Osveženo: 27.03.24 07.16
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš05.09.20 11.00 Marles hiše NK Miklavž B ,
05.09.20 13.00 Ekipa 4 NŠ Jarenina/Pesnica Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT06.09.20 11.00 NK Maribor C NK MB Tabor C Ruše,
Igrišče Ruše06.09.20 11.00 NK POHORJE ND Slovenj Gradec -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju12.09.20 09.00 NK Miklavž B NK POHORJE Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec12.09.20 15.00 ND Slovenj Gradec Ekipa 4 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT13.09.20 09.00 NK MB Tabor C NŠ Jarenina/Pesnica Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT13.09.20 11.00 NK Maribor C Marles hiše -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš19.09.20 11.00 Marles hiše NK MB Tabor C ,
19.09.20 13.00 Ekipa 4 NK Miklavž B Ruše,
Igrišče Ruše20.09.20 09.00 NK POHORJE NK Maribor C ,
02.11.20 17.00 NŠ Jarenina/Pesnica ND Slovenj Gradec -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju26.09.20 09.00 NK Miklavž B NŠ Jarenina/Pesnica Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.09.20 11.00 Marles hiše NK POHORJE Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT27.09.20 09.00 NK MB Tabor C ND Slovenj Gradec Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT27.09.20 11.00 NK Maribor C Ekipa 4 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
03.10.20 11.00 Ekipa 4 Marles hiše Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec03.10.20 14.00 ND Slovenj Gradec NK Miklavž B Ruše,
Igrišče Ruše04.10.20 10.30 NK POHORJE NK MB Tabor C ,
03.11.20 17.00 NŠ Jarenina/Pesnica NK Maribor C -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT11.10.20 09.00 NK MB Tabor C NK Miklavž B Ruše,
Igrišče Ruše11.10.20 09.00 NK POHORJE Ekipa 4 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT11.10.20 11.00 NK Maribor C ND Slovenj Gradec Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš11.10.20 11.00 Marles hiše NŠ Jarenina/Pesnica -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
Ekipa 4 NK MB Tabor C ,
NŠ Jarenina/Pesnica NK POHORJE Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecND Slovenj Gradec Marles hiše Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž B NK Maribor C -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UTNK MB Tabor C NK Maribor C Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž B Marles hiše Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecND Slovenj Gradec NK POHORJE ,
NŠ Jarenina/Pesnica Ekipa 4 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
NŠ Jarenina/Pesnica NK MB Tabor C ,
Ekipa 4 ND Slovenj Gradec Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE NK Miklavž B Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše NK Maribor C -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UTNK MB Tabor C Marles hiše Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor C NK POHORJE Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž B Ekipa 4 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecND Slovenj Gradec NŠ Jarenina/Pesnica -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecND Slovenj Gradec NK MB Tabor C ,
NŠ Jarenina/Pesnica NK Miklavž B ,
Ekipa 4 NK Maribor C Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE Marles hiše -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UTNK MB Tabor C NK POHORJE Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše Ekipa 4 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor C NŠ Jarenina/Pesnica Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž B ND Slovenj Gradec -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž B NK MB Tabor C Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj GradecND Slovenj Gradec NK Maribor C ,
NŠ Jarenina/Pesnica Marles hiše ,
Ekipa 4 NK POHORJE -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UTNK MB Tabor C Ekipa 4 Ruše,
Igrišče RušeNK POHORJE NŠ Jarenina/Pesnica Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles hiše ND Slovenj Gradec Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UTNK Maribor C NK Miklavž B