U11 Starejši cicibani – 9:9 – 1. Skupina – 2019/20 – Zapisnik

  • 9. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 09.11.19 ob 09.00

    NŠ NK RADLJE U11 0 : 0 0 : 0 NK MM VAR DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola V
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander K
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    Rezervni igralci
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Završnik Rok K
    4 Lubas Nik
    5 Kraner Žan Luka
    6 Vučak Leon
    7 Topolovec Matevž
    8 Pleteršek Črnko Gašper
    9 Kokol Nik
    10 Ponudič Anei
    Rezervni igralci
    Trener
    Planinšič Dejan
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 09.11.19 ob 11.00

    NK Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 Nk Maribor
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž V
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal K
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim V
    2 Ferenčak Lojk Simon
    3 Ber Tay
    4 Dulić Amel
    5 Kirsanov Tim
    6 Kikec Timon
    7 Vidovič Patrik
    8 Pavel Tai
    9 Miličević Lukas K
    10 Mustafić Dino
    11 Voglar Luka
    12 Kramberger Luka V
    14 Primc Tai
    15 Suljić Matic
    17 Zidarič Luka
    18 Mumlek Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Domanjko Leon
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 10.11.19 ob 11.00

    NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    NK Miklavž A
    1 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    6 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    9 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Polak Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 09.11.19 ob 11.00

    Marles hiše 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka K
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Koren Tian Nai V
    2 Veržun Taj K
    3 Krenk Mai
    4 Vrhovnik Ažbe
    5 Plevnik Tibor
    6 Jevšnik Gal
    7 Štelcer Blaž
    8 Salčnik Tamai Lin
    9 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    Trener
    Nerat Aljoša
    Trener
    Žižek Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 09.11.19 ob 11.00

    NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Tement Tine V
    2 Zrnko Pax
    3 Kramberger Vid
    4 Bakšič Žugman Tibor
    5 Torbarina Maks
    6 Pavalec Gal
    7 Celcer Anej
    8 Bezgovšek Jan
    9 Lončarič Žiga
    10 Zorman Nik
    11 Zorec Lan
    12 Pinter Tilen
    13 Magdič Luka K
    14 Čerče Patrik
    15 Markuš Luka
    Rezervni igralci
    NK MB Tabor A
    1 Ornik Tjaš
    2 Mitendorfer Maks
    3 Viličnjak Maj
    4 Radojčić Tarik
    5 Bećiri Erhan
    6 Mašić Iman
    7 Maks Golob Mironov
    8 Movrin Žan
    9 Mešković Samir
    10 Žunić Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Magdič Aleksander
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 06.11.19 ob 15.00

    NK Miklavž A 0 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž A
    1 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    6 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    9 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka K
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Polak Darko
    Trener
    Nerat Aljoša
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 07.11.19 ob 16.30

    NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Tement Tine V
    2 Zrnko Pax K
    3 Kramberger Vid
    4 Bakšič Žugman Tibor
    5 Torbarina Maks
    6 Pavalec Gal
    7 Celcer Anej
    8 Bezgovšek Jan
    9 Lončarič Žiga
    10 Zorman Nik
    11 Zorec Lan
    12 Pinter Tilen
    13 Magdič Luka
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Koren Tian Nai V
    2 Veržun Taj K
    3 Krenk Mai
    4 Vrhovnik Ažbe
    5 Plevnik Tibor
    6 Jevšnik Gal
    7 Štelcer Blaž
    8 Salčnik Tamai Lin
    9 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    Trener
    Magdič Aleksander
    Trener
    Žižek Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 31.10.19 ob 15.00

    NK MM VAR DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NŠ Pesnica/Jarenina
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Završnik Rok K
    4 Lubas Nik
    5 Kraner Žan Luka
    6 Vučak Leon
    7 Topolovec Matevž
    8 Pleteršek Črnko Gašper
    9 Kokol Nik
    10 Ponudič Anei
    Rezervni igralci
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Tement Tine V
    2 Zrnko Pax K
    3 Kramberger Vid
    4 Bakšič Žugman Tibor
    5 Torbarina Maks
    6 Pavalec Gal
    7 Celcer Anej
    8 Bezgovšek Jan
    9 Lončarič Žiga
    10 Zorman Nik
    11 Zorec Lan
    Rezervni igralci
    Trener
    Okanović Edin
    Trener
    Magdič Aleksander
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 04.11.19 ob 11.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NŠ NK RADLJE U11
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Koren Tian Nai
    2 Veržun Taj
    3 Krenk Mai
    4 Vrhovnik Ažbe
    5 Plevnik Tibor
    6 Jevšnik Gal
    7 Štelcer Blaž
    8 Salčnik Tamai Lin
    9 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Žižek Darko
    Trener
    Planinšič Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 27.10.19 ob 11.00

