3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – Delegiranje

Osveženo: 29.06.22 15.32

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    14.08.21 17.30 Koroška Dravograd Zavrč Halilović Denis,
    Boškič Andrej,
    Šašivarević Ermin
    Alič Selim
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    14.08.21 17.30 Zreče Dravinja Gergič Nejc,
    Friš Tadej,
    Močivnik Joži
    Goričan Vojko
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    14.08.21 17.30 Posavje Krško Korotan Prevalje Golob Janko,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Klarič Jernej
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    14.08.21 17.30 Kety Emmi Bistrica Bosch Bračič Videm Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Vučko Darko
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    14.08.21 17.30 Šmarje pri Jelšah Premium Dobrovce Bezjak Blaž,
    Šprah Robert,
    Bezjak Boštjan
    Borošak Silvo
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    15.08.21 17.30 Šmartno 1928 Podvinci Rađević Uroš,
    Šobot Danijel,
    Kmetec Mark
    Babič Stanislav
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    15.08.21 17.30 Šampion Cirkulane Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Majcen Kevin
    Klinc Jožef
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    21.08.21 17.00 Zavrč Premium Dobrovce Šepec Anže,
    Holcman Aljaž,
    Šašivarević Ermin
    Krajnc Robert
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    21.08.21 17.00 Dravinja Posavje Krško Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Racaj Fatlind
    Tompa Marjan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    21.08.21 17.00 Koroška Dravograd Šmartno 1928 Gergič Nejc,
    Šprah Robert,
    Mileta Lovro
    Germič Dejan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.08.21 19.00 Korotan Prevalje Kety Emmi Bistrica Čontala Matej,
    Herženjak Eric,
    Smej Simon
    Kresnik Dejan
    Videm,
    Športni park Videm
    22.08.21 10.30 Bosch Bračič Videm Šampion Tkalčič Bojan,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Alič Selim
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    22.08.21 17.00 Cirkulane Šmarje pri Jelšah Rađević Uroš,
    Karmel Vidko,
    Šobot Danijel
    Anželj Borut
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    22.08.21 17.00 Podvinci Zreče Šorli Armando,
    Holcman Aljaž,
    Lahovič Marcel
    Tratnjek Andrej
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    28.08.21 17.00 Šmartno 1928 Zavrč Nemet Slavko,
    Kranjc Tomaž,
    Tušak Nejc
    Majcen Domen
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    28.08.21 17.00 Zreče Koroška Dravograd Golob Janko,
    Burjan Aleksander,
    Barovič Nejc
    Burjan Slavko
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    28.08.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Dravinja Begič Amel,
    Povšnar Dejan,
    Kolenc Leon
    Mežnar Tadej
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    28.08.21 17.00 Šampion Korotan Prevalje Mihelič Niko,
    Šprah Robert,
    Rumež Aleš
    Novarlič Zoran
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    28.08.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Bosch Bračič Videm Novarlić Damjan,
    Benc Uroš,
    Šobot Danijel
    Klinc Jožef
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    28.08.21 17.00 Premium Dobrovce Cirkulane Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Tompa Marjan
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    29.08.21 17.00 Podvinci Posavje Krško Jezeršek Tomaž,
    Horvat Denis,
    Karmel Vidko
    Dobrun Žiga
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    04.09.21 16.30 Zavrč Cirkulane Tkalčič Bojan,
    Šobot Danijel,
    Majcen Kevin
    Crnkovič Božidar
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    04.09.21 16.30 Dravinja Šampion Lacković Marko,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Mijatovič Goran
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    04.09.21 16.30 Koroška Dravograd Posavje Krško Bezjak Blaž,
    Bezjak Boštjan,
    Rumež Aleš
    Huselja Emir
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.09.21 18.00 Korotan Prevalje Šmarje pri Jelšah Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Tušak Nejc
    Grabar Boris
    Videm,
    Športni park Videm
