U11 Starejši cicibani – 4. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 18.07.24 20.52

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    02.09.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    02.09.23 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NK Pobrežje Rumeni
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.09.23 11.00 NK Malečnik NK Jurovski Dol
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.09.23 17.00 Nk Duplek Marles hiše B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    09.09.23 10.00 NŠ Paloma Šentilj Nk Duplek
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.09.23 11.00 Marles hiše B NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    14.09.23 17.00 NK Malečnik NK Kungota
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    21.09.23 17.00 NK Pobrežje Rumeni NK Cerkvenjak
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    16.09.23 09.00 NK Cerkvenjak Marles hiše B
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    16.09.23 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NŠ Paloma Šentilj
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    16.09.23 10.00 NK Malečnik NK Pobrežje Rumeni
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    16.09.23 10.00 NK Jurovski Dol NK Kungota
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    23.09.23 10.00 NŠ Paloma Šentilj NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    24.09.23 10.00 Nk Duplek NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    26.09.23 17.00 NK Pobrežje Rumeni NK Jurovski Dol
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    29.09.23 17.00 Marles hiše B NK Malečnik
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    30.09.23 09.00 NK Cerkvenjak Nk Duplek
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    30.09.23 10.00 NK Malečnik NŠ Paloma Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.09.23 10.00 NK Jurovski Dol Marles hiše B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    30.09.23 10.00 NK Kungota NK Pobrežje Rumeni
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    07.10.23 10.00 NŠ Paloma Šentilj NK Jurovski Dol
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    07.10.23 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    08.10.23 10.00 Nk Duplek NK Malečnik
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.10.23 11.00 Marles hiše B NK Kungota
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    14.10.23 10.00 NK Malečnik NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    14.10.23 10.00 NK Jurovski Dol Nk Duplek
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    14.10.23 10.00 NK Kungota NŠ Paloma Šentilj
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    14.10.23 10.00 NK Pobrežje Rumeni Marles hiše B
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    21.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Pobrežje Rumeni
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    21.10.23 09.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    21.10.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Malečnik
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    22.10.23 09.00 Nk Duplek NK Kungota
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    28.10.23 09.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    28.10.23 09.00 NK Kungota NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    28.10.23 09.00 NK Pobrežje Rumeni Nk Duplek
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.10.23 11.00 Marles hiše B NŠ Paloma Šentilj
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.04.24 10.00 Marles hiše B Nk Duplek
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    06.04.24 10.00 NK Pobrežje Rumeni NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.04.24 10.00 NK Jurovski Dol NK Malečnik
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    07.04.24 10.00 NK Kungota NK Cerkvenjak
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    13.04.24 09.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje Rumeni
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    13.04.24 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje Marles hiše B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    14.04.24 10.00 Nk Duplek NŠ Paloma Šentilj
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    14.04.24 10.00 NK Kungota NK Malečnik
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    20.04.24 10.00 NŠ Paloma Šentilj NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    20.04.24 10.00 Marles hiše B NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    20.04.24 10.00 NK Pobrežje Rumeni NK Malečnik
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    21.04.24 10.00 NK Kungota NK Jurovski Dol
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    27.04.24 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Paloma Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    27.04.24 10.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Rumeni
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    27.04.24 10.00 NK Malečnik Marles hiše B
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    27.04.24 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje Nk Duplek
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.05.24 10.00 Marles hiše B NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    11.05.24 10.00 NK Pobrežje Rumeni NK Kungota
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    12.05.24 10.00 Nk Duplek NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    22.05.24 18.00 NŠ Paloma Šentilj NK Malečnik
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    18.05.24 09.00 NK Cerkvenjak NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.05.24 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Paloma Šentilj
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.05.24 10.00 NK Malečnik Nk Duplek
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    19.05.24 10.00 NK Kungota Marles hiše B
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    25.05.24 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NK Malečnik
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    25.05.24 10.00 NŠ Paloma Šentilj NK Kungota
    Limbuš,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    25.05.24 10.00 Marles hiše B NK Pobrežje Rumeni
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.05.24 10.00 Nk Duplek NK Jurovski Dol
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor – pomož. igr.
    01.06.24 10.00 NK Pobrežje Rumeni NŠ Paloma Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    01.06.24 10.00 NK Jurovski Dol NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    01.06.24 10.00 NK Malečnik NK Cerkvenjak
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    02.06.24 10.00 NK Kungota Nk Duplek
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    08.06.24 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    08.06.24 10.00 NK ROŠNJA – LOKA -NŠ Dravsko polje NK Kungota
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    08.06.24 10.00 NŠ Paloma Šentilj Marles hiše B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.06.24 10.00 Nk Duplek NK Pobrežje Rumeni