    Nk Maribor 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim V
    2 Ferenčak Lojk Simon
    3 Ber Tay
    4 Dulić Amel
    5 Kirsanov Tim
    6 Kikec Timon
    7 Vidovič Patrik
    8 Pavel Tai
    9 Miličević Lukas K
    10 Mustafić Dino
    11 Voglar Luka
    12 Kramberger Luka V
    14 Primc Tai
    15 Suljić Matic
    17 Zidarič Luka
    18 Mumlek Luka
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    Dogodki
  • 8. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 26.10.19 ob 11.00

    NK MB Tabor A 0 : 0 0 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor A
    1 Ornik Tjaš
    2 Mitendorfer Maks
    3 Viličnjak Maj
    4 Radojčić Tarik
    5 Bećiri Erhan
    6 Mašić Iman
    7 Maks Golob Mironov
    8 Movrin Žan
    9 Mešković Samir
    10 Žunić Anej
    Rezervni igralci
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž V
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal K
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 23.10.19 ob 16.00

    NK MM VAR DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Mulaj Benjamin
    4 Završnik Rok K
    5 Lubas Nik
    6 Kokol Nik
    7 Vučak Leon
    8 Topolovec Matevž
    9 Kraner Žan Luka
    10 Ponudič Anei
    11 Pleteršek Črnko Gašper
    Rezervni igralci
    NK Miklavž A
    1 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    6 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    9 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    Trener
    Okanović Edin
    Trener
    Polak Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 23.10.19 ob 09.00

    NŠ NK RADLJE U11 0 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola V
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander K
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    10 Erhart Nejc
    11 Hudernik Tjaš
    12 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka K
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Planinšič Dejan
    Trener
    Poznič Igor
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 19.10.19 ob 09.00

    NŠ NK RADLJE U11 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola V
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander K
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    10 Erhart Nejc
    11 Hudernik Tjaš
    12 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    Trener
    Planinšič Dejan
    Trener
    Miložič Matej
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 20.10.19 ob 11.00

    NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž V
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal K
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 20.10.19 ob 14.00

    NK MM VAR DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Kraner Žan Luka
    4 Završnik Rok K
    5 Lubas Nik
    6 Mulaj Benjamin
    7 Zorko Žan
    8 Topolovec Matevž
    9 Kokol Nik
    10 Vučak Leon
    Rezervni igralci
    NK MB Tabor A
    1 Ornik Tjaš
    2 Mitendorfer Maks
    3 Viličnjak Maj
    4 Radojčić Tarik
    5 Bećiri Erhan
    6 Mašić Iman
    7 Maks Golob Mironov
    8 Movrin Žan
    9 Mešković Samir
    10 Žunić Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Okanović Edin
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 19.10.19 ob 11.00

    Marles hiše 0 : 0 0 : 0 Nk Maribor
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim V
    2 Ferenčak Lojk Simon
    3 Ber Tay
    4 Dulić Amel
    5 Kirsanov Tim
    6 Kikec Timon
    7 Vidovič Patrik
    8 Pavel Tai
    9 Miličević Lukas K
    10 Mustafić Dino
    11 Voglar Luka
    12 Kramberger Luka V
    14 Primc Tai
    15 Suljić Matic
    17 Zidarič Luka
    18 Mumlek Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Nerat Aljoša
    Trener
    Domanjko Leon
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 16.10.19 ob 16.30

