Osveženo: 27.03.24 07.15
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza05.09.20 12.00 NŠ Roho NK Maribor A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju06.09.20 11.00 NK Miklavž A NK MB TABOR A Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor06.09.20 11.00 NK Pobrežje A NK Malečnik Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT23.09.20 17.00 NŠ Dravograd B Korotan Prevalje Ruše,
Igrišče Ruše29.09.20 14.00 NK Pohorje A NŠ Pesnica/Jarenina -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor12.09.20 13.00 NK MB TABOR A NK Malečnik Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.09.20 09.00 NK Miklavž A NŠ Roho Pesnica,
Igrišče Pesnica13.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NŠ Dravograd B Maribor,
Ljudski vrt Maribor13.09.20 11.00 NK Maribor A NK Pohorje A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje17.09.20 18.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje A -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT19.09.20 09.30 NŠ Dravograd B NK Maribor A Ruše,
Igrišče Ruše20.09.20 11.00 NK Pohorje A NK Miklavž A Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza21.09.20 17.00 NŠ Roho NK MB TABOR A Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.09.20 17.00 NK Pobrežje A NŠ Pesnica/Jarenina Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik Korotan Prevalje -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica27.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza27.09.20 11.30 NŠ Roho NK Pohorje A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.09.20 13.00 NK Miklavž A NŠ Dravograd B Maribor,
Športni park Tabor Maribor07.10.20 16.00 NK MB TABOR A Korotan Prevalje Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NK Pobrežje A -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik03.10.20 09.00 NK Malečnik NK Maribor A Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT03.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NŠ Roho Ruše,
Igrišče Ruše04.10.20 09.00 NK Pohorje A NK MB TABOR A Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.10.20 11.00 NK Pobrežje A NK Miklavž A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje05.10.20 17.00 Korotan Prevalje NŠ Pesnica/Jarenina -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor10.10.20 13.00 NK MB TABOR A NŠ Pesnica/Jarenina Maribor,
Ljudski vrt Maribor11.10.20 11.00 NK Maribor A Korotan Prevalje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju11.10.20 11.00 NK Miklavž A NK Malečnik Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.10.20 11.00 NŠ Roho NK Pobrežje A Ruše,
Igrišče Ruše11.10.20 11.00 NK Pohorje A NŠ Dravograd B -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NK MB TABOR A Ruše,
Igrišče RušeNK Pobrežje A NK Pohorje A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NŠ Roho Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NK Miklavž A Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NK Maribor A -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NK Maribor A Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž A NŠ Pesnica/Jarenina Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho Korotan Prevalje Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Malečnik Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NK Pobrežje A -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje A NK MB TABOR A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NŠ Dravograd B Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NK Pohorje A Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NŠ Roho Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NK Miklavž A -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NK Miklavž A Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NŠ Roho Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NK Pohorje A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NŠ Dravograd B Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Pobrežje A -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK MB TABOR A Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje A Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NŠ Pesnica/Jarenina Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Maribor A Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho NK Miklavž A -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NŠ Roho Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž A NK Pohorje A Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NŠ Dravograd B Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NK Pobrežje A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NK Malečnik -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NK MB TABOR A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NŠ Pesnica/Jarenina Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje A NK Maribor A Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NK Miklavž A Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NŠ Roho -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NK Pohorje A Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho NŠ Dravograd B Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž A NK Pobrežje A Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NK Malečnik Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina Korotan Prevalje -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NK MB TABOR A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NK Maribor A Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Miklavž A Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje A NŠ Roho Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NK Pohorje A -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NŠ Dravograd B Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A NK Pobrežje A Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho NK Malečnik Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž A Korotan Prevalje Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NŠ Pesnica/Jarenina -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt MariborNK Maribor A NK MB TABOR A Pesnica,
Igrišče PesnicaNŠ Pesnica/Jarenina NK Miklavž A Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeKorotan Prevalje NŠ Roho Malečnik,
Igrišče MalečnikNK Malečnik NK Pohorje A Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje A NŠ Dravograd B -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor MariborNK MB TABOR A NK Pobrežje A Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNŠ Dravograd B NK Malečnik Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje A Korotan Prevalje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ Roho NŠ Pesnica/Jarenina Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNK Miklavž A NK Maribor A