U15 Starejši dečki – 1. Liga – 2017/18 – Zapisnik

  • 18. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 06.06.18 ob 17.00

    Nk Maribor 1 6 : 0 3 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Maribor 1
    12 Kresal Nejc V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Schaubach Rok K
    5 Bajec Anže
    6 Grandošek Žan
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    13 Čuček Bezjak Marko
    14 Šimundža Luka
    15 Hodžić Kokol Filip
    16 Ribič Maj
    17 Jojić Martin
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    18 Šlamberger Alen
    16 Frangež Urban
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    8 Koren Severin
    6 Jerman Enej
    7 Belcl Leon K
    15 Ogorevc Filip
    3 Gajšek Alen
    9 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    Trener
    Bloudek Sandro
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    Nk Maribor 1 11 Mihalič Rader Val 1 : 0 5′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 2 : 0 18′
    Nk Maribor 1 11 Mihalič Rader Val 3 : 0 23′
    Nk Maribor 1 11 Mihalič Rader Val 4 : 0 40′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 5 : 0 56′
    Nk Maribor 1 14 Šimundža Luka 6 : 0 58′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 3 / 13 Motaln Luka / Čuček Bezjak Marko 25′
    Nk Maribor 1 9 / 14 Tavares Marcos / Šimundža Luka 36′
    Nk Maribor 1 8 / 15 Krušič Žiga / Hodžić Kokol Filip 43′
    Nk Maribor 1 10 / 17 Stojaković Aleks / Jojić Martin 50′
    Nk Maribor 1 11 / 16 Mihalič Rader Val / Ribič Maj 50′
    NŠ ROHO 4 Bauman Matic 67′
  • 18. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 30.05.18 ob 19.00

    NK Pohorje 8 : 1 4 : 1 NK Lenart
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    2 Dobaj Jaka
    3 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Aberšek Nejc
    6 Kos Luka
    7 Robič Rene
    8 Strunčnik Jan
    9 Sep Matjaž
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    13 Škrabl Nino
    15 Fidler Kavin
    17 Podlesnik Gal
    20 Obrovnik Žak
    21 Prednik Gal
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    9 Lubi Simon
    14 Fras Rok
    8 Colnarič Enej
    25 Raner Nino
    19 Arsevski Enej
    3 Arsevski Gal
    4 Šamperl Matija
    10 Krivec Rene
    11 Repič Lovro
    32 Marko Gal
    Rezervni igralci
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 1 : 0 10′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 2 : 0 11′
    NK Pohorje 9 Sep Matjaž 3 : 0 18′
    NK Pohorje 4 Vdovič Matevž 4 : 0 11m 24′
    NK Lenart 9 Lubi Simon 4 : 1 30′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 5 : 1 46′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 6 : 1 49′
    NK Pohorje 17 Podlesnik Gal 7 : 1 60′
    NK Pohorje 20 Obrovnik Žak 8 : 1 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 7 / 15 Robič Rene / Fidler Kavin 40′
    NK Pohorje 9 / 17 Sep Matjaž / Podlesnik Gal 47′
    NK Pohorje 2 / 13 Dobaj Jaka / Škrabl Nino 47′
    NK Pohorje 15 / 20 Fidler Kavin / Obrovnik Žak 54′
    NK Pohorje 10 / 21 Rojko Leon / Prednik Gal 56′
    NK Lenart 9 Lubi Simon 66′
  • 22. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 27.05.18 ob 12.00

    Korotan Akumulator 2 : 0 2 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    10 Kotnik Gal
    4 Vertačnik Tevž
    3 Robin Jure
    13 Podojsteršek Nejc K
    2 Drol Aljaž
    6 Kranjc Maj
    11 Čapelnik Žiga
    7 Potočnik Jan
    5 Veronik Soldo Anže
    14 Stijepič Tadej
    Rezervni igralci
    19 Zagernik David
    17 Kamnik Jernej
    16 Marinković Uroš
    15 Butolen Ožbej
    8 Topalović Luka
    18 Kojzek Erik
    9 Previšić Aljaž
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    3 Gajšek Alen
    7 Belcl Leon K
    9 Grah Patrik
    18 Šlamberger Alen
    16 Frangež Urban
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    11 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    15 Ogorevc Filip
    Rezervni igralci
    2 Klemenčič Matej
    8 Koren Severin
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    Korotan Akumulator 7 Potočnik Jan 1 : 0 31′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 2 : 0 32′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 14 / 9 Stijepič Tadej / Previšić Aljaž 36′
    NŠ ROHO 11 / 8 Novak Klemen / Koren Severin 43′
    Korotan Akumulator 4 / 19 Vertačnik Tevž / Zagernik David 50′
    Korotan Akumulator 2 / 17 Drol Aljaž / Kamnik Jernej 50′
    Korotan Akumulator 3 / 15 Robin Jure / Butolen Ožbej 50′
    NŠ ROHO 6 / 2 Jerman Enej / Klemenčič Matej 55′
    Korotan Akumulator 11 Čapelnik Žiga 63′
    Korotan Akumulator 11 / 8 Čapelnik Žiga / Topalović Luka 64′
    NŠ ROHO 3 Gajšek Alen 64′
  • 22. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 27.05.18 ob 09.00

    NK Malečnik 2 : 2 1 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    2 Virtnik Mai
    8 Romih Alen
    14 Kelbič Vito
    10 Šebalj Tadej K
    6 Leskovar Miha
    13 Kosi Luka
    7 Fideršek Gal
    15 Hajšek Tilen
    18 Keglević Nejc
    11 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    20 Dramlić Nik
    3 Mihajlović Mark
    16 Marko Luka
    17 Nerat Tim
    9 Brus Mai
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    8 Koren Matic
    17 Rudolf Lan
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    16 Franci Jure
    14 Kasjak Žiga
    6 Nikić Žan
    9 Benotič Luka K
    21 Hasanagić Matic
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej V
    15 Volovšek Žiga
    18 Volmajer Nik
    4 Kitak Miha
    19 Lepej Nejc
    10 Krajnc Anney
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 0 : 1 21′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 1 : 1 24′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 1 : 2 30′
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 2 : 2 38′
    Dogodki
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 32′
    NK Malečnik 18 / 17 Keglević Nejc / Nerat Tim 36′
    NK Malečnik 15 / 16 Hajšek Tilen / Marko Luka 36′
    NK MIKLAVŽ 14 / 10 Kasjak Žiga / Krajnc Anney 36′
    NK MIKLAVŽ 13 / 1 Šterman Kimi / Horvat Jernej 36′
    NK MIKLAVŽ 8 Koren Matic 50′
    NK MIKLAVŽ 16 / 4 Franci Jure / Kitak Miha 58′
    NK Malečnik 8 / 3 Romih Alen / Mihajlović Mark 63′
    NK Malečnik 7 / 9 Fideršek Gal / Brus Mai 64′
    NK Malečnik 6 / 20 Leskovar Miha / Dramlić Nik 68′
    NK Malečnik 9 Brus Mai 69′
  • 22. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 26.05.18 ob 11.00

    NŠ NK Radlje 3 : 0 2 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik K V
    11 Brzin Nejc
    9 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    21 Kresnik Urban
    17 Kovač Klemen
    19 Knez Filip
    5 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    22 Haberman Leon
    23 Peruš Luka
    15 Aplinc Juš
    18 Naglič Maj
    3 Žigart Klemen
    4 Eman Luka
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    9 Lubi Simon
    14 Fras Rok
    66 Razlag Tadej
    19 Arsevski Enej
    25 Raner Nino
    3 Arsevski Gal
    15 Šuman Jurij
    10 Krivec Rene
    11 Repič Lovro
    27 Kostanjšek Jan
    Rezervni igralci
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    NŠ NK Radlje 6 Cvetkovič Rok 1 : 0 11′
    NŠ NK Radlje 16 Vidmar Tjan Marko 2 : 0 22′
    NŠ NK Radlje 21 Kresnik Urban 3 : 0 42′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 5 / 15 Ledinek Vid / Aplinc Juš 18′
    NŠ NK Radlje 11 / 8 Brzin Nejc / Par Žiga 33′
    NŠ NK Radlje 16 Vidmar Tjan Marko 48′
    NŠ NK Radlje 13 / 22 Adam Danijel / Haberman Leon 50′
    NŠ NK Radlje 16 / 4 Vidmar Tjan Marko / Eman Luka 50′
    NŠ NK Radlje 9 / 3 Kobolt Alej / Žigart Klemen 55′
  • 22. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 26.05.18 ob 09.00

    Nk Maribor 1 5 : 1 3 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Schaubach Rok K
    5 Bajec Anže
    6 Grandošek Žan
    7 Mihalič Rader Val
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Čuček Bezjak Marko
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc V
    13 Hodžić Kokol Filip
    14 Šimundža Luka
    15 Kolar Tai
    16 Jojić Martin
    17 Ribič Maj
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    4 Lubej Zal
    16 Kmetič Lan
    14 Zorec Luka
    3 Caf Žan
    6 Šantl Jakob
    19 Kraner Matej
    10 Škerget Rene
    8 Horvat Brin K
    7 Črnčič Niko
    9 Drozg Žan
    Rezervni igralci
    15 Kamničar Leon
    Trener
    Bloudek Sandro
    Trener
    Sajko Jani Ivan
    Zadetki
    Nk Maribor 1 5 Bajec Anže 1 : 0 20′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 2 : 0 23′
    Nk Maribor 1 6 Grandošek Žan 3 : 0 35′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 4 : 0 37′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 8 Horvat Brin 4 : 1 65′
    Nk Maribor 1 14 Šimundža Luka 5 : 1 69′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 7 / 13 Mihalič Rader Val / Hodžić Kokol Filip 36′
    Nk Maribor 1 1 / 12 Vodan Jecelj Jakob / Kresal Nejc 36′
    Nk Maribor 1 11 / 14 Čuček Bezjak Marko / Šimundža Luka 52′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 7 / 15 Črnčič Niko / Kamničar Leon 53′
    Nk Maribor 1 10 / 15 Stojaković Aleks / Kolar Tai 63′
    Nk Maribor 1 3 / 17 Motaln Luka / Ribič Maj 68′
  • 17. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 24.05.18 ob 18.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 1 1 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi
    8 Koren Matic
    17 Rudolf Lan
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    4 Kitak Miha
    18 Kasjak Žiga
    6 Nikić Žan
    9 Benotič Luka
    21 Hasanagić Matic
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik
    16 Volovšek Žiga
    14 Volmajer Nik
    15 Rajh Žan
    Paloma Šentilj
    1 Žižek Primož V
    17 Bauman Anej
    5 Lešnik Vid
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen K
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    7 Pupaher Anej
    10 Pak Rok
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 1 : 0 9′
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 2 : 0 11m 38′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 3 : 0 41′
    Paloma Šentilj 7 Pupaher Anej 3 : 1 59′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 5 / 14 Lešnik Vid / Pavalec Alex 36′
    NK MIKLAVŽ 8 / 16 Koren Matic / Volovšek Žiga 43′
    NK MIKLAVŽ 18 Kasjak Žiga 49′
    NK MIKLAVŽ 5 / 14 Očko Tim / Volmajer Nik 51′
    Paloma Šentilj 17 Bauman Anej 53′
    NK MIKLAVŽ 13 / 1 Šterman Kimi / Franci Nik 54′
    Paloma Šentilj 21 Kukovec Nejc 55′
    NK MIKLAVŽ 6 / 15 Nikić Žan / Rajh Žan 65′
  • 21. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 23.05.18 ob 18.00

    NK Lenart 1 : 6 1 : 5 Korotan Akumulator
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    9 Lubi Simon
    14 Fras Rok
    66 Razlag Tadej
    8 Colnarič Enej
    30 Skrbinšek Valentin
    3 Arsevski Gal
    15 Šuman Jurij
    10 Krivec Rene
    19 Arsevski Enej
    11 Repič Lovro
    Rezervni igralci
    32 Marko Gal
    4 Šamperl Matija
    25 Raner Nino
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    10 Kotnik Gal
    4 Vertačnik Tevž
    17 Podojsteršek Nejc K
    11 Strojnik Žan
    5 Drol Aljaž
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    9 Mori Nejc
    6 Kranjc Maj
    13 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    2 Zagernik David
    14 Stijepič Tadej
    8 Kamnik Jernej
    3 Germadnik Gole Anej
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 0 : 1 4′
    Korotan Akumulator 13 Potočnik Jan 0 : 2 7′
    Korotan Akumulator 13 Potočnik Jan 0 : 3 27′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 0 : 4 31′
    NK Lenart 3 Arsevski Gal 1 : 4 11m 34′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 1 : 5 35′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 1 : 6 51′
    Dogodki
    NK Lenart 3 Arsevski Gal 32′
    Korotan Akumulator 9 / 3 Mori Nejc / Germadnik Gole Anej 42′
    Korotan Akumulator 7 / 14 Čapelnik Žiga / Stijepič Tadej 42′
    NK Lenart 30 / 32 Skrbinšek Valentin / Marko Gal 44′
    Korotan Akumulator 5 / 2 Drol Aljaž / Zagernik David 46′
    Korotan Akumulator 4 / 8 Vertačnik Tevž / Kamnik Jernej 46′
    NK Lenart 15 / 4 Šuman Jurij / Šamperl Matija 52′
  • 14. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 23.05.18 ob 18.00

    Nk Maribor 1 2 : 0 0 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Bajec Anže
    5 Čuček Bezjak Marko
    6 Grandošek Žan
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc V
    13 Schaubach Rok K
    14 Šimundža Luka
    15 Hodžić Kokol Filip
    16 Ribič Maj
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    10 Korošec Jure K
    77 Boršič Gaj
    15 Špernjak Miha
    4 Bijelić Dejan
    19 Kocijan Blaž
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    11 Demiri Aldin
    23 Jonuzaj Florian
    5 Šabotić Selma
    Rezervni igralci
    1 Islamaj Adrijan V
    28 Pečnik Žiga
    35 Gajšek Tin
    25 Radojčić Adin
    17 Ajdini Alij
    29 Rak Gal
    Trener
    Bloudek Sandro
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    Nk Maribor 1 4 Bajec Anže 1 : 0 42′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 2 : 0 49′
    Dogodki
    NK MB Tabor 9 / 35 Unterajter Tien / Gajšek Tin 36′
    NK MB Tabor 19 / 17 Kocijan Blaž / Ajdini Alij 36′
    NK MB Tabor 12 / 1 Drolc Dominik / Islamaj Adrijan 36′
    Nk Maribor 1 11 / 15 Mihalič Rader Val / Hodžić Kokol Filip 59′
    NK MB Tabor 23 / 29 Jonuzaj Florian / Rak Gal 60′
    NK MB Tabor 35 / 28 Gajšek Tin / Pečnik Žiga 60′
  • 21. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 23.05.18 ob 18.00

