U11 Starejši cicibani – 7:7 – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 29.09.20 20.46

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    05.09.20 09.00 NK Rače SD Marjeta A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    05.09.20 10.00 NK Pobrežje A Nk Fram
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.09.20 11.00 NK DUPLEK A NŠ Roho
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    06.09.20 11.00 NK MM VAR DOBROVCE NK Slivnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    12.09.20 09.00 NK Slivnica NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.20 10.00 NK Pobrežje A NK DUPLEK A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.09.20 11.30 NŠ Roho NK MM VAR DOBROVCE
    Fram,
    Igrišče Fram
    16.09.20 17.00 Nk Fram SD Marjeta A
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.09.20 09.00 NK Rače NŠ Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    19.09.20 10.30 NK DUPLEK A Nk Fram
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    23.09.20 17.00 SD Marjeta A NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    24.09.20 17.00 NK MM VAR DOBROVCE NK Pobrežje A
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.09.20 11.00 NŠ Roho SD Marjeta A
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.09.20 11.00 NK DUPLEK A NK MM VAR DOBROVCE
    Fram,
    Igrišče Fram
    30.09.20 17.00 Nk Fram NK Slivnica
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.10.20 16.00 NK Pobrežje A NK Rače
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.20 09.00 NK Rače NK DUPLEK A
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    03.10.20 09.00 NK Slivnica NŠ Roho
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    04.10.20 11.00 NK MM VAR DOBROVCE Nk Fram
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    07.10.20 17.00 SD Marjeta A NK Pobrežje A
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.10.20 10.00 NK Pobrežje A NK Slivnica
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    10.10.20 11.00 NK DUPLEK A SD Marjeta A
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    11.10.20 11.00 NK MM VAR DOBROVCE NK Rače
    Fram,
    Igrišče Fram
    14.10.20 16.30 Nk Fram NŠ Roho
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.10.20 08.30 NK Rače Nk Fram
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.10.20 09.00 NK Slivnica NK DUPLEK A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.20 11.00 NŠ Roho NK Pobrežje A
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    21.10.20 16.30 SD Marjeta A NK MM VAR DOBROVCE
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Pobrežje A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK DUPLEK A
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK MM VAR DOBROVCE
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta A NK Rače
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta A Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE NŠ Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK A NK Pobrežje A
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK DUPLEK A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A NK MM VAR DOBROVCE
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Rače
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica SD Marjeta A
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica Nk Fram
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta A NŠ Roho
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje A
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE NK DUPLEK A
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK MM VAR DOBROVCE
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK A NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A SD Marjeta A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Slivnica
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Nk Fram
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Pobrežje A
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta A NK DUPLEK A
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK MM VAR DOBROVCE
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE SD Marjeta A
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK A NK Slivnica
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A NŠ Roho