    NK Miklavž A 0 : 0 0 : 0 NŠ Pesnica/Jarenina
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Čerče Patrik
    2 Pavalec Gal K
    3 Zrnko Pax
    4 Kramberger Vid
    5 Bakšič Žugman Tibor
    6 Torbarina Maks
    7 Tement Tine V
    8 Bezgovšek Jan
    9 Celcer Anej
    10 Lončarič Žiga
    11 Pinter Tilen
    12 Zorec Lan
    13 Markuš Luka
    14 Zorman Nik
    15 Magdič Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Polak Darko
    Trener
    Magdič Aleksander
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 13.10.19 ob 11.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK MM VAR DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NŠ Dravograd
    1 Veržun Taj
    2 Koren Tian Nai
    3 Krenk Mai
    4 Jevšnik Gal
    5 Vrhovnik Ažbe
    6 Plevnik Tibor
    7 Založnik Aleksander
    8 Štelcer Blaž
    9 Vovk Anej
    10 Salčnik Tamai Lin
    Rezervni igralci
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Trbalić Amar
    2 Kresal Blaž
    3 Dulić Ajdin
    4 Kraner Žan Luka
    5 Završnik Rok
    6 Vučak Leon
    7 Topolovec Matevž
    8 Kokol Nik
    9 Lubas Nik
    10 Ponudič Anei
    Rezervni igralci
    Trener
    Žižek Darko
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 12.10.19 ob 11.00

    NK MB Tabor A 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor A
    1 Mitendorfer Maks
    2 Radojčić Tarik
    3 Hren Žiga
    4 Ornik Tjaš
    5 Fingušt Jaša
    6 Viličnjak Maj
    7 Bećiri Erhan
    8 Macsween Jan
    9 Mašić Iman
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 13.10.19 ob 09.00

    Nk Maribor 0 : 0 0 : 0 NŠ NK RADLJE U11
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim V
    2 Ferenčak Lojk Simon
    3 Ber Tay
    4 Dulić Amel
    5 Kirsanov Tim
    6 Kikec Timon
    7 Vidovič Patrik
    8 Pavel Tai
    9 Miličević Lukas K
    10 Mustafić Dino
    11 Voglar Luka
    12 Kramberger Luka V
    14 Primc Tai
    15 Suljić Matic
    17 Zidarič Luka
    18 Mumlek Luka
    Rezervni igralci
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola V
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka K
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    10 Erhart Nejc
    11 Hudernik Tjaš
    12 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Planinšič Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 12.10.19 ob 11.00

    NK Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž V
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal K
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Nerat Aljoša
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 05.10.19 ob 09.00

    NŠ NK RADLJE U11 0 : 0 0 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola V
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka K
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Golob Anej
    10 Erhart Nejc
    11 Hudernik Tjaš
    12 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž V
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal K
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    Trener
    Planinšič Dejan
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 06.10.19 ob 11.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NŠ Dravograd
    1 Jevšnik Gal
    2 Salčnik Tamai Lin
    3 Plevnik Tibor
    4 Štelcer Blaž
    5 Koren Tian Nai
    6 Preglau Žiga
    7 Pevec Denis
    8 Hribernik Filip
    9 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    NK MB Tabor A
    1 Mitendorfer Maks
    2 Radojčić Tarik
    3 Hren Žiga
    4 Ornik Tjaš
    5 Fingušt Jaša
    6 Viličnjak Maj
    7 Bećiri Erhan
    8 Macsween Jan
    9 Mašić Iman
    Rezervni igralci
    Trener
    Žižek Darko
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 05.10.19 ob 11.00

    NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 0 0 : 0 Nk Maribor
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Čerče Patrik
    2 Pavalec Gal K
    3 Zrnko Pax
    4 Kramberger Vid
    5 Bakšič Žugman Tibor
    6 Torbarina Maks
    7 Tement Tine V
    8 Bezgovšek Jan
    9 Celcer Anej
    10 Lončarič Žiga
    11 Pinter Tilen
    12 Zorec Lan
    13 Markuš Luka
    14 Zorman Nik
    15 Magdič Luka
    Rezervni igralci
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim
    2 Ber Tay
    3 Kirsanov Tim
    4 Mustafić Dino
    5 Ferenčak Lojk Simon
    6 Voglar Luka
    7 Primc Tai
    8 Dulić Amel
    9 Vidovič Patrik
    10 Pavel Tai
    11 Miličević Lukas
    Rezervni igralci
    Trener
    Magdič Aleksander
    Trener
    Domanjko Leon
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 05.10.19 ob 11.00

    Marles hiše 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    Trener
    Nerat Aljoša
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 28.09.19 ob 13.00

    NK Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NŠ Pesnica/Jarenina
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    Rezervni igralci
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Čerče Patrik V
    2 Pavalec Gal K
    3 Zrnko Pax
    4 Kramberger Vid
    5 Bakšič Žugman Tibor
    6 Torbarina Maks
    7 Tement Tine
    8 Bezgovšek Jan
    9 Celcer Anej
    10 Lončarič Žiga
    11 Pinter Tilen
    12 Zorec Lan
    13 Markuš Luka
    14 Zorman Nik
    15 Magdič Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Küzma Tin
    Trener
    Magdič Aleksander
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 28.09.19 ob 10.15

    NK Miklavž A 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Salčnik Tamai Lin V
    2 Štelcer Blaž K
    3 Plevnik Tibor
    4 Koren Tian Nai
    5 Veržun Taj
    6 Pavlič Ožbej
    7 Vovk Anej
    8 Krenk Mai
    9 Jevšnik Gal
    Rezervni igralci
    Trener
    Polak Darko
    Trener
    Žižek Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 29.09.19 ob 11.00

    NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 NŠ NK RADLJE U11
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Lesjak Lana
    10 Golob Anej
    11 Erhart Nejc
    12 Hudernik Tjaš
    13 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Planinšič Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 29.09.19 ob 09.00

    Nk Maribor 0 : 0 0 : 0 NK MM VAR DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim
    2 Ber Tay
    3 Kirsanov Tim
    4 Mustafić Dino
    5 Ferenčak Lojk Simon
    6 Voglar Luka
    7 Primc Tai
    8 Dulić Amel
    9 Vidovič Patrik
    10 Pavel Tai
    11 Miličević Lukas
    Rezervni igralci
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Trbalić Amar
    2 Kresal Blaž
    3 Dulić Ajdin
    4 Kraner Žan Luka
    5 Završnik Rok
    6 Vučak Leon
    7 Topolovec Matevž
    8 Kokol Nik
    9 Lubas Nik
    10 Ponudič Anei
    11 Pleteršek Črnko Gašper
    Rezervni igralci
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Okanović Edin
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 28.09.19 ob 11.00

    NK MB Tabor A 0 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor A
    8 Ornik Tjaš
    11 Fingušt Jaša
    10 Viličnjak Maj
    1 Mitendorfer Maks V
    12 Radojčić Tarik
    13 Bećiri Erhan
    14 Macsween Jan
    7 Mašić Iman
    15 Bektaš Vedad
    5 Mešković Samir
    4 Haliti Almir
    2 Gorgiev-Skutnik Anže
    Rezervni igralci
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    0 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Brlek Luka
    14 Bele Luka
    15 Petrović Tine
    16 Lorenci Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Nerat Aljoša
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 25.09.19 ob 17.00

    NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Čerče Patrik V
    2 Pavalec Gal K
    3 Zrnko Pax
    4 Kramberger Vid
    5 Bakšič Žugman Tibor
    6 Torbarina Maks
    7 Tement Tine
    8 Bezgovšek Jan
    9 Celcer Anej
    10 Lončarič Žiga
    11 Pinter Tilen
    12 Zorec Lan
    13 Markuš Luka
    14 Zorman Nik
    15 Magdič Luka
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    Trener
    Magdič Aleksander
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 22.09.19 ob 11.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 Nk Maribor
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Dravograd
    1 Vrhovnik Ažbe
    2 Jevšnik Gal
    3 Koren Tian Nai K
    4 Krenk Mai
    5 Veržun Taj
    6 Vovk Anej
    7 Štelcer Blaž
    8 Plevnik Tibor
    9 Salčnik Tamai Lin
    Rezervni igralci
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim
    2 Ber Tay
    3 Kirsanov Tim
    4 Mustafić Dino
    5 Ferenčak Lojk Simon
    6 Voglar Luka
    7 Primc Tai
    8 Dulić Amel
    9 Vidovič Patrik
    Rezervni igralci
    Trener
    Žižek Darko
    Trener
    Domanjko Leon
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 22.09.19 ob 14.00

    NK MM VAR DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Trbalić Amar
    2 Kresal Blaž
    3 Dulić Ajdin
    4 Kraner Žan Luka
    5 Završnik Rok
    6 Vučak Leon
    7 Topolovec Matevž
    8 Kokol Nik
    9 Lubas Nik
    10 Ponudič Anei
    11 Pleteršek Črnko Gašper
    Rezervni igralci
    NK Korotan Prevalje
    1 Kotnik Blaž
    2 Ladinek Urban
    3 Hace Aleks
    4 Svetina Gal
    5 Čilić Deni
    6 Založnik Žiga
    7 Sušnik Lorenci Leon
    8 Ahmetović Sedin
    9 Šušel Ožbej
    10 Golob Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Okanović Edin
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 21.09.19 ob 09.00

    NK Miklavž A 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    NK MB Tabor A
    1 Mitendorfer Maks
    11 Fingušt Jaša
    16 Žunić Anej
    5 Mešković Samir
    3 Maks Golob Mironov
    13 Bećiri Erhan
    2 Gorgiev-Skutnik Anže
    8 Ornik Tjaš
    7 Viličnjak Maj
    Rezervni igralci
    Trener
    Polak Darko
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 14.09.19 ob 09.00

    NK Korotan Prevalje 0 : 0 0 : 0 NŠ Dravograd
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino V
    2 Kotnik Blaž
    3 Čilić Deni K
    4 Hace Aleks
    5 Svetina Gal
    6 Grenko Jaka
    7 Ladinek Urban
    8 Založnik Žiga
    9 Ahmetović Sedin
    10 Sekavčnik Tian
    Rezervni igralci
    NŠ Dravograd
    1 Močilnik Gaber V
    2 Štelcer Blaž K
    3 Pevec Denis
    4 Plevnik Tibor
    5 Koren Tian Nai
    6 Veržun Taj
    7 Pavlič Ožbej
    8 Vovk Anej
    9 Krenk Mai
    10 Preglau Žiga
    11 Jevšnik Gal
    12 Vrhovnik Ažbe
    13 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    Trener
    Mencinger Matej
    Trener
    Žižek Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 15.09.19 ob 09.00

    Nk Maribor 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim
    2 Ber Tay
    3 Kirsanov Tim
    4 Mustafić Dino
    5 Ferenčak Lojk Simon
    6 Voglar Luka
    8 Primc Tai
    9 Dulić Amel
    10 Suljić Matic
    11 Vidovič Patrik
    12 Kramberger Luka
    13 Pavel Tai
    14 Miličević Lukas
    15 Zidarič Luka
    16 Kikec Timon
    Rezervni igralci
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Polak Darko
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 15.09.19 ob 15.00

    NK Pohorje 0 : 0 0 : 0 NK MM VAR DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Trbalić Amar
    4 Vučak Leon
    5 Topolovec Matevž
    6 Kokol Nik
    7 Završnik Rok K
    8 Lubas Nik
    9 Mulaj Benjamin
    10 Ponudič Anei
    11 Pleteršek Črnko Gašper
    Rezervni igralci
    Trener
    Sternad Janez
    Trener
    Berko Silvo
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 14.09.19 ob 11.00

    Marles hiše 0 : 0 0 : 0 NŠ Pesnica/Jarenina
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    6 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael K
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    12 Grobin Zadravec Lukas Florian
    13 Petrović Tine
    14 Lorenci Luka
    15 Lukman Tilen
    Rezervni igralci
    NŠ Pesnica/Jarenina
    12 Čerče Patrik V
    15 Pavalec Gal
    2 Zrnko Pax
    3 Kramberger Vid
    4 Bakšič Žugman Tibor
    5 Torbarina Kristijan K
    6 Tement Tine
    7 Bezgovšek Jan
    8 Celcer Anej
    9 Lončarič Žiga
    10 Pinter Tilen
    13 Zorec Lan
    14 Markuš Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Nerat Aljoša
    Trener
    Magdič Aleksander
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 14.09.19 ob 11.00

    NK MB Tabor A 0 : 0 0 : 0 NŠ NK RADLJE U11
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MB Tabor A
    2 Fingušt Jaša
    3 Ornik Tjaš
    6 Radojčić Tarik
    7 Bećiri Erhan
    8 Macsween Jan
    9 Mašić Iman
    12 Bektaš Vedad
    13 Mešković Samir
    14 Haliti Almir
    16 Gorgiev-Skutnik Anže
    17 Žunić Anej
    Rezervni igralci
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola
    2 Rudolf Enej
    3 Črešnik Lan
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Lesjak Lana
    10 Golob Anej
    11 Erhart Nejc
    12 Hudernik Tjaš
    13 Ternik Tian
    Rezervni igralci
    Trener
    Pintarič Luka
    Trener
    Planinšič Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Radvanje – Igrišče Radvanje | 15.09.19 ob 10.00

