšek Kristian 7 Bezjak Adrian 11 Orlač Alen 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 13 Kelc Tadej 20 Maček Jaka Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 18 Kristl Jan 8 Bračko Nejc 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 20 Lahe Korošec Neal 3 Korošec Andraž 11 Horvat Rok 15 Šlak Sebastjan 19 Kapun Enej 13 Strah Dario TrenerArsić Jura TrenerDvoršak Simon ZadetkiCirkulane 14 Bojnec Jaša 1 : 0 47′ DogodkiKety Emmi Bistrica 9 / 15 Polegek Aljaž / Šlak Sebastjan 60′ Cirkulane 11 / 20 Orlač Alen / Maček Jaka 67′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 69′ Kety Emmi Bistrica 21 / 19 Kovačič Žan / Kapun Enej 73′ Cirkulane 20 Maček Jaka 77′ Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 85′ Cirkulane 23 Toplak Tomaž 88′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 88′ Cirkulane 19 / 13 Cimerman Alen / Kelc Tadej 89′ Cirkulane 13 Kelc Tadej 91′ Kety Emmi Bistrica Uradni predstavnik kluba Kračun Primož 94′ -
15. krog | Videm – Športni park Videm | 30.05.21 ob 10.30
Videm pri Ptuju 2 : 1 1 : 0 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Karmel Vidko (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Panikvar Benjamin Št. gledalcev: 40 Videm pri Ptuju1 Rogina Žiga V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Adedoja Sulaimon Fatai 20 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 8 Ovčar Vid 7 Šegula Marko 17 Vrbanić Renato 11 Plajnšek Žan Rezervni igralci 18 Tement Žiga 4 Lah Mihael 9 Kmetec Matic 2 Plošnik Silvo Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 21 Travnikar Tim 5 Kresnik Filip 15 Deučman Nejc K 8 Jančič Urban 10 Firšt David 9 Čakš Gregor 7 Fišer Valentin 4 Korošec Miha 3 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 1 Jesenko David V 2 Mikše Uroš 16 Dobnik Ivan 20 Korez Andraž TrenerHojnik Robert TrenerČakš Žiga ZadetkiVidem pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 1 : 0 40′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 1 62′ Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 2 : 1 63′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 21 Travnikar Tim 35′ Šmarje pri Jelšah 9 / 20 Čakš Gregor / Korez Andraž 46′ Šmarje pri Jelšah 4 Korošec Miha 55′ Videm pri Ptuju 17 / 18 Vrbanić Renato / Tement Žiga 60′ Videm pri Ptuju 3 / 9 Plajnšek Alen / Kmetec Matic 60′ Šmarje pri Jelšah 3 Zagajšek Jure 68′ Šmarje pri Jelšah 3 Zagajšek Jure 73′ Videm pri Ptuju 9 Kmetec Matic 74′ Videm pri Ptuju 7 / 2 Šegula Marko / Plošnik Silvo 74′ Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 80′ Šmarje pri Jelšah 5 Kresnik Filip 83′ Šmarje pri Jelšah 5 / 16 Kresnik Filip / Dobnik Ivan 87′ Šmarje pri Jelšah Glavni trener Čakš Žiga 91′ -
15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.05.21 ob 18.00
Korotan Prevalje 2 : 1 2 : 1 Šampion Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Barovič Nejc (1. pomočnik)
Mileta Lovro (2. pomočnik)Delegat: Vozlič Vinko Št. gledalcev: 150 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Korpar Žiga 8 Ofič Klemen 21 Štruc Matevž 15 Leskovec Mitja 19 Lasnik Tine 2 Zavolovšek Anže 6 Grušovnik Lovro K 16 Plesec Nejc 18 Pipuš Matic 14 Grešovnik Urh Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 9 Kovač Blaž 17 Glažer Blaž 20 Remic Matjaž 3 Hutmajer Boštjan 7 Krivonog Jošt 5 Kranjc Maj Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 6 Korošec Miha K 5 Božijak Aleš 16 Agbo Okwuchukwu Charles 11 Petkovič Jan 8 Štante Anej 13 Križnik Sašo 9 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 14 Pušnik Nik 7 Kolenc Zevnik Urh 4 Žužek Žan Žak TrenerŽilnik Janez ZadetkiKorotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 1 : 0 13′ Šampion 9 Grobelnik Gal 1 : 1 37′ Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 2 : 1 41′ DogodkiKorotan Prevalje 18 Pipuš Matic 27′ Šampion 23 / 4 Vasić Luka / Žužek Žan Žak 28′ Korotan Prevalje 69 Vidovšek Aljaž 34′ Korotan Prevalje 2 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 46′ Šampion 6 Korošec Miha 46′ Šampion 13 / 14 Križnik Sašo / Pušnik Nik 59′ Korotan Prevalje 11 Korpar Žiga 64′ Šampion 16 / 7 Agbo Okwuchukwu Charles / Kolenc Zevnik Urh 66′ Korotan Prevalje 16 / 9 Plesec Nejc / Kovač Blaž 72′ Korotan Prevalje 18 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 83′ Korotan Prevalje 19 Lasnik Tine 87′ Korotan Prevalje 7 Krivonog Jošt 88′ Korotan Prevalje 8 / 20 Ofič Klemen / Remic Matjaž 90′ -
15. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 29.05.21 ob 17.00
Dravinja 3 : 5 2 : 3 Koroška Dravograd Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
Flajšman Jernej (2. pomočnik)Delegat: Kresnik Dejan Št. gledalcev: 50 Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 6 Kolar Blaž 45 Žurej Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 77 Napotnik Žan 21 Brglez Tilen 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž V 19 Rožmarič Blaž 5 Čerenak Jernej 16 Kolar Miha 3 Ratkovič Macuh Luka 8 Černec Timotej 20 Brence Rok Koroška Dravograd99 Šturm Nik V 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 4 Izak Anže 19 Štaleker Valentin 8 Rogina Davor K 10 Založnik Aljaž 9 Kogelnik Peter 14 Pori Tine 7 Bevk Domen 16 Obretan Nejc Rezervni igralci 1 Pajenk Matija V 6 Korbar Aleš 15 Vrabič Martin TrenerPec Peter TrenerKljajič Žiga ZadetkiDravinja 10 Čakš Žiga 1 : 0 11m 18′ Dravinja 45 Žurej Andraž 2 : 0 25′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 2 : 1 37′ Koroška Dravograd 14 Pori Tine 2 : 2 38′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 2 : 3 11m 45′ Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 2 : 4 50′ Dravinja 45 Žurej Andraž 3 : 4 71′ Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 3 : 5 91′ DogodkiDravinja 6 Kolar Blaž 7′ Dravinja 77 / 5 Napotnik Žan / Čerenak Jernej 46′ Dravinja 21 Brglez Tilen 51′ Dravinja 2 / 8 Jevšenak Gabrijel / Černec Timotej 58′ Dravinja 21 / 16 Brglez Tilen / Kolar Miha 65′ Koroška Dravograd 4 Izak Anže 65′ Dravinja 45 Žurej Andraž 70′ Dravinja 12 Klevže Matevž 70′ Dravinja 16 Kolar Miha 72′ Dravinja 10 Čakš Žiga 72′ Dravinja 8 Černec Timotej 77′ Koroška Dravograd 19 Štaleker Valentin 80′ Koroška Dravograd 14 / 6 Pori Tine / Korbar Aleš 83′ Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 86′ Dravinja 9 Gosak Davorin 88′ Dravinja 9 / 19 Gosak Davorin / Rožmarič Blaž 88′ Dravinja 19 Rožmarič Blaž 89′ Koroška Dravograd 16 / 15 Obretan Nejc / Vrabič Martin 90′ -
15. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 29.05.21 ob 17.00
Rogaška 4 : 0 3 : 0 Zreče Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Kranjc Tomaž (1. pomočnik)
Špur Staša (2. pomočnik)Delegat: Burjan Slavko Št. gledalcev: 50 Rogaška23 Vunderl Lan V 10 Andjelić Stefan 4 Kodelič Jan 5 Čuček Goran K 13 Rešek Mitja 21 Mraz Denis 7 Rokavec Mika Mario 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 17 Pavlović Andrej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 1 Lojen Filip V 33 Ferčec David 3 Malešević Marko 14 Gobec Tomi 77 Kmetič Anej 6 Gajster Gal 90 Deljić David Zreče1 Purg Jaka V 22 Podgrajšek Matic K 30 Kotnik Gregor 27 Videčnik Blaž 32 Brglez Blaž 8 Zupanc Terglav Žan 29 Brdnik Jaka 5 Jančič Alen 33 Lipovec Žiga 15 Marinšek Marko 10 Radić Aleksandar Rezervni igralci 24 Stolliqi Halil 12 Ravnak Primož V 11 Vinkovič Matej 25 Založnik Mitja 16 Bavrk Anel 7 Podgrajšek Anže 9 Boček Andraž TrenerFridl Franc ml. TrenerKotnik Gregor ZadetkiRogaška 9 Ploj Alen 1 : 0 16′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 2 : 0 24′ Rogaška 5 Čuček Goran 3 : 0 34′ Rogaška 9 Ploj Alen 4 : 0 79′ DogodkiRogaška 17 Pavlović Andrej 13′ Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 25′ Zreče 30 Kotnik Gregor 45′ Zreče 30 / 11 Kotnik Gregor / Vinkovič Matej 46′ Rogaška 33 / 77 Ferčec David / Kmetič Anej 57′ Rogaška 13 / 3 Rešek Mitja / Malešević Marko 57′ Zreče 29 / 7 Brdnik Jaka / Podgrajšek Anže 60′ Zreče Uradni predstavnik kluba Hohler Boštjan 67′ Zreče 15 / 16 Marinšek Marko / Bavrk Anel 68′ Rogaška 7 / 6 Rokavec Mika Mario / Gajster Gal 69′ Rogaška 11 / 90 Neskič Alen / Deljić David 69′ Rogaška 4 Kodelič Jan 70′ Rogaška Glavni trener Fridl Franc ml. 77′ Zreče 32 / 24 Brglez Blaž / Stolliqi Halil 79′ -
14. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 23.05.21 ob 17.00
Podvinci 2 : 1 0 : 1 Korotan Prevalje Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Bombač Mitja (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Vučko Darko Št. gledalcev: 100 Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 4 Gojkošek Tomaž 2 Ramšak Žiga 21 Oman Jan 22 Anžel Leon 11 Svenšek Rok 9 Bajraj Murat 8 Orovič Jernej K 10 Zajko Jan Ziko 16 Koren Rok Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 18 Fras Denis 7 Zagoršek Damir 14 Marušič Alen 17 Kuserbanj Denis 6 Svenšek Rene Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 18 Korpar Žiga 8 Ofič Klemen 21 Štruc Matevž 5 Leskovec Mitja 20 Triplat Grega 17 Grešovnik Urh 6 Grušovnik Lovro K 10 Plesec Nejc 15 Kovač Blaž 7 Krivonog Jošt Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 13 Zavolovšek Anže 19 Glažer Blaž 23 Remic Matjaž 3 Hutmajer Boštjan TrenerČeh Aleš TrenerKus Bojan ZadetkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 0 : 1 1′ Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 1 51′ Podvinci 9 Bajraj Murat 2 : 1 62′ DogodkiKorotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 40′ Korotan Prevalje 20 / 13 Triplat Grega / Zavolovšek Anže 46′ Podvinci 10 / 17 Zajko Jan Ziko / Kuserbanj Denis 63′ Podvinci 16 / 18 Koren Rok / Fras Denis 71′ Podvinci 22 Anžel Leon 77′ Podvinci 21 / 7 Oman Jan / Zagoršek Damir 81′ Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 82′ Korotan Prevalje 97 Boštjan Blaž 82′ Korotan Prevalje 21 Štruc Matevž 90′ -
14. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 22.05.21 ob 17.00
Dobrovce 2 : 2 1 : 1 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
Flajšman Jernej (1. pomočnik)
Barovič Nejc (2. pomočnik)Delegat: Germič Dejan Št. gledalcev: 50 Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 43 Blagus Krešo 15 Pivec Rok 5 Petek Žan K 25 Kelc Klemen 14 Klanjšek Domen 19 Jager Aljaž 9 Hutinski Alen 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 7 Lubej Rok 16 Pušnik Bine 3 Bezjak Tim 13 Kačičnik Hasanovič Staš 2 Hedl Nejc Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 21 Travnikar Tim 13 Kresnik Filip 2 Mikše Uroš 8 Jančič Urban 10 Firšt David 5 Drofenik Jure K 19 Fišer Valentin 18 Korošec Miha 3 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 15 Deučman Nejc 9 Čakš Gregor 20 Korez Andraž 11 Čonč David 6 Gajšek Anže TrenerBreber Zvonko TrenerČakš Žiga ZadetkiDobrovce 14 Klanjšek Domen 1 : 0 6′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 1 11m 40′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 2 : 1 46′ Šmarje pri Jelšah 20 Korez Andraž 2 : 2 84′ DogodkiDobrovce 6 Stachel Tilen 39′ Dobrovce 20 Stachel Tadej 39′ Dobrovce 14 Klanjšek Domen 52′ Dobrovce 25 Kelc Klemen 58′ Šmarje pri Jelšah 10 / 9 Firšt David / Čakš Gregor 59′ Šmarje pri Jelšah 18 / 11 Korošec Miha / Čonč David 67′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 72′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 73′ Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 74′ Šmarje pri Jelšah 2 / 20 Mikše Uroš / Korez Andraž 78′ Šmarje pri Jelšah 13 Kresnik Filip 87′ Dobrovce 20 / 7 Stachel Tadej / Lubej Rok 89′ Dobrovce 15 Pivec Rok 91′ -
14. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 22.05.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 3 : 0 Dravinja Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Goričan Vojko Št. gledalcev: 250 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 14 Vidmar Lan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 18 Kristl Jan 11 Horvat Rok 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 20 Dvoršak Gal 3 Korošec Andraž 5 Ljubec Jan 15 Šlak Sebastjan 19 Kapun Enej 13 Strah Dario Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 4 Hren Primož 11 Kolar Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 77 Napotnik Žan 21 Brglez Tilen 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž V 19 Rožmarič Blaž 5 Čerenak Jernej 16 Kolar Miha 6 Kolar Blaž 45 Žurej Andraž 3 Brence Rok TrenerDvoršak Simon ZadetkiKety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 0 11m 12′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 2 : 0 15′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 3 : 0 29′ Dravinja 45 Žurej Andraž 3 : 1 83′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 4 : 1 84′ DogodkiDravinja 21 Brglez Tilen 37′ Dravinja 11 Kolar Andraž 42′ Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 44′ Kety Emmi Bistrica 9 / 15 Polegek Aljaž / Šlak Sebastjan 46′ Dravinja 21 / 6 Brglez Tilen / Kolar Blaž 46′ Dravinja 4 / 5 Hren Primož / Čerenak Jernej 56′ Kety Emmi Bistrica 14 / 5 Vidmar Lan / Ljubec Jan 58′ Dravinja 11 / 45 Kolar Andraž / Žurej Andraž 58′ Kety Emmi Bistrica 11 / 3 Horvat Rok / Korošec Andraž 74′ Kety Emmi Bistrica 18 / 19 Kristl Jan / Kapun Enej 74′ Kety Emmi Bistrica 21 / 20 Kovačič Žan / Dvoršak Gal 74′ Dravinja 10 Čakš Žiga 75′ Dravinja 77 / 16 Napotnik Žan / Kolar Miha 80′ -
14. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 22.05.21 ob 17.00
Šampion 1 : 1 0 : 1 Videm pri Ptuju Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Glažar Stanislav Št. gledalcev: 1 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 22 Petkovič Jan 5 Božijak Aleš 16 Agbo Okwuchukwu Charles 2 Štante Anej 20 Pfeifer Urh K 21 Veligošek Gašper 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Hercog Blaž V 9 Križnik Sašo 11 Goronja Sven 17 Kocijan Blaž Videm pri Ptuju12 Kokol Nino V 3 Plajnšek Alen 20 Gojzdnik Jure 15 Adedoja Sulaimon Fatai 8 Ovčar Vid 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 9 Kmetec Matic 7 Šegula Marko 17 Vrbanić Renato 11 Plajnšek Žan Rezervni igralci 4 Rogina Žiga 2 Plošnik Silvo 13 Šlamberger Matic 19 Gajšek Luka TrenerŽilnik Janez TrenerHojnik Robert ZadetkiVidem pri Ptuju 7 Šegula Marko 0 : 1 29′ Šampion 55 Grobelnik Gal 1 : 1 70′ DogodkiŠampion 10 Mihalič Luka 18′ Šampion 16 Agbo Okwuchukwu Charles 65′ Šampion 16 / 9 Agbo Okwuchukwu Charles / Križnik Sašo 69′ Šampion 5 / 11 Božijak Aleš / Goronja Sven 78′ Šampion 9 Križnik Sašo 81′ Videm pri Ptuju 9 / 2 Kmetec Matic / Plošnik Silvo 81′ Šampion 21 Veligošek Gašper 88′ Videm pri Ptuju 3 Plajnšek Alen 88′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 88′ Šampion 10 / 17 Mihalič Luka / Kocijan Blaž 89′ Videm pri Ptuju 7 / 4 Šegula Marko / Rogina Žiga 91′ Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 92′ -
14. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 22.05.21 ob 17.00
Rogaška 3 : 0 1 : 0 Cirkulane Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Babič Stanislav Št. gledalcev: 70 Rogaška23 Vunderl Lan V 10 Andjelić Stefan 19 Šef Andraž 5 Čuček Goran K 13 Rešek Mitja 7 Rokavec Mika Mario 4 Kodelič Jan 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 33 Ferčec David 11 Neskič Alen Rezervni igralci 31 Majer Leon V 3 Malešević Marko 77 Kmetič Anej 21 Mraz Denis 6 Gajster Gal 17 Pavlović Andrej 90 Deljić David Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 3 Sitar Žan 22 Majcen Metod 14 Bojnec Jaša 8 Lipavšek Kristian 7 Bezjak Adrian 5 Živič David 17 Krajnc Matej K Rezervni igralci 13 Kelc Tadej 20 Maček Jaka 11 Orlač Alen TrenerFridl Franc ml. TrenerArsić Jura ZadetkiRogaška 9 Ploj Alen 1 : 0 35′ Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 2 : 0 11m 55′ Rogaška 8 Golob Tim 3 : 0 61′ DogodkiCirkulane 16 Travnikar Robert 10′ Cirkulane 22 Majcen Metod 16′ Cirkulane 22 / 11 Majcen Metod / Orlač Alen 20′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 24′ Rogaška 33 / 17 Ferčec David / Pavlović Andrej 46′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 53′ Rogaška 7 / 77 Rokavec Mika Mario / Kmetič Anej 68′ Rogaška 4 / 3 Kodelič Jan / Malešević Marko 79′ Cirkulane 17 / 20 Krajnc Matej / Maček Jaka 79′ Cirkulane 3 / 13 Sitar Žan / Kelc Tadej 88′ -
14. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 22.05.21 ob 17.00
Zreče 0 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Rumež Aleš (1. pomočnik)
Mileta Lovro (2. pomočnik)Delegat: Mijatovič Goran Št. gledalcev: 30 Zreče1 Ravnak Primož V 22 Podgrajšek Matic K 30 Kotnik Gregor 14 Videčnik Blaž 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 17 Leskovar Sebastijan 32 Brglez Blaž 7 Podgrajšek Anže 29 Brdnik Jaka 5 Jančič Alen Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 10 Radić Aleksandar 11 Vinkovič Matej 16 Bavrk Anel 31 Založnik Mitja 33 Lipovec Žiga Koroška Dravograd99 Savelli Valente David V 8 Rogina Davor K 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 4 Izak Anže 20 Ferenčak Leon 10 Kotnik Jan 5 Založnik Aljaž 9 Kogelnik Peter 14 Pori Tine 7 Bevk Domen Rezervni igralci 12 Šturm Nik V 3 Petek Edi 16 Obretan Nejc 6 Korbar Aleš 19 Štaleker Valentin 18 Jevšnik Dejan TrenerKotnik Gregor TrenerKljajič Žiga ZadetkiDogodkiZreče 6 Jelenko Jakob 31′ Zreče 17 / 10 Leskovar Sebastijan / Radić Aleksandar 45′ Koroška Dravograd 5 Založnik Aljaž 55′ Zreče 29 / 33 Brdnik Jaka / Lipovec Žiga 59′ Zreče 7 Podgrajšek Anže 81′ Zreče 14 / 11 Videčnik Blaž / Vinkovič Matej 82′ Koroška Dravograd 13 / 3 Račnik Jaka / Petek Edi 87′ -
13. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 16.05.21 ob 17.00
Cirkulane 7 : 0 2 : 0 Zreče Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Grabar Boris Št. gledalcev: 100 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž K 18 Zazić Stefan 3 Sitar Žan 11 Lipavšek Kristian 14 Bojnec Jaša 5 Živič David 7 Bezjak Adrian 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kelc Tadej V 17 Krajnc Matej 22 Majcen Metod 6 Pal Matej 20 Maček Jaka Zreče12 Purg Jaka V 22 Podgrajšek Matic K 30 Kotnik Gregor 15 Marinšek Marko 27 Videčnik Blaž 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 7 Podgrajšek Anže 10 Radić Aleksandar 32 Brglez Blaž Rezervni igralci 29 Brdnik Jaka 24 Stolliqi Halil 5 Jančič Alen 77 Leskovar Sebastijan 25 Založnik Mitja 1 Ravnak Primož V TrenerArsić Jura TrenerKotnik Gregor ZadetkiCirkulane 5 Živič David 1 : 0 33′ Cirkulane 11 Lipavšek Kristian 2 : 0 38′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 3 : 0 11m 48′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 4 : 0 11m 56′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 5 : 0 58′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 6 : 0 11m 64′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 7 : 0 77′ DogodkiCirkulane 19 Cimerman Alen 8′ Zreče 30 Kotnik Gregor 14′ Cirkulane 5 Živič David 35′ Zreče 22 Podgrajšek Matic 35′ Cirkulane 7 / 22 Bezjak Adrian / Majcen Metod 53′ Cirkulane 16 / 17 Travnikar Robert / Krajnc Matej 59′ Cirkulane 5 / 6 Živič David / Pal Matej 67′ Cirkulane 11 / 20 Lipavšek Kristian / Maček Jaka 67′ Zreče 15 / 5 Marinšek Marko / Jančič Alen 67′ Zreče 11 / 29 Vinkovič Matej / Brdnik Jaka 67′ Zreče 6 / 77 Jelenko Jakob / Leskovar Sebastijan 70′ Zreče 7 / 24 Podgrajšek Anže / Stolliqi Halil 70′ Zreče 10 / 25 Radić Aleksandar / Založnik Mitja 86′ -
