Osveženo: 19.07.22 14.41
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše28.08.21 10.30 NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik,
Igrišče Malečnik29.08.21 10.00 Malečnik NŠ Dravograd 1 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce02.09.21 17.30 NK MM VAR Dobrovce NK Maribor Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.09.21 17.30 NK Miklavž NŠ Roho VBO ,
14.09.21 18.30 NK Maribor U12 B NŠ Jarenina-Pesnica 1 -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT04.09.21 10.00 NŠ Dravograd 1 NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše04.09.21 10.30 NK Pohorje NK MM VAR Dobrovce Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem04.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho VBO Pesnica,
Igrišče Pesnica08.09.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Malečnik Maribor,
Športni park Tabor Maribor15.09.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK Maribor U12 B -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju11.09.21 09.00 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica 1 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.09.21 10.00 NŠ Roho VBO NŠ Dravograd 1 Malečnik,
Igrišče Malečnik12.09.21 09.00 Malečnik NK MB Tabor U13 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce12.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Fužinar SIJ Ravne Systems Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT25.10.21 10.00 NK Maribor U12 B NK Maribor -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.09.21 10.00 NK Maribor Malečnik Ruše,
Igrišče Ruše18.09.21 10.00 NK Pohorje NK Maribor U12 B Pesnica,
Igrišče Pesnica18.09.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NŠ Roho VBO Maribor,
Športni park Tabor Maribor18.09.21 12.00 NK MB Tabor U13 NK Miklavž Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem19.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd 1 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju25.09.21 09.00 NK Miklavž NK Maribor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza25.09.21 10.00 NŠ Roho VBO NK MB Tabor U13 Malečnik,
Igrišče Malečnik26.09.21 10.30 Malečnik NK Pohorje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT29.09.21 18.30 NK Maribor U12 B NK MM VAR Dobrovce Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT30.09.21 18.00 NŠ Dravograd 1 NŠ Jarenina-Pesnica 1 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT02.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Roho VBO Maribor,
Športni park Tabor Maribor03.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NŠ Dravograd 1 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce03.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Malečnik Ruše,
Igrišče Ruše03.10.21 10.30 NK Pohorje NK Miklavž Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem03.10.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica 1 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza09.10.21 10.00 NŠ Roho VBO NK Pohorje Pesnica,
Igrišče Pesnica09.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MB Tabor U13 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT13.10.21 18.00 NŠ Dravograd 1 NK Maribor Dobrovce,
Igrišče Dobrovce14.10.21 16.30 NK Miklavž NK MM VAR Dobrovce ,
04.12.21 11.00 NK Maribor U12 B Fužinar SIJ Ravne Systems -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT16.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica 1 ,
16.10.21 13.00 NK Maribor U12 B Malečnik Dobrovce,
Igrišče Dobrovce17.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Roho VBO Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem17.10.21 13.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor U13 Ruše,
Igrišče Ruše04.11.21 17.00 NK Pohorje NŠ Dravograd 1 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica23.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Pohorje Maribor,
Športni park Tabor Maribor24.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK Maribor Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT13.11.21 12.45 NŠ Dravograd 1 NK MM VAR Dobrovce Malečnik,
Igrišče Malečnik11.05.22 17.30 Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju06.06.22 17.30 NK Miklavž NK Maribor U12 B -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše30.10.21 10.00 NK Pohorje NK MB Tabor U13 Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik31.10.21 10.30 Malečnik NK Miklavž Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT03.11.21 18.30 NK Maribor U12 B NŠ Roho VBO Dobrovce,
Igrišče Dobrovce04.11.21 15.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Jarenina-Pesnica 1 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju06.11.21 09.00 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza06.11.21 10.00 NŠ Roho VBO Malečnik Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT06.11.21 10.00 NK Maribor NK Pohorje Maribor,
Športni park Tabor Maribor07.11.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK MM VAR Dobrovce Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT10.11.21 18.00 NŠ Dravograd 1 NK Maribor U12 B -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT02.04.22 10.00 NK Maribor NK MM VAR Dobrovce Pesnica,