    NŠ ROHO 1 : 6 0 : 2 NK Malečnik
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ ROHO
    12 Veingerl Žiga V
    3 Gajšek Alen
    7 Belcl Leon K
    9 Grah Patrik
    18 Šlamberger Alen
    2 Klemenčič Matej
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    11 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    15 Ogorevc Filip
    Rezervni igralci
    8 Koren Severin
    17 Karasu Gursel Eren
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    14 Kelbič Vito
    2 Virtnik Mai
    9 Brus Mai
    10 Šebalj Tadej K
    8 Romih Alen
    11 Želj Robnik Leon
    17 Nerat Tim
    3 Mihajlović Mark
    16 Marko Luka
    18 Keglević Nejc
    Rezervni igralci
    20 Dramlić Nik
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 0 : 1 2′
    NK Malečnik 8 Romih Alen 0 : 2 26′
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 1 : 2 54′
    NK Malečnik 2 Virtnik Mai 1 : 3 59′
    NK Malečnik 2 Virtnik Mai 1 : 4 64′
    NK Malečnik 2 Virtnik Mai 1 : 5 66′
    NK Malečnik 16 Marko Luka 1 : 6 68′
    Dogodki
    NŠ ROHO 7 / 8 Belcl Leon / Koren Severin 36′
    NK Malečnik 17 / 20 Nerat Tim / Dramlić Nik 51′
    NŠ ROHO 2 / 17 Klemenčič Matej / Karasu Gursel Eren 59′
  • 22. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 22.05.18 ob 18.00

    NK Pohorje 4 : 4 3 : 1 Paloma Šentilj
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pohorje
    33 Robič Anej V
    2 Dobaj Jaka
    3 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Aberšek Nejc
    6 Kos Luka
    7 Podlesnik Gal
    8 Strunčnik Jan
    9 Fidler Kavin
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    13 Robič Rene
    15 Sep Matjaž
    20 Prednik Gal
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    7 Pupaher Anej
    5 Lešnik Vid
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen K
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 0 : 1 6′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 1 : 1 7′
    NK Pohorje 7 Podlesnik Gal 2 : 1 23′
    NK Pohorje 9 Fidler Kavin 3 : 1 28′
    Paloma Šentilj 6 Ovčar Vito 3 : 2 42′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 3 : 3 60′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 4 : 3 68′
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 4 : 4 70′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 31′
    NK Pohorje 5 Aberšek Nejc 34′
    Paloma Šentilj 5 / 14 Lešnik Vid / Pavalec Alex 36′
    NK Pohorje 4 Vdovič Matevž 48′
    NK Pohorje 6 / 15 Kos Luka / Sep Matjaž 54′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 59′
    NK Pohorje 7 / 13 Podlesnik Gal / Robič Rene 61′
    NK Pohorje 9 / 20 Fidler Kavin / Prednik Gal 61′
    NK Pohorje 8 Strunčnik Jan 68′
  • 20. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 21.05.18 ob 18.30

    NK Malečnik 9 : 1 4 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Pignar Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    13 Kosi Luka
    14 Kelbič Vito
    2 Virtnik Mai K
    9 Brus Mai
    6 Leskovar Miha
    8 Romih Alen
    11 Želj Robnik Leon
    17 Nerat Tim
    16 Marko Luka
    18 Keglević Nejc
    Rezervni igralci
    7 Fideršek Gal
    3 Mihajlović Mark
    4 Jurič Nik
    19 Mom Marino
    20 Dramlić Nik
    NK Lenart
    99 Smonkar Luka K V
    9 Lubi Simon
    14 Fras Rok
    66 Razlag Tadej
    19 Arsevski Enej
    30 Skrbinšek Valentin
    3 Arsevski Gal
    15 Šuman Jurij
    10 Krivec Rene
    25 Raner Nino
    4 Šamperl Matija
    Rezervni igralci
    32 Marko Gal
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 1 : 0 8′
    NK Malečnik 2 Virtnik Mai 2 : 0 10′
    NK Malečnik 8 Romih Alen 3 : 0 18′
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 4 : 0 27′
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 5 : 0 45′
    NK Lenart 10 Krivec Rene 5 : 1 55′
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 6 : 1 63′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 7 : 1 65′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 8 : 1 68′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 9 : 1 70′
    Dogodki
    NK Malečnik 18 / 3 Keglević Nejc / Mihajlović Mark 35′
    NK Malečnik 17 / 7 Nerat Tim / Fideršek Gal 35′
    NK Malečnik 2 / 19 Virtnik Mai / Mom Marino 35′
    NK Lenart 19 / 32 Arsevski Enej / Marko Gal 35′
    NK Malečnik 16 / 20 Marko Luka / Dramlić Nik 45′
    NK Malečnik 11 / 4 Želj Robnik Leon / Jurič Nik 65′
  • 21. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.05.18 ob 09.00

    NK MIKLAVŽ 2 : 2 1 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    8 Koren Matic
    18 Rudolf Lan
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    4 Kitak Miha
    10 Kasjak Žiga
    6 Nikić Žan
    9 Benotič Luka K
    21 Hasanagić Matic
    Rezervni igralci
    12 Horvat Jernej V
    14 Volmajer Nik
    17 Volovšek Žiga
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    10 Korošec Jure K
    77 Boršič Gaj
    15 Špernjak Miha
    4 Bijelić Dejan
    19 Kocijan Blaž
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    11 Demiri Aldin
    23 Jonuzaj Florian
    5 Šabotić Selma
    Rezervni igralci
    1 Islamaj Adrijan
    6 Sahiti Benjamin
    28 Pečnik Žiga
    25 Radojčić Adin
    17 Ajdini Alij
    29 Rak Gal
    35 Gajšek Tin
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 3 Jovanović Alen 1 : 0 23′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 2 : 0 39′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 2 : 1 55′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 2 : 2 68′
    Dogodki
    NK MB Tabor 5 / 6 Šabotić Selma / Sahiti Benjamin 41′
    NK MB Tabor 8 Polanec Anei 55′
    NK MB Tabor 9 / 28 Unterajter Tien / Pečnik Žiga 55′
    NK MB Tabor 19 / 35 Kocijan Blaž / Gajšek Tin 59′
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 60′
    NK MIKLAVŽ 10 / 17 Kasjak Žiga / Volovšek Žiga 65′
    NK MIKLAVŽ 9 / 14 Benotič Luka / Volmajer Nik 69′
  • 21. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 19.05.18 ob 10.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    4 Lubej Zal
    13 Horvat Brin K
    3 Kmetič Lan
    9 Zorec Luka
    10 Caf Žan
    6 Kraner Matej
    17 Drozg Žan
    20 Šantl Jakob
    5 Črnčič Niko
    16 Škerget Rene
    Rezervni igralci
    7 Kamničar Leon
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    11 Knez Filip
    5 Kobolt Alej
    7 Haberman Leon
    10 Kresnik Urban
    19 Kovač Klemen
    15 Aplinc Juš
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    20 Eman Luka
    Trener
    Karić Amir
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 13 Horvat Brin 1 : 0 50′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 20 Šantl Jakob 2 : 0 58′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 13 / 8 Adam Danijel / Par Žiga 40′
    NŠ NK Radlje 15 / 20 Aplinc Juš / Eman Luka 49′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 20 / 7 Šantl Jakob / Kamničar Leon 59′
  • 20. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 15.05.18 ob 18.00

    NK MB Tabor 12 : 0 5 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    4 Bijelić Dejan K
    77 Boršič Gaj
    19 Kocijan Blaž
    10 Korošec Jure
    35 Gajšek Tin
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    11 Demiri Aldin
    23 Jonuzaj Florian
    17 Ajdini Alij
    Rezervni igralci
    12 Drolc Dominik V
    6 Sahiti Benjamin
    28 Pečnik Žiga
    25 Radojčić Adin
    15 Špernjak Miha
    29 Rak Gal
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    18 Šlamberger Alen
    8 Koren Severin
    3 Gajšek Alen K
    7 Grah Patrik
    15 Klemenčič Matej
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    11 Novak Klemen
    17 Karasu Gursel Eren
    16 Frangež Urban
    Rezervni igralci
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 1 : 0 5′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 2 : 0 10′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 3 : 0 11m 14′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 4 : 0 30′
    NK MB Tabor 77 Boršič Gaj 5 : 0 35′
    NK MB Tabor 29 Rak Gal 6 : 0 38′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 7 : 0 40′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 8 : 0 48′
    NK MB Tabor 29 Rak Gal 9 : 0 50′
    NK MB Tabor 25 Radojčić Adin 10 : 0 61′
    NK MB Tabor 9 Unterajter Tien 11 : 0 65′
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 12 : 0 69′
    Dogodki
    NŠ ROHO 16 Frangež Urban 13′
    NK MB Tabor 23 / 6 Jonuzaj Florian / Sahiti Benjamin 36′
    NK MB Tabor 77 / 28 Boršič Gaj / Pečnik Žiga 36′
    NK MB Tabor 8 / 15 Polanec Anei / Špernjak Miha 36′
    NK MB Tabor 17 / 25 Ajdini Alij / Radojčić Adin 36′
    NK MB Tabor 11 / 29 Demiri Aldin / Rak Gal 36′
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 62′
    NŠ ROHO 4 Bauman Matic 62′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 66′
  • 21. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 14.05.18 ob 18.00

    Paloma Šentilj 1 : 4 0 : 3 Nk Maribor 1
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    17 Bauman Anej
    5 Lešnik Vid
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen K
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    Rezervni igralci
    14 Kropf Erazem
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Bajec Anže
    5 Čuček Bezjak Marko
    6 Grandošek Žan K
    7 Hodžić Kokol Filip
    8 Krušič Žiga
    9 Rudolf Anej
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc V
    13 Ribič Maj
    14 Šimundža Luka
    15 Jojić Martin
    16 Kolar Tai
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    Nk Maribor 1 7 Hodžić Kokol Filip 0 : 1 14′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 2 26′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 3 34′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 1 : 3 42′
    Nk Maribor 1 8 Krušič Žiga 1 : 4 63′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 7 / 14 Hodžić Kokol Filip / Šimundža Luka 50′
    Nk Maribor 1 9 / 13 Rudolf Anej / Ribič Maj 62′
    Paloma Šentilj 9 / 14 Štajner Nejc / Kropf Erazem 64′
    Nk Maribor 1 11 / 16 Mihalič Rader Val / Kolar Tai 70′
    Nk Maribor 1 2 / 15 Lorbek Maj / Jojić Martin 70′
  • 20. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 12.05.18 ob 11.00

    NŠ NK Radlje 2 : 4 0 : 2 Korotan Akumulator
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    20 Haberman Leon
    5 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    10 Kresnik Urban
    19 Kovač Klemen
    8 Par Žiga
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    11 Eman Luka
    15 Žigart Klemen
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej
    16 Kotnik Gal
    4 Vertačnik Tevž
    13 Miklavc Jaroš
    11 Strojnik Žan
    18 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    9 Mori Nejc
    20 Potočnik Jan
    5 Veronik Soldo Anže K
    Rezervni igralci
    2 Drol Aljaž
    14 Stijepič Tadej
    17 Kamnik Jernej
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 0 : 1 4′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 0 : 2 10′
    NŠ NK Radlje 8 Par Žiga 1 : 2 38′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 1 : 3 51′
    NŠ NK Radlje 19 Kovač Klemen 2 : 3 56′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 2 : 4 57′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 7 Terpotec Luka 15′
    Korotan Akumulator 13 Miklavc Jaroš 43′
    Korotan Akumulator 9 Mori Nejc 44′
    NŠ NK Radlje 20 Haberman Leon 48′
    Korotan Akumulator 9 / 2 Mori Nejc / Drol Aljaž 49′
    Korotan Akumulator 16 / 14 Kotnik Gal / Stijepič Tadej 56′
    NŠ NK Radlje 7 / 15 Terpotec Luka / Žigart Klemen 62′
    NŠ NK Radlje 8 / 11 Par Žiga / Eman Luka 62′
    Korotan Akumulator 20 / 17 Potočnik Jan / Kamnik Jernej 62′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 70′
  • 20. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 12.05.18 ob 11.00

    NK Pohorje 2 : 2 1 : 0 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    2 Dobaj Jaka
    3 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Aberšek Nejc
    10 Kos Luka
    8 Strunčnik Jan
    11 Javernik Rene K
    13 Robič Rene
    7 Podlesnik Gal
    6 Fidler Kavin
    Rezervni igralci
    15 Prednik Gal
    20 Lasbaher Jaka
    9 Kozar Žiga
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    8 Koren Matic
    10 Kasjak Žiga
    20 Rudolf Lan
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    4 Kitak Miha
    5 Očko Tim
    6 Nikić Žan
    9 Benotič Luka K
    21 Hasanagić Matic
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik V
    17 Volovšek Žiga
    18 Rajh Žan
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK Pohorje 7 Podlesnik Gal 1 : 0 27′
    NK MIKLAVŽ 18 Rajh Žan 1 : 1 37′
    NK Pohorje 10 Kos Luka 2 : 1 42′
    NK MIKLAVŽ 18 Rajh Žan 2 : 2 60′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 5 Očko Tim 17′
    NK MIKLAVŽ 10 / 18 Kasjak Žiga / Rajh Žan 26′
    NK Pohorje 13 / 20 Robič Rene / Lasbaher Jaka 40′
    NK Pohorje 6 / 9 Fidler Kavin / Kozar Žiga 48′
    NK MIKLAVŽ 5 / 17 Očko Tim / Volovšek Žiga 53′
    NK MIKLAVŽ 18 Rajh Žan 54′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 63′
    NK Pohorje 10 / 15 Kos Luka / Prednik Gal 65′
  • 20. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 12.05.18 ob 10.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 1 : 0 1 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    12 Berzak Tim V
    17 Berzak Nejc
    4 Lubej Zal
    10 Caf Žan
    3 Kraner Matej
    13 Horvat Brin K
    5 Škerget Rene
    16 Zorec Luka
    9 Drozg Žan
    20 Šantl Jakob
    6 Švajncer Butinar Gal
    Rezervni igralci
    7 Kamničar Leon
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    17 Bauman Anej
    5 Lešnik Vid
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen K
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    7 Pak Rok
    Trener
    Karić Amir
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 20 Šantl Jakob 1 : 0 34′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 1 Ornik Enej 34′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 6 / 7 Švajncer Butinar Gal / Kamničar Leon 36′
    Paloma Šentilj 5 / 7 Lešnik Vid / Pak Rok 36′
    Paloma Šentilj 9 Štajner Nejc 38′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 43′
    Paloma Šentilj 17 Bauman Anej 57′
    Paloma Šentilj 9 / 14 Štajner Nejc / Pavalec Alex 61′
  • 18. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 10.05.18 ob 18.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 6 1 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    5 Senekovič Jan
    4 Lubej Zal
    10 Caf Žan
    7 Kraner Matej
    13 Horvat Brin K
    3 Škerget Rene
    9 Zorec Luka
    2 Drozg Žan
    8 Črnčič Niko
    14 Šantl Jakob
    Rezervni igralci
    6 Švajncer Butinar Gal
    NK MIKLAVŽ
    1 Horvat Jernej V
    8 Koren Matic
    10 Kasjak Žiga
    14 Volmajer Nik
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    4 Kitak Miha
    18 Del Bianchi Staš
    6 Nikić Žan
    9 Benotič Luka K
    20 Rudolf Lan
    Rezervni igralci
    13 Šterman Kimi V
    17 Volovšek Žiga
    19 Lepej Nejc
    15 Rajh Žan
    Trener
    Sajko Jani Ivan
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 0 : 1 8′
    NK MIKLAVŽ 18 Del Bianchi Staš 0 : 2 10′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 13 Horvat Brin 1 : 2 32′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 1 : 3 48′
    NK MIKLAVŽ 4 Kitak Miha 1 : 4 55′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 1 : 5 60′
    NK MIKLAVŽ 10 Kasjak Žiga 1 : 6 64′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 7 Kraner Matej 2 : 6 72′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 18 / 15 Del Bianchi Staš / Rajh Žan 13′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 5 / 6 Senekovič Jan / Švajncer Butinar Gal 36′
    NK MIKLAVŽ 15 / 17 Rajh Žan / Volovšek Žiga 51′
    NK MIKLAVŽ 7 / 19 Klampfer Enej / Lepej Nejc 56′
    NK MIKLAVŽ 1 / 13 Horvat Jernej / Šterman Kimi 56′
  • 17. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 09.05.18 ob 18.00

    NK Malečnik 0 : 3 0 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    14 Kelbič Vito
    10 Šebalj Tadej K
    2 Virtnik Mai
    15 Hajšek Tilen
    8 Romih Alen
    13 Kosi Luka
    7 Fideršek Gal
    11 Želj Robnik Leon
    6 Leskovar Miha
    Rezervni igralci
    19 Nerat Tim
    18 Keglević Nejc
    5 Jurič Nik
    4 Pokrivač Žan
    16 Marko Luka
    3 Mihajlović Mark
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    4 Bijelić Dejan K
    77 Boršič Gaj
    19 Kocijan Blaž
    28 Pečnik Žiga
    15 Špernjak Miha
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    11 Demiri Aldin
    23 Jonuzaj Florian
    6 Sahiti Benjamin
    Rezervni igralci
    1 Islamaj Adrijan
    5 Šabotić Selma
    35 Gajšek Tin
    17 Ajdini Alij
    29 Rak Gal
    25 Radojčić Adin
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 0 : 1 ag 33′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 2 59′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 3 65′
    Dogodki
    NK Malečnik 17 / 16 Nosan Gal / Marko Luka 36′
    NK MB Tabor 6 / 17 Sahiti Benjamin / Ajdini Alij 45′
    NK MB Tabor 9 / 25 Unterajter Tien / Radojčić Adin 55′
    NK MB Tabor 28 / 35 Pečnik Žiga / Gajšek Tin 57′
    NK Malečnik 7 / 19 Fideršek Gal / Nerat Tim 60′
    NK Malečnik 6 / 18 Leskovar Miha / Keglević Nejc 62′
    NK Malečnik 15 / 4 Hajšek Tilen / Pokrivač Žan 62′
    NK Malečnik 8 / 3 Romih Alen / Mihajlović Mark 63′
    NK MB Tabor 11 / 29 Demiri Aldin / Rak Gal 67′
  • 19. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 09.05.18 ob 18.00

    NŠ ROHO 0 : 6 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    18 Šlamberger Alen
    8 Koren Severin
    3 Gajšek Alen
    15 Ogorevc Filip
    7 Belcl Leon K
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    11 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    2 Klemenčič Matej
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    2 Dobaj Jaka
    3 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Aberšek Nejc
    6 Kos Luka
    7 Podlesnik Gal
    8 Strunčnik Jan
    9 Robič Rene
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    13 Prednik Gal
    15 Obrovnik Žak
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 0 : 1 3′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 0 : 2 7′
    NK Pohorje 7 Podlesnik Gal 0 : 3 13′
    NK Pohorje 9 Robič Rene 0 : 4 44′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 0 : 5 54′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 0 : 6 63′
    Dogodki
    NK Pohorje 9 / 13 Robič Rene / Prednik Gal 46′
    NK Pohorje 6 / 15 Kos Luka / Obrovnik Žak 50′
  • 19. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 07.05.18 ob 18.00

    Paloma Šentilj 2 : 1 1 : 1 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    9 Štajner Nejc
    2 Bauman Anej
    5 Lešnik Vid
    10 Bezjak Gašper
    21 Kukovec Nejc
    12 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen K
    16 Malek Lan
    11 Pupaher Anej
    8 Sviecicki Luka
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    3 Kropf Erazem
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    18 Haberman Leon
    7 Brzin Nejc
    3 Terpotec Luka
    11 Kresnik Urban
    17 Kovač Klemen
    15 Aplinc Juš
    5 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    22 Eman Luka
    19 Peruš Luka
    21 Žigart Klemen
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    NŠ NK Radlje 13 Adam Danijel 0 : 1 7′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 1 : 1 10′
    Paloma Šentilj 12 Ovčar Vito 2 : 1 37′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 18 Haberman Leon 28′
    NŠ NK Radlje 15 / 8 Aplinc Juš / Par Žiga 40′
    Paloma Šentilj 11 Pupaher Anej 45′
    NŠ NK Radlje 13 Adam Danijel 51′
    Paloma Šentilj 9 / 14 Štajner Nejc / Pavalec Alex 52′
    NŠ NK Radlje 6 Cvetkovič Rok 57′
    NŠ NK Radlje 13 / 22 Adam Danijel / Eman Luka 58′
    Paloma Šentilj 5 / 3 Lešnik Vid / Kropf Erazem 62′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 63′
    NŠ NK Radlje 17 Kovač Klemen 63′
    NŠ NK Radlje 5 / 21 Ledinek Vid / Žigart Klemen 69′
    NŠ NK Radlje 3 / 19 Terpotec Luka / Peruš Luka 69′
  • 19. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 06.05.18 ob 17.00

    Korotan Akumulator 3 : 2 1 : 1 NK Malečnik
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    11 Strojnik Žan
    13 Miklavc Jaroš
    19 Podojsteršek Nejc K
    4 Skuk Nejc
    6 Kranjc Maj
    17 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Kotnik Gal
    5 Veronik Soldo Anže
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    15 Drol Aljaž
    14 Stijepič Tadej
    16 Kamnik Jernej
    3 Germadnik Gole Anej
    9 Mori Nejc
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    14 Kelbič Vito
    10 Šebalj Tadej K
    15 Hajšek Tilen
    13 Kosi Luka
    11 Leskovar Miha
    19 Nerat Tim
    8 Romih Alen
    7 Fideršek Gal
    2 Virtnik Mai
    Rezervni igralci
    18 Keglević Nejc
    4 Jurič Nik
    16 Marko Luka
    3 Pokrivač Žan
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    Korotan Akumulator 4 Skuk Nejc 1 : 0 8′
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 1 : 1 14′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 2 : 1 45′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 3 : 1 49′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 3 : 2 60′
    Dogodki
    NK Malečnik 11 / 16 Leskovar Miha / Marko Luka 33′
    NK Malečnik 19 / 18 Nerat Tim / Keglević Nejc 36′
    Korotan Akumulator 7 / 9 Čapelnik Žiga / Mori Nejc 46′
    NK Malečnik 17 / 3 Nosan Gal / Pokrivač Žan 46′
    Korotan Akumulator 17 / 15 Pustoslemšek Erik / Drol Aljaž 52′
    Korotan Akumulator 10 / 3 Kotnik Gal / Germadnik Gole Anej 52′
    NK Malečnik 14 / 4 Kelbič Vito / Jurič Nik 58′
    Korotan Akumulator 20 / 14 Potočnik Jan / Stijepič Tadej 67′
    Korotan Akumulator 3 / 16 Germadnik Gole Anej / Kamnik Jernej 69′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 70′
  • 19. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 06.05.18 ob 09.00

    NK MIKLAVŽ 1 : 2 0 : 1 Nk Maribor 1
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi
    18 Rudolf Lan
    15 Kasjak Žiga
    3 Jovanović Alen
    7 Klampfer Enej
    4 Kitak Miha
    5 Franci Jure
    12 Del Bianchi Staš
    21 Hasanagić Matic
    9 Benotič Luka
    10 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej
    17 Volovšek Žiga
    8 Koren Matic
    6 Nikić Žan
    14 Volmajer Nik
    20 Rajh Žan
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob
    2 Lorbek Maj
    3 Grandošek Žan
    4 Motaln Luka
    5 Bajec Anže
    6 Krušič Žiga
    7 Rudolf Anej
    8 Stojaković Aleks
    9 Macanović Angelo
    10 Tavares Marcos
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc
    13 Čuček Bezjak Marko
    14 Poredoš Luka
    15 Šimundža Luka
    16 Ribič Maj
    17 Jojić Martin
    18 Hodžić Kokol Filip
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 1 20′
    Nk Maribor 1 10 Tavares Marcos 0 : 2 11m 41′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 1 : 2 60′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 10 Tavares Marcos 39′
    NK MIKLAVŽ 12 / 6 Del Bianchi Staš / Nikić Žan 48′
    NK MIKLAVŽ 15 / 8 Kasjak Žiga / Koren Matic 50′
    NK MIKLAVŽ 10 / 20 Krajnc Anney / Rajh Žan 60′
    Nk Maribor 1 9 / 13 Macanović Angelo / Čuček Bezjak Marko 60′
    Nk Maribor 1 11 / 14 Mihalič Rader Val / Poredoš Luka 62′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 65′
    Nk Maribor 1 8 / 18 Stojaković Aleks / Hodžić Kokol Filip 65′
    NK MIKLAVŽ 4 Kitak Miha 68′
    Nk Maribor 1 10 / 15 Tavares Marcos / Šimundža Luka 70′
  • 19. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 05.05.18 ob 11.00

    NK Lenart 0 : 17 0 : 7 NK MB Tabor
    Sodniki: Košir Tinej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    32 Marko Gal
    14 Fras Rok
    66 Razlag Tadej
    4 Šamperl Matija
    11 Repič Lovro
    3 Arsevski Gal
    15 Šuman Jurij
    10 Krivec Rene
    8 Colnarič Enej
    9 Lubi Simon
    Rezervni igralci
    25 Raner Nino
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    10 Korošec Jure K
    4 Bijelić Dejan
    5 Šabotić Selma
    15 Špernjak Miha
    17 Ajdini Alij
    11 Demiri Aldin
    77 Boršič Gaj
    8 Polanec Anei
    35 Gajšek Tin
    9 Unterajter Tien
    Rezervni igralci
    20 Drolc Dominik
    25 Radojčić Adin
    6 Sahiti Benjamin
    28 Pečnik Žiga
    19 Kocijan Blaž
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 1 12′
    NK MB Tabor 5 Šabotić Selma 0 : 2 16′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 3 21′
    NK MB Tabor 8 Polanec Anei 0 : 4 25′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 0 : 5 29′
    NK MB Tabor 17 Ajdini Alij 0 : 6 31′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 7 35′
    NK MB Tabor 17 Ajdini Alij 0 : 8 37′
    NK Lenart 15 Šuman Jurij 0 : 9 ag 41′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 0 : 10 44′
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 0 : 11 48′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 0 : 12 50′
    NK MB Tabor 25 Radojčić Adin 0 : 13 52′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 0 : 14 54′
    NK MB Tabor 20 Drolc Dominik 0 : 15 58′
    NK MB Tabor 19 Kocijan Blaž 0 : 16 60′
    NK MB Tabor 25 Radojčić Adin 0 : 17 68′
    Dogodki
    NK MB Tabor 8 / 6 Polanec Anei / Sahiti Benjamin 36′
    NK MB Tabor 77 / 28 Boršič Gaj / Pečnik Žiga 36′
    NK MB Tabor 17 / 19 Ajdini Alij / Kocijan Blaž 38′
    NK MB Tabor 11 / 25 Demiri Aldin / Radojčić Adin 44′
    NK MB Tabor 10 / 20 Korošec Jure / Drolc Dominik 44′
    NK Lenart 3 Arsevski Gal 59′
  • 18. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 29.04.18 ob 11.00

    NK MB Tabor 5 : 1 3 : 1 Korotan Akumulator
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    10 Korošec Jure K
    4 Bijelić Dejan
    19 Kocijan Blaž
    17 Ajdini Alij
    8 Polanec Anei
    15 Špernjak Miha
    77 Boršič Gaj
    11 Demiri Aldin
    9 Unterajter Tien
    23 Jurič Jan
    Rezervni igralci
    1 Islamaj Adrijan V
    29 Kompan Jakob
    25 Radojčić Adin
    6 Sahiti Benjamin
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    9 Mori Nejc
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    19 Podojsteršek Nejc K
    6 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Kotnik Gal
    5 Veronik Soldo Anže
    18 Drol Aljaž
    Rezervni igralci
    3 Hojnik Matic
    14 Stijepič Tadej
    17 Kamnik Jernej
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 1 : 0 11′
    NK MB Tabor 23 Jurič Jan 2 : 0 21′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 3 : 0 11m 27′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 3 : 1 35′
    NK MB Tabor 8 Polanec Anei 4 : 1 49′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 5 : 1 53′
    Dogodki
    NK MB Tabor 17 / 6 Ajdini Alij / Sahiti Benjamin 31′
    Korotan Akumulator 18 Drol Aljaž 42′
    Korotan Akumulator 18 / 14 Drol Aljaž / Stijepič Tadej 49′
    Korotan Akumulator 9 / 17 Mori Nejc / Kamnik Jernej 49′
    NK MB Tabor 23 / 29 Jurič Jan / Kompan Jakob 53′
    Korotan Akumulator 11 / 3 Strojnik Žan / Hojnik Matic 58′
    NK MB Tabor 11 / 25 Demiri Aldin / Radojčić Adin 67′
  • 18. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 27.04.18 ob 10.00

