U11 Starejši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.43

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    04.09.21 10.00 NŠ NK Radlje Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    04.09.21 10.00 NK Peca NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    08.09.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Akumulator
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    02.10.21 11.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK Radlje U10
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    11.09.21 10.00 NK Akumulator Fužinar SIJ Ravne Systems
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    11.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    12.09.21 10.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje U10
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    12.09.21 10.00 NŠ Dravograd NŠ Slovenj Gradec
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    25.09.21 10.00 NK Peca Korotan Prevalje
    ,
    25.09.21 10.00 NŠ NK Radlje U10 NK Akumulator
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    26.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    29.09.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.10.21 10.00 NŠ NK Radlje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    02.10.21 10.00 NK Peca NŠ Slovenj Gradec
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Akumulator
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.10.21 10.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje U10
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    09.10.21 10.00 NŠ NK Radlje U10 NŠ NK Radlje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    09.10.21 10.00 NK Akumulator NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    13.10.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    16.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    16.10.21 10.00 NK Peca NŠ NK Radlje U10
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    17.10.21 10.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    20.10.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec Fužinar SIJ Ravne Systems
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    23.10.21 10.00 NŠ NK Radlje U10 NŠ Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    23.10.21 10.00 NK Akumulator NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    24.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    24.10.21 10.00 NŠ Dravograd NŠ NK Radlje
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ NK Radlje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NŠ Slovenj Gradec
    ,
    NŠ NK Radlje U10 Fužinar SIJ Ravne Systems
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NŠ NK Radlje U10 Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Akumulator
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NŠ NK Radlje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NŠ NK Radlje U10
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator Korotan Prevalje
    ,
    NŠ NK Radlje U10 NŠ Dravograd
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK Radlje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Peca
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Fužinar SIJ Ravne Systems
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ NK Radlje U10
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Akumulator
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd Korotan Prevalje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK Akumulator NŠ NK Radlje
    ,
    NŠ NK Radlje U10 NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje U10
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Akumulator
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Dravograd