U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – 2023/24 – Delegiranje

Osveženo: 25.03.24 17.25

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    02.09.23 09.30 NK Jurovski Dol NŠ Slovenj Gradec B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    02.09.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 NK Kovinar U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    04.09.23 17.30 NK Slivnica U12 NŠ ROHO U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    05.11.23 12.30 NŠ Dravograd B NŠ Pesnica-Jarenina
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    09.09.23 12.00 NŠ Paloma Šentilj U12 NK Jurovski Dol
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    10.09.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NK Slivnica U12
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    10.09.23 11.00 NK Kovinar U12 NŠ Pesnica-Jarenina
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    13.09.23 18.30 NŠ ROHO U12 NŠ Dravograd B
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    16.09.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ ROHO U12
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    17.09.23 10.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar U12
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.09.23 10.00 NK Slivnica U12 NŠ Paloma Šentilj U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    20.09.23 18.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec B
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    23.09.23 09.00 NK Kovinar U12 NŠ ROHO U12
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    23.09.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 NŠ Dravograd B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.23 17.30 NK Jurovski Dol NK Slivnica U12
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    27.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ Pesnica-Jarenina
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    30.09.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Paloma Šentilj U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    30.09.23 10.00 NŠ ROHO U12 NŠ Slovenj Gradec B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    01.10.23 10.30 NŠ Dravograd B NK Jurovski Dol
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    02.10.23 18.00 NK Slivnica U12 NK Kovinar U12
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    07.10.23 11.30 NŠ Paloma Šentilj U12 NŠ ROHO U12
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    08.10.23 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.10.23 10.00 NK Slivnica U12 NŠ Dravograd B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.10.23 11.00 NK Kovinar U12 NŠ Slovenj Gradec B
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    14.10.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Slivnica U12
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    14.10.23 10.00 NŠ ROHO U12 NK Jurovski Dol
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    15.10.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec B NŠ Paloma Šentilj U12
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    18.10.23 18.00 NŠ Dravograd B NK Kovinar U12