U11 Starejši cicibani – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.45

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    04.09.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    04.09.21 10.00 NK Lenart NK Pobrežje U10
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    05.09.21 11.00 NK Paloma Ekipa 6
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.21 12.30 NŠ Roho U10 NK Cerkvenjak
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    11.09.21 09.00 NK Kovinar NK Pobrežje U10
    Starše,
    Igrišče Starše
    11.09.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Roho U10
    ,
    12.09.21 10.00 Ekipa 6 NK Lenart
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    12.09.21 10.00 NK Cerkvenjak NK Paloma
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    25.09.21 10.00 NK Lenart NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    25.09.21 11.00 NK Paloma ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    25.09.21 11.00 NK Pobrežje U10 Ekipa 6
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.09.21 09.00 NŠ Roho U10 NK Kovinar
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    02.10.21 09.00 NK Kovinar Ekipa 6
    Starše,
    Igrišče Starše
    02.10.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Lenart
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.10.21 10.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.21 10.00 NŠ Roho U10 NK Paloma
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    09.10.21 10.00 NK Lenart NŠ Roho U10
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    09.10.21 11.00 NK Paloma NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    09.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    ,
    10.10.21 10.00 Ekipa 6 NK Cerkvenjak
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    16.10.21 09.00 NK Kovinar NK Cerkvenjak
    Starše,
    Igrišče Starše
    16.10.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Ekipa 6
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    16.10.21 11.00 NK Paloma NK Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.21 09.00 NŠ Roho U10 NK Pobrežje U10
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    23.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 NK Paloma
    ,
    24.10.21 10.00 Ekipa 6 NŠ Roho U10
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    24.10.21 10.00 NK Cerkvenjak ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ Roho U10
    ,
    Ekipa 6 NK Paloma
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NK Lenart
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NK Kovinar
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart Ekipa 6
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Cerkvenjak
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Roho U10
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Paloma
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Lenart
    ,
    Ekipa 6 NK Pobrežje U10
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Ekipa 6 NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NK Cerkvenjak
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NŠ Roho U10
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Paloma
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U10 NK Lenart
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U10
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Ekipa 6
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kovinar
    ,
    Ekipa 6 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NŠ Roho U10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Paloma
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Lenart
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    NK Paloma NK Pobrežje U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U10 Ekipa 6
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak