U11 Starejši cicibani – 9:9 – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.46

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U11 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    05.09.21 10.00 NŠ Dravograd NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    05.09.21 10.00 NK Pohorje NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    05.09.21 11.00 NK Miklavž NK MB Tabor 1
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    12.09.21 10.00 NK MB Tabor 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    12.09.21 10.00 NK Maribor NŠ Roho U11
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    12.09.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    12.09.21 11.00 NK Miklavž NŠ Dravograd
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    26.09.21 10.00 NŠ Dravograd NK MB Tabor 1
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    26.09.21 10.00 NK Pohorje NK Miklavž
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    26.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.09.21 10.30 NŠ Roho U11 NŠ Jarenina-Pesnica
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    03.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NK Maribor
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.10.21 10.00 NŠ Dravograd NK Pohorje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    03.10.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica Fužinar SIJ Ravne Systems
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.10.21 12.00 NK Miklavž NŠ Roho U11
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.10.21 10.00 NŠ Roho U11 NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.21 10.30 NK Pohorje NK MB Tabor 1
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    17.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NŠ Jarenina-Pesnica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    17.10.21 10.00 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.10.21 10.00 NK Pohorje NŠ Roho U11
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.10.21 11.00 NK Miklavž NK Maribor
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    24.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.10.21 10.30 NŠ Roho U11 NK MB Tabor 1
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    24.10.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 1 NK Miklavž
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Dravograd
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Pohorje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho U11
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor 1
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U11 NK Maribor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Miklavž
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 1 NŠ Dravograd
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Pohorje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho U11
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK MB Tabor 1
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U11 NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Dravograd
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 1 NK Pohorje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NŠ Roho U11
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina-Pesnica NK MB Tabor 1
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Miklavž
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho U11 NK Pohorje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 1 NŠ Roho U11
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica