U11 Starejši cicibani – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 24.09.22 15.41

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.22 09.00 Marles hiše NK DUPLEK
    Starše,
    Igrišče Starše
    03.09.22 10.00 ŠD Starše : NŠ Dravsko polje NK Maribor U10
    Rače,
    Igrišče Rače
    04.09.22 10.00 NK Rače U11 NK Dobrovce
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    11.09.22 09.00 NK DUPLEK NK Rače U11
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    11.09.22 10.00 NK Dobrovce ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.09.22 10.00 NK Pobrežje Marles hiše
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    24.09.22 09.00 NK Maribor U10 NK Dobrovce
    Starše,
    Igrišče Starše
    24.09.22 10.00 ŠD Starše : NŠ Dravsko polje NK DUPLEK
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.09.22 10.00 NK Rače U11 NK Pobrežje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.22 09.00 Marles hiše NK Rače U11
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    02.10.22 09.00 NK DUPLEK NK Maribor U10
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.10.22 11.00 NK Pobrežje ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    08.10.22 09.00 NK Maribor U10 NK Pobrežje
    Starše,
    Igrišče Starše
    08.10.22 10.00 ŠD Starše : NŠ Dravsko polje Marles hiše
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    09.10.22 10.00 NK Dobrovce NK DUPLEK
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.10.22 09.00 Marles hiše NK Maribor U10
    Rače,
    Igrišče Rače
    15.10.22 10.00 NK Rače U11 ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.22 11.00 NK Pobrežje NK Dobrovce
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    22.10.22 09.00 NK Maribor U10 NK Rače U11
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    23.10.22 09.00 NK DUPLEK NK Pobrežje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.10.22 10.00 NK Dobrovce Marles hiše
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK Marles hiše
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Rače U11
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor U10 ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše : NŠ Dravsko polje NK Dobrovce
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U11 NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pobrežje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Rače U11
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Maribor U10
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor U10 NK DUPLEK
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše : NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U11 Marles hiše
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Starše : NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Maribor U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Dobrovce
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrovce NK Pobrežje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor U10 Marles hiše
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše : NŠ Dravsko polje NK Rače U11
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U11 NK Maribor U10
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Dobrovce
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK DUPLEK