    NŠ NK Radlje 0 : 5 0 : 2 NK Malečnik
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    18 Haberman Leon
    5 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    10 Kresnik Urban
    19 Kovač Klemen
    15 Aplinc Juš
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    14 Eman Luka
    NK Malečnik
    1 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    16 Marko Luka
    14 Kelbič Vito
    19 Nerat Tim
    2 Virtnik Mai
    10 Šebalj Tadej K
    15 Hajšek Tilen
    7 Fideršek Gal
    13 Kosi Luka
    11 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    20 Dramlić Nik
    9 Brus Mai
    4 Jurič Nik
    5 Stermecki Alen
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 0 : 1 5′
    NK Malečnik 19 Nerat Tim 0 : 2 16′
    NK Malečnik 13 Kosi Luka 0 : 3 43′
    NK Malečnik 4 Jurič Nik 0 : 4 48′
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 0 : 5 60′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 13 / 14 Adam Danijel / Eman Luka 21′
    NŠ NK Radlje 9 / 8 Ledinek Vid / Par Žiga 29′
    NK Malečnik 7 / 9 Fideršek Gal / Brus Mai 36′
    NŠ NK Radlje 16 Vidmar Tjan Marko 40′
    NK Malečnik 16 / 5 Marko Luka / Stermecki Alen 41′
    NK Malečnik 2 / 4 Virtnik Mai / Jurič Nik 43′
    NK Malečnik 19 / 20 Nerat Tim / Dramlić Nik 50′
  • 17. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 26.04.18 ob 17.00

    NŠ ROHO 2 : 1 0 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Pignar Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    3 Gajšek Alen K
    9 Grah Patrik
    18 Šlamberger Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    15 Ogorevc Filip
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    19 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    16 Frangež Urban
    Rezervni igralci
    5 Klemenčič Matej
    8 Koren Severin
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    5 Škerget Rene
    4 Lubej Zal
    9 Zorec Luka
    2 Kmetič Lan
    7 Kraner Matej
    10 Caf Žan
    3 Drozg Žan
    13 Horvat Brin K
    16 Kamničar Leon
    6 Črnčič Niko
    Rezervni igralci
    8 Švajncer Butinar Gal
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Karić Amir
    Zadetki
    NŠ ROHO 10 Ferlič Noel 1 : 0 65′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 13 Horvat Brin 1 : 1 67′
    NŠ ROHO 9 Grah Patrik 2 : 1 70′
    Dogodki
    NŠ ROHO 19 / 8 Novak Klemen / Koren Severin 40′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 3 / 8 Drozg Žan / Švajncer Butinar Gal 65′
    NŠ ROHO 10 / 5 Ferlič Noel / Klemenčič Matej 70′
  • 13. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 25.04.18 ob 17.00

    NK Malečnik 1 : 2 0 : 0 Paloma Šentilj
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Malečnik
    12 Kocijan Iva V
    17 Nosan Gal
    19 Mom Marino
    14 Kelbič Vito
    10 Šebalj Tadej K
    15 Hajšek Tilen
    18 Keglević Nejc
    13 Kosi Luka
    7 Fideršek Gal
    9 Brus Mai
    8 Romih Alen
    Rezervni igralci
    16 Pokrivač Žan
    20 Dramlić Nik
    4 Jurič Nik
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    17 Bauman Anej
    7 Pupaher Anej
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    18 Kep Tilen
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    5 Lešnik Vid
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 0 : 1 37′
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 0 : 2 60′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 1 : 2 11m 66′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 1 Ornik Enej 35′
    NK Malečnik 17 / 4 Nosan Gal / Jurič Nik 42′
    NK Malečnik 13 / 16 Kosi Luka / Pokrivač Žan 48′
    Paloma Šentilj 7 / 14 Pupaher Anej / Pavalec Alex 55′
    NK Malečnik 19 / 20 Mom Marino / Dramlić Nik 60′
    Paloma Šentilj 8 / 5 Sviecicki Luka / Lešnik Vid 64′
    NK Malečnik 14 Kelbič Vito 69′
  • 17. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 23.04.18 ob 18.00

    NK Lenart 1 : 20 0 : 11 Nk Maribor 1
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    11 Repič Lovro
    14 Fras Rok
    10 Krivec Rene
    8 Colnarič Enej
    66 Razlag Tadej
    3 Arsevski Gal
    9 Lubi Simon
    32 Marko Gal
    2 Letnik Nejc
    19 Arsevski Enej
    Rezervni igralci
    25 Raner Nino
    Nk Maribor 1
    1 Kresal Nejc V
    2 Motaln Luka
    3 Schaubach Rok K
    4 Grandošek Žan
    5 Bajec Anže
    6 Lorbek Maj
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Tivadar Jacques V
    13 Čuček Bezjak Marko
    14 Hodžić Kokol Filip
    15 Šimundža Luka
    16 Ribič Maj
    17 Kolar Tai
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 1 3′
    Nk Maribor 1 11 Mihalič Rader Val 0 : 2 5′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 3 8′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 4 13′
    Nk Maribor 1 6 Lorbek Maj 0 : 5 18′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 6 19′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 7 27′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 8 29′
    Nk Maribor 1 11 Mihalič Rader Val 0 : 9 31′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 10 33′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 11 34′
    Nk Maribor 1 13 Čuček Bezjak Marko 0 : 12 37′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 13 43′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 14 46′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 15 48′
    Nk Maribor 1 3 Schaubach Rok 0 : 16 50′
    NK Lenart 9 Lubi Simon 1 : 16 51′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 1 : 17 53′
    Nk Maribor 1 15 Šimundža Luka 1 : 18 57′
    Nk Maribor 1 14 Hodžić Kokol Filip 1 : 19 62′
    Nk Maribor 1 13 Čuček Bezjak Marko 1 : 20 65′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 2 / 15 Motaln Luka / Šimundža Luka 36′
    Nk Maribor 1 11 / 17 Mihalič Rader Val / Kolar Tai 36′
    Nk Maribor 1 8 / 16 Krušič Žiga / Ribič Maj 36′
    Nk Maribor 1 7 / 13 Rudolf Anej / Čuček Bezjak Marko 36′
    Nk Maribor 1 5 / 14 Bajec Anže / Hodžić Kokol Filip 36′
  • 17. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 22.04.18 ob 17.00

    Korotan Akumulator 9 : 3 5 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    13 Miklavc Jaroš
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    19 Podojsteršek Nejc K
    6 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Kotnik Gal
    5 Veronik Soldo Anže
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    9 Mori Nejc
    17 Drol Aljaž
    14 Stijepič Tadej
    16 Kamnik Jernej
    3 Germadnik Gole Anej
    18 Hojnik Matic
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    3 Škrabl Nino
    4 Vdovič Matevž
    5 Fidler Kavin
    6 Dobaj Jaka
    7 Podlesnik Gal
    8 Strunčnik Jan
    9 Prednik Gal
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    13 Robič Rene
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 1 : 0 7′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 2 : 0 21′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 3 : 0 23′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 4 : 0 26′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 5 : 0 33′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 6 : 0 38′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 7 : 0 43′
    Korotan Akumulator 19 Podojsteršek Nejc 8 : 0 50′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 9 : 0 51′
    NK Pohorje 7 Podlesnik Gal 9 : 1 59′
    NK Pohorje 4 Vdovič Matevž 9 : 2 63′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 9 : 3 67′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 21′
    Korotan Akumulator 5 / 17 Veronik Soldo Anže / Drol Aljaž 35′
    Korotan Akumulator 10 / 9 Kotnik Gal / Mori Nejc 36′
    Korotan Akumulator 13 Miklavc Jaroš 40′
    Korotan Akumulator 20 / 14 Potočnik Jan / Stijepič Tadej 44′
    Korotan Akumulator 7 / 16 Čapelnik Žiga / Kamnik Jernej 44′
    Korotan Akumulator 13 / 18 Miklavc Jaroš / Hojnik Matic 52′
    NK Pohorje 3 / 13 Škrabl Nino / Robič Rene 55′
  • 14. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 18.04.18 ob 17.00

    NK MIKLAVŽ 5 : 2 3 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    1 Horvat Jernej V
    20 Rudolf Lan
    14 Kasjak Žiga
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    6 Nikić Žan
    15 Del Bianchi Staš
    3 Jovanović Alen
    21 Hasanagić Matic
    9 Benotič Luka K
    10 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    12 Franci Nik V
    13 Volovšek Žiga
    8 Koren Matic
    4 Franci Jure
    19 Lepej Nejc
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    7 Belcl Leon K
    9 Grah Patrik
    18 Šlamberger Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    15 Ogorevc Filip
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    5 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    16 Frangež Urban
    Rezervni igralci
    3 Klemenčič Matej
    2 Karasu Gursel Eren
    8 Koren Severin
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 0 : 1 18′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 1 : 1 23′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 2 : 1 28′
    NK MIKLAVŽ 10 Krajnc Anney 3 : 1 30′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 4 : 1 45′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 4 : 2 69′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 5 : 2 70′
    Dogodki
    NŠ ROHO 6 / 8 Jerman Enej / Koren Severin 43′
    NŠ ROHO 10 / 3 Ferlič Noel / Klemenčič Matej 47′
    NK MIKLAVŽ 5 / 8 Očko Tim / Koren Matic 52′
    NK MIKLAVŽ 6 / 13 Nikić Žan / Volovšek Žiga 54′
    NK MIKLAVŽ 1 / 12 Horvat Jernej / Franci Nik 54′
    NK MIKLAVŽ 20 / 19 Rudolf Lan / Lepej Nejc 59′
  • 12. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 18.04.18 ob 16.00

    NŠ NK Radlje 0 : 1 0 : 0 Nk Maribor 1
    Sodniki: Mlinarič Lucija (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    4 Brzin Nejc
    5 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    10 Kresnik Urban
    19 Kovač Klemen
    15 Aplinc Juš
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    20 Haberman Leon
    11 Peruš Luka
    14 Žigart Klemen
    18 Eman Luka
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Schaubach Rok
    5 Bajec Anže
    6 Grandošek Žan
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Čuček Bezjak Marko
    Rezervni igralci
    13 Mihalič Rader Val
    14 Šimundža Luka
    15 Ribič Maj
    16 Kolar Tai
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Barun Marko
    Zadetki
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 1 42′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 6 Cvetkovič Rok 36′
    NŠ NK Radlje 5 Kobolt Alej 37′
    Nk Maribor 1 5 / 13 Bajec Anže / Mihalič Rader Val 43′
    NŠ NK Radlje 9 / 8 Ledinek Vid / Par Žiga 49′
    Nk Maribor 1 8 / 16 Krušič Žiga / Kolar Tai 55′
    Nk Maribor 1 2 / 14 Lorbek Maj / Šimundža Luka 61′
    Nk Maribor 1 9 / 15 Tavares Marcos / Ribič Maj 61′
    NŠ NK Radlje 15 / 11 Aplinc Juš / Peruš Luka 65′
    NŠ NK Radlje 13 / 20 Adam Danijel / Haberman Leon 68′
    NŠ NK Radlje 16 / 18 Vidmar Tjan Marko / Eman Luka 68′
  • 16. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 17.04.18 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 5 1 : 3 NK Malečnik
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    3 Ferk Martin
    5 Fidler Kavin
    6 Dobaj Jaka
    7 Obrovnik Žak
    8 Strunčnik Jan
    9 Kozar Žiga
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    13 Sep Matjaž
    Rezervni igralci
    4 Lasbaher Jaka
    17 Lasbaher Miha
    20 Prednik Gal
    NK Malečnik
    12 Kocijan Iva V
    17 Nosan Gal
    14 Kelbič Vito
    9 Brus Mai
    2 Virtnik Mai
    10 Šebalj Tadej K
    15 Hajšek Tilen
    18 Keglević Nejc
    7 Fideršek Gal
    13 Kosi Luka
    8 Romih Alen
    Rezervni igralci
    1 Grajf Žan
    20 Dramlić Nik
    16 Pokrivač Žan
    19 Nerat Tim
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK Pohorje 9 Kozar Žiga 1 : 0 8′
    NK Malečnik 9 Brus Mai 1 : 1 10′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 1 : 2 11′
    NK Malečnik 10 Šebalj Tadej 1 : 3 24′
    NK Malečnik 15 Hajšek Tilen 1 : 4 38′
    NK Pohorje 9 Kozar Žiga 2 : 4 41′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 2 : 5 ag 50′
    NK Pohorje 4 Lasbaher Jaka 3 : 5 70′
    Dogodki
    NK Malečnik 12 / 1 Kocijan Iva / Grajf Žan 36′
    NK Pohorje 7 / 20 Obrovnik Žak / Prednik Gal 45′
    NK Malečnik 17 / 19 Nosan Gal / Nerat Tim 45′
    NK Malečnik 18 / 16 Keglević Nejc / Pokrivač Žan 45′
    NK Pohorje 13 / 4 Sep Matjaž / Lasbaher Jaka 55′
    NK Pohorje 3 / 7 Ferk Martin / Obrovnik Žak 62′
  • 12. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 17.04.18 ob 17.30

    Paloma Šentilj 3 : 2 2 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    9 Štajner Nejc
    17 Bauman Anej
    10 Bezjak Gašper
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    21 Kukovec Nejc
    7 Pupaher Anej
    18 Kep Tilen K
    11 Jančič Jan
    8 Sviecicki Luka
    Rezervni igralci
    5 Lešnik Vid
    13 Smole Jan
    14 Pavalec Alex
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    28 Pečnik Žiga
    4 Bijelić Dejan
    10 Korošec Jure
    5 Šabotić Selma
    17 Ajdini Alij
    11 Demiri Aldin
    77 Boršič Gaj
    8 Polanec Anei K
    23 Jonuzaj Florian
    9 Unterajter Tien
    Rezervni igralci
    12 Drolc Dominik V
    15 Špernjak Miha
    6 Rak Gal
    35 Gajšek Tin
    19 Kocijan Blaž
    25 Radojčić Adin
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 0 : 1 4′
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 1 : 1 22′
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 2 : 1 29′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 2 : 2 38′
    Paloma Šentilj 7 Pupaher Anej 3 : 2 50′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 14′
    NK MB Tabor 17 / 15 Ajdini Alij / Špernjak Miha 43′
    NK MB Tabor 5 / 19 Šabotić Selma / Kocijan Blaž 48′
    Paloma Šentilj 1 Ornik Enej 58′
    Paloma Šentilj 7 / 13 Pupaher Anej / Smole Jan 60′
    NK MB Tabor 11 / 35 Demiri Aldin / Gajšek Tin 60′
    Paloma Šentilj 8 / 14 Sviecicki Luka / Pavalec Alex 68′
    NK MB Tabor 10 / 6 Korošec Jure / Rak Gal 68′
    Paloma Šentilj 21 / 5 Kukovec Nejc / Lešnik Vid 70′
  • 16. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 15.04.18 ob 17.00

