U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.42

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    25.08.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    28.08.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Peca
    Fram,
    Igrišče Fram
    01.09.21 17.30 Nk Fram NK Kovinar
    Rače,
    Igrišče Rače
    08.09.21 17.00 NK Rače NK Lenart
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    09.09.21 18.00 NK Paloma Šentillj NK Kungota/Jurovski dol
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    04.09.21 10.00 NK Lenart NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    05.09.21 10.00 NK Paloma Šentillj Nk Fram
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    05.09.21 10.30 NK Kovinar NK Rače
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    07.09.21 17.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    16.09.21 17.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Peca
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    11.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Lenart
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    11.09.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    11.09.21 11.30 NK Peca ŠD BIOSAD Jakob
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.09.21 17.00 NK Rače NK Paloma Šentillj
    Fram,
    Igrišče Fram
    28.09.21 17.00 Nk Fram NK Kungota/Jurovski dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentillj NŠ Slovenj Gradec
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    21.09.21 17.30 NK Kovinar NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.09.21 16.30 NK Kungota/Jurovski dol ŠD BIOSAD Jakob
    Fram,
    Igrišče Fram
    05.10.21 17.00 Nk Fram NK Rače
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    30.10.21 10.00 NK Lenart NK Peca
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    25.09.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.09.21 11.00 NK Rače NK Kungota/Jurovski dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    25.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Paloma Šentillj
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    25.09.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    25.09.21 11.30 NK Peca NK Kovinar
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    02.10.21 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    03.10.21 10.00 NK Paloma Šentillj NK Peca
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    03.10.21 10.30 NK Kovinar ŠD BIOSAD Jakob
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.10.21 11.00 Nk Fram NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.10.21 16.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Lenart
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    09.10.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Paloma Šentillj
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    09.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    09.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Rače
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    09.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kungota/Jurovski dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    09.10.21 11.30 NK Peca Nk Fram
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.10.21 11.00 NK Rače NK Peca
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    16.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje U12
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    17.10.21 10.00 NK Paloma Šentillj NK Lenart
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.10.21 11.00 Nk Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    20.10.21 15.30 NK Kungota/Jurovski dol NK Kovinar
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    23.10.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rače
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    23.10.21 10.00 NK Lenart Nk Fram
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    23.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Kungota/Jurovski dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    23.10.21 11.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.10.21 10.30 NK Kovinar NK Paloma Šentillj
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Kungota/Jurovski dol NK Paloma Šentillj
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Nk Fram
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Rače
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NŠ Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Pobrežje U12
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Kungota/Jurovski dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U12 ŠD BIOSAD Jakob
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Kovinar
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Paloma Šentillj
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Kungota/Jurovski dol Nk Fram
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentillj NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Pobrežje U12
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Peca
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Kungota/Jurovski dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Lenart
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U12 NK Kovinar
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Paloma Šentillj
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Nk Fram
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Kungota/Jurovski dol NK Rače
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentillj NK Pobrežje U12
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Peca
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart ŠD BIOSAD Jakob
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Kungota/Jurovski dol
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Kovinar
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Paloma Šentillj
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U12 Nk Fram
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Rače
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Kungota/Jurovski dol NŠ Slovenj Gradec
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje U12
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Peca
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentillj ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Lenart
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Kungota/Jurovski dol
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    NK Lenart NK Paloma Šentillj
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob Nk Fram
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U12 NŠ Slovenj Gradec
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Kungota/Jurovski dol NK Pobrežje U12
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    NŠ Slovenj Gradec NK Peca
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače ŠD BIOSAD Jakob
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Lenart
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentillj NK Kovinar