    05.09.21 10.30 Bosch Bračič Videm Premium Dobrovce Fridl Aleš,
    Mežnar Matic,
    Šašivarević Ermin
    Dobrun Žiga
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    05.09.21 16.30 Podvinci Kety Emmi Bistrica Gergič Nejc,
    Friš Tadej,
    Perger Primož
    Močnik Vlado
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    05.09.21 16.30 Šmartno 1928 Zreče Vivod Dejan,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Lepej Drago
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    11.09.21 16.00 Zreče Zavrč Rađević Uroš,
    Šobot Danijel,
    Dedić Elmedin
    Avdagić Meho
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    11.09.21 16.00 Kety Emmi Bistrica Koroška Dravograd Šorli Armando,
    Kmetec Mark,
    Majcen Kevin
    Panikvar Benjamin
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    11.09.21 16.00 Šampion Podvinci Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Ajdovec Rafael
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    11.09.21 16.00 Šmarje pri Jelšah Dravinja Golob Janko,
    Flajšman Jernej,
    Mileta Lovro
    Drnovšek Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    11.09.21 16.00 Premium Dobrovce Korotan Prevalje Bezjak Blaž,
    Skok Aleš,
    Burjan Aleksander
    Crnkovič Božidar
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    11.09.21 16.00 Cirkulane Bosch Bračič Videm Čontala Matej,
    Smej Simon,
    Tušak Nejc
    Drvarič Marjan
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    11.09.21 16.30 Šmartno 1928 Posavje Krško Mihelič Niko,
    Bezjak Boštjan,
    Barovič Nejc
    Koletnik Drago
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    18.09.21 16.00 Zavrč Bosch Bračič Videm Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Bombač Mitja
    Crnkovič Božidar
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    18.09.21 16.00 Dravinja Premium Dobrovce Nemet Slavko,
    Kranjc Tomaž,
    Špur Staša
    Mežnar Tadej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    18.09.21 16.00 Koroška Dravograd Šampion Rađević Uroš,
    Horvat Denis,
    Dedić Elmedin
    Tratnjek Andrej
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    18.09.21 16.00 Šmartno 1928 Kety Emmi Bistrica Kordež Matic,
    Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind
    Drečnik Davor
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    18.09.21 16.00 Zreče Posavje Krško Bezjak Blaž,
    Burjan Aleksander,
    Mileta Lovro
    Majcen Domen
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    18.09.21 18.00 Korotan Prevalje Cirkulane Novarlić Damjan,
    Benc Uroš,
    Kmetec Mark
    Perko Robert
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    19.09.21 16.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah Jerič Anže,
    Gerkman Borut,
    Antolič Jean
    Vozlič Vinko
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    25.09.21 16.00 Posavje Krško Zavrč Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Kamnik Blaž
    Babič Stanislav
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    25.09.21 16.00 Kety Emmi Bistrica Zreče Vivod Dejan,
    Herženjak Eric,
    Močivnik Joži
    Vučko Darko
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    25.09.21 16.00 Šampion Šmartno 1928 Golob Janko,
    Bezjak Boštjan,
    Rumež Aleš
    Kopač Borut
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    25.09.21 16.00 Šmarje pri Jelšah Koroška Dravograd Bavrlić Dejan,
    Krsnik Luka,
    Logar Tadej
    Krajnc Robert
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    25.09.21 16.00 Premium Dobrovce Podvinci Čontala Matej,
    Topolnik Gorazd,
    Zakal Pavel
    Goričan Vojko
    Videm,
    Športni park Videm
    26.09.21 10.30 Bosch Bračič Videm Korotan Prevalje Rađević Uroš,
    Holcman Aljaž,
    Lahovič Marcel
    Germič Dejan
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    26.09.21 16.00 Cirkulane Dravinja Veselič Samo,
    Perger Primož,
    Bombač Mitja
    Tompa Marjan
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    02.10.21 15.30 Zavrč Korotan Prevalje Kocbek Tilen,
    Topolnik Gorazd,
    Zakal Pavel
    Borošak Silvo
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    02.10.21 15.30 Dravinja Bosch Bračič Videm Kordež Matic,
    Kamnik Blaž,
    Racaj Fatlind
    Panikvar Benjamin
