U13 Mlajši dečki – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.41

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    29.08.21 09.30 NK Miklavž U12 NK MB Tabor U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.08.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    29.08.21 11.00 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    01.09.21 16.30 NŠ Dravograd 2 Korotan Prevalje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    02.09.21 17.30 Marles hiše NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    08.09.21 17.00 NK Duplek NK Cerkvenjak
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    04.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    04.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 NK Duplek
    Starše,
    Igrišče Starše
    04.09.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK Radlje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.09.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    04.09.21 11.00 NK Pobrežje NK Miklavž U12
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    05.09.21 10.00 Korotan Prevalje Marles hiše
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    11.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK MB Tabor U12
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    11.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    12.09.21 10.00 NK Duplek NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    12.09.21 10.30 Marles hiše NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.09.21 17.00 NK Miklavž U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    23.09.21 17.30 NŠ Slivnica Roho Korotan Prevalje
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NK Duplek
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    18.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 Marles hiše
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    18.09.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Slivnica Roho
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    19.09.21 10.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    19.09.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Dravograd 2
    Starše,
    Igrišče Starše
    29.09.21 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Jarenina-Pesnica 2
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    25.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Cerkvenjak
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    25.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    26.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK MB Tabor U12
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.09.21 10.00 NK Duplek ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    30.09.21 16.30 Marles hiše NK Pobrežje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    02.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Marles hiše
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    02.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 NŠ NK Radlje
    Starše,
    Igrišče Starše
    02.10.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Korotan Prevalje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    02.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.10.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    03.10.21 12.00 NK Duplek NŠ Dravograd 2
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    09.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Pobrežje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    09.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK MB Tabor U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    09.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    10.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK Miklavž U12
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    10.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.10.21 16.00 Marles hiše NK Duplek
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    16.10.21 09.00 NK Miklavž U12 NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    16.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    16.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 Marles hiše
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    16.10.21 11.00 NK Cerkvenjak ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.10.21 09.00 NK Duplek NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    17.10.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica 2
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    23.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Duplek
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    23.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Miklavž U12
    Starše,
    Igrišče Starše
    23.10.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    23.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    24.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NŠ Dravograd 2
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    24.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    30.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    30.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    30.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    31.10.21 10.00 NK Duplek NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    31.10.21 11.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.11.21 14.30 Marles hiše NŠ Slivnica Roho
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    06.11.21 10.00 NŠ NK Radlje Marles hiše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    06.11.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    06.11.21 10.00 NK MB Tabor U12 NK Pobrežje
    Starše,
    Igrišče Starše
    06.11.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Roho
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    06.11.21 11.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž U12
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    07.11.21 10.00 Korotan Prevalje NK Duplek
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U12 NK Miklavž U12
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Duplek
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Dravograd 2
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 Marles hiše
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Slivnica Roho
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Korotan Prevalje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Cerkvenjak
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK MB Tabor U12
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Duplek
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U12 NŠ Dravograd 2
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Marles hiše
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Slivnica Roho
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ NK Radlje
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U12
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje Korotan Prevalje
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK MB Tabor U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Miklavž U12
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NŠ Dravograd 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Marles hiše
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U12 NŠ Slivnica Roho
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ NK Radlje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Duplek
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Cerkvenjak
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NK MB Tabor U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Pobrežje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Miklavž U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NK Duplek
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ NK Radlje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U12 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak Korotan Prevalje
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Dravograd 2
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK MB Tabor U12
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NK Miklavž U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Duplek
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Dravograd 2
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NŠ NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Korotan Prevalje
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor U12 NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Pobrežje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Miklavž U12
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Duplek
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje NŠ Dravograd 2
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho Marles hiše
    Starše,
    Igrišče Starše
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MB Tabor U12
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ NK Radlje
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd 2 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U12 NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MB Tabor U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje