Osveženo: 19.07.22 14.42
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.08.21 09.30 NK Miklavž U12 NK MB Tabor U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica29.08.21 10.00 NŠ Slivnica NŠ NK Radlje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.08.21 11.00 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT01.09.21 16.30 NŠ Dravograd 2 Korotan Prevalje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš02.09.21 17.30 Marles hiše NŠ Jarenina-Pesnica 2 Duplek,
Igrišče Duplek08.09.21 17.00 NK Duplek NK Cerkvenjak -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Pesnica,
Igrišče Pesnica04.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ Slivnica Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT04.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 NK Duplek Starše,
Igrišče Starše04.09.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK Radlje Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak04.09.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Dravograd 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.09.21 11.00 NK Pobrežje NK Miklavž U12 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje06.05.22 17.00 Korotan Prevalje Marles hiše -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT11.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK MB Tabor U12 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje11.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica 2 Duplek,
Igrišče Duplek12.09.21 10.00 NK Duplek NK Pobrežje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš12.09.21 10.30 Marles hiše NK Cerkvenjak Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.09.21 17.00 NK Miklavž U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica23.09.21 17.30 NŠ Slivnica Korotan Prevalje -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT18.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 Marles hiše Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak18.09.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor19.09.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Dravograd 2 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje27.09.21 10.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje Starše,
Igrišče Starše07.10.21 16.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Jarenina-Pesnica 2 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.10.21 16.30 NK Miklavž U12 NK Duplek -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje25.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Cerkvenjak Pesnica,
Igrišče Pesnica25.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT26.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž U12 Duplek,
Igrišče Duplek26.09.21 10.00 NK Duplek ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš30.09.21 16.30 Marles hiše NK Pobrežje Slivnica,
Igrišče Slivnica06.10.21 17.00 NŠ Slivnica NK MB Tabor U12 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju02.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Marles hiše Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT02.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 NŠ NK Radlje Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak02.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Jarenina-Pesnica 2 Duplek,
Igrišče Duplek03.10.21 12.00 NK Duplek NŠ Dravograd 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.10.21 17.30 NK Pobrežje NŠ Slivnica Starše,
Igrišče Starše13.11.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Korotan Prevalje -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Pobrežje Pesnica,
Igrišče Pesnica09.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK MB Tabor U12 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT09.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica10.10.21 10.00 NŠ Slivnica NK Miklavž U12 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš20.10.21 16.00 Marles hiše NK Duplek Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje25.10.21 17.00 Korotan Prevalje NK Cerkvenjak -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju16.10.21 09.00 NK Miklavž U12 NŠ NK Radlje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT16.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 Marles hiše Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak16.10.21 11.00 NK Cerkvenjak ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.10.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica 2 Duplek,
Igrišče Duplek03.11.21 16.30 NK Duplek NŠ Slivnica -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje23.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Duplek Pesnica,
Igrišče Pesnica23.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Miklavž U12 Starše,
Igrišče Starše23.10.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak23.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor U12 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje24.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje Slivnica,
Igrišče Slivnica13.11.21 15.00 NŠ Slivnica NŠ Dravograd 2 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT30.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK Radlje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT30.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju31.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Korotan Prevalje Duplek,
Igrišče Duplek31.10.21 10.00 NK Duplek NŠ Jarenina-Pesnica 2 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor31.10.21 11.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš04.11.21 14.30 Marles hiše NŠ Slivnica -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje06.11.21 10.00 NŠ NK Radlje Marles hiše Pesnica,
Igrišče Pesnica06.11.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ Dravograd 2 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT06.11.21 10.00 NK MB Tabor U12 NK Pobrežje Starše,
Igrišče Starše06.11.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak06.11.21 11.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž U12 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje07.11.21 10.00 Korotan Prevalje NK Duplek -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje02.04.22 10.00 NŠ NK Radlje NŠ Slivnica Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT03.04.22 10.00 NK MB Tabor U12 NK Miklavž U12 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje03.04.22 10.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd 2 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak05.04.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Duplek Starše,
Igrišče Starše06.04.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.04.22 10.00 NŠ NK Radlje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Duplek,
Igrišče Duplek10.04.22 10.00 NK Duplek NK MB Tabor U12 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.04.22 18.00 NK Miklavž U12 NK Pobrežje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš14.04.22 17.00 Marles hiše Korotan Prevalje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT27.04.22 10.30 NŠ Dravograd 2 NK Cerkvenjak -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše16.04.22 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U12 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak16.04.22 11.00 NK Cerkvenjak Marles hiše Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.04.22 11.00 NK Pobrežje NK Duplek Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT18.04.22 10.00 NK MB Tabor U12 NŠ Dravograd 2 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje02.06.22 18.00 Korotan Prevalje NŠ Slivnica -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje23.04.22 10.00 NŠ NK Radlje Korotan Prevalje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš23.04.22 11.00 Marles hiše NK MB Tabor U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica24.04.22 10.00 NŠ Slivnica NK Cerkvenjak Duplek,
Igrišče Duplek24.04.22 10.00 NK Duplek NK Miklavž U12 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT11.06.22 11.00 NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.04.22 09.00 NK Miklavž U12 NŠ Dravograd 2 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak02.05.22 11.00 NK Cerkvenjak NŠ NK Radlje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor04.05.22 18.00 NK Pobrežje Marles hiše Starše,
Igrišče Starše10.05.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Duplek Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT26.05.22 17.00 NK MB Tabor U12 NŠ Slivnica -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje07.05.22 10.00 NŠ NK Radlje NK MB Tabor U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica08.05.22 10.00 NŠ Slivnica NK Pobrežje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.05.22 12.30 Korotan Prevalje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš12.05.22 17.00 Marles hiše NK Miklavž U12 Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT25.05.22 18.00 NŠ Dravograd 2 NK Duplek -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.05.22 09.00 NK Miklavž U12 NŠ Slivnica Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak14.05.22 11.00 NK Cerkvenjak Korotan Prevalje Duplek,
Igrišče Duplek15.05.22 10.00 NK Duplek Marles hiše Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.05.22 11.00 NK Pobrežje NŠ NK Radlje Starše,
Igrišče Starše22.06.22 18.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Dravograd 2 -
19. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje21.05.22 10.00 NŠ NK Radlje NK Miklavž U12 Starše,
Igrišče Starše21.05.22 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš26.05.22 17.00 Marles hiše NŠ Dravograd 2 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje27.05.22 17.00 Korotan Prevalje NK MB Tabor U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica22.06.22 10.00 NŠ Slivnica NK Duplek -
20. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Duplek,
Igrišče Duplek29.05.22 10.00 NK Duplek NŠ NK Radlje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT29.05.22 10.00 NK MB Tabor U12 NK Cerkvenjak Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.05.22 11.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš02.06.22 17.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT21.06.22 17.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica -
21. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje04.06.22 10.00 NŠ NK Radlje NŠ Dravograd 2 Starše,
Igrišče Starše04.06.22 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MB Tabor U12 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak04.06.22 11.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje04.06.22 11.00 Korotan Prevalje NK Miklavž U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica09.06.22 17.30 NŠ Slivnica Marles hiše -
22. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.05.22 15.00 NK Miklavž U12 NK Cerkvenjak Duplek,
Igrišče Duplek12.06.22 10.00 NK Duplek Korotan Prevalje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor12.06.22 11.00 NK Pobrežje NK MB Tabor U12 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš16.06.22 17.00 Marles hiše NŠ NK Radlje Slivnica,
Igrišče Slivnica21.06.22 10.00 NŠ Slivnica ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje