Osveženo: 19.07.22 14.46
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart04.09.21 10.00 NK Lenart NK Pobrežje U10 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.09.21 12.30 NŠ Roho VBO U10 NK Cerkvenjak Starše,
Igrišče Starše08.11.21 15.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.09.21 09.00 NK Kovinar NK Pobrežje U10 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak12.09.21 10.00 NK Cerkvenjak NK Paloma Starše,
Igrišče Starše09.11.21 15.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Roho VBO U10 -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart25.09.21 10.00 NK Lenart NK Cerkvenjak Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza26.09.21 09.00 NŠ Roho VBO U10 NK Kovinar Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh03.11.21 15.00 NK Paloma ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše02.10.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Lenart Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak03.10.21 10.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje U10 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza03.10.21 10.00 NŠ Roho VBO U10 NK Paloma -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart09.10.21 10.00 NK Lenart NŠ Roho VBO U10 Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh09.10.21 11.00 NK Paloma NK Kovinar Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh16.10.21 11.00 NK Paloma NK Lenart Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza17.10.21 09.00 NŠ Roho VBO U10 NK Pobrežje U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.11.21 09.00 NK Kovinar NK Cerkvenjak -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart23.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 NK Paloma Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak24.10.21 10.00 NK Cerkvenjak ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.04.22 11.00 NK Pobrežje U10 NK Lenart Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak10.04.22 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Roho VBO U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.06.22 09.00 NK Kovinar ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor16.04.22 11.00 NK Pobrežje U10 NK Kovinar Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh19.04.22 17.00 NK Paloma NK Cerkvenjak Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza01.06.22 10.00 NŠ Roho VBO U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.04.22 09.00 NK Kovinar NŠ Roho VBO U10 Starše,
Igrišče Starše23.04.22 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Paloma Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak24.04.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Lenart -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart07.05.22 10.00 NK Lenart ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor07.05.22 11.00 NK Pobrežje U10 NK Cerkvenjak Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh14.06.22 17.00 NK Paloma NŠ Roho VBO U10 -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše23.05.22 17.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U10 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza01.06.22 10.00 NŠ Roho VBO U10 NK Lenart Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.06.22 17.00 NK Kovinar NK Paloma -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart21.05.22 10.00 NK Lenart NK Paloma Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor21.05.22 11.00 NK Pobrežje U10 NŠ Roho VBO U10 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak22.05.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše29.05.22 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh29.05.22 11.00 NK Paloma NK Pobrežje U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.06.22 17.00 NK Kovinar NK Lenart