Igrišče Pesnica02.04.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor U12 B Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT02.04.22 10.00 NŠ Dravograd 1 Malečnik Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem06.04.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza13.04.22 17.30 NŠ Roho VBO NK Miklavž -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju09.04.22 09.00 NK Miklavž NŠ Dravograd 1 ,
09.04.22 10.00 NK Maribor U12 B NK MB Tabor U13 Malečnik,
Igrišče Malečnik10.04.22 10.00 Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica 1 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza10.04.22 12.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne Systems Dobrovce,
Igrišče Dobrovce10.04.22 17.00 NK MM VAR Dobrovce NK Pohorje -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica16.04.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Miklavž Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT16.04.22 10.00 NŠ Dravograd 1 NŠ Roho VBO Maribor,
Športni park Tabor Maribor18.04.22 10.00 NK MB Tabor U13 Malečnik Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem20.04.22 18.30 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MM VAR Dobrovce Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT07.06.22 10.00 NK Maribor NK Maribor U12 B -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju23.04.22 09.00 NK Miklavž NK MB Tabor U13 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT23.04.22 10.00 NŠ Dravograd 1 Fužinar SIJ Ravne Systems ,
23.04.22 10.00 NK Maribor U12 B NK Pohorje Malečnik,
Igrišče Malečnik24.04.22 10.00 Malečnik NK Maribor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza11.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NŠ Jarenina-Pesnica 1 -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica04.05.22 18.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NŠ Dravograd 1 Maribor,
Športni park Tabor Maribor05.05.22 17.00 NK MB Tabor U13 NŠ Roho VBO Ruše,
Igrišče Ruše12.05.22 17.00 NK Pohorje Malečnik Dobrovce,
Igrišče Dobrovce15.06.22 17.00 NK MM VAR Dobrovce NK Maribor U12 B Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT21.06.22 10.00 NK Maribor NK Miklavž -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju07.05.22 09.00 NK Miklavž NK Pohorje Pesnica,
Igrišče Pesnica07.05.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Fužinar SIJ Ravne Systems Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza07.05.22 10.00 NŠ Roho VBO NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik08.05.22 10.00 Malečnik NK MM VAR Dobrovce Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT11.05.22 18.00 NŠ Dravograd 1 NK MB Tabor U13 -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT14.05.22 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd 1 Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem15.05.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor U12 B Maribor,
Športni park Tabor Maribor15.05.22 10.00 NK MB Tabor U13 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Loka Rošnja,
Igrišče Ložič17.05.22 17.00 NK MM VAR Dobrovce NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše18.05.22 17.30 NK Pohorje NŠ Roho VBO -
19. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor Maribor21.05.22 10.00 NK MB Tabor U13 Fužinar SIJ Ravne Systems Pesnica,
Igrišče Pesnica21.05.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor Malečnik,
Igrišče Malečnik21.05.22 10.00 Malečnik NK Maribor U12 B Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza24.05.22 18.00 NŠ Roho VBO NK MM VAR Dobrovce Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT26.05.22 18.00 NŠ Dravograd 1 NK Pohorje -
20. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem28.05.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik ,
29.05.22 10.00 NK Maribor U12 B NK Miklavž Ruše,
Igrišče Ruše29.05.22 10.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica 1 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT29.05.22 10.00 NK Maribor NK MB Tabor U13 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce29.05.22 17.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Dravograd 1 -
21. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju04.06.22 09.00 NK Miklavž Malečnik Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT04.06.22 10.00 NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems Pesnica,
Igrišče Pesnica04.06.22 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MM VAR Dobrovce Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza04.06.22 10.00 NŠ Roho VBO NK Maribor U12 B Maribor,
Športni park Tabor Maribor05.06.22 10.00 NK MB Tabor U13 NK Pohorje -
22. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše07.06.22 10.00 NK Pohorje NK Maribor Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem09.06.22 18.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž ,
11.06.22 10.00 NK Maribor U12 B NŠ Dravograd 1 ,
11.06.22 10.00 Ekipa 3 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Malečnik,
Igrišče Malečnik12.06.22 10.00 Malečnik NŠ Roho VBO Dobrovce,
Igrišče Dobrovce12.06.22 17.00 NK MM VAR Dobrovce NK MB Tabor U13