U11 Starejši cicibani – 7:7 – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 28.09.20 19.45

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    05.09.20 11.00 NK Peca ND Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    06.09.20 11.00 NK AKUMULATOR NŠ NK Radlje U11 A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.09.20 16.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    16.09.20 11.00 Korotan Prevalje NK FUŽINAR
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    12.09.20 11.00 NŠ NK Radlje B NŠ NK Radlje U11 A
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    12.09.20 13.00 ND Slovenj Gradec Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    13.09.20 10.00 NŠ Dravograd NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    16.09.20 17.00 NK FUŽINAR NK AKUMULATOR
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    19.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A NK FUŽINAR
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    19.09.20 11.00 NK Peca NŠ NK Radlje B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    20.09.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    20.09.20 11.00 NK AKUMULATOR ND Slovenj Gradec
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    26.09.20 11.00 NŠ NK Radlje B NK FUŽINAR
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    26.09.20 11.00 NK Peca Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    26.09.20 15.00 ND Slovenj Gradec NŠ NK Radlje U11 A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    27.09.20 10.00 NŠ Dravograd NK AKUMULATOR
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    03.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A NŠ Dravograd
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    04.10.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    04.10.20 11.00 NK AKUMULATOR NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    07.10.20 16.30 NK FUŽINAR ND Slovenj Gradec
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    10.10.20 11.00 NŠ NK Radlje B ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    10.10.20 11.00 NK Peca NŠ NK Radlje U11 A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    11.10.20 10.00 NŠ Dravograd NK FUŽINAR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.10.20 11.00 Korotan Prevalje NK AKUMULATOR
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    17.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    17.10.20 12.00 ND Slovenj Gradec NŠ Dravograd
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    18.10.20 11.00 NK AKUMULATOR NŠ NK Radlje B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    23.12.20 16.00 NK FUŽINAR NK Peca
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ NK Radlje B NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U11 A NK AKUMULATOR
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U11 A NŠ NK Radlje B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR NK FUŽINAR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ Dravograd
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ NK Radlje B NK Peca
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK AKUMULATOR
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ NK Radlje U11 A
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ NK Radlje B
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U11 A ND Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR NŠ Dravograd
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Peca
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ NK Radlje B Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK AKUMULATOR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ NK Radlje U11 A
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK FUŽINAR
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NŠ NK Radlje B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ Dravograd
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U11 A NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR Korotan Prevalje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ NK Radlje B NK AKUMULATOR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ NK Radlje U11 A
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK FUŽINAR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd ND Slovenj Gradec