Pokal člani – Delegiranje

Osveženo: 14.06.21 22.32

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    26.08.20 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje Šorli Armando,
    Horvat Denis,
    Ferčič Jani
    ,
    26.08.20 17.00 NK TAB AKUMULATOR NK Brunšvik
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    26.08.20 17.00 SD Marjeta NK Fram Gergič Nejc,
    Majer Vojko,
    Eder Gregor
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.08.20 17.00 NK Duplek NK Starše Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Holcman Aljaž
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    26.08.20 17.00 NK Peca NK Jurovski Dol Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Racaj Fatlind
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    09.09.20 NK Fužinar Vzajemci Lenart
    Starše,
    Igrišče Starše
    09.09.20 16.30 NK Starše Nk Miklavž Tkalčič Bojan,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    09.09.20 16.30 SD Marjeta NK Dobrovce Lacković Marko,
    Perger Primož,
    Kmetec Radenko
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.09.20 16.30 NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus Kordež Matic,
    Jonke Mitja,
    Močivnik Joži
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.09.20 16.30 NK Tehnotim Pesnica NK TAB AKUMULATOR Borošak Alen,
    Benc Uroš,
    Šumer Žiga
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.09.20 16.30 NK Rače Marles hiše Gergič Nejc,
    Horvat Denis,
    Sužnik Jure
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    09.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK RADLJE Jezeršek Tomaž,
    Kamnik Blaž,
    Kunc Anej
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.09.20 19.00 NK Koroška Dravograd NŠ Roho Veselič Samo,
    Holcman Aljaž,
    Eder Gregor
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    23.09.20 16.00 Nk Miklavž NK Koroška Dravograd Borošak Alen,
    Horvat Denis,
    Majcen Kevin
    Lepej Drago
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    23.09.20 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Dobrovce Rađević Uroš,
    Kmetec Mark,
    Marin Tomaž
    Toplak Boris
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.09.20 16.00 Marles hiše NK Tehnotim Pesnica Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Benc Uroš
    Majcen Domen
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    23.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK Fužinar Vzajemci Vivod Dejan,
    Holcman Aljaž,
    Perger Primož
    Izak Silvo