    Paloma Šentilj 9 : 1 9 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    9 Štajner Nejc
    17 Bauman Anej
    10 Bezjak Gašper
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    21 Kukovec Nejc
    7 Pupaher Anej
    18 Kep Tilen K
    11 Jančič Jan
    8 Sviecicki Luka
    Rezervni igralci
    3 Fajs Urban
    5 Lešnik Vid
    13 Smole Jan
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    7 Belcl Leon K
    3 Gajšek Alen
    18 Šlamberger Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    15 Ogorevc Filip
    4 Bauman Matic
    10 Ferlič Noel
    5 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    8 Koren Severin
    Rezervni igralci
    9 Klemenčič Matej
    2 Karasu Gursel Eren
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 1 : 0 16′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 2 : 0 26′
    Paloma Šentilj 21 Kukovec Nejc 3 : 0 30′
    Paloma Šentilj 16 Malek Lan 4 : 0 33′
    Paloma Šentilj 6 Ovčar Vito 5 : 0 44′
    Paloma Šentilj 6 Ovčar Vito 6 : 0 46′
    Paloma Šentilj 11 Jančič Jan 7 : 0 54′
    Paloma Šentilj 13 Smole Jan 8 : 0 60′
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 9 : 1 64′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 9 : 0 69′
    Dogodki
    NŠ ROHO 5 / 9 Novak Klemen / Klemenčič Matej 36′
    Paloma Šentilj 17 Bauman Anej 39′
    Paloma Šentilj 9 / 5 Štajner Nejc / Lešnik Vid 48′
    Paloma Šentilj 17 / 13 Bauman Anej / Smole Jan 52′
    NŠ ROHO 8 / 2 Koren Severin / Karasu Gursel Eren 52′
    Paloma Šentilj 8 / 3 Sviecicki Luka / Fajs Urban 60′
  • 16. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 14.04.18 ob 11.00

    Nk Maribor 1 4 : 1 2 : 0 Korotan Akumulator
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Motaln Luka
    4 Schaubach Rok K
    5 Bajec Anže
    6 Grandošek Žan
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Čuček Bezjak Marko
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc V
    13 Hodžić Kokol Filip
    14 Šimundža Luka
    15 Kolar Tai
    16 Ribič Maj
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    3 Robin Jure
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    13 Podojsteršek Nejc K
    6 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Mori Nejc
    20 Potočnik Jan
    5 Veronik Soldo Anže
    Rezervni igralci
    18 Vertačnik Tevž V
    14 Drol Aljaž V
    Trener
    Bloudek Sandro
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 1 : 0 14′
    Nk Maribor 1 8 Krušič Žiga 2 : 0 30′
    Nk Maribor 1 11 Čuček Bezjak Marko 3 : 0 43′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 3 : 1 50′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 4 : 1 62′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 3 / 18 Robin Jure / Vertačnik Tevž 36′
    Korotan Akumulator 10 / 14 Mori Nejc / Drol Aljaž 45′
    Nk Maribor 1 3 / 13 Motaln Luka / Hodžić Kokol Filip 60′
    Nk Maribor 1 7 / 16 Rudolf Anej / Ribič Maj 68′
    Nk Maribor 1 8 / 15 Krušič Žiga / Kolar Tai 68′
    Nk Maribor 1 10 / 14 Stojaković Aleks / Šimundža Luka 68′
  • 16. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 14.04.18 ob 11.00

    NŠ NK Radlje 0 : 4 0 : 2 NK MB Tabor
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    4 Brzin Nejc
    5 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    10 Kresnik Urban
    19 Kovač Klemen
    8 Par Žiga
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    15 Aplinc Juš
    14 Žigart Klemen
    20 Eman Luka
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    28 Pečnik Žiga
    4 Bijelić Dejan
    10 Korošec Jure K
    19 Kocijan Blaž
    17 Ajdini Alij
    11 Demiri Aldin
    77 Boršič Gaj
    8 Polanec Anei
    6 Unterajter Tien
    23 Jonuzaj Florian
    Rezervni igralci
    1 Islamaj Adrijan V
    35 Gajšek Tin
    15 Špernjak Miha
    9 Rak Gal
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 0 : 1 4′
    NK MB Tabor 17 Ajdini Alij 0 : 2 10′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 0 : 3 60′
    NK MB Tabor 4 Bijelić Dejan 0 : 4 70′
    Dogodki
    NK MB Tabor 28 / 35 Pečnik Žiga / Gajšek Tin 40′
    NŠ NK Radlje 8 / 15 Par Žiga / Aplinc Juš 45′
    NK MB Tabor 6 / 15 Unterajter Tien / Špernjak Miha 50′
    NŠ NK Radlje 9 / 20 Ledinek Vid / Eman Luka 51′
    NŠ NK Radlje 20 / 14 Eman Luka / Žigart Klemen 60′
    NK MB Tabor 11 / 9 Demiri Aldin / Rak Gal 60′
  • 16. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 14.04.18 ob 10.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 0 2 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    9 Zorec Luka
    4 Lubej Zal
    5 Senekovič Jan
    3 Škerget Rene
    7 Kraner Matej
    10 Caf Žan
    2 Drozg Žan
    16 Horvat Brin K
    13 Kmetič Lan
    6 Rožič Matic
    Rezervni igralci
    14 Šantl Jakob
    11 Črnčič Niko
    8 Kamničar Leon
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    11 Repič Lovro
    14 Fras Rok
    10 Krivec Rene
    4 Šamperl Matija
    7 Marko Gal
    3 Arsevski Gal
    9 Lubi Simon
    25 Raner Nino
    8 Colnarič Enej
    19 Arsevski Enej
    Rezervni igralci
    Trener
    Karić Amir
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 9 Zorec Luka 1 : 0 13′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 9 Zorec Luka 2 : 0 23′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 / 14 Horvat Brin / Šantl Jakob 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 3 / 16 Škerget Rene / Horvat Brin 51′
    NK Lenart 9 Lubi Simon 55′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 13 / 8 Kmetič Lan / Kamničar Leon 56′
  • 13. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 11.04.18 ob 18.00

    NK Pohorje 0 : 7 0 : 5 Nk Maribor 1
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    3 Škrabl Nino
    4 Vdovič Matevž
    5 Fidler Kavin
    6 Dobaj Jaka
    7 Robič Rene
    8 Strunčnik Jan
    9 Kozar Žiga
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    13 Ferk Martin
    20 Obrovnik Žak
    17 Sep Matjaž
    18 Prednik Gal
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Motaln Luka
    3 Schaubach Rok K
    4 Grandošek Žan
    5 Bajec Anže
    6 Lorbek Maj
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc
    13 Čuček Bezjak Marko
    14 Šimundža Luka
    15 Hodžić Kokol Filip
    16 Kolar Tai
    17 Ribič Maj
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 1 10′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 2 20′
    Nk Maribor 1 3 Schaubach Rok 0 : 3 24′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 4 29′
    Nk Maribor 1 9 Tavares Marcos 0 : 5 36′
    Nk Maribor 1 7 Rudolf Anej 0 : 6 45′
    Nk Maribor 1 10 Stojaković Aleks 0 : 7 69′
    Dogodki
    NK Pohorje 7 / 17 Robič Rene / Sep Matjaž 36′
    Nk Maribor 1 11 / 13 Mihalič Rader Val / Čuček Bezjak Marko 36′
    Nk Maribor 1 5 / 15 Bajec Anže / Hodžić Kokol Filip 56′
    NK Pohorje 9 / 20 Kozar Žiga / Obrovnik Žak 58′
    Nk Maribor 1 7 / 14 Rudolf Anej / Šimundža Luka 59′
    Nk Maribor 1 6 / 16 Lorbek Maj / Kolar Tai 63′
    NK Pohorje 6 / 18 Dobaj Jaka / Prednik Gal 66′
    Nk Maribor 1 3 / 17 Schaubach Rok / Ribič Maj 66′
  • 14. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 11.04.18 ob 17.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 0 : 0 0 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Pignar Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    12 Berzak Tim V
    9 Zorec Luka
    5 Senekovič Jan
    4 Lubej Zal K
    6 Rožič Matic
    3 Caf Žan
    19 Škerget Rene
    17 Kraner Matej
    10 Drozg Žan
    14 Šantl Jakob
    15 Švajncer Butinar Gal
    Rezervni igralci
    8 Kamničar Leon
    2 Kmetič Lan
    7 Črnčič Niko
    NK Malečnik
    1 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    13 Kosi Luka
    10 Šebalj Tadej K
    14 Kelbič Vito
    19 Nerat Tim
    18 Keglević Nejc
    15 Leskovar Miha
    11 Želj Robnik Leon
    7 Fideršek Gal
    2 Virtnik Mai
    Rezervni igralci
    12 Kocijan Iva
    6 Hajšek Tilen
    4 Jurič Nik
    16 Pokrivač Žan
    Trener
    Karić Amir
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    Dogodki
    NK Malečnik 17 / 6 Nosan Gal / Hajšek Tilen 22′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 15 / 2 Švajncer Butinar Gal / Kmetič Lan 36′
    NK Malečnik 1 / 12 Grajf Žan / Kocijan Iva 36′
    NK Malečnik 18 / 4 Keglević Nejc / Jurič Nik 36′
    NK Malečnik 19 / 16 Nerat Tim / Pokrivač Žan 45′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 10 / 7 Drozg Žan / Črnčič Niko 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 9 / 8 Zorec Luka / Kamničar Leon 68′
  • 12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 10.04.18 ob 16.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 2 1 : 0 Korotan Akumulator
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    18 Rudolf Lan
    8 Koren Matic
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    3 Jovanović Alen
    19 Del Bianchi Staš
    16 Franci Jure
    9 Benotič Luka K
    21 Hasanagić Matic
    10 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej V
    17 Volovšek Žiga
    12 Volmajer Nik
    4 Kitak Miha
    6 Kasjak Žiga
    14 Del Bianchi Aljoša
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    18 Miklavc Jaroš
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    3 Robin Jure K
    6 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Kotnik Gal
    20 Potočnik Jan
    5 Veronik Soldo Anže
    Rezervni igralci
    14 Stijepič Tadej
    13 Mori Nejc
    19 Drol Aljaž
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 1 : 0 11m 22′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 2 : 0 45′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 3 : 0 50′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 3 : 1 11m 60′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 3 : 2 70′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 18 Miklavc Jaroš 16′
    Korotan Akumulator 6 Kranjc Maj 26′
    NK MIKLAVŽ 18 / 6 Rudolf Lan / Kasjak Žiga 40′
    NK MIKLAVŽ 8 / 14 Koren Matic / Del Bianchi Aljoša 45′
    NK MIKLAVŽ 19 / 4 Del Bianchi Staš / Kitak Miha 55′
    Korotan Akumulator 15 / 14 Pustoslemšek Erik / Stijepič Tadej 55′
    NK MIKLAVŽ 21 / 17 Hasanagić Matic / Volovšek Žiga 60′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 60′
    Korotan Akumulator 10 / 13 Kotnik Gal / Mori Nejc 60′
    Korotan Akumulator 7 / 19 Čapelnik Žiga / Drol Aljaž 60′
    NK MIKLAVŽ 10 / 12 Krajnc Anney / Volmajer Nik 65′
  • 15. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 09.04.18 ob 17.30

    NK Lenart 1 : 5 0 : 3 Paloma Šentilj
    Sodniki: Moravac Ljubomir (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Lenart
    12 Smonkar Luka K V
    66 Razlag Tadej
    8 Fras Rok
    10 Krivec Rene
    4 Lubi Simon
    15 Šuman Jurij
    11 Repič Lovro
    19 Arsevski Enej
    25 Raner Nino
    0 Colnarič Enej
    7 Marko Gal
    Rezervni igralci
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    14 Pavalec Alex
    7 Pupaher Anej
    8 Sviecicki Luka
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    13 Smole Jan
    21 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper K
    Rezervni igralci
    5 Kropf Erazem
    17 Fajs Urban
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Paloma Šentilj 8 Sviecicki Luka 0 : 1 3′
    Paloma Šentilj 6 Ovčar Vito 0 : 2 8′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 0 : 3 17′
    Paloma Šentilj 6 Ovčar Vito 0 : 4 44′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 0 : 5 47′
    NK Lenart 11 Repič Lovro 1 : 5 60′
    Dogodki
    NK Lenart 12 Smonkar Luka 30′
    Paloma Šentilj 14 / 17 Pavalec Alex / Fajs Urban 45′
    Paloma Šentilj 7 / 5 Pupaher Anej / Kropf Erazem 52′
  • 15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 08.04.18 ob 16.30

    Korotan Akumulator 3 : 0 2 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    18 Miklavc Jaroš
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    19 Vertačnik Tevž
    6 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    10 Kotnik Gal
    5 Veronik Soldo Anže K
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    16 Stijepič Tadej
    13 Mori Nejc
    14 Drol Aljaž
    17 Kamnik Jernej
    3 Robin Jure
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    3 Zorec Luka
    4 Lubej Zal
    15 Senekovič Jan
    6 Rožič Matic
    17 Kraner Matej
    13 Horvat Brin K
    19 Caf Žan
    5 Švajncer Butinar Gal
    16 Drozg Žan
    9 Nedeljko Nejc
    Rezervni igralci
    7 Kamničar Leon
    2 Kmetič Lan
    18 Škerget Rene
    8 Črnčič Niko
    14 Šantl Jakob
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Karić Amir
    Zadetki
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 1 : 0 20′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 2 : 0 32′
    Korotan Akumulator 5 Veronik Soldo Anže 3 : 0 56′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 4 / 2 Lubej Zal / Kmetič Lan 1′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 5 / 8 Švajncer Butinar Gal / Črnčič Niko 17′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 / 18 Kmetič Lan / Škerget Rene 31′
    Korotan Akumulator 7 / 14 Čapelnik Žiga / Drol Aljaž 45′
    Korotan Akumulator 19 / 3 Vertačnik Tevž / Robin Jure 45′
    Korotan Akumulator 10 / 13 Kotnik Gal / Mori Nejc 51′
    Korotan Akumulator 15 / 16 Pustoslemšek Erik / Stijepič Tadej 51′
    Korotan Akumulator 20 / 17 Potočnik Jan / Kamnik Jernej 57′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 19 / 14 Caf Žan / Šantl Jakob 59′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 / 7 Drozg Žan / Kamničar Leon 63′
  • 15. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 08.04.18 ob 13.00