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    02.10.21 15.30 Podvinci Cirkulane Nemet Slavko,
    Kranjc Tomaž,
    Tušak Nejc
    Goričan Vojko
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    02.10.21 15.30 Koroška Dravograd Premium Dobrovce Mihelič Niko,
    Mileta Lovro,
    Barovič Nejc
    Vozlič Vinko
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    02.10.21 15.30 Zreče Šampion Veselič Samo,
    Bombač Mitja,
    Kmetec Mark
    Močnik Vlado
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    02.10.21 15.30 Šmarje pri Jelšah Šmartno 1928 Lacković Marko,
    Lahovič Marcel,
    Šobot Danijel
    Lepej Drago
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    03.10.21 15.30 Posavje Krško Kety Emmi Bistrica Kovačič Darjan,
    Kurtušič Igor,
    Majhen Matija
    Anželj Borut
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    09.10.21 15.30 Kety Emmi Bistrica Zavrč Golob Janko,
    Skok Aleš,
    Flajšman Jernej
    Tompa Marjan
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    09.10.21 15.30 Šmarje pri Jelšah Zreče Čontala Matej,
    Tušak Nejc,
    Zakal Pavel
    Majcen Domen
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.10.21 15.30 Premium Dobrovce Šmartno 1928 Jezeršek Tomaž,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Mijatovič Goran
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    09.10.21 18.00 Korotan Prevalje Dravinja Gergič Nejc,
    Karmel Vidko,
    Majcen Kevin
    Grabar Boris
    Videm,
    Športni park Videm
    10.10.21 10.30 Bosch Bračič Videm Podvinci Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Drečnik Davor
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    10.10.21 15.30 Šampion Posavje Krško Česen Aleksandra,
    Habuš Žan,
    Antolič Jean
    Novarlič Zoran
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    10.10.21 15.30 Cirkulane Koroška Dravograd Halilović Denis,
    Borovnik Miha,
    Šašivarević Ermin
    Burjan Slavko
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    16.10.21 15.00 Zavrč Dravinja Novarlić Damjan,
    Benc Uroš,
    Kmetec Mark
    Lepej Drago
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    16.10.21 15.00 Podvinci Korotan Prevalje Veselič Samo,
    Šobot Danijel,
    Bombač Mitja
    Germič Dejan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    16.10.21 15.00 Koroška Dravograd Bosch Bračič Videm Fridl Aleš,
    Šašivarević Ermin,
    Boškič Andrej
    Koletnik Drago
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    16.10.21 15.00 Zreče Premium Dobrovce Mihelič Niko,
    Bezjak Boštjan,
    Rumež Aleš
    Babič Stanislav
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    16.10.21 15.00 Kety Emmi Bistrica Šampion Tkalčič Bojan,
    Kamnik Blaž,
    Racaj Fatlind
    Crnkovič Božidar
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane Rađević Uroš,
    Friš Tadej,
    Holcman Aljaž
    Tompa Marjan
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    17.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah Šorli Armando,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Avdagić Meho
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    23.10.21 15.00 Šmarje pri Jelšah Kety Emmi Bistrica Nemet Slavko,
    Topolnik Gorazd,
    Kranjc Tomaž
    Burjan Slavko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.10.21 15.00 Premium Dobrovce Posavje Krško Bezjak Blaž,
    Šprah Robert,
    Mileta Lovro
    Mijatovič Goran
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    23.10.21 15.00 Dravinja Podvinci Čontala Matej,
    Zakal Pavel,
    Tušak Nejc
    Drvarič Marjan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    23.10.21 19.00 Korotan Prevalje Koroška Dravograd Tkalčič Bojan,
    Šumer Žiga,
    Lahovič Marcel
    Koletnik Drago
    Videm,
    Športni park Videm
    24.10.21 10.30 Bosch Bračič Videm Šmartno 1928 Lacković Marko,
    Karmel Vidko,
    Majcen Kevin
    Dobrun Žiga
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    24.10.21 15.00 Šampion Zavrč Kovačič Darjan,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Vozlič Vinko
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    24.10.21 15.00 Cirkulane Zreče Kordež Matic,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Petrovič Novica
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    30.10.21 14.00 Šmartno 1928 Korotan Prevalje Bezjak Blaž,
