Kvalifikacije za popolnitev 2. SML – Vzhod – Zapisnik

  • 2. krog | Beltinci – Športni park Beltinci – glavno igrišče | 02.06.24 ob 17.30

    NŠ Aluvar Beltinci 2 : 3 0 : 2 NŠ Dravograd
    Sodniki: Lunežnik Žiga (glavni sodnik)
    Vajs Manuel (1. pomočnik)
    Ćosič Osman (2. pomočnik)
    Delegat: Golob Peter
    Št. gledalcev: 800
    NŠ Aluvar Beltinci
    12 Legen Patrik V
    11 Črnko Žan
    14 Vöröš Nejc
    4 Sabo Luka K
    8 Grlec Tilen
    16 Slokan Nejc
    6 Ignjič Nenad
    10 Horvat Herco Žan
    9 Zver Klemen
    17 Kosi Tian
    19 Černe Gašper
    Rezervni igralci
    13 Utroša Filip V
    15 Horvat Maks
    7 Jerebic Marko
    3 Husar Matic
    20 Trajber Andrej
    21 Sukič Leon
    5 Marinič Lan
    NŠ Dravograd
    12 Kadiš Jošt V
    6 Bajrektarević Belmin
    3 Rožič Matic
    4 Lampret Jan K
    7 Klampfer Enej
    10 Uranek Leon
    8 Novak Pino
    14 Vidmar Jaka
    18 Preksavec Miha
    11 Smrečnik Boštjan
    9 Lesjak Ian
    Rezervni igralci
    1 Pečovnik Maj V
    5 Kert Jaka
    15 Koren Teo
    13 Naveršnik Gal
    16 Kert Rok
    17 Kasami Ali
    2 Brezovnik Jan
    Trener
    Dugonjić Denis
    Trener
    Sentič Goran
    Zadetki
    NŠ Dravograd 9 Lesjak Ian 0 : 1 7′
    NŠ Dravograd 18 Preksavec Miha 0 : 2 25′
    NŠ Dravograd 7 Klampfer Enej 0 : 3 11m 47′
    NŠ Aluvar Beltinci 19 Černe Gašper 1 : 3 72′
    NŠ Aluvar Beltinci 19 Černe Gašper 2 : 3 82′
    Dogodki
    NŠ Aluvar Beltinci Glavni trener Dugonjić Denis 18′
    NŠ Aluvar Beltinci 14 Vöröš Nejc 46′
    NŠ Aluvar Beltinci 17 Kosi Tian 52′
    NŠ Dravograd Glavni trener Sentič Goran 53′
    NŠ Aluvar Beltinci 9 Zver Klemen 55′
    NŠ Dravograd 4 Lampret Jan 55′
    NŠ Aluvar Beltinci 8 Grlec Tilen 56′
    NŠ Aluvar Beltinci 17 / 15 Kosi Tian / Horvat Maks 57′
    NŠ Aluvar Beltinci 9 / 7 Zver Klemen / Jerebic Marko 57′
    NŠ Aluvar Beltinci 4 Sabo Luka 58′
    NŠ Aluvar Beltinci 4 / 3 Sabo Luka / Husar Matic 68′
    NŠ Dravograd 9 / 15 Lesjak Ian / Koren Teo 69′
    NŠ Aluvar Beltinci 3 Husar Matic 85′
    NŠ Dravograd 7 / 16 Klampfer Enej / Kert Rok 87′
    NŠ Dravograd 6 / 17 Bajrektarević Belmin / Kasami Ali 87′
    NŠ Dravograd 18 / 5 Preksavec Miha / Kert Jaka 87′
    NŠ Aluvar Beltinci 16 Slokan Nejc 92′
    NŠ Dravograd 3 Rožič Matic 92′
    NŠ Aluvar Beltinci Pomočnik trenerja Krauthaker Blaž 94′
  • 2. krog | Dornava – Igrišče Dornava | 02.06.24 ob 17.30

