Osveženo: 19.07.22 14.48
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica05.09.21 10.00 NŠ Slivnica NK MB Tabor U10 Jarenina,
Športni park Jarenina05.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT05.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 NK Duplek Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor08.09.21 17.00 NK Kovinar Malečnik -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol12.09.21 10.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor 2 ,
12.09.21 10.00 NK MB Tabor U10 NŠ Pesnica-Jarenina Malečnik,
Igrišče Malečnik12.09.21 11.30 Malečnik NK Duplek Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor15.09.21 17.00 NK Kovinar NŠ Slivnica -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina25.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar Duplek,
Igrišče Duplek25.09.21 10.00 NK Duplek NK Jurovski Dol Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT26.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 NK MB Tabor U10 Slivnica,
Igrišče Slivnica26.09.21 10.00 NŠ Slivnica Malečnik -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
03.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Duplek Slivnica,
Igrišče Slivnica03.10.21 10.00 NŠ Slivnica NŠ Pesnica-Jarenina Malečnik,
Igrišče Malečnik03.10.21 11.30 Malečnik NK Jurovski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.10.21 16.00 NK Kovinar NK MB Tabor 2 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina10.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina Malečnik Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT10.10.21 10.00 NK MB Tabor 2 NŠ Slivnica Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol10.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor U10 Duplek,
Igrišče Duplek26.10.21 10.30 NK Duplek NK Kovinar -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina17.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor 2 Slivnica,
Igrišče Slivnica17.10.21 10.00 NŠ Slivnica NK Duplek Malečnik,
Igrišče Malečnik17.10.21 11.30 Malečnik NK MB Tabor U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.10.21 16.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek23.10.21 10.30 NK Duplek NŠ Pesnica-Jarenina Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica ,
24.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Kovinar Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.11.21 10.00 NK MB Tabor 2 Malečnik -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik09.04.22 10.30 Malečnik NK Kovinar Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol10.04.22 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina ,
17.05.22 18.00 NK MB Tabor U10 NŠ Slivnica Duplek,
Igrišče Duplek01.06.22 10.00 NK Duplek NK MB Tabor 2 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek16.04.22 12.00 NK Duplek Malečnik Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT18.04.22 10.00 NK MB Tabor 2 NK Jurovski Dol Jarenina,
Športni park Jarenina18.04.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U10 Slivnica,
Igrišče Slivnica21.06.22 17.00 NŠ Slivnica NK Kovinar -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.04.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Duplek Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor27.04.22 17.00 NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina ,
18.05.22 18.00 NK MB Tabor U10 NK MB Tabor 2 Malečnik,
Igrišče Malečnik02.06.22 17.00 Malečnik NŠ Slivnica -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek07.05.22 10.00 NK Duplek NK MB Tabor U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.05.22 10.00 NK MB Tabor 2 NK Kovinar Jarenina,
Športni park Jarenina08.05.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Slivnica Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol08.05.22 10.00 NK Jurovski Dol Malečnik -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
14.05.22 10.00 NK MB Tabor U10 NK Jurovski Dol Malečnik,
Igrišče Malečnik14.05.22 10.30 Malečnik NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor02.06.22 17.00 NK Kovinar NK Duplek Slivnica,
Igrišče Slivnica03.06.22 10.00 NŠ Slivnica NK MB Tabor 2 -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek21.05.22 10.00 NK Duplek NŠ Slivnica Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.05.22 10.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT22.05.22 10.00 NK MB Tabor 2 NŠ Pesnica-Jarenina ,
22.05.22 10.00 NK MB Tabor U10 Malečnik -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik28.05.22 10.30 Malečnik NK MB Tabor 2 Jarenina,
Športni park Jarenina29.05.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Duplek Slivnica,
Igrišče Slivnica22.06.22 17.00 NŠ Slivnica NK Jurovski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.06.22 17.00 NK Kovinar NK MB Tabor U10