    Flajšman Jernej,
    Mileta Lovro
    Vozlič Vinko
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    30.10.21 15.00 Zavrč Podvinci Šorli Armando,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Drvarič Marjan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    30.10.21 15.00 Koroška Dravograd Dravinja Golob Janko,
    Barovič Nejc,
    Bezjak Boštjan
    Babič Stanislav
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    30.10.21 15.00 Zreče Bosch Bračič Videm Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Topolnik Gorazd
    Anželj Borut
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    30.10.21 15.00 Kety Emmi Bistrica Premium Dobrovce Fridl Aleš,
    Borovnik Miha,
    Carevič Milan
    Borošak Silvo
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    30.10.21 15.00 Šampion Šmarje pri Jelšah Rađević Uroš,
    Karmel Vidko,
    Lahovič Marcel
    Drnovšek Igor
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    31.10.21 14.00 Cirkulane Posavje Krško Veselič Samo,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Vučko Darko
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    06.11.21 14.00 Šmarje pri Jelšah Zavrč Veselič Samo,
    Marin Jan,
    Gonza Nejc
    Babič Stanislav
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    06.11.21 14.00 Premium Dobrovce Šampion Kocbek Tilen,
    Herženjak Eric,
    Kranjc Tomaž
    Vozlič Vinko
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    06.11.21 14.00 Dravinja Šmartno 1928 Vivod Dejan,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Lepej Drago
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    06.11.21 14.00 Podvinci Koroška Dravograd Fridl Aleš,
    Šašivarević Ermin,
    Turanović Armin
    Tompa Marjan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    06.11.21 18.00 Korotan Prevalje Zreče Klančar Jaka,
    Mikača Goran,
    Kolenc Leon
    Mijatovič Goran
    Videm,
    Športni park Videm
    07.11.21 10.30 Bosch Bračič Videm Posavje Krško Jezeršek Tomaž,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Alič Selim
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    21.11.21 14.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica Nemet Slavko,
    Topolnik Gorazd,
    Tušak Nejc
    Panikvar Benjamin
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    13.11.21 14.00 Zavrč Koroška Dravograd Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Tušak Nejc
    Vozlič Vinko
    Drava Ptuj,
    Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT
    13.11.21 14.00 Podvinci Šmartno 1928 Žagar Jure,
    Kurež Anej,
    Zidar Blaž
    Močnik Vlado
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    13.11.21 14.00 Dravinja Zreče Bezjak Blaž,
    Burjan Aleksander,
    Mileta Lovro
    Tivold Štefan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    13.11.21 14.00 Korotan Prevalje Posavje Krško Mihelič Niko,
    Rumež Aleš,
    Dovnik Iztok
    Goričan Vojko
    Videm,
    Športni park Videm
    13.11.21 14.00 Bosch Bračič Videm Kety Emmi Bistrica Gergič Nejc,
    Friš Tadej,
    Horvat Denis
    Majcen Domen
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.11.21 14.00 Premium Dobrovce Šmarje pri Jelšah Golob Janko,
    Barovič Nejc,
    Bezjak Boštjan
    Mežnar Tadej
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    14.11.21 14.00 Cirkulane Šampion Veselič Samo,
    Dedić Elmedin,
    Šobot Danijel
    Crnkovič Božidar
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.03.22 15.00 Premium Dobrovce Zavrč Vivod Dejan,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Burjan Slavko
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    12.03.22 15.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane Nemet Slavko,
    Tušak Nejc,
    Dovnik Iztok
    Germič Dejan
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    12.03.22 15.00 Šampion Bosch Bračič Videm Rađević Uroš,
    Šumer Žiga,
    Holcman Aljaž
    Alič Selim
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    13.03.22 15.00 Kety Emmi Bistrica Korotan Prevalje Veselič Samo,
    Perger Primož,
    Horvat Denis
    Glažar Stanislav
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    13.03.22 15.00 Posavje Krško Dravinja Mihelič Niko,
    Mileta Lovro,
    Rumež Aleš
    Drnovšek Igor
