U11 Starejši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 15.07.24 13.48

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    02.09.23 10.00 NŠ Dravograd B NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    03.09.23 10.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    03.09.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Slovenj Gradec U10
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    06.09.23 17.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK Radlje B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    06.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ Dravograd B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    06.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ ŽNK Radlje-deklice
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.09.23 09.30 NK Peca NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.09.23 10.00 Korotan Prevalje B Nk Akumulator
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    14.09.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec U10
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    16.09.23 10.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    17.09.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice Korotan Prevalje B
    ,
    17.09.23 10.00 NŠ NK Radlje B NK Peca
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    20.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ NK Radlje B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    20.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.09.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Dravograd B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    24.09.23 10.00 Nk Akumulator NŠ ŽNK Radlje-deklice
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    28.09.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    30.09.23 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec U10
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    30.09.23 10.00 NŠ Dravograd B Nk Akumulator
    ,
    01.10.23 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Slovenj Gradec
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    04.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    08.10.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ NK Radlje B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    08.10.23 10.00 Nk Akumulator NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    08.10.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Dravograd B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    11.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ Slovenj Gradec
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    12.10.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ ŽNK Radlje-deklice
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    14.10.23 09.30 NK Peca Korotan Prevalje B
    ,
    15.10.23 10.00 NŠ NK Radlje B Nk Akumulator
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    28.10.23 10.00 NŠ Dravograd B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.10.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Slovenj Gradec U10
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    29.10.23 10.00 Nk Akumulator NK Peca
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.10.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ NK Radlje B
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    31.10.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 Nk Akumulator
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    31.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    04.11.23 09.30 NK Peca NŠ ŽNK Radlje-deklice
    ,
    05.11.23 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Dravograd B
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.04.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ ŽNK Radlje-deklice
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    03.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    06.04.24 09.30 NK Peca NŠ Dravograd B
    ,
    07.04.24 10.00 NŠ NK Radlje B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    13.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec U10
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    14.04.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    14.04.24 10.00 Nk Akumulator Korotan Prevalje B
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    17.04.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    17.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    20.04.24 09.30 NK Peca NŠ NK Radlje B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.04.24 10.00 Korotan Prevalje B NŠ ŽNK Radlje-deklice
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    25.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    27.04.24 10.00 NŠ Dravograd B Korotan Prevalje B
    ,
    28.04.24 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Slovenj Gradec U10
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    28.04.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice Nk Akumulator
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    08.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NK Peca
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    08.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje B
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    12.05.24 10.00 Nk Akumulator NŠ Dravograd B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    12.05.24 10.00 Korotan Prevalje B NK Fužinar SIJ Ravne Systems
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    16.05.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Akumulator
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    18.05.24 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    18.05.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ ŽNK Radlje-deklice
    ,
    19.05.24 10.00 NŠ NK Radlje B Korotan Prevalje B
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    22.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec U10
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    26.05.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    26.05.24 10.00 Nk Akumulator NŠ NK Radlje B
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    26.05.24 10.00 Korotan Prevalje B NK Peca
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    29.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 Korotan Prevalje B
    Ravne na Koroškem,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    30.05.24 17.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    01.06.24 09.30 NK Peca Nk Akumulator
    ,
    02.06.24 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ ŽNK Radlje-deklice
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd
    08.06.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ NK Radlje B
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.06.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    09.06.24 10.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec U10
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    09.06.24 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Slovenj Gradec