3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – Delegiranje

Osveženo: 27.07.21 14.32

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    14.08.21 17.30 Koroška Dravograd Zavrč
    ,
    14.08.21 17.30 Zreče Dravinja
    ,
    14.08.21 17.30 Posavje Krško Korotan Prevalje
    ,
    14.08.21 17.30 Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju
    ,
    14.08.21 17.30 Šampion – Brunšvik Cirkulane
    ,
    14.08.21 17.30 Šmarje pri Jelšah Dobrovce
    ,
    15.08.21 17.30 Šmartno 1928 Podvinci
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    21.08.21 17.00 Zavrč Dobrovce
    ,
    21.08.21 17.00 Korotan Prevalje Kety Emmi Bistrica
    ,
    21.08.21 17.00 Dravinja Posavje Krško
    ,
    21.08.21 17.00 Koroška Dravograd Šmartno 1928
    ,
    22.08.21 10.30 Videm pri Ptuju Šampion – Brunšvik
    ,
    22.08.21 17.00 Cirkulane Šmarje pri Jelšah
    ,
    22.08.21 17.00 Podvinci Zreče
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    28.08.21 17.00 Zreče Koroška Dravograd
    ,
    28.08.21 17.00 Posavje Krško Podvinci
    ,
    28.08.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Dravinja
    ,
    28.08.21 17.00 Šampion – Brunšvik Korotan Prevalje
    ,
    28.08.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Videm pri Ptuju
    ,
    28.08.21 17.00 Dobrovce Cirkulane
    ,
    29.08.21 17.00 Šmartno 1928 Zavrč
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    04.09.21 16.30 Zavrč Cirkulane
    ,
    04.09.21 16.30 Korotan Prevalje Šmarje pri Jelšah
    ,
    04.09.21 16.30 Dravinja Šampion – Brunšvik
    ,
    04.09.21 16.30 Koroška Dravograd Posavje Krško
    ,
    05.09.21 10.30 Videm pri Ptuju Dobrovce
    ,
    05.09.21 16.30 Podvinci Kety Emmi Bistrica
    ,
    05.09.21 16.30 Šmartno 1928 Zreče
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    11.09.21 16.00 Zreče Zavrč
    ,
    11.09.21 16.00 Posavje Krško Šmartno 1928
    ,
    11.09.21 16.00 Kety Emmi Bistrica Koroška Dravograd
    ,
    11.09.21 16.00 Šampion – Brunšvik Podvinci
    ,
    11.09.21 16.00 Šmarje pri Jelšah Dravinja
    ,
    11.09.21 16.00 Dobrovce Korotan Prevalje
    ,
    12.09.21 16.00 Cirkulane Videm pri Ptuju
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    18.09.21 16.00 Zavrč Videm pri Ptuju
    ,
    18.09.21 16.00 Korotan Prevalje Cirkulane
    ,
    18.09.21 16.00 Dravinja Dobrovce
    ,
    18.09.21 16.00 Koroška Dravograd Šampion – Brunšvik
    ,
    18.09.21 16.00 Zreče Posavje Krško
    ,
    19.09.21 16.00 Podvinci Šmarje pri Jelšah
    ,
    19.09.21 16.00 Šmartno 1928 Kety Emmi Bistrica
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    25.09.21 16.00 Posavje Krško Zavrč
    ,
    25.09.21 16.00 Kety Emmi Bistrica Zreče
    ,
    25.09.21 16.00 Šampion – Brunšvik Šmartno 1928
    ,
    25.09.21 16.00 Šmarje pri Jelšah Koroška Dravograd
    ,
    25.09.21 16.00 Dobrovce Podvinci
    ,
    26.09.21 10.30 Videm pri Ptuju Korotan Prevalje
    ,
    26.09.21 16.00 Cirkulane Dravinja
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    02.10.21 15.30 Zavrč Korotan Prevalje
    ,
    02.10.21 15.30 Dravinja Videm pri Ptuju
    ,
    02.10.21 15.30 Koroška Dravograd Dobrovce
    ,
    02.10.21 15.30 Zreče Šampion – Brunšvik
    ,
    02.10.21 15.30 Posavje Krško Kety Emmi Bistrica
    ,
    03.10.21 15.30 Podvinci Cirkulane
    ,
    03.10.21 15.30 Šmartno 1928 Šmarje pri Jelšah
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    09.10.21 15.30 Kety Emmi Bistrica Zavrč
    ,
    09.10.21 15.30 Šampion – Brunšvik Posavje Krško
    ,
    09.10.21 15.30 Šmarje pri Jelšah Zreče
    ,
    09.10.21 15.30 Dobrovce Šmartno 1928
    ,
    09.10.21 15.30 Korotan Prevalje Dravinja
    ,
    10.10.21 10.30 Videm pri Ptuju Podvinci
    ,
    10.10.21 15.30 Cirkulane Koroška Dravograd
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    16.10.21 15.00 Zavrč Dravinja
    ,
    16.10.21 15.00 Koroška Dravograd Videm pri Ptuju
    ,
    16.10.21 15.00 Zreče Dobrovce
    ,
    16.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah
    ,
    16.10.21 15.00 Kety Emmi Bistrica Šampion – Brunšvik
    ,
    17.10.21 15.00 Podvinci Korotan Prevalje
    ,
    17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    23.10.21 15.00 Šampion – Brunšvik Zavrč
    ,
    23.10.21 15.00 Šmarje pri Jelšah Kety Emmi Bistrica
    ,
    23.10.21 15.00 Dobrovce Posavje Krško
    ,
    23.10.21 15.00 Korotan Prevalje Koroška Dravograd
    ,
    23.10.21 15.00 Dravinja Podvinci
    ,
    24.10.21 11.30 Videm pri Ptuju Šmartno 1928
    ,
    24.10.21 15.00 Cirkulane Zreče
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    30.10.21 15.00 Zavrč Podvinci
    ,
    30.10.21 15.00 Koroška Dravograd Dravinja
    ,
    30.10.21 15.00 Zreče Videm pri Ptuju
    ,
    30.10.21 15.00 Posavje Krško Cirkulane
    ,
    30.10.21 15.00 Kety Emmi Bistrica Dobrovce
    ,
    30.10.21 15.00 Šampion – Brunšvik Šmarje pri Jelšah
    ,
    31.10.21 14.00 Šmartno 1928 Korotan Prevalje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    06.11.21 14.00 Šmarje pri Jelšah Zavrč
    ,
    06.11.21 14.00 Dobrovce Šampion – Brunšvik
    ,
    06.11.21 14.00 Korotan Prevalje Zreče
    ,
    06.11.21 14.00 Dravinja Šmartno 1928
    ,
    07.11.21 10.30 Videm pri Ptuju Posavje Krško
    ,
    07.11.21 14.00 Cirkulane Kety Emmi Bistrica
    ,
    07.11.21 14.00 Podvinci Koroška Dravograd
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    13.11.21 14.00 Zavrč Koroška Dravograd
    ,
    13.11.21 14.00 Dravinja Zreče
    ,
    13.11.21 14.00 Korotan Prevalje Posavje Krško
    ,
    13.11.21 14.00 Dobrovce Šmarje pri Jelšah
    ,
    14.11.21 10.30 Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica
    ,
    14.11.21 14.00 Podvinci Šmartno 1928
    ,
    14.11.21 14.00 Cirkulane Šampion – Brunšvik
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Dobrovce Zavrč
    ,
    Šmarje pri Jelšah Cirkulane
    ,
    Šampion – Brunšvik Videm pri Ptuju
    ,
    Kety Emmi Bistrica Korotan Prevalje
    ,
    Posavje Krško Dravinja
    ,
    Zreče Podvinci
    ,
    Šmartno 1928 Koroška Dravograd
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Šmartno 1928
    ,
    Koroška Dravograd Zreče
    ,