    Nk Maribor 0 : 0 0 : 0 NK MB Tabor A
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Maribor
    1 Jugovič Tim
    2 Ber Tay
    3 Kirsanov Tim
    4 Mustafić Dino
    5 Ferenčak Lojk Simon
    6 Voglar Luka
    8 Primc Tai
    9 Dulić Amel
    10 Suljić Matic
    11 Vidovič Patrik
    12 Kramberger Luka
    13 Pavel Tai
    14 Miličević Lukas
    15 Zidarič Luka
    16 Kikec Timon
    Rezervni igralci
    NK MB Tabor A
    2 Ornik Tjaš
    11 Fingušt Jaša
    3 Viličnjak Maj
    1 Radojčić Tarik
    6 Bećiri Erhan
    7 Macsween Jan
    19 Mašić Iman
    10 Gorgiev-Skutnik Anže
    16 Mešković Samir
    9 Haliti Almir
    18 Bektaš Vedad
    20 Žunić Anej
    Rezervni igralci
    Trener
    Domanjko Leon
    Trener
    Pintarič Luka
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 08.09.19 ob 10.00

    NK MM VAR DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 Marles hiše
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MM VAR DOBROVCE
    1 Dulić Ajdin V
    2 Kresal Blaž
    3 Trbalić Amar
    4 Vučak Leon
    5 Topolovec Matevž
    6 Kokol Nik
    7 Završnik Rok K
    8 Lubas Nik
    9 Mulaj Benjamin
    10 Ponudič Anei
    11 Pleteršek Črnko Gašper
    Rezervni igralci
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    2 Kežman Marko K
    3 Virtnik Adrian
    4 Kaligaro Lan
    5 Jokić Luka
    6 Hrastnik Matic
    7 Štiberc Tjaž
    8 Klančič Mihael
    9 Onič Solar Filip
    10 Korun Matej
    11 Muraus Mai
    Rezervni igralci
    Trener
    Berko Silvo
    Trener
    Nerat Aljoša
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Dravograd – Športni center Dravograd-igrišče z UT | 08.09.19 ob 11.30

    NŠ Dravograd 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Dravograd
    1 Močilnik Gaber V
    2 Štelcer Blaž K
    3 Pevec Denis
    4 Plevnik Tibor
    5 Koren Tian Nai
    6 Veržun Taj
    7 Pavlič Ožbej
    8 Vovk Anej
    9 Krenk Mai
    10 Preglau Žiga
    11 Jevšnik Gal
    12 Vrhovnik Ažbe
    13 Založnik Aleksander
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Kovačič Gabriel V
    2 Vehovar Gaj
    3 Kopič Klemen K
    4 Podgornik Žiga
    5 Drozg Niko
    6 Patrik Lamut
    7 Ogrizek Žan
    8 Gašper Valh
    9 Repolusk Luka
    10 Vodnik Jakob
    11 Krel Anej
    12 Žunko Tim
    13 Brečko Luka
    14 Mekiš Jan
    15 Jeran Tilen
    Rezervni igralci
    Trener
    Žižek Darko
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 07.09.19 ob 11.00

    NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 0 0 : 0 NŠ NK RADLJE U11
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Pesnica/Jarenina
    1 Lončarič Žiga
    2 Pavalec Gal
    3 Zrnko Pax
    4 Kramberger Vid
    5 Pinter Tilen
    6 Celcer Anej
    7 Zorman Nik
    8 Bakšič Žugman Tibor
    9 Zorec Lan
    10 Torbarina Maks
    Rezervni igralci
    NŠ NK RADLJE U11
    1 Štih Nikola
    2 Rudolf Enej
    3 Ternik Tian
    4 Jeseničnik Aleksander
    5 Lukner Halil
    6 Solero Jaka
    7 Mušić Maid
    8 Helbl Gaber
    9 Brezovnik Miha
    Rezervni igralci
    Trener
    Magdič Aleksander
    Trener
    Planinšič Dejan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 07.09.19 ob 09.00

    NK Miklavž A 0 : 0 0 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž A
    11 Draganič Tanej V
    2 Krnjak Nejc
    3 Meznarič Rene K
    4 Firar Gregor
    5 Ahmetović Faris
    16 Novak Vito
    7 Ivaniševič Nik
    8 Verdonik Jaka
    10 Mitrović Uroš
    Rezervni igralci
    NK Korotan Prevalje
    1 Konečnik Nino V
    2 Kotnik Blaž
    3 Čilić Deni K
    4 Hace Aleks
    5 Svetina Gal
    6 Grenko Jaka
    7 Ladinek Urban
    8 Založnik Žiga
    9 Golob Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Polak Darko
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    Dogodki