U13 Mlajši dečki – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 09.41

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    03.09.22 10.00 NK Cerkvenjak NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    04.09.22 09.00 NK MALEČNIK Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    04.09.22 10.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    04.09.22 10.00 NK Maribor Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    04.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    11.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.09.22 10.00 NŠ Roho VBO NK MALEČNIK
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.09.22 11.30 NK Pobrežje NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    14.09.22 17.00 NK Miklavž NK Pohorje
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.09.22 10.00 NK MALEČNIK NK Miklavž
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    18.09.22 10.00 NK Maribor NŠ Roho VBO
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    18.09.22 10.30 NŠ Dravograd 2 Nk Maribor Tabor U13A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    19.09.22 18.00 NK Pohorje NK Pobrežje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    31.10.22 10.30 NK Cerkvenjak Fužinar SIJ Ravne systems
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.09.22 09.00 NK Miklavž NK Pobrežje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    25.09.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.09.22 10.00 NK MALEČNIK NK Maribor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.09.22 13.00 NŠ Roho VBO NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    28.09.22 17.00 Nk Maribor Tabor U13A NK Cerkvenjak
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.22 09.00 NK Pohorje Nk Maribor Tabor U13A
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    01.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    02.10.22 10.00 NK Maribor NK Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    02.10.22 11.00 NK Pobrežje Fužinar SIJ Ravne systems
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    02.10.22 12.00 NŠ Dravograd 2 NK MALEČNIK
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 11.30 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    09.10.22 10.00 NŠ Roho VBO NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    09.10.22 10.00 NK MALEČNIK NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    09.10.22 10.00 NK Maribor NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    09.10.22 10.30 Nk Maribor Tabor U13A NK Pobrežje
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.10.22 10.00 NK Pohorje NK MALEČNIK
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    15.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NK Maribor
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    16.10.22 09.00 Fužinar SIJ Ravne systems Nk Maribor Tabor U13A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    16.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.10.22 11.00 NK Pobrežje NŠ Roho VBO
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.10.22 12.00 NK Miklavž Nk Maribor Tabor U13A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    23.10.22 10.00 NŠ Roho VBO Fužinar SIJ Ravne systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    23.10.22 10.00 NK MALEČNIK NK Pobrežje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    23.10.22 10.00 NK Maribor NK Pohorje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    23.10.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Cerkvenjak
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.10.22 09.00 NK Pohorje NŠ Dravograd 2
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    29.10.22 10.00 Fužinar SIJ Ravne systems NK MALEČNIK
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    29.10.22 11.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    30.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U13A NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    30.10.22 11.00 NK Pobrežje NK Maribor
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U13A NK MALEČNIK
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Maribor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Dravograd 2
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Cerkvenjak
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Miklavž
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Pobrežje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 Fužinar SIJ Ravne systems
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor Nk Maribor Tabor U13A
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NŠ Roho VBO
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK MALEČNIK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Maribor
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U13A NŠ Dravograd 2
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Pohorje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Miklavž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Fužinar SIJ Ravne systems
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Nk Maribor Tabor U13A
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor NK MALEČNIK
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Maribor
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NŠ Dravograd 2
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U13A NK Pohorje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Pobrežje
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NK Miklavž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Nk Maribor Tabor U13A
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Roho VBO
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK MALEČNIK
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Maribor
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor NK Cerkvenjak
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO NK Pobrežje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U13A Fužinar SIJ Ravne systems
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U13A NK Miklavž
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne systems NŠ Roho VBO
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MALEČNIK
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Maribor
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ Dravograd 2
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Cerkvenjak
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Pohorje
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor
    NK Maribor NK Pobrežje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK Fužinar SIJ Ravne systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO Nk Maribor Tabor U13A