U11 Starejši cicibani – 9:9 – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Ruše 05.09.21 10.00 NK Pohorje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Maribor
    Dravograd 05.09.21 10.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 05.09.21 11.00 NK Miklavž NK MB Tabor 1
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U11 Fužinar SIJ Ravne Systems
  2. 2. krog

    Maribor 12.09.21 10.00 NK MB Tabor 1 0 : 0
    (0 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor 12.09.21 10.00 NK Maribor 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho U11
    Jarenina 12.09.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 12.09.21 11.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Dravograd
  3. 3. krog

    Dravograd 26.09.21 10.00 NŠ Dravograd NK MB Tabor 1
    Ruše 26.09.21 10.00 NK Pohorje NK Miklavž
    Ravne 26.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.09.21 10.30 NŠ Roho U11 NŠ Jarenina-Pesnica
  4. 4. krog

    Maribor 03.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NK Maribor
    Dravograd 03.10.21 10.00 NŠ Dravograd NK Pohorje
    Jarenina 03.10.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica Fužinar SIJ Ravne Systems
    Miklavž na Dravskem polju 03.10.21 12.00 NK Miklavž NŠ Roho U11
  5. 5. krog

    Ravne 10.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.10.21 10.00 NŠ Roho U11 NŠ Dravograd
    Maribor 10.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše 10.10.21 10.30 NK Pohorje NK MB Tabor 1
  6. 6. krog

    Maribor 17.10.21 10.00 NK MB Tabor 1 NŠ Jarenina-Pesnica
    Dravograd 17.10.21 10.00 NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Ruše 17.10.21 10.00 NK Pohorje NŠ Roho U11
    Miklavž na Dravskem polju 17.10.21 11.00 NK Miklavž NK Maribor
  7. 7. krog

    Maribor 24.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd
    Ravne 24.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.21 10.30 NŠ Roho U11 NK MB Tabor 1
    Jarenina 24.10.21 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica NK Miklavž
  8. 8. krog

    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho U11
    Jarenina NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Dravograd
    Maribor NK Maribor NK Pohorje
    Maribor NK MB Tabor 1 NK Miklavž
  9. 9. krog

    Dravograd NŠ Dravograd NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U11 NK Maribor
    Ruše NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor 1
  10. 10. krog

    Maribor NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pohorje
    Jarenina NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Roho U11
    Maribor NK MB Tabor 1 NŠ Dravograd
  11. 11. krog

    Ruše NK Pohorje NŠ Dravograd
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U11 NK Miklavž
    Maribor NK Maribor NK MB Tabor 1
  12. 12. krog

    Jarenina NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor
    Dravograd NŠ Dravograd NŠ Roho U11
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor NK MB Tabor 1 NK Pohorje
  13. 13. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U11 NK Pohorje
    Maribor NK Maribor NK Miklavž
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Jarenina NŠ Jarenina-Pesnica NK MB Tabor 1
  14. 14. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd NŠ Dravograd NK Maribor
    Maribor NK MB Tabor 1 NŠ Roho U11