Osveženo: 27.03.24 05.30
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT05.09.21 10.00 NŠ Dravograd NŠ Jarenina-Pesnica Ruše,
Igrišče Ruše05.09.21 10.00 NK Pohorje NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju25.10.21 11.00 NK Miklavž NK MB Tabor 1 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza30.10.21 12.00 NŠ Roho VBO U11 Fužinar SIJ Ravne Systems -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT12.09.21 10.00 NK MB Tabor 1 Fužinar SIJ Ravne Systems Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT12.09.21 10.00 NK Maribor NŠ Roho VBO U11 Jarenina,
Športni park Jarenina12.09.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju12.09.21 11.00 NK Miklavž NŠ Dravograd -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT26.09.21 10.00 NŠ Dravograd NK MB Tabor 1 Ruše,
Igrišče Ruše26.09.21 10.00 NK Pohorje NK Miklavž Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem26.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza26.09.21 10.30 NŠ Roho VBO U11 NŠ Jarenina-Pesnica -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT03.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NK Maribor Jarenina,
Športni park Jarenina12.10.21 15.00 NŠ Jarenina-Pesnica Fužinar SIJ Ravne Systems Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT14.10.21 10.00 NŠ Dravograd NK Pohorje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju26.10.21 12.00 NK Miklavž NŠ Roho VBO U11 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.10.21 10.00 NŠ Roho VBO U11 NŠ Dravograd Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem10.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica Ruše,
Igrišče Ruše10.10.21 10.30 NK Pohorje NK MB Tabor 1 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT17.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NŠ Jarenina-Pesnica Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT17.10.21 10.00 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems Ruše,
Igrišče Ruše17.10.21 10.00 NK Pohorje NŠ Roho VBO U11 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju17.10.21 11.00 NK Miklavž NK Maribor -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem24.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT24.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.10.21 10.30 NŠ Roho VBO U11 NK MB Tabor 1 Jarenina,
Športni park Jarenina24.10.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT10.04.22 10.00 NK MB Tabor 1 NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT10.04.22 10.00 NK Maribor NK Pohorje Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem21.04.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO U11 Jarenina,
Športni park Jarenina01.06.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Dravograd -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem18.04.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor 1 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza18.04.22 10.00 NŠ Roho VBO U11 NK Maribor Ruše,
Igrišče Ruše18.04.22 10.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT18.04.22 10.00 NŠ Dravograd NK Miklavž -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT24.04.22 10.00 NK MB Tabor 1 NŠ Dravograd Jarenina,
Športni park Jarenina24.04.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho VBO U11 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT24.04.22 10.00 NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju24.04.22 11.00 NK Miklavž NK Pohorje -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem08.05.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza08.05.22 10.00 NŠ Roho VBO U11 NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše08.05.22 10.00 NK Pohorje NŠ Dravograd Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT27.06.22 17.00 NK Maribor NK MB Tabor 1 -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT15.05.22 10.00 NK MB Tabor 1 NK Pohorje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT15.05.22 10.00 NŠ Dravograd NŠ Roho VBO U11 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju15.05.22 11.00 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems Jarenina,
Športni park Jarenina01.06.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina22.05.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MB Tabor 1 Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem22.05.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza22.05.22 10.00 NŠ Roho VBO U11 NK Pohorje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT21.06.22 10.00 NK Maribor NK Miklavž -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT29.05.22 10.00 NK MB Tabor 1 NŠ Roho VBO U11 Ruše,
Igrišče Ruše29.05.22 10.00 NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne Systems Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT29.05.22 10.00 NŠ Dravograd NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.05.22 11.00 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica