U11 Starejši cicibani – 9:9 – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 29.09.20 20.49

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    05.09.20 11.00 Marles hiše NK Miklavž B
    ,
    05.09.20 13.00 Ekipa 4 NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    06.09.20 11.00 NK Maribor C NK MB Tabor C
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    06.09.20 11.00 NK POHORJE ND Slovenj Gradec
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    12.09.20 09.00 NK Miklavž B NK POHORJE
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    12.09.20 15.00 ND Slovenj Gradec Ekipa 4
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    13.09.20 09.00 NK MB Tabor C NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    13.09.20 11.00 NK Maribor C Marles hiše
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    19.09.20 11.00 Marles hiše NK MB Tabor C
    ,
    19.09.20 13.00 Ekipa 4 NK Miklavž B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.09.20 09.00 NK POHORJE NK Maribor C
    ,
    20.09.20 12.00 NŠ Jarenina/Pesnica ND Slovenj Gradec
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    26.09.20 09.00 NK Miklavž B NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.09.20 11.00 Marles hiše NK POHORJE
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    27.09.20 09.00 NK MB Tabor C ND Slovenj Gradec
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    27.09.20 11.00 NK Maribor C Ekipa 4
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.10.20 11.00 Ekipa 4 Marles hiše
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    03.10.20 14.00 ND Slovenj Gradec NK Miklavž B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.10.20 10.30 NK POHORJE NK MB Tabor C
    ,
    04.10.20 12.00 NŠ Jarenina/Pesnica NK Maribor C
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    11.10.20 09.00 NK MB Tabor C NK Miklavž B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.10.20 09.00 NK POHORJE Ekipa 4
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    11.10.20 11.00 NK Maribor C ND Slovenj Gradec
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    11.10.20 11.00 Marles hiše NŠ Jarenina/Pesnica
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.10.20 09.00 NK Miklavž B NK Maribor C
    ,
    17.10.20 11.00 Ekipa 4 NK MB Tabor C
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    17.10.20 14.00 ND Slovenj Gradec Marles hiše
    ,
    18.10.20 12.00 NŠ Jarenina/Pesnica NK POHORJE
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor C NK Maribor C
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B Marles hiše
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK POHORJE
    ,
    NŠ Jarenina/Pesnica Ekipa 4
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ Jarenina/Pesnica NK MB Tabor C
    ,
    Ekipa 4 ND Slovenj Gradec
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE NK Miklavž B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Maribor C
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor C Marles hiše
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C NK POHORJE
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B Ekipa 4
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NŠ Jarenina/Pesnica
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK MB Tabor C
    ,
    NŠ Jarenina/Pesnica NK Miklavž B
    ,
    Ekipa 4 NK Maribor C
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE Marles hiše
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor C NK POHORJE
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Ekipa 4
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C NŠ Jarenina/Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B ND Slovenj Gradec
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK MB Tabor C
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK Maribor C
    ,
    NŠ Jarenina/Pesnica Marles hiše
    ,
    Ekipa 4 NK POHORJE
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor C Ekipa 4
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE NŠ Jarenina/Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ND Slovenj Gradec
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor C NK Miklavž B