    Zavrč Dornava Tames 2 : 3 1 : 3 NK Rogaška
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Špur Staša (1. pomočnik)
    Tušak Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 210
    Zavrč Dornava Tames
    12 Šibila Anže V
    6 Jus Domen
    18 Letonja Dario
    8 Radaš Jure
    17 Kaligaro Žan
    20 Jambriško Alen
    4 Kelc Vnuk Rok
    10 Jurič Rok K
    13 Cesar Rok
    19 Poštrak Tian
    7 Tursanović Jusuf
    Rezervni igralci
    1 Ljubič Jernej V
    3 Pravdič Viktor
    2 Čuš Matic
    11 Cvetko Dejan
    9 Viher Tilen
    16 Furjan Marko
    5 Golc David
    NK Rogaška
    30 Lorber Žan V
    15 Hernavs Miha
    5 Novak Luka
    6 Lipnik Niko K
    19 Sim David
    20 Ruškovački Matija
    4 Majer Nejc
    7 Tomašinjak Denni
    11 Urlep Blaž
    9 Dimec Tadej
    10 Satchwell Shakeone Sean
    Rezervni igralci
    22 Kliček Anej V
    2 Šturbej Luka
    13 Žerjav Luka
    17 Kitak Lan
    14 Kunštek Jaša
    21 Cesarec Vid
    Trener
    Leskovar Mihael
    Trener
    Kobilšek Urh
    Zadetki
    Zavrč Dornava Tames 7 Tursanović Jusuf 1 : 0 8′
    NK Rogaška 10 Satchwell Shakeone Sean 1 : 1 29′
    NK Rogaška 20 Ruškovački Matija 1 : 2 31′
    NK Rogaška 9 Dimec Tadej 1 : 3 37′
    Zavrč Dornava Tames 20 Jambriško Alen 2 : 3 89′
    Dogodki
    Zavrč Dornava Tames 19 / 2 Poštrak Tian / Čuš Matic 50′
    NK Rogaška 19 Sim David 56′
    NK Rogaška 7 / 14 Tomašinjak Denni / Kunštek Jaša 58′
    NK Rogaška 19 / 2 Sim David / Šturbej Luka 60′
    Zavrč Dornava Tames 4 / 3 Kelc Vnuk Rok / Pravdič Viktor 62′
    Zavrč Dornava Tames 10 Jurič Rok 66′
    NK Rogaška 6 / 21 Lipnik Niko / Cesarec Vid 66′
    NK Rogaška 5 / 17 Novak Luka / Kitak Lan 69′
    Zavrč Dornava Tames 6 / 9 Jus Domen / Viher Tilen 71′
    Zavrč Dornava Tames 17 / 16 Kaligaro Žan / Furjan Marko 71′
    NK Rogaška 11 / 13 Urlep Blaž / Žerjav Luka 76′
    Zavrč Dornava Tames 8 Radaš Jure 81′
    Zavrč Dornava Tames 7 / 5 Tursanović Jusuf / Golc David 85′
    Zavrč Dornava Tames Glavni trener Leskovar Mihael 86′
    Zavrč Dornava Tames Glavni trener Leskovar Mihael 86′
    Zavrč Dornava Tames 18 Letonja Dario 86′
    Zavrč Dornava Tames 3 Pravdič Viktor 90′
  • 1. krog | Rogaška Slatina – ŠC Rogaška Slatina – pomožno igrišče UT | 26.05.24 ob 17.30

