-
1. krog
Limbuš 05.09.20 11.00 Marles hiše 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž B 05.09.20 13.00 Ekipa 4 NŠ Jarenina/Pesnica Maribor 06.09.20 11.00 NK Maribor C 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor C Ruše 06.09.20 11.00 NK POHORJE 0 : 0
(0 : 0)ND Slovenj Gradec -
2. krog
Miklavž na Dravskem polju 12.09.20 09.00 NK Miklavž B 0 : 0
(0 : 0)NK POHORJE Slovenj Gradec 12.09.20 15.00 ND Slovenj Gradec Ekipa 4 Maribor 13.09.20 09.00 NK MB Tabor C 0 : 0
(0 : 0)NŠ Jarenina/Pesnica Maribor 13.09.20 11.00 NK Maribor C 0 : 0
(0 : 0)Marles hiše -
3. krog
Limbuš 19.09.20 11.00 Marles hiše 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor C 19.09.20 13.00 Ekipa 4 NK Miklavž B Ruše 20.09.20 09.00 NK POHORJE 0 : 0
(0 : 0)NK Maribor C 02.11.20 17.00 NŠ Jarenina/Pesnica 0 : 0
(0 : 0)ND Slovenj Gradec -
4. krog
Miklavž na Dravskem polju 26.09.20 09.00 NK Miklavž B 0 : 0
(0 : 0)NŠ Jarenina/Pesnica Limbuš 26.09.20 11.00 Marles hiše 0 : 0
(0 : 0)NK POHORJE Maribor 27.09.20 09.00 NK MB Tabor C 0 : 0
(0 : 0)ND Slovenj Gradec Maribor 27.09.20 11.00 NK Maribor C Ekipa 4 -
5. krog
03.10.20 11.00 Ekipa 4 Marles hiše Slovenj Gradec 03.10.20 14.00 ND Slovenj Gradec 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž B Ruše 04.10.20 10.30 NK POHORJE 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor C 03.11.20 17.00 NŠ Jarenina/Pesnica 0 : 0
(0 : 0)NK Maribor C -
6. krog
Maribor 11.10.20 09.00 NK MB Tabor C 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž B Ruše 11.10.20 09.00 NK POHORJE Ekipa 4 Maribor 11.10.20 11.00 NK Maribor C 0 : 0
(0 : 0)ND Slovenj Gradec Limbuš 11.10.20 11.00 Marles hiše 0 : 0
(0 : 0)NŠ Jarenina/Pesnica -
7. krog
Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž B NK Maribor C NŠ Jarenina/Pesnica NK POHORJE Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec Marles hiše Ekipa 4 NK MB Tabor C -
8. krog
NŠ Jarenina/Pesnica Ekipa 4 Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž B Marles hiše Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK POHORJE Maribor NK MB Tabor C NK Maribor C -
9. krog
Limbuš Marles hiše NK Maribor C Ekipa 4 ND Slovenj Gradec Ruše NK POHORJE NK Miklavž B NŠ Jarenina/Pesnica NK MB Tabor C -
10. krog
Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NŠ Jarenina/Pesnica Maribor NK Maribor C NK POHORJE Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž B Ekipa 4 Maribor NK MB Tabor C Marles hiše -
11. krog
Ruše NK POHORJE Marles hiše NŠ Jarenina/Pesnica NK Miklavž B Ekipa 4 NK Maribor C Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK MB Tabor C -
12. krog
Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž B ND Slovenj Gradec Limbuš Marles hiše Ekipa 4 Maribor NK Maribor C NŠ Jarenina/Pesnica Maribor NK MB Tabor C NK POHORJE -
13. krog
Ekipa 4 NK POHORJE Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK Maribor C NŠ Jarenina/Pesnica Marles hiše Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž B NK MB Tabor C -
14. krog
Maribor NK Maribor C NK Miklavž B Ruše NK POHORJE NŠ Jarenina/Pesnica Limbuš Marles hiše ND Slovenj Gradec Maribor NK MB Tabor C Ekipa 4