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    13.03.22 15.00 Šmartno 1928 Koroška Dravograd Bezjak Blaž,
    Šprah Robert,
    Barovič Nejc
    Babič Stanislav
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    30.03.22 16.30 Zreče Podvinci Kordež Matic,
    Racaj Fatlind,
    Močivnik Joži
    Panikvar Benjamin
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    19.03.22 15.00 Zavrč Šmartno 1928 Gergič Nejc,
    Perger Primož,
    Karmel Vidko
    Huselja Emir
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    19.03.22 15.00 Dravinja Kety Emmi Bistrica Tkalčič Bojan,
    Majcen Kevin,
    Šobot Danijel
    Glažar Roman
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    19.03.22 15.30 Posavje Krško Podvinci Jezeršek Tomaž,
    Boškič Andrej,
    Šašivarević Ermin
    Lepej Drago
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    19.03.22 18.00 Korotan Prevalje Šampion Bezjak Blaž,
    Flajšman Jernej,
    Bezjak Boštjan
    Koletnik Drago
    Videm,
    Športni park Videm
    20.03.22 10.30 Bosch Bračič Videm Šmarje pri Jelšah Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Lahovič Marcel
    Grabar Boris
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    20.03.22 15.00 Koroška Dravograd Zreče Kocbek Tilen,
    Smej Simon,
    Tušak Nejc
    Drvarič Marjan
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    20.03.22 15.00 Cirkulane Premium Dobrovce Veselič Samo,
    Šumer Žiga,
    Majcen Kevin
    Mijatovič Goran
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.03.22 15.00 Premium Dobrovce Bosch Bračič Videm Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Dovnik Iztok
    Mijatovič Goran
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    26.03.22 15.00 Šmarje pri Jelšah Korotan Prevalje Gergič Nejc,
    Perger Primož,
    Majcen Kevin
    Drvarič Marjan
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    26.03.22 15.00 Šampion Dravinja Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Klinc Jožef
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    26.03.22 15.00 Kety Emmi Bistrica Podvinci Čontala Matej,
    Sužnik Jure,
    Tušak Nejc
    Borošak Silvo
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    26.03.22 15.00 Zreče Šmartno 1928 Bezjak Blaž,
    Šprah Robert,
    Rumež Aleš
    Anželj Borut
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    27.03.22 16.00 Cirkulane Zavrč Rađević Uroš,
    Benc Uroš,
    Kmetec Mark
    Močnik Vlado
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    27.03.22 16.30 Posavje Krško Koroška Dravograd Golob Janko,
    Burjan Aleksander,
    Bezjak Boštjan
    Goričan Vojko
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    02.04.22 15.30 Koroška Dravograd Kety Emmi Bistrica Gergič Nejc,
    Karmel Vidko,
    Holcman Aljaž
    Goričan Vojko
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    02.04.22 16.30 Zavrč Zreče Veselič Samo,
    Lahovič Marcel,
    Dedić Elmedin
    Tompa Marjan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    02.04.22 19.00 Korotan Prevalje Premium Dobrovce Šepec Anže,
    Mijatović Veljko,
    Borovnik Miha
    Kresnik Dejan
    Videm,
    Športni park Videm
    03.04.22 10.30 Bosch Bračič Videm Cirkulane Kocbek Tilen,
    Herženjak Eric,
    Kranjc Tomaž
    Burjan Slavko
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    12.04.22 17.00 Podvinci Šampion Žagar Jure,
    Kurež Anej,
    Zidar Blaž
    Crnkovič Božidar
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    20.04.22 17.00 Dravinja Šmarje pri Jelšah
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    04.05.22 17.30 Posavje Krško Šmartno 1928 Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Perger Primož
    Grabar Boris
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    09.04.22 16.00 Cirkulane Korotan Prevalje Čontala Matej,
    Špur Staša,
    Kranjc Tomaž
    Tompa Marjan
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.04.22 16.30 Premium Dobrovce Dravinja Golob Janko,
    Mileta Lovro,
    Šprah Robert
    Mijatovič Goran
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    09.04.22 16.30 Šmarje pri Jelšah Podvinci Vivod Dejan,
    Močivnik Joži,
    Kamnik Blaž
    Klinc Jožef
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    09.04.22 16.30 Šampion Koroška Dravograd Jerič Anže,
    Kalan Miha,
    Krsnik Luka
    Anželj Borut
