U13 Mlajši dečki – 4. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 25.09.20 16.44

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    05.09.20 10.00 NK Miklavž B NK Jurovski Dol
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    06.09.20 11.00 NK Cerkvenjak NK Šentilj
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    10.09.20 16.00 NK Kovinar NŠ Dravograd B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.09.20 17.30 Marles hiše NK POHORJE B
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.09.20 11.00 NK POHORJE B NŠ Dravograd B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    12.09.20 11.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    15.09.20 17.00 NK Šentilj NK Kovinar
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.09.20 17.30 Marles hiše NK Miklavž B
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.09.20 09.00 NK Miklavž B NK POHORJE B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    19.09.20 11.00 NŠ Dravograd B NK Šentilj
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    20.09.20 11.00 NK Cerkvenjak Marles hiše
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.09.20 11.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    26.09.20 11.00 NK POHORJE B NK Šentilj
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.20 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Dravograd B
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    26.09.20 11.00 NK Miklavž B NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.20 17.00 Marles hiše NK Kovinar
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    03.10.20 11.00 NŠ Dravograd B Marles hiše
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.10.20 11.00 NK Cerkvenjak NK POHORJE B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    04.10.20 11.00 NK Kovinar NK Miklavž B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    06.10.20 17.00 NK Šentilj NK Jurovski Dol
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.20 11.00 NK POHORJE B NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.10.20 11.00 NK Miklavž B NŠ Dravograd B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.10.20 11.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.10.20 16.30 Marles hiše NK Šentilj
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    17.10.20 11.00 NŠ Dravograd B NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    17.10.20 11.00 NK Jurovski Dol Marles hiše
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    18.10.20 11.00 NK Kovinar NK POHORJE B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    20.10.20 17.00 NK Šentilj NK Miklavž B
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE B Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Miklavž B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Cerkvenjak
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Kovinar
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK POHORJE B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Šentilj
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B Marles hiše
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE B NK Miklavž B
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NŠ Dravograd B
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK POHORJE B
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar Marles hiše
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Miklavž B
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE B NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK Kovinar
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Dravograd B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Šentilj
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK POHORJE B
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj Marles hiše
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd B NK Miklavž B
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Cerkvenjak
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE B NK Kovinar
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ Dravograd B
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK Šentilj
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski Dol