U11 Starejši cicibani – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Rače 28.08.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor A
    Kungota 29.08.21 10.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho U10
    Maribor 02.09.21 18.00 NK Pobrežje U11 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram 05.09.21 09.00 NK Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
    Maribor 14.09.21 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MM VAR Dobrovce
  2. 2. krog

    Marjeta 04.09.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Fram
    Dobrovce 04.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Maribor 05.09.21 10.00 NK Maribor A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U11
    Kungota 05.09.21 10.00 NK Kungota 0 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Slivnica 08.09.21 17.30 NŠ Slivnica Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor B
  3. 3. krog

    Maribor 11.09.21 10.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho U10
    Rače 11.09.21 10.00 NK Rače 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kungota
    11.09.21 10.00 NK Maribor B 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Fram 12.09.21 09.00 NK Fram 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor A
    Maribor 12.09.21 11.00 NK Pobrežje U11 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MM VAR Dobrovce
  4. 4. krog

    Dobrovce 25.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Fram
    Maribor 25.09.21 10.30 Marles hiše NK Rače
    Maribor 26.09.21 10.00 NK Maribor A NK Maribor B
    Kungota 26.09.21 10.00 NK Kungota NK Pobrežje U11
    Slivnica 29.09.21 17.00 NŠ Slivnica Roho U10 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  5. 5. krog

    Marjeta 02.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor A
    Rače 02.10.21 10.00 NK Rače NŠ Slivnica Roho U10
    02.10.21 10.00 NK Maribor B NK MM VAR Dobrovce
    Fram 03.10.21 09.00 NK Fram NK Kungota
    Maribor 03.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 Marles hiše
  6. 6. krog

    Dobrovce 09.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 09.10.21 10.00 Marles hiše NK Fram
    Rače 09.10.21 10.00 NK Rače NK Pobrežje U11
    Kungota 10.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor B
    Slivnica 13.10.21 16.30 NŠ Slivnica Roho U10 NK Maribor A
  7. 7. krog

    Marjeta 16.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota
    16.10.21 10.00 NK Maribor B Marles hiše
    Fram 17.10.21 09.00 NK Fram NK Rače
    Maribor 17.10.21 10.00 NK Maribor A NK MM VAR Dobrovce
    Maribor 17.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NŠ Slivnica Roho U10
  8. 8. krog

    Maribor 23.10.21 10.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače 23.10.21 10.00 NK Rače NK Maribor B
    Kungota 24.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor A
    Maribor 24.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK Fram
    Slivnica 27.10.21 16.00 NŠ Slivnica Roho U10 NK MM VAR Dobrovce
  9. 9. krog

    Marjeta 30.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače
    30.10.21 10.00 NK Maribor B NK Pobrežje U11
    Maribor 30.10.21 10.00 NK Maribor A Marles hiše
    Dobrovce 30.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Kungota
    Fram 31.10.21 09.00 NK Fram NŠ Slivnica Roho U10
  10. 10. krog

    NK Maribor B NK Fram
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U11
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce Marles hiše
    Maribor NK Maribor A NK Rače
    Slivnica NŠ Slivnica Roho U10 NK Kungota
  11. 11. krog

    Maribor Marles hiše NK Kungota
    Rače NK Rače NK MM VAR Dobrovce
    Fram NK Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK Pobrežje U11 NK Maribor A
    NK Maribor B NŠ Slivnica Roho U10
  12. 12. krog

    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor B
    Maribor NK Maribor A NK Fram
    Kungota NK Kungota NK Rače
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Pobrežje U11
    Slivnica NŠ Slivnica Roho U10 Marles hiše
  13. 13. krog

    Rače NK Rače Marles hiše
    Maribor NK Pobrežje U11 NK Kungota
    NK Maribor B NK Maribor A
    Fram NK Fram NK MM VAR Dobrovce
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Roho U10
  14. 14. krog

    Maribor NK Maribor A ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Maribor B
    Maribor Marles hiše NK Pobrežje U11
    Kungota NK Kungota NK Fram
    Slivnica NŠ Slivnica Roho U10 NK Rače
  15. 15. krog

    Maribor NK Pobrežje U11 NK Rače
    Fram NK Fram Marles hiše
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Dobrovce
    NK Maribor B NK Kungota
    Maribor NK Maribor A NŠ Slivnica Roho U10
  16. 16. krog

    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Maribor A
    Kungota NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače NK Rače NK Fram
    Maribor Marles hiše NK Maribor B
    Slivnica NŠ Slivnica Roho U10 NK Pobrežje U11
  17. 17. krog

    Fram NK Fram NK Pobrežje U11
    NK Maribor B NK Rače
    Maribor NK Maribor A NK Kungota
    Marjeta ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NŠ Slivnica Roho U10
  18. 18. krog

    Kungota NK Kungota NK MM VAR Dobrovce
    Maribor Marles hiše NK Maribor A
    Maribor NK Pobrežje U11 NK Maribor B
    Rače NK Rače ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica NŠ Slivnica Roho U10 NK Fram