    NK Rogaška 7 : 1 3 : 1 Zavrč Dornava Tames
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 250
    NK Rogaška
    30 Lorber Žan V
    15 Hernavs Miha
    5 Novak Luka
    6 Lipnik Niko K
    19 Sim David
    20 Ruškovački Matija
    4 Majer Nejc
    7 Tomašinjak Denni
    11 Urlep Blaž
    9 Dimec Tadej
    10 Satchwell Shakeone Sean
    Rezervni igralci
    21 Cesarec Vid
    13 Cvek Tin
    3 Žerjav Luka
    17 Kitak Lan
    14 Kunštek Jaša
    16 Herček Gal
    2 Šturbej Luka
    Zavrč Dornava Tames
    12 Šibila Anže V
    6 Jus Domen
    11 Letonja Dario
    2 Čuš Matic
    17 Kaligaro Žan
    3 Ficjan Aljaž
    5 Kelc Vnuk Rok
    10 Jurič Rok K
    13 Cesar Rok
    19 Poštrak Tian
    7 Tursanović Jusuf
    Rezervni igralci
    1 Ljubič Jernej V
    21 Pravdič Viktor
    14 Obran Aljaž
    8 Radaš Jure
    9 Viher Tilen
    4 Zelenko Marko
    15 Plohl Tai
    Trener
    Kobilšek Urh
    Trener
    Leskovar Mihael
    Zadetki
    NK Rogaška 11 Urlep Blaž 1 : 0 6′
    NK Rogaška 10 Satchwell Shakeone Sean 2 : 0 21′
    NK Rogaška 10 Satchwell Shakeone Sean 3 : 0 30′
    Zavrč Dornava Tames 6 Jus Domen 3 : 1 32′
    NK Rogaška 9 Dimec Tadej 4 : 1 54′
    NK Rogaška 11 Urlep Blaž 5 : 1 59′
    NK Rogaška 19 Sim David 6 : 1 88′
    NK Rogaška 20 Ruškovački Matija 7 : 1 92′
    Dogodki
    NK Rogaška 10 Satchwell Shakeone Sean 26′
    Zavrč Dornava Tames 10 Jurič Rok 43′
    Zavrč Dornava Tames Uradni predstavnik kluba Jurič Martin 57′
    Zavrč Dornava Tames 17 Kaligaro Žan 63′
    Zavrč Dornava Tames 2 / 21 Čuš Matic / Pravdič Viktor 64′
    Zavrč Dornava Tames 19 / 8 Poštrak Tian / Radaš Jure 64′
    NK Rogaška 20 Ruškovački Matija 65′
    Zavrč Dornava Tames 17 / 9 Kaligaro Žan / Viher Tilen 70′
    NK Rogaška 4 / 13 Majer Nejc / Cvek Tin 83′
    Zavrč Dornava Tames 3 / 4 Ficjan Aljaž / Zelenko Marko 83′
    NK Rogaška 11 / 14 Urlep Blaž / Kunštek Jaša 86′
    NK Rogaška 9 / 3 Dimec Tadej / Žerjav Luka 89′
    NK Rogaška 7 / 21 Tomašinjak Denni / Cesarec Vid 89′
  • 1. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 26.05.24 ob 17.30

    NŠ Dravograd 0 : 2 0 : 1 NŠ Aluvar Beltinci
    Sodniki: Grošič Kenan (glavni sodnik)
    Carevič Milan (1. pomočnik)
    Brglez Miha (2. pomočnik)
    Delegat: Audič Ladislav
    Št. gledalcev: 250
    NŠ Dravograd
    12 Kadiš Jošt V
    9 Bajrektarević Belmin
    7 Rožič Matic
    4 Lampret Jan K
    5 Kert Jaka
    6 Uranek Leon
    8 Novak Pino
    14 Vidmar Jaka
    18 Preksavec Miha
    10 Smrečnik Boštjan
    11 Lesjak Ian
    Rezervni igralci
    99 Pečovnik Maj V
    3 Sedovšek Anej
    15 Naveršnik Gal
    16 Kert Rok
    17 Strojnik Žan
    NŠ Aluvar Beltinci
    1 Legen Patrik V
    11 Črnko Žan
    14 Vöröš Nejc
    4 Sabo Luka K
    8 Grlec Tilen
    19 Leban Denis
    6 Ignjič Nenad
    10 Horvat Herco Žan
    16 Slokan Nejc
    17 Kosi Tian
    9 Zver Klemen
    Rezervni igralci
    12 Herženjak Tim V
    15 Horvat Maks
    7 Jerebic Marko
    3 Husar Matic
    20 Trajber Andrej
    21 Sukič Leon
    5 Marinič Lan
    Trener
    Kljajič Žiga
    Trener
    Dugonjić Denis
    Zadetki
    NŠ Aluvar Beltinci 9 Zver Klemen 0 : 1 38′
    NŠ Aluvar Beltinci 15 Horvat Maks 0 : 2 92′
    Dogodki
    NŠ Aluvar Beltinci 19 / 15 Leban Denis / Horvat Maks 46′
    NŠ Dravograd 18 / 15 Preksavec Miha / Naveršnik Gal 46′
    NŠ Aluvar Beltinci 8 Grlec Tilen 49′
    NŠ Aluvar Beltinci 9 / 7 Zver Klemen / Jerebic Marko 71′
    NŠ Dravograd 9 / 3 Bajrektarević Belmin / Sedovšek Anej 76′
    NŠ Dravograd 5 / 16 Kert Jaka / Kert Rok 85′
    NŠ Aluvar Beltinci 6 Ignjič Nenad 89′
    NŠ Aluvar Beltinci 16 Slokan Nejc 90′