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    09.04.22 16.30 Posavje Krško Zreče Šepec Anže,
    Mijatović Veljko,
    Šašivarević Ermin
    Gostenčnik Gregor
    Videm,
    Športni park Videm
    10.04.22 10.30 Bosch Bračič Videm Zavrč Tkalčič Bojan,
    Sužnik Jure,
    Majcen Kevin
    Močnik Vlado
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    10.04.22 16.30 Kety Emmi Bistrica Šmartno 1928 Veselič Samo,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Grabar Boris
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    15.04.22 17.00 Šmartno 1928 Šampion Nemet Slavko,
    Dovnik Iztok,
    Filipič Rene
    Babič Stanislav
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    16.04.22 17.00 Zavrč Posavje Krško Čontala Matej,
    Herženjak Eric,
    Tušak Nejc
    Vučko Darko
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    16.04.22 17.00 Zreče Kety Emmi Bistrica Rađević Uroš,
    Šumer Žiga,
    Karmel Vidko
    Tompa Marjan
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    16.04.22 17.00 Koroška Dravograd Šmarje pri Jelšah Bezjak Blaž,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Huselja Emir
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    16.04.22 17.00 Podvinci Premium Dobrovce Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Racaj Fatlind
    Vozlič Vinko
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    16.04.22 17.00 Dravinja Cirkulane Gergič Nejc,
    Horvat Denis,
    Holcman Aljaž
    Drvarič Marjan
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.04.22 18.00 Korotan Prevalje Bosch Bračič Videm Česen Aleksandra,
    Gerkman Borut,
    Logar Tadej
    Koletnik Drago
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.04.22 17.00 Premium Dobrovce Koroška Dravograd Kocbek Tilen,
    Bezjak Boštjan,
    Rumež Aleš
    Huselja Emir
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    23.04.22 17.00 Šampion Zreče Gergič Nejc,
    Benc Uroš,
    Horvat Denis
    Germič Dejan
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    23.04.22 17.00 Kety Emmi Bistrica Posavje Krško Novarlić Damjan,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Alič Selim
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    23.04.22 17.00 Šmartno 1928 Šmarje pri Jelšah Jezeršek Tomaž,
    Racaj Fatlind,
    Kamnik Blaž
    Babič Stanislav
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    23.04.22 18.00 Korotan Prevalje Zavrč Nemet Slavko,
    Smej Simon,
    Dovnik Iztok
    Kresnik Dejan
    Videm,
    Športni park Videm
    24.04.22 10.30 Bosch Bračič Videm Dravinja Čontala Matej,
    Karmel Vidko,
    Tušak Nejc
    Lepej Drago
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    24.04.22 17.00 Cirkulane Podvinci Veselič Samo,
    Lahovič Marcel,
    Dedić Elmedin
    Goričan Vojko
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    29.04.22 17.30 Posavje Krško Šampion Kocbek Tilen,
    Kranjc Tomaž,
    Špur Staša
    Burjan Slavko
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    29.04.22 17.30 Šmartno 1928 Premium Dobrovce Jerman Danijel,
    Knafelc Žiga,
    Gornik Nejc
    Babič Stanislav
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    30.04.22 17.00 Zavrč Kety Emmi Bistrica Bezjak Blaž,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Crnkovič Božidar
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    30.04.22 17.00 Koroška Dravograd Cirkulane Nemet Slavko,
    Herženjak Eric,
    Dovnik Iztok
    Koletnik Drago
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    30.04.22 17.00 Dravinja Korotan Prevalje Mihelič Niko,
    Horvat Denis,
    Majcen Kevin
    Tompa Marjan
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    04.05.22 17.00 Zreče Šmarje pri Jelšah Rađević Uroš,
    Sužnik Jure,
    Marković Aleksander
    Drnovšek Igor
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    11.05.22 17.00 Podvinci Bosch Bračič Videm Mihelič Niko,
    Šprah Robert,
    Bezjak Boštjan
    Mežnar Tadej
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    07.05.22 17.00 Premium Dobrovce Zreče Mihelič Niko,
    Burjan Aleksander,
    Barovič Nejc
    Kresnik Dejan
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    07.05.22 17.00 Šmarje pri Jelšah Posavje Krško Nemet Slavko,
    Flajšman Jernej,
    Rumež Aleš
    Močnik Vlado
