U15 Starejši dečki – 1. Liga – Delegiranje

Osveženo: 25.09.20 18.39

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    06.09.20 10.00 NŠ Roho NK DUPLEK Mauko Igor
    ,
    06.09.20 11.00 Ekipa 5 Korotan Peca
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    06.09.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK MB TABOR Eder Gregor
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    09.09.20 16.30 Marles hiše NK Miklavž A Marković Aleksander
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    09.09.20 17.30 NK Pohorje NK Malečnik Mauko Igor
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    12.09.20 10.00 NK DUPLEK Marles hiše Marković Aleksander
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    12.09.20 11.30 NK MB TABOR Korotan Peca Ivanovič Uroš
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    13.09.20 09.30 NK Malečnik Ekipa 5
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    13.09.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NŠ Roho Mauko Igor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.09.20 11.00 NK Miklavž A NK Pohorje Bezjak Adam
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    19.09.20 NK Pohorje NK DUPLEK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    20.09.20 10.00 NŠ Roho NK MB TABOR Stojkovič Marko
    ,
    20.09.20 11.00 Ekipa 5 NK Miklavž A
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    20.09.20 11.00 Korotan Peca NK Malečnik Jonke Mitja
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    24.09.20 16.00 Marles hiše NŠ Jarenina/Pesnica 1 Koman Andrej
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    26.09.20 09.00 NK DUPLEK Ekipa 5
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.09.20 10.00 NŠ Roho Marles hiše Koman Andrej
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    27.09.20 11.00 NK MB TABOR NK Malečnik Dugonik Jakob Dan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    27.09.20 11.00 NK Miklavž A Korotan Peca Benc Uroš
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    27.09.20 16.30 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Pohorje Žurman Aljaž
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.10.20 10.00 NK Pohorje NŠ Roho
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.10.20 11.00 Korotan Peca NK DUPLEK
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    04.10.20 09.30 NK Malečnik NK Miklavž A
    ,
    04.10.20 11.00 Ekipa 5 NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    07.10.20 15.30 Marles hiše NK MB TABOR
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    10.10.20 09.00 NK DUPLEK NK Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.20 11.00 NK MB TABOR NK Miklavž A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    11.10.20 10.00 NŠ Roho Ekipa 5
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    11.10.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 Korotan Peca
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    14.10.20 15.30 Marles hiše NK Pohorje
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.10.20 10.00 NK Pohorje NK MB TABOR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    17.10.20 11.00 Korotan Peca NŠ Roho
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.10.20 09.30 NK Malečnik NŠ Jarenina/Pesnica 1
    ,
    18.10.20 11.00 Ekipa 5 Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    18.10.20 11.00 NK Miklavž A NK DUPLEK
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    24.10.20 11.00 NK MB TABOR NK DUPLEK
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.10.20 11.00 NK Pohorje Ekipa 5
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    25.10.20 10.00 NŠ Roho NK Malečnik
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    25.10.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Miklavž A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    28.10.20 14.00 Marles hiše Korotan Peca
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    07.11.20 10.00 NK DUPLEK NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    07.11.20 11.00 Korotan Peca NK Pohorje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    08.11.20 09.30 NK Malečnik Marles hiše
    ,
    08.11.20 11.00 Ekipa 5 NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.11.20 11.00 NK Miklavž A NŠ Roho
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NŠ Roho
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pohorje
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Peca Ekipa 5
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Peca NK MB TABOR
    ,
    Ekipa 5 NK Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Miklavž A
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK DUPLEK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NŠ Jarenina/Pesnica 1
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NŠ Roho
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica 1 Marles hiše
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A Ekipa 5
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Korotan Peca
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK MB TABOR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Peca NK Miklavž A
    ,
    Ekipa 5 NK DUPLEK
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NŠ Roho
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Pohorje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica 1 Ekipa 5
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK Korotan Peca
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK Malečnik
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NK MB TABOR
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK DUPLEK
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Peca NŠ Jarenina/Pesnica 1
    ,
    Ekipa 5 NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Marles hiše
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Ekipa 5
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Korotan Peca
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Malečnik
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Miklavž A
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž A NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NŠ Roho
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Peca Marles hiše
    ,
    Ekipa 5 NK Pohorje
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB TABOR Ekipa 5
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Korotan Peca
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Miklavž A
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK DUPLEK