    NK Malečnik 1 : 0 1 : 0 Nk Maribor 1
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    13 Kosi Luka
    10 Šebalj Tadej K
    14 Kelbič Vito
    6 Mom Marino
    18 Keglević Nejc
    15 Leskovar Miha
    11 Želj Robnik Leon
    7 Fideršek Gal
    2 Virtnik Mai
    Rezervni igralci
    19 Nerat Tim
    9 Mihajlović Mark
    16 Pokrivač Žan
    Nk Maribor 1
    1 Vodan Jecelj Jakob V
    2 Lorbek Maj
    3 Schaubach Rok K
    4 Bajec Anže
    5 Čuček Bezjak Marko
    6 Grandošek Žan
    7 Rudolf Anej
    8 Krušič Žiga
    9 Tavares Marcos
    10 Stojaković Aleks
    11 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    12 Kresal Nejc V
    13 Motaln Luka
    14 Hodžić Kokol Filip
    15 Ribič Maj
    16 Kolar Tai
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    NK Malečnik 6 Mom Marino 1 : 0 10′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 5 / 13 Čuček Bezjak Marko / Motaln Luka 42′
    NK Malečnik 6 / 16 Mom Marino / Pokrivač Žan 43′
    NK Malečnik 18 / 9 Keglević Nejc / Mihajlović Mark 50′
    Nk Maribor 1 3 / 14 Schaubach Rok / Hodžić Kokol Filip 60′
    NK Malečnik 7 / 19 Fideršek Gal / Nerat Tim 66′
  • 15. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 08.04.18 ob 11.00

    NK MB Tabor 8 : 0 5 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Dvoršak Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    28 Bijelić Dejan K
    4 Pečnik Žiga
    10 Korošec Jure
    19 Kocijan Blaž
    15 Špernjak Miha
    11 Demiri Aldin
    77 Boršič Gaj
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    23 Jonuzaj Florian
    Rezervni igralci
    5 Šabotić Selma
    17 Ajdini Alij
    6 Sahiti Benjamin
    35 Gajšek Tin
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    3 Obrovnik Žak
    4 Vdovič Matevž K
    5 Fidler Kavin
    6 Ferk Martin
    7 Podlesnik Gal
    8 Dobaj Jaka
    9 Prednik Gal
    10 Rojko Leon
    11 Robič Rene
    Rezervni igralci
    13 Zommer Jan
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 1 : 0 7′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 2 : 0 10′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 3 : 0 13′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 4 : 0 29′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 5 : 0 32′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 6 : 0 45′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 7 : 0 67′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 8 : 0 68′
    Dogodki
    NK MB Tabor 15 / 6 Špernjak Miha / Sahiti Benjamin 43′
    NK MB Tabor 4 / 35 Pečnik Žiga / Gajšek Tin 43′
    NK MB Tabor 19 / 5 Kocijan Blaž / Šabotić Selma 43′
    NK MB Tabor 10 / 17 Korošec Jure / Ajdini Alij 48′
    NK Pohorje 8 / 13 Dobaj Jaka / Zommer Jan 57′
  • 15. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.04.18 ob 09.00

    NK MIKLAVŽ 4 : 0 1 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Zelenko Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    8 Koren Matic
    7 Klampfer Enej
    14 Volmajer Nik
    6 Kasjak Žiga
    3 Jovanović Alen
    17 Volovšek Žiga
    16 Franci Jure
    10 Krajnc Anney
    21 Hasanagić Matic
    9 Benotič Luka K
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej V
    5 Očko Tim
    19 Lepej Nejc
    4 Kitak Miha
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    4 Brzin Nejc
    9 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    15 Kresnik Urban
    17 Kovač Klemen
    18 Naglič Maj
    5 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    21 Haberman Leon
    22 Žigart Klemen
    19 Eman Luka
    Trener
    Nešić Marko
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 1 : 0 14′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 2 : 0 54′
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 3 : 0 55′
    NK MIKLAVŽ 9 Benotič Luka 4 : 0 61′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 13 / 1 Šterman Kimi / Horvat Jernej 36′
    NK MIKLAVŽ 6 / 5 Kasjak Žiga / Očko Tim 36′
    NK MIKLAVŽ 17 / 4 Volovšek Žiga / Kitak Miha 36′
    NŠ NK Radlje 18 / 8 Naglič Maj / Par Žiga 43′
    NK MIKLAVŽ 8 / 19 Koren Matic / Lepej Nejc 48′
    NŠ NK Radlje 13 / 21 Adam Danijel / Haberman Leon 56′
    NŠ NK Radlje 15 / 22 Kresnik Urban / Žigart Klemen 57′
    NŠ NK Radlje 5 / 19 Ledinek Vid / Eman Luka 60′
  • 12. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 05.04.18 ob 17.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Košir Tinej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    16 Zorec Luka
    4 Lubej Zal
    18 Senekovič Jan
    6 Rožič Matic
    11 Kraner Matej
    19 Horvat Brin K
    10 Caf Žan
    2 Drozg Žan
    9 Švajncer Butinar Gal
    14 Nedeljko Nejc
    Rezervni igralci
    7 Kamničar Leon
    5 Kmetič Lan
    15 Škerget Rene
    17 Črnčič Niko
    3 Šantl Jakob
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Vdovič Matevž
    3 Škrabl Nino
    4 Aberšek Nejc
    5 Obrovnik Žak
    6 Ferk Martin
    7 Podlesnik Gal
    8 Dobaj Jaka
    15 Prednik Gal
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    16 Robič Rene
    Trener
    Karić Amir
    Zadetki
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 1 Greif Rok 42′
    NK Pohorje 15 / 16 Prednik Gal / Robič Rene 43′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 / 17 Drozg Žan / Črnčič Niko 48′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 9 / 15 Švajncer Butinar Gal / Škerget Rene 54′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 6 / 5 Rožič Matic / Kmetič Lan 55′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 / 3 Zorec Luka / Šantl Jakob 57′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 10 / 7 Caf Žan / Kamničar Leon 57′
  • 12. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 04.04.18 ob 17.30

    NŠ ROHO 7 : 0 3 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    16 Frangež Urban
    7 Belcl Leon K
    18 Šlamberger Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    15 Ogorevc Filip
    4 Bauman Matic
    3 Gajšek Alen
    5 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    9 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    8 Koren Severin
    10 Klemenčič Matej
    17 Karasu Gursel Eren
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    66 Razlag Tadej
    14 Fras Rok
    10 Krivec Rene
    4 Lubi Simon
    15 Šuman Jurij
    11 Repič Lovro
    19 Arsevski Enej
    25 Raner Nino
    3 Arsevski Gal
    80 Jaušovec Rene
    Rezervni igralci
    30 Jaušovec Dominik
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 1 : 0 13′
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 2 : 0 16′
    NŠ ROHO 9 Grah Patrik 3 : 0 27′
    NŠ ROHO 15 Ogorevc Filip 4 : 0 44′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 5 : 0 46′
    NŠ ROHO 16 Frangež Urban 6 : 0 50′
    NŠ ROHO 3 Gajšek Alen 7 : 0 62′
    Dogodki
    NŠ ROHO 5 / 10 Novak Klemen / Klemenčič Matej 41′
    NŠ ROHO 4 / 8 Bauman Matic / Koren Severin 44′
    NŠ ROHO 6 / 17 Jerman Enej / Karasu Gursel Eren 49′
    NK Lenart 11 Repič Lovro 65′
  • 14. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 02.04.18 ob 17.00

    Paloma Šentilj 1 : 0 1 : 0 Korotan Akumulator
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Paloma Šentilj
    1 Ornik Enej V
    17 Bauman Anej
    21 Kukovec Nejc
    18 Kep Tilen K
    13 Smole Jan
    16 Malek Lan
    11 Jančič Jan
    7 Pupaher Anej
    8 Sviecicki Luka
    10 Bezjak Gašper
    5 Lešnik Vid
    Rezervni igralci
    14 Pavalec Alex
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    13 Miklavc Jaroš
    11 Strojnik Žan
    4 Skuk Nejc
    16 Podojsteršek Nejc K
    5 Kranjc Maj
    15 Pustoslemšek Erik
    7 Čapelnik Žiga
    6 Kotnik Gal
    2 Drol Aljaž
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    14 Stijepič Tadej
    9 Mori Nejc
    3 Vertačnik Tevž
    10 Kamnik Jernej
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 1 : 0 33′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 13 Miklavc Jaroš 16′
    Paloma Šentilj 13 / 14 Smole Jan / Pavalec Alex 40′
    Korotan Akumulator 7 / 14 Čapelnik Žiga / Stijepič Tadej 50′
    Korotan Akumulator 2 / 9 Drol Aljaž / Mori Nejc 50′
    Korotan Akumulator 16 Podojsteršek Nejc 55′
    Korotan Akumulator 16 Podojsteršek Nejc 61′
    Korotan Akumulator 11 Strojnik Žan 69′
  • 14. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 31.03.18 ob 11.00

    NŠ NK Radlje 1 : 1 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    5 Brzin Nejc
    4 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka
    11 Knez Filip
    17 Kovač Klemen
    18 Naglič Maj
    9 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    10 Kresnik Urban
    15 Aplinc Juš
    19 Seitl Niklas
    14 Žigart Klemen
    3 Eman Luka
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Dobaj Jaka
    3 Škrabl Nino
    4 Vdovič Matevž
    5 Aberšek Nejc
    6 Ferk Martin
    7 Podlesnik Gal
    8 Strunčnik Jan
    9 Kos Luka
    11 Javernik Rene K
    10 Rojko Leon
    Rezervni igralci
    17 Prednik Gal
    18 Zommer Jan
    19 Robič Rene
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    NŠ NK Radlje 9 Ledinek Vid 1 : 1 9′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 0 : 1 11′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 17 Kovač Klemen 23′
    NŠ NK Radlje 13 / 10 Adam Danijel / Kresnik Urban 46′
    NŠ NK Radlje 5 / 15 Brzin Nejc / Aplinc Juš 57′
    NK Pohorje 2 / 17 Dobaj Jaka / Prednik Gal 57′
    NK Pohorje 8 / 18 Strunčnik Jan / Zommer Jan 60′
    NK Pohorje 9 / 19 Kos Luka / Robič Rene 65′
  • 13. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 28.03.18 ob 17.00

    NŠ ROHO 3 : 0 2 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NŠ ROHO
    1 Veingerl Žiga V
    16 Frangež Urban
    10 Ferlič Noel K
    7 Belcl Leon
    3 Gajšek Alen
    15 Ogorevc Filip
    4 Bauman Matic
    14 Šlamberger Alen
    5 Pepelnik Kristjan
    6 Jerman Enej
    9 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    11 Novak Klemen
    2 Klemenčič Matej
    17 Karasu Gursel Eren
    8 Koren Severin
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    11 Brzin Nejc
    5 Kobolt Alej
    4 Terpotec Luka
    10 Par Žiga
    17 Kovač Klemen
    18 Naglič Maj
    7 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    2 Cvetkovič Rok K
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    19 Peruš Luka
    8 Kresnik Urban
    9 Aplinc Juš
    6 Seitl Niklas
    14 Žigart Klemen
    15 Eman Luka
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    NŠ ROHO 10 Ferlič Noel 1 : 0 21′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 2 : 0 23′
    NŠ ROHO 14 Šlamberger Alen 3 : 0 55′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 16 / 8 Vidmar Tjan Marko / Kresnik Urban 36′
    NŠ ROHO 16 Frangež Urban 45′
    NŠ ROHO 16 / 11 Frangež Urban / Novak Klemen 46′
    NŠ NK Radlje 7 / 9 Ledinek Vid / Aplinc Juš 46′
    NŠ ROHO 10 / 8 Ferlič Noel / Koren Severin 52′
    NŠ ROHO 9 / 2 Grah Patrik / Klemenčič Matej 58′
    NŠ NK Radlje 13 / 6 Adam Danijel / Seitl Niklas 58′
    NŠ ROHO 4 / 17 Bauman Matic / Karasu Gursel Eren 62′
    NŠ NK Radlje 18 / 14 Naglič Maj / Žigart Klemen 62′
    NŠ NK Radlje 4 / 15 Terpotec Luka / Eman Luka 66′
  • 13. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 24.03.18 ob 17.00

    NK MB Tabor 6 : 0 4 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Marković Aleksander (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    4 Pečnik Žiga
    28 Bijelić Dejan
    10 Korošec Jure
    6 Sahiti Benjamin
    15 Špernjak Miha
    11 Demiri Aldin K
    77 Boršič Gaj
    8 Polanec Anei
    9 Unterajter Tien
    23 Jonuzaj Florian
    Rezervni igralci
    12 Drolc Dominik V
    19 Kocijan Blaž
    25 Radojčić Adin
    17 Ajdini Alij
    35 Gajšek Tin
    20 Gajšek Anej
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Greif Rok V
    5 Rožič Matic
    16 Zorec Luka
    17 Drozg Žan
    19 Lubej Zal
    13 Senekovič Jan
    14 Horvat Brin K
    3 Škerget Rene
    10 Švajncer Butinar Gal
    6 Caf Žan
    18 Nedeljko Nejc
    Rezervni igralci
    7 Črnčič Niko
    8 Kamničar Leon
    4 Marhold Jan
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Dimič Dušan
    Zadetki
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 1 : 0 8′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 2 : 0 15′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 3 : 0 27′
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 4 : 0 30′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 5 : 0 45′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 6 : 0 50′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 / 8 Zorec Luka / Kamničar Leon 36′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 10 / 7 Švajncer Butinar Gal / Črnčič Niko 36′
    NK MB Tabor 4 / 19 Pečnik Žiga / Kocijan Blaž 45′
    NK MB Tabor 6 / 35 Sahiti Benjamin / Gajšek Tin 51′
    NK MB Tabor 77 / 20 Boršič Gaj / Gajšek Anej 57′
    NK MB Tabor 10 / 25 Korošec Jure / Radojčić Adin 57′
    NK MB Tabor 9 / 17 Unterajter Tien / Ajdini Alij 57′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 6 / 4 Caf Žan / Marhold Jan 57′
  • 13. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 24.03.18 ob 11.00

