U11 Starejši cicibani – 9:9 – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 09.48

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    05.09.20 11.00 NK Kovinar NK Miklavž A
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    05.09.20 12.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Malečnik
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    06.09.20 11.00 NK FUŽINAR NK MB TABOR A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    06.09.20 11.00 NŠ Dravograd NK MB Tabor B
    ,
    11.09.20 11.00 NK Maribor B NK Maribor A
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.09.20 11.00 NK MB TABOR A NK Maribor B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    12.09.20 12.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK FUŽINAR
    ,
    12.09.20 13.00 NK MB Tabor B NK Kovinar
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    13.09.20 11.00 NK Malečnik NK Miklavž A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    13.09.20 11.00 NK Maribor A NŠ Dravograd
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    19.09.20 11.00 NK Kovinar NK Maribor A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    20.09.20 09.00 NK Miklavž A NK MB Tabor B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    20.09.20 11.00 NK FUŽINAR NK Malečnik
    ,
    20.09.20 11.00 NK Maribor B NŠ Pesnica/Jarenina
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    20.09.20 11.00 NŠ Dravograd NK MB TABOR A
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NŠ Dravograd
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    24.09.20 18.30 NK Maribor A NK Miklavž A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    26.09.20 11.00 NK MB TABOR A NK Kovinar
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    27.09.20 11.00 NK Malečnik NK MB Tabor B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    27.09.20 11.00 NK FUŽINAR NK Maribor B
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.10.20 11.00 NK Kovinar NŠ Pesnica/Jarenina
    ,
    03.10.20 13.00 NK MB Tabor B NK Maribor A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    04.10.20 09.00 NŠ Dravograd NK FUŽINAR
    ,
    04.10.20 11.00 NK Maribor B NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    04.10.20 11.00 NK Miklavž A NK MB TABOR A
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.20 11.00 NK MB TABOR A NK MB Tabor B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    10.10.20 12.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Miklavž A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    11.10.20 11.00 NK Malečnik NK Maribor A
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.10.20 11.00 NK FUŽINAR NK Kovinar
    ,
    11.10.20 11.00 NK Maribor B NŠ Dravograd
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    17.10.20 11.00 NK Kovinar NK Maribor B
    ,
    17.10.20 13.00 NK MB Tabor B NŠ Pesnica/Jarenina
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    18.10.20 11.00 NŠ Dravograd NK Malečnik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    18.10.20 11.00 NK Maribor A NK MB TABOR A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.10.20 13.00 NK Miklavž A NK FUŽINAR
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    24.10.20 12.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Maribor A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.10.20 11.00 NK Malečnik NK MB TABOR A
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    25.10.20 11.00 NK FUŽINAR NK MB Tabor B
    ,
    25.10.20 11.00 NK Maribor B NK Miklavž A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    25.10.20 11.00 NŠ Dravograd NK Kovinar
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    07.11.20 11.00 NK Kovinar NK Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    07.11.20 11.00 NK MB TABOR A NŠ Pesnica/Jarenina
    ,
    07.11.20 13.00 NK MB Tabor B NK Maribor B
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.11.20 09.00 NK Miklavž A NŠ Dravograd
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    08.11.20 11.00 NK Maribor A NK FUŽINAR
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NŠ Pesnica/Jarenina
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK FUŽINAR
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Maribor B
    ,
    NK MB Tabor B NŠ Dravograd
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Kovinar
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK MB Tabor B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Maribor A
    ,
    NK Maribor B NK MB TABOR A
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ Pesnica/Jarenina
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK FUŽINAR
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK Maribor B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NŠ Dravograd
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Kovinar
    ,
    NK MB Tabor B NK Miklavž A
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK MB Tabor B NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Maribor A
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK MB TABOR A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Pesnica/Jarenina
    ,
    NK Maribor B NK FUŽINAR
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Maribor B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ Dravograd
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK Kovinar
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Miklavž A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK MB Tabor B
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NK Malečnik
    ,
    NK MB Tabor B NK MB TABOR A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NŠ Pesnica/Jarenina
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK FUŽINAR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Maribor B
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NŠ Dravograd
    ,
    NK Maribor B NK Kovinar
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Miklavž A
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK MB Tabor B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Maribor A
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Malečnik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor A NŠ Pesnica/Jarenina
    ,
    NK MB Tabor B NK FUŽINAR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Maribor B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Dravograd
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Kovinar
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Miklavž A
    ,
    NK Maribor B NK MB Tabor B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Maribor A
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK MB TABOR A