U13 Mlajši dečki – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 25.09.20 17.41

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    05.09.20 12.00 NŠ Roho NK Maribor A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    06.09.20 09.00 NK Pohorje A NŠ Pesnica/Jarenina
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.09.20 11.00 NK Miklavž A NK MB TABOR A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    06.09.20 11.00 NK Pobrežje A NK Malečnik
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    23.09.20 17.00 NŠ Dravograd B Korotan Prevalje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.09.20 13.00 NK MB TABOR A NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.09.20 09.00 NK Miklavž A NŠ Roho
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    13.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NŠ Dravograd B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    13.09.20 11.00 NK Maribor A NK Pohorje A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    17.09.20 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje A
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    19.09.20 09.30 NŠ Dravograd B NK Maribor A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.09.20 11.00 NK Pohorje A NK Miklavž A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    21.09.20 17.00 NŠ Roho NK MB TABOR A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.09.20 17.00 NK Pobrežje A NŠ Pesnica/Jarenina
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    14.10.20 16.00 NK Malečnik Korotan Prevalje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    27.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Malečnik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    27.09.20 11.00 NK Maribor A NK Pobrežje A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.09.20 11.30 NŠ Roho NK Pohorje A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    27.09.20 13.00 NK Miklavž A NŠ Dravograd B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    07.10.20 16.00 NK MB TABOR A Korotan Prevalje
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.10.20 09.00 NK Malečnik NK Maribor A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.10.20 09.00 NK Pohorje A NK MB TABOR A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    04.10.20 11.00 NK Pobrežje A NK Miklavž A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    07.10.20 17.00 Korotan Prevalje NŠ Pesnica/Jarenina
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.20 13.00 NK MB TABOR A NŠ Pesnica/Jarenina
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    11.10.20 11.00 NK Maribor A Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.10.20 11.00 NK Miklavž A NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.10.20 11.00 NŠ Roho NK Pobrežje A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.10.20 11.00 NK Pohorje A NŠ Dravograd B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    17.10.20 09.00 NK Malečnik NŠ Roho
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    17.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NK MB TABOR A
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    18.10.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Maribor A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    18.10.20 11.00 NK Pobrežje A NK Pohorje A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    21.10.20 17.00 Korotan Prevalje NK Miklavž A
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    24.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NK Pobrežje A
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.10.20 13.00 NK MB TABOR A NK Maribor A
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.10.20 11.00 NK Miklavž A NŠ Pesnica/Jarenina
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.10.20 11.00 NŠ Roho Korotan Prevalje
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    25.10.20 11.00 NK Pohorje A NK Malečnik
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    07.11.20 09.00 NK Malečnik NŠ Dravograd B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    08.11.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NŠ Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.11.20 11.00 NK Pobrežje A NK MB TABOR A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    08.11.20 11.00 NK Maribor A NK Miklavž A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.11.20 17.00 Korotan Prevalje NK Pohorje A
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Miklavž A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor A NŠ Roho
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK Pohorje A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Dravograd B
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pobrežje A
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK MB TABOR A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NŠ Pesnica/Jarenina
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK Maribor A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Miklavž A
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NŠ Roho
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Pohorje A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor A NŠ Dravograd B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK Pobrežje A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Malečnik
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK MB TABOR A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NŠ Pesnica/Jarenina
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A NK Maribor A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Miklavž A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NŠ Roho
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Pohorje A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NŠ Dravograd B
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Pobrežje A
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor A NK Malečnik
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina Korotan Prevalje
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK MB TABOR A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Maribor A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Miklavž A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A NŠ Roho
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Pohorje A
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NŠ Dravograd B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A NK Pobrežje A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A Korotan Prevalje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor A NŠ Pesnica/Jarenina
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor A NK MB TABOR A
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Pesnica/Jarenina NK Miklavž A
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Roho
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pohorje A
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje A NŠ Dravograd B
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR A NK Pobrežje A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje A Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NŠ Pesnica/Jarenina
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Maribor A