Osveženo: 29.03.24 02.58
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Zg.Kungota,
Igrišče Svečina04.09.22 10.00 NK Kungota NK Jurovski Dol Ruše,
Igrišče Ruše04.09.22 11.00 NK Pohorje NŠ Slivnica Jarenina,
Športni park Jarenina12.09.22 17.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Cerkvenjak Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.09.22 17.00 NK Kovinar NŠ Paloma Šentilj -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak10.09.22 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Paloma Šentilj Slivnica,
Igrišče Slivnica10.09.22 11.00 NŠ Slivnica NK Kovinar Jarenina,
Športni park Jarenina11.09.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kungota Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol11.09.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh24.09.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NŠ Slivnica Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor25.09.22 10.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol Zg.Kungota,
Igrišče Svečina25.09.22 10.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Ruše,
Igrišče Ruše25.09.22 11.00 NK Pohorje NŠ Pesnica-Jarenina -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak01.10.22 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica Jarenina,
Športni park Jarenina02.10.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar Zg.Kungota,
Igrišče Svečina02.10.22 10.00 NK Kungota NK Pohorje Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol02.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Paloma Šentilj -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše08.10.22 10.00 NK Pohorje NK Cerkvenjak Slivnica,
Igrišče Slivnica08.10.22 11.00 NŠ Slivnica NK Jurovski Dol Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh08.10.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor17.10.22 17.00 NK Kovinar NK Kungota -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak15.10.22 09.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol Jarenina,
Športni park Jarenina16.10.22 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Slivnica Zg.Kungota,
Igrišče Svečina16.10.22 10.00 NK Kungota NŠ Paloma Šentilj Ruše,
Igrišče Ruše16.10.22 11.00 NK Pohorje NK Kovinar -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slivnica,
Igrišče Slivnica22.10.22 11.00 NŠ Slivnica NK Kungota Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh22.10.22 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Pohorje Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor23.10.22 10.00 NK Kovinar NK Cerkvenjak Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol23.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak01.04.23 09.00 NK Cerkvenjak NŠ Pesnica-Jarenina Slivnica,
Igrišče Slivnica01.04.23 11.00 NŠ Slivnica NK Pohorje Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh01.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Kovinar Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol02.04.23 10.00 NK Jurovski Dol NK Kungota -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše08.04.23 11.30 NK Pohorje NK Jurovski Dol Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh08.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Cerkvenjak Zg.Kungota,
Igrišče Svečina10.04.23 10.00 NK Kungota NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.06.23 17.30 NK Kovinar NŠ Slivnica -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak15.04.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Kungota Slivnica,
Igrišče Slivnica15.04.23 11.00 NŠ Slivnica NŠ Paloma Šentilj Jarenina,
Športni park Jarenina16.04.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol07.06.23 17.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh22.04.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Jurovski Dol Ruše,
Igrišče Ruše23.04.23 11.00 NK Pohorje NK Kungota Slivnica,
Igrišče Slivnica28.05.23 11.00 NŠ Slivnica NK Cerkvenjak Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor13.06.23 17.00 NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak06.05.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Pohorje Zg.Kungota,
Igrišče Svečina07.05.23 10.00 NK Kungota NK Kovinar Jarenina,
Športni park Jarenina07.05.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Paloma Šentilj Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol07.05.23 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh13.05.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj NK Kungota Slivnica,
Igrišče Slivnica29.05.23 17.00 NŠ Slivnica NŠ Pesnica-Jarenina Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak29.05.23 17.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.06.23 17.00 NK Kovinar NK Pohorje -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak20.05.23 09.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar Zg.Kungota,
Igrišče Svečina21.05.23 10.00 NK Kungota NŠ Slivnica Jarenina,
Športni park Jarenina21.05.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol Ruše,
Igrišče Ruše21.05.23 11.00 NK Pohorje NŠ Paloma Šentilj