U11 Starejši cicibani – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 24.09.22 15.42

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.09.22 09.00 NK Pobrežje U10 NK Duplek U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.09.22 09.30 NŠ Roho VBO U10 Lenart
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.09.22 10.00 NK Kovinar U10 NK Jarenina-Pesnica
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    04.09.22 09.00 NK Jurovski Dol Nk Maribor Tabor U10
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    10.09.22 10.00 Lenart NK Pobrežje U10
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    10.09.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO U10
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.09.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar U10
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    11.09.22 10.00 Nk Maribor Tabor U10 NK Duplek U10
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    24.09.22 09.00 NK Pobrežje U10 NK Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.09.22 09.30 NŠ Roho VBO U10 NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.09.22 10.00 NK Kovinar U10 Nk Maribor Tabor U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    24.09.22 10.00 NK Duplek U10 Lenart
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    01.10.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NK Duplek U10
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    01.10.22 10.00 NK Kovinar U10 NŠ Roho VBO U10
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.10.22 09.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje U10
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    02.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U10 Lenart
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.10.22 09.00 NK Pobrežje U10 NK Kovinar U10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    08.10.22 09.00 Lenart NK Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.10.22 09.30 NŠ Roho VBO U10 Nk Maribor Tabor U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    08.10.22 10.00 NK Duplek U10 NK Jurovski Dol
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    15.10.22 09.00 NŠ Roho VBO U10 NK Pobrežje U10
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    15.10.22 10.00 NK Kovinar U10 NK Duplek U10
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    16.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U10 NK Jarenina-Pesnica
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    16.10.22 09.00 NK Jurovski Dol Lenart
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    22.10.22 09.00 Lenart NK Kovinar U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    22.10.22 10.00 NK Duplek U10 NŠ Roho VBO U10
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    22.10.22 10.00 NK Jarenina-Pesnica NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.10.22 11.00 NK Pobrežje U10 Nk Maribor Tabor U10
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U10 NK Jurovski Dol
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina-Pesnica NK Kovinar U10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NŠ Roho VBO U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek U10 NK Pobrežje U10
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek U10 Nk Maribor Tabor U10
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U10 NK Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar U10 NK Jurovski Dol
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U10 NK Kovinar U10
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NŠ Roho VBO U10
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina-Pesnica NK Pobrežje U10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Duplek U10
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart Nk Maribor Tabor U10
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek U10 NK Jarenina-Pesnica
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U10 NK Kovinar U10
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U10 NŠ Roho VBO U10
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar U10 NK Pobrežje U10
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Duplek U10
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina-Pesnica Lenart
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NK Jarenina-Pesnica Nk Maribor Tabor U10
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Jurovski Dol
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek U10 NK Kovinar U10
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U10 NŠ Roho VBO U10
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U10 NK Pobrežje U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U10 NK Duplek U10
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar U10 Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Jarenina-Pesnica