U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Rače 09.09.20 17.00 NK Rače 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Pobrežje B
    Fram 10.09.20 17.30 Nk Fram 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Peca
    Maribor 06.09.20 09.00 NK MB Tabor B 8 : 0
    (3 : 0)
    NK Starše
    Jakobski Dol 05.09.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob 0 : 6
    (0 : 6)
    ND Slovenj Gradec
  2. 2. krog

    Maribor 12.09.20 11.00 NK Pobrežje B 2 : 1
    (1 : 1)
    ND Slovenj Gradec
    Starše 22.09.20 17.00 NK Starše 0 : 10
    (0 : 4)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Črna na Koroškem 13.09.20 11.00 NK Peca 4 : 0
    (2 : 0)
    NK MB Tabor B
    Rače 12.09.20 11.00 NK Rače 1 : 4
    (0 : 3)
    Nk Fram
  3. 3. krog

    Fram 22.09.20 17.00 Nk Fram 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Pobrežje B
    Maribor 20.09.20 09.00 NK MB Tabor B 7 : 2
    (3 : 0)
    NK Rače
    Jakobski Dol 19.09.20 ŠD BIOSAD Jakob NK Peca
    Slovenj Gradec 02.10.20 18.30 ND Slovenj Gradec NK Starše
  4. 4. krog

    Maribor 29.09.20 17.30 NK Pobrežje B NK Starše
    Črna na Koroškem 06.10.20 18.00 NK Peca ND Slovenj Gradec
    Rače 26.09.20 11.00 NK Rače ŠD BIOSAD Jakob
    Fram 29.09.20 17.00 Nk Fram NK MB Tabor B
  5. 5. krog

    Maribor 04.10.20 09.00 NK MB Tabor B NK Pobrežje B
    Jakobski Dol 03.10.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob Nk Fram
    Slovenj Gradec 04.10.20 11.00 ND Slovenj Gradec NK Rače
    Starše 03.10.20 11.00 NK Starše NK Peca
  6. 6. krog

    Maribor 10.10.20 11.00 NK Pobrežje B NK Peca
    Rače 10.10.20 11.00 NK Rače NK Starše
    Fram 13.10.20 16.30 Nk Fram ND Slovenj Gradec
    Maribor 11.10.20 09.00 NK MB Tabor B ŠD BIOSAD Jakob
  7. 7. krog

    Jakobski Dol 17.10.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Pobrežje B
    Slovenj Gradec 18.10.20 11.00 ND Slovenj Gradec NK MB Tabor B
    Starše 17.10.20 11.00 NK Starše Nk Fram
    Črna na Koroškem 18.10.20 11.00 NK Peca NK Rače
  8. 8. krog

    Maribor NK Pobrežje B NK Rače
    Črna na Koroškem NK Peca Nk Fram
    Starše NK Starše NK MB Tabor B
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec ŠD BIOSAD Jakob
  9. 9. krog

    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK Pobrežje B
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Starše
    Maribor NK MB Tabor B NK Peca
    Fram Nk Fram NK Rače
  10. 10. krog

    Maribor NK Pobrežje B Nk Fram
    Rače NK Rače NK MB Tabor B
    Črna na Koroškem NK Peca ŠD BIOSAD Jakob
    Starše NK Starše ND Slovenj Gradec
  11. 11. krog

    Starše NK Starše NK Pobrežje B
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK Peca
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Rače
    Maribor NK MB Tabor B Nk Fram
  12. 12. krog

    Maribor NK Pobrežje B NK MB Tabor B
    Fram Nk Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Rače NK Rače ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem NK Peca NK Starše
  13. 13. krog

    Črna na Koroškem NK Peca NK Pobrežje B
    Starše NK Starše NK Rače
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec Nk Fram
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor B
  14. 14. krog

    Maribor NK Pobrežje B ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor NK MB Tabor B ND Slovenj Gradec
    Fram Nk Fram NK Starše
    Rače NK Rače NK Peca