13. krog | Videm – Športni park Videm | 16.05.21 ob 10.30
Videm pri Ptuju 2 : 1 2 : 0 Podvinci Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Močivnik Joži (1. pomočnik)
Racaj Fatlind (2. pomočnik)Delegat: Močnik Vlado Št. gledalcev: 1 Videm pri Ptuju1 Kokol Nino V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Adedoja Sulaimon Fatai 4 Lah Mihael 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 9 Kmetec Matic 7 Šegula Marko 18 Tement Žiga 11 Plajnšek Žan Rezervni igralci 12 Kokol Žiga V 17 Vrbanić Renato 2 Plošnik Silvo 20 Rogina Žiga Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 4 Gojkošek Tomaž 2 Ramšak Žiga 21 Oman Jan 22 Anžel Leon 11 Svenšek Rok K 9 Bajraj Murat 7 Vajda Jaka 10 Zajko Jan Ziko 16 Koren Rok Rezervni igralci 13 Fras Denis 23 Polič Alen V 18 Zagoršek Damir 14 Marušič Alen 3 Simić Anej 77 Zamuda Horvat Žan TrenerHojnik Robert TrenerČeh Aleš ZadetkiVidem pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 1 : 0 15′ Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 2 : 0 34′ Podvinci 16 Koren Rok 2 : 1 11m 77′ DogodkiVidem pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 21′ Podvinci 5 Lah Branko 32′ Podvinci 22 Anžel Leon 59′ Videm pri Ptuju 18 / 17 Tement Žiga / Vrbanić Renato 62′ Podvinci 7 / 3 Vajda Jaka / Simić Anej 64′ Podvinci 9 / 13 Bajraj Murat / Fras Denis 64′ Videm pri Ptuju 7 / 2 Šegula Marko / Plošnik Silvo 76′ Podvinci 3 Simić Anej 86′ -
13. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 15.05.21 ob 18.30
Korotan Prevalje 1 : 2 0 : 1 Dobrovce Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Šašivarević Ermin (1. pomočnik)
Boškič Andrej (2. pomočnik)Delegat: Panikvar Benjamin Št. gledalcev: 1 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Korpar Žiga 8 Ofič Klemen 21 Štruc Matevž 15 Leskovec Mitja 20 Lasnik Tine 17 Pipuš Matic 6 Grušovnik Lovro K 13 Plesec Nejc 9 Kovač Blaž 7 Krivonog Jošt Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 14 Grešovnik Urh 18 Glažer Blaž 3 Küzma Tin 16 Topalovič Mijat Dobrovce1 Ploj Tilen V 17 Kelc Klemen 4 Pivec Rok 6 Jager Aljaž 5 Petek Žan K 19 Blagus Krešo 14 Klanjšek Domen 18 Krivec Jan 9 Hutinski Alen 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 16 Stachel Tilen 7 Lubej Rok 15 Pušnik Bine 3 Bezjak Tim 2 Hedl Nejc 13 Kačičnik Hasanovič Staš TrenerKus Bojan TrenerBreber Zvonko ZadetkiDobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 25′ Dobrovce 18 Krivec Jan 0 : 2 28′ Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 1 : 2 84′ DogodkiKorotan Prevalje 20 Lasnik Tine 40′ Korotan Prevalje 17 / 14 Pipuš Matic / Grešovnik Urh 46′ Dobrovce 14 Klanjšek Domen 60′ Dobrovce 9 / 16 Hutinski Alen / Stachel Tilen 71′ Dobrovce 14 / 7 Klanjšek Domen / Lubej Rok 88′ Dobrovce 20 / 15 Stachel Tadej / Pušnik Bine 93′ -
13. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 15.05.21 ob 17.00
Dravinja 4 : 0 2 : 0 Rogaška Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Bombač Mitja (2. pomočnik)Delegat: Anželj Borut Št. gledalcev: 1 Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 4 Hren Primož 11 Kolar Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 77 Napotnik Žan 21 Brglez Tilen 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž 19 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 16 Kolar Miha 45 Žurej Andraž 5 Čerenak Jernej 6 Kolar Blaž Rogaška23 Vunderl Lan V 10 Andjelić Stefan 21 Mraz Denis 5 Čuček Goran K 13 Rešek Mitja 3 Malešević Marko 77 Kmetič Anej 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 17 Pavlović Andrej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 31 Lojen Filip V 7 Rokavec Mika Mario 19 Šef Andraž 14 Gobec Tomi 4 Kodelič Jan 33 Ferčec David 90 Deljić David TrenerPec Peter TrenerFridl Franc ml. ZadetkiDravinja 7 Ramšak Žan 1 : 0 10′ Dravinja 7 Ramšak Žan 2 : 0 40′ Dravinja 10 Čakš Žiga 3 : 0 76′ Dravinja 11 Kolar Andraž 4 : 0 86′ DogodkiDravinja Glavni trener Pec Peter 18′ Dravinja 21 Brglez Tilen 20′ Rogaška 8 Golob Tim 26′ Rogaška 77 / 33 Kmetič Anej / Ferčec David 43′ Rogaška 17 / 14 Pavlović Andrej / Gobec Tomi 46′ Dravinja 7 Ramšak Žan 47′ Rogaška 21 Mraz Denis 52′ Rogaška 14 Gobec Tomi 56′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 57′ Dravinja 21 / 6 Brglez Tilen / Kolar Blaž 63′ Rogaška 3 / 4 Malešević Marko / Kodelič Jan 70′ Dravinja 2 / 8 Jevšenak Gabrijel / Černec Timotej 72′ Rogaška 14 Gobec Tomi 75′ Rogaška Pomočnik trenerja Zorec Tomaž 75′ Rogaška Pomočnik trenerja Zorec Tomaž 75′ Rogaška 33 Ferčec David 83′ Dravinja 6 Kolar Blaž 83′ Dravinja 7 / 45 Ramšak Žan / Žurej Andraž 91′ Dravinja 10 / 16 Čakš Žiga / Kolar Miha 91′ -
13. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 15.05.21 ob 17.00
Šmarje pri Jelšah 0 : 1 0 : 0 Šampion Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik)
Gornik Nejc (1. pomočnik)
Radujko Đorđe (2. pomočnik)Delegat: Babič Stanislav Št. gledalcev: 1 Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 21 Travnikar Tim 5 Kresnik Filip 15 Deučman Nejc K 8 Jančič Urban 20 Korez Andraž 14 Drofenik Jure 10 Fišer Valentin 11 Čonč David 4 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 7 Korošec Miha 2 Mikše Uroš 9 Čakš Gregor Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 4 Vasić Luka 6 Korošec Miha K 5 Božijak Aleš 16 Agbo Okwuchukwu Charles 14 Štante Anej 15 Pfeifer Urh 8 Žula Matevž 9 Grobelnik Gal 13 Križnik Sašo Rezervni igralci 1 Hercog Blaž V 17 Čufer Miha 18 Privošnik Luka TrenerČakš Žiga TrenerŽilnik Janez ZadetkiŠampion 9 Grobelnik Gal 0 : 1 70′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 5 Kresnik Filip 41′ Šmarje pri Jelšah 20 / 9 Korez Andraž / Čakš Gregor 58′ Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 61′ Šmarje pri Jelšah 11 / 7 Čonč David / Korošec Miha 62′ Šampion 8 / 18 Žula Matevž / Privošnik Luka 67′ Šampion 6 Korošec Miha 85′ Šampion 3 Moličnik Urh 86′ Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 89′ Šmarje pri Jelšah 4 Zagajšek Jure 90′ Šampion 5 Božijak Aleš 91′ -
13. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 15.05.21 ob 15.00
Koroška Dravograd 1 : 7 1 : 3 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Kocbek Tilen (glavni sodnik)
Tušak Nejc (1. pomočnik)
Zakal Pavel (2. pomočnik)Delegat: Drečnik Davor Št. gledalcev: 1 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 4 Izak Anže 3 Petek Edi 18 Kovač Kristijan 8 Rogina Davor K 5 Založnik Aljaž 9 Kogelnik Peter 14 Pori Tine 7 Bevk Domen Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 20 Ferenčak Leon 16 Obretan Nejc 6 Korbar Aleš 10 Kotnik Jan 19 Štaleker Valentin Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 14 Vidmar Lan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 18 Kristl Jan 8 Bračko Nejc 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 13 Dvoršak Gal 3 Korošec Andraž 5 Ljubec Jan 15 Šlak Sebastjan 19 Kapun Enej 11 Horvat Rok TrenerKljajič Žiga TrenerDvoršak Simon ZadetkiKety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 0 : 1 11m 9′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 0 : 2 25′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 0 : 3 27′ Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 1 : 3 35′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 1 : 4 56′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 5 63′ Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 1 : 6 73′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 1 : 7 85′ DogodkiKoroška Dravograd 99 / 1 Kanduč Primož / Savelli Valente David 3′ Koroška Dravograd 3 Petek Edi 9′ Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 24′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 33′ Koroška Dravograd 13 Račnik Jaka 41′ Koroška Dravograd 13 / 20 Račnik Jaka / Ferenčak Leon 46′ Koroška Dravograd 3 / 16 Petek Edi / Obretan Nejc 46′ Koroška Dravograd 7 / 10 Bevk Domen / Kotnik Jan 46′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 54′ Kety Emmi Bistrica 7 Ribič Amadej 56′ Koroška Dravograd 20 Ferenčak Leon 61′ Kety Emmi Bistrica 4 / 5 Rozman Rok / Ljubec Jan 66′ Kety Emmi Bistrica 14 / 3 Vidmar Lan / Korošec Andraž 66′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 76′ Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 77′ Kety Emmi Bistrica 10 / 13 Martinčič Jaša / Dvoršak Gal 79′ Koroška Dravograd 14 / 6 Pori Tine / Korbar Aleš 82′ Koroška Dravograd 4 Izak Anže 90′ -
12. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 09.05.21 ob 17.00
Podvinci 3 : 1 1 : 0 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Šobot Danijel (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 1 Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 4 Gojkošek Tomaž 3 Simić Anej 21 Oman Jan 22 Anžel Leon 11 Svenšek Rok 9 Bajraj Murat 8 Orovič Jernej 17 Kuserbanj Denis K 16 Koren Rok Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 7 Zagoršek Damir 10 Zajko Jan Ziko 13 Fras Denis 14 Marušič Alen Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 19 Travnikar Tim 14 Mauher Damjan 15 Deučman Nejc K 8 Jančič Urban 16 Korošec Miha 18 Drofenik Jure 9 Čakš Gregor 11 Čonč David 5 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 1 Jesenko David V 2 Mikše Uroš 10 Fišer Valentin 20 Korez Andraž 21 Lampret Aleš 3 Kresnik Filip TrenerČeh Aleš TrenerČakš Žiga ZadetkiPodvinci 8 Orovič Jernej 1 : 0 20′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 2 : 0 65′ Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 2 : 1 68′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 3 : 1 85′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 14 Mauher Damjan 43′ Šmarje pri Jelšah 16 / 20 Korošec Miha / Korez Andraž 46′ Šmarje pri Jelšah 18 Drofenik Jure 50′ Podvinci 3 Simić Anej 54′ Podvinci 17 Kuserbanj Denis 56′ Podvinci 3 / 7 Simić Anej / Zagoršek Damir 60′ Podvinci 17 / 10 Kuserbanj Denis / Zajko Jan Ziko 60′ Šmarje pri Jelšah 20 Korez Andraž 60′ Šmarje pri Jelšah 14 / 10 Mauher Damjan / Fišer Valentin 63′ Šmarje pri Jelšah 11 / 3 Čonč David / Kresnik Filip 63′ Podvinci 8 Orovič Jernej 78′ Podvinci 21 / 14 Oman Jan / Marušič Alen 86′ Podvinci 16 / 13 Koren Rok / Fras Denis 86′ Šmarje pri Jelšah 9 / 21 Čakš Gregor / Lampret Aleš 86′ -
12. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 09.05.21 ob 17.00
Cirkulane 1 : 1 0 : 0 Dravinja Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik)
Kužnik Marjan (1. pomočnik)
Zidar Blaž (2. pomočnik)Delegat: Klinc Jožef Št. gledalcev: 1 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 3 Sitar Žan 17 Krajnc Matej K 14 Bojnec Jaša 22 Majcen Metod 7 Bezjak Adrian 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kelc Tadej V 5 Živič David 8 Lipavšek Kristian 6 Pal Matej 20 Maček Jaka Dravinja1 Fink Gregor V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 77 Hren Primož 20 Kolar Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 5 Čerenak Jernej K 21 Brglez Tilen 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž V 19 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 16 Kolar Miha 42 Marinšek Žan 45 Žurej Andraž 3 Brence Rok TrenerArsić Jura TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 47′ Cirkulane 8 Lipavšek Kristian 1 : 1 64′ DogodkiDravinja 5 Čerenak Jernej 25′ Dravinja 21 Brglez Tilen 32′ Cirkulane 22 Majcen Metod 41′ Cirkulane 22 / 5 Majcen Metod / Živič David 46′ Cirkulane 3 Sitar Žan 53′ Dravinja 1 Fink Gregor 54′ Cirkulane 2 Cesar Blaž 56′ Cirkulane 17 / 8 Krajnc Matej / Lipavšek Kristian 63′ Dravinja 21 / 8 Brglez Tilen / Černec Timotej 71′ Dravinja 5 / 19 Čerenak Jernej / Rožmarič Blaž 76′ Cirkulane 18 / 20 Zazić Stefan / Maček Jaka 79′ Dravinja 26 Gaber Tadej 79′ Dravinja 20 / 45 Kolar Andraž / Žurej Andraž 84′ -
12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 08.05.21 ob 18.00
Korotan Prevalje 0 : 1 0 : 1 Videm pri Ptuju Sodniki: Šepec Anže (glavni sodnik)
Šašivarević Ermin (1. pomočnik)
Boškič Andrej (2. pomočnik)Delegat: Glažar Stanislav Št. gledalcev: 1 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Tabaković Ali 8 Ofič Klemen 21 Štruc Matevž 5 Leskovec Mitja 18 Pipuš Matic 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro K 19 Plesec Nejc 9 Kovač Blaž 13 Grešovnik Urh Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 7 Krivonog Jošt 15 Glažer Blaž 16 Küzma Tin 2 Zavolovšek Anže 17 Topalovič Mijat Videm pri Ptuju1 Kokol Nino V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Adedoja Sulaimon Fatai 20 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 8 Ovčar Vid 7 Šegula Marko 18 Tement Žiga 16 Kmetec Matic Rezervni igralci 12 Rogina Žiga V 4 Lah Mihael 13 Šlamberger Matic TrenerKus Bojan TrenerHojnik Robert ZadetkiVidem pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 0 : 1 27′ DogodkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 33′ Korotan Prevalje 11 / 7 Tabaković Ali / Krivonog Jošt 44′ Videm pri Ptuju 20 Gojzdnik Jure 48′ Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 58′ Korotan Prevalje 21 Štruc Matevž 59′ Videm pri Ptuju 16 / 13 Kmetec Matic / Šlamberger Matic 62′ Korotan Prevalje 9 Kovač Blaž 66′ Korotan Prevalje 13 / 2 Grešovnik Urh / Zavolovšek Anže 69′ Videm pri Ptuju 7 / 4 Šegula Marko / Lah Mihael 80′ Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 90′ -
12. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 08.05.21 ob 17.00
Šampion 5 : 2 1 : 0 Dobrovce Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik)
Špur Staša (1. pomočnik)
Mask Sara (2. pomočnik)Delegat: Tompa Marjan Št. gledalcev: 1 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 6 Korošec Miha K 5 Božijak Aleš 16 Agbo Okwuchukwu Charles 22 Petkovič Jan 20 Pfeifer Urh 21 Veligošek Gašper 55 Grobelnik Gal 9 Križnik Sašo Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 2 Štante Anej 4 Aravs Timotej 10 Kolenc Zevnik Urh 8 Pušnik Nik Dobrovce1 Ploj Tilen V 8 Kelc Klemen 15 Pivec Rok 6 Jager Aljaž 5 Petek Žan K 19 Blagus Krešo 14 Klanjšek Domen 18 Krivec Jan 17 Grandošek Nejc 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Radojčić Adin V 2 Stachel Tilen 7 Lubej Rok 13 Pušnik Bine 3 Bezjak Tim 4 Kačičnik Hasanovič Staš 9 Hedl Nejc TrenerŽilnik Janez TrenerBreber Zvonko ZadetkiŠampion 21 Veligošek Gašper 1 : 0 17′ Šampion 8 Pušnik Nik 2 : 0 47′ Dobrovce 6 Jager Aljaž 2 : 1 11m 63′ Šampion 8 Pušnik Nik 3 : 1 66′ Šampion 10 Kolenc Zevnik Urh 4 : 1 73′ Dobrovce 18 Krivec Jan 4 : 2 82′ Šampion 10 Kolenc Zevnik Urh 5 : 2 89′ DogodkiDobrovce 15 Pivec Rok 9′ Šampion 3 Moličnik Urh 24′ Dobrovce 6 Jager Aljaž 29′ Šampion 9 Križnik Sašo 43′ Šampion 9 / 8 Križnik Sašo / Pušnik Nik 46′ Dobrovce 17 / 2 Grandošek Nejc / Stachel Tilen 46′ Dobrovce 15 / 7 Pivec Rok / Lubej Rok 59′ Šampion 23 Vasić Luka 62′ Šampion 16 / 10 Agbo Okwuchukwu Charles / Kolenc Zevnik Urh 65′ Šampion 20 / 2 Pfeifer Urh / Štante Anej 74′ Šampion 22 / 4 Petkovič Jan / Aravs Timotej 74′ Šampion 21 Veligošek Gašper 80′ -
12. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 08.05.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica 4 : 0 4 : 0 Zreče Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik)
Kolenc Leon (1. pomočnik)
Kos Damjan (2. pomočnik)Delegat: Kontarček Branko Št. gledalcev: 1 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka V 2 Pušnik Marcel 5 Ljubec Jan 3 Korošec Andraž K 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 18 Kristl Jan 8 Bračko Nejc 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 14 Dvoršak Gal 4 Milutin Dejan 13 Strah Dario 16 Lahe Korošec Neal 19 Kapun Enej 11 Horvat Rok Zreče12 Purg Jaka V 6 Jelenko Jakob K 30 Kotnik Gregor 15 Marinšek Marko 5 Jančič Alen 27 Videčnik Blaž 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 7 Podgrajšek Anže 10 Radić Aleksandar 32 Brglez Blaž Rezervni igralci 29 Brdnik Jaka 9 Leskovar Aleš 77 Lipovec Žiga 24 Stolliqi Halil 22 Bavrk Anel 1 Ravnak Primož V TrenerDvoršak Simon TrenerKotnik Gregor ZadetkiKety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 0 19′ Kety Emmi Bistrica 2 Pušnik Marcel 2 : 0 25′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 3 : 0 29′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 4 : 0 34′ DogodkiZreče 27 Videčnik Blaž 49′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 56′ Kety Emmi Bistrica 10 / 19 Martinčič Jaša / Kapun Enej 56′ Zreče 6 Jelenko Jakob 56′ Kety Emmi Bistrica 8 / 14 Bračko Nejc / Dvoršak Gal 62′ Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 62′ Zreče 6 / 77 Jelenko Jakob / Lipovec Žiga 67′ Kety Emmi Bistrica 9 / 16 Polegek Aljaž / Lahe Korošec Neal 74′ Kety Emmi Bistrica 7 / 13 Ribič Amadej / Strah Dario 74′ Zreče 11 / 24 Vinkovič Matej / Stolliqi Halil 79′ Zreče 32 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 79′ Zreče 10 / 22 Radić Aleksandar / Bavrk Anel 83′ Zreče 7 / 9 Podgrajšek Anže / Leskovar Aleš 83′ -
12. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 08.05.21 ob 17.00
Rogaška 3 : 1 1 : 1 Koroška Dravograd Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
Rumež Aleš (2. pomočnik)Delegat: Mijatovič Goran Št. gledalcev: 1 Rogaška23 Vunderl Lan V 10 Andjelić Stefan 21 Mraz Denis 5 Čuček Goran K 19 Zdovc Jaka 3 Malešević Marko 33 Ferčec David 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 17 Pavlović Andrej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 31 Lojen Filip V 13 Kmetič Anej 77 Ivanuš Alen 14 Gobec Tomi 4 Kodelič Jan 6 Gajster Gal 90 Deljić David Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 14 Pešl Anže 3 Petek Edi 8 Rogina Davor K 9 Kogelnik Peter 11 Pori Tine 7 Bevk Domen 5 Založnik Aljaž Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 10 Kotnik Jan 6 Korbar Aleš 4 Izak Anže 2 Obretan Nejc 20 Ferenčak Leon 18 Kovač Kristijan TrenerFridl Franc ml. TrenerKljajič Žiga ZadetkiKoroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 0 : 1 34′ Rogaška 5 Čuček Goran 1 : 1 36′ Rogaška 9 Ploj Alen 2 : 1 49′ Rogaška 13 Kmetič Anej 3 : 1 79′ DogodkiKoroška Dravograd 15 / 4 Vrabič Andraž / Izak Anže 23′ Koroška Dravograd 11 Pori Tine 25′ Rogaška 19 / 4 Zdovc Jaka / Kodelič Jan 34′ Koroška Dravograd 5 Založnik Aljaž 49′ Koroška Dravograd 3 Petek Edi 50′ Koroška Dravograd 13 / 18 Račnik Jaka / Kovač Kristijan 55′ Rogaška 33 / 13 Ferčec David / Kmetič Anej 59′ Rogaška 21 Mraz Denis 69′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 69′ Koroška Dravograd 7 / 20 Bevk Domen / Ferenčak Leon 81′ Koroška Dravograd 11 / 2 Pori Tine / Obretan Nejc 81′ Koroška Dravograd 20 Ferenčak Leon 90′ Rogaška 10 / 90 Andjelić Stefan / Deljić David 91′ -
11. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 02.05.21 ob 17.00
Cirkulane 0 : 0 0 : 0 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Racaj Fatlind (1. pomočnik)
Kamnik Blaž (2. pomočnik)Delegat: Drnovšek Igor Št. gledalcev: 1 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 3 Sitar Žan 22 Majcen Metod 7 Bezjak Adrian 17 Krajnc Matej K 2 Cesar Blaž 14 Bojnec Jaša 11 Orlač Alen 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 15 Kelc Tadej 20 Maček Jaka 6 Pal Matej Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 14 Vidmar Lan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 21 Kovačič Žan 8 Bračko Nejc 9 Polegek Aljaž 19 Kapun Enej 10 Martinčič Jaša Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 5 Ljubec Jan 13 Strah Dario 16 Lahe Korošec Neal 18 Kristl Jan 11 Horvat Rok TrenerArsić Jura TrenerDvoršak Simon ZadetkiDogodkiKety Emmi Bistrica 19 / 18 Kapun Enej / Kristl Jan 62′ Kety Emmi Bistrica 21 / 11 Kovačič Žan / Horvat Rok 62′ Kety Emmi Bistrica 7 Ribič Amadej 64′ Cirkulane 11 / 6 Orlač Alen / Pal Matej 80′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 85′ Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 85′ Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 88′ Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 88′ Kety Emmi Bistrica 10 / 5 Martinčič Jaša / Ljubec Jan 89′ Cirkulane 3 Sitar Žan 92′ -
11. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 02.05.21 ob 17.00
Podvinci 2 : 1 2 : 1 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Tompa Marjan Št. gledalcev: 1 Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 4 Gojkošek Tomaž 3 Simić Anej 21 Oman Jan 22 Anžel Leon 11 Svenšek Rok 9 Bajraj Murat 8 Orovič Jernej K 10 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 23 Polič Alen V 17 Kuserbanj Denis 13 Fras Denis 77 Zamuda Horvat Žan 14 Marušič Alen 18 Zagoršek Damir Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 16 Travnikar Tim 14 Mauher Damjan 15 Deučman Nejc K 8 Jančič Urban 20 Fišer Valentin 19 Drofenik Jure 9 Čakš Gregor 10 Firšt David 3 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 1 Jesenko David V 2 Mikše Uroš 11 Čonč David 18 Korez Andraž 21 Lampret Aleš TrenerČeh Aleš TrenerČakš Žiga ZadetkiŠmarje pri Jelšah 15 Deučman Nejc 0 : 1 30′ Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 1 39′ Podvinci 9 Bajraj Murat 2 : 1 45′ DogodkiPodvinci 77 Zamuda Horvat Žan 56′ Podvinci 3 / 17 Simić Anej / Kuserbanj Denis 58′ Šmarje pri Jelšah 9 / 18 Čakš Gregor / Korez Andraž 68′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 69′ Podvinci 16 Koren Rok 73′ Šmarje pri Jelšah 20 / 21 Fišer Valentin / Lampret Aleš 78′ Podvinci 10 Vajda Jaka 82′ Šmarje pri Jelšah 21 Lampret Aleš 85′ Podvinci 10 / 13 Vajda Jaka / Fras Denis 89′ Šmarje pri Jelšah 14 / 2 Mauher Damjan / Mikše Uroš 89′ Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 92′ -
11. krog | Videm – Športni park Videm | 02.05.21 ob 10.30
Videm pri Ptuju 3 : 2 2 : 0 Koroška Dravograd Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Herženjak Eric (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Drečnik Davor Št. gledalcev: 1 Videm pri Ptuju1 Kokol Nino V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Adedoja Sulaimon Fatai 20 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan 8 Ovčar Vid 7 Šegula Marko 18 Tement Žiga 17 Vrbanić Renato Rezervni igralci 12 Rogina Žiga 4 Lah Mihael 16 Kmetec Matic 13 Šlamberger Matic 9 Plošnik Silvo Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 15 Vrabič Andraž 21 Ferk Jan 13 Račnik Jaka 14 Pešl Anže 3 Petek Edi 8 Rogina Davor K 9 Kogelnik Peter 11 Pori Tine 10 Kotnik Jan 17 Založnik Aljaž Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 7 Bevk Domen 6 Korbar Aleš 4 Štaleker Valentin 5 Obretan Nejc 77 Ferenčak Leon 18 Kovač Kristijan TrenerHojnik Robert TrenerKljajič Žiga ZadetkiVidem pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 1 : 0 18′ Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 2 : 0 22′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 2 : 1 49′ Koroška Dravograd 7 Bevk Domen 2 : 2 60′ Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 3 : 2 77′ DogodkiKoroška Dravograd 13 Račnik Jaka 16′ Koroška Dravograd 21 / 7 Ferk Jan / Bevk Domen 30′ Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 34′ Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 36′ Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 55′ Koroška Dravograd 17 Založnik Aljaž 56′ Videm pri Ptuju 7 Šegula Marko 62′ Videm pri Ptuju 7 / 16 Šegula Marko / Kmetec Matic 63′ Videm pri Ptuju 18 / 13 Tement Žiga / Šlamberger Matic 66′ Koroška Dravograd 17 / 18 Založnik Aljaž / Kovač Kristijan 68′ Videm pri Ptuju 3 Plajnšek Alen 69′ Videm pri Ptuju 17 / 4 Vrbanić Renato / Lah Mihael 76′ Videm pri Ptuju 3 / 9 Plajnšek Alen / Plošnik Silvo 76′ -
11. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 01.05.21 ob 17.00
Dobrovce 2 : 2 0 : 1 Dravinja Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Boškič Andrej (1. pomočnik)
Šašivarević Ermin (2. pomočnik)Delegat: Crnkovič Božidar Št. gledalcev: 1 Dobrovce1 Ploj Tilen V 25 Kelc Klemen 15 Pivec Rok 19 Jager Aljaž 5 Petek Žan 7 Lubej Rok K 14 Klanjšek Domen 8 Krivec Jan 17 Grandošek Nejc 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 6 Stachel Tilen 43 Blagus Krešo 13 Pušnik Bine 9 Hutinski Alen 3 Bezjak Tim 2 Hedl Nejc Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 5 Hren Primož 20 Kolar Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 45 Žurej Andraž 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž V 11 Rožmarič Blaž 16 Kolar Miha 19 Završnik Tilen 3 Ratkovič Macuh Luka 77 Napotnik Žan TrenerBreber Zvonko TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 36′ Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 2 50′ Dobrovce 14 Klanjšek Domen 1 : 2 73′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 2 : 2 77′ DogodkiDobrovce 7 / 43 Lubej Rok / Blagus Krešo 46′ Dobrovce 20 / 6 Stachel Tadej / Stachel Tilen 56′ Dobrovce 17 / 9 Grandošek Nejc / Hutinski Alen 56′ Dravinja 9 / 77 Gosak Davorin / Napotnik Žan 67′ Dravinja 20 Kolar Andraž 69′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 75′ Dobrovce 15 Pivec Rok 79′ Dravinja 77 Napotnik Žan 80′ Dobrovce 25 / 3 Kelc Klemen / Bezjak Tim 90′ Dravinja 6 Kolar Blaž 90′ Dobrovce 43 Blagus Krešo 91′ -
11. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 01.05.21 ob 17.00
Rogaška 3 : 0 0 : 0 Zreče Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Drvarič Marjan Št. gledalcev: 1 Rogaška12 Vunderl Lan V 13 Rešek Mitja 21 Mraz Denis 5 Čuček Goran K 19 Zdovc Jaka 3 Malešević Marko 33 Ferčec David 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 17 Pavlović Andrej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 23 Lojen Filip V 15 Kmetič Anej 77 Šef Andraž 14 Gobec Tomi 4 Kodelič Jan 1 Majer Leon V 90 Deljić David Zreče1 Ravnak Primož V 22 Podgrajšek Matic K 30 Kotnik Gregor 15 Marinšek Marko 5 Jančič Alen 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 7 Podgrajšek Anže 10 Radić Aleksandar 24 Stolliqi Halil Rezervni igralci 29 Brdnik Jaka 9 Leskovar Aleš 32 Lipovec Žiga 25 Leskovar Sebastijan 27 Videčnik Blaž 12 Purg Jaka V TrenerFridl Franc ml. TrenerKotnik Gregor ZadetkiRogaška 5 Čuček Goran 1 : 0 52′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 2 : 0 62′ Rogaška 11 Neskič Alen 3 : 0 67′ DogodkiZreče 22 / 27 Podgrajšek Matic / Videčnik Blaž 11′ Zreče 6 Jelenko Jakob 33′ Zreče 15 Marinšek Marko 38′ Rogaška 13 Rešek Mitja 40′ Rogaška 11 Neskič Alen 43′ Rogaška 19 / 15 Zdovc Jaka / Kmetič Anej 46′ Zreče 27 Videčnik Blaž 58′ Zreče 6 / 25 Jelenko Jakob / Leskovar Sebastijan 59′ Zreče 24 / 29 Stolliqi Halil / Brdnik Jaka 59′ Rogaška 33 / 90 Ferčec David / Deljić David 70′ Rogaška 11 / 14 Neskič Alen / Gobec Tomi 80′ Rogaška 3 / 4 Malešević Marko / Kodelič Jan 80′ Zreče 11 / 9 Vinkovič Matej / Leskovar Aleš 82′ Zreče 7 / 32 Podgrajšek Anže / Lipovec Žiga 82′ Rogaška 4 Kodelič Jan 85′ -
11. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 01.05.21 ob 17.00
Šampion 5 : 1 3 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
Mileta Lovro (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 16 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 6 Korošec Miha K 5 Božijak Aleš 2 Agbo Okwuchukwu Charles 17 Čufer Miha 20 Pfeifer Urh 21 Veligošek Gašper 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 9 Križnik Sašo 7 Baskera Rok 14 Žula Matevž Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 10 Tabaković Ali 8 Ofič Klemen 23 Štruc Matevž 18 Pipuš Matic 17 Grešovnik Urh 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 5 Leskovec Mitja 19 Kovač Blaž Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 7 Krivonog Jošt 13 Glažer Blaž 3 Hutmajer Boštjan TrenerŽilnik Janez TrenerKus Bojan ZadetkiŠampion 55 Grobelnik Gal 1 : 0 6′ Šampion 6 Korošec Miha 2 : 0 34′ Šampion 55 Grobelnik Gal 3 : 0 11m 42′ Šampion 21 Veligošek Gašper 4 : 0 71′ Korotan Prevalje 19 Kovač Blaž 4 : 1 86′ Šampion 9 Križnik Sašo 5 : 1 90′ DogodkiKorotan Prevalje 23 Štruc Matevž 42′ Šampion 17 / 9 Čufer Miha / Križnik Sašo 43′ Korotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 59′ Šampion 21 Veligošek Gašper 60′ Šampion 2 / 7 Agbo Okwuchukwu Charles / Baskera Rok 61′ Korotan Prevalje 10 / 7 Tabaković Ali / Krivonog Jošt 64′ Korotan Prevalje 18 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 68′ Korotan Prevalje 9 / 13 Küzma Tin / Glažer Blaž 72′ Šampion 99 / 1 Grobelnik Jaka / Kolman Matija 78′ Šampion 55 / 14 Grobelnik Gal / Žula Matevž 78′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 84′ -
10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 24.04.21 ob 18.00
Korotan Prevalje 3 : 2 1 : 1 Podvinci Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Perger Primož (2. pomočnik)Delegat: Alič Selim Št. gledalcev: 1 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 13 Korpar Žiga 8 Ofič Klemen 21 Štruc Matevž 18 Pipuš Matic 19 Plesec Nejc 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 16 Lasnik Tine 14 Grešovnik Urh Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 11 Tabaković Ali 2 Zavolovšek Anže 3 Hutmajer Boštjan 7 Krivonog Jošt 5 Kovač Blaž Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 4 Gojkošek Tomaž 5 Lah Branko 21 Oman Jan 19 Anžel Leon 11 Svenšek Rok 9 Bajraj Murat 8 Orovič Jernej K 7 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 23 Polič Alen V 20 Zajko Jan Ziko 18 Fras Denis 3 Kuserbanj Denis 14 Marušič Alen 13 Simić Anej TrenerKus Bojan TrenerČeh Aleš ZadetkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 11m 7′ Podvinci 16 Koren Rok 1 : 1 33′ Podvinci 16 Koren Rok 1 : 2 57′ Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 2 : 2 64′ Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 3 : 2 90′ DogodkiPodvinci 16 Koren Rok 40′ Podvinci 20 Zajko Jan Ziko 44′ Korotan Prevalje 6 Grušovnik Lovro 51′ Korotan Prevalje 19 Plesec Nejc 54′ Podvinci 5 / 13 Lah Branko / Simić Anej 56′ Podvinci 19 / 3 Anžel Leon / Kuserbanj Denis 56′ Podvinci 7 / 18 Vajda Jaka / Fras Denis 64′ Korotan Prevalje 19 / 11 Plesec Nejc / Tabaković Ali 68′ Korotan Prevalje 14 / 5 Grešovnik Urh / Kovač Blaž 68′ Korotan Prevalje 8 / 7 Ofič Klemen / Krivonog Jošt 74′ Korotan Prevalje 21 / 2 Štruc Matevž / Zavolovšek Anže 79′ Podvinci 9 Bajraj Murat 94′ -
10. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 24.04.21 ob 17.00
Dravinja 4 : 1 3 : 0 Videm pri Ptuju Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
Marin Tomaž (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Grabar Boris Št. gledalcev: 1 Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 5 Hren Primož 20 Kolar Andraž 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 45 Žurej Andraž 9 Gosak Davorin 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 12 Klevže Matevž V 19 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 16 Kolar Miha 14 Završnik Tilen 3 Ratkovič Macuh Luka 77 Napotnik Žan Videm pri Ptuju12 Kokol Nino V 24 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Adedoja Sulaimon Fatai 4 Gojzdnik Jure 26 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 14 Ovčar Vid 23 Kmetec Matic 13 Šlamberger Matic 7 Šegula Marko Rezervni igralci 1 Rogina Žiga V 6 Lah Mihael 27 Tement Žiga 11 Vrbanić Renato 9 Frank Ličina Matic TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 26 Gaber Tadej 1 : 0 28′ Dravinja 5 Hren Primož 2 : 0 31′ Dravinja 7 Ramšak Žan 3 : 0 43′ Dravinja 10 Čakš Žiga 4 : 0 61′ Videm pri Ptuju 7 Šegula Marko 4 : 1 67′ DogodkiDravinja 17 Kolar Anej 4′ Dravinja 26 Gaber Tadej 15′ Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 27′ Dravinja 9 / 77 Gosak Davorin / Napotnik Žan 46′ Videm pri Ptuju 23 / 6 Kmetec Matic / Lah Mihael 46′ Videm pri Ptuju 13 / 9 Šlamberger Matic / Frank Ličina Matic 46′ Videm pri Ptuju 26 Cafuta Gregor 54′ Videm pri Ptuju 14 / 11 Ovčar Vid / Vrbanić Renato 57′ Dravinja 6 Kolar Blaž 63′ Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 67′ Videm pri Ptuju 7 / 27 Šegula Marko / Tement Žiga 68′ Dravinja 2 / 3 Jevšenak Gabrijel / Ratkovič Macuh Luka 78′ Dravinja 20 / 19 Kolar Andraž / Rožmarič Blaž 82′ Dravinja 26 / 16 Gaber Tadej / Kolar Miha 82′ Dravinja 19 Rožmarič Blaž 86′ Dravinja 45 / 14 Žurej Andraž / Završnik Tilen 88′ -
10. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 24.04.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 0 : 0 Rogaška Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Bombač Mitja (2. pomočnik)Delegat: Močnik Vlado Št. gledalcev: 1 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 14 Vidmar Lan 7 Ribič Amadej 11 Horvat Rok 18 Kristl Jan 8 Bračko Nejc 9 Polegek Aljaž 21 Kovačič Žan 19 Kapun Enej Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 3 Korošec Andraž 5 Ljubec Jan 13 Strah Dario 6 Lahe Korošec Neal 15 Šlak Sebastjan 10 Martinčič Jaša Rogaška23 Vunderl Lan V 13 Rešek Mitja 21 Mraz Denis 5 Čuček Goran 19 Zdovc Jaka 7 Rokavec Mika Mario K 33 Ferčec David 8 Golob Tim 9 Ploj Alen 17 Pavlović Andrej 11 Neskič Alen Rezervni igralci 31 Lojen Filip V 3 Malešević Marko 10 Andjelić Stefan 14 Gobec Tomi 4 Kodelič Jan 6 Gajster Gal 90 Deljić David TrenerDvoršak Simon TrenerFridl Franc ml. ZadetkiRogaška 9 Ploj Alen 0 : 1 61′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 1 93′ DogodkiKety Emmi Bistrica 19 Kapun Enej 25′ Rogaška 5 Čuček Goran 29′ Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 37′ Kety Emmi Bistrica 18 Kristl Jan 48′ Rogaška 33 / 10 Ferčec David / Andjelić Stefan 57′ Kety Emmi Bistrica 11 / 3 Horvat Rok / Korošec Andraž 65′ Kety Emmi Bistrica 19 / 10 Kapun Enej / Martinčič Jaša 65′ Rogaška 19 Zdovc Jaka 66′ Rogaška 17 / 3 Pavlović Andrej / Malešević Marko 66′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 78′ Rogaška 7 / 14 Rokavec Mika Mario / Gobec Tomi 80′ Rogaška 21 Mraz Denis 82′ Kety Emmi Bistrica 21 / 15 Kovačič Žan / Šlak Sebastjan 83′ Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 85′ Rogaška 11 Neskič Alen 92′ -
10. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 24.04.21 ob 17.00
Šmarje pri Jelšah 1 : 3 0 : 3 Cirkulane Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Klinc Jožef Št. gledalcev: 1 Šmarje pri Jelšah12 Travnikar Nejc V 16 Travnikar Tim 7 Mauher Damjan 15 Deučman Nejc K 8 Jančič Urban 11 Fišer Valentin 14 Drofenik Jure 9 Čakš Gregor 19 Korošec Miha 2 Zagajšek Jure 17 Korez Nik Rezervni igralci 1 Jesenko David V 5 Kresnik Filip 10 Firšt David 20 Korez Andraž 21 Lampret Aleš 4 Gajšek Anže Cirkulane25 Zajc Denis V 18 Zazić Stefan 23 Toplak Tomaž K 16 Travnikar Robert 3 Sitar Žan 14 Bojnec Jaša 8 Lipavšek Kristian 22 Majcen Metod 7 Bezjak Adrian 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 17 Krajnc Matej 10 Cesar Uroš 1 Kelc Tadej V 11 Orlač Alen 5 Živič David 20 Maček Jaka 6 Pal Matej TrenerČakš Žiga TrenerArsić Jura ZadetkiCirkulane 16 Travnikar Robert 0 : 1 13′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 0 : 2 31′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 3 11m 44′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 3 11m 89′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 15 Deučman Nejc 3′ Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 10′ Šmarje pri Jelšah 19 Korošec Miha 39′ Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 42′ Šmarje pri Jelšah 19 / 10 Korošec Miha / Firšt David 46′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 50′ Cirkulane 8 / 17 Lipavšek Kristian / Krajnc Matej 61′ Šmarje pri Jelšah 9 / 20 Čakš Gregor / Korez Andraž 62′ Cirkulane 7 / 20 Bezjak Adrian / Maček Jaka 70′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 80′ Cirkulane 18 / 6 Zazić Stefan / Pal Matej 80′ Cirkulane 3 / 11 Sitar Žan / Orlač Alen 80′ Cirkulane 14 / 10 Bojnec Jaša / Cesar Uroš 80′ Šmarje pri Jelšah 7 / 5 Mauher Damjan / Kresnik Filip 82′ Šmarje pri Jelšah 11 / 21 Fišer Valentin / Lampret Aleš 82′ -
10. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 24.04.21 ob 17.00
Koroška Dravograd 7 : 1 3 : 0 Šampion Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
Skok Aleš (1. pomočnik)
Šprah Robert (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 19 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 17 Šteharnik Martin 5 Ferk Jan 13 Račnik Jaka 14 Pešl Anže 3 Petek Edi 8 Rogina Davor K 9 Kogelnik Peter 7 Bevk Domen 10 Kotnik Jan 20 Založnik Aljaž Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 15 Vrabič Andraž 6 Korbar Aleš 4 Štaleker Valentin 16 Obretan Nejc 19 Pori Tine 18 Kovač Kristijan Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 6 Korošec Miha K 5 Božijak Aleš 2 Agbo Okwuchukwu Charles 17 Čufer Miha 22 Petkovič Jan 10 Mihalič Luka 55 Grobelnik Gal 21 Veligošek Gašper Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 20 Pfeifer Urh 18 Križnik Sašo 8 Pranjič Darko 4 Aravs Timotej TrenerKljajič Žiga TrenerŽilnik Janez ZadetkiKoroška Dravograd 10 Kotnik Jan 1 : 0 26′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 2 : 0 35′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 3 : 0 37′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 4 : 0 61′ Šampion 55 Grobelnik Gal 4 : 1 64′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 5 : 1 11m 70′ Koroška Dravograd 19 Pori Tine 6 : 1 87′ Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 7 : 1 90′ DogodkiKoroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 8′ Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 32′ Šampion 22 Petkovič Jan 32′ Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 43′ Šampion 17 Čufer Miha 43′ Koroška Dravograd 17 / 19 Šteharnik Martin / Pori Tine 46′ Šampion 23 / 20 Vasić Luka / Pfeifer Urh 46′ Šampion 2 / 18 Agbo Okwuchukwu Charles / Križnik Sašo 58′ Koroška Dravograd 20 / 18 Založnik Aljaž / Kovač Kristijan 66′ Koroška Dravograd 10 / 16 Kotnik Jan / Obretan Nejc 66′ Šampion 10 / 8 Mihalič Luka / Pranjič Darko 76′ Šampion 55 / 4 Grobelnik Gal / Aravs Timotej 76′ Koroška Dravograd 8 / 4 Rogina Davor / Štaleker Valentin 80′ Koroška Dravograd 7 / 6 Bevk Domen / Korbar Aleš 80′ Koroška Dravograd 13 Račnik Jaka 84′ -
10. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 24.04.21 ob 17.00
Zreče 1 : 1 0 : 1 Dobrovce Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Herženjak Eric (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 1 Zreče12 Purg Jaka V 22 Podgrajšek Matic K 25 Leskovar Sebastijan 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 32 Brglez Blaž 7 Podgrajšek Anže 30 Kotnik Gregor 10 Radić Aleksandar 29 Brdnik Jaka 15 Marinšek Marko Rezervni igralci 1 Ravnak Primož V 24 Stolliqi Halil 27 Videčnik Blaž 77 Boček Andraž 9 Leskovar Aleš 5 Jančič Alen Dobrovce12 Jurič Anej V 25 Kelc Klemen 5 Petek Žan 15 Pivec Rok 7 Lubej Rok K 19 Jager Aljaž 8 Krivec Jan 14 Klanjšek Domen 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino 17 Grandošek Nejc Rezervni igralci 1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 13 Pušnik Bine 16 Polanc Patrik 9 Hutinski Alen 3 Bezjak Tim 2 Hedl Nejc TrenerKotnik Gregor TrenerBreber Zvonko ZadetkiDobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 27′ Zreče 8 Zupanc Terglav Žan 1 : 1 88′ DogodkiDobrovce 14 Klanjšek Domen 38′ Dobrovce 7 / 6 Lubej Rok / Stachel Tilen 46′ Zreče 29 / 5 Brdnik Jaka / Jančič Alen 55′ Dobrovce 14 / 9 Klanjšek Domen / Hutinski Alen 68′ Zreče 15 / 27 Marinšek Marko / Videčnik Blaž 69′ Dobrovce 25 Kelc Klemen 71′ Zreče 32 Brglez Blaž 73′ Zreče 25 / 9 Leskovar Sebastijan / Leskovar Aleš 78′ Zreče 10 / 77 Radić Aleksandar / Boček Andraž 78′ Dobrovce 17 / 16 Grandošek Nejc / Polanc Patrik 86′ -
9. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 18.10.20 ob 15.00
Podvinci 1 : 2 0 : 1 Koroška Dravograd Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik)
Kalan Miha (1. pomočnik)
Antolič Jean (2. pomočnik)Delegat: Krajnc Robert Št. gledalcev: 1 Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 77 Zamuda Horvat Žan 21 Oman Jan 17 Kuserbanj Denis K 11 Svenšek Rok 10 Zajko Jan Ziko 8 Orovič Jernej 7 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 23 Polič Alen V 6 Svenšek Rene 9 Šegula Marko 22 Anžel Leon 5 Lah Branko 20 Bajraj Murat 14 Marušič Alen Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 14 Pešl Anže 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 6 Krajnc David 18 Kitek Cene 8 Dobaj Staš 19 Rogina Davor K 3 Petek Edi 11 Pečnik Nejc 7 Bevk Domen Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 4 Kitek Nace 13 Račnik Jaka 5 Štaleker Valentin 16 Korbar Aleš 20 Ferenčak Leon TrenerKljajič Žiga ZadetkiKoroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 0 : 1 27′ Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 0 : 2 77′ Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 2 90′ DogodkiKoroška Dravograd 8 Dobaj Staš 32′ Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 45′ Koroška Dravograd 8 / 20 Dobaj Staš / Ferenčak Leon 46′ Podvinci 16 / 20 Koren Rok / Bajraj Murat 58′ Podvinci 77 / 22 Zamuda Horvat Žan / Anžel Leon 58′ Koroška Dravograd 19 Rogina Davor 61′ Podvinci 13 Gojkošek Tomaž 62′ Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 72′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 77′ Podvinci 7 / 9 Vajda Jaka / Šegula Marko 82′ Podvinci 21 / 5 Oman Jan / Lah Branko 82′ Koroška Dravograd 15 Vrabič Andraž 85′ Koroška Dravograd 7 / 13 Bevk Domen / Račnik Jaka 87′ -
9. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 18.10.20 ob 15.00
Cirkulane 1 : 1 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik)
Povšnar Dejan (1. pomočnik)
Kurtušič Igor (2. pomočnik)Delegat: Kresnik Dejan Št. gledalcev: 1 Cirkulane25 Zajc Denis V 23 Toplak Tomaž K 6 Pal Matej 3 Sitar Žan 22 Majcen Metod 10 Cesar Uroš 17 Kajzer Rok 8 Lipavšek Kristian 2 Cesar Blaž 5 Živič David 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kokol Nino V 11 Orlač Alen 7 Brumen Tomaž 13 Kolednik Timi Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Korpar Žiga 3 Hutmajer Boštjan 21 Štruc Matevž 15 Leskovec Mitja 13 Borovnik Boštjan 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 8 Klarič Grega 14 Grešovnik Urh Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 5 Kovač Blaž 4 Paradiž Vid 18 Jelić Petar TrenerKus Bojan ZadetkiCirkulane 19 Cimerman Alen 1 : 0 57′ Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 1 : 1 91′ DogodkiCirkulane 23 / 11 Toplak Tomaž / Orlač Alen 23′ Korotan Prevalje 9 Küzma Tin 47′ Korotan Prevalje 6 Grušovnik Lovro 61′ Korotan Prevalje 3 / 5 Hutmajer Boštjan / Kovač Blaž 66′ Korotan Prevalje 14 / 4 Grešovnik Urh / Paradiž Vid 66′ Korotan Prevalje 9 / 18 Küzma Tin / Jelić Petar 70′ Korotan Prevalje 15 Leskovec Mitja 75′ Cirkulane 5 / 7 Živič David / Brumen Tomaž 79′ Korotan Prevalje 4 Paradiž Vid 81′ Cirkulane 11 / 13 Orlač Alen / Kolednik Timi 90′ -
9. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 18.10.20 ob 15.00
Šampion 2 : 0 1 : 0 Videm pri Ptuju Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Perger Primož (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Drečnik Davor Št. gledalcev: 1 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 5 Božijak Aleš 14 Marko Tomaž K 21 Veligošek Gašper 22 Petkovič Jan 17 Čufer Miha 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Aravs Miha V 20 Pfeifer Urh 8 Pranjič Darko 18 Križnik Sašo 7 Pušnik Nik 2 Žužek Žan Žak Videm pri Ptuju1 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 6 Cafuta Gregor 7 Mesarič Luka 8 Ovčar Vid 9 Frank Ličina Matic 10 Krajnc Sebastjan K 11 Plajnšek Žan 13 Šlamberger Matic 17 Vrbanić Renato 19 Gajšek Luka Rezervni igralci 4 Rogina Žiga TrenerŽilnik Janez ZadetkiŠampion 3 Moličnik Urh 1 : 0 3′ Šampion 55 Grobelnik Gal 2 : 0 83′ DogodkiŠampion 17 Čufer Miha 13′ Videm pri Ptuju 7 / 4 Mesarič Luka / Rogina Žiga 24′ Šampion 10 / 20 Mihalič Luka / Pfeifer Urh 30′ Šampion 5 / 8 Božijak Aleš / Pranjič Darko 64′ Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 67′ Šampion 17 / 18 Čufer Miha / Križnik Sašo 88′ -
9. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 17.10.20 ob 15.00
Rogaška 5 : 1 2 : 1 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Burjan Slavko Št. gledalcev: 80 Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 3 Kodelič Jan 13 Rešek Mitja 19 Zdovc Jaka 17 Pavlović Andrej 9 Kmetič Anej 11 Golob Tim 10 Andjelić Stefan 4 Šmigoc Denis K 22 Romih Rok Rezervni igralci 31 Majer Leon V 33 Ferčec David 14 Grošič Aleš 90 Gajster Gal 21 Turnšek Val Miha 77 Batarilo Ćerdić Mijo 8 Deljić David Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 21 Travnikar Tim 7 Mauher Damjan 15 Deučman Nejc K 5 Gajšek Anže 8 Jančič Urban 14 Rep Tadej 19 Fišer Valentin 17 Drofenik Jure 11 Čonč David 10 Firšt David Rezervni igralci 1 Jesenko David V 3 Kresnik Filip 9 Čakš Gregor 2 Mikše Uroš 20 Krašovec Rok 25 Pekovšak Dejan 4 Korošec Miha TrenerFridl Franc ml. TrenerRkman Milan ZadetkiRogaška 9 Kmetič Anej 1 : 0 4′ Rogaška 4 Šmigoc Denis 2 : 0 13′ Šmarje pri Jelšah 17 Drofenik Jure 2 : 1 46′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 3 : 1 67′ Rogaška 4 Šmigoc Denis 4 : 1 74′ Rogaška 8 Deljić David 5 : 1 90′ DogodkiRogaška 13 Rešek Mitja 17′ Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 29′ Šmarje pri Jelšah Glavni trener Rkman Milan 29′ Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 32′ Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 32′ Šmarje pri Jelšah Glavni trener Rkman Milan 40′ Šmarje pri Jelšah 11 / 4 Čonč David / Korošec Miha 46′ Rogaška 11 / 14 Golob Tim / Grošič Aleš 73′ Šmarje pri Jelšah 14 / 9 Rep Tadej / Čakš Gregor 75′ Rogaška 5 / 33 Ptiček Ivan / Ferčec David 78′ Šmarje pri Jelšah 5 / 25 Gajšek Anže / Pekovšak Dejan 81′ Rogaška 14 Grošič Aleš 85′ Rogaška 9 / 8 Kmetič Anej / Deljić David 86′ Rogaška 10 / 21 Andjelić Stefan / Turnšek Val Miha 86′ -
9. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 17.10.20 ob 15.00
Zreče 1 : 2 0 : 2 Dravinja Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Močivnik Joži (2. pomočnik)Delegat: Anželj Borut Št. gledalcev: 1 Zreče1 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 5 Jančič Alen 3 Potokar Nejc 22 Podgrajšek Matic 25 Leskovar Sebastijan 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej K 32 Brglez Blaž 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 30 Kotnik Gregor 24 Drobinc Timotej 9 Leskovar Aleš 77 Boček Andraž 29 Lipovec Žiga 10 Radić Aleksandar Dravinja1 Fink Gregor K V 26 Gaber Tadej 2 Jevšenak Gabrijel 14 Vidmar Brdnik Florjan 99 Poljanec Jan 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 77 Napotnik Žan 42 Brumec Žiga 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 11 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 19 Kotnik Tomo 45 Žurej Andraž 20 Kolar Andraž TrenerFlis Damjan TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 10 Čakš Žiga 0 : 1 34′ Dravinja 6 Kolar Blaž 0 : 2 45′ Zreče 77 Boček Andraž 1 : 2 11m 89′ DogodkiZreče 17 Podkrajšek Blaž 21′ Zreče 22 Podgrajšek Matic 39′ Zreče 25 Leskovar Sebastijan 41′ Zreče 25 / 10 Leskovar Sebastijan / Radić Aleksandar 46′ Zreče 32 / 9 Brglez Blaž / Leskovar Aleš 62′ Dravinja 17 Kolar Anej 64′ Zreče 6 Jelenko Jakob 67′ Dravinja 14 Vidmar Brdnik Florjan 70′ Dravinja 42 / 9 Brumec Žiga / Gosak Davorin 73′ Dravinja 17 / 8 Kolar Anej / Černec Timotej 73′ Zreče 6 / 24 Jelenko Jakob / Drobinc Timotej 81′ Zreče 11 / 77 Vinkovič Matej / Boček Andraž 81′ Dravinja 10 Čakš Žiga 85′ Zreče 22 / 29 Podgrajšek Matic / Lipovec Žiga 87′ Dravinja 99 / 19 Poljanec Jan / Kotnik Tomo 90′ Zreče 5 Jančič Alen 93′ Dravinja 7 / 11 Ramšak Žan / Rožmarič Blaž 93′ -
9. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 17.10.20 ob 15.00
Dobrovce 1 : 4 0 : 0 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Smej Simon (1. pomočnik)
Kranjc Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Tompa Marjan Št. gledalcev: 1 Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 5 Petek Žan 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 19 Jager Aljaž 8 Krivec Jan 14 Klanjšek Domen 17 Grandošek Nejc 11 Podbrežnik Elvino 20 Stachel Tadej Rezervni igralci 12 Toplak Rok V 16 Polanc Patrik 25 Tašner Aleks 3 Hedl Nejc 9 Hutinski Alen 13 Kačičnik Hasanovič Staš 15 Pušnik Bine Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 11 Horvat Rok 8 Bračko Nejc 9 Polegek Aljaž 21 Kovačič Žan 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 14 Iršič Gregor 16 Kapun Enej 13 Strah Dario 6 Pušnik Nejc 18 Milutin Dejan 3 Korošec Andraž TrenerBreber Zvonko TrenerDvoršak Simon ZadetkiKety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 1 48′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 0 : 2 57′ Dobrovce 5 Petek Žan 1 : 2 59′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 1 : 3 68′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 4 80′ DogodkiDobrovce 43 Blagus Krešo 11′ Dobrovce 17 Grandošek Nejc 18′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 35′ Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 43′ Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 50′ Dobrovce Glavni trener Breber Zvonko 56′ Dobrovce 17 / 9 Grandošek Nejc / Hutinski Alen 61′ Dobrovce 20 / 16 Stachel Tadej / Polanc Patrik 61′ Dobrovce 7 / 15 Lubej Rok / Pušnik Bine 61′ Dobrovce 6 Stachel Tilen 70′ Dobrovce 43 Blagus Krešo 74′ Kety Emmi Bistrica 4 / 3 Rozman Rok / Korošec Andraž 76′ Kety Emmi Bistrica 21 / 16 Kovačič Žan / Kapun Enej 76′ Kety Emmi Bistrica 7 / 6 Ribič Amadej / Pušnik Nejc 85′ Kety Emmi Bistrica 15 / 13 Šlak Sebastjan / Strah Dario 85′ Kety Emmi Bistrica 8 / 14 Bračko Nejc / Iršič Gregor 88′ -
8. krog | Videm – Športni park Videm | 11.10.20 ob 10.30
Videm pri Ptuju 1 : 2 0 : 2 Podvinci Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Karmel Vidko (1. pomočnik)
Friš Tadej (2. pomočnik)Delegat: Tompa Marjan Št. gledalcev: 50 Videm pri Ptuju1 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 6 Cafuta Gregor 7 Mesarič Luka 8 Ovčar Vid 10 Krajnc Sebastjan K 11 Plajnšek Žan 15 Gojzdnik Jure 17 Vrbanić Renato 18 Tement Žiga Rezervni igralci 12 Rogina Žiga V 4 Lah Mihael 9 Frank Ličina Matic 13 Šlamberger Matic Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 77 Zamuda Horvat Žan 21 Oman Jan 11 Svenšek Rok 10 Zajko Jan Ziko 17 Kuserbanj Denis K 7 Vajda Jaka 8 Orovič Jernej 16 Koren Rok Rezervni igralci 23 Polič Alen V 9 Šegula Marko 22 Anžel Leon 6 Svenšek Rene 20 Bajraj Murat 14 Marušič Anej 5 Lah Branko TrenerČeh Aleš ZadetkiPodvinci 10 Zajko Jan Ziko 0 : 1 7′ Podvinci 16 Koren Rok 0 : 2 36′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 1 : 2 58′ DogodkiVidem pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 18′ Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 19′ Videm pri Ptuju 17 / 4 Vrbanić Renato / Lah Mihael 26′ Podvinci 77 Zamuda Horvat Žan 29′ Videm pri Ptuju Pomočnik trenerja Gajšek Luka 37′ Podvinci 13 Gojkošek Tomaž 39′ Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 47′ Videm pri Ptuju 8 / 13 Ovčar Vid / Šlamberger Matic 57′ Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 60′ Podvinci 17 Kuserbanj Denis 65′ Podvinci 77 / 22 Zamuda Horvat Žan / Anžel Leon 68′ Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 68′ Podvinci 16 / 20 Koren Rok / Bajraj Murat 75′ Podvinci 8 / 9 Orovič Jernej / Šegula Marko 75′ Videm pri Ptuju 18 / 9 Tement Žiga / Frank Ličina Matic 81′ Podvinci Glavni trener Čeh Aleš 85′ Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 88′ Podvinci 10 / 5 Zajko Jan Ziko / Lah Branko 89′ Podvinci 22 Anžel Leon 90′ Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 91′ -
8. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 10.10.20 ob 18.00
Korotan Prevalje 1 : 2 1 : 1 Rogaška Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Kranjc Tomaž (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Kontarček Branko Št. gledalcev: 1 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Korpar Žiga 3 Hutmajer Boštjan 21 Štruc Matevž 15 Leskovec Mitja 19 Lasnik Tine 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 8 Klarič Grega 14 Grešovnik Urh Rezervni igralci 97 Boštjan Blaž V 5 Kovač Blaž 4 Paradiž Vid 17 Bosilj Matic 13 Borovnik Boštjan 18 Plesec Nejc 2 Zavolovšek Anže Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 6 Jurkić Ivica 13 Rešek Mitja 7 Rokavec Mika Mario K 17 Pavlović Andrej 14 Kmetič Anej 11 Golob Tim 10 Andjelić Stefan 4 Šmigoc Denis 77 Marciuš Marko Rezervni igralci 31 Majer Leon V 33 Ferčec David 22 Romih Rok 90 Gajster Gal 21 Turnšek Val Miha 19 Zdovc Jaka 3 Kodelič Jan TrenerKus Bojan TrenerFridl Franc ml. ZadetkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 19′ Rogaška 6 Jurkić Ivica 1 : 1 22′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 1 : 2 11m 87′ DogodkiRogaška 77 / 19 Marciuš Marko / Zdovc Jaka 31′ Korotan Prevalje 69 Vidovšek Aljaž 33′ Rogaška 14 Kmetič Anej 55′ Korotan Prevalje 3 / 18 Hutmajer Boštjan / Plesec Nejc 57′ Korotan Prevalje 9 Küzma Tin 62′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 69′ Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 75′ Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 78′ Korotan Prevalje 14 / 4 Grešovnik Urh / Paradiž Vid 83′ Rogaška 13 Rešek Mitja 85′ Korotan Prevalje 19 Lasnik Tine 86′ Rogaška 6 Jurkić Ivica 87′ Rogaška 4 / 22 Šmigoc Denis / Romih Rok 88′ Korotan Prevalje 8 / 5 Klarič Grega / Kovač Blaž 93′ -
8. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 10.10.20 ob 15.30
Koroška Dravograd 2 : 0 0 : 0 Cirkulane Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Špur Staša (1. pomočnik)
Zakal Pavel (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 100 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 6 Krajnc David 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 14 Pešl Anže 9 Stefanović Tilen 8 Dobaj Staš 19 Rogina Davor K 5 Pori Tine 10 Kotnik Jan 7 Bevk Domen Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 4 Izak Anže 18 Kitek Cene 3 Založnik Aljaž 13 Obretan Nejc 16 Korbar Aleš 20 Ferenčak Leon Cirkulane1 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž K 18 Zazić Stefan 22 Majcen Metod 5 Živič David 14 Bojnec Jaša 17 Kajzer Rok 8 Lipavšek Kristian 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 25 Kokol Nino V 15 Kelc Tadej 11 Orlač Alen 3 Sitar Žan 10 Cesar Uroš TrenerKljajič Žiga TrenerVogrinec Damjan ZadetkiKoroška Dravograd 18 Kitek Cene 1 : 0 80′ Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 2 : 0 84′ DogodkiKoroška Dravograd 10 / 13 Kotnik Jan / Obretan Nejc 14′ Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 34′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 34′ Koroška Dravograd 9 Stefanović Tilen 46′ Koroška Dravograd 8 Dobaj Staš 51′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 54′ Koroška Dravograd 9 / 18 Stefanović Tilen / Kitek Cene 56′ Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 60′ Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 64′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 78′ Cirkulane Glavni trener Vogrinec Damjan 82′ Cirkulane Glavni trener Vogrinec Damjan 82′ Cirkulane 17 / 3 Kajzer Rok / Sitar Žan 82′ Cirkulane 18 Zazić Stefan 82′ Cirkulane 10 Cesar Uroš 84′ Koroška Dravograd 13 / 20 Obretan Nejc / Ferenčak Leon 88′ Koroška Dravograd 5 / 3 Pori Tine / Založnik Aljaž 88′ -
8. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 10.10.20 ob 15.30
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 2 : 0 Zreče Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Vučko Darko Št. gledalcev: 150 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 8 Bračko Nejc 9 Polegek Aljaž 21 Kovačič Žan 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 11 Horvat Rok 16 Kapun Enej 13 Strah Dario 14 Pušnik Nejc 18 Svenšek Jure 3 Korošec Andraž Zreče1 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 19 Hren Primož K 3 Potokar Nejc 15 Marinšek Marko 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 29 Brdnik Jaka 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 5 Jančič Alen 30 Kotnik Gregor 25 Leskovar Sebastijan 22 Podgrajšek Matic 32 Brglez Blaž 9 Leskovar Aleš TrenerDvoršak Simon TrenerFlis Damjan ZadetkiKety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 1 : 0 7′ Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 2 : 0 28′ Zreče 10 Radić Aleksandar 2 : 1 51′ DogodkiKety Emmi Bistrica 1 Dabanovič Jaka 16′ Zreče 29 Brdnik Jaka 22′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 44′ Zreče 29 / 32 Brdnik Jaka / Brglez Blaž 46′ Zreče 17 / 5 Podkrajšek Blaž / Jančič Alen 46′ Zreče 6 Jelenko Jakob 47′ Kety Emmi Bistrica 10 / 16 Martinčič Jaša / Kapun Enej 59′ Zreče 6 / 9 Jelenko Jakob / Leskovar Aleš 59′ Zreče 7 Podgrajšek Anže 61′ Kety Emmi Bistrica Tehnični vodja ekipe Kračun Primož 62′ Zreče 7 / 25 Podgrajšek Anže / Leskovar Sebastijan 65′ Kety Emmi Bistrica 15 / 11 Šlak Sebastjan / Horvat Rok 68′ Zreče 5 / 30 Jančič Alen / Kotnik Gregor 79′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 87′ Kety Emmi Bistrica 9 / 3 Polegek Aljaž / Korošec Andraž 88′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 95′ -
8. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 10.10.20 ob 15.30
Šmarje pri Jelšah 2 : 1 2 : 1 Dobrovce Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Burjan Aleksander (1. pomočnik)
Bezjak Boštjan (2. pomočnik)Delegat: Vozlič Vinko Št. gledalcev: 45 Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 15 Deučman Nejc K 4 Korošec Miha 7 Fišer Valentin 21 Travnikar Tim 8 Jančič Urban 11 Čonč David 5 Gajšek Anže 3 Kresnik Filip 10 Firšt David 14 Drofenik Jure Rezervni igralci 1 Jesenko David V 19 Asllanaj Bledar 9 Čakš Gregor 20 Korez Andraž 17 Korez Nik 2 Mikše Uroš 6 Rep Tadej Dobrovce1 Ploj Tilen V 11 Podbrežnik Elvino 5 Petek Žan 6 Stachel Tilen 4 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 19 Jager Aljaž 17 Grandošek Nejc 14 Klanjšek Domen 18 Krivec Jan 16 Polanc Patrik Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 13 Tašner Aleks 9 Hutinski Alen 8 Pušnik Bine 20 Stachel Tadej 3 Hedl Nejc 15 Kačičnik Hasanovič Staš TrenerRkman Milan TrenerBreber Zvonko ZadetkiŠmarje pri Jelšah 7 Fišer Valentin 1 : 0 27′ Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 2 : 0 11m 36′ Dobrovce 17 Grandošek Nejc 2 : 1 44′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 4 Korošec Miha 37′ Dobrovce 16 / 9 Polanc Patrik / Hutinski Alen 55′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 58′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 58′ Dobrovce 19 / 20 Jager Aljaž / Stachel Tadej 63′ Šmarje pri Jelšah 4 / 20 Korošec Miha / Korez Andraž 65′ Dobrovce 20 Stachel Tadej 69′ Šmarje pri Jelšah 21 Travnikar Tim 76′ Dobrovce 7 Lubej Rok 79′ Šmarje pri Jelšah 10 / 9 Firšt David / Čakš Gregor 80′ Dobrovce 14 / 8 Klanjšek Domen / Pušnik Bine 83′ Dobrovce 5 Petek Žan 89′ Šmarje pri Jelšah 11 Čonč David 90′ Dobrovce 6 Stachel Tilen 90′ Šmarje pri Jelšah 11 / 19 Čonč David / Asllanaj Bledar 92′ -
8. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 10.10.20 ob 15.30
Dravinja 2 : 1 1 : 1 Šampion Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
Majcen Kevin (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Panikvar Benjamin Št. gledalcev: 1 Dravinja1 Fink Gregor V 5 Čerenak Jernej K 2 Jevšenak Gabrijel 14 Vidmar Brdnik Florjan 99 Poljanec Jan 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 77 Napotnik Žan 19 Kotnik Tomo 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 11 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 26 Gaber Tadej 42 Brumec Žiga 20 Kolar Andraž Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 21 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 6 Korošec Miha K 22 Petkovič Jan 18 Križnik Sašo 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Aravs Miha V 20 Pfeifer Urh 8 Pranjič Darko 2 Štante Anej 17 Aravs Timotej TrenerPec Peter TrenerŽilnik Janez ZadetkiDravinja 17 Kolar Anej 1 : 0 10′ Šampion 3 Moličnik Urh 1 : 1 40′ Dravinja 17 Kolar Anej 2 : 1 77′ DogodkiDravinja 6 Kolar Blaž 23′ Dravinja 19 Kotnik Tomo 33′ Dravinja 8 Černec Timotej 33′ Šampion 6 Korošec Miha 44′ Dravinja 19 / 9 Kotnik Tomo / Gosak Davorin 46′ Dravinja 99 / 8 Poljanec Jan / Černec Timotej 46′ Šampion 18 / 20 Križnik Sašo / Pfeifer Urh 46′ Šampion 4 Vidmar Lan 56′ Šampion 4 / 8 Vidmar Lan / Pranjič Darko 72′ Dravinja 7 / 42 Ramšak Žan / Brumec Žiga 82′ Dravinja 17 / 26 Kolar Anej / Gaber Tadej 86′ Dravinja 14 / 11 Vidmar Brdnik Florjan / Rožmarič Blaž 92′ -
7. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 04.10.20 ob 16.00
Šampion 2 : 1 1 : 1 Podvinci Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Goričan Vojko Št. gledalcev: 1 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 21 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 6 Korošec Miha K 22 Petkovič Jan 17 Čufer Miha 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 5 Božijak Aleš 2 Štante Anej 8 Pranjič Darko 18 Križnik Sašo Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 11 Svenšek Rok 17 Anžel Leon 18 Zajko Jan Ziko 16 Koren Rok 7 Vajda Jaka 20 Bajraj Murat 8 Orovič Jernej K 6 Svenšek Rene Rezervni igralci 23 Polič Alen V 9 Šegula Marko 3 Kuserbanj Denis 10 Zamuda Horvat Žan 4 Marinič Matic 21 Oman Jan 5 Lah Branko TrenerŽilnik Janez TrenerČeh Aleš ZadetkiŠampion 55 Grobelnik Gal 1 : 0 1′ Podvinci 7 Vajda Jaka 1 : 1 27′ Šampion 55 Grobelnik Gal 2 : 1 87′ DogodkiPodvinci 20 Bajraj Murat 18′ Šampion 22 Petkovič Jan 54′ Podvinci 20 / 3 Bajraj Murat / Kuserbanj Denis 58′ Podvinci 7 Vajda Jaka 59′ Šampion 3 Moličnik Urh 69′ Šampion 17 / 8 Čufer Miha / Pranjič Darko 74′ Šampion 22 / 2 Petkovič Jan / Štante Anej 74′ Podvinci 7 / 9 Vajda Jaka / Šegula Marko 74′ Podvinci 17 / 5 Anžel Leon / Lah Branko 74′ Šampion 10 / 18 Mihalič Luka / Križnik Sašo 89′ Šampion 21 Veligošek Gašper 91′ -
7. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 04.10.20 ob 15.30
Cirkulane 1 : 0 1 : 0 Videm pri Ptuju Sodniki: Fridl Aleš (glavni sodnik)
Plavše Timotej (1. pomočnik)
Boškič Andrej (2. pomočnik)Delegat: Ul Bojan Št. gledalcev: 96 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž K 18 Zazić Stefan 22 Majcen Metod 10 Cesar Uroš 14 Bojnec Jaša 20 Kajzer Rok 2 Cesar Blaž 8 Lipavšek Kristian 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kokol Nino V 11 Orlač Alen 13 Kolednik Timi 3 Sitar Žan 5 Živič David 15 Kelc Tadej 6 Pal Matej Videm pri Ptuju1 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 6 Cafuta Gregor 7 Mesarič Luka 8 Ovčar Vid 9 Frank Ličina Matic 10 Krajnc Sebastjan K 13 Šlamberger Matic 15 Gojzdnik Jure 17 Vrbanić Renato Rezervni igralci 12 Rogina Žiga 4 Lah Mihael 11 Plajnšek Žan 19 Gajšek Luka TrenerVogrinec Damjan TrenerJeza Darko ZadetkiCirkulane 19 Cimerman Alen 1 : 0 35′ DogodkiCirkulane 10 Cesar Uroš 28′ Cirkulane 10 / 5 Cesar Uroš / Živič David 34′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 52′ Videm pri Ptuju 1 Banić Tibor 52′ Videm pri Ptuju 13 Šlamberger Matic 56′ Videm pri Ptuju 3 / 4 Plajnšek Alen / Lah Mihael 59′ Cirkulane 22 Majcen Metod 70′ Cirkulane 19 / 11 Cimerman Alen / Orlač Alen 75′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 80′ Cirkulane 2 / 6 Cesar Blaž / Pal Matej 90′ -
7. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 03.10.20 ob 15.30
Kety Emmi Bistrica 4 : 2 2 : 0 Dravinja Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Karmel Vidko (1. pomočnik)
Perger Primož (2. pomočnik)Delegat: Vozlič Vinko Št. gledalcev: 200 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 8 Bračko Nejc 9 Polegek Aljaž 21 Kovačič Žan 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 11 Horvat Rok 16 Kapun Enej 13 Strah Dario 14 Pušnik Nejc 17 Svenšek Jure 18 Milutin Dejan Dravinja1 Fink Gregor V 5 Čerenak Jernej K 2 Jevšenak Gabrijel 11 Rožmarič Blaž 99 Poljanec Jan 17 Kolar Anej 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 77 Napotnik Žan 45 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 19 Kotnik Tomo 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 26 Gaber Tadej 3 Ratkovič Macuh Luka 4 Tič Jakob TrenerDvoršak Simon TrenerPec Peter ZadetkiKety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 1 : 0 21′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 2 : 0 30′ Dravinja 99 Poljanec Jan 2 : 1 48′ Dravinja 99 Poljanec Jan 2 : 2 54′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 3 : 2 56′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 4 : 2 72′ DogodkiDravinja 5 / 26 Čerenak Jernej / Gaber Tadej 17′ Dravinja 6 Kolar Blaž 28′ Dravinja 7 Ramšak Žan 34′ Dravinja 11 / 9 Rožmarič Blaž / Gosak Davorin 36′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 42′ Dravinja 45 / 19 Žurej Andraž / Kotnik Tomo 46′ Dravinja 77 Napotnik Žan 67′ Kety Emmi Bistrica 9 / 11 Polegek Aljaž / Horvat Rok 69′ Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 79′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 82′ Kety Emmi Bistrica 2 / 13 Pušnik Marcel / Strah Dario 86′ -
7. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 03.10.20 ob 15.30
Rogaška 0 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Mileta Lovro (1. pomočnik)
Barovič Nejc (2. pomočnik)Delegat: Crnkovič Božidar Št. gledalcev: 140 Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 6 Jurkić Ivica 13 Rešek Mitja 19 Zdovc Jaka 17 Pavlović Andrej 22 Romih Rok 11 Golob Tim 10 Andjelić Stefan 4 Šmigoc Denis K 77 Marciuš Marko Rezervni igralci 31 Majer Leon V 33 Ferčec David 3 Kodelič Jan 90 Gajster Gal 21 Turnšek Val Miha 8 Ivanuš Alen 14 Kmetič Anej Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 3 Petek Edi 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 10 Kotnik Jan 8 Dobaj Staš 14 Pešl Anže 9 Stefanović Tilen K 7 Bevk Domen 18 Pori Tine 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 6 Krajnc David 5 Poberžnik Ven 13 Obretan Nejc 16 Korbar Aleš 19 Rogina Davor 4 Štaleker Valentin TrenerRomih Damijan TrenerKljajič Žiga ZadetkiDogodkiKoroška Dravograd 3 Petek Edi 18′ Koroška Dravograd 15 Vrabič Andraž 22′ Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 28′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 42′ Koroška Dravograd 11 / 13 Pečnik Nejc / Obretan Nejc 55′ Koroška Dravograd 10 / 19 Kotnik Jan / Rogina Davor 66′ Rogaška 22 / 90 Romih Rok / Gajster Gal 67′ Rogaška 4 / 14 Šmigoc Denis / Kmetič Anej 75′ Rogaška 11 / 21 Golob Tim / Turnšek Val Miha 86′ Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 86′ Koroška Dravograd 18 / 6 Pori Tine / Krajnc David 86′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 88′ Koroška Dravograd 99 Kanduč Primož 90′ Koroška Dravograd 3 Petek Edi 91′ Rogaška 6 Jurkić Ivica 93′ -
7. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 03.10.20 ob 15.30
Zreče 2 : 0 0 : 0 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Flajšman Jernej (1. pomočnik)
Rumež Aleš (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 80 Zreče1 Ravnak Primož V 5 Jančič Alen 19 Hren Primož K 3 Potokar Nejc 22 Podgrajšek Matic 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 7 Podgrajšek Anže 32 Brglez Blaž 11 Vinkovič Matej Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 27 Videčnik Blaž 30 Kotnik Gregor 25 Leskovar Sebastijan 17 Podkrajšek Blaž 29 Brdnik Jaka 9 Leskovar Aleš Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 15 Deučman Nejc K 14 Rep Tadej 11 Fišer Valentin 3 Kresnik Filip 19 Travnikar Tim 7 Mauher Damjan 10 Firšt David 8 Jančič Urban 17 Drofenik Jure 4 Gaberšek Dejan Rezervni igralci 1 Jesenko David V 18 Korošec Miha 25 Pekovšak Dejan 2 Mikše Uroš 9 Čakš Gregor 5 Gajšek Anže 20 Korez Andraž TrenerFlis Damjan TrenerRkman Milan ZadetkiZreče 8 Zupanc Terglav Žan 1 : 0 50′ Zreče 7 Podgrajšek Anže 2 : 0 74′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 41′ Zreče 8 Zupanc Terglav Žan 44′ Zreče 32 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 46′ Zreče 19 / 17 Hren Primož / Podkrajšek Blaž 58′ Šmarje pri Jelšah 11 / 18 Fišer Valentin / Korošec Miha 60′ Šmarje pri Jelšah 4 / 9 Gaberšek Dejan / Čakš Gregor 60′ Zreče 6 Jelenko Jakob 72′ Zreče 7 / 9 Podgrajšek Anže / Leskovar Aleš 76′ Zreče 8 / 25 Zupanc Terglav Žan / Leskovar Sebastijan 76′ Šmarje pri Jelšah 14 / 20 Rep Tadej / Korez Andraž 78′ Zreče 17 Podkrajšek Blaž 84′ -
7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 03.10.20 ob 15.30
Dobrovce 0 : 1 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Germič Dejan Št. gledalcev: 50 Dobrovce1 Ploj Tilen V 16 Polanc Patrik 5 Petek Žan 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 19 Jager Aljaž 17 Grandošek Nejc 14 Klanjšek Domen 8 Krivec Jan 20 Stachel Tadej 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 13 Tašner Aleks 9 Hutinski Alen 4 Hedl Nejc 15 Pušnik Bine 25 Kačičnik Hasanovič Staš 18 Bole Blaž Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 21 Korpar Žiga 3 Hutmajer Boštjan 23 Štruc Matevž 5 Leskovec Mitja 19 Lasnik Tine 20 Triplat Grega 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 8 Klarič Grega 15 Grešovnik Urh Rezervni igralci 12 Boštjan Blaž V 7 Kovač Blaž 18 Paradiž Vid 10 Bosilj Matic 13 Borovnik Boštjan 17 Škufca Alan TrenerBreber Zvonko TrenerKus Bojan ZadetkiKorotan Prevalje 23 Štruc Matevž 0 : 1 84′ DogodkiKorotan Prevalje 3 Hutmajer Boštjan 22′ Dobrovce 17 Grandošek Nejc 48′ Dobrovce 20 / 9 Stachel Tadej / Hutinski Alen 66′ Korotan Prevalje 3 / 18 Hutmajer Boštjan / Paradiž Vid 72′ Dobrovce 43 Blagus Krešo 73′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 75′ Korotan Prevalje 8 Klarič Grega 77′ Korotan Prevalje 15 Grešovnik Urh 78′ Dobrovce 19 Jager Aljaž 80′ Dobrovce 8 / 15 Krivec Jan / Pušnik Bine 87′ Korotan Prevalje 15 / 7 Grešovnik Urh / Kovač Blaž 90′ Korotan Prevalje 6 / 10 Grušovnik Lovro / Bosilj Matic 93′ -
6. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 27.09.20 ob 16.00
Šampion 1 : 2 1 : 0 Cirkulane Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Grabar Boris Št. gledalcev: 1 Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 21 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 6 Korošec Miha K 22 Petkovič Jan 17 Čufer Miha 55 Grobelnik Gal 10 Mihalič Luka Rezervni igralci 1 Hercog Blaž V 5 Božijak Aleš 2 Štante Anej 8 Pranjič Darko 7 Baskera Rok Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž K 18 Zazić Stefan 22 Majcen Metod 6 Pal Matej 14 Bojnec Jaša 20 Kajzer Rok 2 Cesar Blaž 8 Lipavšek Kristian 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kelc Tadej V 11 Orlač Alen 13 Kolednik Timi 3 Sitar Žan 5 Živič David TrenerŽilnik Janez TrenerVogrinec Damjan ZadetkiŠampion 10 Mihalič Luka 1 : 0 42′ Cirkulane 2 Cesar Blaž 1 : 1 50′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 1 : 2 65′ DogodkiCirkulane 18 Zazić Stefan 39′ Šampion 23 / 8 Vasić Luka / Pranjič Darko 61′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 61′ Šampion 22 Petkovič Jan 64′ Šampion 22 / 7 Petkovič Jan / Baskera Rok 70′ Cirkulane 6 / 11 Pal Matej / Orlač Alen 77′ Šampion 10 Mihalič Luka 80′ Šampion 10 / 2 Mihalič Luka / Štante Anej 81′ Šampion 7 Baskera Rok 85′ Šampion 4 Vidmar Lan 90′ Cirkulane 19 / 13 Cimerman Alen / Kolednik Timi 90′ -
6. krog | Videm – Športni park Videm | 27.09.20 ob 10.30
Videm pri Ptuju 0 : 2 0 : 1 Rogaška Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Herženjak Eric (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Majcen Domen Št. gledalcev: 80 Videm pri Ptuju12 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 6 Cafuta Gregor 7 Mesarič Luka 8 Ovčar Vid 9 Frank Ličina Matic 10 Krajnc Sebastjan K 11 Plajnšek Žan 17 Vrbanić Renato 15 Gojzdnik Jure Rezervni igralci 1 Rogina Žiga V 16 Šlamberger Matic 4 Lah Mihael 19 Gajšek Luka Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 6 Jurkić Ivica 13 Rešek Mitja 19 Zdovc Jaka 22 Romih Rok 4 Šmigoc Denis K 11 Golob Tim 7 Rokavec Mika Mario 14 Kmetič Anej 77 Marciuš Marko Rezervni igralci 31 Majer Leon V 33 Ferčec David 3 Kodelič Jan 90 Batarilo Ćerdić Mijo 21 Turnšek Val Miha TrenerRomih Damijan ZadetkiRogaška 6 Jurkić Ivica 0 : 1 19′ Rogaška 11 Golob Tim 0 : 2 90′ DogodkiRogaška 4 Šmigoc Denis 14′ Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 15′ Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 29′ Rogaška 19 / 90 Zdovc Jaka / Batarilo Ćerdić Mijo 38′ Rogaška 90 Batarilo Ćerdić Mijo 57′ Videm pri Ptuju 3 / 16 Plajnšek Alen / Šlamberger Matic 68′ Videm pri Ptuju 11 Plajnšek Žan 70′ Rogaška 14 / 33 Kmetič Anej / Ferčec David 76′ Videm pri Ptuju 8 / 4 Ovčar Vid / Lah Mihael 84′ Rogaška 4 / 21 Šmigoc Denis / Turnšek Val Miha 91′ -
6. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 26.09.20 ob 18.00
Korotan Prevalje 0 : 1 0 : 0 Zreče Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
Skok Aleš (1. pomočnik)
Burjan Aleksander (2. pomočnik)Delegat: Borošak Silvo Št. gledalcev: 150 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 11 Korpar Žiga 3 Hutmajer Boštjan 21 Štruc Matevž 15 Leskovec Mitja 16 Lasnik Tine 14 Grešovnik Urh 6 Grušovnik Lovro 9 Küzma Tin K 18 Jelić Petar 20 Triplat Grega Rezervni igralci 12 Boštjan Blaž 5 Kovač Blaž 4 Paradiž Vid 17 Bosilj Matic 13 Borovnik Boštjan 8 Klarič Grega 19 Plesec Nejc Zreče1 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 19 Hren Primož K 3 Potokar Nejc 15 Marinšek Marko 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 7 Podgrajšek Anže 32 Brglez Blaž 27 Leskovar Aleš Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 22 Podgrajšek Matic 30 Kotnik Gregor 24 Drobinc Timotej 5 Jančič Alen 29 Brdnik Jaka 11 Vinkovič Matej TrenerLeskovec Jože TrenerFlis Damjan ZadetkiZreče 8 Zupanc Terglav Žan 0 : 1 82′ DogodkiKorotan Prevalje 16 / 4 Lasnik Tine / Paradiž Vid 38′ Korotan Prevalje 15 Leskovec Mitja 50′ Zreče 27 Leskovar Aleš 60′ Zreče 32 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 61′ Zreče 27 / 11 Leskovar Aleš / Vinkovič Matej 61′ Korotan Prevalje 3 Hutmajer Boštjan 65′ Zreče 15 / 5 Marinšek Marko / Jančič Alen 69′ Korotan Prevalje 14 / 8 Grešovnik Urh / Klarič Grega 75′ Zreče 6 Jelenko Jakob 78′ Korotan Prevalje 6 / 17 Grušovnik Lovro / Bosilj Matic 86′ Korotan Prevalje 3 / 5 Hutmajer Boštjan / Kovač Blaž 86′ Zreče 8 / 30 Zupanc Terglav Žan / Kotnik Gregor 90′ -
6. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 26.09.20 ob 16.00
Šmarje pri Jelšah 0 : 5 0 : 2 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik)