    NK Lenart 0 : 6 0 : 2 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    66 Razlag Tadej
    14 Fras Rok
    10 Krivec Rene
    4 Lubi Simon
    15 Šuman Jurij
    30 Jaušovec Dominik
    80 Jaušovec Rene
    70 Kovačič Aljaž
    17 Jemenšek Tine
    3 Marko Gal
    Rezervni igralci
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    10 Kasjak Žiga
    8 Koren Matic
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej K
    17 Franci Jure
    18 Rajh Žan
    15 Del Bianchi Staš
    21 Hasanagić Matic
    6 Nikić Žan
    9 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    1 Franci Nik
    4 Del Bianchi Aljoša
    14 Volmajer Nik
    19 Lepej Nejc
    3 Jovanović Alen
    Trener
    Čuček Miha
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 0 : 1 18′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 0 : 2 21′
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 0 : 3 58′
    NK Lenart 15 Šuman Jurij 0 : 4 ag 65′
    NK MIKLAVŽ 7 Klampfer Enej 0 : 5 69′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 0 : 6 70′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 15 / 19 Del Bianchi Staš / Lepej Nejc 36′
    NK MIKLAVŽ 18 / 3 Rajh Žan / Jovanović Alen 36′
    NK MIKLAVŽ 5 / 14 Očko Tim / Volmajer Nik 43′
    NK MIKLAVŽ 13 / 1 Šterman Kimi / Franci Nik 43′
    NK MIKLAVŽ 10 / 4 Kasjak Žiga / Del Bianchi Aljoša 65′
  • 11. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 13.11.17 ob 18.00

    Paloma Šentilj 7 : 2 2 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Paloma Šentilj
    1 Sviecicki Luka V
    14 Pavalec Alex
    17 Bauman Anej
    15 Ovčar Vito
    5 Malek Lan
    20 Kukovec Nejc
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    4 Pupaher Anej
    7 Kep Tilen K
    Rezervni igralci
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    6 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Fidler Kavin
    3 Dobaj Jaka
    7 Kovačević Muhamed
    8 Obrovnik Žak
    9 Prednik Gal
    10 Rojko Leon
    11 Javernik Rene K
    Rezervni igralci
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Paloma Šentilj 7 Kep Tilen 1 : 0 9′
    Paloma Šentilj 7 Kep Tilen 2 : 0 11m 20′
    Paloma Šentilj 10 Bezjak Gašper 3 : 0 41′
    Paloma Šentilj 4 Pupaher Anej 4 : 0 44′
    NK Pohorje 2 Aberšek Nejc 5 : 0 ag 46′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 5 : 1 55′
    NK Pohorje 11 Javernik Rene 5 : 2 61′
    Paloma Šentilj 14 Pavalec Alex 6 : 2 66′
    Paloma Šentilj 9 Štajner Nejc 7 : 2 70′
    Dogodki
  • 11. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 12.11.17 ob 11.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 1 1 : 2 1 : 1 Nk Maribor 1
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Berzak Tim V
    9 Kmetič Lan
    16 Gavez Nastja
    3 Fajs Luka K
    4 Lorber Blaž
    7 Berzak Nejc
    14 Horvat Brin
    6 Marhold Jan
    19 Černelič Nino
    17 Frelih Rok
    10 Knuplež Matjaž
    Rezervni igralci
    15 Ornik Enej
    5 Kraner Matej
    18 Zrnko Tine
    Nk Maribor 1
    12 Tivadar Jacques V
    18 Lorbek Maj
    13 Motaln Luka
    20 Schaubach Rok K
    2 Bajec Anže
    4 Kamenšek Pahič Matjaž
    21 Krušič Žiga
    9 Stojaković Aleks
    6 Rudolf Anej
    14 Tavares Marcos
    10 Mihalič Rader Val
    Rezervni igralci
    1 Kresal Nejc
    25 Čuček Bezjak Marko
    8 Šimundža Luka
    5 Kolar Tai
    3 Hodžić Kokol Filip
    Trener
    Dimič Dušan
    Trener
    Bloudek Sandro
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 Gavez Nastja 1 : 0 30′
    Nk Maribor 1 2 Bajec Anže 1 : 1 35′
    Nk Maribor 1 14 Tavares Marcos 1 : 2 60′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 10 / 25 Mihalič Rader Val / Čuček Bezjak Marko 36′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 17 Frelih Rok 42′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 10 / 15 Knuplež Matjaž / Ornik Enej 51′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 6 / 5 Marhold Jan / Kraner Matej 55′
    Nk Maribor 1 9 Stojaković Aleks 63′
    Nk Maribor 1 4 Kamenšek Pahič Matjaž 75′
  • 11. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 12.11.17 ob 11.00

    NK MIKLAVŽ 2 : 0 0 : 0 NK Malečnik
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 36
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    74 Kasjak Žiga
    80 Koren Matic
    81 Očko Tim
    73 Klampfer Enej
    92 Franci Jure
    87 Rajh Žan
    72 Jovanović Alen
    26 Hasanagić Matic
    98 Krajnc Anney
    94 Benotič Luka K
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej V
    89 Volovšek Žiga
    84 Nikić Žan
    90 Rudolf Lan
    77 Del Bianchi Aljoša
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    13 Kosi Luka
    3 Virtnik Mai
    14 Kelbič Vito
    6 Hajšek Tilen
    10 Šebalj Tadej K
    15 Leskovar Miha
    18 Romih Alen
    7 Fideršek Gal
    11 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    9 Marko Luka
    5 Keglević Nejc
    2 Brus Mai
    8 Bruić Filip
    4 Jurič Nik
    16 Pokrivač Žan
    Trener
    Čerič Matej
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Zadetki
    NK MIKLAVŽ 84 Nikić Žan 1 : 0 52′
    NK MIKLAVŽ 26 Hasanagić Matic 2 : 0 62′
    Dogodki
    NK Malečnik 11 Želj Robnik Leon 27′
    NK MIKLAVŽ 80 Koren Matic 34′
    NK MIKLAVŽ 13 / 1 Šterman Kimi / Horvat Jernej 36′
    NK Malečnik 18 / 8 Romih Alen / Bruić Filip 36′
    NK MIKLAVŽ 98 / 84 Krajnc Anney / Nikić Žan 40′
    NK Malečnik 6 / 9 Hajšek Tilen / Marko Luka 47′
    NK Malečnik 17 / 5 Nosan Gal / Keglević Nejc 47′
    NK Malečnik 15 / 2 Leskovar Miha / Brus Mai 52′
    NK Malečnik 11 / 16 Želj Robnik Leon / Pokrivač Žan 56′
    NK MIKLAVŽ 80 / 90 Koren Matic / Rudolf Lan 58′
    NK MIKLAVŽ 87 / 77 Rajh Žan / Del Bianchi Aljoša 64′
    NK MIKLAVŽ 94 / 89 Benotič Luka / Volovšek Žiga 68′
  • 11. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 11.11.17 ob 11.00

    NŠ ROHO 2 : 8 1 : 5 Korotan Akumulator
    Sodniki: Košir Tinej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    NŠ ROHO
    1 Kamplet Urban V
    15 Ogorevc Filip
    8 Veingerl Žiga
    7 Belcl Leon K
    18 Šlamberger Alen
    13 Novak Klemen
    3 Gajšek Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    4 Bauman Matic
    6 Jerman Enej
    10 Ferlič Noel
    Rezervni igralci
    5 Karasu Gursel Eren
    2 Klemenčič Matej
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    6 Kotnik Gal
    14 Miklavc Jaroš
    19 Skuk Nejc
    16 Podojsteršek Nejc
    8 Veronik Soldo Anže
    5 Kranjc Maj
    7 Čapelnik Žiga
    15 Pustoslemšek Erik
    10 Geld Janoš K
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    9 Mori Nejc
    2 Drol Aljaž
    3 Kamnik Jernej
    18 Vertačnik Tevž
    11 Strojnik Žan
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Korotan Akumulator 15 Pustoslemšek Erik 0 : 1 5′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 1 : 1 10′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 1 : 2 14′
    Korotan Akumulator 20 Potočnik Jan 1 : 3 23′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 1 : 4 30′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 1 : 5 31′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 2 : 5 37′
    Korotan Akumulator 15 Pustoslemšek Erik 2 : 6 43′
    NŠ ROHO 3 Gajšek Alen 2 : 7 ag 56′
    Korotan Akumulator 7 Čapelnik Žiga 2 : 8 62′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 21′
    NŠ ROHO 7 Belcl Leon 34′
    NŠ ROHO 13 / 2 Novak Klemen / Klemenčič Matej 36′
    Korotan Akumulator 8 / 2 Veronik Soldo Anže / Drol Aljaž 46′
    Korotan Akumulator 14 / 18 Miklavc Jaroš / Vertačnik Tevž 46′
    NŠ ROHO 8 Veingerl Žiga 52′
    Korotan Akumulator 6 / 11 Kotnik Gal / Strojnik Žan 52′
    Korotan Akumulator 15 / 3 Pustoslemšek Erik / Kamnik Jernej 56′
    NŠ ROHO 10 / 5 Ferlič Noel / Karasu Gursel Eren 59′
  • 11. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 11.11.17 ob 11.00

    NK Lenart 0 : 0 0 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    27 Kostanjšek Jan
    8 Dajčman Rok
    80 Jaušovec Rene
    3 Kovačič Aljaž
    66 Razlag Tadej
    25 Raner Nino
    14 Fras Rok
    11 Repič Lovro
    19 Arsevski Enej
    15 Šuman Jurij
    Rezervni igralci
    30 Jaušovec Dominik
    10 Krivec Rene
    17 Jemenšek Tine
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    4 Brzin Nejc
    9 Kobolt Alej
    7 Terpotec Luka K
    19 Kresnik Urban
    11 Kovač Klemen
    18 Naglič Maj
    5 Ledinek Vid
    16 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    8 Par Žiga
    17 Peruš Luka
    15 Haberman Leon
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 18 / 15 Naglič Maj / Haberman Leon 47′
    NŠ NK Radlje 13 / 8 Adam Danijel / Par Žiga 47′
    NK Lenart 19 / 10 Arsevski Enej / Krivec Rene 50′
    NK Lenart 14 / 30 Fras Rok / Jaušovec Dominik 58′
    NK Lenart 11 / 17 Repič Lovro / Jemenšek Tine 64′
    NŠ NK Radlje 7 Terpotec Luka 70′
  • 9. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 07.11.17 ob 14.00

    NK MIKLAVŽ 3 : 3 0 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Polšak Žiga (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    10 Kasjak Žiga
    8 Koren Matic
    5 Očko Tim
    7 Klampfer Enej
    17 Nikić Žan
    14 Kitak Miha
    21 Hasanagić Matic
    16 Franci Jure
    9 Krajnc Anney
    12 Benotič Luka K
    Rezervni igralci
    4 Volovšek Žiga
    20 Rajh Žan
    3 Jovanović Alen
    6 Hajnrih Anej
    NK Pohorje
    1 Robič Anej V
    2 Aberšek Nejc
    9 Ferk Martin
    4 Vdovič Matevž
    5 Fidler Kavin
    6 Javernik Rene
    13 Obrovnik Žak
    8 Strunčnik Jan K
    12 Grum Alan
    10 Rojko Leon
    11 Podlesnik Gal
    Rezervni igralci
    14 Prednik Gal
    15 Kovačević Muhamed
    16 Robič Rene
    17 Strmčnik Nik
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 0 : 1 20′
    NK Pohorje 11 Podlesnik Gal 0 : 2 32′
    NK MIKLAVŽ 21 Hasanagić Matic 1 : 2 47′
    NK Pohorje 10 Rojko Leon 1 : 3 60′
    NK MIKLAVŽ 12 Benotič Luka 2 : 3 63′
    NK MIKLAVŽ 16 Franci Jure 3 : 3 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 4 Vdovič Matevž 16′
    NK MIKLAVŽ 8 / 3 Koren Matic / Jovanović Alen 36′
    NK MIKLAVŽ 17 / 20 Nikić Žan / Rajh Žan 36′
    NK MIKLAVŽ 10 / 4 Kasjak Žiga / Volovšek Žiga 45′
    NK Pohorje 12 / 14 Grum Alan / Prednik Gal 51′
    NK Pohorje 13 / 15 Obrovnik Žak / Kovačević Muhamed 63′
    NK Pohorje 10 / 16 Rojko Leon / Robič Rene 68′
  • 10. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 05.11.17 ob 14.00

    Korotan Akumulator 9 : 0 3 : 0 NK Lenart
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    6 Kotnik Gal
    2 Robin Jure
    4 Skuk Nejc
    16 Podojsteršek Nejc
    8 Veronik Soldo Anže
    5 Kranjc Maj
    7 Čapelnik Žiga
    13 Pustoslemšek Erik
    10 Geld Janoš K
    14 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    9 Mori Nejc
    3 Drol Aljaž
    15 Kamnik Jernej
    18 Vertačnik Tevž
    11 Strojnik Žan
    17 Stijepič Tadej
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    27 Kostanjšek Jan
    8 Dajčman Rok
    80 Jaušovec Rene
    66 Razlag Tadej
    30 Jaušovec Dominik
    14 Fras Rok
    11 Repič Lovro
    16 Jelen Anže
    15 Šuman Jurij
    3 Kovačič Aljaž
    Rezervni igralci
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Novak Tomislav
    Zadetki
    Korotan Akumulator 14 Potočnik Jan 1 : 0 26′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 2 : 0 30′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 3 : 0 33′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 4 : 0 37′
    Korotan Akumulator 13 Pustoslemšek Erik 5 : 0 44′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 6 : 0 54′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 7 : 0 11m 57′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 8 : 0 62′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 9 : 0 63′
    Dogodki
    Korotan Akumulator 2 / 18 Robin Jure / Vertačnik Tevž 45′
    Korotan Akumulator 7 / 15 Čapelnik Žiga / Kamnik Jernej 45′
    Korotan Akumulator 13 / 9 Pustoslemšek Erik / Mori Nejc 52′
    Korotan Akumulator 5 / 3 Kranjc Maj / Drol Aljaž 52′
    Korotan Akumulator 14 / 17 Potočnik Jan / Stijepič Tadej 52′
  • 10. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 05.11.17 ob 11.00

