U11 Starejši cicibani – 7:7 – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 28.09.20 17.47

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    05.09.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    06.09.20 11.00 NK KUNGOTA Ekipa 9
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.09.20 18.00 NK Kovinar NK Šentilj
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    10.09.20 09.30 NK DUPLEK B NK Duplek C
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    14.09.20 17.00 ŠD Marjeta B Lenart
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    12.09.20 10.00 Ekipa 9 ŠD Marjeta B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    12.09.20 11.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    13.09.20 09.30 NK DUPLEK B NK KUNGOTA
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    13.09.20 10.00 NK Pobrežje B NK Kovinar
    ,
    13.09.20 11.00 NK Duplek C NK Šentilj
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    19.09.20 09.00 NK Cerkvenjak Ekipa 9
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    20.09.20 11.00 NK KUNGOTA NK Duplek C
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.09.20 11.00 NK Kovinar Lenart
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    20.09.20 11.00 NK Šentilj NK Pobrežje B
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    23.09.20 17.00 ŠD Marjeta B NK DUPLEK B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    26.09.20 10.00 Ekipa 9 NK Kovinar
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    26.09.20 11.00 Lenart NK Šentilj
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    27.09.20 09.30 NK DUPLEK B NK Cerkvenjak
    ,
    27.09.20 11.00 NK Duplek C NK Pobrežje B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    27.09.20 11.00 NK KUNGOTA ŠD Marjeta B
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK KUNGOTA
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    04.10.20 10.00 NK Pobrežje B Lenart
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    04.10.20 11.00 NK Kovinar NK DUPLEK B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    04.10.20 11.00 NK Šentilj Ekipa 9
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    07.10.20 17.00 ŠD Marjeta B NK Duplek C
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10.10.20 10.00 Ekipa 9 NK Pobrežje B
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    11.10.20 09.30 NK DUPLEK B NK Šentilj
    ,
    11.10.20 11.00 NK Duplek C Lenart
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    11.10.20 11.00 NK KUNGOTA NK Kovinar
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    14.10.20 16.30 ŠD Marjeta B NK Cerkvenjak
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    17.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Duplek C
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    17.10.20 11.00 Lenart Ekipa 9
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    18.10.20 10.00 NK Pobrežje B NK DUPLEK B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    18.10.20 11.00 NK Kovinar ŠD Marjeta B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    18.10.20 11.00 NK Šentilj NK KUNGOTA
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    24.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    25.10.20 09.30 NK DUPLEK B Lenart
    ,
    25.10.20 11.00 NK Duplek C Ekipa 9
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    25.10.20 11.00 NK KUNGOTA NK Pobrežje B
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    28.10.20 15.30 ŠD Marjeta B NK Šentilj
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    07.11.20 10.00 Ekipa 9 NK DUPLEK B
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    07.11.20 11.00 Lenart NK KUNGOTA
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.11.20 11.00 NK Kovinar NK Duplek C
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    08.11.20 11.00 NK Šentilj NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.11.20 11.00 NK Pobrežje B ŠD Marjeta B
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Duplek C NK DUPLEK B
    ,
    Ekipa 9 NK KUNGOTA
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart ŠD Marjeta B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK Cerkvenjak
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Kovinar
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Duplek C
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Pobrežje B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Lenart
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta B Ekipa 9
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK KUNGOTA NK DUPLEK B
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Duplek C NK KUNGOTA
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK B ŠD Marjeta B
    ,
    Ekipa 9 NK Cerkvenjak
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK Šentilj
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK Duplek C
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj Lenart
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Ekipa 9
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK DUPLEK B
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta B NK KUNGOTA
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Duplek C ŠD Marjeta B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK KUNGOTA NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK B NK Kovinar
    ,
    Ekipa 9 NK Šentilj
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Pobrežje B
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Duplek C
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B Ekipa 9
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK DUPLEK B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK KUNGOTA
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak ŠD Marjeta B
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Duplek C NK Cerkvenjak
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta B NK Kovinar
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK KUNGOTA NK Šentilj
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK B NK Pobrežje B
    ,
    Ekipa 9 Lenart
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    Ekipa 9 NK Duplek C
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK DUPLEK B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK KUNGOTA
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj ŠD Marjeta B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Cerkvenjak
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK Duplek C NK Kovinar
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Šentilj
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta B NK Pobrežje B
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK KUNGOTA Lenart
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK B Ekipa 9