    Podvinci Posavje Krško
    ,
    Dravinja Kety Emmi Bistrica
    ,
    Korotan Prevalje Šampion – Brunšvik
    ,
    Videm pri Ptuju Šmarje pri Jelšah
    ,
    Cirkulane Dobrovce
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Cirkulane Zavrč
    ,
    Dobrovce Videm pri Ptuju
    ,
    Šmarje pri Jelšah Korotan Prevalje
    ,
    Šampion – Brunšvik Dravinja
    ,
    Kety Emmi Bistrica Podvinci
    ,
    Posavje Krško Koroška Dravograd
    ,
    Zreče Šmartno 1928
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Zreče
    ,
    Šmartno 1928 Posavje Krško
    ,
    Koroška Dravograd Kety Emmi Bistrica
    ,
    Podvinci Šampion – Brunšvik
    ,
    Dravinja Šmarje pri Jelšah
    ,
    Korotan Prevalje Dobrovce
    ,
    Videm pri Ptuju Cirkulane
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Videm pri Ptuju Zavrč
    ,
    Cirkulane Korotan Prevalje
    ,
    Dobrovce Dravinja
    ,
    Šmarje pri Jelšah Podvinci
    ,
    Šampion – Brunšvik Koroška Dravograd
    ,
    Kety Emmi Bistrica Šmartno 1928
    ,
    Posavje Krško Zreče
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Posavje Krško
    ,
    Zreče Kety Emmi Bistrica
    ,
    Šmartno 1928 Šampion – Brunšvik
    ,
    Koroška Dravograd Šmarje pri Jelšah
    ,
    Podvinci Dobrovce
    ,
    Dravinja Cirkulane
    ,
    Korotan Prevalje Videm pri Ptuju
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Korotan Prevalje Zavrč
    ,
    Videm pri Ptuju Dravinja
    ,
    Cirkulane Podvinci
    ,
    Dobrovce Koroška Dravograd
    ,
    Šmarje pri Jelšah Šmartno 1928
    ,
    Šampion – Brunšvik Zreče
    ,
    Kety Emmi Bistrica Posavje Krško
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Kety Emmi Bistrica
    ,
    Posavje Krško Šampion – Brunšvik
    ,
    Zreče Šmarje pri Jelšah
    ,
    Šmartno 1928 Dobrovce
    ,
    Koroška Dravograd Cirkulane
    ,
    Podvinci Videm pri Ptuju
    ,
    Dravinja Korotan Prevalje
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Dravinja Zavrč
    ,
    Korotan Prevalje Podvinci
    ,
    Videm pri Ptuju Koroška Dravograd
    ,
    Cirkulane Šmartno 1928
    ,
    Dobrovce Zreče
    ,
    Šmarje pri Jelšah Posavje Krško
    ,
    Šampion – Brunšvik Kety Emmi Bistrica
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Šampion – Brunšvik
    ,
    Kety Emmi Bistrica Šmarje pri Jelšah
    ,
    Posavje Krško Dobrovce
    ,
    Zreče Cirkulane
    ,
    Šmartno 1928 Videm pri Ptuju
    ,
    Koroška Dravograd Korotan Prevalje
    ,
    Podvinci Dravinja
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Podvinci Zavrč
    ,
    Dravinja Koroška Dravograd
    ,
    Korotan Prevalje Šmartno 1928
    ,
    Videm pri Ptuju Zreče
    ,
    Cirkulane Posavje Krško
    ,
    Dobrovce Kety Emmi Bistrica
    ,
    Šmarje pri Jelšah Šampion – Brunšvik
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Zavrč Šmarje pri Jelšah
    ,
    Šampion – Brunšvik Dobrovce
    ,
    Kety Emmi Bistrica Cirkulane
    ,
    Posavje Krško Videm pri Ptuju
    ,
    Zreče Korotan Prevalje
    ,
    Šmartno 1928 Dravinja
    ,
    Koroška Dravograd Podvinci