    Nk Maribor 1 5 : 3 3 : 1 Paloma Šentilj
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    Nk Maribor 1
    1 Kresal Nejc V
    18 Lorbek Maj
    13 Motaln Luka
    20 Schaubach Rok K
    25 Čuček Bezjak Marko
    4 Kamenšek Pahič Matjaž
    21 Krušič Žiga
    9 Stojaković Aleks
    14 Tavares Marcos
    10 Mihalič Rader Val
    6 Rudolf Anej
    Rezervni igralci
    8 Šimundža Luka
    2 Bajec Anže
    5 Kolar Tai
    Paloma Šentilj
    1 Pak Rok V
    17 Bauman Anej
    21 Kukovec Nejc
    14 Pavalec Alex
    18 Kep Tilen K
    6 Ovčar Vito
    5 Smole Jan
    16 Malek Lan
    11 Jančič Jan
    9 Štajner Nejc
    7 Pupaher Anej
    Rezervni igralci
    13 Kropf Erazem
    8 Srnec Nino
    10 Fajs Urban
    Trener
    Bloudek Sandro
    Trener
    Žamut Roman
    Zadetki
    Nk Maribor 1 10 Mihalič Rader Val 1 : 0 12′
    Nk Maribor 1 14 Tavares Marcos 2 : 0 23′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 2 : 1 27′
    Nk Maribor 1 9 Stojaković Aleks 3 : 1 35′
    Nk Maribor 1 6 Rudolf Anej 4 : 1 45′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 4 : 2 49′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 4 : 3 51′
    Nk Maribor 1 6 Rudolf Anej 5 : 3 68′
    Dogodki
    Nk Maribor 1 10 / 2 Mihalič Rader Val / Bajec Anže 67′
    Nk Maribor 1 9 / 8 Stojaković Aleks / Šimundža Luka 70′
    Paloma Šentilj 7 / 10 Pupaher Anej / Fajs Urban 70′
    Paloma Šentilj 9 / 8 Štajner Nejc / Srnec Nino 70′
    Paloma Šentilj 14 / 13 Pavalec Alex / Kropf Erazem 70′
  • 10. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 05.11.17 ob 11.00

    NK MB Tabor 4 : 1 2 : 1 NK MIKLAVŽ
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    12 Drolc Dominik V
    20 Kokol Tai
    28 Bijelić Dejan
    5 Šabotić Selma K
    15 Špernjak Miha
    9 Unterajter Tien
    51 Pečnik Žiga
    6 Sahiti Benjamin
    23 Jonuzaj Florian
    35 Polanec Anei
    10 Korošec Jure
    Rezervni igralci
    4 Radojčić Adin
    29 Ploj Nik
    11 Demiri Aldin
    19 Gajšek Tin
    77 Boršič Gaj
    45 Rak Gal
    8 Trivkanović Mario
    NK MIKLAVŽ
    13 Šterman Kimi V
    99 Kasjak Žiga
    80 Koren Matic
    74 Očko Tim
    77 Klampfer Enej
    84 Nikić Žan
    81 Rajh Žan
    87 Kitak Miha
    26 Hasanagić Matic
    89 Franci Jure
    92 Benotič Luka K
    Rezervni igralci
    1 Horvat Jernej V
    90 Volovšek Žiga
    88 Del Bianchi Aljoša
    82 Rudolf Lan
    72 Volmajer Nik
    94 Krajnc Anney
    Trener
    Planinc Matej
    Trener
    Čerič Matej
    Zadetki
    NK MB Tabor 10 Korošec Jure 1 : 0 1′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 2 : 0 29′
    NK MIKLAVŽ 77 Klampfer Enej 2 : 1 32′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 3 : 1 46′
    NK MB Tabor 11 Demiri Aldin 4 : 1 64′
    Dogodki
    NK MIKLAVŽ 80 / 94 Koren Matic / Krajnc Anney 40′
    NK MB Tabor 51 / 19 Pečnik Žiga / Gajšek Tin 40′
    NK MB Tabor 9 / 11 Unterajter Tien / Demiri Aldin 45′
    NK MIKLAVŽ 81 / 82 Rajh Žan / Rudolf Lan 48′
    NK MB Tabor 5 Šabotić Selma 52′
    NK MB Tabor 20 / 77 Kokol Tai / Boršič Gaj 55′
    NK MIKLAVŽ 74 / 72 Očko Tim / Volmajer Nik 57′
    NK MB Tabor 23 / 8 Jonuzaj Florian / Trivkanović Mario 62′
    NK MB Tabor 5 / 29 Šabotić Selma / Ploj Nik 62′
    NK MIKLAVŽ 92 / 88 Benotič Luka / Del Bianchi Aljoša 64′
    NK MIKLAVŽ 87 / 90 Kitak Miha / Volovšek Žiga 65′
  • 10. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 04.11.17 ob 11.00

    NŠ NK Radlje 0 : 3 0 : 2 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    16 Vidmar Tjan Marko
    11 Kovač Klemen
    15 Aplinc Juš
    6 Cvetkovič Rok
    10 Kresnik Urban K
    13 Adam Danijel
    7 Naglič Maj
    9 Ledinek Vid
    17 Peruš Luka
    8 Par Žiga
    Rezervni igralci
    4 Kobolt Alej
    3 Eman Luka
    14 Žigart Klemen
    5 Seitl Niklas
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Berzak Tim V
    6 Berzak Nejc
    7 Lubej Zal
    14 Lorber Blaž
    19 Fajs Luka K
    3 Horvat Brin
    16 Frelih Rok
    15 Knuplež Matjaž
    10 Gavez Nastja
    11 Černelič Nino
    9 Kraner Matej
    Rezervni igralci
    4 Marhold Jan
    Trener
    Repatec Ivan
    Trener
    Dimič Dušan
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 19 Fajs Luka 0 : 1 5′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 11 Černelič Nino 0 : 2 34′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 Frelih Rok 0 : 3 62′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 7 Lubej Zal 15′
    NŠ NK Radlje 17 / 5 Peruš Luka / Seitl Niklas 36′
    NŠ NK Radlje 8 / 3 Par Žiga / Eman Luka 49′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 15 / 4 Knuplež Matjaž / Marhold Jan 51′
    NŠ NK Radlje 10 / 14 Kresnik Urban / Žigart Klemen 57′
    NŠ NK Radlje 5 / 4 Seitl Niklas / Kobolt Alej 60′
  • 10. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 04.11.17 ob 09.30

    NK Malečnik 3 : 1 2 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 23
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    13 Kosi Luka
    3 Virtnik Mai
    19 Brus Mai
    6 Hajšek Tilen
    10 Šebalj Tadej K
    8 Bruić Filip
    18 Romih Alen
    7 Fideršek Gal
    11 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    9 Marko Luka
    15 Prah Gal
    16 Dramlić Nik
    20 Nerat Tim
    NŠ ROHO
    1 Kamplet Urban V
    15 Ogorevc Filip
    8 Veingerl Žiga
    7 Belcl Leon K
    18 Šlamberger Alen
    13 Novak Klemen
    3 Gajšek Alen
    19 Frangež Urban
    4 Bauman Matic
    6 Jerman Enej
    11 Klemenčič Matej
    Rezervni igralci
    17 Karasu Gursel Eren
    Trener
    Janžekovič Damijan
    Trener
    Poštrak Vlado
    Zadetki
    NŠ ROHO 6 Jerman Enej 1 : 0 ag 27′
    NK Malečnik 7 Fideršek Gal 2 : 0 33′
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 2 : 1 43′
    NK Malečnik 6 Hajšek Tilen 3 : 1 65′
    Dogodki
    NK Malečnik 8 / 9 Bruić Filip / Marko Luka 51′
    NK Malečnik 17 / 20 Nosan Gal / Nerat Tim 51′
    NK Malečnik 19 / 15 Brus Mai / Prah Gal 55′
    NŠ ROHO 13 / 17 Novak Klemen / Karasu Gursel Eren 62′
    NK Malečnik 11 / 16 Želj Robnik Leon / Dramlić Nik 67′
  • 9. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 02.11.17 ob 14.00

    NŠ ROHO 2 : 4 1 : 4 NK MB Tabor
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ ROHO
    1 Kamplet Urban V
    15 Ogorevc Filip
    8 Veingerl Žiga
    7 Belcl Leon K
    18 Šlamberger Alen
    11 Pepelnik Kristjan
    3 Gajšek Alen
    16 Frangež Urban
    4 Bauman Matic
    6 Jerman Enej
    10 Ferlič Noel
    Rezervni igralci
    13 Novak Klemen
    2 Klemenčič Matej
    14 Karasu Gursel Eren
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Kokol Tai K
    28 Bijelić Dejan
    6 Sahiti Benjamin
    15 Špernjak Miha
    77 Boršič Gaj
    17 Ajdini Alij
    5 Šabotić Selma
    23 Jonuzaj Florian
    35 Polanec Anei
    10 Korošec Jure
    Rezervni igralci
    12 Drolc Dominik
    29 Ploj Nik
    51 Pečnik Žiga
    19 Gajšek Tin
    9 Unterajter Tien
    11 Rak Gal
    8 Trivkanović Mario
    Trener
    Poštrak Vlado
    Trener
    Planinc Matej
    Zadetki
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 1 : 0 2′
    NK MB Tabor 35 Polanec Anei 1 : 1 19′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 1 : 2 20′
    NK MB Tabor 6 Sahiti Benjamin 1 : 3 11m 29′
    NK MB Tabor 28 Bijelić Dejan 1 : 4 32′
    NŠ ROHO 18 Šlamberger Alen 2 : 4 40′
    Dogodki
    NŠ ROHO 10 / 13 Ferlič Noel / Novak Klemen 36′
    NK MB Tabor 17 / 19 Ajdini Alij / Gajšek Tin 45′
    NK MB Tabor 77 / 8 Boršič Gaj / Trivkanović Mario 52′
    NK MB Tabor 6 / 9 Sahiti Benjamin / Unterajter Tien 52′
    NŠ ROHO 6 / 2 Jerman Enej / Klemenčič Matej 54′
    NK MB Tabor 23 Jonuzaj Florian 59′
    NK MB Tabor 5 / 29 Šabotić Selma / Ploj Nik 59′
    NK MB Tabor 23 / 11 Jonuzaj Florian / Rak Gal 62′
    NŠ ROHO 15 / 14 Ogorevc Filip / Karasu Gursel Eren 66′
  • 9. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 29.10.17 ob 17.00

    Paloma Šentilj 1 : 2 0 : 1 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Sodniki: Košir Tinej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Paloma Šentilj
    1 Pak Rok V
    17 Bauman Anej
    7 Pupaher Anej
    18 Kep Tilen K
    16 Malek Lan
    6 Ovčar Vito
    8 Sviecicki Luka
    9 Štajner Nejc
    11 Jančič Jan
    10 Bezjak Gašper
    21 Kukovec Nejc
    Rezervni igralci
    5 Smole Jan
    14 Pavalec Alex
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    1 Berzak Tim V
    7 Berzak Nejc
    6 Lubej Zal
    8 Kraner Matej
    2 Lorber Blaž
    9 Fajs Luka K
    5 Gavez Nastja
    17 Marhold Jan
    18 Černelič Nino
    16 Horvat Brin
    4 Knuplež Matjaž
    Rezervni igralci
    19 Ornik Enej
    Trener
    Žamut Roman
    Trener
    Dimič Dušan
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 18 Černelič Nino 0 : 1 26′
    Paloma Šentilj 18 Kep Tilen 1 : 1 11m 48′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 16 Horvat Brin 1 : 2 54′
    Dogodki
    Paloma Šentilj 7 / 5 Pupaher Anej / Smole Jan 36′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 17 / 19 Marhold Jan / Ornik Enej 48′
    Paloma Šentilj 8 / 14 Sviecicki Luka / Pavalec Alex 57′
    NŠ Jarenina-Pesnica 1 18 Černelič Nino 63′
  • 9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.10.17 ob 10.30

    Korotan Akumulator 5 : 1 3 : 0 NŠ NK Radlje
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    Korotan Akumulator
    1 Moussouris Minej V
    11 Strojnik Žan
    18 Miklavc Jaroš
    13 Skuk Nejc
    16 Podojsteršek Nejc
    8 Veronik Soldo Anže
    6 Kranjc Maj
    7 Čapelnik Žiga
    5 Pustoslemšek Erik
    10 Geld Janoš K
    20 Potočnik Jan
    Rezervni igralci
    14 Germadnik Gole Anej V
    3 Drol Aljaž
    2 Kamnik Jernej
    15 Vertačnik Tevž
    9 Mori Nejc
    17 Stijepič Tadej
    19 Pečnik Gašper
    NŠ NK Radlje
    1 Kegl Nik V
    4 Brzin Nejc K
    15 Knez Filip
    8 Par Žiga
    10 Kresnik Urban
    11 Kovač Klemen
    7 Naglič Maj
    9 Ledinek Vid
    14 Vidmar Tjan Marko
    6 Cvetkovič Rok
    13 Adam Danijel
    Rezervni igralci
    5 Peruš Luka
    2 Žigart Klemen
    3 Eman Luka
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Repatec Ivan
    Zadetki
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 1 : 0 21′
    Korotan Akumulator 11 Strojnik Žan 2 : 0 25′
    Korotan Akumulator 16 Podojsteršek Nejc 3 : 0 28′
    NŠ NK Radlje 8 Par Žiga 3 : 1 45′
    Korotan Akumulator 10 Geld Janoš 4 : 1 65′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 5 : 1 68′
    Dogodki
    NŠ NK Radlje 4 Brzin Nejc 26′
    Korotan Akumulator 7 / 17 Čapelnik Žiga / Stijepič Tadej 36′
    Korotan Akumulator 18 / 15 Miklavc Jaroš / Vertačnik Tevž 36′
    Korotan Akumulator 20 / 3 Potočnik Jan / Drol Aljaž 36′
    NŠ NK Radlje 15 / 3 Knez Filip / Eman Luka 36′
    NŠ NK Radlje 8 / 2 Par Žiga / Žigart Klemen 51′
    NŠ NK Radlje 13 / 5 Adam Danijel / Peruš Luka 51′
    Korotan Akumulator 5 / 9 Pustoslemšek Erik / Mori Nejc 57′
    Korotan Akumulator 6 / 2 Kranjc Maj / Kamnik Jernej 57′
    Korotan Akumulator 8 Veronik Soldo Anže 71′
    NŠ NK Radlje 11 Kovač Klemen 71′
  • 9. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 26.10.17 ob 16.30

    NK Lenart 2 : 5 2 : 2 NK Malečnik
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    27 Kostanjšek Jan
    8 Dajčman Rok
    80 Jaušovec Rene
    3 Kovačič Aljaž
    66 Razlag Tadej
    25 Raner Nino
    15 Šuman Jurij
    19 Arsevski Enej
    11 Repič Lovro
    14 Fras Rok
    Rezervni igralci
    10 Krivec Rene
    16 Jelen Anže
    NK Malečnik
    12 Grajf Žan V
    17 Nosan Gal
    13 Kosi Luka
    14 Kelbič Vito
    5 Brus Mai
    6 Hajšek Tilen
    19 Keglević Nejc
    8 Mom Marino
    18 Romih Alen
    7 Fideršek Gal
    11 Želj Robnik Leon K
    Rezervni igralci
    10 Stubičar Mario
    15 Prah Gal
    16 Dramlić Nik
    20 Nerat Tim
    3 Virtnik Mai
    Trener
    Novak Tomislav
    Trener
    Kelbič Uroš
    Zadetki
    NK Lenart 66 Razlag Tadej 1 : 0 11′
    NK Malečnik