Ogrin Matej (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Alič Selim Št. gledalcev: 60 Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 18 Korošec Miha 8 Jančič Urban K 11 Čonč David 3 Kresnik Filip 21 Travnikar Tim 10 Firšt David 14 Rep Tadej 6 Zagajšek Jure 17 Korez Andraž 2 Mikše Uroš Rezervni igralci 1 Jesenko David V 19 Lampret Aleš 7 Fišer Valentin 20 Pekovšak Dejan 25 Krašovec Rok 5 Asllanaj Bledar 9 Čakš Gregor Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 11 Horvat Rok 16 Kapun Enej 18 Lahe Korošec Neal 13 Strah Dario 14 Svenšek Jure 17 Pušnik Nejc TrenerRkman Milan TrenerDvoršak Simon ZadetkiKety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 0 : 1 28′ Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 0 : 2 34′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 3 70′ Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 0 : 4 80′ Kety Emmi Bistrica 17 Pušnik Nejc 0 : 5 83′ DogodkiKety Emmi Bistrica 5 Ljubec Jan 25′ Šmarje pri Jelšah 13 Travnikar Nejc 43′ Kety Emmi Bistrica 21 / 11 Kovačič Žan / Horvat Rok 56′ Šmarje pri Jelšah 11 / 7 Čonč David / Fišer Valentin 62′ Šmarje pri Jelšah 17 / 9 Korez Andraž / Čakš Gregor 62′ Šmarje pri Jelšah 21 Travnikar Tim 63′ Šmarje pri Jelšah 18 Korošec Miha 77′ Kety Emmi Bistrica 5 / 13 Ljubec Jan / Strah Dario 79′ Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 79′ Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 81′ Šmarje pri Jelšah 2 / 20 Mikše Uroš / Pekovšak Dejan 81′ Šmarje pri Jelšah 14 / 19 Rep Tadej / Lampret Aleš 81′ Šmarje pri Jelšah 10 / 5 Firšt David / Asllanaj Bledar 81′ Kety Emmi Bistrica 8 / 14 Bračko Nejc / Svenšek Jure 82′ Kety Emmi Bistrica 9 / 17 Polegek Aljaž / Pušnik Nejc 82′ -
6. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 26.09.20 ob 16.00
Dravinja 1 : 1 1 : 0 Podvinci Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Lahovič Marcel (1. pomočnik)
Majcen Kevin (2. pomočnik)Delegat: Mitrovič Milan Št. gledalcev: 50 Dravinja1 Fink Gregor V 5 Čerenak Jernej K 2 Jevšenak Gabrijel 11 Rožmarič Blaž 99 Poljanec Jan 42 Brumec Žiga 10 Čakš Žiga 6 Kolar Blaž 77 Napotnik Žan 45 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 14 Vidmar Brdnik Florjan 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 26 Gaber Tadej 16 Marinšek Žan 4 Tič Jakob Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 11 Svenšek Rok 21 Oman Jan 17 Kuserbanj Denis K 8 Orovič Jernej 10 Zajko Jan Ziko 20 Bajraj Murat 7 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 23 Polič Alen V 9 Šegula Marko 6 Svenšek Rene 77 Zamuda Horvat Žan 22 Anžel Leon 4 Marinič Matic 14 Marušič Alen TrenerPec Peter TrenerČeh Aleš ZadetkiDravinja 10 Čakš Žiga 1 : 0 11m 17′ Podvinci 16 Koren Rok 1 : 1 49′ DogodkiDravinja 45 Žurej Andraž 30′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 42′ Podvinci 8 Orovič Jernej 47′ Podvinci Glavni trener Čeh Aleš 47′ Podvinci 21 Oman Jan 54′ Dravinja 45 / 26 Žurej Andraž / Gaber Tadej 60′ Dravinja 42 / 9 Brumec Žiga / Gosak Davorin 60′ Podvinci 7 / 77 Vajda Jaka / Zamuda Horvat Žan 67′ Podvinci 16 / 9 Koren Rok / Šegula Marko 67′ Podvinci 77 Zamuda Horvat Žan 70′ Podvinci 17 Kuserbanj Denis 74′ Podvinci 8 / 22 Orovič Jernej / Anžel Leon 80′ Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 80′ Dravinja 11 / 14 Rožmarič Blaž / Vidmar Brdnik Florjan 83′ Podvinci 16 Koren Rok 85′ Dravinja 99 / 8 Poljanec Jan / Černec Timotej 87′ -
6. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 26.09.20 ob 16.00
Koroška Dravograd 4 : 3 3 : 0 Dobrovce Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik)
Bohinc Urban (1. pomočnik)
Gerkman Borut (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 150 Koroška Dravograd1 Savelli Valente David V 13 Račnik Jaka 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 6 Krajnc David 8 Dobaj Staš 14 Pešl Anže 9 Stefanović Tilen K 7 Bevk Domen 18 Pori Tine 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 99 Kanduč Primož V 10 Kotnik Jan 5 Poberžnik Ven 4 Izak Anže 16 Korbar Aleš 20 Ferenčak Leon 19 Štaleker Valentin Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 5 Petek Žan 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 19 Jager Aljaž 14 Klanjšek Domen 8 Krivec Jan 9 Polanc Patrik 17 Grandošek Nejc 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 13 Tašner Aleks 15 Pušnik Bine 20 Stachel Tadej 4 Hedl Nejc 3 Toplak Rok 25 Kačičnik Hasanovič Staš TrenerKljajič Žiga TrenerBreber Zvonko ZadetkiKoroška Dravograd 7 Bevk Domen 1 : 0 15′ Koroška Dravograd 18 Pori Tine 2 : 0 24′ Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 3 : 0 11m 42′ Dobrovce 14 Klanjšek Domen 3 : 1 51′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 4 : 1 60′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 4 : 2 64′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 4 : 3 81′ DogodkiDobrovce 6 Stachel Tilen 42′ Koroška Dravograd 18 / 10 Pori Tine / Kotnik Jan 46′ Koroška Dravograd 6 / 4 Krajnc David / Izak Anže 46′ Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 55′ Dobrovce 43 Blagus Krešo 61′ Koroška Dravograd 9 / 5 Stefanović Tilen / Poberžnik Ven 80′ Koroška Dravograd 7 / 16 Bevk Domen / Korbar Aleš 80′ Dobrovce 9 / 20 Polanc Patrik / Stachel Tadej 80′ Dobrovce 5 Petek Žan 89′ Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 92′ -
5. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 20.09.20 ob 16.00
Cirkulane 1 : 2 0 : 1 Podvinci Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šobot Danijel (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Kokolj Andrej Št. gledalcev: 80 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 22 Majcen Metod 20 Kajzer Rok 14 Bojnec Jaša 2 Cesar Blaž 17 Krajnc Matej K 8 Lipavšek Kristian 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kokol Nino V 10 Cesar Uroš 3 Sitar Žan 11 Orlač Alen 6 Pal Matej 13 Kolednik Timi Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 11 Svenšek Rok 21 Oman Jan 17 Kuserbanj Denis K 8 Orovič Jernej 10 Zajko Jan Ziko 20 Bajraj Murat 7 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 5 Lah Branko 9 Šegula Marko 6 Svenšek Rene 77 Zamuda Horvat Žan 4 Marinič Matic 14 Marušič Alen TrenerVogrinec Damjan TrenerČeh Aleš ZadetkiPodvinci 20 Bajraj Murat 0 : 1 36′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 1 : 1 76′ Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 2 81′ DogodkiPodvinci 8 Orovič Jernej 9′ Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 13′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 14′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 17′ Cirkulane 23 Toplak Tomaž 23′ Cirkulane 17 / 10 Krajnc Matej / Cesar Uroš 27′ Podvinci 13 Gojkošek Tomaž 67′ Cirkulane 8 / 3 Lipavšek Kristian / Sitar Žan 75′ Podvinci 20 / 6 Bajraj Murat / Svenšek Rene 77′ Cirkulane 16 / 11 Travnikar Robert / Orlač Alen 87′ Cirkulane 20 / 6 Kajzer Rok / Pal Matej 87′ Podvinci 17 / 5 Kuserbanj Denis / Lah Branko 88′ Podvinci 16 / 9 Koren Rok / Šegula Marko 88′ Podvinci 7 Vajda Jaka 91′ Podvinci 9 Šegula Marko 93′ Podvinci 10 / 4 Zajko Jan Ziko / Marinič Matic 93′ -
5. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 19.09.20 ob 16.00
Zreče 1 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Holcman Aljaž (2. pomočnik)Delegat: Glažar Stanislav Št. gledalcev: 1 Zreče1 Ravnak Primož V 19 Hren Primož K 3 Potokar Nejc 30 Kotnik Gregor 15 Marinšek Marko 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 32 Brglez Blaž 29 Brdnik Jaka 27 Leskovar Aleš Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 22 Podgrajšek Matic 17 Podkrajšek Blaž 23 Leskovar Sebastijan 5 Jančič Alen 7 Podgrajšek Anže 11 Vinkovič Matej Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 3 Petek Edi 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 6 Krajnc David 8 Dobaj Staš 20 Ferenčak Leon 19 Rogina Davor K 7 Bevk Domen 10 Kitek Cene 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 13 Račnik Jaka 5 Poberžnik Ven 18 Pori Tine 9 Stefanović Tilen 16 Obretan Nejc 14 Bernardis Jaka TrenerFlis Damjan TrenerKljajič Žiga ZadetkiZreče 7 Podgrajšek Anže 1 : 0 60′ DogodkiKoroška Dravograd 10 Kitek Cene 31′ Zreče 19 Hren Primož 34′ Zreče 27 / 11 Leskovar Aleš / Vinkovič Matej 46′ Zreče 29 / 7 Brdnik Jaka / Podgrajšek Anže 46′ Koroška Dravograd 20 / 16 Ferenčak Leon / Obretan Nejc 46′ Zreče Glavni trener Flis Damjan 62′ Zreče 30 / 17 Kotnik Gregor / Podkrajšek Blaž 64′ Koroška Dravograd 8 / 18 Dobaj Staš / Pori Tine 67′ Koroška Dravograd 7 / 9 Bevk Domen / Stefanović Tilen 67′ Koroška Dravograd 19 / 14 Rogina Davor / Bernardis Jaka 80′ Zreče 32 Brglez Blaž 90′ Zreče 8 / 23 Zupanc Terglav Žan / Leskovar Sebastijan 92′ -
5. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 19.09.20 ob 16.00
Šmarje pri Jelšah 1 : 3 0 : 2 Dravinja Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
Barovič Nejc (2. pomočnik)Delegat: Močnik Vlado Št. gledalcev: 60 Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 15 Deučman Nejc K 17 Fišer Valentin 18 Korošec Miha 8 Jančič Urban 11 Čonč David 3 Kresnik Filip 21 Travnikar Tim 10 Firšt David 7 Mauher Damjan 6 Gaberšek Dejan Rezervni igralci 1 Jesenko David V 19 Lampret Aleš 20 Korez Andraž 2 Mikše Uroš 14 Rep Tadej 5 Asllanaj Bledar 9 Čakš Gregor Dravinja1 Fink Gregor V 5 Čerenak Jernej K 20 Jevšenak Gabrijel 11 Rožmarič Blaž 18 Poljanec Jan 17 Kotnik Tomo 10 Čakš Žiga 14 Vidmar Brdnik Florjan 19 Napotnik Žan 42 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 8 Černec Timotej 9 Gosak Davorin 26 Gaber Tadej 21 Tome Martin TrenerRkman Milan TrenerPec Peter ZadetkiDravinja 18 Poljanec Jan 0 : 1 13′ Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 2 18′ Dravinja 18 Poljanec Jan 0 : 3 71′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 3 75′ DogodkiDravinja 18 Poljanec Jan 30′ Dravinja 17 Kotnik Tomo 33′ Šmarje pri Jelšah 7 / 14 Mauher Damjan / Rep Tadej 43′ Šmarje pri Jelšah 15 / 2 Deučman Nejc / Mikše Uroš 56′ Šmarje pri Jelšah 11 / 20 Čonč David / Korez Andraž 70′ Šmarje pri Jelšah 18 / 9 Korošec Miha / Čakš Gregor 70′ Šmarje pri Jelšah 17 / 19 Fišer Valentin / Lampret Aleš 70′ Dravinja 42 / 21 Žurej Andraž / Tome Martin 75′ Dravinja 11 / 26 Rožmarič Blaž / Gaber Tadej 79′ Šmarje pri Jelšah 19 Lampret Aleš 85′ Dravinja 17 Kotnik Tomo 88′ -
5. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 19.09.20 ob 16.00
Rogaška 3 : 0 2 : 0 Šampion Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Benc Uroš (1. pomočnik)
Bombač Mitja (2. pomočnik)Delegat: Goričan Vojko Št. gledalcev: 70 Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 6 Jurkić Ivica 11 Golob Tim 10 Andjelić Stefan 3 Kodelič Jan 4 Šmigoc Denis K 17 Pavlović Andrej 7 Rokavec Mika Mario 13 Rešek Mitja 77 Marciuš Marko Rezervni igralci 31 Majer Leon V 15 Batarilo Ćerdić Mijo 14 Kmetič Anej 22 Romih Rok 21 Turnšek Val Miha 33 Ferčec David 90 Gajster Gal Šampion99 Grobelnik Jaka V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 21 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 8 Pranjič Darko 22 Petkovič Jan 17 Čufer Miha 55 Grobelnik Gal 20 Pfeifer Urh K Rezervni igralci 1 Kolman Matija V 5 Božijak Aleš 2 Štante Anej 10 Zupanc Andraž 7 Pušnik Nik 18 Privošnik Luka TrenerRomih Damijan TrenerŽilnik Janez ZadetkiRogaška 3 Kodelič Jan 1 : 0 25′ Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 2 : 0 32′ Rogaška 13 Rešek Mitja 3 : 0 85′ DogodkiRogaška 10 Andjelić Stefan 19′ Šampion 55 Grobelnik Gal 51′ Rogaška 17 Pavlović Andrej 56′ Šampion 8 / 5 Pranjič Darko / Božijak Aleš 63′ Šampion 22 / 2 Petkovič Jan / Štante Anej 63′ Šampion 17 Čufer Miha 65′ Šampion 2 Štante Anej 69′ Rogaška Glavni trener Romih Damijan 70′ Šampion 4 Vidmar Lan 70′ Šampion 4 / 7 Vidmar Lan / Pušnik Nik 74′ Rogaška 11 / 22 Golob Tim / Romih Rok 78′ Rogaška 10 / 21 Andjelić Stefan / Turnšek Val Miha 86′ Rogaška 4 / 33 Šmigoc Denis / Ferčec David 86′ Rogaška 77 / 14 Marciuš Marko / Kmetič Anej 88′ Rogaška 7 / 15 Rokavec Mika Mario / Batarilo Ćerdić Mijo 88′ Šampion 20 / 10 Pfeifer Urh / Zupanc Andraž 89′ Šampion 21 / 18 Veligošek Gašper / Privošnik Luka 89′ -
5. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 19.09.20 ob 16.00
Dobrovce 4 : 1 1 : 0 Videm pri Ptuju Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik)
Mijatović Veljko (1. pomočnik)
Boškič Andrej (2. pomočnik)Delegat: Drvarič Marjan Št. gledalcev: 40 Dobrovce1 Ploj Tilen V 5 Petek Žan 6 Stachel Tilen 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 17 Grandošek Nejc 19 Jager Aljaž 9 Polanc Patrik 8 Krivec Jan 14 Klanjšek Domen 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 20 Stachel Tadej 15 Pušnik Bine 13 Tašner Aleks 18 Kačičnik Hasanovič Staš 16 Bole Blaž Videm pri Ptuju12 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 11 Plajnšek Žan 20 Gojzdnik Jure 5 Zdovc Žiga 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 16 Šlamberger Matic 9 Frank Ličina Matic 17 Vrbanić Renato 7 Mesarič Luka Rezervni igralci 1 Rogina Žiga V 8 Ovčar Vid 19 Gajšek Luka TrenerBreber Zvonko TrenerHojnik Robert ZadetkiDobrovce 11 Podbrežnik Elvino 1 : 0 40′ Videm pri Ptuju 16 Šlamberger Matic 2 : 0 ag 55′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 3 : 0 67′ Dobrovce 19 Jager Aljaž 4 : 0 77′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 4 : 1 82′ DogodkiDobrovce 19 Jager Aljaž 44′ Videm pri Ptuju 17 / 8 Vrbanić Renato / Ovčar Vid 46′ Dobrovce 17 Grandošek Nejc 56′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 56′ Dobrovce 9 / 20 Polanc Patrik / Stachel Tadej 79′ -
5. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 19.09.20 ob 16.00
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Fridl Aleš (glavni sodnik)
Radusinović Davorin (1. pomočnik)
Plavše Timotej (2. pomočnik)Delegat: Kontarček Branko Št. gledalcev: 100 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 11 Horvat Rok 16 Kapun Enej 18 Ramot Aljaž 13 Strah Dario 14 Iršič Gregor Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 3 Hutmajer Boštjan 11 Korpar Žiga 15 Leskovec Mitja 21 Štruc Matevž 8 Klarič Grega 18 Jelić Petar 14 Grešovnik Urh 9 Küzma Tin K 6 Grušovnik Lovro 20 Triplat Grega Rezervni igralci 12 Boštjan Blaž V 2 Plesec Nejc 16 Paradiž Vid 19 Škufca Alan 5 Kovač Blaž 17 Bosilj Matic 13 Borovnik Boštjan TrenerDvoršak Simon TrenerLeskovec Jože ZadetkiKety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 1 : 0 66′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 2 : 0 71′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 3 : 0 86′ DogodkiKety Emmi Bistrica 2 Pušnik Marcel 25′ Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 67′ Korotan Prevalje 11 / 2 Korpar Žiga / Plesec Nejc 69′ Kety Emmi Bistrica 21 / 11 Kovačič Žan / Horvat Rok 81′ Korotan Prevalje 3 / 16 Hutmajer Boštjan / Paradiž Vid 85′ Korotan Prevalje 9 / 5 Küzma Tin / Kovač Blaž 85′ Kety Emmi Bistrica 10 / 13 Martinčič Jaša / Strah Dario 87′ Korotan Prevalje 8 / 19 Klarič Grega / Škufca Alan 90′ -
4. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 13.09.20 ob 16.30
Podvinci 0 : 1 0 : 0 Rogaška Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik)
Sužnik Jure (1. pomočnik)
Dedić Elmedin (2. pomočnik)Delegat: Burjan Slavko Št. gledalcev: 250 Podvinci1 Cajnko Tibor V 2 Ramšak Žiga 13 Gojkošek Tomaž 11 Svenšek Rok 21 Oman Jan 17 Kuserbanj Denis K 8 Orovič Jernej 10 Zajko Jan Ziko 20 Bajraj Murat 7 Vajda Jaka 16 Koren Rok Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 5 Lah Branko 9 Šegula Marko 6 Svenšek Rene 77 Zamuda Horvat Žan 4 Marinič Matic 14 Marušič Alen Rogaška23 Vunderl Lan V 13 Rešek Mitja 4 Šmigoc Denis K 6 Jurkić Ivica 5 Ptiček Ivan 10 Andjelić Stefan 17 Pavlović Andrej 77 Marciuš Marko 7 Rokavec Mika Mario 3 Kodelič Jan 11 Golob Tim Rezervni igralci 31 Majer Leon V 15 Batarilo Ćerdić Mijo 19 Zdovc Jaka 22 Romih Rok 21 Turnšek Val Miha 33 Ferčec David 9 Jelić Mihajlo TrenerČeh Aleš TrenerRomih Damijan ZadetkiRogaška 5 Ptiček Ivan 0 : 1 72′ DogodkiRogaška 13 Rešek Mitja 8′ Podvinci 7 Vajda Jaka 20′ Podvinci 20 Bajraj Murat 31′ Podvinci 8 Orovič Jernej 44′ Rogaška 3 / 33 Kodelič Jan / Ferčec David 46′ Podvinci 17 Kuserbanj Denis 60′ Rogaška 77 Marciuš Marko 60′ Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 62′ Podvinci 7 / 5 Vajda Jaka / Lah Branko 71′ Podvinci 21 / 9 Oman Jan / Šegula Marko 71′ Podvinci 20 / 77 Bajraj Murat / Zamuda Horvat Žan 74′ Podvinci 9 Šegula Marko 77′ Rogaška 11 / 22 Golob Tim / Romih Rok 80′ Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 84′ Rogaška 77 / 9 Marciuš Marko / Jelić Mihajlo 84′ Rogaška 10 / 15 Andjelić Stefan / Batarilo Ćerdić Mijo 84′ Rogaška 6 Jurkić Ivica 86′ Podvinci 1 Cajnko Tibor 90′ -
4. krog | Videm – Športni park Videm | 13.09.20 ob 10.30
Videm pri Ptuju 2 : 2 2 : 1 Zreče Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
Karmel Vidko (1. pomočnik)
Bombač Mitja (2. pomočnik)Delegat: Klinc Jožef Št. gledalcev: 70 Videm pri Ptuju12 Banić Tibor V 3 Plajnšek Alen 11 Plajnšek Žan 5 Zdovc Žiga 20 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 10 Krajnc Sebastjan K 18 Tement Žiga 17 Vrbanić Renato 9 Frank Ličina Matic 7 Mesarič Luka Rezervni igralci 1 Rogina Žiga 14 Magdič Miha 8 Ovčar Vid 19 Gajšek Luka 16 Šlamberger Matic 4 Lah Mihael Zreče1 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 3 Potokar Nejc 30 Kotnik Gregor 19 Hren Primož 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 8 Zupanc Terglav Žan 11 Vinkovič Matej 29 Brdnik Jaka 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 12 Purg Jaka 27 Leskovar Aleš 5 Jančič Alen 21 Leskovar Sebastijan 32 Brglez Blaž 16 Drobinc Timotej TrenerHojnik Robert TrenerFlis Damjan ZadetkiZreče 29 Brdnik Jaka 0 : 1 4′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 1 : 1 17′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 2 : 1 45′ Zreče 8 Zupanc Terglav Žan 2 : 2 11m 79′ DogodkiZreče 6 / 21 Jelenko Jakob / Leskovar Sebastijan 51′ Videm pri Ptuju 20 Gojzdnik Jure 54′ Zreče 10 / 32 Radić Aleksandar / Brglez Blaž 63′ Zreče 7 / 27 Podgrajšek Anže / Leskovar Aleš 63′ Zreče 21 Leskovar Sebastijan 70′ Zreče 19 / 5 Hren Primož / Jančič Alen 73′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 80′ Zreče 11 Vinkovič Matej 82′ Videm pri Ptuju 17 / 16 Vrbanić Renato / Šlamberger Matic 85′ Videm pri Ptuju 18 / 8 Tement Žiga / Ovčar Vid 90′ -
4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 12.09.20 ob 18.00
Korotan Prevalje 4 : 0 1 : 0 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
Skok Aleš (1. pomočnik)