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    07.05.22 18.00 Korotan Prevalje Podvinci Veselič Samo,
    Kmetec Mark,
    Majcen Kevin
    Alič Selim
    Videm,
    Športni park Videm
    08.05.22 10.30 Bosch Bračič Videm Koroška Dravograd Šepec Anže,
    Šašivarević Ermin,
    Borovnik Miha
    Tratnjek Andrej
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    08.05.22 17.00 Dravinja Zavrč Kocbek Tilen,
    Smej Simon,
    Kranjc Tomaž
    Mijatovič Goran
    Cirkulane,
    Igrišče Cirkulane
    08.05.22 17.00 Cirkulane Šmartno 1928 Kamplet Miha,
    Dedić Elmedin,
    Holcman Aljaž
    Grabar Boris
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    08.05.22 17.00 Šampion Kety Emmi Bistrica Bavrlić Dejan,
    Brezar Davor,
    Habuš Žan
    Lepej Drago
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    14.05.22 15.00 Koroška Dravograd Korotan Prevalje Bezjak Blaž,
    Burjan Aleksander,
    Bezjak Boštjan
    Goričan Vojko
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    14.05.22 17.00 Zavrč Šampion Nemet Slavko,
    Tušak Nejc,
    Filipič Rene
    Petrovič Novica
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    14.05.22 17.00 Kety Emmi Bistrica Šmarje pri Jelšah Kapun Matej,
    Vukan Robert,
    Dovnik Iztok
    Klinc Jožef
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    14.05.22 17.00 Posavje Krško Premium Dobrovce Golob Janko,
    Mileta Lovro,
    Rumež Aleš
    Drvarič Marjan
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    14.05.22 17.00 Šmartno 1928 Bosch Bračič Videm Bavrlić Dejan,
    Gerkman Borut,
    Antolič Jean
    Babič Stanislav
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    14.05.22 17.00 Podvinci Dravinja Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Holcman Aljaž
    Tompa Marjan
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    15.05.22 17.00 Zreče Cirkulane Žagar Jure,
    Kos Damjan,
    Birtič Matej
    Vučko Darko
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenske Konjice,
    ŠRC Dobrava
    21.05.22 17.00 Dravinja Koroška Dravograd Veselič Samo,
    Horvat Denis,
    Lahovič Marcel
    Crnkovič Božidar
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    21.05.22 17.00 Premium Dobrovce Kety Emmi Bistrica Vivod Dejan,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Panikvar Benjamin
    Šmarje pri Jelšah,
    Športni park Šmarje pri Jelšah
    21.05.22 17.00 Šmarje pri Jelšah Šampion Tkalčič Bojan,
    Kmetec Mark,
    Marković Aleksander
    Mijatovič Goran
    ,
    21.05.22 17.00 Podvinci Zavrč Golob Janko,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Alič Selim
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.05.22 18.00 Korotan Prevalje Šmartno 1928 Kocbek Tilen,
    Kranjc Tomaž,
    Špur Staša
    Borošak Silvo
    Videm,
    Športni park Videm
    22.05.22 10.30 Bosch Bračič Videm Zreče Jandrič Jelenko,
    Todorović Nedeljko,
    Frece Tine
    Mežnar Tadej
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    22.05.22 17.00 Posavje Krško Cirkulane Šepec Anže,
    Boškič Andrej,
    Borovnik Miha
    Zalar Jure
    Podvinci,
    Igrišče Podvinci
    25.05.22 17.30 Podvinci Zavrč Golob Janko,
    Flajšman Jernej,
    Barovič Nejc
    Alič Selim
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Zavrč,
    Športni park Zavrč
    28.05.22 17.00 Zavrč Šmarje pri Jelšah Čontala Matej,
    Kranjc Tomaž,
    Dovnik Iztok
    Lepej Drago
    Celje,
    Stadion Olimp Celje
    28.05.22 17.00 Šampion Premium Dobrovce Žagar Jure,
    Kurež Anej,
    Zidar Blaž
    Krajnc Robert
    Krško,
    Stadion Matija Gubec Krško
    28.05.22 17.00 Posavje Krško Bosch Bračič Videm Kocbek Tilen,
    Smej Simon,
    Herženjak Eric
    Glažar Roman
    Zreče,
    Igrišče Zreče
    28.05.22 17.00 Zreče Korotan Prevalje Nemet Slavko,
    Burjan Aleksander,
    Mileta Lovro
    Mežnar Tadej
    Šmartno ob Paki,
    Stadion Šmartno ob Paki
    28.05.22 17.00 Šmartno 1928 Dravinja Mihelič Niko,
    Šprah Robert,
    Rumež Aleš
    Drnovšek Igor
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    28.05.22 17.00 Koroška Dravograd Podvinci Rađević Uroš,
    Kmetec Mark,
    Sužnik Jure
    Mijatovič Goran
    Slovenska Bistrica,
    Športni park Slovenska Bistrica
    29.05.22 15.00 Kety Emmi Bistrica Cirkulane Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Šumer Žiga
    Majcen Domen