U13 Mlajši dečki – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.40

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    28.08.21 10.00 Ekipa 3 NK MB Tabor U13
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    28.08.21 10.30 NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    29.08.21 10.00 Malečnik NŠ Dravograd 2
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    02.09.21 17.30 NK MM VAR Dobrovce NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.09.21 17.30 NK Miklavž NŠ Roho
    ,
    14.09.21 18.30 NK Maribor U12 B NŠ Jarenina-Pesnica 1
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    04.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    04.09.21 10.00 NK Maribor Ekipa 3
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    04.09.21 10.30 NK Pohorje NK MM VAR Dobrovce
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    08.09.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    15.09.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK Maribor U12 B
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    11.09.21 09.00 NK Miklavž NŠ Jarenina-Pesnica 1
    ,
    11.09.21 10.00 Ekipa 3 NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.09.21 10.00 NŠ Roho NŠ Dravograd 2
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.09.21 09.00 Malečnik NK MB Tabor U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    12.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Fužinar SIJ Ravne Systems
    ,
    20.09.21 13.00 NK Maribor U12 B NK Maribor
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    18.09.21 10.00 NK Maribor Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    18.09.21 10.00 NK Pohorje NK Maribor U12 B
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    18.09.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NŠ Roho
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    18.09.21 12.00 NK MB Tabor U13 NK Miklavž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    19.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Ekipa 3
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    19.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd 2
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.09.21 09.00 NK Miklavž NK Maribor
    ,
    25.09.21 10.00 Ekipa 3 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.09.21 10.00 NŠ Roho NK MB Tabor U13
    ,
    25.09.21 13.00 NK Maribor U12 B NK MM VAR Dobrovce
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.09.21 10.30 Malečnik NK Pohorje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    29.09.21 18.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Jarenina-Pesnica 1
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    02.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    02.10.21 10.00 NK Pohorje NK Miklavž
    ,
    02.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Maribor U12 B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    03.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    03.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NŠ Dravograd 2
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    03.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Malečnik
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    09.10.21 09.00 NK Miklavž NK MM VAR Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.21 10.00 NŠ Roho NK Pohorje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Maribor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MB Tabor U13
    ,
    09.10.21 13.00 NK Maribor U12 B Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.10.21 10.00 Malečnik Ekipa 3
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    16.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    16.10.21 10.00 NK Pohorje NŠ Dravograd 2
    ,
    16.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Miklavž
    ,
    16.10.21 13.00 NK Maribor U12 B Malečnik
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    17.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    17.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Roho
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    23.10.21 09.00 NK Miklavž NK Maribor U12 B
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.10.21 10.00 NŠ Roho Ekipa 3
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    23.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK MM VAR Dobrovce
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    23.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.10.21 10.00 Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK Maribor
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    30.10.21 10.00 NK Pohorje NK MB Tabor U13
    ,
    30.10.21 10.00 Ekipa 3 NŠ Dravograd 2
    ,
    30.10.21 13.00 NK Maribor U12 B NŠ Roho
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    31.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    31.10.21 10.30 Malečnik NK Miklavž
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.11.21 09.00 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    06.11.21 10.00 NŠ Roho Malečnik
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    06.11.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Maribor U12 B
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    06.11.21 10.00 NK Maribor NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    06.11.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Ekipa 3
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    07.11.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK MM VAR Dobrovce
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK MM VAR Dobrovce
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 Ekipa 3
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor U12 B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Miklavž
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Fužinar SIJ Ravne Systems
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Dravograd 2
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica 1
    ,
    NK Maribor U12 B NK MB Tabor U13
    ,
    Ekipa 3 NK Maribor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Pohorje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK MM VAR Dobrovce
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Ekipa 3
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Maribor U12 B
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 Malečnik
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Miklavž
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NŠ Roho
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK MB Tabor U13
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Maribor
    ,
    NK Maribor U12 B NK Pohorje
    ,
    Ekipa 3 NK MM VAR Dobrovce
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Ekipa 3
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Maribor U12 B
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Malečnik
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 NŠ Roho
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 NŠ Dravograd 2
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK MB Tabor U13
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK MM VAR Dobrovce
    ,
    NK Maribor U12 B Ekipa 3
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor U12 B
    ,
    Ekipa 3 Malečnik
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Roho
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 NŠ Jarenina-Pesnica 1
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK MM VAR Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Ekipa 3
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Maribor U12 B
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik
    ,
    NK Maribor U12 B NK Miklavž
    ,
    Ekipa 3 NŠ Roho
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NŠ Dravograd 2
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor NK MB Tabor U13
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor U13 NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MM VAR Dobrovce
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 Ekipa 3
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Maribor U12 B
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Malečnik
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Roho
    ,
    NK Maribor U12 B NŠ Dravograd 2
    ,
    Ekipa 3 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR Dobrovce NK MB Tabor U13
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Maribor