Mileta Lovro (2. pomočnik)Delegat: Mijatovič Goran Št. gledalcev: 200 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 2 Zavolovšek Anže 11 Korpar Žiga 15 Leskovec Mitja 21 Štruc Matevž 8 Klarič Grega 19 Lasnik Tine 14 Grešovnik Urh 9 Küzma Tin K 6 Grušovnik Lovro 20 Triplat Grega Rezervni igralci 12 Boštjan Blaž V 17 Plesec Nejc 16 Paradiž Vid 13 Škufca Alan 5 Kovač Blaž 3 Hutmajer Boštjan 18 Jelić Petar Šmarje pri Jelšah1 Travnikar Nejc V 15 Deučman Nejc K 20 Fišer Valentin 18 Korošec Miha 8 Jančič Urban 11 Čonč David 3 Kresnik Filip 17 Travnikar Tim 13 Zagajšek Jure 14 Rep Tadej 10 Firšt David Rezervni igralci 78 Jesenko David V 16 Lampret Aleš 9 Čakš Gregor 5 Pekovšak Dejan 2 Mikše Uroš 19 Korez Andraž 21 Krašovec Rok TrenerRkman Milan ZadetkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 39′ Korotan Prevalje 2 Zavolovšek Anže 2 : 0 55′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 3 : 0 56′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 4 : 0 59′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 15 / 2 Deučman Nejc / Mikše Uroš 40′ Korotan Prevalje 19 Lasnik Tine 51′ Šmarje pri Jelšah 11 / 19 Čonč David / Korez Andraž 59′ Šmarje pri Jelšah 14 / 9 Rep Tadej / Čakš Gregor 61′ Šmarje pri Jelšah 3 Kresnik Filip 62′ Korotan Prevalje 6 / 3 Grušovnik Lovro / Hutmajer Boštjan 65′ Korotan Prevalje 2 / 5 Zavolovšek Anže / Kovač Blaž 65′ Korotan Prevalje 20 / 18 Triplat Grega / Jelić Petar 65′ Korotan Prevalje 3 Hutmajer Boštjan 67′ Korotan Prevalje 8 / 13 Klarič Grega / Škufca Alan 71′ Korotan Prevalje 9 / 16 Küzma Tin / Paradiž Vid 71′ Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 88′ -
4. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 12.09.20 ob 16.30
Šampion 3 : 1 1 : 1 Dobrovce Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Flajšman Jernej (1. pomočnik)
Rumež Aleš (2. pomočnik)Delegat: Ul Bojan Št. gledalcev: 28 Šampion1 Aravs Miha V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 14 Marko Tomaž 21 Veligošek Gašper 17 Čufer Miha 6 Korošec Miha K 22 Petkovič Jan 10 Mihalič Luka 55 Grobelnik Gal 20 Pfeifer Urh Rezervni igralci 99 Grobelnik Jaka V 4 Vidmar Lan 8 Pranjič Darko 2 Štante Anej 7 Baskera Rok 18 Križnik Sašo Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 5 Petek Žan K 8 Blagus Krešo 13 Tašner Aleks 19 Jager Aljaž 17 Grandošek Nejc 15 Pušnik Bine 9 Hutinski Alen 14 Klanjšek Domen 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 18 Rojko Boris 4 Hedl Nejc 16 Polanc Patrik 7 Stachel Tadej 2 Kačičnik Hasanovič Staš TrenerŽilnik Janez TrenerBreber Zvonko ZadetkiŠampion 55 Grobelnik Gal 1 : 0 29′ Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 1 : 1 36′ Šampion 55 Grobelnik Gal 2 : 1 64′ Šampion 7 Baskera Rok 3 : 1 75′ DogodkiDobrovce 6 Stachel Tilen 16′ Šampion 10 Mihalič Luka 30′ Dobrovce 13 Tašner Aleks 32′ Dobrovce 13 / 7 Tašner Aleks / Stachel Tadej 53′ Šampion 10 Mihalič Luka 55′ Šampion 55 / 7 Grobelnik Gal / Baskera Rok 66′ Šampion 21 / 8 Veligošek Gašper / Pranjič Darko 66′ Dobrovce 9 / 16 Hutinski Alen / Polanc Patrik 68′ Šampion 22 Petkovič Jan 71′ Šampion Glavni trener Žilnik Janez 78′ Šampion 20 / 4 Pfeifer Urh / Vidmar Lan 83′ Šampion 22 / 2 Petkovič Jan / Štante Anej 89′ Šampion 3 / 18 Moličnik Urh / Križnik Sašo 89′ -
4. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 12.09.20 ob 16.30
Koroška Dravograd 1 : 2 0 : 0 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Panikvar Benjamin Št. gledalcev: 150 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 14 Pešl Anže 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 8 Dobaj Staš 10 Kotnik Jan 19 Rogina Davor K 7 Bevk Domen 18 Kitek Cene 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 6 Krajnc David 16 Korbar Aleš 20 Ferenčak Leon 9 Bernardis Jaka 4 Kitek Nace 5 Ferk Jan Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 11 Horvat Rok 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 13 Strah Dario 21 Kovačič Žan 16 Kapun Enej 14 Ramot Aljaž 3 Svenšek Jure 18 Lahe Korošec Neal TrenerKljajič Žiga ZadetkiKety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 1 82′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 2 85′ Koroška Dravograd 9 Bernardis Jaka 1 : 2 90′ DogodkiKoroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 7′ Kety Emmi Bistrica 11 Horvat Rok 16′ Koroška Dravograd 10 / 20 Kotnik Jan / Ferenčak Leon 28′ Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 33′ Koroška Dravograd 15 Vrabič Andraž 45′ Kety Emmi Bistrica 11 / 16 Horvat Rok / Kapun Enej 46′ Koroška Dravograd 7 / 9 Bevk Domen / Bernardis Jaka 65′ Koroška Dravograd 8 / 6 Dobaj Staš / Krajnc David 74′ Kety Emmi Bistrica 15 / 21 Šlak Sebastjan / Kovačič Žan 80′ Kety Emmi Bistrica 9 / 18 Polegek Aljaž / Lahe Korošec Neal 87′ Kety Emmi Bistrica 16 Kapun Enej 93′ -
4. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 12.09.20 ob 16.30
Dravinja 0 : 2 0 : 2 Cirkulane Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Anželj Borut Št. gledalcev: 80 Dravinja1 Fink Gregor V 5 Čerenak Jernej K 20 Jevšenak Gabrijel 26 Gaber Tadej 18 Poljanec Jan 17 Kotnik Tomo 10 Čakš Žiga 15 Brumec Žiga 8 Černec Timotej 42 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Klevže Matevž V 11 Rožmarič Blaž 24 Fijavž Urban 22 Kolar Miha 16 Marinšek Žan 6 Završnik Tilen 21 Tome Martin Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 22 Majcen Metod 2 Cesar Blaž 14 Bojnec Jaša 20 Kajzer Rok 9 Belšak Žan K 8 Lipavšek Kristian 19 Cimerman Alen Rezervni igralci 1 Kelc Tadej V 17 Krajnc Matej 11 Orlač Alen 10 Cesar Uroš 3 Sitar Žan 13 Kolednik Timi TrenerPec Peter TrenerVogrinec Damjan ZadetkiCirkulane 2 Cesar Blaž 0 : 1 11m 32′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 2 39′ DogodkiDravinja 15 Brumec Žiga 31′ Dravinja 5 Čerenak Jernej 35′ Dravinja 8 Černec Timotej 44′ Cirkulane 19 / 17 Cimerman Alen / Krajnc Matej 46′ Dravinja 17 / 22 Kotnik Tomo / Kolar Miha 55′ Cirkulane 9 Belšak Žan 57′ Dravinja 18 Poljanec Jan 59′ Dravinja 7 Ramšak Žan 61′ Cirkulane 8 Lipavšek Kristian 65′ Dravinja 18 / 6 Poljanec Jan / Završnik Tilen 68′ Dravinja 8 / 11 Černec Timotej / Rožmarič Blaž 73′ Cirkulane 9 / 11 Belšak Žan / Orlač Alen 79′ Dravinja 6 Završnik Tilen 83′ Cirkulane 8 / 3 Lipavšek Kristian / Sitar Žan 86′ Cirkulane 22 / 10 Majcen Metod / Cesar Uroš 87′ -
3. krog | Videm – Športni park Videm | 06.09.20 ob 10.30
Videm pri Ptuju 1 : 3 1 : 0 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Dedić Elmedin (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Alič Selim Št. gledalcev: 100 Videm pri Ptuju12 Banić Tibor V 11 Plajnšek Žan 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 18 Tement Žiga 10 Krajnc Sebastjan K 9 Frank Ličina Matic 17 Vrbanić Renato 7 Mesarič Luka Rezervni igralci 1 Rogina Žiga V 19 Gajšek Luka 2 Vidovič Rene 16 Šlamberger Matic 4 Lah Mihael 8 Ovčar Vid Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka K V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 5 Ljubec Jan 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 11 Horvat Rok 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 14 Iršič Gregor 21 Kovačič Žan 16 Kapun Enej 13 Ramot Aljaž 3 Pušnik Nejc 18 Lahe Korošec Neal TrenerHojnik Robert TrenerDvoršak Simon ZadetkiVidem pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 1 : 0 18′ Kety Emmi Bistrica 16 Kapun Enej 1 : 1 68′ Kety Emmi Bistrica 16 Kapun Enej 1 : 2 70′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 3 91′ DogodkiKety Emmi Bistrica 2 Pušnik Marcel 9′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 16′ Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 34′ Kety Emmi Bistrica 11 / 21 Horvat Rok / Kovačič Žan 46′ Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 46′ Kety Emmi Bistrica Glavni trener Dvoršak Simon 57′ Kety Emmi Bistrica Glavni trener Dvoršak Simon 57′ Videm pri Ptuju 18 / 8 Tement Žiga / Ovčar Vid 64′ Videm pri Ptuju 17 / 16 Vrbanić Renato / Šlamberger Matic 73′ Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 74′ -
3. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 05.09.20 ob 18.00
Korotan Prevalje 2 : 3 2 : 1 Dravinja Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
Šprah Robert (1. pomočnik)
Flajšman Jernej (2. pomočnik)Delegat: Goričan Vojko Št. gledalcev: 250 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 2 Zavolovšek Anže 11 Korpar Žiga 4 Leskovec Mitja 21 Štruc Matevž 6 Grušovnik Lovro 19 Lasnik Tine 8 Klarič Grega 14 Grešovnik Urh 9 Küzma Tin K 20 Triplat Grega Rezervni igralci 1 Boštjan Blaž V 5 Kovač Blaž 7 Krivonog Jošt 18 Jelić Petar 16 Škufca Alan 13 Paradiž Vid 3 Hutmajer Boštjan Dravinja1 Fink Gregor K V 20 Kolar Blaž 27 Jevšenak Gabrijel 19 Napotnik Žan 18 Poljanec Jan 17 Kotnik Tomo 10 Čakš Žiga 15 Brumec Žiga 25 Kolar Anej 5 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 11 Rožmarič Blaž 8 Černec Timotej 14 Vidmar Brdnik Florjan 16 Marinšek Žan 3 Ratkovič Macuh Luka 21 Tome Martin TrenerPodvinski Niko TrenerPec Peter ZadetkiKorotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 10′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 2 : 0 29′ Dravinja 10 Čakš Žiga 2 : 1 11m 33′ Dravinja 10 Čakš Žiga 2 : 2 57′ Dravinja 10 Čakš Žiga 2 : 3 11m 106′ DogodkiKorotan Prevalje 8 Klarič Grega 25′ Korotan Prevalje 4 Leskovec Mitja 34′ Korotan Prevalje Glavni trener Podvinski Niko 45′ Korotan Prevalje 2 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 53′ Korotan Prevalje Glavni trener Podvinski Niko 62′ Dravinja 15 Brumec Žiga 64′ Dravinja 25 Kolar Anej 64′ Korotan Prevalje 7 / 13 Krivonog Jošt / Paradiž Vid 85′ Korotan Prevalje 19 / 5 Lasnik Tine / Kovač Blaž 99′ Korotan Prevalje 6 / 18 Grušovnik Lovro / Jelić Petar 99′ Dravinja 27 / 8 Jevšenak Gabrijel / Černec Timotej 100′ Dravinja 5 / 14 Žurej Andraž / Vidmar Brdnik Florjan 100′ Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 105′ Dravinja 17 / 11 Kotnik Tomo / Rožmarič Blaž 113′ -
3. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 05.09.20 ob 16.30
Šmarje pri Jelšah 1 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Kranjc Tomaž (1. pomočnik)
Tušak Nejc (2. pomočnik)Delegat: Ul Bojan Št. gledalcev: 66 Šmarje pri Jelšah13 Travnikar Nejc V 15 Deučman Nejc K 7 Mauher Damjan 18 Korošec Miha 6 Drofenik Jure 17 Korez Nik 10 Fišer Valentin 8 Jančič Urban 11 Čonč David 3 Kresnik Filip 14 Travnikar Tim Rezervni igralci 9 Čakš Gregor 20 Korez Andraž 2 Zagajšek Jure 16 Lampret Aleš 21 Pekovšak Dejan 5 Asllanaj Bledar 1 Jesenko David V Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 3 Petek Edi 15 Vrabič Andraž 17 Šteharnik Martin 13 Račnik Jaka 9 Stefanović Tilen 10 Kotnik Jan 19 Rogina Davor K 7 Bevk Domen 18 Kitek Cene 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 5 Izak Anže 6 Krajnc David 8 Dobaj Staš 16 Korbar Aleš 20 Ferenčak Leon 14 Obretan Nejc TrenerRkman Milan TrenerKljajič Žiga ZadetkiŠmarje pri Jelšah 10 Fišer Valentin 1 : 0 90′ DogodkiKoroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 26′ Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 28′ Koroška Dravograd 17 / 20 Šteharnik Martin / Ferenčak Leon 60′ Šmarje pri Jelšah 17 / 20 Korez Nik / Korez Andraž 66′ Šmarje pri Jelšah Glavni trener Rkman Milan 70′ Šmarje pri Jelšah 11 / 16 Čonč David / Lampret Aleš 74′ Koroška Dravograd 7 / 14 Bevk Domen / Obretan Nejc 75′ Koroška Dravograd 10 / 8 Kotnik Jan / Dobaj Staš 79′ -
3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 05.09.20 ob 16.30
Dobrovce 0 : 7 0 : 4 Podvinci Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Smej Simon (1. pomočnik)
Špur Staša (2. pomočnik)Delegat: Tompa Marjan Št. gledalcev: 78 Dobrovce1 Ploj Tilen V 25 Bajraktaraj Agonis 43 Blagus Krešo 7 Lubej Rok K 13 Tašner Aleks 19 Jager Aljaž 8 Krivec Jan 17 Grandošek Nejc 14 Klanjšek Domen 11 Podbrežnik Elvino 6 Stachel Tilen Rezervni igralci 12 Jurič Anej V 18 Rojko Boris 2 Hedl Nejc 15 Pušnik Bine 20 Stachel Tadej 16 Polanc Patrik Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 13 Gojkošek Tomaž 11 Svenšek Rok 21 Oman Jan 20 Bajraj Murat 3 Kuserbanj Denis K 6 Svenšek Rene 16 Koren Rok 18 Zajko Jan Ziko 7 Vajda Jaka Rezervni igralci 12 Klinger Ivan V 4 Marinič Matic 9 Šegula Marko 14 Marušič Alen 8 Orovič Jernej 10 Zamuda Horvat Žan TrenerČeh Aleš ZadetkiPodvinci 5 Lah Branko 0 : 1 11m 15′ Podvinci 20 Bajraj Murat 0 : 2 26′ Podvinci 18 Zajko Jan Ziko 0 : 3 33′ Podvinci 7 Vajda Jaka 0 : 4 40′ Podvinci 7 Vajda Jaka 0 : 5 48′ Podvinci 7 Vajda Jaka 0 : 6 59′ Podvinci 9 Šegula Marko 0 : 7 76′ DogodkiDobrovce 7 Lubej Rok 14′ Podvinci 18 Zajko Jan Ziko 20′ Dobrovce 17 / 18 Grandošek Nejc / Rojko Boris 21′ Dobrovce 25 / 2 Bajraktaraj Agonis / Hedl Nejc 21′ Dobrovce 13 / 15 Tašner Aleks / Pušnik Bine 46′ Podvinci 21 / 8 Oman Jan / Orovič Jernej 46′ Podvinci 3 / 9 Kuserbanj Denis / Šegula Marko 46′ Podvinci 18 / 14 Zajko Jan Ziko / Marušič Alen 54′ Dobrovce 18 / 20 Rojko Boris / Stachel Tadej 64′ Podvinci 16 / 10 Koren Rok / Zamuda Horvat Žan 76′ Dobrovce 8 Krivec Jan 77′ Podvinci 14 Marušič Alen 88′ -
3. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 05.09.20 ob 16.30
Rogaška 1 : 0 0 : 0 Cirkulane Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Marin Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Klinc Jožef Št. gledalcev: 70 Rogaška23 Vunderl Lan V 5 Ptiček Ivan 6 Jurkić Ivica 11 Golob Tim 10 Andjelić Stefan 14 Kmetič Anej 4 Šmigoc Denis K 17 Pavlović Andrej 7 Rokavec Mika Mario 13 Rešek Mitja 19 Zdovc Jaka Rezervni igralci 31 Majer Leon V 15 Batarilo Ćerdić Mijo 77 Marciuš Marko 22 Romih Rok 21 Turnšek Val Miha 3 Kodelič Jan 33 Ferčec David Cirkulane25 Zajc Denis V 20 Kajzer Rok 23 Toplak Tomaž 22 Majcen Metod 14 Bojnec Jaša 8 Lipavšek Kristian 10 Cesar Uroš 17 Krajnc Matej K 19 Cimerman Alen 2 Cesar Blaž 18 Zazić Stefan Rezervni igralci 1 Kokol Nino 9 Belšak Žan 5 Živič David 16 Travnikar Robert 3 Sitar Žan 6 Pal Matej 11 Orlač Alen TrenerRomih Damijan TrenerVogrinec Damjan ZadetkiRogaška 10 Andjelić Stefan 1 : 0 67′ DogodkiCirkulane 22 Majcen Metod 50′ Cirkulane 10 / 5 Cesar Uroš / Živič David 52′ Cirkulane 17 / 9 Krajnc Matej / Belšak Žan 52′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 53′ Cirkulane 20 Kajzer Rok 56′ Rogaška 11 / 21 Golob Tim / Turnšek Val Miha 60′ Rogaška 19 / 77 Zdovc Jaka / Marciuš Marko 60′ Cirkulane 20 / 16 Kajzer Rok / Travnikar Robert 63′ Rogaška 6 Jurkić Ivica 65′ Rogaška 5 Ptiček Ivan 71′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 75′ Rogaška 7 / 22 Rokavec Mika Mario / Romih Rok 80′ Rogaška 14 / 33 Kmetič Anej / Ferčec David 80′ Cirkulane 22 / 11 Majcen Metod / Orlač Alen 85′ Cirkulane 16 Travnikar Robert 88′ Rogaška 17 / 3 Pavlović Andrej / Kodelič Jan 90′ Cirkulane 2 Cesar Blaž 90′ -
3. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 05.09.20 ob 16.30
Zreče 1 : 0 1 : 0 Šampion Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
Ogrin Matej (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Crnkovič Božidar Št. gledalcev: 1 Zreče22 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 3 Potokar Nejc 30 Kotnik Gregor 8 Zupanc Terglav Žan 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 29 Brdnik Jaka 11 Vinkovič Matej K 32 Brglez Blaž 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 12 Purg Jaka V 27 Leskovar Aleš 15 Marinšek Marko 5 Jančič Alen 77 Boček Andraž 14 Leskovar Sebastijan 19 Hren Primož Šampion1 Aravs Miha V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 4 Vidmar Lan 17 Čufer Miha 8 Pranjič Darko 2 Štante Anej 22 Petkovič Jan 10 Mihalič Luka 55 Grobelnik Gal 20 Pfeifer Urh K Rezervni igralci 99 Grobelnik Jaka V 6 Korošec Miha 14 Marko Tomaž 18 Križnik Sašo 7 Baskera Rok 13 Žužek Žan Žak TrenerFlis Damjan TrenerŽilnik Janez ZadetkiZreče 11 Vinkovič Matej 1 : 0 41′ DogodkiZreče 32 Brglez Blaž 5′ Zreče 17 Podkrajšek Blaž 25′ Šampion 2 / 6 Štante Anej / Korošec Miha 46′ Zreče 32 / 14 Brglez Blaž / Leskovar Sebastijan 65′ Šampion 8 / 7 Pranjič Darko / Baskera Rok 65′ Zreče 29 / 27 Brdnik Jaka / Leskovar Aleš 72′ Šampion 55 / 18 Grobelnik Gal / Križnik Sašo 74′ Zreče 11 / 15 Vinkovič Matej / Marinšek Marko 83′ Zreče 17 / 19 Podkrajšek Blaž / Hren Primož 83′ Šampion 17 / 13 Čufer Miha / Žužek Žan Žak 84′ -
2. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 30.08.20 ob 17.00
Cirkulane 2 : 0 0 : 0 Dobrovce Sodniki: Fridl Aleš (glavni sodnik)
Radusinović Davorin (1. pomočnik)
Plavše Timotej (2. pomočnik)Delegat: Krajnc Robert Št. gledalcev: 100 Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 8 Lipavšek Kristian 22 Majcen Metod 10 Cesar Uroš 17 Krajnc Matej K 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen 14 Bojnec Jaša Rezervni igralci 1 Kokol Nino V 9 Belšak Žan 11 Orlač Alen 20 Kajzer Rok 3 Sitar Žan 6 Pal Matej 5 Živič David Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 7 Lubej Rok K 5 Petek Žan 25 Bajraktaraj Agonis 13 Tašner Aleks 8 Krivec Jan 19 Jager Aljaž 20 Stachel Tadej 14 Klanjšek Domen 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Toplak Rok V 15 Pušnik Bine 43 Kušnik Miha 4 Hedl Nejc 16 Polanc Patrik 17 Grandošek Nejc 18 Rojko Boris TrenerVogrinec Damjan TrenerBerko Silvo ZadetkiCirkulane 2 Cesar Blaž 1 : 0 68′ Cirkulane 20 Kajzer Rok 2 : 0 84′ DogodkiDobrovce 6 Stachel Tilen 32′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 40′ Cirkulane 10 / 5 Cesar Uroš / Živič David 46′ Dobrovce 20 / 15 Stachel Tadej / Pušnik Bine 46′ Dobrovce 5 Petek Žan 50′ Dobrovce 1 Ploj Tilen 57′ Cirkulane 14 / 20 Bojnec Jaša / Kajzer Rok 58′ Cirkulane 17 / 9 Krajnc Matej / Belšak Žan 58′ Dobrovce 25 Bajraktaraj Agonis 61′ Dobrovce 11 / 17 Podbrežnik Elvino / Grandošek Nejc 62′ Dobrovce 19 / 43 Jager Aljaž / Kušnik Miha 62′ Dobrovce 14 Klanjšek Domen 70′ Cirkulane 2 / 11 Cesar Blaž / Orlač Alen 84′ Dobrovce 12 Toplak Rok 90′ -
2. krog | Videm – Športni park Videm | 30.08.20 ob 10.30
