U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Slovenj Gradec 25.08.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec 2 : 3
    (1 : 1)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor 28.08.21 11.00 NK Pobrežje U12 1 : 3
    (0 : 0)
    NK Peca
    Fram 01.09.21 17.30 Nk Fram 5 : 1
    (2 : 1)
    NK Kovinar
    Rače 08.09.21 17.00 NK Rače 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Lenart
    Šentilj 09.09.21 18.00 NK Paloma Šentillj 3 : 10
    (2 : 5)
    NK Kungota/Jurovski dol
  2. 2. krog

    Lenart 04.09.21 10.00 NK Lenart 0 : 4
    (0 : 3)
    NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj 05.09.21 10.00 NK Paloma Šentillj 0 : 17
    (0 : 10)
    Nk Fram
    Maribor 05.09.21 10.30 NK Kovinar 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Rače
    Jakobski Dol 07.09.21 17.30 ŠD BIOSAD Jakob 11 : 1
    (5 : 0)
    NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol 16.09.21 17.00 NK Kungota/Jurovski dol 4 : 2
    (3 : 0)
    NK Peca
  3. 3. krog

    Maribor 11.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Lenart
    Slovenj Gradec 11.09.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Kovinar
    Črna na Koroškem 11.09.21 11.30 NK Peca 2 : 3
    (0 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Rače 22.09.21 17.00 NK Rače NK Paloma Šentillj
    Fram 28.09.21 17.00 Nk Fram NK Kungota/Jurovski dol
  4. 4. krog

    Maribor 21.09.21 17.30 NK Kovinar NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol 22.09.21 16.30 NK Kungota/Jurovski dol ŠD BIOSAD Jakob
    Fram 05.10.21 17.00 Nk Fram NK Rače
    Lenart 30.10.21 10.00 NK Lenart NK Peca
    Šentilj NK Paloma Šentillj NŠ Slovenj Gradec
  5. 5. krog

    Jakobski Dol 25.09.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Lenart
    Rače 25.09.21 11.00 NK Rače NK Kungota/Jurovski dol
    Maribor 25.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Paloma Šentillj
    Slovenj Gradec 25.09.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram
    Črna na Koroškem 25.09.21 11.30 NK Peca NK Kovinar
  6. 6. krog

    Rače 02.10.21 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj 03.10.21 10.00 NK Paloma Šentillj NK Peca
    Maribor 03.10.21 10.30 NK Kovinar ŠD BIOSAD Jakob
    Fram 03.10.21 11.00 Nk Fram NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol 06.10.21 16.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Lenart
  7. 7. krog

    Jakobski Dol 09.10.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Paloma Šentillj
    Lenart 09.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar
    Maribor 09.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Rače
    Slovenj Gradec 09.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kungota/Jurovski dol
    Črna na Koroškem 09.10.21 11.30 NK Peca Nk Fram
  8. 8. krog

    Rače 16.10.21 11.00 NK Rače NK Peca
    Slovenj Gradec 16.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje U12
    Šentilj 17.10.21 10.00 NK Paloma Šentillj NK Lenart
    Fram 17.10.21 11.00 Nk Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Jurovski Dol 20.10.21 15.30 NK Kungota/Jurovski dol NK Kovinar
  9. 9. krog

    Jakobski Dol 23.10.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rače
    Lenart 23.10.21 10.00 NK Lenart Nk Fram
    Maribor 23.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Kungota/Jurovski dol
    Črna na Koroškem 23.10.21 11.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec
    Maribor 24.10.21 10.30 NK Kovinar NK Paloma Šentillj
  10. 10. krog

    Črna na Koroškem NK Peca NK Pobrežje U12
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NŠ Slovenj Gradec
    Maribor NK Kovinar Nk Fram
    Lenart NK Lenart NK Rače
    Jurovski Dol NK Kungota/Jurovski dol NK Paloma Šentillj
  11. 11. krog

    Fram Nk Fram NK Paloma Šentillj
    Rače NK Rače NK Kovinar
    Maribor NK Pobrežje U12 ŠD BIOSAD Jakob
    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NK Lenart
    Črna na Koroškem NK Peca NK Kungota/Jurovski dol
  12. 12. krog

    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Peca
    Lenart NK Lenart NK Pobrežje U12
    Šentilj NK Paloma Šentillj NK Rače
    Maribor NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec
    Jurovski Dol NK Kungota/Jurovski dol Nk Fram
  13. 13. krog

    Rače NK Rače Nk Fram
    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NK Paloma Šentillj
    Črna na Koroškem NK Peca NK Lenart
    Maribor NK Pobrežje U12 NK Kovinar
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Kungota/Jurovski dol
  14. 14. krog

    Lenart NK Lenart ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor NK Kovinar NK Peca
    Fram Nk Fram NŠ Slovenj Gradec
    Šentilj NK Paloma Šentillj NK Pobrežje U12
    Jurovski Dol NK Kungota/Jurovski dol NK Rače
  15. 15. krog

    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NK Rače
    Maribor NK Pobrežje U12 Nk Fram
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Kovinar
    Črna na Koroškem NK Peca NK Paloma Šentillj
    Lenart NK Lenart NK Kungota/Jurovski dol
  16. 16. krog

    Maribor NK Kovinar NK Lenart
    Šentilj NK Paloma Šentillj ŠD BIOSAD Jakob
    Rače NK Rače NK Pobrežje U12
    Fram Nk Fram NK Peca
    Jurovski Dol NK Kungota/Jurovski dol NŠ Slovenj Gradec
  17. 17. krog

    Maribor NK Pobrežje U12 NŠ Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem NK Peca NK Rače
    Lenart NK Lenart NK Paloma Šentillj
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob Nk Fram
    Maribor NK Kovinar NK Kungota/Jurovski dol
  18. 18. krog

    Šentilj NK Paloma Šentillj NK Kovinar
    Fram Nk Fram NK Lenart
    Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec NK Peca
    Rače NK Rače ŠD BIOSAD Jakob
    Jurovski Dol NK Kungota/Jurovski dol NK Pobrežje U12