U11 Starejši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.44

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    28.08.21 10.00 NK Rače NK Maribor A
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    29.08.21 10.00 NK Kungota NŠ Slivnica Roho U10
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.09.21 18.00 NK Pobrežje U11 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.09.21 09.00 NK Fram NK Maribor B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.09.21 17.00 Marles hiše NK MM VAR Dobrovce
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    04.09.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Fram
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    04.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Rače
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    05.09.21 10.00 NK Maribor A NK Pobrežje U11
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    05.09.21 10.00 NK Kungota Marles hiše
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.09.21 17.30 NŠ Slivnica Roho U10 NK Maribor B
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.09.21 10.00 Marles hiše NŠ Slivnica Roho U10
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.09.21 10.00 NK Rače NK Kungota
    ,
    11.09.21 10.00 NK Maribor B ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.09.21 09.00 NK Fram NK Maribor A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK MM VAR Dobrovce
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    25.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Fram
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.09.21 10.30 Marles hiše NK Rače
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    26.09.21 10.00 NK Maribor A NK Maribor B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    26.09.21 10.00 NK Kungota NK Pobrežje U11
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.09.21 17.00 NŠ Slivnica Roho U10 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    02.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor A
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.10.21 10.00 NK Rače NŠ Slivnica Roho U10
    ,
    02.10.21 10.00 NK Maribor B NK MM VAR Dobrovce
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.10.21 09.00 NK Fram NK Kungota
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 Marles hiše
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.21 10.00 Marles hiše NK Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.10.21 10.00 NK Rače NK Pobrežje U11
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    10.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor B
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.10.21 16.30 NŠ Slivnica Roho U10 NK Maribor A
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    16.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota
    ,
    16.10.21 10.00 NK Maribor B Marles hiše
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.10.21 09.00 NK Fram NK Rače
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    17.10.21 10.00 NK Maribor A NK MM VAR Dobrovce
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    17.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NŠ Slivnica Roho U10
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.10.21 10.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače,
    Igrišče Rače
    23.10.21 10.00 NK Rače NK Maribor B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    24.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    24.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK Fram
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    27.10.21 16.00 NŠ Slivnica Roho U10 NK MM VAR Dobrovce
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    30.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače
    ,
    30.10.21 10.00 NK Maribor B NK Pobrežje U11
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    30.10.21 10.00 NK Maribor A Marles hiše
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    30.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    31.10.21 09.00 NK Fram NŠ Slivnica Roho U10
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho U10 NK Kungota
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce Marles hiše
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Rače
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U11
    ,
    NK Maribor B NK Fram
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Maribor B NŠ Slivnica Roho U10
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U11 NK Maribor A
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK MM VAR Dobrovce
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Kungota
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho U10 Marles hiše
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Pobrežje U11
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Fram
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor B
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Roho U10
    ,
    NK Maribor B NK Maribor A
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram NK MM VAR Dobrovce
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U11 NK Kungota
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Marles hiše
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho U10 NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pobrežje U11
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK Fram
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Maribor B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NŠ Slivnica Roho U10
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Dobrovce
    ,
    NK Maribor B NK Kungota
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram Marles hiše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U11 NK Rače
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho U10 NK Pobrežje U11
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Fram
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Maribor A
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NŠ Slivnica Roho U10
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Kungota
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše
    ,
    NK Maribor B NK Rače
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram NK Pobrežje U11
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho U10 NK Fram
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U11 NK Maribor B
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor A
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota NK MM VAR Dobrovce