Videm pri Ptuju 5 : 3 3 : 0 Šmarje pri Jelšah Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Vučko Darko Št. gledalcev: 80 Videm pri Ptuju12 Rogina Žiga V 11 Plajnšek Žan 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 15 Gojzdnik Jure 6 Cafuta Gregor 20 Lovenjak Blaž 10 Krajnc Sebastjan K 9 Frank Ličina Matic 17 Vrbanić Renato 7 Mesarič Luka Rezervni igralci 8 Ovčar Vid 19 Gajšek Luka 18 Tement Žiga 2 Vidovič Rene 16 Šlamberger Matic 4 Lah Mihael 13 Zemljarič Marko Šmarje pri Jelšah1 Jesenko David V 15 Deučman Nejc K 13 Mauher Damjan 18 Korošec Miha 5 Drofenik Jure 17 Korez Nik 10 Firšt David 21 Fišer Valentin 2 Mikše Uroš 8 Jančič Urban 20 Zagajšek Jure Rezervni igralci 9 Čakš Gregor 19 Korez Andraž 14 Rep Tadej 11 Čonč David 3 Kresnik Filip 16 Lampret Aleš 6 Pekovšak Dejan TrenerHojnik Robert TrenerRkman Milan ZadetkiVidem pri Ptuju 9 Frank Ličina Matic 1 : 0 11′ Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 2 : 0 35′ Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 3 : 0 36′ Videm pri Ptuju 9 Frank Ličina Matic 4 : 0 53′ Šmarje pri Jelšah 5 Drofenik Jure 4 : 1 60′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 4 : 2 62′ Šmarje pri Jelšah 13 Mauher Damjan 4 : 3 88′ Videm pri Ptuju 18 Tement Žiga 5 : 3 89′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 13 Mauher Damjan 23′ Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 33′ Videm pri Ptuju 20 / 8 Lovenjak Blaž / Ovčar Vid 46′ Šmarje pri Jelšah 17 / 14 Korez Nik / Rep Tadej 46′ Šmarje pri Jelšah 21 / 11 Fišer Valentin / Čonč David 46′ Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 52′ Videm pri Ptuju 9 Frank Ličina Matic 57′ Videm pri Ptuju 17 / 2 Vrbanić Renato / Vidovič Rene 62′ Videm pri Ptuju 9 / 18 Frank Ličina Matic / Tement Žiga 62′ Šmarje pri Jelšah 18 / 19 Korošec Miha / Korez Andraž 75′ Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 76′ Šmarje pri Jelšah 11 Čonč David 77′ Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 81′ Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 81′ Šmarje pri Jelšah 8 / 9 Jančič Urban / Čakš Gregor 82′ Videm pri Ptuju 3 / 16 Plajnšek Alen / Šlamberger Matic 89′ Videm pri Ptuju 7 / 4 Mesarič Luka / Lah Mihael 89′ -
2. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 29.08.20 ob 17.00
Podvinci 2 : 4 1 : 4 Zreče Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik)
Kužnik Marjan (1. pomočnik)
Kurež Anej (2. pomočnik)Delegat: Huselja Emir Št. gledalcev: 120 Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 2 Ramšak Žiga 3 Gojkošek Tomaž 22 Anžel Leon 20 Bajraj Murat 17 Kuserbanj Denis K 11 Svenšek Rok 8 Orovič Jernej 10 Zajko Jan Ziko 7 Vajda Jaka Rezervni igralci 77 Zamuda Horvat Žan 4 Marinič Matic 9 Šegula Marko 14 Marušič Alen 21 Oman Jan 6 Svenšek Rene 16 Koren Rok Zreče22 Ravnak Primož V 17 Podkrajšek Blaž 5 Jančič Alen 30 Kotnik Gregor 15 Marinšek Marko 8 Zupanc Terglav Žan 6 Jelenko Jakob 29 Brdnik Jaka 11 Vinkovič Matej K 32 Brglez Blaž 27 Leskovar Aleš Rezervni igralci 12 Purg Jaka 7 Podgrajšek Anže 10 Radić Aleksandar 16 Drobinc Timotej 25 Leskovar Sebastijan 19 Hren Primož TrenerČeh Aleš TrenerFlis Damjan ZadetkiZreče 11 Vinkovič Matej 0 : 1 1′ Zreče 8 Zupanc Terglav Žan 0 : 2 15′ Zreče 32 Brglez Blaž 0 : 3 23′ Zreče 11 Vinkovič Matej 0 : 4 41′ Podvinci 20 Bajraj Murat 1 : 4 45′ Podvinci 8 Orovič Jernej 2 : 4 70′ DogodkiPodvinci 2 Ramšak Žiga 25′ Zreče 27 Leskovar Aleš 43′ Podvinci 7 / 6 Vajda Jaka / Svenšek Rene 57′ Podvinci 17 / 77 Kuserbanj Denis / Zamuda Horvat Žan 57′ Zreče 11 / 7 Vinkovič Matej / Podgrajšek Anže 58′ Zreče 29 / 10 Brdnik Jaka / Radić Aleksandar 58′ Podvinci 10 / 16 Zajko Jan Ziko / Koren Rok 63′ Podvinci 22 / 9 Anžel Leon / Šegula Marko 63′ Zreče 15 / 25 Marinšek Marko / Leskovar Sebastijan 75′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 77′ Zreče 27 / 16 Leskovar Aleš / Drobinc Timotej 79′ -
2. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 29.08.20 ob 17.00
Dravinja 3 : 2 1 : 1 Rogaška Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
Jonke Mitja (1. pomočnik)
Ogrin Matej (2. pomočnik)Delegat: Germič Dejan Št. gledalcev: 20 Dravinja1 Fink Gregor K V 20 Kolar Blaž 27 Jevšenak Gabrijel 19 Napotnik Žan 18 Poljanec Jan 17 Kotnik Tomo 10 Čakš Žiga 15 Brumec Žiga 25 Kolar Anej 5 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 11 Rožmarič Blaž 42 Kolar Miha 21 Buh Tijan 16 Završnik Tilen 3 Ratkovič Macuh Luka 8 Černec Timotej Rogaška23 Vunderl Lan V 22 Rešek Mitja 4 Šmigoc Denis K 6 Jurkić Ivica 5 Ptiček Ivan 99 Gajster Gal 10 Andjelić Stefan 17 Pavlović Andrej 29 Marciuš Marko 14 Kmetič Anej 9 Golob Tim Rezervni igralci 1 Majer Leon V 20 Batarilo Ćerdić Mijo 33 Kodelič Jan 21 Zdovc Jaka 18 Turnšek Val Miha 15 Ferčec David 11 Jelić Mihajlo TrenerPec Peter TrenerRomih Damijan ZadetkiDravinja 18 Poljanec Jan 1 : 0 9′ Rogaška 9 Golob Tim 1 : 1 34′ Dravinja 19 Napotnik Žan 2 : 1 46′ Dravinja 7 Ramšak Žan 3 : 1 55′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 3 : 2 11m 78′ DogodkiRogaška 5 Ptiček Ivan 16′ Dravinja 18 Poljanec Jan 20′ Dravinja 19 Napotnik Žan 38′ Rogaška 99 / 20 Gajster Gal / Batarilo Ćerdić Mijo 46′ Dravinja 27 Jevšenak Gabrijel 47′ Rogaška 14 Kmetič Anej 61′ Rogaška 29 / 15 Marciuš Marko / Ferčec David 66′ Dravinja 17 / 42 Kotnik Tomo / Kolar Miha 77′ Dravinja 15 / 21 Brumec Žiga / Buh Tijan 77′ Dravinja Glavni trener Pec Peter 81′ Dravinja 25 / 16 Kolar Anej / Završnik Tilen 92′ Dravinja 18 / 11 Poljanec Jan / Rožmarič Blaž 92′ Dravinja 5 Žurej Andraž 93′ -
2. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 29.08.20 ob 17.00
Koroška Dravograd 2 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik)
Kmetec Mark (1. pomočnik)
Bombač Mitja (2. pomočnik)Delegat: Koletnik Drago Št. gledalcev: 350 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 20 Ferenčak Leon 15 Vrabič Andraž 3 Petek Edi 17 Šteharnik Martin 9 Stefanović Tilen K 14 Pešl Anže 10 Kotnik Jan 7 Bevk Domen 11 Pečnik Nejc 5 Poberžnik Ven Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 13 Račnik Jaka 8 Dobaj Staš 6 Krajnc David 16 Korbar Aleš 18 Obretan Nejc 2 Založnik Aljaž Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 13 Zavolovšek Anže 21 Korpar Žiga 5 Leskovec Mitja 23 Štruc Matevž 6 Grušovnik Lovro 19 Lasnik Tine 8 Klarič Grega 9 Küzma Tin K 10 Plesec Nejc 20 Triplat Grega Rezervni igralci 12 Boštjan Blaž V 15 Kovač Blaž 7 Lihteneger Vidmajer Jon 18 Jelić Petar 17 Grešovnik Urh 14 Paradiž Vid 3 Hutmajer Boštjan TrenerKljajič Žiga TrenerPodvinski Niko ZadetkiKoroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 1 : 0 61′ Koroška Dravograd 18 Obretan Nejc 2 : 0 65′ DogodkiKorotan Prevalje 19 Lasnik Tine 22′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 31′ Koroška Dravograd 5 / 18 Poberžnik Ven / Obretan Nejc 58′ Korotan Prevalje 13 / 18 Zavolovšek Anže / Jelić Petar 67′ Korotan Prevalje 8 / 17 Klarič Grega / Grešovnik Urh 67′ Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 68′ Koroška Dravograd 9 Stefanović Tilen 73′ Koroška Dravograd 20 / 13 Ferenčak Leon / Račnik Jaka 78′ Korotan Prevalje 19 / 7 Lasnik Tine / Lihteneger Vidmajer Jon 79′ Korotan Prevalje 21 / 14 Korpar Žiga / Paradiž Vid 79′ Korotan Prevalje 10 / 15 Plesec Nejc / Kovač Blaž 83′ Koroška Dravograd 10 / 2 Kotnik Jan / Založnik Aljaž 86′ Koroška Dravograd 7 Bevk Domen 88′ -
2. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 29.08.20 ob 17.00
Šampion 1 : 4 0 : 1 Kety Emmi Bistrica Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
Horvat Denis (1. pomočnik)
Šobot Danijel (2. pomočnik)Delegat: Mijatovič Goran Št. gledalcev: 12 Šampion1 Aravs Miha V 3 Moličnik Urh 23 Vasić Luka 13 Vidmar Lan 21 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 6 Čufer Miha 22 Petkovič Jan 10 Mihalič Luka 55 Grobelnik Gal 20 Pfeifer Urh Rezervni igralci 12 Hercog Blaž V 5 Božijak Aleš 17 Korošec Miha 2 Štante Anej 8 Pranjič Darko 18 Križnik Sašo Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 3 Korošec Andraž K 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 11 Horvat Rok 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan K Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 13 Ljubec Jan 21 Kovačič Žan 16 Kapun Enej 14 Ramot Aljaž 5 Strah Dario 18 Lahe Korošec Neal TrenerŽilnik Janez TrenerDvoršak Simon ZadetkiKety Emmi Bistrica 11 Horvat Rok 0 : 1 20′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 2 47′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 0 : 3 50′ Šampion 10 Mihalič Luka 1 : 3 11m 55′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 4 81′ DogodkiŠampion 21 Veligošek Gašper 23′ Šampion 21 Veligošek Gašper 27′ Kety Emmi Bistrica 11 / 21 Horvat Rok / Kovačič Žan 31′ Šampion Glavni trener Žilnik Janez 37′ Kety Emmi Bistrica 3 / 13 Korošec Andraž / Ljubec Jan 37′ Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 39′ Šampion 14 / 17 Marko Tomaž / Korošec Miha 43′ Šampion 23 / 8 Vasić Luka / Pranjič Darko 50′ Šampion 22 / 2 Petkovič Jan / Štante Anej 65′ Kety Emmi Bistrica 2 / 5 Pušnik Marcel / Strah Dario 70′ Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 70′ Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 87′ -
1. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 22.08.20 ob 17.00
Dobrovce 0 : 3 0 : 2 Rogaška Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
Flajšman Jernej (2. pomočnik)Delegat: Borošak Silvo Št. gledalcev: 1 Dobrovce1 Ploj Tilen V 6 Stachel Tilen 15 Pivec Rok 5 Petek Žan 25 Bajraktaraj Agonis 7 Lubej Rok K 8 Krivec Jan 19 Jager Aljaž 20 Stachel Tadej 14 Klanjšek Domen 11 Podbrežnik Elvino Rezervni igralci 12 Toplak Rok V 13 Pušnik Bine 43 Kušnik Miha 4 Hedl Nejc 16 Polanc Patrik 17 Grandošek Nejc 9 Hutinski Alen Rogaška23 Vunderl Lan V 13 Rešek Mitja 4 Šmigoc Denis K 6 Jurkić Ivica 5 Ptiček Ivan 10 Andjelić Stefan 7 Rokavec Mika Mario 17 Pavlović Andrej 77 Marciuš Marko 22 Romih Rok 11 Golob Tim Rezervni igralci 31 Majer Leon V 33 Ivanuš Alen 9 Jelić Mihajlo 19 Zdovc Jaka 21 Turnšek Val Miha 90 Gajster Gal 8 Šef Andraž TrenerBerko Silvo TrenerRomih Damijan ZadetkiRogaška 17 Pavlović Andrej 0 : 1 13′ Rogaška 10 Andjelić Stefan 0 : 2 22′ Rogaška 11 Golob Tim 0 : 3 67′ DogodkiDobrovce 6 Stachel Tilen 19′ Rogaška 22 Romih Rok 26′ Rogaška 22 Romih Rok 27′ Dobrovce 15 / 43 Pivec Rok / Kušnik Miha 46′ Dobrovce 20 / 13 Stachel Tadej / Pušnik Bine 46′ Dobrovce 13 Pušnik Bine 47′ Rogaška 77 / 90 Marciuš Marko / Gajster Gal 62′ Dobrovce 14 / 9 Klanjšek Domen / Hutinski Alen 70′ Dobrovce 19 / 17 Jager Aljaž / Grandošek Nejc 70′ Rogaška 11 / 9 Golob Tim / Jelić Mihajlo 71′ Rogaška 17 / 19 Pavlović Andrej / Zdovc Jaka 71′ Dobrovce 9 Hutinski Alen 77′ Rogaška 4 / 8 Šmigoc Denis / Šef Andraž 78′ Rogaška 10 / 21 Andjelić Stefan / Turnšek Val Miha 78′ Dobrovce 6 / 4 Stachel Tilen / Hedl Nejc 83′ -
1. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 22.08.20 ob 17.00
Korotan Prevalje 2 : 0 1 : 0 Videm pri Ptuju Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik)
Salkić Alen (1. pomočnik)
Šekić Haris (2. pomočnik)Delegat: Kresnik Dejan Št. gledalcev: 1 Korotan Prevalje69 Vidovšek Aljaž V 17 Zavolovšek Anže 11 Korpar Žiga 15 Leskovec Mitja 21 Štruc Matevž 6 Grušovnik Lovro 19 Lasnik Tine 8 Klarič Grega 9 Küzma Tin K 13 Plesec Nejc 20 Triplat Grega Rezervni igralci 1 Boštjan Blaž V 5 Kovač Blaž 16 Lihteneger Vidmajer Jon 18 Jelić Petar 14 Grešovnik Urh 7 Krivonog Jošt 3 Hutmajer Boštjan Videm pri Ptuju1 Rogina Žiga V 11 Plajnšek Žan 3 Plajnšek Alen 5 Zdovc Žiga 20 Lovenjak Blaž 6 Cafuta Gregor 8 Ovčar Vid 10 Krajnc Sebastjan K 9 Frank Ličina Matic 17 Vrbanić Renato 7 Mesarič Luka Rezervni igralci 19 Gajšek Luka 14 Magdič Miha 2 Vidovič Rene TrenerPodvinski Niko TrenerHojnik Robert ZadetkiKorotan Prevalje 13 Plesec Nejc 1 : 0 18′ Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 2 : 0 48′ DogodkiKorotan Prevalje 19 Lasnik Tine 10′ Korotan Prevalje 15 Leskovec Mitja 33′ Videm pri Ptuju 8 / 19 Ovčar Vid / Gajšek Luka 46′ Korotan Prevalje XX 58′ Korotan Prevalje 17 / 16 Zavolovšek Anže / Lihteneger Vidmajer Jon 64′ Korotan Prevalje 15 / 3 Leskovec Mitja / Hutmajer Boštjan 64′ Korotan Prevalje 9 / 18 Küzma Tin / Jelić Petar 67′ Korotan Prevalje 20 / 14 Triplat Grega / Grešovnik Urh 67′ Korotan Prevalje 19 / 7 Lasnik Tine / Krivonog Jošt 75′ Korotan Prevalje 8 Klarič Grega 80′ Videm pri Ptuju 3 Plajnšek Alen 87′ -
1. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 22.08.20 ob 17.00
Koroška Dravograd 3 : 1 1 : 0 Dravinja Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
Smej Simon (1. pomočnik)
Kranjc Tomaž (2. pomočnik)Delegat: Burjan Slavko Št. gledalcev: 1 Koroška Dravograd99 Kanduč Primož V 77 Ferenčak Leon 3 Petek Edi 6 Travner Jure 17 Šteharnik Martin 93 Stefanović Tilen 70 Kotnik Jan 8 Rogina Davor K 20 Bevk Domen 14 Pešl Anže 11 Pečnik Nejc Rezervni igralci 1 Savelli Valente David V 13 Račnik Jaka 4 Poberžnik Ven 15 Vrabič Andraž 88 Korbar Aleš 22 Pori Tine 18 Založnik Aljaž Dravinja1 Fink Gregor V 26 Gaber Tadej 5 Čerenak Jernej K 8 Napotnik Žan 18 Poljanec Jan 17 Kotnik Tomo 10 Čakš Žiga 42 Tič Jakob 25 Kolar Anej 20 Žurej Andraž 7 Ramšak Žan Rezervni igralci 23 Skrbinšek Matic V 15 Brumec Žiga 11 Rožmarič Blaž 27 Jevšenak Gabrijel 6 Kolar Blaž 14 Fijavž Urban 3 Ratkovič Macuh Luka TrenerKljajič Žiga TrenerPec Peter ZadetkiKoroška Dravograd 70 Kotnik Jan 1 : 0 18′ Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 2 : 0 61′ Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 3 : 0 63′ Dravinja 18 Poljanec Jan 3 : 1 82′ DogodkiDravinja 26 Gaber Tadej 4′ Dravinja 42 / 6 Tič Jakob / Kolar Blaž 19′ Dravinja 5 / 15 Čerenak Jernej / Brumec Žiga 27′ Dravinja 26 Gaber Tadej 29′ Dravinja 15 / 27 Brumec Žiga / Jevšenak Gabrijel 46′ Koroška Dravograd 93 Stefanović Tilen 48′ Koroška Dravograd 3 Petek Edi 52′ Koroška Dravograd 6 Travner Jure 56′ Koroška Dravograd 70 Kotnik Jan 58′ Koroška Dravograd 14 / 22 Pešl Anže / Pori Tine 64′ Koroška Dravograd 20 / 4 Bevk Domen / Poberžnik Ven 64′ Koroška Dravograd 3 / 13 Petek Edi / Račnik Jaka 69′ Koroška Dravograd 77 / 15 Ferenčak Leon / Vrabič Andraž 69′ Koroška Dravograd 70 / 18 Kotnik Jan / Založnik Aljaž 80′ Dravinja 7 / 3 Ramšak Žan / Ratkovič Macuh Luka 83′ Dravinja 25 / 11 Kolar Anej / Rožmarič Blaž 83′ Dravinja 8 Napotnik Žan 84′ -
1. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 22.08.20 ob 17.00
Šmarje pri Jelšah 3 : 4 0 : 3 Šampion Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
Friš Tadej (1. pomočnik)
Karmel Vidko (2. pomočnik)Delegat: Vozlič Vinko Št. gledalcev: 7 Šmarje pri Jelšah1 Jesenko David V 3 Kresnik Filip 15 Deučman Nejc K 16 Gaberšek Dejan 6 Drofenik Jure 17 Korez Nik 7 Mauher Damjan 11 Čonč David 20 Korez Andraž 18 Korošec Miha 9 Čakš Gregor Rezervni igralci 10 Firšt David 8 Fišer Valentin 14 Rep Tadej 5 Asllanaj Bledar 2 Mikše Uroš Šampion1 Aravs Miha V 3 Pfeifer Urh 25 Vasić Luka 7 Vidmar Lan 2 Veligošek Gašper 14 Marko Tomaž 6 Korošec Miha K 16 Petkovič Jan 10 Mihalič Luka 9 Grobelnik Gal 8 Pranjič Darko Rezervni igralci 31 Kolman Matija V 5 Božijak Aleš 17 Čufer Miha 13 Štante Anej 15 Žužek Žan Žak 18 Pušnik Nik TrenerRkman Milan TrenerŽilnik Janez ZadetkiŠampion 9 Grobelnik Gal 0 : 1 11m 26′ Šampion 9 Grobelnik Gal 0 : 2 34′ Šampion 9 Grobelnik Gal 0 : 3 40′ Šmarje pri Jelšah 16 Gaberšek Dejan 1 : 3 51′ Šmarje pri Jelšah 8 Fišer Valentin 2 : 3 56′ Šampion 9 Grobelnik Gal 2 : 4 71′ Šmarje pri Jelšah 18 Korošec Miha 3 : 4 88′ DogodkiŠmarje pri Jelšah 15 / 2 Deučman Nejc / Mikše Uroš 35′ Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 40′ Šmarje pri Jelšah 9 / 10 Čakš Gregor / Firšt David 46′ Šmarje pri Jelšah 11 / 8 Čonč David / Fišer Valentin 46′ Šampion 8 / 17 Pranjič Darko / Čufer Miha 46′ Šampion 7 / 5 Vidmar Lan / Božijak Aleš 46′ Šampion 2 / 13 Veligošek Gašper / Štante Anej 67′ Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 71′ Šmarje pri Jelšah 17 / 14 Korez Nik / Rep Tadej 74′ Šmarje pri Jelšah 18 Korošec Miha 84′ Šampion 9 / 15 Grobelnik Gal / Žužek Žan Žak 85′ Šampion 16 / 18 Petkovič Jan / Pušnik Nik 93′ -
1. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 22.08.20 ob 17.00
Zreče 0 : 4 0 : 2 Cirkulane Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
Šumer Žiga (1. pomočnik)
Lahovič Marcel (2. pomočnik)Delegat: Tošeski Boris Št. gledalcev: 1 Zreče12 Purg Jaka V 17 Podkrajšek Blaž 22 Podgrajšek Matic K 5 Jančič Alen 8 Zupanc Terglav Žan 10 Radić Aleksandar 6 Jelenko Jakob 14 Leskovar Sebastijan 11 Vinkovič Matej 32 Brglez Blaž 7 Podgrajšek Anže Rezervni igralci 1 Ravnak Primož V 27 Leskovar Aleš 29 Brdnik Jaka 16 Drobinc Timotej 15 Marinšek Marko Cirkulane25 Zajc Denis V 16 Travnikar Robert 23 Toplak Tomaž 18 Zazić Stefan 20 Kajzer Rok 22 Majcen Metod 10 Cesar Uroš 17 Krajnc Matej K 2 Cesar Blaž 19 Cimerman Alen 14 Bojnec Jaša Rezervni igralci 1 Kokol Nino V 9 Belšak Žan 11 Orlač Alen 8 Lipavšek Kristian 3 Sitar Žan 13 Kolednik Timi 7 Brumen Tomaž TrenerFlis Damjan TrenerVogrinec Damjan ZadetkiCirkulane 2 Cesar Blaž 0 : 1 11m 16′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 2 19′ Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 3 49′ Cirkulane 14 Bojnec Jaša 0 : 4 85′ DogodkiCirkulane 17 / 9 Krajnc Matej / Belšak Žan 46′ Zreče 14 / 27 Leskovar Sebastijan / Leskovar Aleš 46′ Zreče 17 / 29 Podkrajšek Blaž / Brdnik Jaka 50′ Zreče 6 / 15 Jelenko Jakob / Marinšek Marko 50′ Zreče 22 Podgrajšek Matic 51′ Cirkulane 20 / 8 Kajzer Rok / Lipavšek Kristian 63′ Zreče 32 Brglez Blaž 64′ Cirkulane 25 Zajc Denis 65′ Zreče 22 Podgrajšek Matic 69′ Zreče 10 / 16 Radić Aleksandar / Drobinc Timotej 70′ Cirkulane 10 / 11 Cesar Uroš / Orlač Alen 75′ Cirkulane 22 / 13 Majcen Metod / Kolednik Timi 85′ Cirkulane 19 / 3 Cimerman Alen / Sitar Žan 85′ -
1. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 22.08.20 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 1 : 1 Podvinci Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
Holcman Aljaž (1. pomočnik)
Kmetec Mark (2. pomočnik)Delegat: Drvarič Marjan Št. gledalcev: 20 Kety Emmi Bistrica1 Dabanovič Jaka V 2 Pušnik Marcel 4 Rozman Rok 3 Korošec Andraž K 7 Ribič Amadej 6 Korošec Alen 21 Kovačič Žan 9 Polegek Aljaž 8 Bračko Nejc 10 Martinčič Jaša 15 Šlak Sebastjan Rezervni igralci 12 Vovko Nejc V 16 Kapun Enej 13 Ljubec Jan 11 Horvat Rok 5 Strah Dario 14 Iršič Gregor 18 Lahe Korošec Neal Podvinci1 Cajnko Tibor V 5 Lah Branko 2 Ramšak Žiga 3 Gojkošek Tomaž 22 Anžel Leon 20 Bajraj Murat 17 Kuserbanj Denis K 11 Svenšek Rok 9 Šegula Marko 10 Zajko Jan Ziko 7 Vajda Jaka Rezervni igralci 23 Polič Alen V 4 Marinič Matic 14 Marušič Alen 77 Zamuda Horvat Žan 6 Svenšek Rene 21 Oman Jan TrenerDvoršak Simon TrenerČeh Aleš ZadetkiPodvinci 20 Bajraj Murat 0 : 1 18′ Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 1 : 1 31′ Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 2 : 1 61′ Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 3 : 1 94′ DogodkiKety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 40′ Podvinci 22 Anžel Leon 62′ Podvinci 7 / 6 Vajda Jaka / Svenšek Rene 62′ Podvinci 9 / 77 Šegula Marko / Zamuda Horvat Žan 67′ Podvinci 2 Ramšak Žiga 70′ Kety Emmi Bistrica 9 / 16 Polegek Aljaž / Kapun Enej 71′ Kety Emmi Bistrica 7 Ribič Amadej 80′ Kety Emmi Bistrica 21 / 11 Kovačič Žan / Horvat Rok 84′ Kety Emmi Bistrica 2 / 13 Pušnik Marcel / Ljubec Jan 84′ Podvinci 17 / 14 Kuserbanj Denis / Marušič Alen 84′ Kety Emmi Bistrica 16 Kapun Enej 85′ Podvinci 77 Zamuda Horvat Žan 85′ Kety Emmi Bistrica 15 / 18 Šlak Sebastjan / Lahe Korošec Neal 89′